Webmaster www.heiloo.com beheerder van de maand Arend de Winter Combi-Groen in beeld Website Schildersbedrijf J. Bolten in de lucht! Geen prijzen voor de HAF i Ingezon m Werkstukken komen tot leven op PCC mededeling r Een gezond reisje voor een klein prijsje Nieuwe show Music Train in de Beun UITKIJKPOST - 21 ;APR|L 2004 - PAGINA 6 /tNTf dS HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. vervolg van pagina 4 Marie, d.v. D. Snel en G. Nuissl Thijs H.J., z.v. J.W. Alleman en P.A. Schong Huwelijksaangiften/aangiften gereg. partnerschap R.C. Smit en S. van der Geer J.G.A. Belleman en E. Schaper J.G.J. Schipper en M.A.A Schoonhoven S. Dingerdis en W C. van Vuure W.J. jonker en H.J.S.A. Boender RJ. Lammers en D.E.P. Dekker Huwelijken/gereg, partnerschappen R.S. Nederlof enJJ. Maat R.J. Barendsma en J. Raggl A.G. van Duuren en W. Stalenburg F.H.L. van Genne en B.Y. Andersson H.H.J. Linnenbank en N.W. van Neck Overleden N. Kaandorp G.R. Ruig wv Roele M. Volkmer wv Weijerstrass W.J.M. Grootendorst E.E. de Heer ev Van den Brink Elders overleden D. Kompier ev Wesseling W. Dekker einigingsdienst Let op! Wijziging datum legen rolemmers Koninginnedag 30 april a.s. zouden worden geleegd, worden nu op donderdag 29 april a.s. geleegd. 5 Mei De grijze rolemmers die op woensdag 5 mei a.s. zoudén worden geleegd, worden nu op donderdag 6 mei a.s. geleegd. Grof huisafval Op donderdag 29 april en donderdag 6 mei a.s. wordt géén grof huisafval opgehaald. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer (072) 535 68 68. milieu Verplaatsen papiercontainer en glasbakken Westerweg De gemeente Heiloo gaat de papiercontainer aan de Westerweg, bij de voormalige A&P super markt, verplaatsen naar het parkeerterrein bij sporthal Het Vennewater. De glasbakken worden verplaatst naar de zuidzijde van de muziekschool, aan de kant van de Ewislaan. Te zijner tijd wordt u nader geïnformeerd over de datum van verplaatsen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C.S. Kaandorp van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 03. zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Verleende toestemming voor plaatsen van een feesttent De burgemeester van Heiloo heeft op grond Van artikel 2.1.4.1. van de Algemene Plaatselijke Verordening 2000 toestemming verleend tot plaatsing van een feesttent in het wijkpark aan de Ypesteinerlaan vanaf donderdag 29 april tot en met zaterdag 1 mei 2004. Inmiddels zijn de werzaamheden ten behoeve van het omleggen van enkele nutsleidingen, waaronder een hoofdgasleiding, in volle gang. Deze werkzaamheden zijn gestart na beëindiging van het stookseizoen. Meer informatie Voor informatie kunt u contact opnemen met de de projectleider heer P. Cornelissen, van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 61. van 17.00 tot 22.00 uur met levende muziek het traditionele Oranjebal gevierd. Op zaterdag 1 mei wordt er van 10.00 tot 12.00 uur een mini- playbackshow gehouden. Ter verhoging van de feestvreugde worden snacks, frisdranken en (uitsluitend op vrijdag 30 april tijdens het ededelingen Verleende collectevergunningen Door burgemeester en wethouders is aan de vol gende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. - Nederlandse Hartstichting van 18 tot en met 24 april a.s. - Nationaal Fonds Kinderhulp van 25 april tot en met 1 mei a.s. De Ook is ingestemd met het organiseren van traditionele Koninginnedagspelletjes op de schoolpleinen van De Meander en de Paulus- school en gedeeltelijk in de parkeervakken voor wijkcentrum De Kring aan De Hucht 4 op vrijdag 30 april 2004 tussen 12.00 en 15.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Organisatieondersteuning, telefoonnummer (072)535 66 45. erk in uitvoering Geluidscherm Heilooër Tolweg Op maandag 3 mei starten de werkzaamheden ten behoeve van de aanleg van het geluidscherm langs de Heilooër Tolweg. De totale doorlooptijd van de werkzaamheden bedraagt ongeveer 15 werk weken. Afhankelijk van het weer wordt verwacht Dodenherdenking in Heiloo Op dinsdag 4 mei 2004 wordt ook in Heiloo de jaarlijkse Dodenherdenking gehouden, tl kunt 'De Man van Vught', waar twee minuten stilte in acht wordt genomen. Voorafgaand aan de Stille Tocht is er een de Ter Coulsterkerk, aanvang 19.00 uur. Deze viering gaat uit van alle kerken van Heiloo. De viering is afgelopen om 19.30 uur, zodat bezoekers die wensen deel te nemen aan de Stille Tocht 10 minuten de gelegenheid hebben zich te begeven naar de hoek Bergeonstraat/Holleweg. De Dodenherdenking wordt afgesloten met een muzikale afsluiting in de Witte Kerk. Zie voor het uitgebreide programma het artikel 'Dodenherdenking in Heiloo' in de Uitkijkpost van volgende week onder de rubriek mededelingen. Meer informatie Als u nog vragen heeft dan kunt u contact opnemen met mevrouw J. van der Stok van de afdeling Organisatieondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 41 Verwijderen Platanen Stationsplein HEILOÖ - In het kader van de voor bereidingen voor het ontwikkelen van de plannen voor de locatie Stations plein/ Heerenweg 209-215 worden de vier platanen op het Stationsplein ver wijderd. Een studie heeft uitgewezen dat het verplaatsen van de bomen op het plein onmogelijk is. Na realisatie van de plannen worden opnieuw bomen van soortgelijke omvang geplaatst. De werkzaamheden van het weghalen van de bomen zal plaatselijk met bor den worden aangegeven. Gepland is om de werkzaamheden te laten plaats vinden eind week 17, begin week 18. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer D. de Jonge van Rotteveel M4, tel. 072-5155844. Theatercafé Alkmaar ALKMAAR - Stichting Abstract orga niseert op vrijdag 23 april onder de naam Time Out een alternatieve avond uit waarbij de beleving van de jazz cen traal staat. De muziek zal deze avond verzorgd worden door het Alkmaars Jazz Quintet onder leiding van Peter van Raamsdonk. De engelse pianist Ray Smith en de zangeres Ella Vaughan geven hun medewerking. DJ Jur zal enkele oude platen ten gehore brengen. Het geheel zal worden omlijst met poëzie uit de luie stoel, er zal een expositie zijn van een aanstormend talent Marijn. De toegang is gratis en avondkleding is toegestaan. Aanvang 22.00 uur. Theatercafé Verdronkenoord, 12 (bij Provadja). HEILOO- Beheerder van de maand, met deze titel werd Dick Slagter aan genaam verrast. De website www.hei- loo.com werd geprezen als een zeer informatieve, uitgebreide, up-to-date site. De 'werkzaamheden' van de beheerder worden op geheel vrijwillige basis verricht. Www.Heiloo.com maakt deel uit van de 'Internetgemeentegids.nl' die 489 afzonderlijke gemeentesites van Nederland omvat. Op de gemeentesi tes staat allerlei algemene informatie over de betreffende gemeente, foto's, nieuwsberichten en tal van andere interessante links die verwijzen naar 'regionale instellingen, verenigingen en bedrijven. Op www.heiloo.com kan men vrijwel alle links naar de verenigingen en instanties van Heiloo vinden. Men vindt er ook de geschiedenis van Heiloo en een (nog bescheiden) fotoal bum. Verder kent de website een tab blad naar nuttige links en een tabblad naar ziekte-, zorg- en welzijn- gerela teerde links. De beheerder ziet sug gesties ter verbetering of uitbreiding graag tegemoet via het email-adres: dickshomepage@yahoo.co.uk. HEILOO/ALKMAAR - Gisteravond lieten de 43 derdejaars leerlingen van de opleiding Uiterlijke Verzorging van het PCC tijdens een wervelende show zien wat ze de afgelopen maanden alle maal geleerd hebben. Bij ondermeer de vakken kappen en visagie is lang toege werkt naar deze gala-avond vol dans, muziek, optredens en film. De avond was toegankelijk voor familie en vrien den, maar bevatte ook een niet onbe langrijk wedstrijdelement. De show is een jaarlijks terugkerende traditie die de leerlingen ondermeer laat ervaren hoe het is om onder druk te presteren. De organisatie van een dergelijke avond stelt flinke eisen aan de vaktechnische capaciteiten van de leerlingen. Maar ook goede samenwer king is een voorwaarde in de beroeps praktijk van stylisten, kappers en visa gisten. Een deskundige vakjury beoor deelt de 'levende werkstukken' van de leerlingen en reikt bekers uit aan de winnaars. Muziekschoolconcours Muziek- en dansschool HEILOO - Zaterdag 24 april houdt Muziek- en Dansschool Heiloo haar jaarlijkse muziekschoolconcours voor de leerlingen. De deelnemers die deelnemen worden beoordeeld door een externe deskun dige jury en de winnaar van dit con cours ontvangt de wisselbokaal van de school. De deelnemers aan het concours zijn: John Burger op hobo, duo Karin de Jong op fluit en Lieke Vlaar piano, Tim Toorop op piano, Kaira van de Pal op viool, Maaike de Wijs op trompet, trio Rieneke Velstra en Judith Schipper op fluit en Steven Beijer op gitaar, Sandra Toby op harp, Mirthe Kaan zang en Justin Hays op klarinet. De volgorde van de deelnemers wordt zaterdag bekend gemaakt. Het concours vangt aan om 10.00 uur en de toegang is gratis. Voor meer informatie: tel. 072-5332460. Borstvoeding geven in de praktijk REGIO - De Vereniging Borstvoeding Natuurlijk (VBN) houdt op woensdag 28 april van 20.00 tot 22.00 uur in Alkmaar een informatieavond over het geven van borstvoeding. Informatieavonden als deze worden elke laatste woensdag van de maand gehouden (De volgende zijn 26 mei en 30 juni). Men kan er terecht voor infor matie over het voeden aan de borst, er is volop gelegenheid tot het stellen van vragen, en er zijn folders te koop en boeken te huur. Verder kunnen erva ringen worden uitgewisseld met ande re ouders. De avonden zijn bedoeld voor voedende moeders, hun partners en andere belangstellenden. Ook baby's zijn welkom. Er wordt een bij drage gevraagd van een euro per per soon ter ondersteuning van dit (vrijwil ligerswerk. Opgave bij Annemarie Weerman: 072-5125810 of Esther Driest: 072-5627794. m Arend de Winter Combi-Groen is uitgekozen om mee te werken aan het pro gramma Tuinieren met kif kers, gepresenteerd door Jurgen Smit. (foto: MSP) HEILOO - Om het hovenierswerk meer te belichten is het bedrijf van Arend de Winter Combi-Groen uit gekozen om mee te werken aan het programma Tuinieren met kijkers, gepresenteerd door jurgen Smit. Natuurlijk is men hier enthousiast op ingegaan. Vorige week, 8 april, zijn dan ook de eerste opnames gestart, In totaal worden er 3 blokken van circa 6 minuten opgenomen en uitge zonden. De volgende opnames staan gepland op vrijdag 16 april. Groenkeurcertiflcaat Tevens wordt op deze dag het Groenkeurcertificaat uitgereikt aan het bedrijf. Hiervoor is het gehele bedrijf streng gekeurd op de meest uiteenlopende zaken. Als tweede hoveniersbedrijf van Nederland heb ben zij dit certificaat weten te beha len. Buiten het ISO 9001 en VCA** waarvoor het bedrijf in februari weer opnieuw is gecertificeerd, is men dan ook enorm trots dat dit, certificaat aan het bedrijf is toegekend. Stichting Groenkeur vervangt het predikaat Erkend Hovenier', een certificaat welke na strenge keuring van het volledige bedrijf eiy toetsing van het gehele systeem kah worden behaald. Het certificaat dóét in feite een kwaliteitsbelofte aan de klant en waarborgt: een gezonde bedrijfsvoe ring, vakkundig personeel, een beheerst hoveniersproces, goede communicatie met de klanten en werken volgens de laatste stand der techniek. Hiervoor zijn er diverse beoordelingsrichtlijnen en criteria waaraan men moet voldoen en is er strenge controle opdat men deze richtlijnen/eisen naleeft. Arend de Winter Combi-Groen Heiloo, tel. 072-5334079. Als de zomer in Nederland zo'n beetje voorbij is, is het heerlijk om nog een weekje van hét aangename klimaat in Spanje te genieten. Al negen jaar gaat een groep 'rond-de vijftigers' uit Veldhoven en Heiloo in oktober een weekje naar Calella, waarbij als extra atje gezorgd wordt voor een gezellig fit-programma, gymnastiek op muziek, volksdansen, countrylinedan- sen en powerwaiken- alles onder des kundige leiding. Buiten dat is er, op eigen gelegenheid, genoeg te doen in en rond het nog vrij authentieke kunstplaatsje aan de Costa Brava. Het hotel ligt pal aan het strand en vlakbij het station, vanwaar Barcelona in min der dan een uur te bereiken is. Dit jaar vertrekt de groep op vrijdag 1 oktober, op zondag 10 oktober, zijn ze weer terug. De kosten bedragen 225 euro per persoon op basis van een tweeper soonskamer (opgave alleen per twee- tal). In dit bedrag zijn de reis per com- fotabele bus, de royal-classtoeslag, vol- pension gedurende het verblijf in Spanje, een collectieve annulerings verzekering, de bovengenoemde extra activiteiten en de administratiekosten inbegrepen. De reisleiding is in han den van Hannah Dijk (dansleider uit Veldhoven) en Karin van Splunter (sportleidster uit Heiloo). Deze tiende keer zijn er nog enkele plaatsen in de bus over. Wie zo'n actief toetje van de zomer leuk lijkt kan zich opgeven of een informatiefolder aanvragen bij Karin van Splunter, tel. 072-5335546 's avonds tussen 18.00 en 19.00 uur. Per email kan ook: kleudel@hotmail.com. Aanmeldingen worden op volgord.e van binnenkomst ingeschreven, vol is vol! Inschrijving is open tot 1 mei. HEILOÖ - Mocht de Heilooër Amateur Fotografenvereniging zich vorig jaar nog verheugen met een bronzen sticker van een van haar leden (Yolanda Geldof) voor een hoog gekwalificeerde foto, dit jaar kon er voor geen enkele van de door de HAF naar de landelijke Fotobond toege stuurde tien foto's een stickertje af. Niet omdat de foto's niet goed waren, integendeel, de 10 toegezonden foto's waren dit jaar door een bij uitstek des kundige externe fotograaf (Armando Jongejan van Fotocollectief Exposed) voorgeselecteerd uit ongeveer 150 clubfoto's. Maar talloze van de aan de Fotobond dit jaar ter beoordeling voorgelegde foto's (maar liefst 1700 stuks van 170 fotoclubs uit het gehele land) waren volgens de landelijke jury toch beter en die gingen er dit keer dus met een van de in totaal 48 uitgereikte gouden, zilveren of bronzen stickers vandoor. De HAF-leden voelen zich er niet al te gedesillusioneerd onder. De HAF behaalde met haar tien foto's in totaal 172 punten (gemiddeld 17,2 punt per foto) en kwam daarmee - als club - op de 84ste plaats. De twee hoogste plaat sen (met 218 en 211 punten) waren voor de 'fotocollectieven1 van topfoto- grafen 'Delta' en 'IJsselgroep'. Enkele andere fotocollectieven (waaronder 'Exposed') scoorden eveneens hoge aantallen. Het minste aantal punten bedroeg 83. Daartegen afgezet mag de HAF dus bepaald niet ontevreden zijn. Vermelding verdient nog dat de leden van de HAF-Heiloo Rob Zomerdijk en Yolanda Geldof en Jaap Los met hun foto's 19 of 20 punten behaalden, allemaal net een paar puntjes tekort om een bronzen sticker binnen te halen. Maar toch zeer verdienstelijk. Voor wat betreft de overige activitei ten van de HAF kan worden gemeld dat bij de volgende bijeenkomst de eerste club-resultaten te zien zullen zijn van de door de Afdeling Noord- Holland-noord van de Fotobond uitge schreven wedstrijd met het thema 'Noord-Holland'. Het gaat hierbij dus om foto's die allemaal iets.te zeggen zullen moeten hebben over onze eigen provincie. We zijn benieuwd of onze HAF-amateurfotografen hiermee op de goede weg zijn. Kooltaart (tenminste 4 personen) Het woord 'kooltaart' klinkt eigenlijk helemaal niet. We kunnen het recept ook wel 'groentetaart' noemen. Dat klinkt beter, maar hoofdingrediënt is groene kool en daarom is kooltaart duidelijker. Toch zijn er ook andere ingrediënten in verwerkt en ook met dit recept kunt u zelf weer wijzigen en combineren naar eigen inzicht. Kool is een zeer gezond product. Eigenlijk wordt het veel te weinig gegeten. Dat komt mede door alle invoer van zoge naamde zomergroenten uit zuidelijke landen, waardoor we minder zijn aan gewezen op onze eigen groenteteelt. Met het volgen van dit recept helpen we dus ook onze Nederlandse groen tekwekers. Daarom nu het volgende recept, waarbij u de groene kool ook kunt vervangen door bijvoorbeeld Chinese kool. Maar groene kool is iets steviger en goed te verwerken in dit recept. Wat hebben we nodig? 8-10 plakjes bladerdeeg, 1,5 kilo gesneden groene kool, 400 gram aardappelen, 250 gram uien, 1 doosje champignons, 1 rode paprika, 2 teentjes knoflook, 3 eieren, ongeveer 1 pond geraspte (belegen of oude) kaas, (olijf)olie en uiteraard wat zout, peper en eventueel wat paprika poeder en/of sambal. Bereiding: de kool en de aardappels licht zouten, (bijna) gaar koken en laten uitlekken. Uien, champignons en paprika (eerst ontpitten) klein snij den en in wat olie fruiten in een koe kenpan. Doe vervolgens het eimeng sel en peper (en indien gewenst wat sambal) in een schaal en klop dat (zo mogelijk met garde of mixer) lekker luchtig. Doe de geraspte kaas en de in zeer kleine stukjes gesneden knoflook erbij en roer het geheel goed door elkaar. Doe vervolgens de kool erbij en roer alles opnieuw goed door elkaar. Een springvorm beboteren en bekle den met bladerdeeg. Doe vervolgens de in plakken gesneden aardappels onderin en verspreid het (eieren- )groentemengsel er overheen. Daarna het geheel weer afdekken met blader voor het gezicht). De oven (vooraf) voorverwarmen op 200 graden en daarna de taart onge veer 45 minuten laten bakken. De fervente vleeseters kunnen het gerecht nog wat aanvullen met spek- of hamblokjes, maar dat is in feite niet nodig. Als wijn is een 'iets gekruide' rode wijn aan te bevelen, bijvoorbeeld een rode Rhóne-wijn. HEILOO - Vanaf 14 april 2004 is de website van schildersbedrijf J. Bolten in de lucht. Hierop vind u alle infor matie over het bedrijf, nieuws uit de branche, voor en na foto's van pro jecten en leuke tips en links op het gebied van schilderen en wonen. Ook is er elk kwartaal een prijsvraag waar een leuke prijs mee te winnen is. De site wordt door het schilders bedrijf zelf up to date gehouden, zodat er geen verouderde informatie op staat. Het leuke van het zelf bij houden van de site is, dat al het nieuws over het bedrijf en van daar buiten snel beschikbaar is. Ook kun nen ze handig inspelen op nieuwtjes op het gebied van schilderen en wonen. Op deze wijze zijn ze dag en nacht bereikbaar en worden er al een heleboel vragen op voorhand beant woord. U kunt zelfs een afspraak met het bedrijf maken via e-mail. Dan staan zij op de afgesproken datum en tijd bij u op de stoep. Nieuwsgierig geworden? Neem snel een kijkje op www.schilderbplten.nl. Wie geen internet heeft, kan schildersbedrijf J. Bolten ook gewoon telefonisch bereiken voor informatie of een vrij blijvende offerte, via tel. 072- 5320391. Uitreiking reproductie winterkonin gen Als u deze winter heeft meegedaan aan 'De winterschilder' en uw huis tussen 17 november 2003 en 19 maart van binnen heeft laten schilderen met winterkorting, kon u een mooie reproductie van de winterkoningin (het boegbeeld van de winterschilder deze winter) winnen. De uitreiking heeft inmiddels plaatsgevonden. De gelukkige winnares is mevrouw Ouweltjes uit Heiloo geworden. Stadswandeling door de eeuwen heen in Alkmaar ALKMAAR - De WV Alkmaar orga niseert in samenwerking met de afde ling Monumentenzorg en Archeologie van de gemeente Alkmaar, 'de Historische Vereniging Alkmaar en het Gilde Alkmaar een 'Stadswandeling door de eeuwen heen' in Alkmaar. Deze 'inloopwandeling' vindt vanaf mei tot en met oktober plaats, telkens de eerste donderdagavond van de maand en de derde zaterdag van de maand. De insteek voor deze wande ling is het jubileumjaar Alkmaar 750. Wat kan men verwachten? Voor 750 eurocenten kunnen mensen een kaartje kopen bij de VVV. Hiervoor ontvangen ze een boekje met informatie, een voucher voor koffie of thee met iets lekkers, en gaat men wan- 'koffietijd'). De wandeling start in '1254' op het 'kleine Waagplein', al wandelend en vertellend neemt de gids de mensen mee door de eeuwen heen de stad in, eindigend in 2004. De gelukkige winnares van de winterschilderactie is mevrouw Ouweltjes uit Heiloo geworden. Data en tijden Elke eerste donderdagvond van de maand, van 19.00 tot 21.00 uur: 6 mei, 3 juni, 1 juli, 5 augustus, 2 sep tember, en 7 oktober. Elke derde zaterdag van de maand, van 14.00 tot 16.00 uur: 15 mei, 19 juni, 17 juli, 21 augustus, 18 september, en 16 oktober. Informatie en kaartverkoop VVV Alkmaar aan het Waagplein (Waaggebouw) verkoopt de kaartjes. Deze kunnen gekocht worden aan de balie (niet telefonisch bestellen). De WV is maandag tot en met zaterdag geopend. Voor informatie: 072- 5114284. HEILOO - De Castricumse zang- en showgroep Music Train legt rond deze tijd de laatste hand aan hun nieuwe show Re-Tour. Deze zal 3 en 4 juni op de planken gebracht worden in theater de Beun in Heiloo. Het thema van de show is muziek uit de jaren '60 en '70. Music Train neemt het publiek mee terug in de tijd naar de Flower-power en de opkomst van de disco. Door middel van kleding, beelden en natuur lijk de muziek wordt een sfeerbeeld uit die tijd opgeroepen. Er wordt terugge blikt op de periode van de Beatles, Animals en The Turtles om er een paar te noemen. Maar ook een aantal klas siekers van later datum, zoals Space Oddity van David Bowie, Goodnight Saigon van Billy Joel en Bohemian Rapsody van Queen zullen de revue passeren. De show is een aaneenscha keling van koornummers, solozang en groepsnummers wat het geheel een dynamisch karakter geeft. Dit ruim anderhalf uur durend spektakel wordt vomgegeven door regisseur Patrick Kamoen die in het verleden zijn Spo ren verdiend heeftbij onder andere musicalgroep The Cast en het Beverwijks toneelgezelschap. De muzi kale arrangementen zijn van de hand van Elly Admiraal uit Heiloo Zij heeft al vanaf het ontstaan de muzikale lei ding over Music Train en er zijn al veel bewerkingen van haar uitgevoerd. De instrumentale begeleiding zal worden verzorgd door een kwartet onder lei ding van de Castricummer Hubert Jan Horrocks. Tijdens de Culturele Manifestatie in Castricum heeft men al een voorproef je mogen aanschouwen en dit mag als veelbelovend worden bestempeld, gezien de enthousiaste reacties van het publiek. Voor informatie kunt u bellen met Marlies Daamen, tel. 072-5339658. Heiloo contact ■f m:A 4

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 6