Ingezon Nieuw bij bakkerij Kees Zoon: Broodjes Express Online eiïrsg Oefentherapie Heiloo buigt zich over onduidelijkheid vergoedingen Lekker snuffelen in kinderkleding bij Nino Nina mm jmgerzaken Vlinders in de tuin bij Intratuin Heiloo Heropening C1000 Ypestein in Heiloo UITKIJKPOST - 05 MEI 2004 - PAGINA 06 fStHT£ <y HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. vervolg van pagina 4 Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij de publieksbalie Bouwen en Wonen, maandag tot en met vrijdag 08.00-12.00 uur en maandag avond 18.00-20.00 uur, telefoonnummer (072) 535 66 66. urgerzaken Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aan vragen om een bouwvergunning zijn ingediend. Bayershoflweg.22 - ged. veranderen woning ver. eerder verleende vergunning (reg.nr. 2004/0047) Breedelaan 36 - vergroten woning dakopbouw (reg.nr. 2004/0175) Butterlaan 5 - vergroten woning (reg.nr. 2004/0060) De Waard 30 - vergroten woning dakopbouw voorgevel (reg.nr. 2004/0144) Groot Barlaken 34 - vergroten woning uitbouw en berging (reg.nr. 2004/0166) Maas Geesteranusweg 17 - ged. veranderen woning in twee woningen met praktijkruimte (reg.nr. 2004/0172) Westerweg 51 b - plaatsen woning tijdelijke noodhuisvesting (reg.nr. 2004/0174) Wilgenlaan 4 - vergroten woning aanbouw achter- en zijgevel (reg.nr. 2004/0134) Ypesteinerlaan 31 - vergroten woning bijkeuken (reg.nr. 2004/0050) informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Wenst u informatie over één van de genoemde plannen, dan kunt u telefonisch een afspraak maken met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon nummer^) 535 66 66. Verleende bouwvergunning Door het college van burgemeester en wethouders is de hieronder vermelde bouwvergunning verleend. Butterlaan 5 - vergroten woning (reg.nr. 2004/0060) Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Wenst u informatie over één van de genoemde plannen, dan kunt u telefonisch een afspraak maken met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Nieuwe bouwplannen (vrijstelling bestemmings planvoorschriften) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toepassing van de in het bestem mingsplan opgenomen vrijstellingsmogelijkheid voor de hierpnder vermelde bouwplannen Frederica's Hof 1 - vergroten woning; Havercamplaan 7 - vergroten woning. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 6 mei 2004 gedurende twee weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 08.00-20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foon (072)535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Gebruiksvergunningen Afgegeven gebruiksvergunningen Het college van Burgemeester en wethouders heeft op basis van artikel 6.1.1. van de gemeentelijke Bouwverordening een gebruiks- vergunning afgegeven voor: - GGZ Heiloo hoofdgebouw, Kennemerstraatweg 464 - Golden Tulip Heiloo B.V., Kennemerstraatweg 425 Ingediende gebruiksvergunningaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 6.1.1 van de Bouwverordening, dat de hieronder vernielde aanvragen om een gebruiksvergunning zijn ingediend: - GGZ Heiloo paviljoen Jozef, Kennemerstraatweg 464 (reg.nr. 2004/0003) - Golf en Countryclub Heiloo, Lage Laan 8 (regjir. 2004/0004) Informatie Voor meer informatie over één van de genoemde aanvragen, kunt u contact opmenen met een medewerker van de brandweer, telefoon nummer (072) 535 68 50. Verkiezingen Europees Parlement Stemmen in een stembureau naar keuze De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van het Europees Parlement een kiezer toege staan is zijn stem uitte brengen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. Schriftelijk verzoek 1.Bij het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos verkrijgbaar formulieren voor ver zoekschriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2.Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veer tiende dag voor de dag van de stemming, dus uiterlijk op 27 mei 2004, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandi daatstelling (28 april 2004) als kiezer is geregistreerd. 3.Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toegestaan bij volmacht te stemmen. 4.Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslis sing gesteld op de oproepingskaait, die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas Mondeling verzoek 5.Na ontvangst van zijn oproepingskaart kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk ver zoek te doen, zich onder overlegging van zijn oproepingskaart vervoegen bij het gemeente huis van de gemeente, waar hij op de dag van is geregistreerd, om deze te doen omzetten in een kiezerspas. Dit kan geschieden tot op de vijfde dag voor die van de stemming, dus uiterlijk op 4 juni 2004. Een kiezer, die in het bezit is van een kiezerspas, kan zich ter uitoefening van het kiesrecht aan melden bij een stembureau naar keuze in Nederland. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Burger zaken, telefoonnummer (072) 535 67 20. Stemmen bij volmacht De burgemeester van de gemeente Heiloo maakt bekend, dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van het Europees Parlement Staten een kiezer is toegestaan bij volmacht te mogen stemmen. Daarbij gelden de volgende bepa lingen. Machtiging op schriftelijke aanvraag l.Op het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos de formulieren voor de verzoek schriften om bij volmacht te mogen stemmen verkrijgbaar. 2.Het verzoek moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus voor of op 27 mei 2004, door de kiezer worden inge diend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op de dag van de kandidaatstelling (28 april 2004) als kiezer is geregistreerd. 3.Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toegestaan in een stembureau naar keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag van de kandidaatstelling (28 april 2004) als kiezer zijn geregistreerd. 5.Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. De gemachtigde dient de volmachtstem tege lijk met de eigen stem uit te brengen. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 6.De kiezer kan ook, in plaats van een verzoek schrift in te dienen, na ontvangst van de oproepingskaart, tot en met de dag van de voor hem/haar te stemmen door de oproe pingskaart aan die kiezer over te dragen. 7.Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet op de dag van de kandidaatstelling (28 april 2004) in hetzelfde stemdistrict staan inge schreven als de kiezer die de volmacht geeft. 8.De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem, schreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwij zingen als gemachtigde aannemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Burger zaken, telefoonnummer (072) 535 67 20. ededelingen Metingen verkeersintensiteit De komende weken laat de gemeente op ver schillende wegen in Heiloo metingen uitvoeren van de verkeersintensiteit. De metingen worden verricht met behulp van telslangen die op het wegdek worden aangebracht. De metingen leveren voor de gemeente nuttige informatie op over het aantal auto's dat gebruik maakt van de weg. Ook kan worden gezien wat de (gemid delde) snelheid is op een bepaald meetpunt. Het zijn dus geen controles de gegevens zijn niet te herleiden naar individuele automobilisten. In week 20 wordt begonnen met de metingen. Dan staan de Hoogeweg, de Nijverheidsweg en het Industrieterrein Oosterzij op het pro gramma. In week 21 wordt gemeten op de Breedelaan, de Zevenhuizerlaan en de Lagelaan. De metingen die later volgen worden in een vol gende editie van de Uitkijkpost aangekondigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Bakker van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 63. Herinrichting parkeerterrein De Kreek Maandag 10 mei 2004 start de gemeente met de herinrichting van het parkeerterrein op De Kreek. Daarom wordt omwonenden verzocht om vanaf zondag 9 mei 2004 niet meer te parkeren op de parkeerterreinen bij De Kreek. Dit is ook ter plaatse met borden aangegeven. Het nieuwe parkeerterrein is naar verwachting in de week van 21 juni gereed. De herinrichting van het parkeerterrein op De Kreek houdt de volgende werkzaamheden in: - verwijderen van al het bestaande straatwerk; - aanbrengen van een nieuw PVC-riool; - aanbrengen van de nieuwe rijbaan en trottoirs en - planten van bomen in het najaar. De bereikbaarheid van de woningen blijft voor voetgangers gehandhaafd door middel van loop planken De Kreek is een onderdeel van de ontwikke lingen in het stationsgebied. Door de te bouwen parkeergarage onder het stationsplein komen er minder parkeervakken op het maaiveld. Daarom is het noodzakelijk om de parkeercapaciteit van De Kreek te vergroten. Om ook tijdens de bouw van de garage geen tekort aan parkeerplaatsen te hebben, richten wij het parkeerterrein op De Kreek dit vooraar in, vooruitlopend op de bouw van de parkeergarage. Meer informatie: In het informatiecentrum van de gemeente kunt u de inrichtingstekening zien. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Koster van het Ingenieursbureau van gemeente, telefoonnummer (072) 535 67 68. Aanpassen, verkeersdrempel Op donderdag 6 mei past de firma Zoon in opdracht van de gemeente Heiloo de drempel in De Krommert, ter hoogte van de huisnummers 21 en 23, aan. De drempel zal licht worden ver hoogd. Als gevolg van deze werkzaamheden is De Krommert enkele uren plaatselijk afgesloten voor het verkeer. De woningen op De Krommert 1 t/m 23 blijven echter gewoon bereikbaar via Het Brugstuk. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. Mulder van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 65. i mmmmmmmmi ikmmmmmmw Vanwege een communicatieve storing is het onderstaande artikel vorige week per abuis komen te vervallen. Onze excuses, redactie Uitkijkpost HEILOO - Oefentherapie Cesar- en Mensendieck wordt gewoon vergoed! Dit is de boodschap van de gezamen lijke oefentherapeuten. Alhoewel zij persoonlijk van mening zijn dat je gezondheid wel het laatste is waar je op moet bezuinigen, bespeuren zij veel onduidelijkheid onder de bewo ners van Heiloo en omstreken over de vraag of ze behandelingen al dan niet -gedeeltelijk- zelf moeten beta len. Oefentherapie is in Heiloo al jaren een begrip; de Mensendieck- praktijk bevindt zich aan de Bergeonstraat en de Cesarpraktijk aan de Stationsweg. Oefentherapie is een paramedische behandelmethode gericht op behandeling en voorko ming van klachten ten gevolge van een onjuist houdings- en bewegings patroon, al dan niet veroorzaakt door een bepaalde aandoening. Een oefen therapeut leert iemand simpelweg goed bewegen, door functionele trai ning zonder apparaten. Hierdoor leert een patiënt hoe hij/zij de klach ten kan verhelpen (en herhaling van die klachten in de toekomst kan voor komen) of beter met zijn klachten om te gaan. Je zou kunnen zeggen dat er behandeld wordt onder het mom 'Back to Basic'. Met ingang van 1 januari 2004 blijft oefentherapie gewoon vergoed wor den. Voor verzekerden tot 18 jaar blijft de vergoeding onveranderd 100% vanuit de basisverzekering van het ziekenfonds. Voor verzekerden boven de 18 jaar vindt vergoeding plaats vanuit de aanvullende verzeke ring. Dit geldt ook voor de eerste 9 behandelingen bij chronische aan doeningen. Vanaf de 10de behande ling voor chronische aandoeningen vindt weer 100% vergoeding plaats vanuit de basisverzekering. Van alle verzekeringsmaatschappijen heeft alleen Unive een vergoeding van 75% van de behandelingen uit de aanvullende verzekering in plaats van 100%. De eigen bijdrage is dan onge veer 22 euro per maand bij een behandelfrequentie van 1 x per week. De overige verzekeringsmaatschap pijen vergoeden dus wel 100%. Oefentherapie Heiloo geeft echter wel het advies altijd zelf de polisvoor waarden te controleren, aangezien het aantal zittingen dat vergoed wordt kan verschillen. Oefentherapie is inzetbaar bij alle aandoeningen aan het bewegingsap paraat. Een aantal voorbeelden zijn: werkgerelateerde klachten (waaron der RSI), bekkenklachten, arthrose, hernia, Parkinson, reuma, ademha lingsklachtenen stressklachten. Voor vragen of het aanvragen van een folder kunt u Oefentherapie Heiloo bereiken onder tel 072-5338114 (oefentherapeuten Mensendieck; www.mensendieck-heiloo.nl) of tel 072- 5330592 (oefentherapeuten Cesar; www. cesarheïloo. nl). HEILOO - Vogels, vlinders en ande re dieren houden van tuinen met een grote variatie aan planten. Deze bie den hen voedsel en een schuilplaats. Dit hoeven niet alleen levende plan ten te zijn. Een composthoop met dood blad en ander gft-afval, is voor vogels en egels een waar paradijs om in rond te scharrelen. Niet alleen beplanting, maar ook water in de tuin is voor deze dieren en insecten aan trekkelijk. Om van te drinken, om in te badderen of voor voedsel. Vlinders komen vooral op nectarrijke planten af, zoals de vlinderstruik (Buddleja), hemelsleutel (Sedum), of katten staart (Lythrum). Rupsen (die later verpoppen en vlinders worden) zijn kieskeurige eters. Elke soort heeft zijn eigen voorkeur, bijvoorbeeld klimop, judaspenning of brandnetels. Wanneer u graag vlinders in uw tuin wilt, kunt u hier bij de keuze van de planten rekening mee houden. Voor de planten in uw tuin is water ook erg belangrijk. Ais uw tuin voor meer dan éénderde uit stenen en tegels bestaat, hebben planten in de zomer moeite om aan voldoende water te komen. Regenwater verdampt voordat het de wortels bereikt en bij een fikse regen bui komt het in het riool terecht. Voor de waterhuishouding in de tuin is een (half)open bodembedekking de beste keus. Paden en terras kun nen ook aangelegd worden met open materiaal zoals houtsnippers, grind of schelpen. Soms is het nodig om uw planten een handje te helpen in hun groei. Bemesting is dan de oplossing. Geeft u teveel mest, of in de verkeer de tijd, dan spoelen de meststoffen uit naar het grond- en oppervlaktewater. Dit leidt tot vervuiling. Gebruik dus vooral niet teveel en kies bij voorkeur voor organische meststoffen, zoals compost en dierlijke mest. Een beetje privacy in de tuin is wel zo prettig. Het beste voor de vogels en vlinders in uw tuin. is een haag van struiken. Deze biedt veel beschutting en ook een bron van voedsel. Een haag van liguster bijvoorbeeld, wordt, mits u deze tot bloei laat komen, door vlin ders zeer op prijs gesteld. Het enige nadeel is dat een haag niet zo snel groeit. Een draadraster, waar u snel- klimmende planten, zoals klimop, een bruidsluier of een kamperfoelie tegenaan laat groeien is dan een goed alternatief. Voor meer informatie kijk op www.intratuin.nl of breng een bezoekje aan Intratuin Heiloo, HEILOO - Na een grondige verbou wing opent C1000 Ypestein, Rosen- daal 95 te Heiloo op woensdag 5 mei opnieuw haar deuren. Er is heel wat veranderd; de gangen zijn verbreed en er is een aantal nieuwe afdelingen bijgekomen. Wat direct bij binnen komst opvalt, is dat het totale inte rieur is vernieuwd. De productgroe pen zijn duidelijk aangegeven en vooraan in de winkel begint de zoge naamde 'Voordeelstraat'. Dit is een breed pad waarin alle aanbiedingen bij elkaar zijn verzameld. Klanten die van de aanbiedingen willen profite ren, hoeven daar dus niet naar te zoe ken. De vrieskasten bevinden zich vlak bij de kassa's. De diepvriespro ducten kunnen als laatste worden gekocht, waardoor ze geen kans krij gen te ontdooien. Ambachtelijke zelfbediening Op de versafdelingen brood, kaas, vleeswaren en vlees is een nieuwe vorm van bediening ingevoerd. Cl000 noemt het 'ambachtelijke zelf bediening'. Voorbewerken, verpak ken en presenteren gebeurt op de afdeling zelf. Vers is dus ook echt vers, alleen ligt het voortaan al in ver schillende porties voorgesneden klaar. Wachten is daardoor verleden tijd. Ligt de juiste hoeveelheid er niet bij, dan snijdt een van de medewer kers alsnog het gewenste gewicht af. Op de afdeling groenten en fruit is het aanbod panklare groenten en rauwkost extra groot. De groenten zijn gewassen en gesneden, zo komt Cl000 tegemoet aan de toenemende behoefte aan gebruiksgemak. De Cl000 Kiosk is een aanvulling op de winkel. Het is een echte kiosk met tabakswaren, postzegels, strippen kaarten, telefoonkaarten, fotorollet jes en lotto- en totoformulieren. Hier bevinden zich tevens een fotoservice en een stomerij service. C100Ö Selectie en Altijd Laag Geprijsd C1000 onderscheidt zich van andere supermarkten door haar prijs/kwali teitverhouding. Zo biedt het huis merk van Cl000, Cl000 Selectie. A- merkkwaliteit tegen een lage prijs. Naast de wekelijkse aanbiedingen zijn 1000 produkten altijd laag geprijsd. Wilt u er zeker van zijn dat u niet teveel betaalt, dan hoeft u alleen maar op de speciale genummerde borden te letten. Deze vindt u voor het produkt in het schap. Voor al uw boodschappen bent u bij C1000 dus aan het goede adres. Kijk voor de speciale openingsaan biedingen van C1000 op pagina 07! LIMMEN - Kinderen hebben kle ding nodig, zeker als ze nog klein zijn groeien ze er zo uit, maar wat als ze het niet meer passen? Je kunt het naar een goed doel brengen, maar je Kinderdagverblijf Ollie B Bommel bezoekt Overkerck HEILOO - Op dinsdag 27 april was het zover: een groepje peuters van Ollie B. Bommel (Stichting Kinderop vang Humanitas) ging op bezoek bij bewoners en bezoekers van Woon zorgcentrum Overkerck. De leidsters en kinderen van Ollie B. Bommel wer den hartelijk ontvangen in de activitei tenruimte van Overkerck. Ze schoven gezellig aan bij de bejaarde bewoners, en de kinderen kregen limonade en cake met een parasolletje. Zowel de bewoners als de peuters vonden het een heel leuk bezoekje, er werden praatjes gemaakt, sommige peuters mochten even op schoot zitten, er wer den door de peuters zelfs een paar rit jes op de rollator gemaakt, de leidsters kregen van de bewoners veel vragen over het kinderdagverlijf, en van een peuter was zijn oma aanwezig. Na een half uur was het voor de peuters weer tijd om terug te gaan naar het kinder dagverblijf. Maar voordat ze weggin gen werden er natuurlijk nog een paar liedjes gezongen, en de bewoners zon gen met plezier mee. Het bezoek van de peuters van Ollie B. Bommel aan de bewoners van Overkerck vond plaats in het kader van het intergene- rationeel project in samenwerking met de Sitchting Ouderenwerk in Heiloo. Het project is bedoeld om de verschil lende generaties in Heiloo meer met elkaar in contact te vrengen. De bewo ners van Overkerck zijn ook uitgeno digd om een keer een kijkje te komen nemen bij kinderdagverblijf Ollie B. Bommel aan de Kanaalweg. HEILOO - Bakkerij Kees Zoon gaat met zijn tijd mee en is de bedenker van het nieuwe onli ne bestelsysteem Broodjes Express Online. Vanaf nu kunt u uw belegde en warme brood jes bestellen via de online bakkerswinkel. Met één druk op de knop, heeft u de lekkerste broodjes in huis. Een uitstekend idee voor de lunch, maar bijvoorbeeld ook voor hartige broodjes om te trakteren of tijdens de vrijdag middag borrel! Bestellen is heel gemakkelijk. Op de website www.bakkerijkeeszoon.nl klikt u op 'broodjes express' in het menu, vervolgens maakt u een keuze uit 'lekker belegd', 'lekker hartig' of 'lekker zoet'. Ten slotte vult het aantal brood jes, uw adres en wanneer de bestelling moet worden gebracht. Voor de bezorging van grote bestellingen op dezelfde dag wordt u verzocht om uw bestel ling vóór 11.00 uur bij Kees Zoon te doen, zodat zij uw bestelling dezelfde dag tot 13.00 uur kunnen bezorgen. Bezorgen doen zij in de gehele Gemeente Heiloo. Vanaf E 20,- is bezorging gratis, voor kleinere bestellingen wordt een kleine vergoeding "gevraagd. Betaling uitsluitend a contant. U kunt uw bestelling natuurlijk ook zelf op omen halen. Stuur een e-mail of bel even uw bestelling door, en de bakker zorgt dat deze voor u klaar ligt op het afgesproken tijdstip. Maak nu gebruik van deze nieuwe service en ontvang een gratis verrassing van de bakker bij uw eerste bestelling! Bakkerij Kees Zoon, Winkelhof 't Loo 25, Heiloo, tel: 072-5330032. kunt het evengoed weer proberen te verkopen, kleding is per slot van reke ning als duur genoeg....Dit is de reden waarom ik Nino Nina ben begon nen. In de kinderkledingwinkel Nino Nina vindt u de leukste tweedehands kleding in de maten 68 tot en met 158. Verder natuurlijk ook allerhande arti kelen zoals speelgoed, kraamcadeaus (bedrukte rompertjes met namen, babybenodigdheden, bedjes, camping bedjes, boxen, wagens, kinderstoelen, auto- en fietsstoeltjes, buggy's, maxi cosi's boxkleden, slaapzakjes en nog veel meer! Daarnaast ook een kleine collectie nieuwe kleding, waaronder ondergoed, rompertjes, sokjes en merkkleding (onder andere Rags, Diesel, Kiekeboe En Eager Beaver). Nino Nina opent haar deuren op 19 mei met een zomer- en najaarscollectie. Tevens is er voor de kinderen een kleurplaten actie met een mooie prijs, dus kom eens langs voor een kleur plaat! Vragen? Bel gerust 072-5053304 of 06-40092822, of kijk op de webstite: www.ninonina.nl. Heiloo contact IM -

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 6