m Heiloose Esther Rommel van gemeenteraad naar Europees Parlement Uniek theater met marionetten Kanga Roe 'topkraamzorg' Computers en geld voor goede doelen ededelingen nanoen Koude soep UITKIJKPOST - 9 JUNI 2004 - PAGINA 06 HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. 1 Winnaars Annie M.G. Schmidt week bij Deutekom Ontwerpbestenuningsplan Stationsomgeving 2004 Verleende bouw- en sloopvergunningen [j urgerzaken Extra drukte Verkiezingen en Avondvierdaagse Wijziging stembureaus Verkiezingen einigingsdienst Afvalbrengplaats Rosendaai 17 juni a.s. 's-middags gesloten Verleende collectevergunning Verzoek hogere waarde geluidsbe lasting te realiseren woningen in Stationsomgeving erk in uitvoering Metingen verkeersintensiteit Databankverordening WOZ Heiloo Maatschappelijke verantwoordelijkheid leeft bij Rabo medewerkers Groenlinks bijeenkomst Info-uur CDA Spreekuur PvdA Adviesbureau NCPN Heiloo contact 4 i' ttt-tt T„-l,- OA ^>t- in atilaiiA ctrïnHpn T4V*t WfltP vervolg van pagina 4 vanaf donderdag 10 juni 2004 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeen tehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings-tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak, telefoonnummer (072) 535 67 46. indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor de bovenvermelde bouwplannen vrijstel ling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften, schriftelijk gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat met ingang van vrijdag 11 juni 2004 gedurende vier weken het ontwerp- bestemmingsplan stationsomgeving 2004 ter inzage ligt. Dit ingevolge het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Het ontwerp heeft betrekking op het gebied, glo baal gelegen direct ten noorden en ten zuiden van de Zeeweg en voor een groot gedeelte tussen de Westerweg en de Heerenweg. Aan de west zijde van de Westerweg en aan de oostzijde van (reg.nr. 2004/0127) Holleweg 101 - vergroten woning (reg.nr. 2003/0386) Kennemerstraatweg 315 - vernieuwen berging (legalisatie) (reg.nr. 2004/0102) Kennemerstraatweg 464 - ged. veranderen gezondheidszorggebouw/gebouw 'De Smet' vestiging huisartsen (reg.nr. 2004/0189) Rosendaai 95 - ged. veranderen winkelgebouw/reclame-uitingen C-l 000 (reg.nr. 2004/0126) Stationsweg 136 - plaatsen lichtreclamezuil (reg.nr. 2003/0310) Wethouder Tomsonbos (22e villa) - gedeelten in de planvorming meegenomen. lingen mogelijk te maken met het doel te komen tot een verdere versterking van de stationsom- geving als tweede centrum van Heiloo. Eerder is het voorontwerp van het genoemde bestemmingsplan onderwerp geweest van inspraak. De ingekomen inspraakreacties hebben geleid tot een aantal wijzigingen van het bestemmingsplan. De reactienota, waarin een samenvatting van alle reacties en ons commen taar is opgenomen, ligt eveneens ter inzage. Ter inzage Het ontwerp kan worden ingezien bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeen tehuis op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. 's-Middags kunt u terecht na afspraak, tele foonnummer (072) 535 67 46. Ook kunt u gedurende de openingstijden terecht in de open bare bibliotheek aan de Westerweg 250. Indienen zienswijze Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken bij de gemeenteraad, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouw- en sloopvergunningen verleend.. Hoek Kanaalweg/Rosendaal; terrein GGZ - plaatsen bouwwerk half-pipe; skateboardbaan (reg.nr. 2003/0396) Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Meer informatie De beschikbaar. Wilt u informatie over één van de genoemde plannen, dan kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Wij verzoeken u met nadruk attent te zijn als de oproepingskaarten bezorgd worden en goed te kijken op welk stembureau u bent uit genodigd om uw stem uit te brengen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoonnummer (072) 535 67 20. Openbare zitting Ook wordt u, op verzoek, in de gelegenheid gesteld om in bovengenoemde periode tijdens een openbare zitting in het gemeentehuis opmerkingen te maken ten aanzien van het ont werp van het verzoek. U dient dan binnen 3 dagen na publicatie contact op te nemen met de telefoonnummer (072) 535 67 51. Op 10 juni a.s. vindt er naast de Verkiezingen ook de Avondvierdaagse plaats. Omdat de start en finish op de Breedelaan plaatsvinden zal dat bij De Springschans extra drukte betekenen. Wij verzoeken u hiermede voor zover mogelijk reke ning te houden. Zeker als u minder mobiel bent raden wij u aan om voor 16.00 uur te gaan stem men als u voor dit stembureau bent opgeroepen. Op stembureau 1 (Gemeentehuis) zal gestemd worden met de StemPC. Hoewel het hier een proef betreft, zal er slechts op deze wijze gestemd kunnen worden. Dit om te voorkomen, dat de wachttijden te lang zullen (kunnen) oplopen. De stembureauleden zullen u volledig ter plekke informeren over de te volgen werkwijze. Door verhuizing van de Bibliotheek zijn de stemdistricten in het westen van de gemeente gereorganiseerd. Het stembureau 'De Hofdijk' in Mariënstein is ook komen te vervallen. Dit betekent dat u de komende verkiezingen op 10 juni 2004 voor de leden van het Europese Parlement kunt worden opgeroepen op een ander stembureau. De kiezers worden nu opgeroepen in één van de volgende locaties: - RK Basisschool 'Willibrord', Boekenstein 47 óf - Basisschool 'De Zuidwester', Boekenstein 43. Op donderdag 17 juni a.s. is de Afvalbrengplaats aan het Rosendaai 2 vanaf 14.45 uur gesloten vanwege een personeelsbijeenkomst. Door burgemeester en wethouders is aan de vol gende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. - Maag Lever Darm Stichting in de periode van 13 tot en met 19 juni a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, wc zijn te collecteren. Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn van Noord-Holland voor de vaststelling van een hogere waarde ingevolge de Wet Geluidhinder vanwege de bouw van een aantal woningen in het stationsgebied, zoals die mogelijk worden gemaakt in het ontwerpbestemmingsplan Sta tionsomgeving 2004. De geluidsbelasting op de gevel van de maximaal 59 dB(A) en vanwege het spoor maxi maal 70 dB(A) bedrageii Ter inzage Het optwerpverzoek voor de vaststelling van een hogere waarde ligt met de bijbehorende stukken met ingang van 11 juni 2004 gedurende twee weken ter inzage by de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Ope ningstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. 's-Middags kunt u na afspraak terecht, telefoonnummer (072) 535 67 46. Indiening van opmerkingen Gedurende de terinzagelegging van dit ontwerp- verzoek kan een ieder ten aanzien hiervan van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. De komende weken laat de gemeente op verschillende wegen in Heiloo metingen uit voeren van de verkeersintensiteit. De metingen worden verricht met behulp van telslangen die op het wegdek worden aangebracht. De metingen leveren voor de gemeente nuttige informatie op over het aantal auto's dat gebruik maakt van de weg. Ook kan worden gezien wat de (gemiddelde) snelheid is op een bepaald meetpunt. Belangrijk om te weten is dat het geen controles zijn, maar metingen. De gegevens zijn niet te her leiden naar individuele automobilisten. De planning van de metingen is als volgt: 10 juni t/m 18 juni - Breedelaan (2 locaties) - Zevenhuizerlaan (2 locaties) - Lagelaan (2 locaties) - Heerenweg 23 juni t/m 1 juli. - Kanaalweg (3 locaties) - Kerkelaan (2 locaties) - Ypesteinerlaan - Westerweg Meer informatie Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met de heer Bakker van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 63. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad van Heiloo in zijn vergadering van 3 mei 2004 de Databank verordening WOZ Heiloo heeft vastgesteld. De Databankverordening WOZ Heiloo treedt in werking zes weken na die van de bekendma king. De Databankverordening WOZ Heiloo ligt vanaf 9 juni a.s. kosteloos ter inzage op het gemeentehuis bij het informatiecentrum. De ope ningstijden zijn van maandag toten met vrijdag van 08.00 tot 1230 uur en iedere maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Op verzoek kan tegen de daarvoor verschuldigde leges een afschrift van het genoemde besluit ver strekt worden. Meer informatie Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met mevr. C. Hogendoorn van de afdeling Financiën, telefoonnummer (072) 535 66 20. HEILOO - Ieder jaar wordt op 20 mei de verjaardag van Annie M.G, Schmidt gevierd. Dit jaar was de Annie M.G. Schmidt week van 17 tot en met 22 mei en stond in het teken van Pluk van de Petteflet. In de Annie M.G. Schmidt etalage van boekhan del Deutekom waren een aantal Pluk poppetjes verstopt. Kinderen konden op zoek gaan en tellen hoeveel Pluks er in de etalage stonden. Het waren er 47 en dit werd goed ingevuld door de drie gelukkige winnaars Mieke de Boer (3 jaar), de zesjarige Lucas Harlaar en de eveneens driejarige Fabian Avis. Zij hebben het nieuwe boek Pluk redt de dieren gewonnen, wat ze op mogen komen halen bij boekhandel Deutekom. Van harte gefeliciteerd! ALKMAAR - Sinds kort heeft Alkmaar er een klein theater bij, de Fier Kroon. Aan de Kennemerstraat weg 128 (achter) treft u een echte minischouwburg aan. Op woensdag-, zaterdag-, en zondagmiddag spelen de marionetten van Yvon Bos Eijssen en Mariette Bossers daar de voorstel ling De vlieger van Li. Speeldata zijn woensdagen 9,16,23,30 juni en 7 juli, zaterdagen 19 en 30 juni en de zond agen 13 en 27 juni. Aanvang van de voorstellingen is 15.00 uur, toegang is 5,-. Reserveren via tel. 072-5814053, zie ook; www.marionetten.nl. REGIO - Zorggroep Millennium heeft als doelstelling: 'het organiseren van thuiszorg en kraamzorg voor cli ënten in de persoonlijke levenssfeer'. Eén van onze hoofdactiviteiten is onze kraamtak, Kanga&Roe Kraam zorg. Wij werken met ongeveer 40 kraamverzorgenden die als zelfstan dig zorgverlener topkraamzorg leve ren. Ons werkgebied is Kennemer- land/ Waterland/ Zaanstreek. Meten is weten zegt Immy de Jong-Lust, bedrijfsmanager. Naar aanleiding van de door de kraamvrouwen opgestuur de evaluatie formulieren kwam de klanttevredenheidsscore op het cijfer 8,9 (naar boven afgerond 9). Een leuke bijkomstigheid voor toe komstige cliënten is dat bij iedere inschrijving voor kraamzorg een Prenatal- of DA-cadeaubon ter waarde van 25,00 wordt gegeven. Ook voor thuiszorg kunnen cliënten bij ons terecht. Zorggroep Millennium werkt sinds 1996 als zorg- makelaar voor cliënten met een per soonsgebonden budget voor thuis zorg. Ook kunnen cliënten met een RIO-indicatie voor AWBZ-thuiszorg bij ons terecht. Hiervoor werken wij samen met een landelijk erkende AWBZ-instelling. Kostenbeheersing in de gezondheids zorg. Zorggroep Millennium werkt met haar bedrijfsconcept indirect mee aan de kostenbeheersing in de gezondheidszorg, o.a. door de scherpe tarieven die zij hanteert voor thuis zorg.! Iemand met een PGB komt bij ons per saldo financieel beter uit, of kan met dit budget meer zorguren kopen. Ook het particulier inkopen van extra zorg (bijv. tot 24-uurszorg) is bij ons betaalbaar. Wilt u meer informatie over kraamzorg of thuis zorg dan kunt u ons tijdens kantooru ren bellen onder nummer 0251- 674300 of 0299-652951 (voor spoed gevallen 24-uur rechtstreeks bereik baar). REGIO - Acht verschillende maat schappelijke instellingen mochten maandag bij het kantoor van de Rabobank in Castricum geldbedra gen tot een totaal van bijna 8.000,- in ontvangst nemen. Dit is de opbrengst van de verkoop van overtollig materiaal zoals bure aus en kasten aan medewerkers. Het idee kwam uit eigen rijen naar voren toen de vraag aan de orde kwam 'wat te doen met oude bure aus, kasten enzovoort'. Door de materialen bij inschrijving te ver kopen werd geld bijeengebracht voor goede doelen. De acht gekozen doe len zetten zich allemaal in voor het welzijn van kinderen. Uit handen van de medewerkers van de Rabobank kregen De Vijfhoek uit Heiloo, de stichting Puck uit Limmen en bekende fondsen ais CliniClowns, Warchild, het Liliane Fonds en Stichting Doe een Wens ieder bijna 1000 euro uitgereikt. Tot slot was er een bijdrage voor de bouw van een klaslokaal in Nangili, Kenya. HEILOO - Esther Rommel uit Heiloo staat hoog op de WD-kieslijst voor het Europese Parlement. Na vele poli tieke functies, ook in de gemeenteraad van Heiloo, is het nu tijd geworden om de vleugels verder uit te slaan. Op 10 juni 2004 zijn de verkiezingen voor het Europees Parlement, waar Esther als fiscaal juriste denkt veel goed werk te kunnen doen. „Het is immers ónze por temonnee waar het daar om gaat!" Esther Rommel is geboren in Limmen, maar woont alweer heel lang in Heiloo. In 1998 werd zij gekozen in de gemeen teraad van Heiloo, waar zij met name de sociaal-maatschappelijke onderwer pen in haar portefeuille had. Daar liet zij een vaak ander geluid horen dan gebruikelijk. „Je kunt wel heel veel leuke dingen verzinnen, maar je moet het ook kunnen betalen. Daarom keek ik altijd eerst naar de financiële onder bouwing van de stukken, en die ram melde nogal eens. Je kunt wel zeggen dat je sociaal beleid voert, maar als je dat niet kunt betalen, dan is het eigen lijk asociaal beleid. En geld uitgeven aan overbodige zaken, of te dure instanties is pas écht asociaal, zeker voor de sociaal zwakkeren in bijvoor beeld de bijstand. En wonen in een dorp is al duur genoeg." De combinatie met Provinciale Staten en een drukke managementbaan bij een groot accountantskantoor werden uiteindelijk te veel. „Dan moet je kie zen, en in goed overleg met de toenma lige fractie heb ik besloten om de belangen van Heiloo en het gewest om ons heen in de provincie te behartigen. En nu wil ik dat gaan doen in het Europees Parlement." Na eerst voor luchtverkeersleider te hebben gestudeerd, werd uiteindelijk toch een studie fiscaal recht opgepakt. „Als luchtverkeersleider leer je ver schrikkelijk snel en afgewogen beslis singen te nemen. Het is druk in de lucht, en vliegtuigen vliegen wel over gebieden met veel mensen. Je voelt je heel erg verantwoordelijk voor waar je mee bezig bent." Het verbaast haar dat er in Europa nog steeds geen goed dek kende Europese luchtverkeersleiding is. Stakingen van Franse verkeerslei ders willen nog wel eens roet in het eten gooien. In Amerika is dat door een systeem van kust tot kust veel beter en veiliger geregeld. „Doorvliet bundelen van krachten kun je ook effectiever gaan kijken naar en werken aan de vermindering van de geluids overlast van vliegtuigen." Nederland is maar een klein land, een land als Frankrijk is een keer of 13 gro ter, maar dat betekent niet dat daar ook 13 keer meer invloed bij hoort. „Je ziet dat er verschrikkelijk veel geld naar de Franse boeren gaat, terwijl in Nederland de agrarische sector nauwe lijks kan overleven door alle regels en het enorm hoge kostenniveau. Dat is niet fair, en daar moet iemand uit een agrarische Nederlandse regio zich voor inzetten." Esther vervolgt: „Nederland betaalt als een van de weinige landen méér aan Europa dan er terug komt. Veel landen hebben heel professionele lobby's voor stad en streek, en krijgen daar ook veel voor terug. Maar ook Nederland leert het: sommige wegen, de fietsbrug over de Al van 30 miljoen euro, allemaal projecten die meebetaald zijn door alle Europeanen. Dan moeten er toch ook mogelijkheden zijn voor de ontwikke ling van een goede oplossing voor de West-Frisiaweg? Of de N9 naar Den Helder? Het gaat er om dat je dan bent waar de opbrengsten verdeeld worden: in Brussel en Straatsburg." Als fiscaal juriste werkt zij dagelijks als adviseur voor het bedrijfsleven aan inzicht in cijfers. „De Zalmnorm, waar bij je inkomsten en uitgaven strikt van elkaar gescheiden houdt, is een gewel dig instrument en zou voor heel Europa moeten gelden. Komt er meer binnen, dan betekent dat niet automa tisch zoals bij veel .gemeenten, dat er dan ook gelijk meer uitgegeven moet worden. De hand op de knip is nu het belangrijkst. We moeten immers met een financieel en sociaal gezond Europa de economische strijd aan met de Verenigde Staten van Amerika en het Verre Oosten. Ons kostenniveau ligt veel te hoog, daar liggen de kansen voor de Aziaten, en wij vergaderen veel te veel en te lang, zodat Amerika sneller kan handelen." Dichter bij het dagelijkse leven staan ook verrassende zaken als de mogelijk heid om medicijnen en gezondheids zorg over de grenzen te halen. Als een medicijn in Duitsland goedgekeurd is, waarom dan niet ook meteen in Nederland? En als je in België sneller geholpen kunt worden aan een heup, of een hart, waarom dan zo moeilijk doen? Er zijn zo veel praktische oplossingen mogelijk! Esther Rommel kijkt uit naar de ver kiezingen op 10 juni. Dan kan Nederland laten zien dat het serieus met Europa omgaat. „En voor Heiloo- ërs worden het nu echt andere verkie zingen, met naar ik hoop een hoge opkomst. Want nu kunnen zij kiezen voor een kandidaat die de belangen van onze streek, van Enkhuizen naar Egmond, en van Den Helder tot en met Zaanstad, hoog in het vaandel heeft staan." Via de website www.stemesther.nl en estherrommel@hotmail.com of gewoon een telefoontje naar huis, kunnen kie zers hun vragen stellen. Of aandacht vragen voor specifieke zaken die zij graag door via WD in Brussel op de agenda zouden zien. „Want juist die contacten maken poli tiek boeiend, je moet voeling houden met je achterban, dat vond ik eigenlijk het leukst van alle politieke functies die ik tot nu toe gedaan heb." HEILOO - De GroenLinks gemeente raadsleden houden donderdag 10 juni om 20.00 uur hun fractievergadering in het gemeentehuis. Deze avond kunnen onderwerpen worden ingebracht die een ieder ter harte gaan. GroenLinks kan ook op andere tijdstippen worden bereikt per telefoon 072- 5320018 of e-mail heiloo@groenlinks.nl HEILOO - De fractie van het CDA houdt op donderdagavond 10 juni info- uur. Wanneer u een onderwerp met de fractie wilt bespreken, bent u welkom vanaf 19.30 uur op het gemeentehuis. Graag van tevoren even een berichtje naar: Elly Beens, tel. 072-5338208 of e- mail: ellybeens@quicknet.nl. HEILOO - De PvdA-Heiloo houdt op donderdag 10 juni om 19.00 uur spreek uur. Als u een onderwerp wilt bespreken met de raadsleden dan bent u welkom. Het spreekuur wordt gehouden in het gemeentehuis (oude ingang). Graag voor af contact opnemen met Hil Peperkamp tel. 072-5338172, of Gré Ris tel. 072- 5332429, of Jacob Ouderkerken tel. 072- 5335757. HEILOO - Voor advies over sociale en maatschappelijke problemen kan ieder een terecht bij het adviesbureau van de NCPN. Het bureau is dagelijks telefo nisch te bereiken tussen 19.00 en 20.00 uur oo tel. 072-5334588. In de zomermaanden heb je wel eens behoefte om lekker fris te eten. Natuurlijk niet op de tocht of in de regen, maar het eten dient lekker fris te zijn. Vooral met erg warm weer. Sla is om die reden bijvoorbeeld een gewilde zomergroente. Soep wordt meestal warm gegeten (hoewel meestal niet zo heet als ze wordt opgediend). Soep kun je ook koud eten. Van rauwe producten. Lekker gauw klaar en zeer smakelijk. In de Zuidelijke landen is een koude soep veel gebruikelijker. In Spanje is Gazpacho (een koude tomatensoep) zeer bekend en wordt daar veel gege ten. Het navolgende recept heeft als basis ook tomaten, maar heeft daar naast als duidelijke toevoeging avo cado. Het recept is voor circa 3 personen en als voorgerecht bedoeld. Als lunchge recht zult u tenminste de dubbele hoeveelheden moeten nemen. Benodigd: 3 grote tomaten, 1 rijpe avocado, limoensap, stukje ui (bij voorbeeld halve kleine ui), 1 teentje knoflook, peterselie, eventueel nog wat ander vers kruid, soeparoma, zout en peper. Bereiding: U heeft wel een blender nodig, maar ook met een staafmixer zal het wel lukken. Snij de tomaten in stukken en doe ze in de blender. Ui (in kleinere stukken) en de knoflook toevoegen, evenals det peterselie, wat limoensap en evëntu-' eel wat ander kruid. Beetje water toe voegen en draaien maar. Als alles goed gemixt is, dan door de zeef gie ten. Goed laten uitlekken en met een lepel het 'sap' erdoor drukken. De gezeefde tomaten weer in de blender terugplaatsen en de avocado (schil eraf en in stukken snijden) toevoegen. De blender opnieuw laten draaien. De aldus verkregen soep afwerken met soeparoma, zout en peper. Het resul taat is een gebonden en romige soep. Uiteraard kunt u de soep nog een per soonlijk tintje geven, bijvoorbeeld door toevoeging van een beetje room, wat tomatenpuree, wat gesnipperde peterselie of op welke andere wijze u denkt de soep nog wat meer uw eigen- smaak te geven. Lekker met een stukje stokbrood en een glaasje witte wijn. Beste lezers, wij nodigen u gaarne uit om ook uw lievelingsrecept(en) te plaatsen. Heeft u een leuk recept voor ons, stuur dit op naar: redactie Uitkijkpost, Postbus 68, 1851AB Heiloo of stuur het ons per E-maii: rëdactie@uitkijkpost.ni Wij en de overige lezers zijn u dank baar!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 6