Harpconcert in kapel GGZ Noord-Holland-Noord 1 S3 DIEREN (|H Grootscheepse reddingsactie voor eend p Él i t i e -i- UITKIJKPOST - 11 AUGUSTUS 2004 - PAGINA 2 BESCHERMING MEDISCHE DIENSTEN DIENSTEN Expositie Conny van Dongen Annie Vreeker exposeert in Bibliotheek BERICHTEN HEILOO Vernieling personenauto Augustus in het Heilooër Bos Piraten! Alle hens aan dek! Alcomobilist Diefstal wieldoppen Diefstal uit garage Diefstal snorfiets Inbraak in woning Verkeerscontrole Inbraken in personenauto's Vernieling personenauto Vernieling personenauto's Insluiping in woning Verkeer rondom Timmerdorp Schilder houdt het hoofd koel Zomeravondconcert in Witte Kerk ZWEMBAD HET BAAFJE Agenda Sporthal Het Vennewater Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Tïombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spöedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheids wij zer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. HEILOO - Tot eind september expo seert Conny van Dongen een aantal van haar bloemenaquarellen en dierenpor- tretten in de dierenartsenpraktijk van Dr. Schaap en Dr. De Jong aan de Commandeurslaan 1, tel. 3331606. U kunt deze expositie bezichtigen tijdens de openingstijden van de kliniek, dage lijks van 10.00 tot 19.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Voor informatie: Conny van Dongen, tel. 5334033, of www.connyvandongen.nl. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds EJ. van der Wind. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds J.D. Kila, Alkmaar. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu niedienst m.m.v. de Schola, voorganger ds M. Braamse. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores en spontaan koor, o.l.v. parochianen. Zondag 10.30 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, voorganger J. Oiling. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag Nationale viering feest van Maria ten Hemelopneming. Pro gramma: 10.30 uur: eucharistieviering, 11.00 uur: bedevaart Sri Lankezen, 12.30 uur: biechtgelegenheid/ rozenkransge bed, 13.00 uur: gezongen H.mis met preek, koor apostelparochie Beverwijk, 14.45 uur: uitstelling/ stille aanbidding, 15.00 uur: aanbiddingslof, 15.30 uur: lof, 16.00 uur: processie naar de put: Mariahulde, 16.0 uur: sluiting. Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorge gaan door pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering, voorgegaan door pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072-5113535. Vanwege de vakantiesluiting van het Open Huis zullen er aldaar geen kerk diensten gehouden worden op 15-08. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag 10.00 uur: voorganger ds A. van Zijverden- Poortman. HEILOO - Annie Vreeker werd gebo ren in Alkmaar, maar woont en werkt al vele jaren in Heiloo. Sinds 1984 volgt ze lessen bij Tintoretto. Het begon alle maal "als een hobby toen mijn 4 kinde ren wat groter werden". Geïnspireerd door docenten als Cees Broersen en Suzanne Zwart, groeide die hobby langzamerhand uit tot een passie. Aanvankelijk werkte mevrouw Vreeker alleen in olieverf, later kwa men daar ook andere technieken zoals pentekeningen en aquarellen bij. Bij mooi weer tekent en schildert ze regel matig samen met anderen op diverse locaties buiten (waaronder ook in en rond Heiloo). Op deze expositie zijn zowel olieverf schilderijen als pentekeningen en aqua rellen te zien. Kenmerkend voor al haar werk is de enorme aandacht voor detail. Dat ligt haar, zoals ze zelf zegt, het beste. Er was al eerder werk van Annie Vreeker te zien op groepsten toonstellingen van Tintoretto. Eén ■V vyy, ,P «Noord-Holland Noord 112 88441 Werk van Annie Vreeker, geïnspireerd door huis Nijenburg maal werd een hele expositie met alleen werk van haar ingericht. Dit wordt dus haar tweede solo-exposi tie. U kunt het werk van Annie Vreeker tot 18 oktober bewonderen in de expo sitieruimte van Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250. x wegens het niet dragen van de auto gordel en 1 x wegens het rijden door rood licht. HEILOO - Op donderdag 19 augustus wordt de kapel GGZ Noord-Höliand-Noord, Kennemer straatweg 464 in Heiloo, gevuld met de klank van harpen. Een twaalftal harpisten uit binnen- en buitenland verzorgen een uniek con cert, dat begint om 19.30 uur en vrij toegankelijk is. Van 12 tot 20 augustus geeft harpiste Erika Waardenburg een 'master course'. De cursisten verblijven in het 'Lioba' klooster in Egmond en geven hun slotconcert in de kapel van GGZ Noord-Holland-Noord. Het concert programma is nog een verrassing, want dat wordt pas duidelijk tijdens de cursus. Wel zuilen de deelnemers en hun docente in ensemblespel en als solisten te beluisteren zijn. De soms tere klank van de harp zal in de bijzondere akoestiek van de kapel heel goed tot zijn recht komen. Erika Waardenburg werd op 4 jarige leef tijd verliefd op de harp, na het horen van de openingstune van het radio programma 'De Jeugd vliegt uit', gespeeld door Rosa Spier. Het is daarom niet zo vreemd dat zij harp koos als 'haar' instrument. Na een studie aan de conservatoria van Utrecht en Brussel, bij Edward Witsenberg en Suzanna Mildonian, studeerde zij cum laude af. Nu is zij een van Nederlands meest vooraan staande harpistes, die naast het romantisch repertoire ook moderne harpmuziek uitvoert. Als docent is zij verbonden aan de conservatoria van Amsterdam en Utrecht, en als gast docent aan de Sibeliusacademie in Helsinki. Zij is een veelzijdig rnuzi- kante, die haar cursisten stimuleert en inspireert. Dit concert is dan ook een uitgelezen mogelijkheid om van harpklanken op niveau te genieten, in het prachtige interieur van de kapel. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. WÊ Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ■i Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinderen. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M.J. Luijk. HEILOO - Vakantie-activiteit in het Trefpunt voor stoere jongens en meiden en hun grootouders met zeerover-ambi ties. Wil je de zee bedwingen met muziek, dans en spel? Dat kan, onder leiding van zeerover-hoofdman Evi Velders. Neem je houten been, je oog lapje en de fles rum alvast maar mee en bereid je voor op een avontuur. Plaats: het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo. Bijdrage: 2,50 per volwassene met kind, 1,- per extra kind. Graag opgeven tot maandag 16 augustus via tel: 072-5331297. HEILOO - Vrijdag 6 augustus bleek op de Westerweg een 28-jarige man uit Heiloo bij een alcoholcontrole omstreeks 21.15 uur teveel alcoholhou dende drank te hebben gedronken. Het maximum toegestane is 220 ug/1. De analyseapparatuur gaf bij de verdachte een getal van 765 ug/1 aan, ruim drie maal teveel. De man viel op door zijn zwalkende rijgedrag. Bij navraag bleek de man bovendien een rijontzegging te hebben. De auto werd inbeslaggeno- men en er wordt proces-verbaal opge maakt. HEILOO - Ihssen vrijdag 6 en zater dag 7 augustus werd van een Opel type Astra de 4 wieldoppen ontvreemd. De auto stond aan de Kapellaan gepar keerd. HEILOO - Uit de garage van een woning aan de Rondelaan werd zon dagmiddag 1 augustus een damesfiets gestolen. Een getuige zag een man de niet afgesloten garage binnenlopen en even later met de damesfiets naar bui ten komen. De verdachte reed vervol gens op de fiets weg. Door de gewaar schuwde eigenaar en de getuige werd vervolgens een zoekactie naar de man ingesteld. Zij trofffen hem echter in de omgeving niet meer aan. De damesfiets was zwart van kleur en was van het merk Gazelle en had een kinderzitje achterop. HEILOO - Vanaf het erf van een woning aan de Hoogeweg werd maan dagmiddag 2 augustus een snorfiets gestolen. De snorfiets was van het merk Vespa type Ciao. Verdere gegevens ont breken nog omdat de verzekeringsge- gevens van de snorfiets in de fietstas zaten die aan het voertuig was bevestigd. HEILOO - Woensdagochtend 4 augustus werd ingebroken in een woning aan de Kennemerstraatweg. De inbraak werd ontdekt na een waarschu wend bezoek van de buren. Die stelden hun buren in kennis omdat zij een onbekende man in hun tuin hadden zien lopen. Direct ging men op onder zoek uit waarna bleek dat de woning door een inbreker was bezocht. Op een van de slaapkamers werden kasten doorzocht. Ook bleken laden van kasten in de woonkamer doorzocht te zijn. Vooralsnog wordt alleen een gsm vermist. Die lag op een tafeltje in de slaapkamer. De dader had zich toegang tot de woning verschaft door het force ren van een kozijn van de achterdeur. HEILOO - Vorige week dinsdag is aan het eind van de middag op de Stationsweg en de Kennemerstraatweg een verkeerscontrole gehouden. Daarbij zijn in totaal vijf bekeuringen geschreven: 1 voor het niet-handsfree bellen, 1 voor het niet verzekerd zijn, 2 HEILOO - De eigenaar van een perso nenauto van het merk Peugeot type 307 deed donderdagmiddag 5 augustus van het vernielen van zijn auto. De vernie ling aan zijn auto werd gepleegd in de nacht van 7-8 juli terwijl het voertuig op de Moestuin stond geparkeerd. Een van de buitenspiegels werd afgebroken. Met behulp van de brandweer werd een Kaapse eend van het dak van de familie Teunissen gehaald. HEILOO - De familie Teunissen ont dekte vorige week dat er een eend in de schoorsteen van hun huis aan de Westerweg aan het broeden was. Volgens een 'eendenkenner' was het een Kaapse eend, een groot beest. De eventuele jongen hadden uiteraard geen schijn van kans om levend uit een nest van 9 meter hoog uit te vliegen. De familie Teunissen besloot daarom de dierenambulance te bellen, maar de medewerker zag het niet zitten om via de ladder de eend van het nest te halen. Daarom werd de hulp van de brandweer ingeroepen. De ladderwa gen uit Alkmaar werd opgeroepen en zo kon de woedende eend van het nest gehaald worden. Ze werd in een mand gestopt en ook de eieren werden mee genomen, zo'n 7 stuks. Eend en eieren werden door de heer Heuer, de medewerker van de diere nambulance naar vogelopvangcentrum Damland gebracht. Hopelijk gaat de Kaapse gast daar weer door met broeden. Een mooie actie van dierenambulance en brand weer. HEILOO - In de nacht van donderdag op vrijdag 5-6 augustus werd in een viertal personenauto's ingebroken. Een van die auto's betrof een Opel Corsa die op de Geestakker stond gepar keerd. De eigenaar werd 's morgens om ca. 05.00 uur wakker van het autoalarm van de auto. Toen hij op onderzoek uit ging bleek een van de portierruiten ingeslagen te zijn. Er wordt niets uit de auto vermist. Mogelijk had het auto alarm een afschrikkende werking. De andere twee auto's stonden op de de Vlei geparkeerd. Een van die auto's betrof een rode Nissan Primera. Een portierruit van deze auto werd verwij derd en naast de auto aangetroffen. Uit het dashboard werd de autoradiocd- speler ontvreemd. De andere auto betrof een rode Seat Toledo. Van deze auto werd een portierruitje ingeslagen. Ook hier werd de autocdspeler buit gemaakt. De vierde auto betrof een grijze Nissan Almera die op de Capel-Acker stond geparkeerd. Nadat een portierruitje werd ingeslagen werd de autoradiocd- speler ontvreemd. HEILOO - Op vrijdag 6 augustus werd aangifte gedaan van het vernielen van een personenauto. De vernieling aan de Ford Fiesta werd gepleegd in de nacht van 23-24 juli terwijl het voertuig voor de woning aan de Hoogeweg stond geparkeerd. Een van de buitenspiegels werd in zijn geheel van de autoafge- trapt. HEILOO - In de nacht van donderdag op vrijdag 6-7 augustus werden 3 perso nenauto's vernield. Twee autospiegels moesten het ontgelden van personen auto's die op de Heerenweg stonden geparkeerd. Van een auto die gepar keerd stond aan de de Waard werden 3 banden lekgestoken. HEILOO - De bewoonster van een woning aan de Breedelaan kwam zater dagmorgen 7 augustus tot de ontdek king dat in de woning was ingebroken. Uit een slaapkamer werden sieraden en een geldbedrag vermist. Mogelijk heeft een insluiper kans gezien vrijdag 6 augustus de goederen te ontvreem den. Gedurende die dag was de bewoonster thuis maar had enkele deu ren van de woning niet afgesloten. Gevonden: enkele sleutels; cd van Manuel Pizarro; ijzerzaag; portemon nee beurs model met inhoud; horloge zilverkleurig merk Casio; zwarte porte monnee zonder inhoud; gsm Siemens. Verloren: telescoophengel blauw-geel. HEILOO - Nog krap een week te gaan en dan kunnen 600 kinderen zich gaan vermaken op het jaarlijkse Timmer dorp aan de Omloop. Onder begelei ding van ongeveer 80 vrijwilligers zal de jeugd in een paar dagen tijd een heus dorp van hutjes met vrolijke kleu ren neerzetten. Op donderdagmiddag start de onder linge verkoop en van 17.30 tot 19.00 uur is iedereen welkom op het Timmerdorpterrein. Onder het genot van live muziek kunnen de 150 ver schillende hutjes worden bekeken alwaar de kinderen een bonte verzame ling van spulletjes en spelletjes zullen verkopen. Op vrijdagochtend zal het Timmerdorp weer afgebroken worden en een gedeelte van de enorme hout stapel zal vrijdagavond om 20.00 uur onder professionele begeleiding in de brand gestoken worden. Dit jaar beschikt de organisatie over 10 ver keersregelaars uit eigen gelederen, die de verkeersstroom 's ochtends en 's middags zullen begeleiden. Iedereen wordt aangeraden om op de fiets te komen aangezien er weinig parkeerge legenheid voor handen is. Ouders die kinderen met de auto komen brengen, wordt geadviseerd om van het HSV parkeerterrein gebruik te maken. Op donderdag- en vrijdagavond zal, in samenwerking met de gemeente Heiloo, een gedeelte van de Omloop tussen de Spillaan en de Dors worden afgezet aangezien er enkele duizenden bezoekers worden verwacht. HEILOO - Elke maand is anders in de natuur. Daarom organiseert de gidsen- groep Heiloo van het IVN, Vereniging voor natuur- en milieu-educatie, elke derde zondag van de maand een natuurwandeling door het Heilooër Bos. Augustus werd vroeger wel de oogst maand genoemd, maar dat speelt in een natuurgebied beheerd door de Vereniging Natuurmonumenten natuurlijk niet zo'n rol. Wel voor veel dieren die de zomer gebruiken om aan te sterken na de activiteiten van het voorjaar. De jongen moeten sterk genoeg worden om hun eerste winter aan te kunnen. Veel vogels zijn nu in de HEILOO - Maandag werd de redactie gebeld met een typische komkommer tijd-'nieuwstip'. Zo scheen er iemand de Willibrorduskerk aan het schilderen te zijn, terwijl hij zijn voeten in een emmer water had. Het bleek om Hein Snijders van schildersbedrijf George Tervoort te gaan, die inderdaad zijn voeten in het water had, maar niet tij dens het schilderen. „Nee joh, dat gaat toch helemaal niet!", reageerde de schilder, verbaasd dat zijn natte voeten überhaupt nieuwswaarde zouden heb ben. „Maar tijdens mijn lunchpauze zit. ik inderdaad graag even met de voeten in een teil met water. Dit doe ik altijd als het zo warm is als vandaag. Door mijn voeten nat te maken, houd ik het hoofd koel en het werkt uitstekend!", aldus de goedlachse schilder. rui, zodat ze weer een jaartje verder kunnen met hun veren. Voor veel plan ten eindigt de bloei en kun je kijken welke zaden of vruchten er komen, ook al een voorbereiding op een vol gend jaar. Dat geldt ook voor de bomen en struiken die nu hun knop pen vormen. Kijk eens om u heen in de natuur, bij voorbeeld door mee te gaan met een IVN-natuurgids op zondag morgen 15 augustus. De wandeling duurt ongeveer twee uur en begint om 10 uur bij de Kattenberg, aan de Kennemerstraatweg. Van vol wassenen wordt een vrijwillige bijdra ge van 1,50 verwacht; voor kinderen is dat 1 (graag gepast!). Voor nadere inlichtingen kunt u bel len: 072-5325110, of kijken op www.paultenhave.nl. Kantoor: 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot en Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Vermist Kleine magere zwarte poes, wit stipje naast de neus, witte kin, bef en achter poten, voor witte sokjes, 4 jaar, Venne- watersweg, Heiloo. Grijze valkparkiet, Westerweg/ Bayers- hoffweg, Heiloo. Witte poes met bruin/zwart gevlekt met belletje, Bosanemoon, Heiloo. Egaal beige poes, klein wit befje, rose vlooienband, 4 jaar, Kerkelaan, Heiloo. Rode kater, 3 jr, gec, wit befje, wit aan de pootjes, bruin bandje met koker en belletje, Kerklaan, Akersloot. Gevonden Zwarte poes, witte kin en bef, witte streep over de neus, voor witte tenen en achter laarsjes, A9 Akersloot. Oude ongec. roodcyperse kater, witte bef en buik, voor witte voetjes, en ach ter laarsjes, Boekestein, Heiloo. Geel/witte valkparkiet, Westerweg/ Bayershoffweg, Heiloo. Tamme grijze valkparkiet, A9 Heiloo. Jong zwart katertje, wit befje, witte teentjes voorpoten, witte sokjes achter poten, Hildebrandthof, Heiloo. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Hissen 09.00 en 12.00 uur. HEILOO - Tiet vierde concert in de zomeravondconcertserie wordt ver zorgd door het Ensemble Moyland, bestaande uit de Argentijnse fortepia nist Marcelo Bussi, de Nederlandse vio liste Lidewij van der Voort en de Nieuw-Zeelandse sopraan Rowena Simpson. Zij brengen een interessant programma met als thema 'het theater in de huiskamer', waarin aria's en instrumentale stukken zijn te beluiste ren die met theater of het toneel heb ben te maken. De composities zijn van ondermeer Van Beethoven, Marti (een fantastische Fandango), Hay dn (onder meer drie liederen uit de 'Scottish Folksongs'), Paer en Mozart. Mercelo Bussi, geboren in Santa Fe (Argentinië) is een in zowel Nederland als het bui tenland zeer gewaarde klavecinist en fortepianist. Met het ensemble Musica ad Rhenum heeft hij vele concerten gegeven en meer dan 20 cd's opgeno men, waarvan twee bekroond met de prijs van Fondazione Cini/ Vivalde te Venetië. Ook wordt hij wereldwijd regelmatig uitgenodigd als gastdocent in belangrijke conservatoria. Rowena Simpson komt uit Nieuw Zeeland en is destijds met een studiebeurs van de NUFFIC naar Nederland gekomen. Zij studeerde af aan hel Koninklijk Conservatorium te Den Haag en heeft onder meer masterclasses gevolgd bij Elly Ameling. Zij is zowel in Nederland als in het buitenland als concert- en oratorium soliste te horen onder ande re met de Académie d'Ambronney, het Nederlands Ballet Orkest en de Bochumer Symphoniker. Het concert vindt plaats op vrijdag 13 augustus in de Witte Kerk van Heiloo (Heerenweg 32). Het aanvangstijdstip is 20.30 uur. De toegangsprijs bedraagt 8 (65+, CJP en 13-: 7). Kaarten kunnen tevoren worden gereserveerd via de telefoonnummers 072-5334804 of 5335852. Ook kan worden gereser veerd voor het concertdiner (uitste kend 3-gangen menu in restaurant De Loocatie en toegangskaart voor het concert) voor de prijs van e 26. Reserveren hiervoor uitsluitend via 072-5334804. Het jaarlijkse volleybaltoernooi wordt gehouden op zondag 15 augustus 2004 op het grote grasveld van Zwembad Het Baatje. Zowel voor geoefen- den, recreanten als jeugd zijn er leuke prijzen te winnen. Ook leuk om mee te noem met uw buren, vrienden of familie oAr* Nadere informatie bij v.v. Effect (06 50 50 84 21) of bij de kassa van het zwembad. Rommelmarkt voor de jeugd. Op de laatste openingsdag van dit seizoen, zondag 29 augustus a.s., wordt een gedeelte van de grote ligweide vrijgehouden voor een rommel markt. Jeugd tot en met 14 jaar mag tussen 11.00 en 15.00 uur op 4 m_ proberen van overtollig speelgoed en andere waardevolle voorwerpen af te komen. Verlengde opening. Deze week en volgende week is Het Baafje van maandag tot en met vrij dag nog geopend tot 20.30 uur. Daarna beginnen de scholen weer en worden ook de slui tingstijden weer zoals vóór de grote schoolvakantie Recordweek. Juli werd afgesloten met een week van 5.097 bezoekers. Maar de eerste week van augustus was weer beter met 8.211 bezoekers. Nog 3 mooie weken en we halen in ieder geval de 40.00,0. Dat we achter blijven bij vorig jaar (58.397) is inmiddels duidelijk. De openingstijden zijn: Zwembad Het Baafje Heiloo is open van zaterdag 1 mei t/m zondag 29 augustus 2004 Openingstijden: maandag t/m vrijdag 09.00 tot 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 tot 17.30 uur Extra open in de zomervakantie van 12 juii t/m 20 augustus 2004 maandag t/m vrijdag 09.00 tot 20.30 uur De gemeente Heiloo en haar zwembadmedewerkers wensen u veel plezier in Zwembad Het Zwembad Het Baafje Burgemeester en wethouders van Heiloo De Omloop 11 Afdeling Welzijn 1852 RJ HEILOO Postbus 1,1850 AA HEILOO Tel. 072 533 39 09 Tel. 072 535 66 81 Week- en totaaloverzicht bezoek 2004, 2003 en 2002 Zwembad Het Baafje totaal 2002 21.142 24.189 28.097 34.477 35.821 week totaal totaal 2004 2004 2003 ma 05-07 t/m zo 11-07 1.476 16.249 27.307 ma T2-07 t/m zo 18-07 1.926 18.175 33.850 ma 19-07 t/m zo 25-07 2.717 21.585 36.354 ma 26-07 t/m zo 01-08 5.097 26.682 40.633 ma 02-08 t/m zo 08-08 8.211 34.893 50.907 Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (0?2) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn C0A van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of 5356682. In het nieuwe seizoen (2004 2005) een geheel vernieuwde vloer met nieuwe belijning voor zaalvoetbal, zaalhandbal, volleybal, badminton en basketball. Het jaarlijkse Night of the Proms is op zaterdag 23 oktober 2004. •Rommelmarkten in Het Vennewater op de zondagen 17 oktober 2004, 28 november 2004, 16 januari 2005, 20 februari 2005 en 20 maart 2005. Zomervakantie tot en met zondag 22 augustus 2004 Maandag 23-08-2004 Dinsdag 24-08-2004 Woensdag 25-08-2004 Donderdag 26-08-2004 Vrijdag 27-08-2004 Zaterdag 28-08-2004 Zondag 29-08-2004 Maandag 30-08-2004 Dinsdag 31-08-2004 Woensdag 01-09-2004 Donderdag 02-09-2004 Vrijdag 03-09-2004 Zaterdag 04-09-2004 Zondag 05-09-2004 Maandag 06-09-2004 Dinsdag 07-09-2004 Woensdag 08-09-2004 Donderdag 09-09-2004 Vrijdag 10-09-2004 Zaterdag 11-09-2004 Zondag 12-09-2004 Maandag 13-09-2004 Dinsdag 14-09-2004 Woensdag 15-09-2004 Donderdag 16-09-2004 Vrijdag 17-09-2004 Zaterdag 18-09-2004 Zondag 19-09-2004 08.45-15.30 Schoolgym 08.30-15.30 Schoolgym 08.30-12.30 Schoolgym 17.00-21.00 Zaalvoetbal gesloten 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 08.30-15.30 Schoolgym 18.00-19.00 19.15-23.00 14.00-15.30 Sportinstuif 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.30 Schoolgym 17.00-18.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 08.30-15.30 Schoolgym 18.00-19.00 19.15-23.00 14.00-15.30 Sportinstuif 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.30 Schoolgym 17.00-18.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 08.30-15.30 Schoolgym 18.00-19.00 19.15-23.00 14.00-15.30 Sportinstuif 17.00-18.00 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.30 Schoolgym 17.00-18.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal 16.00-21.00 Basketball Volleybal Zaalvoetbal Basketball Zaalvoetbal Basketball Zaalvoetbal Zaalvoetbal Basketball

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2