Nieuw fitcentrum op industrieterrein Oosterzij Wanneer wordt werk weer leuk? mededeling urgerzaken efomgeving ededetingen Schrijfgroep in Heiloo Pippeloentje krijgt nieuwe speeltoestellen Makelaarsgroep viert vijfjarig jubileum UITKIJKPOST - 25 AUGUSTUS 2004 - PAGINA 06 IlKIIVIffA pilllfff HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Verklaring omtrent het gedrag Ruimactie (brom)fietswraKken NS Station Heiloo Milieubeleidsplan Heiloo K einigingsdienst Schoonmaken groene rolemmers Toestemming feest parkje Ypesteinerlaan Cursusaanbod voor vrijwilligersorganisaties ■lil Verhuizing Keer op Keer The Yoga Company nu ook in Heiloo De Avatar Cursus Henk Scholten bloembinderij gaat verhuizen! *0% 2004 jaar met feestelijk randje voor Kuijs Reinder Kakes vervolg van pagina 4 Kennemerstraatwég 204 - vergroten woning slaapkamer/badkamer (reg.nr. 2004/0097) Oosterzijweg 122 - vernieuwen berging met veranda (reg.nr. 2003/0199) Schuine Hondsbosschelaan 56 - vergroten woning (reg.nr. 2004/0009) Ypesteinerlaan 93 - vergroten woning/uitbouw keuken (reg.nr. 2004/0209) Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Wilt u informatie over één van de genoemde plannen, dan kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072)535 66 66. De Wet op de justitiële documentatie is in november 2002 gewijzigd in de Wet justitiële gegevens. In deze wet is ook de regeling opge nomen voor de Verklaring omtrent het gedrag (VOG). De nieuwe aanvraagprocedure voor de Verklaring omtrent het gedrag wordt vanaf 1 april 2004 van kracht. Hoe kunt u deze verklaring aanvragen? Een aanvraag tot afgifte van deze verklaring kan gedaan worden bij de publieksbalie Burgerzaken op het gemeentehuis. Daartoe diept een volledig ingevuld aanvraagformulier ingeleverd te worden. Degene die een Verklaring omtrent het gedrag van iemand wil hebben, veelal de - aan- staande - werkgever, beschikt over dit formulier of kan dit aanvragen bij het Centraal Orgaan Verklaring omtrent het Gedrag (COVOG). Vooral de vermelding van het doel is een belangrijk onderdeel van de aanvraag. De kosten voor aanvraag van een Verklaring omtrent het gedrag bedragen 29,50 en dit wordt betaald bij inlevering van het aanvraag formulier op het gemeentehuis. De gemeente neemt de aanvraag in ontvangst en zendt de gegevens vervolgens (digitaal) naar het Ministerie van Justitie. Een beslissing volgt binnen vier weken na ontvangst van de aan vraag. De Verklaring omtrent het gedrag wordt vervolgens toegezonden door het Ministerie van Justitie. Als de beslissing negatiefis wordt altijd eerst schriftelijk het voornemen tot weigeren kenbaar gemaakt. Ingevolge de bepalingen van de Algemene Wet bestuursrecht kan daartegen bezwaar worden gemaakt'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met medewerkers van het Centraal Orgaan Ver klaring omtrent het Gedrag (COVOG), Postbus 16115,2500 BC Den Haag, telefoonnummer (070) 370 72 34 of e-mail: frontdesk.dbz@minjus.nl U kunt met vragen ook terecht bij medewerkers van de afdeling Publiekszaken op het gemeente huis, geopend maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur, telefoonnummer (072) 535 67 22. In en rondom de stallingen bij het NS Station Heiloo worden regelmatig (brom)fietswrakken aangetroffen. Dit geeft een slordige aanblik en werkt verloedering in de hand. Bovendien nemen deze wrakken onnodig stallingsruimte in beslag. Deze situatie is niet gewenst en daarom heeft de gemeente Heiloo zich voorgenomen wrakken van fietsen en bromfietsen periodiek te verwijderen. Op grond van artikel 5.1.11, lid 1 en 2, van de Algemene Plaatselijke Verordening is de gemeente gerechtigd foutief geplaatste (bromjfietsen en (brom)fietswrakken weg te halen. Er is sprake van een (bromffietswrak, als het: - in onvoldoende staat van onderhoud verkeert (er is niet meer mee te rijden) - in verwaarloosde toestand verkeert (er is lang niet meer op gereden, de voormalige eige naar heeft er kennelijk afstand van gedaan) - een geringe economische waarde heeft (er moeten meer kosten worden gemaakt voor het opknappen dan de waarde van de (brom)fiets is) In week 36, van 30 augustus tot en met 3 september 2004, gaat de gemeente (brom)fiets- wrakken voorzien van een sticker met de waarschuwing dat het wrak binnen enkele dagen wordt verwijderd. De eigenaren hebben dan nog de gelegenheid htm bezit zelf mee te nemen. Staan de (bromjfietswrakken er na enkele dagen nog, dan haalt de gemeente ze weg. Gedurende een periode van 14 dagen na het verwijderen van het wrak kan de eigenaar deze tegen betaling van een boete van 12,00 ophalen bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte van de gemeente aan het Rosendaal 2 in Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw H. Butter, (interim) veiligheidscoördinator, telefoonnummer 072)535 66 44. 'Milieu in Heiloo, zo doen we dat' ter inzage. De gemeente Heiloo heeft dit plan opgesteld voor de periode van 2004 tot en met 2007. Dit gebeurde in samenwerking met de Milieudienst Regio Alkmaar (MRA). U kunt ook onze website www.heiloo.nl bezoeken en het plan downloaden. Het plan In een milieubeleidsplan staat het beleid van de gemeente beschreven ten aanzien van het milieu. Dit beleid heeft als doel het milieu en de leefomgeving te beschermen en waar mogelijk te verbeteren. Het milieubeleid van de gemeente geving en het groenbeheer. Hiervan zijn wijk 'Egelshoek' en de gezamenlijke inspanning om afval beter te scheiden. Milieu speelt in onze gemeente een belangrijke rol. Onlangs heeft Heiloo een klimaatovereenkomst ondertekend waarmee zij samen met tenminste 12 Noordhol landse gemeenten een koploperspositie in Nederland inneemt. Het nieuwe milieubeleids plan geeft invulling aan het motto 'fijn wonen in het groen'. De titel van dit plan 'Milieu in Heiloo, zo doen we dat' benadrukt deze uitwerking. Hoe nu verder Er zijn zes thema's gekozen voor de periode van 2004 tot en met 2007: duurzaam bouwen, afval beheer, groenbeheer, klimaat, geluid en (milieu-)communicatie. Om het milieubeleids plan zo concreet mogelijk te maken, zijn binnen de thema's acties en doelstellingen geformu leerd. Dit betekent dat Heiloo de volgende zaken wil stimuleren: duurzaam wonen, bedrijfsafval verminderen, inwoners van Heiloo betrekken bij het beheer van de omgeving, beperken van het energieverbruik, terugdringen van de C02-emissie van woningen en bedrijven en het verminderen van het spoorweglawaai. De doelstellingen worden vastgelegd in uitvoe ringsplannen. Dit wordt per jaar verwerkt tot een milieuwerkprogramma en ook zal jaarlijks verslag worden gedaan over de voortgang. king gebracht, dat we de inwoners van Heiloo in ieder geval willen informeren over de plannen, maar liever nog dat we u willen betrekken bij de uitvoering. Ook dit zal worden vastgelegd in de uitvoeringsplannen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer F. Kwint van de Milieudienst Regio Alkmaar (MRA), telefoonnummer (072) 548 84 51. De groene rolemmers worden dit jaar voor de derde keer in week 36 schoongemaakt, op maandag 30 augustus, dinsdag 31 augustus, woensdag 1 september, donderdag 2 september en vrijdag 3 september 2004. Wij vragen u de groene rolemmer na het legen wat langer buiten te laten staan. Dit om de klus te klaren. Meer informatie Heeft u vragen dan kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Open bare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. De burgemeester en wethouders van Heiloo ver lenen toestemming voor het organiseren van een feest in het parkje aan de Ypesteinerlaan en het plaatsen van drie partytenten op zaterdag 25 augustus 2004 tussen 20.00 en 02.00 uur. Dit op grond van de artikelen 2.1.4.1 en 2.1.5.1 van de Algemene Plaatselijke Verordening 2000. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Organisatieon- Er wordt steeds meer deskundigheid gevraagd van vrijwilligersorganisaties. In de meeste gevallen is deze deskundigheid aanwezig in de organisatie, maar vaak ook niet. In het kader van de willigersorganisaties in haar dorp een aantal cursussen aan. Het is wellicht ook iets voor uw organisatie om, tegen een geringe vergoeding, nuttige kennis in huis te halen. Een stukje in de krant - Persberichten Schrijven Op allerlei momenten in het jaar doen er zich in clubs en andere vrijwilligersorganisaties zaken voor die vrijwilligers onder de aandacht van het publiek zouden willen brengen. Publicatie in de plaatselij ke of regionale krant zou dan goed uit komen, maar hoe zorg je voor een 'stulge in de krant'? Bij wie moet je zijn, hoe moet je het aan leveren? Cursusdata: donderdag 23 september 2004 Locatie: 't Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 Tijd: 19.00 -22.00 uur (inloop vanaf 18.45 uur) Kosten: 10,- per persoon Vergadertijger? - Effectief vergaderen Er wordt wat af vergaderd. Het is nu eenmaal noodzakelijk om gezamenlijk te overleggen, besluiten te nemen en meningen uit te wisselen. Een efficiënt en doelgericht vergader-resultaat verhoogt het plezier om mee te doen met verga deringen en komt daarmee het uitvoerende werk van de betreffende vrijwilligersorganisatie ten goede. Cursusdata: donderdag 21 oktober en 4 november 2004 Locatie: 't Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Tijd: 19.00 -22.00 uur (inloop vanaf 18.45 uur) Kosten: 15,- per persoon Boeiend spreken - Presenteren Regelmatig staan vrijwilligers voor de taak onderwerpen te presenteren voor groepen. Het duidelijk presenteren van een onderwerp is niet gemakkelijk. Toch is het goed mogelijk de vaar digheid hierin te vergroten door een aantal vuistregels te gebruiken en daarmee, gezamen lijk, te oefenen. Belangrijk in elke presentatie is dat je de aandacht weet te trekken, helder uiteen zet wat je zeggen wilt, in staat bent dat met argumenten en voorbeelden te versterken en daar je toehoorders in mee kunt nemen Cursusdata: donderdag 25 november en 2 december 2004 Locatie: 't Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 Tijd: 19.00 -22.00 uur (inloop vanaf 18.45 uur) Kosten: 15,- per persoon Meer weten en/of inschrijven? - Meer informatie is verkrijgbaar bij de vrijwiiligerscoördinator (072) 535 66'84. - Opgave is mogelijk t/m vrijdag 3 september via (072) 535 66 84. - Inschrijving geschiedt op volgorde van bin nenkomst. Eén persoon per organisatie mag deelnemen. - Bij te weinig deelnemers kan de cursus afgelast worden. V¥\ HEILOO - Het begon meer uit noodzaak dan uit een vooropgezet plan, maar nu het is gaan rollen gaan ze er ook 100% voor. Harry en Martijn in hun Bearpaw Gym waar ze kickboxing/ Muay Thai en aerobics fitness aanbieden, en Margreeth die onder de naam The Bodyzone groepstrainingen en personal trai ning geeft, ze gaat een slimclub opzetten en biedt ook bedrijfsfitness aan. Twee aparte onderdelen in een bedrijf, maar wel met hetzelfde uitgangspunt. Harry verwoordt de doelstelling van Bearpaw als volgt: „Een laagdrempeli ge manier van trainen, waarbij het indi vidu voorop staat. Geen onpersoonlijk fitnesscentrum waar je verdwaalt tussen de toestellen en waar niemand je naam kent. Laat staan dat iemand zich echt met jouw persoonlijke wensen en mogelijkheden bezighoudt." Martijn vertelt: „We zijn begonnen met het geven van kickboxtrainingen aan een klein groepje, twee avonden 'per week. Maar steeds meer mensen wisten ons te vinden, op een gegeven moment groei den we uit ons jasje. Toen kwamen we deze ruimte tegen en besloten we er serieus voor te gaan." Inmiddels heeft Bearpaw Gym zo'n 100 leden. Wat kick boxen zo populair maakt, is volgens beide heren de techniek, in combinatie met wat het met je doet: lichamelijk èn Het team van Bearpaw Gym, met links- geestelijk. Harry: „Kickboxen is ideaal Harry donder ÏK.T.'r™* twee van hun leerlingen. De enige dame leden hoor ik bovendien vaak dat het op de foto is Margreeth van The 0ok mentaal doorwerkt. Ze zitten door Bodyzone. bet trainen beter in hun vel, hebben meer zelfvertrouwen en stralen dat ook uit." Lachend voegt hij er aan toe: „Deze dames lopen rustig door een donker steegje hoor!" Ook speciaal voor de jeugd biedt Bearpaw kickbox trainingen aan. „Zoals bekend bewegen kinderen en jongeren zich steeds min der. Wij hebben in de praktijk gemerkt dat ze wel warmlopen voor kickboxen. Dat geeft ze een kick en het is ook gezellig om met elkaar sportief bezig te zijn. Martijn benadrukt meteen het recreatieve element. „Bij ons heerst een goede, ontspannen sfeer, zonder haan tjesgedrag. Het gaat niet om de grootste spierballen, maar om het plezier dat je hebt bij het trainen. Lekker na een dag school of werken en daarna in de file even de stress en de agressie eruit wer ken!" Bodyzone Margreeth richt zich met haar Bodyzone vooral op meiden die in een gemoedelijke, gezellige sfeer willen trai nen zonder onzeker te worden van alle 'strakke pakjes'. Ook bij haar staat een persoonlijke benadering voorop. „Dat is wat ik steeds meer mis in andere fit- centra waar ik zelf lid ben of was. Dat je nummer zoveel bent en eenmaal binnen in die megacentra aan je lot wordt over gelaten. Ik wil juist dat je persoonlijk wordt begroet bij binnenkomst, ik zorg dat je een intakegesprek krijgt voordat je komt trainen zodat ik je wensen en lichamelijke conditie in kaart kan bren gen en je traint met een vaste groep mensen met alleen mij als lerares. En dat voor een veel voordeliger tarief!" Uniek is de personal training waarmee Margreeth binnenkort gaat starten. „Voor mensen die ofwel geen tijd, of geen zin hebben om zich te houden aan vaste tijden in een fitnesscentrum. Ik kan deze mensen een persoonlijk trai ningsschema aanbieden, waarbij ze hier komen trainen, of bij hen thuis." Ook de slimclub van The Body Zone is net even anders. Samen afvallen in een vaste groep mensen die elkaar stimu leert en ondersteunt, onder begeleiding van Margreeth die de trainingen geeft en een voedingsdeskundige die het eet patroon onderzoekt. Op die manier lukt het volgens Margreeth absoluut om af te vallen! De eerste les bij zowel Bearpaw Gym als The Bodyzone is gratis! Bij The Bodyzone krijgt u bovendien (zolang de voorraad strekt) een leuke attentie bij het afsluiten van een kwartaalabon nement. Meer informatie over The Bodyzone vindt u op www.thebodyzo- ne.nl, deze website gaat zeer binnen kort online. Beide bedrijven zijn te bereiken op tel. 072-5338210. U vindt het fitcentrum aan de Oosterzijweg 7, in Heiloo. Er is ruime parkeergelegenheid. HEILOO - Sinds enige jaren func tioneert in Heiloo een schrijfgroep voor mensen die graag schrijven en zich willen bekwamen in het ambacht. De groep komt eenmaal in de veertien dagen bij elkaar om te werken aan een zelfgekozen onderwerp. Er wordt gekeken naar stijl, perspektief, personage's en er worden verhalen uitgewisseld zodat de groep ook fungeert als een soort proeftuin voor het geschreven werk. De ervaring is dat deze manier van werken niet alleen bijzonder plezierig en leer zaam is, maar ook heel stimulerend werkt. De groep bestaat uit 5 men sen en start 30 augustus. Op dit moment is er plaats voor een aantal enthousiaste deelne mers die gericht bezig willen zijn met de vaardigheden van de pen en plezier hebben in het schrijven van verhalen. De groep staat onder leiding van docente/ schrijfster Margreet Schouwenaar. Belangstellenden kunnen met vra gen en/of voor opgave bellen, na 17.00 uur, tel. 072-5332418. HEILOO - Keer op Keer gaat ver huizen! Na bijna een jaar draaien in het pand van Ranzijn aan het Stationsplein in Heiloo, is Keer op Keer nu genoodzaakt om te verhui zen. De plannen van de gemeente zijn in een vergevorderd stadium en het pand waar Keer op Keer in zit gaat binnenkort tegen de vlakte. Maar er is ook goed nieuws want Keer op Keer heeft een geweldig nieuw pand gevonden, waar u op 2 oktober met een geweldig feest wel kom wordt geheten. Het nieuwe pand is gelegen op het industrieter rein Oosterzij, op de hoek van de Nijverheidsweg t.o. autobedrijf Martin Rayk. De openingstijden en tel.nummer blijven hetzelfde: dins dag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Het adres tot en met don derdag 23 september is Stationsplein 9 te Heiloo, tel. 072-5325962. HEILOO - Aan de Westerweg 128 A heeft de oplettende voorbijganger al gezien dat Wil Kooij van The Yoga Company binnenkort haar deuren zal openen. Vanaf volgende week (1 september om precies te zijn) opent de docente Yoga, PowerYoga, Body Mind, Body Control (Pilates) en Power Walking haar nieuwe ruimte, waarin tevens binnenkort senioren- gym en kinderyoga op het program ma staan. Wil Kooij staat met allerlei informatie op de Uitmarkt (4 sep tember) en houdt een open dag op 11 september. In het laatste weekend van september zet zij zich bovendien in voor het goede doel en loopt namens The Yoga Company mee voor de Hartstichting. Volgende week kunt u in een uitgebreid inter view meer lezen over The Yoga Company. REGIO -De Avatar cursus biedt gereedschap, dat mensen in heel korte tijd de mogelijkheden ver schaft om de onbewuste ingrediën ten die hun leven vorm geven op te sporen en te veranderen. Dit gereed schap is op allerlei manieren be schreven, maar het belangrijkste is dat het wérkt. Na hun aanvankelijke verbazing komen Avatar cursisten tot rust éh gaan ze systematisch beperkende en ondermijnende denkbeelden veran deren die hun levenservaringen negatief kleurden. Om te beginnen verwijderen ze de obstakels die hun diep gekoesterde wensen in de weg staan. En vervol gens creëren ze kansen en de per soonlijke motivatie om hun dromen te verwezenlijken. De negendaagse Avatar training wordt zowel groepsgewijs als indivi dueel, zowel aaneengesloten als in drie afzonderlijke delen gegeven door een netwerk van samenwer kende Avatar masters. Nieuwsgierig geworden? Vraag dan de cursusbro chure aan bij een van de masters in Heiloo: 072-5335523 of 5333004. HEILOO - In het weekend van 25 september gaat Henk Scholten Bloembinderij verhuizen van Sta tionsweg 88 naar Stationsweg 138, naast de Rabobank. Om de verhuizing goed te laten ver lopen wordt er eerst opgeruimd. Deze opruiming begint op woensdag 25 augustus. Hierbij gaat het om glas en aardewerk, kaarsen en kaarten, zinken tafels, koeien kalenders nog 6 stuks, mandwerk en planten. Alles met 25% korting. Wees er snel bij want op op. HEILOO - De Ommezwaai Loop baanadvies en Training uit Heiloo biedt dit najaar opnieuw een betaal bare driedaagse loopbaantraining, met een zeer aantrekkelijke korting voor particulieren. Wat doet u als u in uw werk niet tot uw recht komt en als u met steeds meer tegenzin naar uw werk gaat? De oorzaken achterhalen en vervolgens op zoek gaan naar niéu we mogelijkheden om het weer naar uw zin te krijgen. Want leuk werk is er voor iedereen! Een loopbaantraining helpt hierbij. Iris Depassé, eigenaar van De Ommezwaai uit Heiloo, bege leidt al jaren mensen om zicht te krij gen op een passende vervolgstap in hun loopbaan. Steeds meer bedrijven zijn bereid om te investeren in goede ondersteuning van hun personeel op het gebied van loopbaanontwikkeling. Per slot van rekening kost het vaak handenvol geld als iemand niet goed 'op zijn plek' zit. Verminderde motiva tie leidt tot verminderde producti viteit, kwaliteitsverlies, toegenomen prikkelbaarheid, kans op conflicten en tot verhoogd ziekteverzuim. Om dit te voorkomen is een loopbaantraining een goede investering. Soms zijn er situaties waarin mensen (nog) geen beroep willen doen op hun werkgever voor een loopbaantraining. Bijvoorbeeld doordat er ontslagron des aan zitten te komen, doordat hun probleem samenhangt met privé- omstandigheden of doordat er sprake is van een verslechterde arbeidsrela tie. In dergelijke situaties nemen men sen graag zelf de verantwoordelijk heid om zich te bezinnen op passende vervolgstappen. Deze mensen komen in aanmerking voor het gereduceerde tarief. De driedaagse loopbaantraining die dit najaar voor de achtste keer geor ganiseerd wordt, biedt een kwalitatief goed en beproefd product voor een betaalbare prijs. In een loopbaantrai ning maakt u een pas op de plaats. U gaat op zoek naar (verborgen) kwa liteiten, drijfveren en de grondslag voor de keuzes die u in het leven hebt gemaakt. De training vindt plaats in Heiloo op drie zaterdagen: op 11 en 25 september en 9 oktober 2004. Voor meer informatie over de training, de gratis loopbaancheck en aanmelding: wwW.ommezwaai.nl of bel De Ommezwaai: 072-5020345. HEILOO - Een lang gekoesterde wens van Stichting Peuterspeelzalen Heiloo (SPH) is in vervulling gegaan. De afgelopen jaren is er weinig of geen geld geweest voor de inrichting van de buitenspeelplaatsen en voor buitenspeelmateriaal bij alle locaties. Voor de aanschaf van speelhuizen heeft het bestuur van de SPH een aan vraag ingediend bij het Oranje Fonds. Op 9 juni heeft het Oranje Fonds 6500,- toegekend aan de SPH, voor de aanschaf van buitenspeelmateriaal. Afgelopen weck werden twee speel toestellen geplaatst. De vrolijk gekleurde speeltoestellen zijn hele maal afgestemd op de peuterleeftijd, met klim-, glij- en verstopelementen. De speeltoestellen voldoen aan alle geldende veiligheidsnormen. Groot was dan ook de verbazing van de peu ters toen zij de nieuwe speeltoestellen zagen. Vol enthousiasme werd er geklommen en gegleden. Deze week komen er ook nog nieuwe fietsen en karretjes zodat de peuters het komen de jaar naar hartelust buiten kunnen spelen! REGIO - 2004 is voor het huidige Kuijs Reinder Kakes een mijlpaal. Het is dit jaar vijf jaar geleden dat de makelaarskantoren van Kuijs Makelaardij en Reinder Kakes Co fuseerden tot Kuijs Reinder Kakes. Het bleek de start van een groeiperi ode, in meerdere opzichten. De reden voor de beide makelaarskantoren om hun krachten in 1999 te bundelen was tweeledig. Enerzijds sloten de vesti gingslocaties van beide partijen goed op elkaar aan. Al snel opende Kuijs Reinder Kakes nieuwe vestigingen in Alkmaar en Amsterdam. Ook het Wormerse filiaal betrok een nieuw pand. Anderzijds vulden de diensten pakketten van de fusiepartners elkaar mooi aan: de totale groep kende nu woning- en bedrijfsmakelaars, taxa teurs, vastgoedmanagers, verzeke- rings- en hypotheekadviseurs. Door de gezamenlijke ideeën ontstonden ook nieuwe specialisaties als woning- marktconsultancy. Daarbij startte de organisatie met enkele van haar onderzoekers en adviseurs een virtu ele afdeling. „De fusie", zegt Ton Komen, alge meen directeur van Kuijs Reinder Kakes, „heeft geleid tot een stabiele organisatie die het afgelopen jaar heeft bewezen gezamenlijk ook in economisch mindere tijden tot eéri positief resultaat te kunnen komen. Het is dan ook met recht een succes te noemen. Reden voor een feestje! Maar we blijven niet te lang stil staan bij het verleden, onze blik blijft gericht op de toekomst. Aangezien die bij de jeugd ligt wilden we dit jaar ook de kinderen en partners van onze medewerkers betrekken bij onze fee stelijkheden. Ons personeelsfeest wordt dit jaar dan ook een letterlijk en figuurlijk een échte familiedag.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 6