Vijftigste editie van de Kinderboekenweek Mevrouw Beekman- Stumpel 100 jaar! WERELC Spannende Heilooër Skeelerronde 14,95 Center Disc bosatlas 99,99 - f DIEREN DEUTEKOM MEDISCHE DIENSTEN Instapmogelijkheid D66-opleiding BESCHERMING PAPIER Je eigen hit schrijven bij Bibliotheek Heiloo David én Goliath in de Ter Coulsterkerk Retro voor Nop Grootouders en kleinkinderen Suzanne Buis signeert bij Deutekom Paul van Loon in de Beun Knutselen bij De Schrijverij ray charles CD van de week: Genius loves company van 21,95 Rommelmarkt Ter Coulsterkerk Genius loves company door Ray Charles De Wereld Bosatlas Boek van de week: De Wereld Bosatlas Postzegelvereniging Heiloo Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 29 SEPTEMBER 2004 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, dé Egmonden). Voor spoedeisende huisart senhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Tïombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandartsdienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maal- tijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uitge breide 8-uurs dagverzorging tot 3-uurs kraamzorg. Gezondheidswijzer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenldiniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot eifflfêTt vrfjd&g van 9.00 tot T7.00 üüfOp zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. HEILOO - Dit jaar is de D66-afdeling Heiloo druk bezig om mensen op te lei den om mogelijk actief voor D66 te worden in de gemeentelijke politiek. Maandelijks krijgt u de kans om kennis op te doen van het commissie- en raadswerk. Ex-raadsleden van D66 geven u de nodige begeleiding. Hieraan zijn geen kosten verbonden. Voor infor matie en opgave kan men terecht bij het secretariaat van de afdeling: Els van Halem, Tliinenhof 27,1851 ZR Heiloo, tel: 072-5334590, email: h.van- halem@quicknet.nl. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ■i Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds RJ. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind. Koffiedrinken. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel m.m.v. oecomenisch zanggroepje, voorganger ds M.J. Braamse. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: gezinsviering met kinderkoor, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering, 17.00 uur: rozenkransgebed. Zaterdag 11.30 uur: biechtgelegenheid/ rozenkransgebed, 12.00 uur: gezongen H. mis koor KBO Amersfoort. Celebrant: mgr. J. Duivenvoorde msc, aartsbisschop van Merauke (Indonesië), 14.00 uur: kruisweg, 14.15 uur: uitstelling/ stille aanbidding, 15.00 uur: lof. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Maandag 17.00 uur: rozenkransgebed. Dinsdag 11.15 uur: Haagse bedevaart, 17.00 uur: rozenkransgebed. H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 09.30 uur: woord- en commu nieviering, voorgegaan door pastor J. Oiling, daarna koffiedrinken in de Pius. Zaterdag 19.00 uur: gezinswoord- en communieviering met kinderkoor, voorgangers pastores J. Oiling en A. Kuin. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorgan gers B. van Schie. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zöhdag 09100 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond Binnen. Zondag 10.00 uur: voorganger ds S. Hoogendijk. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Geen opgave ontvangen. Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072-5150085 Vermist Klein konijn (vos) met zwarte kop met wite vlekje, zwarte oren, grijszwarte rug, witte onderkant, De Laghe Weijdt, Heiloo. Zwart/witte poes, neus halfzwart, half wit zwart bandje met penning, 3 jaar, De Stuifbergen, Heiloo. Zwarte gec. kater, smal wit streepje aan binnenkant van en voorpoot, 1 jaar. Abdijlaan Egmond-Binnen. Gec. kater, lichtrode bovenkant, witte onderkant, 1 jaar, Het Kieftenland, Limmen. Lichtcyperse moederpoes, 1 jaar, wit befje, rood bandje met koker en pen ning, Westerweg/Kerkelaan, Heiloo. De Kinderboekenweek is dit jaar jarig! Van 6 tot 16 oktober wordt gevierd dat de Kinderboekenweek 50 jaar geleden het levenslicht zag. Het thema dit jaar is Muziek. De Bibliotheek Heiloo heeft in het kader van de verjaardag van de Kinderboekenweek gekozen voor een feestelijk thema: Muziek! Het wordt dus een vrolijke boel. Voor de basisscholen Bibliotheek Heiloo organiseert, zoals ieder jaar, ook weer een aantal acti viteiten in de kinderboekenweek. Speciaal voor de groepen zes van de basisscholen in Heiloo wordt, in samen werking met de Muziek en Dansschool Heiloo, een wedstrijd gehouden. Per klas wordt een eigen hit geschreven en in de bibliotheek ten gehore gebracht voor een besloten publiek. Daarnaast zijn dit jaar de groepen 5 van de basis scholen in de bibliotheek van Heiloo uitgenodigd voor een muzikaal pro gramma. Voor iedereen Ook voor alle andere kinderen in Heiloo heeft Bibliotheek Heiloo leuke activiteiten in petto: woensdagmiddag 6 en 13 oktober, vanl3.30 tot 14.00 uur, een muzikaal voorleesverhaal voor kleuters. Ook op woensdag 6 en 13 oktober, van 13.30 tot 14.00 uur, maar dan in de uitleenpost Ypestein: In plaats van voorlezen, samen kinderlied jes zingen. En je mag je eigen instru ment meenemen! Kleurwedstrijd en boekenquiz Tijdens de hele Kinderboekenweek kunnen kinderen tot groep 4 natuurlijk weer meedoen aan een kleurwedstrijd en wordt er een Kinderboekenquiz gehouden voor kinderen vanaf groep 5 (beide ook in uitleenpost Ypestein). HEILOO - Zondag 3 oktober is er een gezinsdienst bij de opening van het nieuwe seizoen. Het verhaal van David en Goliath kan zo worden ver teld dat de kinderen met de ouders in de- kerk blijven. Een paar enthousi aste jongeren zijn druk aan het oefe nen met combo en zang om iedereen zondag mee te laten genieten. Na dit alles staat er een lekkere bak koffie met... en limo voor de kids. Door middel van een mini uitmarkt en een daarbij behorend spel worden de komende activiteiten bekend gemaakt. De dienst begint om 10.00 uur en voorganger is ds Robert Blaauw. Pastoor van Muijenweg 12, 1852 EH Heiloo. tel 5321048 //tff r/rtttrt' l/tett fet (7 HEILOO - Op zaterdag 2 oktober is er een Retro-feest in de Bukbuk. In de jaren '80 zijn er veel wereldberoemde hits gemaakt, maar in die tijd ontstond ook de dance muziek. De revolutie van de samples, beats en raves vond plaats. De Buk gaat zowel qua aankleding als muziek terug naar die tijd met als dj's Frank Jakes, Paul Parker, Giani Mortadelo en Juan Casa Depato. Dit dansfeest is gratis toegankelijk in het kader van Pop voor Nop. Pop voor nop is een gezamenlijke actie van het Nationaal Pop Instituut, de Vereniging Nederlandse Poppodia en het Music Managers Forum. De aanleiding hier voor is het mogelijke verdwijnen van het Nederlandse Popmuziek Plan, dit is de subsidieregeling voor Nederlandse popmuzikanten. Deze regeling maakt het mogelijk voor muzikanten om op te treden in de vele clubs en op festivals in Nederland. De Buk wil dat dit zo blijft zodat daar ook in de toekomst nog vele optredens te zien zullen zijn. Kom daar om ook om de actie Pop voor Nop te steunen en om lekker te dansen en relaxen met de retro muziek. De zaal gaat open om 21.00 uur en je vindt Bukbuk aan de Pastoor van Muijenweg 12 in Heiloo en op www.bukbuk.nl. Verwacht: vrijdag 8 oktober Boilersui, zaterdag 9 oktober Intwine en F3313r, vrijdag 15 oktober The Rotterdam Ska Jazz Foundation, zaterdag 16 oktober Extince Boekenpresentaties Uiteraard vindt u tijdens de Kinder boekenweek ook een aantal presenta ties in de bibliotheek: Volwassenen: Bekroonde kinderboe ken (Griffels, Penselen en Kinderjury) Peuters/kleuters: 'Feest! De kinder boekenweek is jarig!'. Jeugd: '50 jaar kinderboeken'. Op zaterdag 9 oktober houdt Stichting Ouderenwerk Heiloo in Bibliotheek Heiloo een speciale activiteit voor grootouders en kleinkinderen (circa 7 tot 12 jaar): Lol met boeken'. Houd je van boeken lezen en houd je ook van toneelspelen? Zijn de boeken van je opa en oma even spannend als die van jou? Lijkt het je niet leuk om zelf de hoofdpersoon uit een bekend boek uit te beelden? Kom dan zaterdag 9 oktober met je grootouders (of ande re ouderen) en je lievelingsboek naar de Bibliotheek Heiloo. Daar kun je onder leiding van de speldocente Marlise Mantel beleven wat je allemaal met boeken kunt doen. Je kunt ook spullen meenemen die je daar bij kan gebruiken. 'Lol met boeken' vindt plaats op zaterdag 9 oktober van 10.00 tot 12.00 uur in de openbare biblio theek, Westerweg 250 te Heiloo. Je kunt je tot en met woensdag 6 oktober opge ven bij de Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072- 5331297. Bijdrage: 2,50 per volwassene met kind, 1,- per extra kind Ook bij Deutekom wordt het Kinderboekenfests uitbundig gevierd. Woensdag 6 oktober zal schrijfster Suzanne Buis van 14.00 tot 16.00 uur haar boeken signeren. Suzanne Buis woont en werkt in Heiloo en schrijft onder andere de Floortje kinderboe ken. Verder staan de boekenplanken vol met de nieuwste kinderboeken, en het kinderboekenweekgeschenk 'Swing' van Paul Biegel ligt vanaf 6 oktober voor u klaar. Speciaal voor de allerkleinsten is er een prentenboekje 'Vader Zeepaard' van Eric Carle. Donderdag 7 oktober geeft Marjan Lieferink, gitarist, zangeres en moeder van vier kinderen de workshop Muziek met peuters. Ze zingt onder andere kin derliedjes en begeleidt dit met haar gitaar. De kinderen worden uitgeno digd om mee te zingen, tevens werkt ze met muziekinstrumenten. Meestal bestaat deze cursus uit meerdere les sen, maar speciaal voor boekhandel Deutekom geeft Marjan een eenmalige workshop. Kinderen kunnen hierin op een speelse manier kennis maken met muziek. Er is plaats voor maximaal tien kinderen, dus schrijf snel in. Tijd: 10.00 tot 11.00 uur, leeftijd van twee tot vier jaar. Woensdag 13 oktober komt Paul van Loon met de Griezeltoer langs in Heiloo. Sinds een paar jaar geeft Paul van Loon 'leesconcerten' voor kinde ren. Dit doet hij samen met drie muzi kanten: Ed Phillippo, Martijn Bosman en Rick Duyn. Er wordt niet alleen voorgelezen, maar ook popmuziek gemaakt voor en soms met publiek. Van gitaarrock tot gevoelige popballa des. Van vrolijke meezingers tot heuse rap. Tijdens het programma heeft het publiek de gelegenheid om vragen te stellen. Paul van Loon zal onder ande re voorlezen uit Dolf je Weerwolf je en de Griezelbus. De zaal van de Beun gaat open om 13.45 uur en de voorstel ling begint om 14.00 uur. Het is storend als men tijdens de voorstelling nog binnenkomt, dus kom op tijd. Ongeveer een kwartier na de voorstel ling komt de auteur signeren. Leeftijd vanaf 7 jaar. De prijs is per kaartje 7,50, verkrijgbaar bij boek handel Deutekom. Vrijdag 15 oktober: zingend inpakken Op vrijdagmiddag 15 oktober maakt Angelo ook bekend als de Zingende inpakker, de kinderboekenweek nog feestelijker. Want tijdens het inpakken van de cadeaus zingt hij de leukste kin derliedjes. Natuurlijk mag er meege zongen worden. Tijd: 15.00 tot 18.00 uur. Woensdag 6 oktober komt Maria Rademaker om samen met de kinderen muziekinstrumenten te knutselen. Maria Rademaker is bekend van de boeken 'Knutsel DO-RE-MI' en 'Knutselen natuurlijk'. Het knutselen gebeurt van 15.30 tot 16.30 uur of van 16.30 tot 17.30 uur. Er zijn geen kosten aan verbonden, maar geef je snel op in de winkel want vol=vol. De Koele Kikkers it Heiloo verzorgen op woensdag 6 oktober een muzikaal optreden en wel van 14.45 tot 15.15 uur voor de winkel. Dus kom allemaal luisteren bij muzikale opening van de 50ste kinderboekenweek. Bij aankoop van 9,99 aan kinderboeken, ontvang je gratis het boekje Swing van Paul Biegel. De Schrijverij, Stationscentrum, Heerenweg 140 Heiloo. t> fo Mvsg- gifcrëy# tzyinr genius loves company HEILOO - Maandag was het precies 100 jaar geleden dat mevrouw Beekman- Stumpel werd geboren in Dordrecht. In 1945 kwamen zij, haar man en de toen nog acht kinderen naar Heiloo. In totaal kreeg het echtpaar negen kinderen. Samen met dochter Thea woont de jarige sinds het overlij den van vader Beekman in een mooi karakteristiek huis aan de Kennemerstraatweg. Momenteel staat vol met bloemen en cadeautjes. Van familie, kennissen en buren, maar ook van het pensioenfonds en van burge meester den Boon, namens de gemeen te Heiloo. „Ik wilde er eerst geen aan dacht aan besteden hoor, en de burge meester hoefde van mij ook niet de moeite te nemen om langs te komen", wuift mevrouw Beekman al die aan dacht weg. „Maar nu hij op de koffie is geweest, en de Uitkijkpost ook nog als verrassing een foto komt maken vind ik het toch wel erg leuk", zegt ze lachend. Dat ze aan een oor doof is, vindt ze lastig, maar als iedereen wat harder praat is daarmee best te leven. Over het algemeen voelt mevrouw Beekman zich prima, en dat is haar aan te zien. Het gezin Beekman is duidelijk erg hecht en het is een gezellige drukte in huis. Haar dochters vertellen dat ze de dag daarvoor groot feest hebben gehad. Op een salonboot, met een heuse high tea en een accordeonist. En natuurlijk met het grootste deel van de kinderen, de 25 kleinkinderen en de 15 achterkleinkinderen. „En de 26ste is op komst!", roept mevrouw Beekman. „Schrijft u dat wel op?" „Ze is jaren lang onderwijzeres geweest, en dat zit er nog helemaal in", lacht dochter Annette. Bij het afscheid zegt de jarige gekscherend, nadat ze me heeft gevraagd hoe oud ik ben: „O, dan hoeft u nog maar 70 jaar!" Mevrouw Beekman met dochters Ria, Annette, Gonny en Thea(fotoUKP) door Ray Charles (e.a.) voor Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334966 www.eenterdfse.nl HEILOO - Op zaterdag 2 oktober is er in en rond de ter Coulsterkerk aan de Holleweg een grote rommel markt fancyfair. De organisatie is in handen van Zwem- en Poloclub De Spetters en het Koor One More Voice. Al voor de zevende keer hou den zij een rommelmarkt/ fancyfair om hun financiële positie te verbete ren. Ook dit jaar zijn er weer heel veel spullen (boeken, glaswerk, speelgoed, curiosa) ingezameld om verkocht te worden voor hun vereni gingen. Het geheel zal worden opge luisterd met een rad van avontuur, een altijd prijsrad en grabbelton voor de kinderen, de verkoop van bloemstukjes en een 'koop een ver rassingscadeau' kraam. De markt begint om 10.00 uur pre cies en sluit om 16.00 uur. Een paar maanden geleden overleed de man die, niet ten onrechte, The Genius werd genoemd. 73 jaar werd hij, behoorlijk oud voor iemand die het grootste deel van zijn leven in de weer was met heroïne. Genius loves compa ny, een duettenplaat, nam hij in zijn laatste levensjaar op. De plaat bevat twaalf bewerkingen van bekende num mers als Fever (met Natalie Cole) en Sorry Seems To Be The Hardest Word (met Elton John). Charles liet zich ook nooit op een specifieke stijl vastpinnen en laveert met het grootste gemak tus sen country, rock, r&b, pop en blues. Op Genius loves company laten Natalie Cole ('Fever'), Elton John ('Sorry Seems To Be The Hardest Word'), Nor ah Jones ('Here We Go Again'), Diana Krall ('You Don't Know Me"), James Taylor ('Sweet Potato Pie') of Van Morrison ('Crazy Love') zich van hun beste kant zien, maar echt genieten wordt het wanneer Willie Nelson 'It Was A Very Good Year' van een donkere ondertoon voorziet of B.B. King zijn Lucille loslaat op het heerlijke 'Sinner's Prayer'. Bonnie Raitt, Michael McDonald, Johnny Mathis en Gladys Night sluiten de reünie af. De Wereld Bosatlas is de meest omvangrijke Bosatlas ooit. De Wereld Bosatlas bevat viermaal zoveel namen als De Grote Bosatlas en is verrijkt met talloze thematische kaarten, satellietfo to's en stadsplattegronden. Uniek is bovendien dat deze wereldatlas is samengesteld vanuit een Nederlands perspectief. Met veel aandacht voor ons land, omringende buurlanden en voor ons belangrijke vakantiegebieden. Het is dan ook geen schoolatlas, maar een monumentaal naslagwerk voor alle daags gebruik. De Wereld Bosatlas is de enige wereldatlas die geheel vanuit een Nederlands perspectief is samengesteld. Met meer dan dertig pagina's gewijd aan de Benelux. De Wereld Bosatlas biedt een gedetailleerd en actueel beeld van de wereld, in schitterend getekende kaarten met heldere beschrifting en uit gebalanceerd kleurgebruik. De belang rijkste vakantielanden worden daarbij extra uitgelicht. De thematische kaar ten geven de atlas daarnaast een extra dimensie. Ze bieden een schat aan actu ele informatie over klimaat, verstedelij king, milieuproblematiek, welvaart, scholing, gezondheid en talloze andere onderwerpen. Kleurrijke satellietbeel- den brengen verder de geografische realiteit van onze aarde in al haar veel zijdigheid in beeld. Uniek in deze atlas zijn de plattegronden van de belangrijk ste wereldsteden. Vind uw weg in het centrum van steden als Barcelona, Montreal en Tokyo. Een bijzonderheid in deze atlas ten slotte is de aanwezig heid van een groot aantal uitvouwkaar- ten, sommige met een lengte van meer dan een meter! De Wereld Bosatlas is gebonden, met stofomslag, en wordt geleverd in een luxe met linnen verstevigde opbergcas- sette. voor Heerenweg 67-69,1851 Kt Heiloo naast Winkeihof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel «-mail: lnfo.doutakom@HBrl8.nl HEILOO - De jaarlijkse algemene ledenvergadering van de Postzegel vereniging Heiloo zal gehouden wor den op dinsdag 5 oktober om 20.00 uur in het Oosthonk, Oostkanter 14 plan Oost. Leden en belangstellenden zijn welkom. De contributie bedraagt 5 euro. Nieuwe leden betalen een keer 0,45 euro extra. De contributie kan op de vergadering voldaan worden. Postzegelboekjes kunnen ingeleverd worden bij R.A. de Wijs, De Laghe Wijdt 56 waar tevens inlichtingen kun nen ingewonnen worden. Na de verga dering zal de jaarlijks verloting plaats vinden met mooie prijzen. Zaterdag Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tlissen 09.00 en 11.00 uur. Paulusschool, huis-aan-huisactie tus sen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg- Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Dinsdag Base- en Softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg vóór 18.00 uur. HEILOO - Afgelopen zondag waren er weer daverende skeelerwedstrijden voor diverse leeftijdsgroepen te zien op het asfalt van Ypestein, tijdens de Skeelerronde van Heiloo. Het weer werkte gelukkig dit jaar weer goed mee en daar waren de organisatoren heel erg blij mee. Dit jaar was er zelfs inter nationaal talent op het parcours te vin den, namelijk Jordan Slob uit Nieuw- Zeeland die echt heel veel in zijn mars heeft. Verder deed iedereen zijn/haar uiterste best om de finishlijn te halen en een vaantje en een drankje in ont vangst te mogen nemen. Er waren spannende eindstrijden, waar zelfs de juryleden moeite mee hadden, vooral het jurylid op de fiets. De snel heden lagen zo hoog dat deze de snel heidsduivels voor zich moes! laten gaan. Er waren diverse leeftijdsgroepen met de winnaars: tot en met 6 jaar - Liesanne de Wijs (meisjes), Jurgen de Vries (jongens), 7-8 jaar - Sjaantje Nanne en Brian Klaasse, 9-10 jaar Roos Vendel en Jordan Slob, 11-12 jaar Machteld de Vries, 13+ Ellen de Waard en Ed Slob. De talenten van de toekomst tonen trots hun eerste prijzen. Winnaars tot en met 6 jaar Jurgen de Vries en Liesanne de Wijs. (foto: A. de Graaf) Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Weizijn C0A van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of 5356682. In het nieuwe seizoen (2004 2005) een geheel vernieuwde vloer met nieuwe belijning voor zaalvoetbal, zaalhandbal, volleybal, badminton en basketball. Het jaarlijkse Night of the Proms is op zaterdag 23 oktober 2004. Rommelmarkten in Het Vennewater op de zondagen 17 oktober 2004, 28 november 2004, 16 januari 2005, 20 februari 2005 en 20 maart 2005. Woensdag 29-09-2004 Donderdag 30-09-2004 Vrijdag 01-10-2004 Zaterdag 02-10-2004 Zondag 03-10-2004 Maandag 04-10-2004 Dinsdag 05-10-2004 Woensdag 06-10-2004 Donderdag 07-10-2004 Vrijdag 08-10-2004 18.00-19.00 Zaterdag 09-10-2004 12.30-15.30 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 16.00-21.00 Basketball 14.00-15.30 Sportinstuif Zondag 10-10-2004 18.00-19.00 Maandag 11-10-2004 08.45-15.30 Schoolgym 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-22.30 Volleybal 08.30-12.30 Scfiooigym Basketball Dinsdag 12-10-2004 08.30-15.30 Schoolgym 17.00-18.30 19.00-23.00 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Woensdag 13-10-2004 18.00-19.00 19.15-23,00 Zaalvoetbal Donderdag 14-10-2004 14.00-15.30 Sportinstuif 08.45-15.30 Schoolgym 18.00-19.00 17.00-22.30 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-15.30 Schoolgym Volleybal Vrijdag 15-10-2004 08.30-12.30 Schoolgym 19.00-23.00 17.00-18.30 Basketball 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zaterdag 16-10-2004 14.00-15.30 Sportinstuif Zondag 17-10-2004 10.00-16.00 Vlooienmarkt 18.00-19.00 Maandag 18-10-2004 20.00-22,30 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Dinsdag 19-10-2004 08.30-12.30 Schoolgym Basketball Woensdag 20-10-2004 18.00-19.00 17.00-18.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2