m O C1000 Q.S1 3.49 0.49 6.99 3.99 Pü nrJ Nog 3 weken. X op X weer geopend! Inspiratiedag voor schrijvers Restaurant Kang Wah: vernieuwde keuken voor nog meer kwaliteit Alle kinderen zijn kunstenaars Dubbel Frisss Uitslag eerste wedstrijd wintercompetitie HSV Kennemerland Van Leeuwen verrassend kampioen mrSi FakkeI mm mededeling :X C1000 C1000 Geen fratsen. Dat scheelt UITKIJKPOST - 10 NOVEMBER 2004 - PAGINA 12 HEILOO - Nadat het een tijdje noodgedwongen stil geweest is rond de kringloopwinkel X op X, laten Margriet Liefting en Monique Witkamp weer van zich horen. Na de positieve beslissing van het college omtrent de vergunning voor de win kel aan de Oosterzij, staat iedereen weer vol enthousiasme in de start blokken om het doorslaande succes van de inzet voor het goede doel een vervolg te geven. De verkoop heeft misschien wel stilgelegen maar het inbrengen van spullen is gewoon doorgegaan. De winkel staat dan ook vol van leuke dingen voor de trouwe snuffelaars. Er is een geweldige afde ling met kerstspullen, waar het niet veel moeite kost om al helemaal in de sfeer te komen van de naderende feestdagen. Om nog maar te zwijgen van de winterafdeling met alles wat je hartje begeert voor de schaatspret en sneeuwavonturen die voor ons lig gen! Dat u X op X gemist heeft is aan de vrijwilligers niet voorbij gegaan. Al uw steun in de afgelopen tijd in de vorm van brieven, e-mails en bemoe digende woorden heeft het duidelijk gemaakt dat ook de inwoners van Heiloo en omstreken X op X en haar goede doelen een warm hart toedra gen. Iedereen is dan ook erg blij om weer verder te kunnen gaan met het werk waar zoveel behoefte aan is en hoopt dat nog lang te blijven doen! HEILOO - Schrijven vraagt aan dacht,* rust, bereidheid. Allerlei zaken die in de drukte van het dage lijks bestaan moeilijk te vinden zijn. Schrijven doe je -immers in de rust van je werkkamer, in een gestolen uurtje in een zakboekje, of op een moment dat de drang je overvalt en je naar de pen moet grijpen.De kans is groot dat het schrijven daarna weer op de achtergrond raakt. Zaterdag 8 januari is er een Inspiratiedag voor mensen die graag schrijven. Deze dag is bedoeld voor iedereen die belangstelling heeft voor schrij ven en in de rust van een enkele dag op een ontspannen manier de kunst van het schrijven wil ervaren. De Inspiratiedag is voor mannen en vrouwen, jong en oud, ervaren en beginnende schrijvers. Vaak wordt het schrijven gebruikt als een uitlaadklep tijdens emotio nele gebeurtenissen in een mensen leven, voor verhalen en gedachten die zomaar invallen, of voor verha len die op papier gezet willen wor den maar die vastlopen en blijven liggen. De drang om te schrijven wordt minder groot en de pen blijft onaangeroerd liggen. Schrijven kan echter ook een bron van ontspanning zijn, een manier om aandacht te hebben voor wat je waarneemt, om stil te staan bij je gedachten, bij het verhaal dat je zelf bent. Schrijven helpt je om stil te staan en ruimte te scheppen voor nieuwe impressies en ervaringen. Hierbij sluit de Inspiratiedag voor schrijvers aan. Je kan nieuwe inspi ratie opdoen, oefenen in waarne men, impressies leren schrijven, met woorden spelen, ervaringen uit wisselen, kennis maken met andere schrijvers en schrijfsters, bewust leren kijken naar je eigen tekstwer ken met je (on)mogelijkheden, en nog veel meer. Het programma bestaat uit ervarin gen opdoen met het schrijven middels tal van korte oefeningen en opdrachten. Er wordt zowel met persoonlijke herinneringen gewerkt als met waarnemingsoefeningen, fic tie opdrachten e.d Gedurende de dag worden er tal van werkwijzen aangeboden, in de verwachting dat men nieuwe inspi ratie opdoet. De Inspiratiedag begint om 10.00 uur en eindigt om 16.45 uur. De dag wordt gegeven in Heiloo. Voor kof fie, thee en de lunch wordt gezorgd. De begeleiding is in handen van schrijfster en docente Margreet Schouwenaar. Belangstellenden kunnen voor vra gen en/of opgave na 18.00 uur bel len 072 5332418. HEILOO - In winkelcentrum het Hoekstuk vindt u Kantonees Specialiteiten Restaurant Kang Wah. Kang Wah betekent: drukste stad in China. De eigenaren zijn Tim Wong en zijn zwager en tevens chef-kok Po lp. Met hun vrouwen en het overig personeel trakteert dit familiebedrijf hun gasten al bijna 7 jaar op diverse specialiteiten. Origineel Chinees eten uit Kanton, door chef-kok lp, met jarenlange ervaring, bereid. Onlangs was het tijd de keuken aan de nieuw ste eisen op gebied van hygiëne en ARBO aan te passen. In oktober is een week gewerkt om de keuken weer helemaal up to date te maken. Met de tijd meegaan Tim Wong toont trots de facelift van het hart van zijn restaurant. „Wij moeten ook met onze tijd meegaan en de verbouwing komt uiteindelijk de klant weer ten góede", zo vertelt de restauranteigenaar. De vloer is opnieuw betegeld en er is een com pleet nieuwe RVS-wand boven het kookgedeelte gekomen. Verder is de werktafel anders ingedeeld, zodat de koks makkelijker en sneller kunnen werken. Tot slot is er een geheel nieu we koel/vriescel geplaatst. De Smaakpolitie kan met een gerust hart binnestappen! Wok Hee en Tiekpan Op de menukaart staat het al: Kang Wah is een typisch Kantonees specia liteiten restaurant. Naast de andere drie keukens van China: Shanghai, Peking en Szechnan is Kantonees eten veruit favoriet bij de Nederlanders volgens Wong. De Kantonese keuken is het meest geva rieerd van de vier. Het kent alle bereidingstechnieken, maar vooral 'Wok Hee' is kenmerkend. Net als ons overbekende 'roerbakken' bete kent dit een snelle bereiding waarbij het gerecht heet wordt opgediend. Het gerecht is sterk gekruid, maar kleurrijk van uiterlijk, smaak en geur. Tim Wong legt uit wat Tiekpan inhoudt:„Deze gerechten worden bereid in een gietijzeren schaal. Vlees, vis of Chinese garnalen worden geflambeerd met Cantonese kruiden. De schaal wordt opgediend en men kan er diverse sauzen bij kiezen. Veel mensen komen terug voor deze gerechten. Op de kaart staan de oude bekenden, maar voor wie iets anders wil zijn er de specialiteiten. Zo kan men kiezen voor Tiekpan, Po Tjai en natuurlijk Pekingeend. Ook combina tiegerechten van de Kantonese en Szechnankeuken zijn mogelijk. „Er zijn ook klanten die de menukaart niet hoeven te zien. Die laten mij een menu samenstellen. Dus dan is het een verrassing wat ze krijgen!", lacht Wong. Het is ook mogelijk om gerechten af te halen bij Kang Wah. Elke maand wordt er een voordelig maandmenu samengesteld door de chef-kok. Let u op het raam voor de aankondiging. Ook voor catering bent u bij Kang Wah aan het juiste adres en zelfs kadobonnen vanaf 12,50 zijn ver krijgbaar. Kantonees Specialiteiten Restaurant Kang Wah, Het Hoekstuk 15 in Heiloo-west, tel. 072-5335047. Open dinsdag t/m zondag van 12.00-22.00 uur. HEILOO - Op 30 oktober was er een tentoonstelling van kunst gemaakt door de kinderen van de buiten schoolse opvang in Bommelstein te Heiloo. De tentoonstelling Vond plaats in het gebouw van de Zuidwesterschool waar de B.S.O. (buitenschoolse opvang) gevestigd is. De kinderen presenteerden kun kunst die ze met veel plezier en door hard te werken hebben gemaakt. Ook was er een poppentheater met door de kinderen zelf gemaakte poppen. De dag begon om 11.00 uur met een verwelkoming waarbij hapjes en drankjes, klaar ston den. Daarna hadden de bezoekers de gelegenheid om de kunstwerken van de kinderen te bekijken. TUssendoor speelden de kinderen twee keer hun theaterstuk met de poppenkast, en daarbij werd ook een lied gezongen. Ook konden de kinde ren een t-shirt versieren met textiel- stiften. Het was een gezellige dag met ouders, opa's, oma's en natuurlijk met alle kunstzinnige kinderen. Autoshow bij Van der Steen Autobedrijf Heiloo HEILOO - Op 12,13 en 14 novem ber is er een grootse Autoshow bij van der Steen Autobedrijf Heiloo. Er worden wel 200 gebruikte, nieu we, personen- en bedrijfsauto's aan geboden met kortingen van 750,- tot wel 2000 euro. Ook is er een demonstratie en zijn er diverse aanbiedingen, van de nieuwste modellen Auto Audio en Navigatie systemen. Voor de kinde ren staat er zaterdag en zondag een formule 1 springkussen en een draaimolen klaar, tevens krijgen de kinderen een lekkere traktatie. Voor de groteren onder ons is er op zondag, het Motorhome en de Power Tracktor van Seaside Affaire uit Castricum, met zijn 6000 PK sterke Methanol gestookte moto ren; een geweld om te zien. Ze heb ben een pracht geluid als ze draaien en dat zullen ze laten horen ook. De teamleden zelf zijn aanwezig, om alle vragen, omtrent de A- Divisie (waarin ze rijden) de sport en natuurlijk de Tracktor zelf te beantwoorden. Het is absoluut de moeite waard om op deze dagen langs te gaan bij van der Steen Autobedrijf Heiloo, op industrieter rein de Oude Werf Heiloo, naast Karwei. Zie ook www.vandersteen- heiloo.nl. \<\d© Vervolg eg\° Zwemdiploma's zwembad 't Vennewater HEILOO - Op zaterdag 30 oktober is er in zwembad 't Vennewater afgezwommen voor de onderstaande zwemdiploma's. A- diploma: Isis de Lange, Sharona Klerk, Rens Vlaar, Marilisa Broer, Stef en Tom de Wildt, Willem Hink, Bram Zeestraten, Ramon Wesselingh, Nooriya Valkering, Ginger Satoer, Sharon van Egmond, Boris Drissen, Melissa Hendrikse, Lara Hoogland, Sharon Swart, Lars Vilters, Jormay Busso, Max Min, Raquel Schouten, Claudia Bruin, Bas Admiraal, Rick Glorie en Mees Bruin. B-diploma: Elise Bouwkneght, Daan Glas, Wendy Sterkenburg, Merle van Dokkum, Ganda Sharif, Eline Koenz, Anne van Willigen, Lenneard Kruit, David Oppenhuizen, Jaymie Sadjid, Jesse Roemer, Anouk Bais, Danielle Blaas, Cleo Rump, Maxim Bos, Laura Sikkens, Tom Nuyens, Björn Polman, Dimitry Grootenboer, Manon Klaver, Rick Hettinga, Carmen Rijs, Stephan Smit, Daniël Visser, Jesse Renooy, Sascha Langedijk, Jur Glas, Dennis Smith, Bart Vrouwe, Lukas Drissen, Eva Hageman en Lyke Besteman. C-diploma: Wietske Postma en Ayla Agasi. CASTRICUM - Gevist in de Hoornsevaart te Alkmaar op zondag 7 november. Hengelsportvereniging Kennemerland heeft de eerste wedstrijd van de wintercompetitie gevist in de Hoornsevaart te Alkmaar. Er was deze zondag sprake van heerlijk visweer, een zonnetje en een lekker windje in de rug, een prachtige nazomerdag. De vis had er vandaag het eerste uur ook zin in, maar na dat uur was het bij de meeste vissers over. De vissers die hadden gekozen voor de vaste stok hadden de juiste keus gemaakt. Het was al snel duidelijk dat Nico Schouws op de kop goed zat te vis sen. Waar anderen na een uur stil vielen, hield Nico de vis er vol op. Met in totaal 52 stuks met een gewicht van 12.750 gram wist hij zijn kopplek te verzilveren en de wedstrijd te winnen. In het andere vak was het Daan van der Venne op plek twee die zijn vak wist te winnen. Daan ving 30 vissen met een gewicht van 3.550 gram. Er moest deze zondag zeer dun worden gevist lijnen van 6/100 en zeer kleine haken waren de basis voor succes. De vissers ontvangen voor elke 100 gram en voor elk visje een punt. Opvallend is het feit dat de vissers uit Limmen, Nico Schouws en Dolf Rijs en Gert Lute uit Castricum de hoogste plaatsen wisten op te eisen. Uitslag eerste wedstrijd Wintercompetitie Hsv Kennemerland: Vak A 1. Daan van der Venne 30 vissen 3.550 gram 2. Gert Lute 31 vissen 3.150 gram, 3. Theo Breedijk 16 vissen 4.350 gram Vak B 1. Nico Schouws 52 stuks 12.750 gram 2. Dolf Rijs 18 stuks 4.450 gram, 3. Joop Harlaar 11 stuks 5.150 gram. De volgende wedstrijd is de twee de wedstrijd van de Wintercompetitie op zondag 21 november. AKERSLOOT - Niet de als eerste geplaatste C.van der Hert maar de als vijfde geplaatste P.J. van Leeuwen uit Cruquius heeft afgelopen weekend in biljart centrum De Vriendschap in Akersloot de regionale titel 6e klasse libre klein op zijn naam gebracht. Zonder puntverlies werd hij kampioen en tevens promoveerde hij in deze fina le naar de vijfde klasse libre. Van der Hert kwam uit voor het nieuwe district De Duinstreek, een samenvoeging van de districten Haarlem en de Bollenstreek. Hij gaat de regio ver tegenwoordigen tijdens het Nederlands kampioenschap dat van 17 t/m 19 december in Hengelo zal worden gehouden. Eindstand: 1. P.J. van Leeuwen 14 (punten)/ 7 (hoogste serie)/ 0.75 (moyenne), 2. S.C.Weeling 10/6/0. 82, 3. E. Bruin 10/6/0.66, 4. N. Ie Clercq 8/5/0.67, 5.C. vd Hert 6/5/0.63, 6. S.Pool 6/7/0.58, 7.W.M. Vrieling 2/6/0.59, 8. M. Kortwijk 0/4/0.37. Algemeen moyenne: 0.63, hoogste partij moyenne: E.Bruin 1.25. Trias wint Flora Cross HEILOO - Zaterdag 6 november won de kersverse Trias A-junior Pim Molenaar de Flora Cross in Boskoop bij de Jongens A, met 2 minuten voorsprong op nummer 2! Deze ging over een afstand van 6 kilometer. Bij de veteranen wist Louis Dam beslag te leggen op een keurige 2e plek. De veteranen moesten het parcours 6 x afleggen. Hier ging het om 9 kilome ter. Het was een bijzonder zwaar, zeer modderig parcours. Te vergelij ken met de kerstcross Opmeer (maar dan zwaarder!). Tweede Rabo Polderloop AKERSLOOT - Zondag 7 novem ber werd de tweede Rabo Polderloop in Akersloot gelopen. Uitgelezen weer en een flink deelne mersveld deze keer. De kersverse parcoursrecords van de eerste keer op de nieuwe route werden allemaal verbeterd op één na (de 8 kilometer heren). De uitslagen: 4 kilometer Jongens: 1. Marcel van Harlingen 14.51, 2. Ronald Poel 16.20. 8 kilometer Heren: 1. George Poel 30.16,2. Hans Hof 30.21,3. Pim Mul 33.05. Dames: 1. Caroline Slikker 36.11.14 kilome ter Heren: 1. René Bouwmeester 53.25, 2, Dirk Groen 55.39, 3. Milo Hacquebard 59.44. Dames: Judith Groot 1.02.09. diverse smaken pak 1 liter Smiths Mixpack of Lay's multipack Wasmiddel OfFristi Yoghurtdrink 4.59 ^Mayonaise pakken Sportlife Kauwgum 19 Magere varkens lappen Witte of blauwe druiven Brand Premium Kipkarbonade r P ulo ft Spruiten Cif Allesreiniger #Luiers IHjg&g Wasverzachter m Magere riblappen Andijvie Palmolive Zacht Schoon Hacheevlees Mosselen Easy Bakery Kampioentjes Croma Kroon Saksische levenworst Iglo Vissticks 3ll§lp Casino witbrood Slagersachterham #Douche gel #Toiletblok ^Tampons beerpRÜ? 'Wereldmaaltijden Hero Fruitontbijt Spaar voor 38,- aan gratis boodschappen. Maaslander Jéf Jong belegen kaas #Soep voor 6 borden Kip-kerriesalade <t>Kip- of varkenssaté Op www.c1000.nl staan alle acties van deze week Week 46 2004 Aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 13 november 2004. am lllllffllii iilfff iliilSllf Voordeel diverse soorten zak 15 minizakjes totaal of bont FWM'rS Prooeerpnjs per kilo 1.29 diverse smaken 3 pakken 1 liter naar keuze actieprijs per liter 0.66 pot 500 ml probeerprijs per liter 0.98 Maart 2004 extra mint, peppermint of smashmint pak 10 pakjes kilo 500 gram krat 12 flesjes 300 ml wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 16 jaar actieprijs per kilo 1.58 actieprijs per liter 1.11 net 750 gram diverse soorten flacon actieprijs per kilo 0.52 mini, midi, junior, maxi of maxi+ pak Oktober 2002 bloemenfris, zomerfris, zijdebloesem of (nieuw!) makkelijk strijken flacon 1,5 liter probeerprijs per liter 0.66 FLACON rundvlees kilo zak 400 gram actieprijs per kilo 2.23 vloeibare zeep - verzorgend, aquarium of fÏFLAQj anti-bacterieel 2 flacons 300 ml naar keuze actieprijs per liter 3.25 rundvlees kilo extra bak 2 kilo actieprijs per kilo 1.90 voorgebakken pak 6 stuks 2 pakjes 250 gram actieprijs per kilo 1.98 naturel, peper of tuinkruiden 3 stuks 150 gram MJRfl naar keuze actieprijs per kilo 1.53 pak 10 stuks gesneden en verpakt heel vers van 't mes 100 gram fris of verzorgend flacon 300 ml prijs per liter 2.17 oceaan 1 houder en 3 navullingen set normaal of super doosje 32 stuks Italiaanse lasagne, Thaise kip siam^ Indiase kip tandoori dubbelpak actieprijs per kilo 9.90 diverse smaken fles 750 ml actieprijs per liter 1.19 f plakken pak 400 gram groente, kippen, tomaten of julienne pak actieprijs per kilo 8.73 bakje 150 gram actieprijs per kilo 6.60 wcp zonder stokjes H bakje 280 gram probeerprijs per kilo 2.46 Al-west Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Aanbiedingen zijn niet bestemd voor grootverbruikers en/of wederverkopers. Op de aanbiedingen waarbij staat vermeld, is onze actiegarantie niet van toepassing. Deze zijn uitsluitend geldig zolang de voorraad strekt

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 12