Wie is de 'Vrijwilliger van het jaar'? Bijzondere expositie over de geschiedenis van de Bets Falkland Toneel op dreef Bocvmt Center Disc t Rina Snel exposeert bij van der Steen Moet je horen De beste Nederpop 'Oorsprong van het christelijke feest: Kerstmis' in Bibliotheek f PAPIER 13,95 DEUTEKOM /W*> MEDISCHE DIENSTEN Gevonden voorwerpen Vernielingen aan personenauto's Poging diefstal autoband Brandstichting in vrachtwagen Diefstal uit woning DE MOOISTE KLASSIEKE MUZIEK CjUuIo an Oorschot Moet je horen door Guido van Oorschot Boek van de week: De beste Nederpop DVD van de week: van 24,95 Leerlingen van Marianne Eugster exposeren in Trefpunt Introductiebij eenkoms t in Bibliotheek Heiloo Inbraak in personenauto's 'Vette ouwe disco' in Buk Buk Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST 10 NOVEMBER - PAGINA 2 E Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheids wijzer Hertog Aalbrechtweg 5, 1823 DL Alkmaar, tel. 072-5662691. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. W. HARTONG HUISARTS, AFWEZIG 15 t/m 19 november De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. 8® Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds F.J. van der Wind, ZWO, 12+. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds R.J. Blaauw. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: eucharistiedienst m.m.v. oec. zanggroepje, voorganger pastor Th. de Haan. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger J. Oiling. Zondag, 10.00 uur: eucharistieviering met dameskoor, voorganger H. Helsloot, kinderwoorddienst. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met samenzang en orgel, voorgangers pastor R. Visser. Zondag 11.00 uur: eucharistieviering met Cornelius koor, voorgangers pasto res S. Tol en J. Oiling. Deze dienst is live mee te luisteren via radio RKK. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag 10.00 uur: voorganger ds H. Koetsier. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Akersloot. Zondag 10.00 uur: voorgan ger ds M.J. Luijk. Avondmaal, tevens om 19.30 uur: avonduur te Uitgeest. HEILOO - De gemeente Heiloo wil de vrijwilligers die actief zijn voor organisaties in Heiloo graag een blijk van waardering geven. Want wat zou Heiloo zijn zonder vrijwilligers? De gemeente Heiloo houdt daarom een speciale Vrijwilligersmiddag op dins dag 7 december. Alle organisaties in Heiloo die met vrijwilligers werken zijn per brief uitgenodigd. De Vrijwilligersdag vindt plaats op 7 december van 15.00 uur tot 18.00 uur in hotel Golden Tulip Heiloo. Deze dag is de gelegenheid om met vrijwilli gers van andere organisaties uit Heiloo ervaringen uit te wisselen. Nieuw is de verkiezing van de 'Vrijwilliger van het jaar'. De gemeente Heiloo zou al haar vrijwilligers wel een standbeeld willen geven. Omdat dit uiteraard niet moge lijk is, wordt tijdens de Vrijwilligersmiddag in ieder geval één vrijwilliger extra in het zonnetje zet ten. Kent u iemand in uw omgeving die zich belangenloos inzet voor andere mensen? Iemand die altijd klaar staat voor uw organisatie? Geef hem of haar dan vóór vrijdag 26 november op. De 'Vrijwilliger van Heiloo' wordt ver kozen op basis van de motivatie die u voor hem of haar instuurt, ongeacht de werkzaamheden die hij of zij doet en hoeveel uur hij of zij werkzaam is. De selectiecommissie die de nominaties HEILOO - Op 10,11 en 12 november exposeert Rina Snel een aantal van haar werken bij Van der Steen autobe drijf. Rina werkt momenteel aan een serie panda's, daarvoor heeft ze onder andere kleurrijke landschappen, ont roerende olifanten en vrouwen geschil derd. „Vooraf bepaal ik wel het onder werp dat ik ga schilderen, maar het resultaat wordt sterk beïnvloedt door gevoel, emotie, sfeer. Soms is de aanlei ding een boek, of een film of mooie muziek. Ik neem stukjes uit de werke lijkheid en plaats die in mijn verbeel ding. Zo ontstaat er iets. Als ik lang genoeg geschetst en getekend heb, het idee heb dat ik het nu ongeveer weet en ook de drang voel om met verf aan Gevonden voorwerpen van 1 tot en met 7 november: enkele sleutels- blauwe regenbroek - fotorolletje fotolens - bruine leren rechterda- meshandschoen. de gang te gaan, dan wordt het tijd om aan het schilderij te beginnen." Dat wil overigens niet zeggen dat Rina vervolgens altijd toewerkt naar een bevredigend resultaat. „Ik maak van twee a drie werken in een bepaald onderwerp. Daarna is de koek gewoon op, alhoewel ik tegen beter weten in wel eens door ga. Een schilderij dat in mijn ogen het daglicht niet meer kan verdragen, is een dankbare onder grond voor een nieuw fris begin. En het levert vaak ook nog eens verras sende kleurencombinaties op!" Nieuwsgierig geworden? U kunt het werk van Rina Snel bekijken Van der Steen autobedrijf op het industrieter rein de Oude Werf in Heiloo. HEILOO - Zondagmorgen 7 november bleken een aantal auto's vernield te zijn die geparkeerd stonden op de Ewislaan, Ewisweg, het Veld, Geestakker. In totaal betrof het 11 personenauto's. In alle gevallen bleek er 1 of meerdere autobanden lek gestoken te zijn. Zaterdag Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis-actie in het Blockhove- park en plan Oost. Dozen en/of bun dels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Zie alle vaste acties op: www.uitkijkpost.nl HEILOO - De eigenaar van een rode VW Polo deed woensdag 3 november aangifte van het pogen van het stelen van een autoband. De poging tot dief stal werd ontdekt bij de garage. De auto werd naar de garage gebracht met de klacht dat de auto zwaar stuurde. Daar werd ontdekt dat de bouten van de band losgedraaid waren. De rest van de banden bleek ongemoeid te zijn. De diefstalpoging werd waarschijnlijk ondernomen in de nacht van 28-29 oktober toen de auto voor de woning aan de Kennemerstraatweg stond geparkeerd. HEILOO - Vrijdag 5 november werd omstreeks 04.45 uur door een kranten bezorger brand ontdekt in een vracht wagen die op de Patrijsakkers met de hoek van de Ewislaan stond gepar keerd. De bestuurder van de vrachtau to werd direct gewaarschuwd. Er ble ken enkele afdeknetten in brand gesto ken te zijn. Met behulp van een brand blusser die in de cabine in de wagen lag, kon de bestuurder de brand zo goed als doven. De schade is aanzienlijk. Deze wordt voorlopig geraamd op meer dan 5000 euro. HEILOO - In een woning aan de Kennemerstraatweg is donderdag 4 november rond 02.00 een dief actief geweest. De dader kon het huis binnen dringen doordat de achterdeur niet was afgesloten. De bewoners werden wak ker van het blaffen door de hond en het geluid van een dichtslaande deur. Toen ze vervolgens gingen kijken wat er aan de hand was, bleek een tas gestolen te zijn. De inbreker was nergens te beken nen. In de tas zaten onder meer waardepapieren, 2 portemonnees met geld, een mobiele telefoon van het merk Ericson en sleutels. Wie graag naar klassieke muziek luistert, loopt er vroeg of laat tegenaan: het jargon en gekwaak van de kenners. Alsof je alleen van Mozart en Beethoven kunt genieten als je ver stand hebt van noten. Onzin! Dat je er ook heel normaal over kunt doen, bewijst Moet je horen. De mooiste klassieke muziek. In korte, toeganke lijke hoofdstukken speurt de auteur naar componisten en composities die zonder omwegen het hart treffen. Natuurlijk staat hij in Moet je horen stil bij erkende klassiekers als Vivaldi's Vier Jaargetijden en de Matthaus Passion van Bach. Maar hij onthult ook verborgen schatten, zoals de overvlie gende granaten in een symfonie van Sjostakovitsj, of de goddelijke stem van Italiaanse barokzangers die in hun jeugd waren gecastreerd... In klare taal en sprekende anekdotes biedt Moet je horen een verrassende zwerftocht langs bekende en minder bekende meester werken. En omdat muziek vooral moet klinken, is het boek voorzien van een fraaie cd met uitgekiende voorbeelden. Guido van Oorschot (1961) is muziek- journalist. Hij schrijft onder meer voor de Volkskrant en is hoofdredacteur van het klassieke-muziektijdschrift Luister. BOUDHWIÜNfDEiGKOATi Bl?0f voor Keerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't loo, 072 5331463 LIB RIS, Uw Complete Boekhandel e-roatt: Info.deutekom@Ubrl8.nl Luisteraars van Sky Radio en lezers van De Telegraaf hebben hun eigen interac tieve Nederpop dubbelcd samengesteld. In samenwerking met Dagblad De Telegraaf en de compilatie divisie van Universal Music, Universal TV hebben ze op skyradio.nl gestemd op hun favo riete 40 Nederpopnummers van de afge lopen 30 jaar. De 40 Nederpophits die de meeste stemmen hebben ontvangen, zijn op 'De Beste Nederpop dubbel-cd' komen te staan. Deelnemers kondén kie zen uit 250 nummers van hedendaagse artiesten als Marco Borsato, Acda en De Munnik en Bl0f, maar ook oudere num mers van bijvoorbeeld Doe Maar, De Dijk en Boudewijn de Groot. Op 29 april zijn de 40 meest gekozen Nederpophits bekend gemaakt op skyradio.nl en in De Telegraaf. Een week later was De Beste Nederpop dubbel cd overal verkrijgbaar. In het vervolg op deze cd is nu een DVD samengesteld, met daarop 20 beste Nederpop hits, met onder andere: Veldhuis Kemper - Ik wou dat ik jou was, Doe Maar - Sinds een dag of twee, Herman van Veen - Hilversum 3, Van Dik Hout - Stil in mij, en De Dijk - Als ze er niet is. Toegevoegde waarde van de DVD is dat de nummers vergezeld gaan van een videoclip. voor 18,95 dé cd xAak vAnh^°° Sllmpatl 36 (hoek Heerenweg, bi] de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl beoordeelt, staat onder leiding van de wethouder Welzijn, Roelof Bos. Voorwaarden nomatie: Kandidaten moeten in Heiloo woonachtig en als vrijwilliger actief zijn, kandidaten moeten minimaal gedurende 1 jaar actief zijn in het ontbetaalde vrijwilli gerswerk, kandidaten kunnen alleen voorgedragen worden via het aan meldformulier, kandidaten kunnen zichzelf niet voordragen, over de jury uitslag kan niet worden gecorrespon deerd en de aanmelding moet 26 november 2004 ontvangen zijn. De uit slag van de verkiezing wordt bekend gemaakt tijdens de vrij williger sbij een komst van 7 december. HEILOO - In november en december exposeren in het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof leerlingen van de donderdagochtendgroep van Marianna Eugster. Zij volgen de lessen van Marianne al zo'n vijf tot acht jaar met veel plezier. En nu durven Ans Brouwer, Marianne Steenhuisen- van Dijk, Riet de Wit, Sandra Onderwater en Marian dan Dam-Keijzer iets van hun kunnen aan het grote publiek te laten zien. Er han gen 26 aquarellen in zeer uiteenlopen de stijlen en technieken. Waar de één waterrijk te werk gaat, gebruikt de ander juist weer heel weinig water, is het ene schilderij met een enkele kleur in verschillende tinten geschilderd, ter wijl een ander juist weer heel uitbun dig van kleur is. Ook qua onderwerp is er veel variatie, van stillevens, land schappen, dieren tot keukengerei. Het is een interessante verzameling gewor den die in het Trefpunt aan de wand hangt. De meeste werken kunnen worden gekocht, een aantal kan ook in bruikleen worden gehuurd en van een aantal schilderijen kunnen de maak sters geen afscheid nemen. HEILOO - Op woensdag 17 novem ber houdt Bibliotheek Heiloo van 10.00 tot 12.00 uur weer een intro ductiebijeenkomst voor iedereen, die meer wil weten over de achter gronden van het bibliotheekwerk en over de mogelijkheden, die de biblio-theek van vandaag biedt. Het programma bestaat uit een blik ach ter de schermen (onder andere een uitleg over de wijze waarop de col lectie wordt samengesteld), een rondleiding door de bibliotheek, een instructie van het gebruik van de geautomatiseerde catalogus en de inname- en uitleenapparatuur en een korte eerste kennismaking met internet en naslagbestanden. De groep deelnemers aan deze intro ductiebijeenkomsten wordt bewust klein gehouden (10 12 personen) zodat er volop gelegenheid is voor het stellen van vragen over de appa ratuur, de collectie enzpvoorts. Het bezoeken van de introductiebijeen komst is gratis. Opgave vóór 14 november, telefonisch (5330670) per e-mail (bibliotheek @bibliotheekhei- loo.nl) of bij de klantenservice in de bibliotheek. De volgende introduc tiebijeenkomst wordt gehouden op woensdag 8 december. HEILOO - In de nacht van maan dag op dinsdag 1-2 november werd in 7 personenauto's ingebroken die in Heiloo stonden geparkeerd. De auto's stonden geparkeerd op de de Waard, de Kuilenaar, het Zandstuk en de de Ronde laan. Bij één auto is het bij een poging gebleven. In de meeste gevallen bestond de buit uit de auto radio(cd)speler. De politie wil u er graag nog eens op wijzen geen waardevolle spullen in de auto achter te laten. Kantoor: 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 07 5616106 l Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot en Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 j Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Gevonden Zwarte ongec. kater, Zeeweg, Heiloo! - HEILOO - In de Oude Pastorij aan de Nicolaas Beetsweg 94 te Heiloo is momenteel een tentoonstelling over de geschiedenis van de fiets, fietsverlich ting en fietsbelasting genaamd: 'Een plaatje met een gaatje'. De heer Bosman heeft in samenwerking met de heer De Jong een prachtige expositie ingericht over de vooroorlogse rijwiel belasting, aangevuld met een uitgebrei de sortering carbidlampen en veel gave, oude tot zeer oude rijwielen. Het rijwielplaatje was een belasting op het houden van een rijwiel. Deze belasting werd 80 jaar geleden in het leven geroepen door minister H. Colijn. Het bedrag dat betaald moest worden was 3 gulden. Voor een groot aantal werk lozen in die tijd was dit echter veel te duur. Daarom kregen zij een kosteloos plaatje met een gaatje erin om zo toch op de fiets werk te gaan zoeken. Er kwam echter wel een verbod bij: op zondag mocht er niet gefietst worden op een rijwiel met een plaatje met een gaatje; zondag was een rustdag én dan kon er niet naar werk worden gezocht, aldus minister Colijn. Het is de moeite waard om deze expo sitie te bezoeken. Ook voor kinderen een leuk overzicht over de geschiede nis van de fiets. De expositie is geo pend tot en met 20 november als. De openingstijden zijn zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur en dinsdag vanaf 19,00 tot 21.00 uur. HEILOO - Keer op keer bewijst het 80 jarige Falkland Toneel, dat het meer is dan een doorsnee amateurtoneelvere niging die alleen maar doorsnee ama teurkomedies opvoert. Telkens weer weet de vereniging haar publiek te ver rassen met een niet alledaagse stukkeu ze. Zo was deze maal de keus gevallen op Familie van Maria Goos, dat afge lopen weekeinde twee maal in de Beun is opgevoerd. Goos is bekend als auteur van onder andere het prachtige toneelstuk Cloaca en van tv series als Pleidooi en Oud Geld. In Familie huurt vader Jan een chalet in Zwitserland om nog één keer voor het laatst met de hele familie bij elkaar te zijn. Moeder Els lijdt namelijk aan kanker en is door de doctoren opgegeven. Het moet een warm fami liegebeuren worden waarin de vader, de zoon en de dochter met hun beider partners op waardige wijze afscheid kunnen nemen van moeder. Dat pakt echter geheel anders uit. Het wordt helemaal geen warm familieweekje, maar een kille en koude bedoening die er uiteindelijk toe lijdt dat de familie de moeder min of meer uitstoot. Op vlijmscherpe wijze weet Maria Goos de onderlinge familieverhoudin gen helder te maken en worden de karakters van de zes personages bloot gelegd. Voorwaar geen makkelijk stuk dat alleen te spelen valt als men over uitstekende spelers en speelsters beschikt. En die bezit Falkland geluk kig. Moeder Els werd mooi vertolkt door Els Koevoets, daarin bijgestaan door vader Jan (Jaap Schuuring) die tevergeefs probeert de sfeer 'gezellig' te houden. Dochter Bibi, goed gespeeld door Anke Wisselink, probeert krampachtig tot het einde haar moeder loyaal te blij ven. Daarbij ondervindt ze weinig steun van haar man Von, een mislukt schrijver en bovendien ook nog alcoho list; een prachtige rol van Marius Prein. Zoon Nico, uitstekend gespeeld door Cor de Lange, heeft zijn moeder van kindsbeen af gehaat, hetgeen duidelijk tot uiting komt in de boeiende cafésce- ne. Tenslotte Myrthe Schuuring. Zij blonk uit in de rol van schoondochter Sandra, die zich drukker maakt om de toestand van haar twee zoons in Nederland dan om de sfeer in het cha let. Met z'n zessen maakten ze er een prachtige toneelavond van. En zoals altijd bij Falkland was de aankleding, zoals decor, kostuums, grime, licht en geluid prima verzorgd. Regisseuse Aukje van Huijzen kan tevreden zijn. Dat werd onderstreept door twéémaal een uitverkochte zaal en tweemaal een staande ovatie. Marius Prein, Els Koevoets, en Jaap Schuuring speelden geweldige rollen in het stuk Familie. (foto: A. de Graaf) HEILOO - Ds. Joke van der Velden zal op dinsdagmorgen 16 november, vanaf 10.00 uur in Bibliotheek Heiloo, ingaan op de oorsprong van het kerst feest en de daarmee samenhangende godsdienstige rituelen. Ds. Van der Velden is predikant in de Oranjekerk te Amsterdam en heeft kort geleden de brochure 'Wat vier je met... Kerst?' uitgebracht. Zeker na de gebeurtenissen van afgelopen week is kennis van de oorsprong van bij voorbeeld godsdienstige feesten, maar ook andere godsdienstige rituelen van groot belang. In haar brochure komt ook een imam aan het woord over de Pastoor van Muijenweg 12. 1852 EH Heiloo. tel 5321048 rnet/xie/c r/rtJice HEILOO - Zaterdag 13 november zal er weer een Retro-party plaatsvinden in BukBuk. Retro is een maandelijks terugkerend evenement, geinspireerd op de jaren 70 tot begin 90. Dj's Frank Jakes, Juan Casa Depato, Paul Parker en Giani Mortadelo zullen je meevoe ren naar de ongekende, en nooit meer geevenaarde hoogtes, die disco, newbe- at, en zelfs de eerste raves, toendertijds teweeg brachten. Geen Michael Jackson dus deze avond, wel een diver siteit aan underground dance. Ook wordt er bijzonder veel aandacht besteed aan de entourage, waardoor je je direct in de jaren van Pacman, radio piraterij, en cassettebandjes waant. Bijgestaan door Vj's, breakdancers en street artists die hun op de jaren 80 geinspireerde kunsten vertonen, zullen de dj's je telkens weer verrassen met de swingende, opzwepende klanken van de muziek, die net zo vernieuwend klinkt, als zij herinneringen oproept. In de knusse zitkuil is er de mogelijkheid tot het spelen van de grote arcade games van toendertijd. Entree 3 euro, deuren open vanaf 22.00 uur. Voor meer info over Retro zie www.retroparty.tk, BukBuk vind je op www.bukbuk.nl. betekenis van kerst. Ds. Van der Velden wil iets vertellen dat voor iedereen - ongeacht achtergrond, tradi tie of huidige staat van levensbeschou wing - interessant is. Toegangskaarten voor deze lezing zijn verkrijgbaar bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo ad. 2,- (leden van de Bibliotheek) en 3,- voor niet leden. Meer informatie en reserverihgen: Bibliotheek Heiloo, tel. 072-5330670, e- mail bibliotheek@bibliotheekheiloo.nl. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn C0A van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of 5356682. Rommelmarkten in Het Vennewater op de zondagen 28 november 2004,16 januari 2005» 20 februari 2005 en 20 maart 2005. Woensdag 10-11-2004 18.00-19.00 18.00-19.00 s* 19.15*23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Donderdag 11-11-2004 14.00-15.30 Sportinstuif Donderdag 25-11-2004 14.00-15.30 Sportinstuif 18.00-19.00 17.00-18.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 18.00-19.00 J Vrijdag 12-11-2004 08.30-12.30 Scboolgym 19.15-23.00 Zaalvoetbal 15.30-16.30 Zaalvoetbal Vrijdag 26-11-2004 08.30-12.30 Schoolgyrp 17.00-18.30 Basketball 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbéf Zaterdag 13-11-2004 08.45-12.45 Volleybal Zaterdag 27-11-2004 08.45-12.00 Sportinstuif •- 15.30-21.30 Basketball 12.30-15.30 Zaalvoetbal Zondag 14-11-2004 15.30-21.30 Basketball Vlooienmarkt Maandag 15-11-2004 08.45-15.30 Scboolgym Zondag 28-11-2004 10.0046.00 17.00-22.30 Volleybal Maandag 29-11-2004 08,45-15.30 Scboolgp Dinsdag 16-11-2004 08.30-15.30 Scboolgym 17.00-22.30 Volleybal 19.00-23.00 Volleybal Dinsdag 30-11-2004 08,30-15.30 Scboolgp Woensdag 17-11-2004 12.30-17.00 School basket- 19.00-23.00 Volleybal baloernQöi Woensdag 01-12-2004 18.00-19.00 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Donderdag 02-12-2004 14.00-15.30 Sportinstuif Donderdag 18-11-2004 14.00-15.30 Sportinstuif 17.00-18.00 Zaalvoetbal 18.00-19.00 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Vrijdag 19-11-2004 08.30-12.30 Scboolgym Vrijdag 03-12-2004 08.30-12.30 Scboolgym 17.00-18.30 Basketball 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zaterdag 20-11-2004 Zaterdag 04-12-2004 16.00-19.00 Basketball Zondag 21-11-2004 10.00-16.30 Handbal Zondag 05-12-2004 gesloten Sinte rkiaas Maandag 22-11-2004 08.45-15.30 Scboolgym Maandag 06-12-2004 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 17.00-22.30 Volleybal Dinsdag 23-11-2004 08.30-15.30 Scboolgym Dinsdag 07-12-2004 08.30-15.30 Scboolgym J 19.00-23.00 Volleybal 19.00-23.00 Volleybal Woensdag 24-11-2004 12.30-17.00 School basket- Woensdag 08-12-2004 18.00-19.00 f balltoernooi 19.15-23.00 Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2