Henk-Jan den Ouden aan de beurt om te winnen Danique van Dijk opnieuw op het podium tijdens het Gewestelijke Kampioenschap S Hoevers winnen vogels onderonsje Overtuigende winnaars van Yennewater badminton Druk weekend voor judoka's Dojo 't Loo SV Vredeburg Snertwedstrijd HSV Limmen Springwedstrijden bij GTH Weer winst voor SY Oppositie 3 in de bondscompetitie Danspaar Settels Plijnaar debuteren op toernooi in Hoorn Uitslag open Limmen-Heiloo Jeugd Tafeltenniskampioenschap Vierde darttoernooi in De Vriendschap UITKIJKPOST -10 NOVEMBER 2003 - PAGINA 8 LIMMEN - Volgens traditie wordt ook dit jaar voor de leden van hengelsport vereniging Limmen een baarswedstrijd gehouden met aansluitend gezamenlijk snert-eten. Deze wedstrijd vind plaats op 14 november. Het verzamelpunt voor deze wedstrijd is bij Albert Heijn. De uitreiking is om 8.30 uur en deelna me bedraagt E 3,- per persoon. Er zal vier maal een half uur worden gevist, de baars levert 10 punten op en overige vissoorten 1 punt. De vorige baarswedstrijd vond 31 oktober plaats in de Langereis nabij Oude Niedorp. Hier waren de vangsten teleurstellend en er waren zelfs twee hengelaars die na 3,5 uur vissen geen enkele baars wisten te vangen. Er is eigenlijk elk jaar Uitslagen bridgeclub Fumez pas HEILOO - De uitslagen van BC Fumez pas van 4 november zijn: Lijn A: 1 G. Manshanden G. Starink 61,25,2 M. G. Jacques 58,75, 3 L. Hoeksema B. Lind.52,08, Lijn B: 1 C. F. de Nijs 63,75, 2 T. J. Oudhof 58,33, 3 A. Dekker P. Bruin 53,33, Lijn C: 1 T. Piersma I. van Splunder 61,25,2 A. R. van der Werf 60,00,3 M. Rozemeijer C. Zwart en M. van der Horst C. van Wensen 54,17, Lijn D: 1 W. C. Berkhout 62,50,2 A. de Graaf H. van Lith 59,58,3 M. K. van Went 55,42. Heilooër Bridge Club HEILOO - Uitslagen dinsdag 2 novem ber: A- Lijn: de Bruyckere- Stark 59,2 Brokx- Tbrk 57,5 B- Lijn: fam.Elsman 64,2 fam Kuijper 63,3. Uitslagen donderdag 4 november: A- Lijn Berkilometeran -v.d.Vlies 59,6 Haan- v.Loon 59,2. B- Lijn Leek- v.d.Steen 59,2 Brugman- Velsenboer 58,3 C- Lijn fam. Hutten 65,4 Koot- Spruyt 63,8 D- Lijn Hendrikse- Schram 57,3 fam Giliam 56,8 Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 3 november als volgt gespeeld: A-Lijn: 1.Kuiper-Zijp 59.82, 2.v.Bellen- v.BergenHenegouw 59.38, 3.Boymans- Kerkvliet 52.68, B-Lijn: l.Bom- Kruyswijk 62.50, 2.Mooij-Boelhouwer 53.57, 3.Valkering-v.Charldorp 50.00, C-Lijn: l.Gelsing-Stolp 58.48, 2.Bult- Kaandorp 57.59, 3.Ligthart-Vasbinder 54.46, D-Lijn: l.Fam.Nierop-groot 62.50, 2.Fam.Schoonakker 54.64, 3.v.d.Horn-Kops 54.29, E-Lijn: 1.Fam.Vendel 56.25, 2.Fam.Segerius 54.17,3.v.Dam-Dekker 53.46. wel iemand die een nat pak haalt en hoewel de waterkant voor de ouderen niet altijd even makkelijk valt te bevis sen, was het dit jaar R. Droog die slechts een natte sok haalde en de jong ste deelnemer van de Ven die nagenoeg geheel te water gleed. Na hier en daar een droog kledingstuk van collega-vis sers te hebben geleend viste hij de wed strijd toch dapper uit. De uitslag: 1. Rob Jak 41 stuks, 2. Meindert Bakkum 27 stuks, 3. Gerrit Boer 26 stuks. LIMMEN - Twee jeugdleden van de Limmer IJsclub, de 13 jarige Danique van Dijk en de 17 jarige Roy Frinking, hebben bij de Gewestelijke Kampioenschappen Allround, bij de Junioren C en A, uitstekende resultaten geboekt. De wedstrijden werden zon dagavond 7 november op de ijsbaan 'de Meent' in Alkmaar verreden, waarvoor de rijders/-sters van het gewest Noord- Holland/Utrecht op basis van de beste seizoenprestaties op de 500 meter en 1500 meter zijn geselecteerd. Het gewest telt vier banen, te weten: Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Utrecht en het is voor de LYC een mooi resultaat, dat twee jeugdleden zich op dit niveau kunnen presenteren. Zowel Danique als Roy behoren als Dames Junioren Cl. en Heren Junior Al tot de jongste deelnemers in hun categorie, omdat zij tegen oudere con currenten van respectievelijk C2 en A2 moeten rijden. Van de 24 Dames Junioren waren negen Cl dames er in geslaagd zich te plaatsen, bij de 28 Heren A junioren waren 17 van de jongste categorie Al. Sterke concurren tie voor Roy Frinking, die zich voor de eerste keer in zijn schaatscarrière voor een gewestelijke wedstrijd plaatste en op de 500 meter een mooie 41.48 noteerde. Slechts 0.12 seconde boven zijn persoonlijk record. Dat was niet genoeg voor een podiumplaats want de eerste plaats was voor Sjoerd Geraets uit Amsterdam net een uitstekende tijd van 39.30. Op de 1500 meter reed Roy met een tijd van 2.08.91 wel een per soonlijk record en kan daardoor met een goed gevoel terugkijken op zijn debuut tijdens deze Gewestelijke wed strijden. Voor Danique van Dijk waren deze wedstrijden geen debuut, zij presteert al drie jaar op het landelijk niveau en behoort tot de talentvolle top van haar leeftijdsgenoten. Ook werd ze al tweemaal Kampioen van Nederland op de Jeugdmarathon en is ook voor de Dames A2 Junioren al een geduchte concurrente. Op haar 500 meter reed zij een tijd van 46.81 en behaalde daarmee een achtste plaats. Haar kracht ligt vooral op de langere afstanden en dat zou blijken uit haar prestatie op de 1500 meter. In een rit vlak voor de baanverzorging en daardoor in het nadeel ten opzichte van haar grootste concurrenten die na haar starten, reed zij een tijd van 2.21.81. Een verbetering van haar persoonlijk record met bijna 5 seconde van een 1500 meter, die zij in maart 2004 in Thialf Heerenveen had gereden. Zij werd in haar rit nipt ver slagen door Yvonne van der Meer (DC2) uit Utrecht, die 2.21.54 noteer de. Deze prestaties bleken goed voor respectievelijk een tweede en derde plaats op het podium want deze tijden werden alleen door de sterke Maud Wijtkamp(DC2) uit Haarlem verbe terd. Haar tijd van 2.20.81 was ook een persoonlijk record en goed voor de gouden medaille bij de prijsuitreiking. In het eindklassement werd zij ook eer ste, terwijl Danique als eerste DC1 op een mooie vijfde plaats eindigde. Ook een prachtige start voor de Limmer IJsclub van het schaatsseizoen 2004- 2005 waar inmiddels twee clubwedstrij den voor veel verbeteringen van per soonlijke records hebben gezorgd. Deze oude club (1895!) is springlevend, kent vele activiteiten en de trainingen voor de jeugd tot en met senioren wor den goed bezocht. Na het succesvolle Jeugdschaatskamp in de herfstvakan tie, gaat de Juniorengroep met 20 leden in de kerstvakantie naar een schaatstrainingskamp in Assen. De LYC heeft een uitstekende website (www.limmerijsclub.com) waarop alle wetenswaardigheden en uitslagen van wedstrijden worden vermeld. Afgelopen zaterdag, 6 november jl. vond aan de gymzaal aan de Breedelaan de jaarlijkse springwed strijden van Gym- en Thrnvereniging Heiloo (GTH) plaats. De wedstrijden namen bijna de gehele zaterdag in beslag. De deelnemers werden in groepjes ingedeeld en gingen zo alle onderdelen van de springwedstrijd af: de lange mat, de kast met een kleine trampoline ervoor, een kast met een springplank en de kleine trampoline. Voor iedere leeftijdsgroep was er een programma samengesteld, welke de afgelopen weken tijdens de wekelijkse gymles is geoefend. En nu was het zover dat de deelnemers hun kunsten aan hun ouders en aan andere belang stellenden konden tonen. Aan het begin van de middag waren de trampolinegroepen aan de beurt. Voor hun werden de twee grote trampolines opgesteld en uiteraard werd er een hele andere serie gesprongen. De dag is prima verlopen en het belangrijkste was nog wel dat iedereen er plezier in had. Na afloop was er een scorekaart en een vaantje als aandenken. Als uw kind interesse heeft in trampolinespringen, dan is het mogelijk dat er een proefles wordt gevolgd op maandag- of vrijdag avond. Op maandagavond van 18.00 tot 19.00 uur en op vrijdagvond van 19.00 tot 20.00 uur. Jongkind leider interne competitie CASTRICUM - Afgelopen zondag 7 november werd er in Hoorn een regio wedstrijd gehouden voor de debutan ten dansers bij Dansschoool Verbiest. Vanuit Castricum van Dansschool Griffioen'ging weer een heel panel dan sers heen om ook op dit kampioen schap zich weer van hun beste kant te laten zien. Er werd gedanst zowel in de Ballroom afdeling als in Latin, oplo pend van de debutanten 4 klasse tot en met de debutanten 2 klasse (de hoog ste) van die dag. De dansparen van Griffioen hadden zich voor deze dag ook weer goed voorbereid. Danspaar Peter v/d Ploeg en Patricia Groenewegen startten in de debutan ten 3 klasse Balroom waar zij in een keer werden doorgeplaatst naar de halve finale, en na een spannende halve ook de finale mochten dansen waar zij uiteindelijk een prachtige 4e prijs behaalden. Het andere paar Norman Settels en Mariska plijnaar startten eveneens in de debutanten 3 klasse zowel Ballroom als Latin. Helaas moesten zij in de Ballroom genoegen nemen met de halve finale maar in de Latin werden ook zij direct doorge plaatst naar de halve en belandden zij ook in de finale waar zij een geweldige 6e prijs behaalden. Voor dit paar hele maal bijzonder want het was hun eerste wedstrijd in deze klasse. Dit door een foutje van de wedstrijdleiding: deze had hen verkeerd ingeschreven en daarom moesten zij in een hogere klasse mee dansen. Het eerst volgende toernooi zal zijn van 10 t/m 14 november te Assen waar een enorm groot Internationaal toer nooi op het programma staat. Ook hier zullen de dansers van griffioen aan deelnemen. HEILOO - In de achtste rónde van de interne competitie ontbraken de man nen van het derde team die het moesten opnemen tegen het vierde team van Castricum. Lange tijd was het onduidelijk wie er met de winst van door zou gaan.De inspirerende aanwe zigheid van de op het eerste bord spe lende Kracht had een stimulerend effect op het spel van de andere spelers. Zo kon Jonkheer zijn bedenkelijke stelling met een serie magistrale zetten ombuigen in een overwinning. Hij groeide over zijn niveau heen, het spel vanuit de losse pols ligt hem wel, al of niet ingegeven door het stille coach- werk van Kracht, die zelfs nauwelijks tijd had om zijn partij te verlaten, want die was gecompliceerd genoeg. Het stil le veldwerk van Kracht, wat zich uitte in stille gebaartjes en nauwelijks hoor baar gefluister, was genoeg om zowel de eerdere prestatie van Jonkheer als de jonge Prins naar winstpartijen te lei den. Kracht zelf had besloten zijn winstpogingen te staken en remise te maken, waardoor de zege van Oppositie veilig gesteld kon worden. In de interne competitie nam Jongkind de koppositie over van v.d. Werff. In hun onderlinge treffen ging het lange tijd gelijk op. In een fase dat v.d Werff meende een remisestelling te hebben bereikt, en dat ook prompt aan Jongkind voorstelde, die dit van de hand wees, ontwikkelde zich een inte ressante strijd, waarin Jongkind met technisch inzicht de partij uiteindelijk bekwaam afwikkelde naar winst. Manni had met wat meer lef en bluf het v.d.Wal veel moeilijker kunnen maken dan het halfje dat uiteindelijk op het Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslag van de wed strijden op maandagavond 8 novem ber zijn A-lijn 1 de Bruijckère-de Waal 59.4, 2 Dolmans- Schouten 58.3; B-lijn 1 Fam. Mak 63.5, 2 Kemmere - Maas 59.9; C-lijn 1 Hommes- Schouten 63.5,2 Grootjen -Lute 60.9; D-lijn 1 Kruijswijk- v Twuijver 61.5,2 v. Baar - Haan 58.3; E-lijn 1 Noordenbos - v. Veen 58.9,2 Hoff - de Vries 58.3. HEILOO/LIMMEN - Nadat in voor gaande wedstrijden eerst Mark Stoop en daarna Giovanni Bakker ongesla gen uit een wedstrijd te voorschijn waren gekomen zou met menen dat het nu de beurt was aan Henk-Jan den Ouden om alle tegenstanders achter zich te laten En waarachtig zo gebeur de het ook. Daar was het Hoornse Disnierats het slachtoffer van. Het begon erg goed voor Limmen/Heiloo. De eerste drie punten zaten al rap in de tas toen er evenwel een kentering optrad en na eerst het dubbel te heb ben verloren ging vervolgens Giovanni het schip in.Vervolgens was het een beetje om en om maar uiteindelijk was het toch Limmen/Heiloo dat aan het langste eind trok waarmee de afstand met hekkensluiter Disnierats weer met 2 extra punten werd verbeterd. Het tweede team speelde een gelijk opgaande wedstrijd tegen Olympia 5. De spelers uit de Haringstad hielden de winst echter in Enkhuizen: 4-6. Jaap Vasbinder won en verloor een wed strijd in de derde game met 21-19.Een gelijkspel zou wel gerechtvaardigd zijn geweest. Het derde team verloor merk waardig de strijd tegen Treffers 8. De koppositie blijft evenwel op 8 punten voorsprong staan. In het vierde was het Sebastiaan Peek die als enigste de eer wist te redden. Bart van Veen was de grote man in het vijfde team, hij pakte de volle winst en een flink aandeel in de 7-3 overwinning. De kampioenskan sen van het eerste jeugdteam werden danig verkleind door een gevoelige 7-3 nederlaag tegen Doko dat met zelfs 7-3 de punten in 't Zand hield. 2 en 3 hiel den droge voeten maar dat kwam ook wel een beetje doordat de Hoornse teams onvolledig op waren gekomen. Uitslagen: Disnierats 3 - L/H 1: 4-6; Olympia 5 - L/H 2: 6-4; L/H 3 - Disnierats 8:4-6; L/H 4 - DOV 12:1-9; DOV 15 - L/H 5: 7-3. Jeugd: Doko 2 - L/H 1: 7-3; L/H 2 - Disnierats 6: 6-4; L/H 3 - Disnierats 8: 5-5. ABTTB Rataplan 1 - L/H 1: 5-5; L/H 2 - Effect 1:5-5. Zeevogels nu echt in top van ranglijst DEN HELDER - Zeevogels heeft tegen Watervogels een nuttige overwin ning behaald. De basis voor deze winst werd al vroeg in de wedstrijd gelegd door een doelpunt na 5 minuten spelen. Omdat koploper JVC fors verloor van VZV doen de Hoevers weer volop mee voor de prijzen in de vijfde klasse A. Op een groene, maar veel te lange en hobbelige, grasmat hebben Water vogels en Zeevogels de aanwezige toe schouwers slechts zelden op de banken gekregen. Toch begon de wedstrijd voor de bezoekers zeer goed. Frank Jong liep goed de ruimte in en kreeg de bal in de loop mee. De weer goed bij gesloten Tibor Zwaan riep bij de twee de paal luid en duidelijk en kon het leder zonder moeite over de doellijn lopen; 0 - 1. De thuisclub kon spora disch voor de neus van Zeevogels doel man Walta opduiken. In de dertigste minuut scoorden de in oranje gehulde Hoevers opnieuw. Gijs de Waal lepelde de bal over de Watervogels verdediging heen en Richard van Gelderen wist de kolossale doelman met een listig ballet je te verschalken; 0-2. Niet meer in gevaar Na de rust bakten beide ploegen er heel lang weinig van. De bal wilde maar niet van de ene speler naar een mede speler in het shirt met dezelfde kleur gaan. Zeevogels, gesteund door de voorsprong, kwam niet echt in de pro blemen omdat de gastheren niet in staat waren om de wedstrijd naar hun hand te zetten. Natuurlijk probeerde Watervogels de aansluitingstreffer wel te maken maar verder dan een kopbal op de lat en een vrije trap op de bui tenkant van de paal kwamen de Nieuwdiepers niet. In het laatste kwar tier wist Zeevogels weer wat lijn in het eigen spel te brengen en kwam de zege niet meer in gevaar. Programma: Zeevogels - Nieuwe Niedorp Na de slechte start in de competitie heeft Zeevogels eindelijk de aanslui ting met de kopgroep te pakken. Komende zondag thuis tegen het tot heden teleurstellende Nieuwe Niedorp mag de ploeg van Johan van Heel geen onnodige averij oplopen. Gezien het spel van de laatste weken mag er van onderschatting sowieso geen spraken zijn... HEILOO - Onder grote belangstelling werd op zondag 31 oktober 2004 het Open Limmen-Heiloo Kampioenschap gehouden. Aan het toernooi deed de Jeugd uit Limmen en Heiloo mee, waaronder ook de leden van de TTV Limmen-Heiloo. De deelnemers werden in poules inge deeld. De bovenste twee uit de poules gingen om de ereplaatsen strijden en de overig deelnemers om een zo hoog mogelijke plaats in het toernooi. Ron winder werd naar een spannende strijdt om de vijfde plaats met Patrick van Meggelen vijfde.De halve finales gingen tussen Aijan Barendse, Peter Seignette, Yoran Kuyper en Remco schoorl. Arjan won van peter naar een spannen de partij in vier setten. De partij tussen Remco en Yoran werd door Yoran gewonnen in eveneens een partij van vier setten. Arjan werd door het winnen van de spannende vier setter in de finale tegen Yoran Open limmen-Heiloo Jeugd kampioen. Remco werd na een strijd om derde plek derde en Peter vierde. scÖxèbord verscheept^elliplit dat hij, gezien de eerdere ontmoetingen met zijn opponent, te bevreesd was of onte rechte angst had ingebeeld, en daarom wel tevreden was met remise. In de par tij Bosma-Zeeman kon de witspeler zijn fantasie over de mogelijkheden van offers de vrije loop laten. De mooie offers dienden zich vanzelf aan als ongevraagde huis .aan huisreclame. Een scala van wat je wel of niet zou moeten doen, een ondoorzichtelijk bos, dwaalwegen in een doolhof, die steeds weer uitkomen op de centrale vraag: welke kant moet ik uit? Kennelijk werd voor Bosma die keuze teveel, en koos hij heel wijs voor remise. Folkertsma en Hassing verliezen terrein en Roodbol tenslotte bewees tegen de Jong dat hij op de goede weg terug is. De uitslagen: vd Werff-Jongkind 0-l;Manni-vdWal rem;vVeelen-Maas l-0;Bosma-Zeeman rem; vHam-Folkertsma l-0;Vlaar- vEtten 0-1; Woudstra-Hassing 1- 0;Rump-de Jager l-0;Shannon Vlaar- Horninge 1-0; Roodbol-de Jong rem; Korse-Kraayenbrink 0-1 Damclub Heiloo HEILOO - Uitslagen onderlinge competities: M. Out - A. Valkering 2- 0; P. Heyne F. Schouten 0-2; C. v. Lieshout - R. v. Gelder 2-0; M. Houtenbos - W. Solleveld 2-0; S. Klerk - R. Koch 2-0. Staand kop groep: A. Valkering 12 uit 8, M. Out 9 uit 5 en F. Schouten 9 uit 5. Comp. Kennemer Damkring: DCH - DDD 6-12; DCH-DOS 16-7. HEILOO - Dit weekend waren er alleen maar uitwedstrijden voor badmintonver eniging Vennewater. Het jeugdteam Vennewater 10 moest van HBV winnen, maar Larissa wordt gevraagd in te vallen in team 6. Liselotte van Balen, goede bekende van vorig jaar, komt het gat speler dan de eerste! Robert kan met goed plaatsen overwicht verkrijgen en in spectaculaire rally's afmakers produce ren. Maar de HBVster vecht terug! In een leuke partij komt het op 12-12 en dan pakt HBV toch de set. Robert gelooft in zijn kansen en werkt voor wat Van links naar rechts: Yoran (2) Arjan (1) en Remco (3). opvullen. Falko opent. Hij plaatst goed, speelt tactisch, en hoeft zich niet overbo dig te vermoeien: 15-3 15-1. Robert krijgt een dame tegenover zich. Al snel blijkt waarom. Dit is een veel betere Danspaar Norman Mariska met hun prijs LIMMEN - Vrijdag 5 november speel de SV Vredeburg ronde 7 van de inter ne schaakcompetitie. M. Weigraven wist met goed verdedigend spel zijn pionverlies in de opening tegen koplo per J. Admiraal te compenseren en een eindspel met ongelijke lopers keurig op remise te houden. M. Sturk won een toren tegen B. Stolp, die wel enige compensatie had maar niettemin blij verrast het over het hoofd geziene mat in 1 zet in ontvangst nam. H. Ebels dacht een mooie aanval te hebben tegen R. vd Storm maar overzag een eenvoudige torenzet, waarna hij een paard verloor en spoedig de partij. Het tweede team verloor van Hoofddorp via verlies van M. Kos, R. Termes en K. Aafjes en remise van B. Blekemolen. Komende donderdag speelt het eerste achttal de uitwedstrijd tegen de Wijker Toren in Beverwijk. Zaterdag 6 november zijn de opleidingen van start gegaan. Er hebben zich 16 nieuwe kinderen opgegeven voor Stap-1. Uitslagen: Groep A. J. Admiraal-M. Weigraven remise, B. Stolp-M. Sturk 1- 0, H. Ebels-R. vd Storm 0-1, R. Rommel-M. Voorwalt 1-0, G. Hafkamp-J. Tebbens 1-0, C. Dinkla-M. Krom 1-0, P. vd Heijdt-J. de Graaf 1-0, J. Levering-M. Koot 1-0, B. van Diermen-E. van Duin 1-0, T. Al-M. van Rees 0-1, M. van Buuren-G. Pouw 0-1, T. Witkamp-W. Mijnsbergen 0-1, N. Pepping-T. Beentjes 0-1, S. Sofan-H. Levering 0-1 Groep B. Karei Voorwalt-Alex Termes 1-0, Bert Hollander-Irene Klaver 1-0, Jeffrey vd Wagen-Alex Zwart 1-0, Tom Beentjes- Remi Aafjes 1-0, Hidde Ebels-Thomas Voorwalt 0-1, Ozair Dahi-Bart Pepping 1-0, Floris-Jan van Zanten- Fabienne Mijnsbergen 1-0, Loek Admiraal-Tjardo Sassen 1-0, Steven Boon-Laura Aafjes 0-1 HEILOO - Afgelopen zaterdag verza melden de jongste judoka's zich in alle vroegte bij de Dojo aan de Bergeonstraat om af te reizen naar het 8e Internationale Theo Meijer Judotoernooi in Leusden. Dit is een toernooi waaraan alleen teams mee kunnen doen. Uit heel Nederland waren clubs vertegenwoor digd. Daarnaast deden enkele buiten landse teams mee. Dojo 't Loo had ingeschreven met een team onder de 10 jaar en een team onder de 12 jaar. In het team van -10 jaar kwamen voor Heiloo op de mat: Tim Kuipers, Tom Vilters, Gaby de By, Jim Tervoort, Jasmijn Lesterhuis, Thijs Kampstra en Lotte van Vemden. Met een gemiddel de leeftijd van 8 jaar moesten zij het in de eerste wedstrijd helaas afleggen tegen het team van de organiserende club dat gemiddeld zeker een jaar ouder was en allemaal hoger gegradu eerd. De tweede wedstrijd werd gestre den tegen Judoclub Reuver uit Limburg. Deze spannende wedstrijd werd nipt verloren in de laatste secon- denonde. Met 2 verloren partijen was het toernooi over. Het team van -12 jaar bestond uit: Tim Kuiper, Jorn Besteman, Thijs Lesterhuis, Jasper Henselmans, Martin Brouwer en Karen Stevenson. Dit team verloor de eerste ronde tegen S.I. Hoogland uit Amersfoort. De tweede wedstrijd moest worden aangetreden tegen Hikari uit Zaandam. Deze krachtmeting werd ook in het nadeel van Heiloo beslist. De individuele klas se van de judoka's van Dojo 't Loo was niet minder, zij kwamen op beslissende momenten net even een beetje geluk te kort. Ook voor hen was het toernooi over. 's Avonds werd in Noord Scharwoude door het seniorenteam gejudood voor de tweede ronde in de West Friese com petitie. In het net gepromoveerde team werd Dojo 't Loo vertegenwoordigd door: Rens de Jong, Timo Lesterhuis, Karen Stevenson, Martijn Dirkson, Jasper Corts, Pim Schuit, Ivan Sindhunata, en wedstrijdcoach Sander Groefsema zelf. Er werden 2 wedstrij den gedraaid, tegen Kodokan uit Purmerend en tegen Sportschool de Lange uit Beverwijk. De eerste wed strijd werd voortvarend begonnen. Rens, Timo en Karen scoorden allen een ippon. Daarna werden een aantal partijen verloren waardoor de laatste partij de doorslag moest geven. Sander Groefsema kwam uit in een zwaardere gewichtsklasse dan zijn eigen gewicht en had het moeilijk met zijn veel zwaardere tegenstander. Hij kwam zelfs achter met een koka, om vervol gens vlak voor tijd met een mooie lage schouderworp een waza ari te scoren en daarmee de wedstrijd en de gehele partij in het voordeel van Heiloo te beslechten. De tweede wedstrijd ging ook exact gelijk op. Karen en Pim wonnen met een houdgreep, Ivan met een spetteren de soto maki komi. De andere partijen werden verloren, zodat wederom de laatste partij de doorslag moest geven. Nu maakte Sander korte metten met zijn tegenstander door deze binnen 10 secondenonden te vloeren. Door deze goede teamprestatie draait Dojo 't Loo mee in de bovenste regionen van de competitie en is een podiumplaats een reële doelstelling. Zondags werden de afdelingskampi oenschappen voor de A-pupillen gehouden in Haarlem. De eerste 5 van ieder gewicht mogen volgende week naar de Noord-Hollandse kami- oenschappen in Beverwijk, 's Ochtends bereikte Tim Kuipers (-24 kilo) een mooie tweede plaats en werd Gaby de By (-27 kilo) zelfs heel knap eerste. Tom Vilters, Levi Nieuwveen en Thijs Kampstra plaat sten zich helaas niet. 's Middags kon den Sacha Bos, Jasmijn Lesterhuis, Tim van Buuren en Lotte van Vemden zich niet kwalificeren. Met een 4e plaats voor Nils Bouman (-34 kilo) en een 5e plaats voor Lars Onderwater (-38 kilo) en Jim Tervoort (-30 kilo) wist ook dit drietal zich te plaatsen voor deelname aan de Noord Hollandse Kampioenschappen volgend weekend. hij waard is. In een spannende set tussen twee goede spelers die elkaar niets kado geven houdt Robert een voorsprong vast en pakt de tweede set 10-15. Derde set is een waardig vervolg van de eerste twee. 8-8,10-10 dan gaat het net even mis en is het zomaar 15-10. Tara speelt slim en fel zoals haar clubgenoten dat van haar gewend zijn. Ze geeft haar tegenstand ster bijna geen kansen. Niet spannend, wel goed: 15-0 15-1. De gast Liselotte krijgt een heer tegenover zich (weer een tactische set om een sterke speler als tweede in te zetten?), maar ook Liselotte staat haar mannetje, en is totaal niet geïmponeerd door de jongen aan de andere kant. Liselotte speelt heel gecon troleerd en gevarieerd. De jonge man aan de ander kant kan slechts met de grootste moeite een beetje bijblijven. Met 5-15 en 8-15 winst is het missen van Larissa al een stukje makkelijker gewor den. Heren dubbel tegen twee dames, dat kan nog in de D poule! En aan Hoorns talent geen gebrek, maar Robert is gebrand op een revanche! In prima en leuke rally's pakken de jongens toch de meeste punten. In de tweede set haken de HBVsters nog even langer aan, tot de mannen het beu zijn en de boel gaan afmaken: 4-15 5-15. Het dames gelegen- heidsdubbel Tara en Liselotte kreeg in de eerste set niet erg veel weerstand en er werd vrij simpel gewonnen. De twee de set kende een trage start en lang hik ken ze tegen achterstand aan. Dan kan telt de partij en is de winst binnen. (9-15 9-15) en de wedstrijd staat op 1-5! Tara en Robert moesten even aan elkaar wennen. En met pittige tegenstand kom je dat direct tegen. Nadat de stand gelijk getrokken is op 6-6 tonen ze hun ware kracht en is de set binnen op 6-15. Maar ook in de tweede set moet er gewerkt worden want, ere aan HBV, zij geven niet op en pas na 8-8 weet Vennewater 10 door te drukken en de boel af te maken. Falko en Liselotte kennen elkaar nog van vorig jaar. Toch nog even onwennig in het begin. Dit kost wel wat punten maar maakt het nog even span nend. Liselotte aan het net en Falko als achtervanger is niet het gevaarlijkst. Als de rollen worden omgedraaid gaat het meer punten opleveren. Met een goede rugdekking kan Falko lekker oefenen in 'scoren'. Liselotte staat goed te retour neren en Falko pakt de andere kansen: 9-15, 2-15. Al met al een overwinning met 1-7. De invalsters, Liselotte in Ven Ten, Larissa in Vennewater 6, konden allebei naar huis met 1-7 winst. Dus is de Vennewater Badminton de overtuigen de winnaar deze middag! De overige uitslagen: De shuttle 1 tegen Vennewater 1 3-5, Swish 3 tegen Vennewater 2 5-3, HBV 9 tegen Vennewater 3 1-7, Matchpoint 8 tegen Vennewater 5 8-0, HBV 13 tegen Vennewater 6 1-7, Matchpoint 11 tegen Vennewater 8 3-5, De shuttle 7 tegen Vennewater 9 4-4 en HBV 17 tegen Vennewater 10 1-7. AKERSLOOT - Vrijdag 12 november zal het vierde plaatsingstoernooi Ticket To Co' worden gehouden. De winnaar van dit plaatsingstoernooi mag het op 17 december opnemen tegen de sympathieke Amsterdamse darter Co Stompé. Het eerste plaatsingstoernooi werd gewonnen door Rick Bouma uit Uitgeest, die in een spannende eind strijd Jaco Zoon versloeg. Het tweede toernooi werd gewonnen door Mark Henke uit Uitgeest, die in de finale Ton Valé versloeg. Het derde plaat singstoernooi werd gewonnen door Peter Zoon uitAkersloot die in een bloedstollende finale Marcel Smeets uit Egmond versloeg. Tijdens het vierde toernooi 12 novem ber zijn er naast een Ticket To Co ook andere mooie prijzen te winnen. Voor de winnaar en de nummer twee in de winnaarsronde mooie bekers en ook in de verliezersronde zijn mooie bekers te winnen. Ook is er een prijs beschikbaar gesteld voor de beste vrouwelijke dar ter. Bovendien ontvangen alle deelnemers aan dit plaatsingstoernooi een gratis entreebewijs voor de dartdemonstratie van Co Stompé op 17 december. De kosten van deelname is 3.50 en men kan zich telefonisch opgeven onder nummer 0251-312866 of 's avonds in de bar van de Vriendschap. Aanvang is 19.30 uur en de bar is vanaf 19.00 geopend. Dit toernooi is een van de laatste kan sen om een fel begeerde Ticket To Co te veroveren. Het geplande plaat singstoernooi op 26 november komt te vervallen. De Vriendschap is die avond gereserveerd voor een uitzonderüjke groot gezelschap dat alle zalen in dit partycentrum in gebruik heeft.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 8