vjvde Wederom succes voor Dojo 't Loo Afsluiting met donatie voor 'het goede doel' Schaakvereniging Oppositie: de stukken vliegen er af... Sterk Cross Weekend voor Trias atleten i Dames basketball in de lift Het wordt tijd voor een overwinning voor SV Vredeburg Moeizame overwinning Zeevogels Danspaar Oude Reimer Rijsdijk finalisten op Dans 2004 UITKIJKPOST -17 NOVEMBER 2004 - PAGINA 10 Uitkomstbokaal LIMMEN - Zondag 21 november organiseert Herman Lute is samenwer king met hengelsportvereniging Limmen de jaarlijkse baarswedstrijd om de uitkomstbokaal. Naast deze bekers zijn er enkele ande re prijzen te winnen en na afloop van de wedstrijd volgt tevens een verloting. Het viswater wordt onder voorbehoud de Dogsloot te Uitgeest. De kaartuit- reiking is om 8.30 uur in Bar De Uitkomst. De zaal is open vanaf 8.00 uur en de koffie staat klaar. Openbare bokstraining door Ken Pettit EGMOND - Op donderdag 18 november wordt er een openbare trai ning gegeven, aanvang 19.30 tot 21.00 uur, in Dorpshuis Hanswijk, te Egmond aan den Hoef. Ter ere van het 40 jaar boksen in Egmond, zal Ken Pettit nog een keer de training op zich nemen. Na afloop van de training wordt iedereen om zo ongeveer 21.15 uur uitgenodigd, oud-leden belangstel lenden of familie, om gezellig nog wat na te zitten. Informatie, tel. 072- 5054031. Uitslagen bridgeclub Fumez pas HEILOO - De uitslagen van BC Fumez pas van 11 november zijn: Lijn A: 1 J. Baas P. de Lange 61,25, 2 T. Crabbendam G. Kemmere 56,67, 3 P. Hoogland A. de Vries 55,83, Lijn B: 1 T. Piersma I. van Splunder 61.67.2 L. P. Zwanenburg 55,63,3 I. H. Krieger 54,79, Lijn C: 1 H. Derksen H. Sonnenschein 62,50, 2 M. van der Horst C. van Wensen 56.25.3 C. Koster To Geerling 55,83, Lijn D: 1 A. Braakman N. Velzeboer 62,92, 2 Fam. Mulder 55,00, 3 T. de Haas K. Kamphuis 54,58. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 10 november als volgt gespeeld: A-Lijn: v.d.Eng-Straathof 59.82, 2/3.v.Bellen-v.BergenHenegouw en Alderlieste-de Groot 54.46, B-Lijn: l.Bom-Kruyswijk 60.07, 2.Landtra- Tuinstra 55.00 3.Klous-v.Straaten 52.14, C-Lijn: l.Blommert-Kruyswijk 65.18.2.Balkenende-Min 57.14,3.Bult- Kaandorp 56.25, D-Lijn: l.Brinkhorst- Tuinstra 59.64,2.Vriend-Zwalua 54.64, 3.Op 't Veld-Witting 53.21, E-Lijn: l.v.Dam-Dekker 57.86, 2.Fam.Koene 57.14.3.Hageman-Jacobs 55.07. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - Uitslag damesbridgeclub Sans Atout 10 november: A-lijn: Hommes-v.d.Linden 56.25, Schaffer- Mak 55.21, B-lijn: Van Twuyver- v.d.Bogaerd 58.33, Werdmuller-Kuiper 57.29, C-lijn: Abbestee-Maaskant 65.42, Kromhout-Toornstra 58.33, D- lijn: Nielen-Beentjes 61.25, Blanken- daal-Blank 59.58. Spannende finale Rabo Businessclubcompetitie op golfbaan Oosterzij HEILOO - Op golfbaan Oosterzij loopt het eerste, zeer geslaagde seizoen ten einde. Een van de laatste activiteiten was de zesde wedstrijd in het kader van de Rabobank Sponsor en Businessclubcompetitie. In een span nende finale kwamen Edo Roelfs en Ger de Haas namens Team Renault Bleeker als winnaars 'over de eind streep'. Winnaars van de dag waren Arnoud Mars en Max Amson van team Uitkijkpost. Deze businesscompetitie heeft gaandeweg het korte eerste sei zoen snel aan populariteit gewonnen. Werd gestart met 20 teams verdeeld in 10 flights van 4, in de voorlaatste wed strijd steeg de deelname tot 60 spelers verdeeld over 15 flights. Op de afsluiten de wedstrijd op 2 november waren er 52 spelers op de baan en dat is net even beter te verwerken, aldus de wedstrijd leiders Veronica van de Ham en Dick Stevens. Als afsluiting werd er door de deelnemers een donatie van ruim 2.000 euro voor een nog nader te bepalen goed doel. In de zesde en laatste wedstrijd werd het klassement nog behoorlijk op z'n kop gezet. Na vijf ronden prijkte het team van Kaandorp Parisserie fier aan kop. In de afsluitende wedstrijd werdén Mark Wegman en Mathieu van Schagen ech ter voorbij gestoken door Edo Roelfs en Ger de Haas van team Renault Bleeker, die van een achtste plek kwamen. Het team van Berenbroek en Buur, bestaan de uit Marcel Berenbroek en Michel Weigraven klom op van de derde naar de tweede plaats. Hierdoor zakte het team van NH Architecten van Philip Zwart en Jan Tervoort naar de derde plaats in de eindstand. De dagprijzen gingen naar team Uitkijkpost met Arnoud Mars en Max Amson, die samen een prima prestatie wisten neer te zetten. Tweede werd het team van Renault Bleeker met eindwinnaar Edo Roelfs en teamgenoot van de dag Ger de Haas. Mare Borst en Jeroen Visser van team ING werden derde. De Rabobank Sponsor en Business clubcompetitie is niet alleen een prachtige reclame voor de golfsport, het is tevens een uitstekende gelegenheid voor ondernemers om te 'netwerken'. De competitie staat open voor leden van de businessclub en sponsors van Golf en Countryclub Heiloo. Zij nodi gen veelal per wedstrijd een andere medespeler uit. Dat kan zijn uit het bestaande netwerk, maar ook als nieu we relatie. Voorwaarde is wel dat de spe lers in het bezit van hun GVB moeten zijn. De wedstrijdvorm is het zogenaam de Texas Scramble spelsysteem met shotgunstart. Op alle negen holes starten vier spelers (twee teams) op het zelfde moment. Steeds wordt er verder gespeeld vanaf de beste plek van de twee spelers uit een team. Op deze wijze komt er vaart in het spel, omdat minder goede slagen worden gecompenseerd, waardoor ook minder geoefende spelers toch in team verband tot goede resultaten kunnen komen. De competitie werd afgesloten met een diner dat werd aangeboden door hoofd sponsor Rabobank West-Kennemer- land. Alle deelnemers werden echter uitgenodigd om toch een bijdrage te leveren. Het bedrag van ruim E 2.000,- dat op deze wijze bij elkaar werd gebracht, zal ten goede komen aan een nog nader te bepalen goed doel. De einduitslag (vier beste resultaten uit 6 wedstrijden): 1. Renault Bleeker, 2. Berenbroek en Buur I, 3. NH Architecten, 4. Kaandorp Patisserie, 5. De Hooge Waerder, 6. Velu Beton, 7. Brasserie Oosterzij, 8. Van der Borden Makelaardij, 9. Berenbroek en Buur II, 10. Rabobank West- Kennemerland I, 11. Zwemmer Automaterialen, 12. Ferney Group Keifort, 13. Ten Broek Otten en De Vries, 14. Oxloc. HEILOO - Afgelopen weekend kwam het wedstrijdteam van Dojo 't Loo weer tweemaal in actie. Op zaterdag werd meegedaan aan het 5e Judo Yushitoernooi in Nieuw Vennep. Dit toernooi kent met 150 deelnemende judoka's een relatief bescheiden opzet qua grootte, maar heeft een hoog judo niveau qua deelnemers. Veel judoka's die meedraaien in de regionale top waren ook in Nieuw Vennep opnieuw aanwezig. Er werd gejudood in een poulesysteem waarna kruisfinales wer den gehouden. Bij de A-pupillen (geboren in 1995 tot en met 1997) mocht Maaike Stevenson de spits afbijten. Met creatief judo wist zij een mooie 3e plaats in de wacht te slepen. Levi Nieuwveen bleef ongesla gen in zijn gewichtsklasse en nam een welverdiende beker voor de le prijs mee naar huis. Jasmijn Lesterhuis zat in een poule met alleen maar jongens en wist desondanks een fraaie 3e plaats te veroveren. 's Middags kwamen de B-pupillen (geboren 1995 en 1996) in actie. Jasper Henselmans kwam, ondanks zijn inzet, helaas niet tot een podiumplaats. Thijs Lesterhuis hoefde alleen de regerend Noord Hollands kampioen voor zich te dulden, zodat hij met een mooie 2e plaats naar huis ging. Karen Stevenson bereikte met een serie afgemeten over winningen een fraaie le plaats. Later op de dag kwamen de aspiranten (geboren in 1990 tot en met 1992) in actie. Karen Stevenson (11 jaar) schreef zich, gelouterd door het eerdere succes, ook in voor deze categorie. Als eerste stond Tiemen de By op de mat. Tegen veelal grotere en hoger gegradueerde tegenstanders hield hij zich knap staan de, met een verdiende 3e prijs tot gevolg. Timo Lesterhuis en Karen Stevenson kwamen uit in dezelfde gewichtsklasse. Tot de onderlinge wed strijd waren beiden nog ongeslagen. Timo wist met een waza ari de kracht meting met Karen in zijn voordeel te beslechten en eiste zo een mooie le plaats op. Karen werd heel knap 2e Joris Molenaar had geen geluk. Voor zijn 12 jaar is hij erg groot en zit in een hoge gewichtsklasse, met als gevolg dat er vaak weinig tegenstanders voor hem zijn. Ten gevolge van een communica tiefout was vergeten hem te vertellen dat er ook dit keer geen tegenstanders van zijn leeftijd waren, zodat hij niet kon deelnemen aan het toernooi. Gelukkig was de organisatie bereid om hem, buiten mededinging, toch mee te laten doen in een poule met oudere en hoger gegradueerde judoka's. Daarbij wist Joris 2 wedstrijden knap te winnen. Alleen van.de latere kampioen verloor Joris met een armklem. Zondags waren er in Beverwijk de Noord Hollandse kampioenschappen voor A-pupillen (geboren in 1995 en 1996). De provincie Noord Holland is ingedeeld in 3 districten. In ieder district werden vorige week via voor ronden de beste 5 judoka's in iedere gewichtsklasse geselecteerd voor de Noord Hollandse kampioenschappen. Van Dojo 't Loo hadden 5 judoka's zich via voorwedstrijden gekwalificeerd voor deelname. HEILOO - In de 9e ronde van de inter ne competitie ontbraken de mannen van het eerste team die een uitwed strijd speelden tegen het tweede van Lange Rochade. Hoewel van te voren bekend was, dat Oppositie voor een zware taak zou komen te staan (Lange Rochade is namelijk een prominente kampioenskandidaat), wist het team na lange strijd toch een goede prestatie neer te zetten, want het verlies bleef beperkt tot slechts een puntje (4,5 - 3,5 derhalve). In de interne competitie was het opvallend dat niet één witspeler wist te winnen. Zelfs hekkesluiter Korse kon dankzij een blunderende Horninge de euforie van een winstpar tij weer eens ervaren. Sauer, die heel goed van start ging tegen de Jager met een comfortabele voorsprong van een stuk, liet zich naarmate de partij vor derde teveel intimideren door wat aler te acties van zijn tegenstander, die inmiddels wel had gezien dat de achter ste linie van Sauer weinig samenhang vertoonde. Toen hij het offensief over nam en gevaarlijk binnendrong in de kwetsbare verdediging van zijn tegen stander en even later ook nog kans zag beide torens in de aanval te betrekken, hoefde Sauer zich geen illusies meer te maken over een eventuele ontsnap ping. Prins maakte het Folkertsma erg lastig, zeker in het eindspel toen hij met een gezonde pluspion in hét centrum de partij naar zijn hand had kunnen zetten. Wellicht dat hij niet op zijn eind spelvaardigheid vertrouwde en daarom Folkertsma een halfje gunde, die daar achteraf heel content mee was. Meer dan tevreden was Jonkheer, die in het eindspel tegen v.d. Brink heel moeilijk kwam te staan, eigenlijk wel kon opge ven, maar door zijn tegenstander weer in het zadel werd geholpen toen deze geweldig misgreep en uiteindelijk genoegen moest nemen met remise. Bosma en Limmen hielden de stukken lang op het bord. Alles deed mee, com- pactschaak dat herinnert aan de voor oorlogse jaren. Bosma voelde zich in dat speltype wel op zijn gemak getuige de manier waarop hij Limmen lang zaam aan in een schaduwgebied dreef waarin de duisternis een tijdelijke beschutting vormt voordat het echt Laag geklasseerd Nieuwe Niedorp spartelt lang tegen EGMOND - Zeevogels heeft een moeizame maar nuttige zege behaald op v.v Nieuwe Niedorp. De 4 -1 uitslag doet vermoeden dat de Hoevers een rustig middagje gehad hebben. De wer kelijkheid was echter heel anders. Na een 0-1 achterstand wisten de wit- hemden nog voor de rust op voor sprong te komen. Na de pauze drongen de bezoekers aan maar maakten de gastheren de doelpunten. Zonder de geblèsseerden Niels Eijlander en Rene Hopman in de basis begon Zeevogels energiek aan de wed strijd tegen Nieuwe Niedorp. Zeevogels trainer Johan van Heel ziet graag dat zijn ploeg de tegenstander over het hele veld geen tijd en ruimte geeft om te voetballen. Nadeel van die strategie is dat als de opponent de lange bal gaat hanteren de trage Zeevogels ver dediging de handen vol heeft aan snel le aanvallers. Nieuwe Niedorp kon op die manier in de eerste helft diverse keren gevaarlijk worden. In de 10e minuut leverde dat een doelpunt op. Na een snelle uitbraak, door knullig balverlies op het middenveld, werd de bal via de rechtervleugel voor het doel gebracht. Zeevogels doelman Walta en verdediger Brian Tromp verzuimden om adequaat in te grijpen en de eenza me Niedorper spits kon eenvoudig afronden; 0 -1. Aan de gelijkmaker zat een heel sterke buitenspel lucht. Richard van Gelderen ging de diepte in maar werd een tel te laat aange speeld. De assistent scheidsrechter gaf een terecht vlagsignaal maar had de pech dat de scheidsrechter geen ver trouwen in zijn actie had. Van Gelderen omspeelde de doelman bekwaam en tikte de bal tussen de palen; 1-1. Even later mochten de Vogels weer juichen. Frank Jong geloofde in een bal die tussen twee Niedorpers in viel en stond plotseling alleen voor de keeper. Jong schoot knap binnen; 2-1. Score opgevoerd Na de thee nam Nieuwe Niedorp het initiatief. Zeevogels had de traditionele slechte fase in de wedstrijd met heel veel onnodig balverlies. De bezoekers waren niet bij machte om echte kansen af te dwingen maar werden door de gastheren een tijd lang een handje geholpen. De doelman van Niedorp verloste Zeevogels uit haar lijden. Een onschuldige voorzet kon hij niet klem- vast pakken en Richard van Gelderen was er als de kippen bij om dit af te straffen; 3-1. Even later werd de score opgevoerd. Tibor Zwaan won een duel in de lucht van de brede en boomlange goalie. De bal viel voor de voeten van Richard van Gelderen; 4 -1. Programma: Egmondia - Zeevogels Zeevogels is nu de ploeg met de minste verliespunten in de vijfde klas A. In de uitwedstrijd tegen Egmondia zal de ploeg weer voor de drie punten gaan. De thuisclub zal er natuurlijk alles aan doen om de bevriende buren uit Egmond aan den Hoef met een neder laag naar huis te sturen... donker wordt. Van Roemburg en v.d. Wal hielden elkaar in een spannende partij in evenwicht, terwijl Roodbol tenslotte weer wist te winnen, dit keer van Kraayenbrink. De uitslagen: v.Roemburg-vd Wal rem;vdBrink- Jonkheer rem;Sauer-de Jager 0- l;Rump-Shannon Vlaar rem;L.Vlaar- Huffnagel 0-1 ;de Lange-Hassing 0- l;Koenders-de Jong 0-l;Kraayenbrink- Roodbol 0-l;Horinge-Korse 0-1 Tafeltennissers Limmen/Heiloo krijgen rake klappen LIMMEN/HEILOO - Met 9-1 werden de tafeltennissers van Limmen/Heiloo terug gestuurd vanuit Obdam waar De Victors lietén merken de volle aan spraak op het kampioenschap te willen maken.. Dat is hen daarbij aardig gelukt en temeer daar concurrent Dito 2 tegen Spirit 3 niet verder kwam dan een gelijk spel hadden de Obdammers wel een hele beste dag en kwamen daardoor twee punten los te staan. Er kan in de laatste 2 weken van de com petitie nog van alles gebeuren maar De Victors is deze week wel behoorlijk ste vig in het zadel komen te zitten. Voor Limmen/Heiloo kwam de klap hard aan.Slechts Giovanni Bakker wist de eer te redden. In het begin van de wedstrijd zag het er nog wel aardig uit daar de twee eerste sets in drie games werden verloren en het er nog een beetje op leek maar daarna was het echt helemaal over en uit en dat brengt Limmen/Heiloo in een positie die hen gevaarlijk dicht in de degradatiehoek doet komen.Alles zal in het werk gesteld moeten worden om dat te voorkomen. Hopelijk kunnen de laatste wedstrijden met een kom pleet team worden afgewerkt want ook nu weer was er helaas een invaller nodig Ook van de overige teams is deze week maar zeer weinig positiefs te melden Het 2e, het vierde en het derde jeugd- team verloren allen met maximale cij fers. De hoop gaat uit naar het derde team dat weliswaar met klein verschil maar toch duidelijk won van Be Fair en dat is de enigste die voor het kampi oenschap nog een beetje roet in het eten kan gooien. Mariska Barendse was gelukkig uitstekend op dreef en pakte drie punten van de tegenstanders: 6-4. Het tweede jeugdteam verloor nipt maar dat lag niet aan Peter Seignette die boven aan staat op de persoonlijke ranglijst en ook nu weer goed was voor winst in al zijn partijen. Uitslagen:De Victors- L/H 1:9-1; Dito 7 - L/H 2: 10-0: L/H 3-Be Fair 3: 6-4; L/H 4 - Backhands 3: 0-10; Spirit 16- L/H 5:7-3. Jeugd: L/H 1-Disnierats 3:6- 4; Alkmaar 1 - L/H 2: 6-4; Alkmaar 4 - L/H 3:10-0. LIMMEN - Vrijdag 12 november speelde SV Vredeburg ronde 8 van de interne schaakcompetitie. H. Ebels speelde een zeer onregelmatige Engelse verdediging en leek opgerold te worden door E. Stolp, toen hij met een briljant loperoffer de koningsvleu gel van Stolp openbrak en de partij op remise kon houden. H. Levering stond gewonnen tegen M. Voorwalt maar deed uit vermoeidheid een slechte zet wat hem een stuk en de partij kostte. C. Dinkla bleef nuchter, wat niet gezegd kon worden van zijn tegenstan der R. Rommel en kon met goede zet ten de partij op remise houden. J. Tebbens zag spoken toen J. Levering een eenvoudige penning uitvoerde, sloeg finaal op hol en verloor in no time 2 stukken. Het le achttal verloor op 11 november de uitwedstrijd tegen de Wijker Toren in Beverwijk met 6-2. Met nog 0 punten wordt het tijd voor een overwinning, wat haalbaar moet zijn gezien het komende programma. Uitslagen: Groep A. K. Kramer-B. Stolp remise, E. Stolp-H. Ebels remise, R. vd Storm-J. Admiraal 0-1, M. van Rees-M. Sturk 0-1, C. Dinkla-R. Rommel remise, H. Levering-M. Voorwalt 0-1, J. de Graaf-G. Hafkamp 0-1, J. Tebbens-J. Levering 0-1, G. Pouw-B. van Diermen 0-1, B. Blekemolen-M. Koot 1-0, C. Pepping- E. van Duin 0-1, W. Mijnsbergen-M. van Buuren 1-0, K. Aafjes-R. Termes 0- 1, M. Krom-M. Wester 1-0, M. Hendriks-T. Witkamp 0-1, T. Beentjes- D. Aafjes 0-1, S. Sofan-M. Kos 0-1 T. Castelein-D. Keizer 0-1 Groep B. Thomas Voorwalt-Allard de Vries 0-1, Irene Klaver-Jeffrey vd Wagen 0-1, Alex Zwart-Bart Pepping 1-0, Fabienne Mijnsbergen-Steven Boon 1- 0, Dylan de Vries-Karel Voorwalt 1-0, Alex Termes-Hidde Ebels 1-0, Tjardo Sassen-Joep van Zanten 0-1, Ozair Dahi-Bert Hollander 0-1, Loek Admiraal-Tom Beentjes 0-1, Remi Aafjes-Floris-Jan van Zanten 0-1 HEILOO - Bij de sterk bezette Dijkgatboscross bij Wieringerwerf (onderdeel van de Roele de Vries crosscompetitie) heeft Trias zich goed laten zien. De eerste plaats bij de seni oren was voor Erik Negerman. Hij had een forse voorsprong op de rest van het veld. Ondanks foutlopen en eigenlijk goed voor diskwalificatie) werd hem de winst gegund aangezien hij niet meer te achterhalen was geweest. Bij de veteranen was er een dubbele triomf voor Trias. Fridthjof Koomen, die dit keer dus eens voor zijn eeuwige concurrent wist te blijven, won voor Louis Dam. Bij de 3 kilometer korte cross voor de junioren wist Pim Molenaar net niet zijn tweede achtereenvolgende winst te pakken. Hij verloor nipt in de eind sprint van de sterke Hera-atleet Michiel de Ruiter. Crosscompetitie AV Castricum Ook hier een aantal aansprekende resultaten. Bij de jongens pupillen C zegevierde Daan Bijman op de kilome ter! De meisjes Junioren Dl Lenneke Stam en Lenneke Beeldman werden 3 en 4. Maarten Gouda is bij de Jongens junioren B tweede geworden. Rachelle de Bruin werd bij de meisjes B derde. Zij liepen 2 kilometer. Bij de Jongens junioren C zijn de jon gens van Trias 6e, 7e, 9e en 10e en 13e geworden, dus 4 man bij de eerste tien. Tom Limmen werd verrassend 6e, Esra Romijn (eerste jaars C)verrassend 7e, Leon Duin 9e en Edward Appelman 10e. Hiermee bezetten de JC de waar schijnlijk de eerste en zeker de tweede plaats in het ploegenklassement. Bij de oudste junioren (jongens A) werd Ronald Kuin 5e op de 3000 meter. DVW- Zeevissen HEILOO - Zaterdag 13 november heeft DVW-Zeevissen voor de derde keer van de kant gevist. De avon dwedstrijd vond plaats op de Noordpier bij Wijk aan Zee. Door de harde noordwestelijke wind, viel er op de buitenkant van de pier helaas niet te vissen. De golven sloegen zo nu en dan over het havenhoofd heen. Onder soms barre omstandigheden wisten acht doorgewinterde zeevissers tien vissen te verschalken. De vangst bestond uit zeebaars, bot, wijting, en gul. De prijzen werden dit keer als volgt verdeeld: op de eerste plaats Emil Wijckelsma, tweede Jan Sengers en derde Gerrit Ynsen. Omdat het de laatste wedstrijd van het seizoen was, is dit de einduitslag van het kantvis- sen: kampioen kantvissen werd dit jaar Gerrit Ynsen, gevolgd door Emil Wijckelsma en Jan Sengers. De eerst volgende wedstrijd is op zaterdag 18 december, er wordt dan gewrakvist vanuit Den Helder. Je kunt je voor deze wedstrijd nog opgeven. Ook al bén je geen lid van D.V.W., bellen met E. Wijckelsma, tel. 072-5337330, E- mail: emil.wijckelsma@hccnet.nl of met R. Blok, tel. 072-5336108. De 3e prijswinnaars Tim Kuipers en Gaby de By met wedstrijdcoach Sander Groefsema Tim Kuipers (-24 kilo) wist in de poules 3 van de 4 wedstrijden overtuigend met een ippon te winnen. In de kruisfinales won Tim weer twee wedstrijden en kwam zo in de finale. Deze wedstrijd ging helaas verloren. De wedstrijd om de tweede en derde plaats verloor hij vervolgens ook. Wat voor Tim resteer de was een knappe 3e plaats in dit zwaar bezette deelnemersveld. Gaby de By (-27 kilo) wist in de poule, evenals Tim, 3 van de 4 wedstrijden te winnen. Daarbij versloeg zij de kampi oen van de 'Open Alkmaarse'. In de kruisfinales won Gaby weer van de judoka waar ze bij de afdelings kampi oenschappen in de finale tegen stond. In de finale moest Gaby duidelijk haar meerdere erkennen in haar tegenstan der. Nadat de wedstrijd om de tweede en derde plaats was verloren tegen het meisje waar Gaby in de poule ook al van verloren had, werd huiswaarts gegaan met een hele fraaie 3e prijs. Nils Bouwman (-34 kilo) begon met een verliespartij, maar wist vervolgens 5 wedstrijden te winnen met zijn speci aliteit de 'tani-otoshi'. In de kruisfinales verloor Nils 2 partijen om daarmee te eindigen op een niet onverdienstelijke 5e plaats. Jim Tervoort (-30 kilo) en Lars Onderwater (-38 kilo) wisten jammer genoeg geen wedstrijd te winnen, maar lieten duidelijk hun progressie zien en gaven daarmee wel hun visitekaartje af. HEILOO - De dames van basketball vereniging Flashing Heiloo zijn in sep tember het seizoen begonnen me een kleine ploeg. Inmiddels hebben zich op de training een paar oud leden gemeld en voor de wedstrijden zijn er ook nog een aantal leden bijgekomen. Door het hoge aantal van totaal veertien leden is er grote concurrentie waardoor de speelsters fel moeten trainen en daardoor met sprongen vooruit gaan. Het harde trainen loont zich want afge lopen zaterdag resulteerde in een mooie winstpartij tegen de Lions uit Zandvoort. Zoals het een flashing team betaamt werd er vanaf het begin vol op de aan val gespeeld waarbij Jaqueline Schipper (16 punten) een hoofdrol opeiste. Tot aan de rust werd de wed strijd gecontroleerd waarbij Sasja de Dood sterk inviel met agressief spel in positieve zin. In de tweede helft (3e kwart) werd de wedstrijd beslist door pressie te geven over het hele veld met mooie scores tot gevolg. De speelsters werden ietwat moe maar dankzij de sterke bank werd de wedstrijd goed uit gespeeld. We mogen dan ook zeggen dat het een echte teamprestatie betrof. De weg omhoog is ingeslagen waarbij de doelstelling de komende periode ligt op een 50% winst score. De eindstand werd bepaald op 48-34. Op zaterdag 27 november spelen de dames de volgende thuiswedstrijd (sporthal het vennewater) om 18.30 uur tegen Hoofddorp. Wintersportbeurs in Winkelhof 't Loo HEILOO - Zaterdag 20 en zondag 21 november staat Winkelhof 't Loo geheel in het teken van de wintersport. Op de pleinen zullen de sportspeciaalzaken Sport Fashion en Sporthuis Helling het allernieuwste op het gebied van skiën en snowboarden en de daarbij behorende kleding laten zien. Veel van deze artikelen zuilen met spectaculaire kortingen worden aangeboden. Ski- en snowboardschool de Beeck uit Bergen is aanwezig met veel informatie over hun activiteiten. Op zondag zal Streetband Heiloo een optreden verzorgen waarbij de bezoeker zich reeds op wintersport waant. CASTRICUM - Afgelopen week werd er in Assen gedanst op het grootste internationale evenement van Nederland Dans 2004 georganiseerd door Dansmasters de Rijk. Een hele week dansen in de disciplines Ballroom en Latin American met dansparen van uit de hele wereld. Van Dansschool Griffioen deden ook weer de paren mee en niet alleen in hun eigen klasse maar ook op de Internationale wed strijd: Het danspaar Philipoom en van Londen wisten zich bij de Rising Star Amateur Ballroom te plaatsen in de tweede ronde wat een bijzondere prestatie was omdat het veld erg sterk Danspaar Oude Reimer Rijdijk tijdens de finale en was bezet met fantastische dansers uit voornamelijk Italië en de Oekraïne, van de 100 paren die ermee deden wist dit paar 45e te worden. In de Ballroom klasse Nieuwelingen deed het danspaar Bas Oude Reimer en Sylvia Rijsdijk mee, na een enorm goede voorronde te hebben gedanst en als 2e doorgeplaatst te zijn naar de halve finale wist dit paar een prachtige 4e prijs te behalen. Voor Griffioen was het de afgelopen week dus weer een spannend toernooi waar de dansparen toch weer een goed resultaat hebben behaald. De eerstvolgende wedstrijd zal weer zijn op 21 november in Hilversum bij Danscentrum Dokman, ook hier gaan de Griffioen dansers weer naartoe. Dimtronic Meervogels wint van DES AKERSLOOT - Afgelopen zondag speelden de handbaldames van Dimtronic Meervogels tegen DES. Het eerste kwartier was het voorna melijk DES dat de meeste kansen creëerde en deze ook goed afrondde. Maar na dit kwartier kreeg Dimtronic Meervogels de verdediging beter op orde, waardoor DES minder tot sco ren kwam. Dit resulteerde in een rust stand van 10-9. De tweede helft voerde Dimtronic Meervogels het tempo verder op, hierdoor kwamen zij na fraai uitge speelde acties meerdere malen tot scoren. Ook waren er een aantal goede afstandsschoten waardoor Dimtronic Meervogels haar voor sprong verder kon uitbreiden. Verdedigend zakte Dimtronic Meervogels aan het einde van de tweede helft nog even een beetje in maar de voorsprong was voldoende voor een goede overwinning. De eindstand was 18-15, een goede over winning van de dames van Dimtronic Meervogels. Volgende week speelt Dames 1 in Baarn tegen S.V. Baarn.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 10