BoeWntw pit f DE ttf# Keer op Keer viert 1-jarig jubileum met heropening Fie Luijten wint voorlees wedstrijd Heiloo Sint Nicolaastoneelstuk in Theater de Beun j^S 32,50 9,95 Center Disc Grote Piet is boos T DIEREN n? DEUTEKOM OU PAPII ER MEDISCHE DIENSTEN Dansen op zondagmiddag De zeventig beroemdste uitvindingen van de oudheid door Brian M. Fagan Boek van de week: De zeventig beroemdste uitvindingen Lord Of the Dance door Michael Flatley DVD van de week: Lord of the Dance Man korte tijd gegijzeld Mark Foggo in Buk Buk Bibliothecaresse Marianne Hoffmann neemt afscheid van publiek Sinterklaas komt in het Trefpunt! BESCHERMING [ij Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST 17 NOVEMBER 2004 - PAGINA 2 E Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheids wijzer Hertog Aalbrechtweg 5, 1823 DL Alkmaar, tel. 072-5662691. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagea_van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. HEILOO - Zondag 21 november tussen 14.00 en 17.00 uur is iedereen welkom om gezellig een dansje te komen maken in het Open Huls. De muziek wordt weer verzorgd door het Inter-Ned kwartet. De entree is 3,50. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds R.J. Blaauw, m.m.v. Cantorij. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds EJ. van der Wind (H.A.). GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu niedienst m.m.v. de Schola, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, voorganger W. van Schie. Zondag, 10.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, o.l.v. paro chianen. Kinderwoorddienst. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met liturgisch koor, voorge gaan door eigen woord- en communie- groep. Zondag 10.00 uur: Christus koning, tevens St. Ceciliafeest. Woord- en com munieviering met gemengd koor, voor ganger pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur. Zondag 10.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag 10.00 uur: voorganger ds J. Bruin. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Akersloot. Zondag 10.00 uur: voorgan ger ds M.J. Luijk. Einde kerkelijk jaar. Toegankelijk en intrigerend boek dat een unieke kijk biedt op de opvallend ste uitvindingen die de mens in al zijn vindingrijkheid ooit heeft gedaan en waarvan we vandaag de dag nog steeds de vruchten plukken. Uitgebreid gedo cumenteerd en geïllustreerd boordevol prachtige afbeeldingen en verhelderen de schema's, kaarten en wetens waardigheden. Een team van 42 weten schappers, archeologen en historici geven hun selectie van de zeventig meest belangrijke en beroemde uitvin- dingèn. Vuurstenen klingen, naalden, kamelenzadels, strijdwagens en voorbe hoedmiddelen: het verleden wemelt van de opmerkelijke vindingen. Sommige zijn ingrijpend, andere vooral intrigerend en wonderbaarlijk. door Brian M. Fagan voor Heerenwsg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkethof 1 Loo. 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-malt; lnfo.deutekoro@Hbrte.nt Alle vrijwilligers van Keer op Keer zetten ook de komende jaren alles op alles om veel geld te kunnen schenken aan de goede doelen HEILOO - 15 november 2003 is een gedenkwaardige datum voor Keer op Keer: die dag ging de kringloopwinkel van start in het oude pand van Jan Ranzijn aan het Stationsplein in Heiloo. Een jaar later kan worden geconstateerd dat Keer op Keer een doorslaand succes is. De formule is een voudig en toch zeer doeltreffend. Mensen leveren hun nog goede spullen in, omdat ze het zonde vinden om ze weg te gooien, vrijwilligers nemen ze in, sorteren en verkopen het, en de opbrengst gaat naar goede doelen. Monique Witkamp en Margriet Liefting, de initiatiefneemster van Keer op Keer zijn verschrikkelijk blij met het succes. Monique: „We hebben een fan tastisch, hechte groep vrijwilligers om ons heen en dat is maar goed ook. Want zonder zo'n team red je het echt niet. Het is echt een 'dream team'. De meeste goede doelen hebben tot nu toe hun oorsprong in Heiloo. Margriet: „Dankzij de bewoners van Heiloo en omstreken zijn we in staat geweest om al 44.000 weg te geven. Daar komt nog bij dat er veel spullen over blijven in de vorm van onder andere bedden, serviesgoed, (kinder)meubilair en kle ding. Deze worden gedoneerd aan diverse instanties waar we mee samen werken en zijn meestal bestemd voor projecten in arme landen." Het principe van Keer op Keer is dat niemand van de vrijwilligers salaris krijgt en dat alle opbrengsten van de verkoop worden gedoneerd aan goede doelen. Binnenkort ligt er in de winkel een boek met een overzicht van de goede doelen en bedankbrieven ter inzage voor iedereen. Margriet: „Het leek ons wel een leuk idee, zodat ieder een kan zien waar de opbrengsten aan besteed worden." De verhuizing naar het nieuwe pand op het Industrieterrein Oosterzij is door de grote inzet van alle vrijwilligers heel goed verlopen. Margriet: „Het was wel heel hard werken, maar we hebben nu wel een fantastisch onderkomen." „Helaas zijn we de afgelopen 5 weken gesloten geweest in verband de vergun ningsprocedure. Het liep allemaal wat anders dan we hadden gehoopt. We zijn op dit moment in afwachting van Sinds Michael Flatley acht jaar geleden het Keltische dansspektakel Lord of the Dance introduceerde heeft de show een zegetocht gemaakt langs de meest vooraanstaande internationale podia. Meer dan 50 miljoen bezoekers hebben Lord of the Dance in de afgelopen vijf jaar gezien. De show die ooit begon in het Point Theatre in Dublin is inmiddels uitgegroeid tot een interna tionale megaproductie waaraan veertig dansers en danseressen meewerken. Flatley zelf is niet meer als danser op het podium te zien maar zijn artistieke supervisie maakt de show tot een onvergetelijke avond. Liefhebbers van het Lord of the Dance kunnen hun hart ophalen met deze DVD, waarop een live registratie is te zien van de voor stelling in het Point Theatre in Dublin. door Michael Flatley van voor 25,95 jfm dé cd Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.eenterdlsc.iil bericht van de gemeente. We hopen er uiteraard het beste van", vult Monique haar aan. Margriet: „Het nieuwe onderkomen van Keer op Keer is echt een 'dream come true' We zijn er allemaal erg mee in onze nopjes. De inbreng is nu ruim en inpandig, dus we hoeven niet meer door de regen met de spullen. Boven hebben we een geweldige kleding afde ling. C&A is er niets bij. De boekenaf- deling is 2 x zo groot geworden. Op dit moment liggen er heel veel kerstpullen op een nieuwe eigenaar te wachten. En wat ons betreft mag het gaan sneeuwen en vriezen. We hebben veel sneeuw- pretspullen zoals, schaatsen, ski's, sleeën en skipakken." „Het is geweldig om tijdens dit 1-jarig jubileum te mogen constateren dat de bevolking van Heiloo en omstreken ons op de juiste waarde weet te schat ten", aldus Monique. „Een veel gehoor de reactie is: 'Wat geweldig dat ik nu mijn zolder kan opruimen en meteen iets kan doen voor de minder bedeel den'. Voor ons bevestigt dit soort reac ties onze doelstelling: zo veel mogelijk geld te genereren voor de goede doe len. We willen graag van deze gelegen heid gebruik maken om alle bewoners van Heiloo en omstreken te bedanken voor het in ons gestelde vertrouwen en voor de mooie spullen en we zullen de komende jaren alles op alles zetten om veel geld te kunnen schenken aan de goede doelen." Het nieuwe adres is: industrieterrein Oosterzij 17. Openingstijden: dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. is 072-5325962. X op X weer geopend! Zojuist werd bekend dat Keer op Keer vanaf 18 november weer geopend is! In tegenstelling tot het bericht van vorige week, dat helaas te vroeg werd geplaatst. Dinsdagmiddag kwam echter het verlossende positieve bericht van het college omtrent de vergunning voor de winkel aan de Oosterzij. Vanaf mor gen staat iedereen weer vol enthousias me in de startblokken om het door slaande succes van de inzet voor het goede doel een vervolg te geven. HEILOO - In Haarlem werd vrijdag omstreeks middernacht een 26-jarige man uit Amsterdam in een auto getrok ken, waarna zij er vandoor gingen. De twee in de auto zittende mannen bedreigden hem met het doen van sek suele handelingen bij het slachtoffer. In Heiloo moest de man uit de auto en van die gelegenheid maakte hij gebruik om er vandoor te gaan. Daar belde hij vervolgens bij een woning aan en werd de politie in kennis gesteld. Er wordt een onderzoek ingesteld. Pastoor van Muijenweg 12. 1852 EH Heiloo, tel 5321048 tit tcxJc/ï r/rtttcr HEILOO - Zaterdag 20 november komt de enige echte Mark Foggo met zijn Skasters naar Buk Buk. Zij zullen iedereen aan het dansen krijgen met hun up-tempo ska-nummers met de vrolijke melodietjes en de typerende maffe teksten. Mark Foggo is geboren en getogen in Engeland, maar woont al bijna twintig jaar in Nederland. Toen ska op de kaart werd gezet door bands als Madness en The Specials, zocht Mark Foggo in 1979 een groep muzi kanten op en vormde The Secret Meeting. Een jaar later scoorden zij hun eerste Nederlandse hit met New Shoes, nog steeds een van Foggo's bekendste nummers. Helaas besluit de band na een magere score van een LP en drie singles in 1983 te stoppen. Na zijn verhuizing naar Eindhoven, moest Mark Foggo zijn muzikale kriebels kwijt en richtte in 1984 de Skasters op. Vanaf dat moment zit zijn carrière in de lift. De Skasters brengen in tien jaar tijd zes cd's, zes LP's en tien singles uit. In april 2002 kwam het album The Missionaries Of Ska uit. Naast Foggo zelf als zanger bestaat de band anno 2004 uit saxofonist Paul Berding, gita rist Gerben Visser, trompettist Vincent van Lent, trombonist Aldo Groen, bas sist Thijs Gorter en drummer Rene Beaart. Naast dit jolige gezelschap, wordt het podium regelmatig aange vuld met 20 overige muzikanten. Met zijn allen verspreiden zij de ska muziek door Nederland en brengen het naar jou toe! Als je het over ska hebt, dan heb je het over Mark Foggo! En daar moet je bij zijn! De zaal gaat open om 21:00 uur, de entree is 7 euro aan de deur en 6 euro in de voorverkoop. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Centerdisc aan het Slimpad 36 en bij de Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg 12. Kijk voor meer info op www.bukbuk.nl. door Robert van de Bibliotheek Vragen en antwoorden De bibliotheek verandert. Niet alleen de collectie en het gebouw. Ook de vragen, die worden afgevuurd op de bibliothecaris achter de informatieba lie veranderen. Stelde u nog geen 10 jaar geleden meestal vragen over de collectie (of de bibliotheek een bepaald boek heeft en/of waar dat dan staat), tegenwoordig zijn de vra gen in doorsnee veel complexer. Krakers competitie, tot diep in de nacht Gelukkig zijn de bibliothecarissen van weleer meegegroeid. Hebben zij extra cursussen gevolgd en weten zij hoe zeer diverse databestanden en het omvangrijke internet moeten worden ingezet om dat ene antwoord op uw specifieke vraag te kunnen geven. Een voorbeeld van zo'n 'cur sus' is de landelijke 'krakerscompeti tie'. Hierbij werden de afgelopen jaren door bibliothecarissen van een groot aantal bibliotheken zeer inge wikkelde vragen met behulp van internet opgelost. Bibliotheek Heiloo kwam met twee teams landelijk bij de beste tien (van enkele honderden deelnemers). Een prestatie waarvoor sommige bibliothecarissen tot diep in de nacht het internet betraden, op zoek naar dat ultieme antwoord. Ook achter de deur Daarnaast is een aparte procedure ontwikkeld voor complexe vragen. Die worden door de bibliothecarissen achter de informatiebalie doorge speeld naar de 'backoffice' van de bibliotheek. Deze bevindt zich achter de schermen en bestaat uit steeds wisselende specialisten, die daardoor meer tijd kunnen geven aan dit soort vragen. Een ander onderdeel van de informatiefunctie van de bibliotheek bevindt zich ook achter de deur: beantwoording van digitaal gestelde vragen. Al@din In de huidige tijd wil niet iedereen meer naar de bibliotheek komen voor het stellen van een vraag. Sinds enke le maanden kan dat dan ook via de internetsite van de bibliotheek (www.bibliotheekheiloo.nl). Via Al@din kunt u al uw vragen stellen. De beantwoording van deze vragen gebeurt in teamverband met andere bibliotheken in Noord-Kennemer- land. Er is zo heel wat veranderd aan de vragen en aan de wijze van behande len. De afgelopen jaren heeft deze informatiefunctie van de bibliotheek zich kwalitatief sterk ontwikkeld. Deze vormt dan ook naast de collec tie één van de topprioriteiten van de bibliotheek. Afscheid van een bibliothecaresse Één van de bibliothecarissen die vrij wel vanaf het eerste uur betrokken was bij dit vraag- en antwoordspel, is Marianne Hoffmann. Ook zij stond en staat altijd voor een zo goed moge lijk 'produkt'. Niet alleen wat betreft de jeugdafdeling (waar haar roots lig gen). Ze was er voor iedere vraag, van jong en oud. Zij was en is één van die bekende gezichten van de informatie balie. Daarnaast was zij o.a. nauw betrokken bij jeugdactiviteiten, zorg de voor tentoonstellingen in de peu- ter-/kleuterafdeling en stelde zij de projectcollecties voor de basisscholen samen. Marianne Hoffmann heeft er voor gekozen om met ingang van 1 decem ber 2004 met vervroegd pensioen te gaan. Een aderlating voor Biblio theek Heiloo. Zij gaat echter niet zomaar weg. Marianne neemt op twee verschillende manieren afscheid. Zaterdagmorgen 27 november heeft zij voor het laatst dienst achter de informatiebalie. U kunt dan nog één keer uw vragen aan haar te stellen of afscheid van haar nemen. Keramiekwerk tentoongesteld Daarnaast verzorgt Marianne Hoffmann, deze keer in de volwassen afdeling, nog een laatste tentoonstel ling. Zij toont hier haar hobby wer ken met klei. Behalve een selectie uit haar keramiekwerk wordt ook een deel van het proces van klei tot kera miek toegelicht. Dit alles .uiteraard ondersteund door boeken uit de bibli otheekcollectie. Praktische boeken om de diverse technieken te leren, maar ook over keramiek van vroeger, kunstenaars/pottenbakkers en zelfs keramiek uit musea. Deze presentatie is te zien van 17 november tot 4 december direct links bij binnen komst in de bibliotheek. Robert de Graaf HEILOO - Sinterklaas heeft in zijn drukke agenda plaats gemaakt voor een bezoek aan de Stichting Ouderen werk Heiloo. Op 27 november brengt hij van 10 tot 12 uur 's morgens een bezoek aan het Trefpunt. Hij stelt het erg op prijs als er veel kinderen op het Trefpunt een mooie kleurplaat voor hem willen maken en misschien ook nog een liedje willen zingen. Zoals jul lie weten is de Sint daar erg op gesteld. Natuurlijk heeft de Sint voor alle kin deren iets bij zich. Hij zou het leuk vin den als de grootouders of andere oude ren de kinderen naar het Trefpunt wil len vergezellen. De toegang is vrij, aan vang 10.00 tot 12.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo. HEILOO - Het is een goede gewoonte dat de Bibliotheek van Heiloo de plaatselijke voorronde organiseert van de Landelijke Voorleeswedstrijd. Acht schoolwinnaars van basisscholen in Heiloo gingen maandagmiddag 15 november in de Bibliotheek van Heiloo met elkaar de strijd aan om de felbegeerde wisselbeker voor de beste voorlezer van Heiloo. De jury, die onder leiding stond van de directeur van Bibliotheek Heiloo, mevrouw A.C. Timmer, had uiteraard ook deze keer weer een moeilijke taak. Toch kwam zij na enige tijd met een unaniem oor deel. Fie Luijten (Springschans, locatie centrum) mag zich een heel jaar voor- leeskampioen van Heiloo noemen. Als 2e eindigde Max Visser (Springschans, locatie oost). Eva Cohen van de Paulusschool werd derde. Zij zullen met z'n drieën door Heiloo worden afgevaardigd naar de regionale voor ronde van de voorleeswedstrijd, die in de periode januari - maart 2005 zal worden gehouden. Na een provinciale finale zal de landelijke eindstrijd plaats vinden op 25 mei 2005. De 8 schoolwinnaars die streden om de titel Voorleeskampioen Heiloo 2004. In de stoel de winnares: Fie Luijten. HEILOO - Grote piet is zelfs 'vet' boos. Zo boos is hij nog nooit geweest.Waarom is grote piet dan boos. Wel, hij wil ook wel eens echt jarig zijn, net als Sinterklaas. Sinterklaas gaat gewoon op vakantie en laat hem al het werk doen. Grote piet gaat in staking, hij stopt met al zijn voorbereiding voor het grote sinter klaasfeest in Nederland. Dit jaar maar geen cadeautjes. Hij heeft er geen zin in. De kleine pietjes moeten echt van alles bedenken om grote piet uit zijn stoel te krijgen. Ze proberen het met veel liefde, met boos worden, met truckjes en met veel hulp van de lakei, de dokter en kokkie. Uiteindelijk zal een vreemd vrouwtje hun helpen met haar goedeluimtapijtje. Wat zij gaat doen "blijft natuurlijk nog een verras sing... Zaterdag 27 november spelen toneelverenigingen Forento en Pancratius uit Castricum het traditio nele Sint Nicolaastoneelstuk in Theater de Beun aangeboden door de ondernemers van Winkelhof 't Loo aan de kinderen van Heiloo. Kaarten zijn gratis af te halen zondag 21 november vanaf 12.00 uur bij Bruna en de servicebalies van Albert Heijn en de Hema in Winkelhof 't Loo te Heiloo. Er is geen limiet op het aantal op te halen kaarten. Ouders worden echter dringend verzocht bescheiden te zijn en kaarten die niet worden gebruikt terug te brengen. Kantoor: 072 5150071 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Dierenambulance Nrd. Kennemerland (Heiloo en de Egmonden): 072- 5150085 Dierenambulance Akersloot en Limmen: 0251-215454 Asiel: 072-5114861 Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Inspectie: 072-5337280/072-5150071 Vakantie advies en Kids for animals: 072-5336180. Gevonden Zwarte ongec. kater, Zeeweg, Heiloo. Wit met zwarte gec. kater, zwarte staart met witte punt, rood bandje, Zeeweg/ Ringweg (meegelopen met St. Maarten). Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Tïissen 09.00 en 12.00 uur. Zie alle vaste acties op: www.uitkijkpost.nl Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of 5356682. Rommelmarkten in Het Vennewater op de zondagen 28 november 2004,16 januari 2005, 27 februari 2005 en 27 maart 2005. Woensdag 17-11-2004 12.30-17.00 School basket Dinsdag 30-11-2004 08.30-15.30 Schoolgym balltoernooi 19.00-23.00 Volleybal 18.00-19.00 Woensdag 01-12-2004 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Donderdag 18-11-2004 14.00-15.30 Sportinstuif Donderdag 02-12-2004 14.00-15.30 Sportinstuif 18.00-19.00 17.00-18.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 18.00-19.00 Vrijdag 19-11-2004 08.30-12.30 Schoolgym Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-18.30 Vrijdag 03-12-2004 08.30-12.30 Schoolgym 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-18.30 Baskethall Zaterdag 20-11-2004 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zondag 21-11-2004 10.00-16.30 Handbal Zaterdag 04-12-2004 16.00-19.00 Basketball Maandag 22-11-2004 08.45-15.30 Schoolgym Zondag 05-12-2004 gesloten Sintei rklaas 17.00-22.30 Volleybal Maandag 06-12-2004 08.45-15.30 Schoolgym Dinsdag 23-11-2004 08.30-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 19.00-23.00 Volleybal Dinsdag 07-12-2004 08.30-15.30 Schoolgym Woensdag 24-11-2004 12.30-17.00 School basket 19.00-23.00 Volleybal balltoernooi Woensdag 08-12-2004 18.00-19.00 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Donderdag 09-12-2004 14.00-15.30 Sportinstuif Donderdag 25-11-2004 14.00-15.30 Sportinstuif 18.00-19.00 17.00-18.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 18.00-19.00 Vrijdag 10-12-2004 08.30-12.30 Schoolgym 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-18.30 Basketball Vrijdag 26-11-2004 08.30-12.30 Schoolgym 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-18.30 Basketball Zaterdag 11-12-2004 12.30-15.30 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 15.30-21.30 Basketbal! Zaterdag 27-11-2004 08.45-12:00 Sportinstuif Zondag 12-12-2004 10.00-15:30 Handbal 12.30-15.30 Zaalvoetbal Maandag 13-12-2004 08.45-15.30 Schoolgym 15.30-21.30 Basketball 17.00-22.30 Volleybal Zondag 28-11-2004 10,00-16.00 Vlooienmarkt Dinsdag 14-12-2004 08.30-15.30 Schoolgym Maandag 29-11-2004 08.45-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 17.00-22.30 Volleybal Woensdag 15-12-2004 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2