I Fietsverlichtingscontroles Limmens Culinaire proeverij Exposities in Bibliotheek Heiloo Grote verbouwingsuitverkoop bij Hanraads Schoenen mededeling W ETEN Rabo prijzen vallen goed in de smaak vl UITKIJKPOST -17 NOVEMBER 2004 - PAGINA 6 H SILO O IliliiMIfJ Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. 28 Restaurants belicht in boeiend (kook)boekje vervolg van pagina 4 Dit reglement treedt in werking op het moment dat zich een ramp of een zwaar ongeval voor doet. Ter inzage Het reglement ligt voor iedereen ter inzage in het informatiecentrum in de centrale hal van het gemeentehuis, geopend van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Tegen betaling van de verschuldigde leges kunt u een afschrift hiervan verkrijgen. Meer informatie Voor nadere informatie omtrent de inhoud van het reglement kunt u terecht bij de publieksbaJie van de afdeling Burgerzaken, telefoonnummer (072) 535 67 22. »*fval en milieu Wet Milieubeheer Vanaf donderdag 18 november 2004 ligt ter inzage de melding voor verandering van de inrichting van BOHA Oliemaatschappij BV, Ven- newatersweg 2a te Heiloo. De melding betreft het veranderen van de oliehandel met depot en benzinetankstation inclusief opslag en verkoop van LPG. De verandering omvat het plaatsen en gebruiken van drie wasboxen en twee stofzuig- installaties. De verandering is niet in overeenstemming met de geldende milieuver gunning, maar leidt niet tot andere of grotere nadelige gevolgen dan door de verleende ver gunning worden toegestaan. Tevens worden de voorschriften die gesteld zijn in de verleende vergunning niet overschreden. Op grond van het bovenstaande besluiten wij de melding te accep teren. Ter inzage Het besluit ligt vanaf 18 november tot en met 30 december 2004 in het gemeentehuis ter inzage. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 12.30 uur en maandag avond van 18.00 tot 20.00 uur. Bezwaar Voor het maken van eventuele bezwaren tegen dit besluit kan binnen zes weken'na de dag van bekendmaking schriftelijk bezwaar worden gemaakt. Het bezwaarschrift moet vóór 31 december 2004 worden ingediend bij het Dage lijks Bestuur van de Milieudienst Regio Alkmaar, Postbus 53,1800 BC te Alkmaar. Belanghebbenden die tegen dit besluit bezwaar hebben gemaakt kunnen tevens een beroepschrift en een verzoek om voorlopige voorziening indienen/Hiervoor is griffierecht verschuldigd. Het beroepschrift en/of verzoek schrift moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 BA Den Haag. Bij het verzoekschrift moet een afschrift van het bezwaarschrift worden overgelegd. Het besluit wordt pas van kracht nadat op voor noemd verzoek door de Raad van State is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Rijvordt van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer (072) 548 84 67. ededetingen Sluiting 't Beestenboetje De winter staat voor de deur. Dit betekent een koude tijd voor de dieren in 't Beestenboetje, omdat de voorwaarden voor het welzijn van de dieren door het koude weer niet altijd optimaal zijn. Tegelijkertijd is de winter ook een goede tijd voor de dieren, omdat het veel rustiger is. De dieren hebben namelijk rust nodig na de drukke periode van afgelopen jaar. Aangezien het bezoekersaantal van t Beesten boetje in de winterperiode laag is en om de dieren rust te gunnen, blijft t Beestenboetje na woensdag 24 november 2004 tot het voorjaar van 2005 gesloten. Wij zijn van plan t Beesten boetje begin april weer te openen voor bezoek. Meer informatie kunt u te zijner tijd lezen op de gemeentelijke informatiepagina. Let op! Zaterdag 20 november 2004 is tBeestenboetje ook gesloten in verband met de intocht van Sin terklaas. Verkeersbesluit Het college van burgemeester en wethouders heeft tot het volgende verkeersbesluit besloten. Het realiseren van een invalidenparkeerplaats 'in de directe omgeving van: - Vredenoord 99 (algemene invalidenparkeer plaats) en op kenteken). van het verkeersbord E6 (invalidenparkeer plaats). Mogelijkheden tot bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u, binnen 6 weken na de dag van deze publi catie, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend kan indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, tevens een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar, Postbus 252,1800 BG Alkmaar. erk in uitvoering Inspectie en schoonmaak hoofdriolering in Heiloo Op 1 november is gestart met de inspectie en schoonmaak van een deel van de hoofdriolering in Heiloo. Deze reiniging maakt deel uit van een onderhoudsplan voor reiniging van het gehele rioleringsstelsel in Heiloo. De volgende delen van Heiloo zijn deze keer ach tereenvolgens aan de beurt: - Ypestein - betreft het gebied omsloten door de volgende straten:Kanaalweg, Ypesteinerlaatn, Het Zandstuk (inclusief industrieterrein) en De Oude Werf. - Plan Oost - betreft het gebied omsloten door de volgende straten: Laan van Zeeman, Kennemerstraatweg, Frederica's Hof en Kleijn Barlaken. - Stationsomgeving - betreft het gebied omsloten door de volgende straten: Zeeweg, Ewisweg, Vennewatersweg en Westerweg. - Heiloo Zuid-West - betreft het gebied omsloten door de volgende straten: Vennewa tersweg, Westerweg, Kennemerstraatweg en Kapellaan. De werkzaamheden worden in de maand december afgerond. Eventuele overlast Bij reiniging van de riolering kan bij sommige huizen of bedrijven water- en stankoverlast voorkomen. Dit gebeurt vaak op plaatsen waar de rioleringsbuizen te smal zijn. Dit veroorzaakt - eventueel in combinatie met onvoldoende ont luchting van de huisriolering en aanwezigheid van een vuilprop in de leidingen - water- en stankoverlast. Als het schoonmaakbedrijf de rio- andere te voorkomen door een zeefje in de afvoer te gebruiken. Koffieprut, theebladeren en etensresten horen overigens in de groene rolemmer thuis. Het 'overig afval' hoort in de grijze rolemmer. Verder is het belangrijk om regelmatig haren en zeep bij het afvoerputje van de douche te verwijderen. Verstoppingen in huis kunnen eventueel met een ontstopper worden opgeheven. Verstoppingen in de huisriolering zijn in de meeste gevallen echter moeilijk (zelf) op te lossen. De ontstoppingsput vervult een belangrijke rol bij ontstoppingen. Als deze put, die zich op de erfgrens op een diepte van een halve meter bevindt, bij een verstopping leeg is, mag aange nomen worden dat er problemen zijn in de binnenhuisriolering. De bewoner moet dan zelf aan de slag om deze verstopping te verhelpen of moet de hulp van een loodgieter inroepen. Staat de ontstoppingsput vol, dan kan de bewoner Openbare Ruimte. Bij de afdeling Beheer Open bare Ruimte kunt u een situatieschets opvragen. Meer informatie Voor situatieschetsen van ontstoppingsputten kunt u terecht bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte. Voor meer informatie of het melden van verstoppingen kunt u ook contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Open bare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68 maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur. ctiviteiten een vuilprop of lucht in de richting van het huis wordt gestuwd. Hierdoor kan (tijdelijk) ongerief ontstaan in het toilet of in de badkamer in de vorm van opborrelend water en stank. Om spet ters door het opborrelend water te beperken adviseren wij u gedurende de reinigingswerk zaamheden het deksel van uw toilet te sluiten. Voor alle duidelijkheid vermelden wij dat de gemeente niet aansprakelijk kan worden gesteld bij verstoppingen, waarbij de oorzaak bij de bewoner ligt. Wat kunt u doen om overlast en verstoppingen te voorkomen Stankklachten kunnen normaal gesproken worden voorkomen door geen (chemische) afval stoffen, zoals olie en vetten, terpentine, verfresten, fotochemicaliën en bijtende schoon maakmiddelen door de gootsteen en/of het toilet te spoelen. Vooral in de huisriolering komen mankementen veelvuldig voor. Een verstopte riolering ontstaat vaak door onwetendheid of onvoorzichtigheid met afvalstoffen. Deze verstoppingen zijn onder Evenementenkalender gemeente Heiloo Burgemeester en wethouders hebben vergun ning verleend voor de volgende evenementen in het jaar 2004. Datum Elke woensdag 20 november 21 november 27 november 5 december 5 december 12 december 19 december 29 december t/m 2 januari 2005 Evenement Weekmarkt Intocht Sint Nicolaas Koopzondag Levende muziek Veldtoertocht Fietsclub AV Koopzondag Koopzondag Koopzondag Wintercircus Alex Sijm Locatie Looplein Centrum Wildschut Noorderneg Noorderneg Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Organisatieondersteuning, telefoonnummer (072)535 66 45. Vervolg van voorpagina: Klazien Beets benoemd tot lid in de orde van Oranje-Nassau Dankzij haar beleid moest er altijd gespaard worden om instrumenten aan te kunnen schaffen, uniformen te ver vangen etc. Maar ook de (wekelijkse) contributies moesten op tijd worden betaald en de donateurs krijgen ook nu nog de donateurskaarten van haar per soonlijk uitgereikt. Organisatietalent Naast de rol van penningmeester is Klazien Beets zeer actief betrokken bij de organisatie van concerten, optredens, serenades en andere muzikale gebeurte nissen. Dit zijn de belangrijkste drijfve ren van een muziekvereniging. Het gaat hierbij bijvoorbeeld om het contact leg gen met de zaalverhuurder, het regelen van de catering, het innen van de entree gelden, de bloemen voor de dirigent en eventuele andere gasten en alle andere werkzaamheden die in overleg met de muziekcommissie en evenementencom missie plaatsvinden. Zij heeft hierin een centrale sleutelrol te vervullen die ze altijd tot in de puntjes correct uitvoert. In de afgelopen 25 jaar zijn er ruim 200 concerten, optredens en serenades geor ganiseerd. Maatschappelijke betrokkenheid Er is geen lid of donateur van de vereni ging waar zij niet of nauwelijks persoon lijk betrokken bij is. Of het nu een oude donateur is uit het bejaardenhuis die 5 ernstig ziek is of een lid van de vereni ging die een baby heeft gekregen, zij is erbij en staat klaar met een bosje bloe men, een taart of een leuke kaart. Dit wordt erg gewaardeerd, blijkens nala tenschappen voor de vereniging van overleden donateurs of gewoon het feit dat ze altijd en bij iedereen welkom is. Haar markante persoonlijkheid draagt er toe bij dat zij zeker onmisbaar is geworden voor de vereniging. Zij ver tegenwoordigd daarmee een ware PR- functie die weinig leden kunnen evena ren. Er zijn weinig Heilöoërs en instan ties die Klazien Beets-Boot dan ook niet kennen, al was het alleen maar uit de tijd dat ze nog de melkzaak had. Allen dra gen haar een warm hart toe. Maar ook nationaal gezien is de naam van Eensgezindheid Heiloo dankzij haar inzet steeds bekender geworden. De concertreizen van de vereniging naar onder andere Coesfelt, Ahaus, Bemmel en Pey hebben ertoe bijgedragen dat Heiloo voor vele mensen weer op de kaart is gezet. Oud papier acties en uniformen Ook haalt Klazien Beets sinds mens en heugenis oud papier op in de gemeente Heiloo ten bate van de verenigingskas. Vroeger gebeurde dat met eigen aan hangwagen, tegenwoordig staat ze ook regelmatig achter op de kraakwagen. Kenmerkend van haar is dat ze ruim voor aanvang van de ophaaldag bezig is met het verzamelen van oude kranten van kennissen, buren, vrienden en bekenden. Daarnaast is zij als bestuurs lid ook verantwoordelijk voor de verzor ging van de uniformen van de vereni ging. Tot op heden heeft zij ervoor gezorgd dat iedereen er tip top uitziet. Voor nieuwe leden zoekt ze de juiste maten uit en laat zonodig iets verstellen of maken door de uniformenmaker. Ook zorgt zij ervoor dat iedereen er tijdens de concerten goed verzorgd voor de dag komen en ze presteert het zelfs om leden vooraf naar de kapper te sturen! 100 jarig archief Als bijzondere verdienste voor Eensgezindheid mag zeker het beheer van het archief niet vergeten worden. Alle oude notulen, jaarverslagen, pro grammaboekjes, concoursrapporten, foto's en natuurlijk de financiële docu menten liggen bij Klazien Beets thuis op zolder. Zodra er aanleiding toe is, kan ze exact de juiste stukken van zolder halen. Dit was bijvoorbeeld het geval toen na 50 jaar de fanfare St. Joseph uit Pey naar Heiloo wilde komen voor een reünie en zij de stukken uit het jaar 1951 boven water wist te halen. Allround Vrijwilligster Last but not least is Klazien Beets gerid derd wegens het feit dat ze altijd in het vrijwilligerswerk heeft gezeten. Zo is in de periode 1952 - 1960 vrijwilligster geweest bij het Rode Kruis afdeling Heiloo. Zij ging regelmatig mee met haar man Jan Beets naar diverse grote evenementen om EHBO te kunnen ver lenen. Maar ook kort geleden is zij nog actief geweest met het verzamelen en versturen van hulpgoederen in contai ners naar Gambia. Zij bracht de goede ren uiteindelijk zelf rond in dit arme der dewereld land. Maar ook in eigen land zorgt zij goed voor de medemens middels het brengen van ziekenbezoe ken of het vervoer van mensen die slecht ter been zijn en toch ergens heen willen zoals voorbeeld een concert of toneel voorstelling. HEILOO - Tineke Verwer-Kraakman en Ada Struijs exposeren tot eind janu ari 2005 in de Bibliotheek Heiloo. Tineke Verwer-Kraakman, woonachtig in Heiloo en geboren in Bergen, vatte al op jonge leeftijd liefde op voor de kunst. Zij is een autodidact die over een groot aantal jaren kennis en erva ring heeft opgedaan met het volgen van allerlei cursussen en het ontdek ken van materialen en toepassingen. Kunst is haar passie. Dit heeft geleid tot een collectie van potten en vazen, keramische vrouwfiguren, abstracte objecten van aluminiumcement, hou ten sculpturen en mensgrote papier- maché beelden. Een met sneeuw over dekte, door brand verwoeste bollen schuur, inspireerde haar tot het maken van abstracte papiercollages. U kunt het keramische werk van Tineke Verwer tot eind januari 2005 bewonderen in de expositieruimte van Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250. Voor haar mensgrote papier-maché beelden zoekt ze nog een geschikte expositieruimte. Ada Struijs heeft jarenlang in Drenthe les gehad van Dorrie van de Winkel, lid van de Noordelijke Aquarellisten. Deze docent heeft haar enorm geïnspi reerd vooral door haar kleurgebruik en haar opvattingen over het stilleven als onderwerp. Jarenlang heeft Ada Struijs uitsluitend met aquarel gewerkt. Hoewel ze daar nog steeds aan verknocht is, heeft ze nu ook acryl verf ontdekt. Met acryl zijn sferen en effecten te creëren die in aquarel niet altijd mogelijk zijn. Ook heeft ze de mogelijkheden van de gemengde tech niek ontdekt. Omdat Ada Struijs niet meer werkt kan ze nu al haar tijd aan het schilderen wijden. Haar onderwer pen zijn landschap en stilleven. Ze werkt figuratief maar is geen fijnschil der. De laatste tijd begint ze, vooral met acryl, steeds meer te abstraheren. Ada Struijs haalt haar inspiratie 'van buiten', maar ze schildert altijd binnen, meestal aan de hand van foto's die ze gemaakt heeft. Ze is altijd een 'snelle' schilder geweest. Vooral met aquarel. Ze houdt erg van transparantie en spontaniteit. U kunt het werk van Ada Struijs tot eind januari 2005 bewonde ren in de expositieruimte van Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250. HEILOO - Fotostudio Jan BartelsT man is vefantwoordelijk voor het ver schijnen van het bijzondere boekje getiteld: Eten boven 't IJ.Het beschrijft 28 toonaangevende restau rants in deze regio. Bovendien is van elke chef-kok een geheel eigen recept gepubliceerd, vergezeld van een 'smaakmakende' foto. Alle restau rants in het boek zijn gelegen in het gebied boven het IJ en het Noordzeekanaal, onder de kustlijn tussen Den Helder en Den Oever. Op de omslag van het boekjeprijkt de beeltenis van Hans Kok, eigenaar van restaurant de Loocatie, 't Loo 20 te Heiloo. Van diens culinaire creatie, snoekbaars van de grill, 'chips' van bloedworst en Amsterdams zuur is zowel de receptuur als een foto afge beeld. „Bedoeling van de vormgever was dat van elk restaurant een gerecht zou worden opgenomen dat iets typisch met de streek temaken heeft", vertelt Hans Kok. „Aangezien het Alkmaardermeer nabij Heiloo in deze streek ligt, hebben wij hiervoor geko zen. Het boekje toont letterlijk en BOVEN T IJ HEILOO - Woensdagavond 10 november werd op diverse plaatsen in Heiloo gecontroleerd op de fietsver lichting. Maar liefst 35 bekeuringen werden uitgedeeld vanwege een niet werkende fietsverlichting. Ook de komende tijd zal er door de politie wórden gecontroleerd op fietsverlich ting. Een bekeuring voor het fietsen figuurlijk een kijkje in de keuken van elk restaurant. Momenteel is het voor de prijs van 10 euro uitsluitend te koop bij de betreffende restaurants en ook is het in dit speciale geval van samenwerking ook bij boekhandel Deutekom te verkrijgen. HEILOO - Nadat Jaap en Joke Hanraads de gelijknamige schoenen zaak 34 jaar lang met veel enthousias me hebben gerund, zal deze na een fikse verbouwing worden voortgezet door Barbara van der Zwan. Zij zal onder dezelfde naam doorgaan en ook dezelfde collectie blijvën voeren, met merken als van Bommel, Avang, Memphisto, Sioux, Walslaufer en Wolky, als ook de modemerken Ravelli, Paul Green, Maripe, aangevuld met nieuwe trendy merken. Op het gebied van kinderschoenen heeft Barbara haar ervaring opgedaan met haar zaak Kleine Voetjes in Alkmaar. De leukste en meest gevraagde mer ken zal zij blijven voeren, waarbij het merk Elefanten zal worden aangevuld met onder andere Geox. In de uitver koop vindt u ook al deze bekende mer ken. Tijdens het faillisement van Elefanten heeft Hanraads nog een flin ke partij kunnen bemachtigen. Uiteraard kunt u ook deze schoenen tegen aantrekkelijke prijzen aanschaf fen. In de vernieuwde zaak hoopt Barbara u,nog tijdelijk bijgestaan door Jaap en Joke en met het vertrouwde personeel, te mogen begroeten. U vindt Hanraads aan de Stationsweg 81, tel. 072-5330789. REGIO - Met een gezellige prijsuit- als aandenken aan deze spaarwe< REGIO - Met een gezellige prijsuit reiking werd woensdag 10 november de Rabo Spaarweek afgerond. Maar liefst 24 prijswinnaars waren met (een van) hun ouders uitgenodigd in de kantine van Rabobank West- Kennemerland aan de Dorpsstraat in Castricum.Ze hadden meegedaan aan de kleurwedstrijd of aan de Filmkwis en dat leverde in totaal 6 winnaars per kantoor op. In zijn welkomstwoord keek Bert Beijers namens het spaar week team terug op een geslaagde activiteit die in alle kantoren veel jeugdige spaarders trok. Hierna ont vingen de winnaars de prijzen uit han den van leden van het spaarweek team. Behalve twee bioscoopbonnen bestonden die prijzen ook uit het boek 'Op Jacht', de nieuwste titel uit de Kameleon-reeks. Dit jaar stond de Spaarweek in het teken van het thema 'Film'. Niet alleen ontvingen de jonge spaarders aardige attenties, ze konden zich ook laten fotograferen op de filmset. In een decor de was gebaseerd op de 'Schippers van de Kameleon' werden bijna 1.000 kinderen op de foto gezet als aandenken aan deze spaarweek. Daarnaast was er zoals gezegd nog een kleurwedstrijd en een filmkwis die samen over de 500 deelnemers trokken. Reiki Info Avond BAKKUM - Op donderdag 2 decem ber, aanvang 20.00 uur, geeft Reiki Master Arianne Groeneveld (lid Reiki Alliance) een informatieve lezing over Reiki in 'Ons Huis', Zuidkerkenlaan 23 te Limmen. De toegang is 2 euro en iedere belang stellende ontvangt een Reiki kennis makingsbehandeling. Reiki is gene zende energie doorgeven met je han den. In de lezing zal mevrouw Groeneveld uitleggen dat iedereen deze energie van nature heeft. Door blokkades raakt onze genezende energie op de achtergrond, soms zo sterk dat we niet meer geloven dat we hem hebben en hem niet meer gebrui ken. Hoe dit hersteld kan worden is het onderwerp van de lezing. Mevrouw Groeneveld behoort tot de eerste generatie Reiki Masters in Nederland. In het weekend van 21-23 januari geeft zij een Reiki I cursus in Bakkum. Voor meer info: Jeannette Stengs, 06-30016054 of 0578-695757 of zie www.helioscentrum.nl Diefstal auto HEILOO - In de nacht van zondag op maandag werd een auto gestolen vanaf de Kennemerstraatweg. Het gaat om een auto van het merk Chrysler, type Neon. De auto is blauw van kleur en voorzien van het kenteken JV-JX-68. Informatieavond mountainbiketraining en onderhoud bij Sportinstituut het Vennewater HEILOO - In september is een groep mountainbikers gestart bij Spor tinstituut het Vennewater met de trai ning ter voorbereiding op de strand- race Egmond-pier-Egmond onder lei ding van Pim de Waard. Op 26 novem ber houdt Sportinstituut het Vennewater een informatieavond over het onderhoud van de mountain bike in de breedste zin van het woord. Zo wordt er dieper ingegaan op het onderhoud van de verschillende onderdelen van de mountainbike en welke materialen je het beste kunt gebruiken tijdens bijvoorbeeld een strandrace. Deze informatieavond wordt gegeven door een professionele materiaalman van onder andere Thijs Al (professioneel mountainbiker). Tijdens de avond zullen veel prakti sche tips worden gegeven. In 2005 wordt er gestart met een nieu we cursus mountainbiken. Wanneer u geïnteresseerd bent in deze cursus bent u ook van harte welkom op deze informatieavond. De informatieavond wordt gehouden op vrijdagavond 26 november van 19.30 tot 21.30 uur in Sportinstituut het Vennewater. Voor opgave kunt u contact opnemen met Sportinstituut het Vennewater tel. 072-5330344. Ambachtelijke slagerij Brink in de prijzen HEILOO - Hjdens de Nationale Vakwedstrijden in Amsterdam heeft Ambachtelijke slagerij Brink prijzen in de wacht gesleept. Zij hebben goud met ster gewonnen met leverworst, goud voor osseworst en zilver met paardenworst. De wedstrijden werden georganiseerd tijdens de Nationale sla gersvakbeurs op 8 en 9 november in Amsterdam. Ambachtelijke slagers uit het hele land streden met elkaar om de titel. De jury, waarin naast deskundigen uit het slagersvakonderwijs ook consu menten zitting hadden, beoordeelde de zelf gemaakte ambachtelijke produk- ten op een groot aantal criteria, zoals vorm, smaak, kleur, samenstelling en vaktechniek. Ambachtelijke slagerij Brink maakt al vele jaren zijn eigen worst en vleeswaren. Om deze unieke kwaliteit te maken gebruikt hij zijn eigen geheime recept en methodes. Dat geeft de zelfgemaakte ambachte lijke worst en vleeswaren hun bijzon dere smaak. In de "komende periode kan iedereen de prijswinnende pro- dukten komen proeven. Let u tevens op aanbiedingen, elders in deze krant. zonder voor- en achterlicht kost E 25. Een bekeuring voor het fietsen zonder voor- of achterlicht kost E 15,-. Een bekeuring voor een bromfiets bedraagt E 25,- binnen de bebouwde kom en E 40,- buiten de bebouwde kom. De politie van Heiloo hoopt op een 'slechte vangst' tijdens de contro les. LIMMEN - Het is weer zover: de december feestmaand staat bijna voor de deur. Om u dit jaar meer ideëen te geven en een tal aan combinaties te proeven, hebben zes Limmense ondernemers de handen ineen gesla gen en deze proeverij voor u samen gesteld. Slagerij Snel, Wil Kaandorp (kip kaas), Bakkerij Bakker, Rina's Groente Fruit, De Burgerij /Vrede burg, Gall Gall Booms zijn de ondernemers die deze avond voor u organiseren. Maandag 22 november, 20.00 tot 22.30 uur in de Burgerij te Limmen. Kaarten E 5,- zijn te koop bij de deelnemende ondernemers. IsMMHMmm 28 RESTAURANTS M FOTO'S EN GERECHTEN FOTOSTUDIO JAN 8ARTGL.SMAN

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 6