Sint is ook in Limmen gearriveerd Bijzondere expositie van Rob de Reus Kersttentoonstelling voor amateurs 2004 najaarsactie OVA Akersloot Plusactiviteiten Bonhoeffercollege Verloren en gevonden De Uylenspieghels op de Vuurbaak Schaakuitslagen Vredeburg m. Wie wordt sportman van het jaar? Reischeque als hoofdprijs tijdens Forumdiscussie: Inspelen op de wensen van de nieuwe vrijwilliger Gedeputeerde Meydam bezoekt Castricum CASTRICUM - Dinsdag 30 novem- ber zal de afdeling Castricum van de WD een openbare, dus voor ieder een toegankelijke, avond houden waar gedeputeerde Henry Meydam zal spreken. De heer Meydam, die reeds vanaf 1995, voor de VVD, deel uitmaakt van het provinciaal bestuur, heeft in zijn portefeuille Ruimtelijke Ordening (dus o.a. streekplannen/bouwplan nen), Stedelijke Vernieuwing, Schiphol (dus o.a. groei/geluid, econo misch belang), Wieringerrandmeer, Financiën, Randstadzaken en Interprovinciaal Overleg. De spreekbeurt vindt plaats in Theehuis-Restaurant Johanna's Hof, Johannisweg 3 (hoek Zeeweg) te Bakkum en vangt aan om 20.30 uur Juist nu b.v. bouwplannen inzake Zandzoom (Heiloo/Limmen)bekend zijn, waarbij ook de gemeente Castricum sterk is betrokken, de afwikkeling van dit toekomstige ver keer via een nieuwe op/uitrit A-9, hoogst actueel zijn, kan het een hoogst interessante bijeenkomst wor den. Waar kunnen en mogen we nog bou wen, hoe houden we toch voldoende groene ruimte rondom ons en wie zal het landschap gaan beheren, oftewel hoe gaan natuurontwikkeling en agrarisch beheer samen? Uiteraard bestaat er ook alle gelegenheid tot het stellen van vragen omtrent onderwer pen die de gemeente Castricum raken, maar vanzelfsprekend ook andere provinciale zaken. Een bijzon dere kans om van gedachten te wisse len met een politicus van het provin ciaal bestuur, maar ook met de fractie van de Castricums VVD gemeente raad. Financiën, ook in de portefeuille van de heer Meydam, zijn in Castricum een heet hangijzer in het kader van de recente begrotingsvergadering. De WD Castricum heeft een uitgespro ken mening omtrent de financiën van deze gemeente, de kans om hier meer over te horen of vragen te stellen. Dinsdag geen bingo KBO LIMMEN - De veertiendaagse bingo van de Activiteitencommissie Limmen van de KBO in de Vredeburg op dins dagmiddag 30 november zal niet door gaan. Op die dag zijn er in de Vredeburg activiteiten voor de bewo ners van de Cameren ter gelegenheid van de verhuizing en opening van de nieuwe Cameren. De eerstvolgende bingo zal op dinsdagmiddag 14 decem ber zijn. 11- LIMMEN - Op zondag 21 november bracht Sint Nicolaas een bezoek aan Limmen. Hij werd begroet door een enthou siaste kinderschare. In een fraai rijtuig maakte Sint een rijtoer door het dorp, voorafgegaan door de drumband en harmonie. Na zijn rondrit bezocht de goedheiligman de kerk, waar burgemeester A. Emmens-Knol de Sint en zijn Pieten officieel verwelkomde. Pastor Oiling ontving samen met Ben Lieferink de Sint in de kerk. Het kinderkoor onder leiding van Mia Ploegaert zong vele gezellige Sinterklaasliedjes, (foto MSP) Zondagsociëteit wordt al druk bezocht CASTRICUM - Tot 31 december expo seert de Uitgeester kunstenaar Rob de Reus in het gemeentehuis van Castricum. De expositie geeft een fraai overzicht van een deel van zijn werk, namelijk het realistische werk. De schil derijen zijn naar vier onderwerpen te rangschikken dieren, stillevens, portret ten en landschappen. Zij tonen duidelijk dezelfde hand van de kunstenaar, voor al door het ritme en kleurgebruik. Rob is heel veelzijdig in zijn werk. De ene dag is hij bezig met een realistisch of magisch schilderij, de andere dag werkt hij bij een opdrachtgever thuis aan een muur- of plafondbeschildering. Ook geeft hij schilderles zowel privé als aan groepen. Je kunt bij hem ook terecht voor workshops in het atelier. Had Rob in het begin van zijn loopbaan nog veel al opdrachten uit de reclamewereld, de laatste jaren heeft hij vooral schilderop drachten en is er tevens tijd voor het werk waar hij zijn ideeënwereld in kwijt kan. En dat laatste is belangrijk, want Rob heeft met doek en kwast heel veel te vertellen. „Met kleuren werken, maar vooral lichtschakeringen scheppen geeft voldoening. Door het licht in je schilde rijen creëer je sfeer." Na zijn expositie in het gemeentehuis gaat hij in januari en februari volgend jaar zowel in het bezoekerscentrum De Hoep als bij Abdijkaarsen in Egmond- Binnen exposeren. Website: www.robde^ reus.nltel. 0251-319530. CASTRICUM - De volgende zondag sociëteit is op 12 december om 14.00 uur in Ontmoetingscentrum Geesterhage. De zaal is geopend om 13.30 uur. Duo The O' Marrich uit Limmen zal dan Ierse muziek en zang, Country Western en Nederlands repertoire uitvoeren. Voor meer informatie: Werkgroep Zondagsociëteit, Stichting Welzijn Castricum, Irene Zijlstra, tel. 0251- 657998. Gemeente pakt uitstraling de Brink aan CASTRICUM - Na een aantal jaren van plannen maken en overleggen met de omwonenden start de gemeente in januari 2005 met de herinrichting van De Brink. De werkzaamheden wordt uitgevoerd om de uistraling van het plein te verbeteren. Het terrein wordt in zuidelijke richting uitgebreid, om onder andere jaarlijkse schade aan het plantsoen te voorko men bij de kermis. Hierdoor wordt het tevens mogelijk om een definitieve opstelling voor ondergrondse contai ners voor glas, papier en kleding te rea liseren. Rond het nieuwe plein worden een groene taxushaag met daarnaast aan de pleinzijde bloeiende struikjes geplaatst. Hier worden eveneens bomen geplant en nieuwe masten voor de openbare verlichting geplaatst. Doorsteken In de haag worden doorsteken aange bracht om de bereikbaarheid van het plein te waarborgen. De onderhoud- stoestand van de bestrating van het plein wordt verbeterd door het verwij deren van boomwortels en plaatselijk herstraten. Tegelijkertijd met de werk zaamheden aan het plein wordt de rij weg van de Burgemeester Lom- menstraat ter hoogte van de inrit van Deen verbreed. Hierdoor kunnen de vrachtauto's van de leveranciers het terrein gemakkelijker indraaien. Asfaltlaag Om het geluid van de winkelwagentjes te verminderen wordt de oversteek in de Burgemeester Lommenstraat van Deen naar De Brink geasfalteerd. De asfalteringswerkzaamheden zijn afhan kelijk van de weersomstandigheden. Mogelijk dat deze werkzaamheden iets later in het voorjaar worden uitge voerd. De rijweg van de Burgemeester Boreelstraat wordt door de aanleg van de groenstrook ter hoogte van het plein enigszins versmald. Tijdens deze werk zaamheden wordt ook de ondergrond van de speelvoorziening in het groen aan de zuidzijde van het plein aange legd. Nadere invulling De nadere invulling van de speelplek vindt in overleg met de buurtbewoners plaats. Het college verwacht dat de nieuwe inrichting bijdraagt tot een ver betering van de leefomgeving van omwonenden. CASTRICUM - De Fotoclub Castricum en Toonbeeld organiseren de kersttentoonstelling in de verwach ting dat weer vele kunstenaars hun artistieke kwaliteiten willen laten zien, of horen. Ook dit jaar vragen zij extra aandacht voor een thema. Hoewel het geen verplichting is worden alle kun stenaars opgeroepen om in hun kunst werk het thema Woord en Beeld te ver werken. De bedoeling hiervan is, dat tekst wordt gebruikt als onderdeel van het gemaakte kunstwerk, al dan niet herkenbaar als woorden en zinnen. In ieder werk moeten in elk geval grafi sche tekens zijn gebruikt (afgezien van de ondertekening natuurlijk!). Evenals altijd hoopt de organisatie dat er een grote verscheidenheid aan kunstzinnige vormen tentoongesteld wordt, zoals schilderijen, beelden, kalli grafie, foto's, keramiek, sieraden en dat velen daarin het thema Woord en Beeld verwerken. Daarnaast is muzika le deelname een belangrijk onderdeel. De organisatie ziet tijdens deze ten toonstelling altijd weer graag musici optreden. Ook dichters zijn welkom. Tot nu toe is gebleken dat deze ten toonstelling grote belangstelling trekt van bezoekers uit Castricum en omge ving, vooral doordat de kersttentoon stelling onderdeel is geworden van de Winterroute. Ook dit jaar is dat het geval. De route gaat langs diverse kunstcentra in de regio. Opnieuw zal er een publieksprijs zijn (drie categorieën: vlak, ruimtelijk en foto's), waarin de betrokkenheid van de bezoekers tot uiting komt. Voor de winnaars is er een leuke herinnering. Inschrijfformulieren zijn verkrijgbaar bij Toonbeeld, Jan van Nassaustraat 6, Castricum. Herfstmannetj es maken in De Hoep CASTRICUM - Op zaterdagmiddag 20 november zijn kinderen om 14.00 uur welkom in bezoekerscentrum De Hoep om samen met de boswachter herfst- mannetjes te maken. De herfst heeft er voor gezorgd dat er allerlei materialen op de grond zijn gewaaid waar je heer lijk mee kunt knutselen. Eerst maken de kinderen een wandeling met de bos wachter om even uit te waaien en de materialen te zoeken. Daarna gaan ze tot 16.00 uur knutselen onder begelei ding. De kinderen brengen met hun zelfgemaakte herf stmannetj es het huis in herfstsfeer, en ook al een beetje in kerstsfeer. Er kunnen maximaal 15 kinderen aan de knutselmiddag deelnemen. De bij drage is 4,- per kind, dit is inclusief een versnapering en iets te drinken. Aanmelden kan via de excursielijn 0800-7966288. De knutselmiddag is geschikt voor kinderen van 6 tot 12 jaar en gaat alleen door bij voldoende deel name. oud pfpier WWW. Mantelzorgcafe Castricum CASTRICUM - De maandelijkse bij eenkomst van het mantelzorgcafé Castricum zal plaatsvinden op woens dag 1 december van 19.30 tot 21.00 uur. Het café staat in het teken van de decembermaand en heeft als thema Sinterklaas op weg naar Kerst. Elke eerste woensdag van de maand organiseren de vrijwilligers van het Steunpunt Mantelzorg IJmond en het Rode Kruis deze avond voor de man- telzorgers in het Rode Kruisgebouw aan de van Speykkade 61 te Castricum. Als uw partner, ouder of kind langdurig ziek blijft gaat uw leven veranderen. Het is prettig met lotgenoten en des kundigen ervaringen uit te wisselen. Er is altijd een consulent van het Steunpunt Mantelzorg IJmond aanwe zig. U bent welkom en krijgt informatie met koffie, thee of een drankje. Kom gewoon een keer luisteren. De bijeenkomsten van het café zijn bedoeld voor deze regio, dus ook voor mensen uit Limmen, Akersloot, Uitgeest, et cetera. Er zijn geen kosten aan deze bijeenkomsten verbonden. Wie deze avond wil bijwonen en daar voor hulp nodig heeft voor een thuis blijver, kan bellen naar het Steunpunt Mantelzforg IJmond, tel. 0251-287733. Ook voor vervoer kan gezorgd worden. CASTRICUM - Op zondag 19 decem ber houdt Radio Castricum in samen werking met de gemeente Castricum en het Platform Sport de sportverkiezin- gen 2004. Deze activiteit vindt van 13.00 tot 17.00 uur plaats in het clubgebouw van de Castricumse Rugbyclub op sportpark Wouterland (van Haerlemlaan). Tijdens dit evenement worden de sportkampioenen van 2004 van de gemeente Castricum bekend gemaakt. Burgemeester Emmens en wethouder Könst (sportzaken) zijn hierbij aanwezig om de kampioenen te huldigen. Het thema van dit jaar is 'Jeugd beweegt te weinig'. Hierover kunnen vragen worden gesteld aan des kundigen zoals diëtist Esther Heijkoop. De werkgroep sportverkiezingen 2004, bestaande uit: K. Van der Himst (Radio Castricum), C. Castricum (exploitant sporthal de Bloemen), H. Kooij (Platform Sport), M. Reitsma (Noord Holland Dagblad), R. Horring (beheer der sporthal de Lelie), E. Van Stralen en Saskia Ypma (beleidsmedewerkers spórt van de gemeente Castricum) heeft de volgende talentvolle sporters geno mineerd: Sportploeg Castricumse Rugbyclub, le team, FC Castricum, zaterdagteam, 3e klasse A, Volleybalvereniging Croonenburg, le herenteam. Sportman: Aiwin Hes, motorsport, Hugo van de Broek, atletiek, Bob van Westerop, fietscross. Sportvrouw: Selma Borst, atletiek, Babette Zonneveld, handbal, Monique Andriessen, atletiek. Sporttalent: Handbalvereniging Meervogels, dames Al jeugd, Ben Rienstra, voetbal, Kim van der Horst, tennis. De sportkampioenen worden tij dens de sportverkiezingen op zondag 19 december bekend gemaakt. U kunt ook luisteren naar de Radio Castricum op 105 FM (via de ether). CASTRICUM - Bij Plusactiviteiten Bonhoeffercollege Castricum starten de volgende cursussen: Excel 1: zes lessen van 19.00 tot 20.15 uur. Kosten 76,- Na een algemene uitleg van het begrip spreadsheet (rekenblad) staat het praktisch gebruik van Excel centraal. Aan bod komen: inleiding spreadsheets, Excel starten, begrippen werkboek en werkblad, gegevens in werkblad verwer ken, indeling en vormgeving werkbladen. Kennis van Windows is noodzakelijk voor het volgen van deze cursus. De cursusprijs is inclusief boek en oefendiskette 'Excel 2000 deel 1'. Zijn boek en oefendiskette reeds in uw bezit dan kunt u 15,- van de cursusprijs aftrekken. Computergebruik (Oriëntatiecursus) Op donderdag 25 november start de cur sus Computergebruik: zes lessen van 19.00 tot 20.15 uur. Kosten 76,- De cur susprijs is inclusief boek en oefendiskette 'Intro PC Office 2000'. Zijn boek en oefendiskette reeds in uw bezit dan kunt u 15,- van de cursusprijs aftrekken. Niet alleen het besturingssysteem Windows maar ook de vele toepassings mogelijkheden zoals internet, e-mail, tekstverwerking en Excel komen aan bod. Word voor Windows Basiscursus Op donderdag 25 november start de cur sus Word: acht lessen van 20.30 tot 21.45 uur. Kosten 96,- Naast de meest ele mentaire tekstverwerkingsfuncties, zoals het invoeren, opslaan en opvragen van tekst, worden ook opmaakfuncties zoals: de tekstopmaak (vet, cursief en onder strepen), de documentopmaak (werken met tabs, marges, voetnoten, uitlijning) en het beheer van documenten behandeld. De cursusprijs is inclusief boek en oefen diskette Word 2000 deel 1. Zijn boek en oefendiskette reeds in uw bezit dan kunt u 15,- van de cursusprijs aftrekken. Cursus Kettingen maken Op zaterdag 27 november start de cursus Kettingen maken, vier lessen van 09.30 tot 11.30 uur. Kosten 43,- Het is erg leuk mooie, grote en soms opvallende sie raden te dragen. Maar om nu bij dat ene leuke kledingstuk een leuk kettinkje te vinden is vaak lastig. Vind je het leuk om je eigen kettingen te maken van kleine en grote kralen, spiralen en staafjes? De cur susprijs is inclusief 5,- materialen voor de eerste les. De materialen voor de vol gende lessen schaf je zelf of via de docen te aan. N.B. De eerste les duurt 2,5 uur. Zelf meenemen een punttangetje, een schaar en een theedoek. Kerststukjes maken Op donderdag 25 november en woensdag 1 december cursussèn Kerststukjes maken. Vier lessen van 19.30 tot 21.00 uur. Kosten 36,-. Laat met Kerstmis voor de deur nog eens een keer je creati viteit spreken. In vier lessen maakt u onder andere een kerstklok, een tafelstuk en een festoen. Behalve voor de eerste les zorgt iedereen, na overleg met de docen te, voor de eigen materialen. De cursus prijs is inclusief 7,- materialen voor de eerste les. Messiah van Handel Op woensdag 24 november start de cur sus Messia: twee lessen van 19.00 tot 21.00 uur. Kosten 19,-. In het najaar van 1741 voltooide George Frederic Handel in Londen een omvangrijk vocaal-drama tisch werk over het leven van Jezus van Nazareth. Dit werk, later bekend onder de naam 'Messiah', ging in april 1742 in Dublin in première. In deze twee lessen wordt Handels monumentale oratorium behandeld met onder meer aandacht voor de symboliek van de adventsgedach- te, die in het eerste deel van het werk ver borgen zit. De Engels - Nederlandse tekst krijgt u bij de eerste les uitgereikt. AKERSLOOT - Maandag 29 novem ber start de najaarsactie van de Ondernemings Vereniging Akersloot. De actie loopt tot en met 24 december en er zullen drie trekkingen gehouden worden. De hoofdprijs is een reis cheque ter waarde van maar liefst 450,00, beschikbaar gesteld door Rabobank West-Kennemerland. De najaarsactie, voorheen bekend onder de naam Sinterklaaslotenactie, is al zo'n 40 jaar een groot succes. De afgelopen tijd werd er door de consu menten al veel gevraagd naar de lote- nactie, die dus maandag 29 november begint. Dit jaar zijn er in totaal maar liefst 65.000 loten gedrukt. De actie wordt gehouden onder alle winkeliers van de Ondernemings Vereniging Akersloot (OVA). Bij iede re besteding vanaf 5,- krijgt u één gra tis lot, die u ingevuld kunt inleveren bij alle OVA-winkeliers. Met dit lot maakt u kans op mooie prijzen. Veel prijzengeld De prijzenpot van de najaarsactie is goed gevuld. In totaal is er een bedrag van 2.500,- prijzengeld beschikbaar gesteld. De prijzen bestaan uit staatslo ten en waardebonnen voor diverse win kels die aangesloten zijn bij de OVA. Na de derde trekking wordt bekend wie de reischeque van 450,- gewonnen heeft. Het loont dus ook in december de moeite om uw boodschappen te doen bij de winkeliers van de OVA. Trekkingen Elk ingeleverd lot telt mee voor alle trekkingen die volgen. Er worden drie Brug H. Dunantsingel tijdelijk afgesloten CASTRICUM - Wegens het vervangen van de leuningen en hekjes op de brug en voederplaats tussen de Henri Dunantsingel en de Koekoeksbloem zijn de brug en voederplaats gesloten voor voetgangers tussen 6 en 17 decem ber aanstaande. De afsluiting van de brug is een veiligheidsmaatregel. Leerlingen van de Klimop en de Montessorischool moeten rekening houden met extra tijd om naar school te komen. Mevrouw van Veldhuijsen, trotse winnares van de OVA hoofdprijs in 2003. trekkingen gehouden, op 12 december, 19 december en 3 januari. De trekkin gen worden verricht door notaris Duin. De prijswinnaars worden in het Witte Blaadje bekend gemaakt. Deelnemers die niet in Akersloot wonen, maar wel in de prijzen zijn gevallen, krijgen tele fonisch bericht. Een steeds ouder wordend vrijwilli- gersbestand? Dan wordt het tijd om in te spelen op de wensen van de 'nieuwe vrijwilliger'! Dit is de stelling van al weer de laatste week van de forumdis cussie die op 26 november van start gaat op de website www.castricum.nl. Vrijwilligerswerk aantrekkelijk hou den en daarmee vrijwilligers behou den voor de organisaties, maar ook de zorg voor een goed imago om nieuwe vrijwilligers aan te trekken, is een niet geringe opgave voor een vrijwilligers organisatie. Flexibilisering van vrijwilligerstake- kan hierbij uitkomst bieden. Middels een nieuwe beproefde methode alle taken in zicht krijgen en waar gewenst (niets moet) herverdelen. Een verfris sende ervaring voor uw organisatie! Zijn er in uw organisatie taken die gesplitst kunnen worden, waarmee de belasting van vrijwilligers af kan nemen? Zijn er kleine, eenmalig voorkomende Taken waar u niemand voor kunt vin den, of die juist een te grote extra belasting vormen voor uw vrijwilli gers? Zijn er mensen die graag een nieuwe uitdaging binnen uw organisatie aan gaan en daarmee behouden kunnen blijven voor het Vrijwilligerswerk? Uw mening, vragen en suggesties over het bovenstaande kunt u in deze forumdiscussie kwijt. Waardevolle investering Flexibilisering is een waardevolle investering in de toekomst van orga nisaties en levert veel op. Daarom roept de Gemeente Castricum vrijwil- ligersinstellingen en individuele vrij willigers op mee te doen met deze forumdiscussie en de kans aan te grij pen informatie te vergaren en te ver strekken. Dit is alweer de laatste week van de forumdiscussie die is georganiseerd door de Gemeente Castricum, de Stichting Welzijn Castricum en Primo nh. Na afloop worden de belangrijkste conclusies via het internet en de pers bekend gemaakt. De politie Noord-Holland Noord afde ling Castricum geeft de volgende voor werpen op als gevonden en verloren. Verloren in Castricum: sleutelbossen 7x; plastic boodschappentas met, tele- foonopl., medicijnen, agenda; zilveren broche; gouden armband met plaatje Anna; Seiko dameshorloge bruin leren bandje; zware gouden armband; zwart rugtasje met portemonnee pasje rijbe wijs en geld; gouden armbandje in vorm van een dunne draad. Gevonden in Castricum: sleutels 2x; mapje met cd's; leesbril bruin montuur; zwart suède portemonnee met 2 pasjes op naam. Verloren in Limmen: sleutelbos; porte monnee zwart met bruine rand inh. pasjes e.d. Gevonden in Limmen: herenhorloge Commodoor met zwart lederen bandje. Gevonden in Akersloot: Prepaid-cart 20 euro; dameshandschoen bruin /zwart. Gemeentelijke locaties op 10 december gesloten LIMMEN - Op vrijdag 10 december zijn de gemeentelijke locaties te Limmen en Castricum de hele dag gesloten voor publiek. Het afvalbreng- depot Schulpstet te Bakkum blijft op 10 en 11 december wel gewoon geopend. Ook de huisvuilinzameling gaat onge wijzigd door. LIMMEN - Vrijdag 19 november speel de SV Vredeburg ronde 9 van de inter ne schaakcompetitie. P. vd Heijdt leek met blufschaak succes te hebben tegen J. Admiraal die damewinst in 1 zet over het hoofd zag. Admiraal hervond hierna zichzelf en trok de partij met krachtige zetten naar zich toe. R. vd Storm zorgde voor een stunt door lang stand te hou den tegen K. Kramer en zelfs te profite ren van teveel optimisme en met loper en 2 pionnen Kramers koning te ver schalken. B. van Diermen kon zich in de gewonnen slotfase tegen B. Blekemolen moeilijk concentreren maar wist zijn promotiepion toch te verzilveren en met twee dames de partij te beslissen. H. Levering had zich kennelijk voorbereid met een Scandinavische verdediging tegen M. Kos maar was de theorie al na drie zetten vergeten en verloor snel. In Groep B beginnen de gebroeders eerste en derde plaats. Uitslagen: Groep A. J. Admiraal-P. vd Heijdt 1-0, H. Ebels-B. Stolp 0-1, R. vd Storm-K. Kramer 1-0, G. Hafkamp-R. Rommel 1-0, D. Aafjes-S. Sofan 1-0, M. Sturk-C. Dinkla 0-1, J. Levering-M. Wester 1-0, B. van Diermen-B. Blekemolen 1-0, G. Pouw-T. Beentjes 1- 0, T. Witkamp-N. Pepping remise, M. Kos-H. Levering 1-0, M. Voorwalt-R. Termes 1-0, M. Koot-W. Mijnsbergen 1- 0, K. Aafjes-J. Tebbens remise, E. van Duin-T. Castelein 1-0, M. Welgraven-M. Krom 1-0. Groep B. Thomas Voorwalt-Alex Termes -01, Allard de Vries-Karel Voorwalt 1-0, Irene Klaver-Alex Zwart 1-0, Joep van Zanten-Steven Boon 1-0, Laura Aafj es-B art Pepping remise, Fabienne Mijnsbergen-Tjardo Sassen 1- 0, Dylan de Vries-Ozair Dahi 1-0, Hidde Ebels-Floris-Jan van Zanten 1-0, Tom Beentjes-Bert Hollander 0-1, Remi Aafjes-Loek Admiraal 0-1. LIMMEN - Zaterdag aanstaande is het weer eens raak Dan zijn de Uylenspieghels aanwezig op de Vuurbaak Ze zijn te vinden voor de winkel van Bakker Bakker En zijn al op tijd wakker Want om acht uur zijn ze present En zijn te herkennen aan een gele stand Want al hebben de Uylenspieghels er al heel wat verkocht Voor die laatste loten worden nog kopers gezocht Kom gezellig langs en koop er een lot voor de Grote Jubileum loterij En wie weet zit u naam er met de eer ste trekking op 12 december bij En wint u een auto radio/cd speler of eèn workmate Misschien wel een butler/kok avond of een vissenkom compleet De eerste prijs van deze trekking is t.w.v. 600,- een fiets Maar wees niet getreurd al wint u deze trekking niets Want op 8 februari 2005 is trekking twee En wie weet zit het u dan wel mee Wint u een diner-, slagers- of fitness bon Een dvd speler, elektrische apparatuur of een weerstation Misschien gaat u er wel met de eerste prijs vandoor Een reischeque t.w.v. 800,- niet misse lijk hoor De loten staan op naam en 11,- kosten ze per stuk U kunt .ook vragen om een nummer met voor u geluk Bij de stand is een overzicht van alle prijzen die er te winnen zijn Ze staan voor u op papier van groot naar klein En voor iemand die carnaval heel leuk vind Is het misschien ook een tip voor de Sint Maar alleen loten verkopen doen ze daar niet Ook kaarten voor de boerenkoolmid dag waarvan jong en oud geniet Natuurlijk schuiven de kinderen tot en met 12 jaar weer gratis aan Een kaart kost 5,- en 3,50 als u er met uw donateurskaart gaat staan Steun de Uylenspieghels voor hun jubi leumjaar Tot aan 15.00 uur staan ze daar voor u klaar Zo maken we voor groot en klein weer een heel speciaal jubileumseizoen En kunnen we door deze Grote Jubileum loterij voor een ieder wat extra's doen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 10