SI van der Van Burgsteden Antiek O HOUD U HET HOOFD ERBIJ? 4 ^5^ win ter show Heiloo, kerfst 2004 Aantal digitale kerstkaarten groeit enorm m m LICHTADVIES www.vanderlakenlichtadvies.ri ZIE ONZE KUSSENKRANT uiujuj.rozing.nl Van der Laken Lichtadvies Van der Veldenstraat 7 1851 HS Heiloo Telefoon 072 5323030 Fax 072 5323031 E-mail vdlaken.lichtadvies@tip.nl Vrijblijvend lichtadvies bij u thuis of op de zaak Winkel met exclusieve Designverlichting Lampenkappen op maat Projectverlichting Dit jaar geen expositie van werk van kunstenaars uit onze eigen omgeving. Wij kekken er voor gekozen u kennis te laten maken met de kijzondere en pracktige okjecten die te zien waren op de decoratiekeurs 17 Mason Oh jet in Parijs. Op deze mooiste decoratiekeurs van Europa kekken wij sfeervolle accessoires ingekockt waar mee een warme wintersfeer in kuis kan worden gecreëerd. We kekken o.a n unieke collectie zilverwerk ingekockt en mondgeklazen glaswerk zoals karaffen en parfumflessen. Ook franse kouten kistjes, kontkussens, winterwoonplaids, elegante en stijl volle sckermlampen etc. Styling kureau Ineke van Beek keeft ket allemaal pracktig gecomkineerd met onze collectie 18e en 19e eeuwse Engelse meukelen, onze kerkenkare vrucktenkouten tafels en stoere gepatineerde antieke kasten met n ingetogen en sokere uitstraling. Aangevuld met de natuurlijke arrange menten van Magda Bakker is ket weer vn feest om naar te kijken. Kortom: kom en geniet.en laat u inspireren door de warme sfeer in onze winterskowroom die duurt tot eind december. Gerda en Frank Van Burgsteden ason Wij zijn open van dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur. Vrijdag tot 21.00 uur Van Burgsteden Antiek, Kennemerstraatweg 536, 1851 NH Heiloo Tel. 072-5337756 Internet www.vankurgstedenantiek.nl BIJ KONINKLIJKE BESCHIKKING HOFLEVERANCIER 3 UUesterweg 261 1852 HG Heiloo Tel. 072 - 532 17 38 Fox 072 - 532 16 86 Ook deze kerst is de verwach ting dat er weer enkele hon derdduizenden digitale kerst kaarten verstuurd worden. Veelal kan dat gratis. Een van de grotere websites waar dat gratis kan is www.xmas.nl. Deze website bestaat deze kerst 3 jaar. Het eerste jaar werden er 4.000 kerstberichten ver stuurd. Vorig jaar was dat aantal gestegen naar 127.000. De makers verwachten ook dit jaar een forse stijging van het aantal verstuurde kerstkaarten. Het succes van de Xmas.nl? „Bezoekers kunnen kiezen uit een groot aantal leuke kerst kaarten en het versturen gaat snel en eenvou dig", aldus Jaap Verhofstad, een van de makers van Xmas.nl. De tradi tionele kerstkaarten zijn sfeer volle foto's. De humoristische kaarten zijn animaties. Verder kan de afzender de kerstsfeer vergroten door een kerstmu ziekje aan de kaart toe te voe gen. Is de kaart samengesteld dan kan deze eenvoudig aan meerdere vrienden of colle ga's gemaild worden. Er zijn zelfs bedrijven die hun hele klantenbestand via Xmas.nl een kerstwens sturen. Papieren kaarten Nieuw dit jaar is dat het ook mogelijk is om echte papieren kerstkaarten te verzenden. Hiervoor moet wel een kleine vergoeding betaald worden. m

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 16