Verloting van 2 MUSICALKAARTJE voorde Vorstelijk voordeel bij schildersbedrijf J. Bolt en naar keuze bij een opdracht in de winterperio Jan Boltenhof 24 1852 HG Heiloo T. 072 - 532 03 91 www.schilderbolten.nl jbolten@schilderbolten.nl Tussen 15 november 2004 en 18 maart 2005 30,- korting per man per dag voor particuliere opdrachtgevers. 12,50 korting per man per dag voor zakelijke opdrachtgevers. Ook dit jaar doetJörgen Bolten, eigenaar van schildersbedrijf J. Bolten weer mee met de 'vorstelijke voordeelactie' die het schilderwerk bin nenshuis een stuk voordeliger maakt. Particuliere opdrachtgevers krij gen E 30,- per man per dag korting, bedrijven krijgen E 12,50 korting in de actieperiode die t/m 18 maart loopt. Naast de kortingsactie kun nen liefhebbers van een musical een dubbelslag slaan bij Jörgen Bolten. ledereen die door deze schilder het binnenwerk laat uitvoeren binnen de actieperiode komt namelijk in aanmerking voor twee musi- calkaarten naar eigen keuze! 'voor' en 'na' foto's op de websi te, die een kleine impressie geven van wat goed schilder werk met uw huis kan doen. Als een complete metamorfose laat het de huizen met verrotte kozij nen na het schilderwerk stralen alsof zij zojuist zijn opgeleverd. Bovendien heeft Jörgen de foto's „We proberen elk jaar wat nieuws te verzinnen voor onze klanten", licht Nelleke, de part ner van Jörgen, toe. „Vorig jaar hebben wij een reproductie van de winterkoningin verloot, dit jaar hebben wij twee musical- kaarten naar keuze in de aanbie ding". Nieuw is ook de Sigma kleurenkoffer die Jörgen tot zijn beschikking heeft om de klanten op een makkelijke manier corre sponderende kleuren te laten kiezen. De koffer bevat zes kleu- renwaaiers en een cd-rom. „Door de kleurenwaaiers kun je twee of drie kleuren naast elkaar leggen die met elkaar corresponderen, maar net even een tintje lichter of juist donkerder zijn. Op deze manier kun je heel goed kleuren kiezen die echt bij elkaar horen, die in dezelfde schakering pas sen. In de bijbehorende koffer zit bovendien een cd-rom, waarmee de klant op de computer kleuren kan verslepen. Wanneer je bij voorbeeld twee kleuren verf wilt gebruiken kun je prima zien of ze wel bij elkaar staan en niet met elkaar vloeken", aldus de schilder. Website Jörgen werkt alleen met kwali- teitsverf. „Normaal verf ik met Sigma, maar ik werk ook met Sikkens. Wanneer mijn klanten al een verf hebben gezien bij een bouwmarkt dan laat ik de kleur zo goed mogelijk nama ken bij Sigma. Dit levert nauwe lijks verschillen op in kleur, maar uiteraard wel in kwaliteit." Met gepaste trots melden Nelleke en Jörgen ook dat het schildersbedrijf sinds april van dit jaar beschikt over een eigen website. „Op www.schilderbol- ten.nl staat precies vermeldt wie we zijn en wat we doen. Daarnaast vindt men er tips voor verven, bijvoorbeeld de nieuw ste 'mode' metallic verf en diver se links naar schilderwerk en wetenswaardigheden op behang- en verfgebied", aldus Nelleke. Leuk om te zien zijn de ook allemaal in een fotoboek, zodat de mensen zonder compu ter of internetaansluiting even eens een impressie kunnen krij gen. Afspraken maken via de e- mail is ook geen probleem. „Met name de jongere generatie vindt het prettiger om te mailen dan te bellen", weet Nelleke. „Wanneer men ons een mailtje stuurt met vragen dan mailen wij de antwoorden gewoon netjes terug. Wel zo makkelijk, en ik bel zo nooit ongelegen". Kleuradvies Hoewel enigszins bescheiden, geeft Nelleke toe dat zij de klan ten van Jörgen graag voorziet van een goed kleuradvies. De fotomap toont dan ook een per fect op elkaar afgestemd stukje schilderwerk, behang, tapijt en gordijnen. „Ik heb er niet voor geleerd hoor, maar heb er wel enige kijk op", is het antwoord. „Ik vind het echter leuk om de klanten hierin te adviseren wan neer zij hierom vragen. Dat Nelleke er echt kijk op heeft laat het fotoboek zien bij de eigen rood geschilderde wand in huize Bolten. Van olijfgroen naar schit terend rood geeft de kamer een warme uitstraling, een juiste stap richting de koude wintermaan den! Ook heeft Jörgen afgelo pen winter het trappenhuis en de toiletgroepen geschilderd van een kantoorpand van Magneet Makelaars in Alkmaar. „We mochten zelf de kleuren bepalen en het geheel is ontzettend opgeknapt. We hebben veel positieve reacties ontvangen na afloop." Ook deze foto's vindt u terug op de website, dus oordeel zelf! Nog meer voordeel Bij schildersbedrijf J. Bolten is de zogeheten BTW-regeling van kracht. Dit betekent dat bewo ners van een pand van vijftien jaar of ouder (dat bestemd is voor permanente bewoning) maar 6% BTW betalen. Dit tarief (nor maal 19%) is geldig voor zowel het bin nen- als het buitenwerk. Nog meer voordeel dus bij J. Bolten! Wie meer wil weten over schildersbe drijf J. Bolten neemt uiter aard een kijk je op de web site www.schilder bolten.nl. U vindt J. Bolten aan de Jan Boltenhof 24 te Heiloo, tel. 072- 5320391.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 25