De stoof maakt af uw woonwensen waar! lllllllllIUlHIMiai «I KEUKEN ClI RESTYLING Uniek concept Wie binnenkort toe is aan een nieuwe keuken, moet echt even bij De Stoof naar binnen lopen. Wat anderen beloven maken de medewerkers van De Stoof namelijk helemaal waar! Omdat de keukens in eigen bedrijf worden gefabriceerd, is nagenoeg alles mogelijk. De kleur, vorm, materialen en (inbouw)appa- ratuur kunnen zodanig aan uw wensen worden aangepast, dat voor iedereen een passende keuken gemaakt kan worden. Bovendien krijgen de klanten een persoonlijke begeleiding en is één vaste mede werker bezig met de fabricage van de keuken. Zo is contact mogelijk via korte 'lijnen' en bovendien is iedereen die een keuken laat maken door De Stoof altijd welkom in de werkplaats om naar de voort gang te kijken. Zo wordt de voor pret wellicht nog leuker! Achter de showroom van de badka mers staat een keuken met een prachtig AGA fornuis. Je krijgt er welhaast zin in om het schort voor te doen en een lekkere maaltijd te bereiden. „De fornuizen zijn allen voorzien van een uniek nummer", laat eigenaar Jeroen Schermer weten. „Bij de verkoop wordt het fornuis overgeschreven op naam van de nieuwe eigenaar. Het lijkt wel een auto, maar mocht het forn uis ooit 'kwijtraken', dan is het via het serienummer terug te vinden." De Stoof is bovendien dealer van andere kwaliteitsmerken, die de ouderwetse fornuizen van vroeger in een modern jasje hebben gesto ken. Het resultaat? Zeer fraaie, nos- De openingstijden van De Stoof keukens en badkamers zijn van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.00 uur, tel. 072-5333392. Voor meer informatie kijk op www.destoofkeukens.nl. Keuken Restyling is op maandag gesloten, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur geopend, tel. 072-5320841. Voor meer informatie kijk op www.keukenrestuling.nl. U vindt De Stoof en Keuken Restyling aan Industrieterrein Oosterzij 12 in Heiloo. talgie uitstralende, apparaten met de moderne gemakken van tegen woordig! Met bijna 20 jaar ervaring weten ze bij de Stoof voor iedere klant een passende oplossing te vinden. Qua service wordt net dat stapje extra gezet, wat het verschil maakt tussen 'goed' en 'uitstekend'. „Wat bij een ander niet kan, vinden wij eigenlijk de normaalste zaak ter wereld", meent het paar. „Omdat we van ont werp tot en met de plaatsing in eigen beheer uitvoeren is eigenlijk alles mogelijk. Desgewenst regelt De Stoof de complete verbouwing van de ruimte, zoals het vervangen van kozijnen, deuren, stucwerk van pla fonds etc. We nemen indien gewenst ook alles uit handen en zorgen er voor dat de klant zo kort mogelijk in de (verbouwing)rommel zit. Het moet natuurlijk niet zo zijn dat men na het plaatsen van de keuken of badkamer weken op een schilder, stukadoor of timmerman moet wachten. Wanneer men bij ons bin nenloopt vragen we naar de wensen en krijgen de klanten eerst een vrij blijvende prijsopgaaf. Pas daarna gaan we in huis opmeten en komen we 'over de vloer'. We werken echter wel het liefst op afspraak, zodat we iedereen zo goed mogelijk van dienst kunnen zijn!" Ook voor uw badkamer bent u bij De Stoof aan het juiste adres. Kasten, kastenwanden en badka mermeubels kunnen van ontwerp tot en met plaatsing in eigen beheer worden uitgevoerd. Bekende Engelse merken staan garant voor jarenlang sfeervol bad(kamer)plezier! Wastafels, baden in Engelse stijl, bidets, dou chekranen, zeepjes, handdoekens ets, geschenkmandjes... je kunt het zo gek niet bedenken of De Stoof kan het leveren. In de toonzaal staan complete badkamers tentoon gesteld, in diverse stijlen. Van strak en modern, tot landelijk en 'gekleurd'. De materialen zijn uiter aard van hoogwaardige kwaliteit en absoluut vochtbestendig. Ook kan fabriekswerk worden gecombineerd met handwerk, waardoor een anders 'dure' hand gemaakte keuken ineens voor iedereen mogelijk wordt. „Iemand heeft het eens vergeleken met kos tuums, om de mogelijkheden van 'de combinatie' van de stoof en de Keuken Restyling uitte leggen. „Je moet het eigenlijk zo zien dat wij maatpakken en confectiepakken verkopen. Handgemaakte keukens en keukens vanuit de fabriek. De confectiepakken kunnen echter op maat gemaakt worden, ingekort of uitgelegd. Met de keukens is dat net zo. Je koopt een fabriekskeu- ken, maar wij kunnen deze zo aan passen dat het haast lijkt alsof het handgemaakt is. Een andere kleur is mogelijk dankzij onze eigen spuite- rij, een andere greep of profiel geeft de deurtjes een heel andere uitstraling, desgewenst een hand gemaakt ornament aan de muur of schouw om de afzuigkap, we kun nen de keuken zo maken als de klant het wil! Het is een stukje extra service wat we bieden, om een fraaie keuken voor iedereen toe gankelijk te maken. Doordat dan een deel fabrieksmatig kan worden gemaakt kan de klant wel duizen den euro's besparen. In deze tijd toch mooi meegenomen", aldus Carla. Het nieuwste paradepaardje van De Stoof is Keuken Restyling. Wie de kleuren van zijn of haar keuken zat is, maar niet zo veel geld wil beste den aan een compleet nieuwe keu ken 'restyled' de oude gewoon. „In deze tijd van recessie een gouden greep, zo blijkt", laten ze bij de Keuken Restyling weten. „Bovendien is De Stoof ooit begonnen als een bedrijf in keuken-renovatie. „We knappen in dit geval de oude keuken weer als nieuw op. Nieuwe deurtjes en ladenpanelen in alle kleuren, soorten en maten laten de keuken weer stralen. De Keuken Restyling heeft alles in huis voor uw nieuwe keuken. Fronten, lijsten, knoppen, werkbladen (aanrecht), noem maar op. Daarnaast levert De Keuken Restyling ook parket, een prachtige collectie vloer- en wandtegels, kra nen en andere accessoires op keu- kengebied. Zo kan de keuken in één keer geheel naar wens worden ingericht, en worden ellenlange zoektochten naar bijpassende tegels en 'vloerbedek king' over bodig.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 28