IIIHIIKI Er staat heel wat op stapel bij kapsalon Styles aan de Kennemerstraatweg 388 in Heiloo. Op 24 januari 2005 wordt de kapsa lon 'gerestyled', oftewel verbouwd. „We willen het niveau waarop we werken ook graag naar buiten uitstralen", meent eige naar Rob Offerman. „We zijn zo trendy als het maar kan op het gebied van kapsels en kleuren, nu wordt het ook tijd voor dezelfde frisse aanpak van onze salon!" Het ontwerp ziet er strak uit. Twee enorme zuilen sieren de ingang, er komen aparte hoeken voor knippen en kleuren, en lichtbakken met knalkleuren in plexiglas vrolijken de boel enorm op. „Er komen bovendien twee 'knipstoelen' bij, dus we breiden nog uit ook", lacht Rob. Uiteraard kunnen de klan ten tijdens de verbouwing gewoon terecht bij Styles, in een mobiele kapsalon in de directe omgeving. Styles is een geweldige kapsalon voor 'jong- denkende' mensen. Het team, bestaande uit Marieke, Jolanda, Rody en Els is van alle markten thuis en creëert als het ware de nieuwste trends. „Wij zijn duidelijk vooruitstre vend op dit gebied", weet Rob. „Momenteel loopt bijna half Nederland met een matje in de nek. Dat model was bij ons drie tot vier maan den geleden hot. Wij halen ze er juist al weer af!" Het is niet vreemd dat Styles de mode bepaalt. Rob is immers een topman in zijn vak! Hij geeft trainingen aan andere kappers, is in gesprek met het technisch team van Davines Italië om toe te treden tot het technisch team in Europa en heeft een eigen collectie ontworpen voor Davines Nederland. Deze collectie heeft Rob in september in Amsterdam gepresen teerd. „Wanneer het gesprek met Davines Italië goed verloopt mag ik een Europese collectie voor Davines maken, een hele uitdaging!" Natuurlijke look Daarnaast verzorgt Rob trainin gen, workshops en binnenkort een masterclass voor de klanten van Davines. „Tijdens deze workshops laat ik de kappers die al met Davines werken zien hoe creatief je met de producten kunt zijn", licht Rob toe. „Het zijn op de salon gerichte handelingen, die voor iedereen hanteerbaar moeten zijn. Niet ieder een is namelijk even creatief, dus reik ik als het ware de mogelijkheden aan. Tijdens een show gaat het er heel anders toe. Daar mag het heel extreem, lekker freaken." Tijdens de show in theater Panama werd duidelijk dat Davines deze winter voor volle, vrouwelijke en glamou- reuze kapsels kiest. Het Italiaanse haarverzor- gingsmerk presenteerde in de Amsterdamse Panama de nieuwe haar lijn Glamretro 04/05. De laagjes en de matjes maken daarin plaats voor meer volle, vrouwelijke li nen. Tevens was er een grote rol weggelegd voor asymmetri sche pony's. Verder waren nieuwe variaties op de klas sieke 'bob' te zien. Rob Offerman maakte het beeld compleet door chocoladebrui ne tinten, diepgouden tonen en violetblond te gebruiken. Waar in voorgaande seizoenen werd gewerkt met sterke kleurcontrasten, zorgden de verfijnde kleurschakeringen dit keer voor een meer natuurlijke look. Geen showsalon „Denk nu niet dat wij alleen maar een 'show salon hebben hoor", schuift Rob zijn talent wat naar de achtergrond. „Zoveel mensen, zoveel wensen. Voor iedereen kunnen wij binnen onze eigen collectie een passend model vinden. Natuurlijk houden wij er van om onze klanten trendy te knippen of te kleuren, we hanteren nu eenmaal een bepaalde stijl. De manier waarop we hier werken is hope lijk uitnodigend. Laten we zeggen dat alle 'jongdenkende' mensen hier aan het juiste adres zijn." haarspecialisten Kennemerstraatweg 388 - 1851 BK Heiloo Te. 072-5331078 Kapsalon Styles binnenkort gereStyled!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 31