Annet Haar Zaak 10 jaar SE-Thrt i-IAAR zaak Op je mooist richting de feestdagen met Het Huis Moen. Op je mooist richting de feestdagen bij Het Huis Moen Opticiens PRADA CHANEL BOSS O Loop vrijblijvend binnen om onze nieuwe collecties te bekijken. CASTRICUM - GEESTERDUIN 37 - TEL. (0251) 65 66 95 HEILOO - WINKELHOF 'T LOO 49 - TEL. (072) 533 25 95 WIJ Eindelijk is het dan zover, Annet Haar Zaak bestaat 10 jaar en er staan tal van leuke activi teiten op de kalender! „Een heel leuke was vorige week, wij zijn toen met z'n allen op de foto gegaan voor de aankomende feestdagen. Deze keer een hele happening (zie foto elders in de krant). Ook zijn de uitnodigingen de deur uit naar 'de klanten van het eerste uur'. Ik wil deze mensen trakteren op koffie met gebak in restaurant Veldt in 't Loo. Verder loopt er nog een oproep wie ons de origineel ste manier weet te verrassen met het 10 jarige bestaan, voor diegene heb ik een heel origi neel cadeau", laat Annet weten. De felicitatie dient plaats te vinden in week 49. Wat er nieuw is bij Annet Haar Zaak, buiten de nieuwe kleuren (koele bruintin ten), modellen (glans, glad en stijl), en nieuwe producten van Redken (clear moisture, haar- verzorging en fabricate, een styling spray), is Annet haar cadeaubon. deze bon ontwikkeld, 1 omdat ik de kant en klare cadeaubonnen J afschuwelijk vond. Naar mijn mening moet een cadeaubon voldoen aan het beeld van de zaak, en dat doen standaard cadeaubonnen natuurlijk niet." Annet haar cadeaubon ziet er prachtig uit, leuk om te geven en om te krijgen natuurlijk en wat helemaal fantastisch is, men kan de bon via inter net bestellen (www.annethaarzaak.nl). „Op onze site staat precies beschreven hoe het werkt, binnen 3 a 4 dagen is het mogelijk de bon in huis te hebben, of natuurlijk meteen opgestuurd naar de ontvanger, met eventu eel een persoonlijk berichtje erbij. Het ideale cadeau voor de aankomende feestdagen dacht ik zo, men kan de bon gebruiken voor behandelingen, maar ook is het mogelijk haarverzorgin g- en stylingproducten van Redken ermee aan te schaffen. Verder wil ik klanten er op attenderen om niet al te lang te wachten met het maken van een afspraak voor de feestdagen, uit ervaring weet ik dat het weer storm gaat lopen en het natuurlijk prettig als er nog wat keuze mogelijkheden zijn qua tijd. Gelukkig hebben natuurlijk de mogelijkheid om mensen door te sturen naar ons filiaal in Alkmaar, wat ook al door menig bestaande klant is ont dekt." De ruime openingstijden (dagelijks van 9.00 tot 13.00 uur en van 18.00 tot 22.00 uur zijn natuurlijk ideaal voor werkende mensen en de kin deropvang (tegen geringe betaling) 's morgens is perfect voor ouders met kleine kinderen. Het parkeren van uw auto is de eerste twee uur gratis. „Wat ook nog leuk is om te vermelden is dat ik met mijn medewer kers aanko mend weekend verblijf in het Kuhrhaus in Scheveningen. Eten, gokken, fees ten, slapen en uit waaien staan op het programma, die meiden werken heel hard voor me en ik wil hun op deze manier eens extra ver wennen!" 'Zien mag gezien worden', het motto van Het Huis Moen, wordt wederom krachtig onder streept met de feestelijke collectie monturen van bekende merken als Prada, Chanel en Hugo Boss. Maar hoe mooi en stijlvol deze topmodellen ook zijn, de één staat perfect en de andere wat minder. Een bril is nu eenmaal gezichtsbepaler en modeaccessoire bij uitstek. Waren ze vroeger uitsluitend bedoeld als medisch hulpmiddel, tegenwoordig hebben ze daarnaast de status gekregen van accessoi res die het uiterlijk accentueren en een per soonlijke stijl onderstrepen. Daarom kijken ze bij Het Huis Moen niet alleen naar de mooiste en stijlvolste monturen, maar ook naar het montuur dat perfect bij iemand past. Dit najaar heeft Het Huis Moen weer diverse nieuwe collecties binnen, dus keuze genoeg! The perfect look Een bril kan uw uiterlijk in één klap verande ren. Met het perfecte montuur verandert uw hele oogopslag. Daarom blijven ze bij Het Huis Moen net zolang zoeken tot ze dat per fecte montuur voor u hebben gevonden. Met een hele professionele kijk op de bril als essentieel onderdeel van uw look. In de eerste plaats met een collectie absolute topmerken. Maar ook met een heel persoonlijk advies over welke bril, of misschien wel (kleur)con- tactlens, het beste bij u past. Want zien mag gezien worden bij de opticiens van Het Huis Moen. Het beste advies Het Huis Moen kijkt vanzelfsprekend niet alleen naar de modische aspecten van een bril. De vakbekwame opticiens van Het Huis Moen hebben altijd een perfecte zorg voor ogen en nemen de tijd voor een goed en indi vidueel advies. Over wensen om te zien, of om gezien te wórden. In beide opzichten zorgt Het Huis Moen voor de juiste look.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 33