m Snel en comfortabel zaken doen Man der Borden Makelaardij Bijzondere expositie Bianca Vellekoop bij Casa Design CASA Alle ai één sti Gelderland VAN Ötfö Woning- cn BcilnjtsniakeUwrdij 'asigoedmanagemem Vmefceiiïigen Hypotheken en Pimttdermgen mm mtl 'Vertrouwd en deskundig, met alle aandacht voor persoonlijke en bedrijfsmatige omstandigheden en een open oog voor maatschappelijke veranderingen'. Een kernachtige typering van het makelaarshuis Van der Borden, dat vele generaties lang een bijzondere reputatie geniet in Heiloo, Alkmaar en wijde omgeving. Door de jaren heen heeft Van der Borden alert gereageerd op ontwik- kelingen in de markt en op de sterk groeiende vraag naar zakelijke dienstverleningen. Inmiddels biedt Van der Borden een ongekend scala van financiële producten en diensten aan onder één dak. Dat maakt een bezoek aan Van der Borden bijzon der efficiënt. Zo kunt u uw gesprek met de woning- of bedrijfsmakelaar in 'one stop' combineren met een advies over een hypotheek, een financiering, een verzekering of wel licht een compleet financieel plan. U voelt zich welkom en maakt kennis met mensen die hun vak verstaan. Zo regelt u uw zaken snel en comforta bel, privé of zakelijk! Van der Borden staat met beide benen stevig op de grond. Dat geeft houvast in een tijd waarin de huizen en bedrijfspanden voor een langere periode te koop staan. Advies en begeleiding van een deskundige en ervaren makelaar is daarom van groot belang. Van der Borden kent als geen ander de markt van onroe rend goed in Heiloo, Alkmaar en wijde omgeving. „Panden die voor de derde of vierde keer via onze bemiddeling wisselen van eigenaar zijn geen uitzondering. Onze kennis van de particuliere en zakelijke markt is dan ook ongekend", aldus eige naar Pieter van der Borden. Vastgoedmanagement Van oudsher staat Van der Borden bekend om de verhuur en het beheer van particulier en bedrijfsmatig vast goed, zoals woningen, winkels en kan toorpanden. „Ons bedrijfsonderdeel Vastgoedmanagement huurt, verhuurt en beheert in opdracht van particulie ren, bedrijven en instellingen en insti tutionele beleggers. Ook het beheer ten behoeve van Verenigingen van Eigenaren behoort tot één van de spe cialismen van Van der Borden." Bij Van der Borden kunt u terecht voor alle soorten verzekeringen. Van huis-, inboedel- en aansprakelijk heidsverzekeringen tot pensioenver zekeringen en financiële planning. Een compleet pakket, waarin Van der Borden een onderscheid maakt naar particuliere- en zakelijke verzekerin gen met specialisten op beide gebie den. Lange termijn Van der Borden adviseert bij hypo theken en financieringen altijd met het oog op de lange termijn. Het gaat immers om grote bedragen en ook na tien jaar moet uw hypotheek nog passend zijn in uw persoonlij ke situatie. Dat vraagt om per soonlijke aan dacht voor uw privé-omstandig- heden en toe komstverwach tingen Van der Borden doet zaken met alle geldverstrekkers en verzekeraars vanuit een onaf hankelijke posi tie. U kunt daar om uw keuze maken uit alle bestaande hypotheek- vormen. En Van der Borden is een 'Erkend Hypotheekadviseur'!. Team Het team in Heiloo bestaat uit Pieter van der Borden, Guido van den Berg en Vincent Worm. Pieter van der Borden en Guido van den Berg zijn de vastgoedadviseurs en Vincent Worm is de commerciële binnen dienstmedewerker. Verder is de heer Jan van der Borden actief in een advi serende en ondersteunende rol en is Wim Koeken er een dag in de week als stagemedewerker. „Bij Van der Borden staan service, kwaliteit en bereikbaarheid hoog in het vaandel. Tevens kunnen wij ons beroepen op het feit dat de vast goedadviseurs in Heiloo zeven dagen per week bereikbaar zijn. Ons kan toor is 6 dagen per week geopend (zaterdags van 10.00 -14.00 uur), maar de vastgoedadviseurs zijn ook 's avonds en het gehele weekend altijd bereikbaar!" Bij Van der Borden is het ook moge lijk om u gratis in te laten schrijven als woningzoekende. „Wij nemen uw wensen op in een zoekprofiel en plaatsen dat in ons systeem. U wordt dan als er een woning op de markt komt die in uw zoekprofiel past direct op de hoogte gebracht. Ook kunt u bij ons terecht voor een gratis waardebepaling van uw woning." Kortom, bij Van der Borden vindt u een makelaar die echt zeer actief uw belangen behartigt bij zowel aan- als verkoop en via zijn jarenlange erva ring het beste biedt qua service en kwaliteit in deze moeilijke markt! HEILOO - Bianca Vellekoop leidt een nomadisch leven sinds ze een aantal jaren geleden koos voor het kun stenaarsbestaan. In de landen waar zij langere perioden verblijft (Spanje, Filippijnen) exposeert zij haar werk in diverse galeries. Vorig jaar is Bianca gevraagd om te expo seren in Nederland (Het felle kleuren bepalen haar palet. Enkele dagen duurt het creatieproces van de compo sitie. Na tientallen schetsen begint de tekenfase op het doek en uiteindelijk wordt de acrylverf aangebracht op eventueel bladzilver. Haar vaak monumentale doe ken met een krachtig span- Arsenaal te Naarden-Vesting) en sindsdien brengt zij steeds meer tijd in haar geboorte land door. Naast het vrije werk houdt zij zich bezig met de uitvoering van particuliere en bedrijfsopdrachten. Vanuit een geabstraheerd realisme schildert Bianca gestileerde, vrouwelijke rol modellen. Overwegend in het contrast zwart/wit, maar ook ningsveld verwijzen naar een cruciale verandering in onze Westerse cultuur. Vrouwelijke en mannelijke rolmodellen evolueren en de stereotiepe passieve vrouw wordt meer masculien, terwijl de man ook zijn zachte kanten mag tonen. Al in de Klassieke Oudheid konden vrouwen zich spiege len aan goden als Venus, Minerva en Diana, die als godin gelijkwaardig waren aan de mannelijke bewoners van de berg Olympus. Met het Christendom verdween dit universele vrouwbeeld en werd vervangen door de maagd Maria, als eenzijdig symbool van moederschap en troost. De energie van de sterke vrouw bestaat juist uit een veelzijdig heid; een combi natie van kracht, intelligentie en sensualiteit. De scheidslijn tussen vrouwelijke ero tiek en de ver heerlijking van de moederrol is komen te verva gen. Een symbio se van de moe der en verleid ster is ontstaan, mannelijk en vrouwelijk tege lijk, Yin en Yang. Een eenduidig rolmodel bestaat niet meer; het een sluit het ander niet uit maar vult haar juist aan en comple menteert het portret van de sterke vrouw. De expositie van Bianca Vellekoop is te zien bij Casa Design in winkelhof 't Loo nummer 45, Heiloo, tel. 072- 5335369. 18 ff TIJDELIJK 25% KORTING OP DEZE TWEE JUBILEUMMODELLEN De Kubusbank is het eerste ontwerp van Jan des Bouvrie voor meubeltabrikant Gelderland, Met dit ontwerp verwierf hij in 1969 nationale bekendheid en kwam hij de Nederlandse huis kamer binnen. Ingetogen vormgeving, optimaal zitcomfort en een hoge, ambachtelijke kwa liteit hebben deze bank in 35 jaar tot een tijdloze klassieker gemaakt. Hele generaties zijn inmiddels op de bank opgegroeid. Als ode aan Jan des Bouvrie en zijn grote betekenis voor de Nederlandse wooncultuur biedt Gelderland twee van zijn ontwerpen aan met een een malige korting van 25%! De kubus- en de knopenbank zijn tijdens de actieweken, tot en met 31 december 2004, verkrijgbaar in een speciale stof- of leersoort. DESIGN CASA design Interieurarchitectuur Winkelhof 't Loo 45 1851 HT Heiloo telefoon 072 - 5335369 telefax 072 - 5338930

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 36