House of Mayflower biedt 2000m2 wonen in stijl Mayflower House of Mayflower 11 ia Industriestraat 6, 1704 AA Heerhugowaard Tel.: 072 - 571 30 85 www.houseofmayflower.nl Leg bij House of Mayflower de basis voor stijlvol wonen. Kies uit trendy meubels en strakke tafels en kasten in vooral teak en eiken. Woonaccessoires en verlichting maken het af. Speciale wensen worden voor u getekend en op maat gemaakt. HOUSE OF IV /I r I 2 0 0 0 M2 WONEN IN STIJL "iii Ma. 13.00-17.30 uur, di. - do. 10.00-17.30 uur, vrij. 10.00-21.00 uur, za. 10.00-17.00 uur. Wie de winkel van House of Mayflower aan de Industriestraat 6 te Heerhugowaard binnenstapt ervaart een warme entree. De meubels, die allen een natuurlijke sfeer uitstralen, doen zeer stijlvol aan, zonder dat het afbreuk doet aan het gevoel van knusheid en geborgenheid. Integendeel! De tijdloze kleuren van de voornamelijk teakhouten en eikenhouten meu bels geven een gevoel van natuurlijke rust. De woonaccessoires en ver lichting geven het geheel een persoonlijk tintje. Accessoires als kaarsen, kussens, spiegels en vloerkleden in alle mogelijke kleuren bieden de mogelijkheid om kleur te geven aan uw interieur. Bent u uw interieur meer dan zat? Zou u wel eens helemaal opnieuw willen beginnen, maar u weet niet hoe? Neem dan vooral een platte grond van uw woonkamer mee! Het team van House of Mayflower maakt dan een interieurtekening voor u. En dat helemaal gratis! Alle meubels kunnen op maat worden gemaakt, zodat u in samenspraak met het team uw huiskamer precies passend kunt inrichten. Zorg wel dat u over voldoende tijd beschikt bij een dergelijk bezoek, want de medewerkers van House of Mayflower nemen namelijk ook nog echt de tijd voor u! Het enthousias te jonge team is gemiddeld name lijk wel 3 uur bezig met de interi eurtekening. Maar het resultaat is er dan ook naar! Huisstijl succesvol „We zijn zo'n 15 jaar geleden met Mayflower begonnen als cadeauw inkel", vertelt eigenaresse Anoeska Baxter-Warman. „Langzamerhand zijn we steeds meer op meubels overgeschakeld. Toen we dit pand in Heerhugowaard 4 jaar geleden te koop zagen staan zijn we er enthousiast ingedoken en in sep tember 2001 is House of Mayflower geopend. Daar waar de zaak in Heiloo vooral op accessoires is gericht en de verkoop van meubels een klein gedeelte van de verkoop betreft, is het hier precies anders om. Onze huisstijl is naturel en strak, maar wel met een landelijke en gezellige uitstraling. Het blijkt enorm aan te slaan. We trekken mensen aan vanuit heel Nederland. Zij hebben ons in VT Wonen, Libelle of Margriet zien staan. Daarnaast zijn veel mensen na de Woonbeurs in de RAI in onze zaak geweest. Zelfs het tv-programma Thuis in Nederland heeft belangstelling getoond om opnames te maken, dus je mag wel zeggen dat onze huisstijl succesvol is." Service en maatwerk De service bij House of Mayflower is ook uitstekend. „We leveren in heel Nederland, waarbij de bezorging in Noord-Holland zelfs geheel gratis wordt uitgevoerd. De twee eigen vrachtwagens rijden dagelijks, zodat u de spullen zo snel mogelijk in huis heeft." Ook in het leveren van maatwerk betreft is House of Mayflower niet onnodig duur: „We kunnen alles maken. In de zaak vindt de klant misschien wel een standaard rechthoekige tafel die hij liever in het vierkant wil hebben. Geen probleem. De extra kosten bedragen ongeveer 10 tot 15% van de normale verkoopprijs, daar waar anderen soms het dubbele rekenen! Dat is gelukkig bij ons niet nodig." Verantwoord hout House of Mayflower verkoopt meu bels die zijn gemaakt van 'verant woord hout'. Het teakhout komt van teakplantages, de eiken meu bels vinden hun oorsprong in hout van plantages uit Europa en Canada. „We verkopen merken als Crack, Danca, Soho en de Libelle- collectie", laat Anoeska weten. „Teak en eiken is momenteel 'hot'. Bovendien valt teak prima met gre nen te combineren, qua kleur en uitstraling geeft het net iets extra's. De kleuren camel, beige en naturel zijn de best verkochte kleuren wat meubels betreft. Logisch als je bedenkt dat je om je interieur te veranderen beter wat knallende accessoires kunt toevoegen in plaats van allemaal dure meubels te ver vangen. Ook tweedstof is deze win ter helemaal in, lekker wollig en zeker in het najaar een warme aan vulling in uw interieur. En wie het zonde vindt om zijn oude bank de deur uit te doen omdat de kleur hem niet meer bevalt; wij verkopen banken met losse hoezen, zodat een andere kleur hoes al een heel 'nieuw' interieur laat zien. Kom maar eens een kijkje nemen bij House of Mayflower, er valt name lijk genoeg moois te zien!" Op 28 november heeft House of Mayflower van 12.00 tot 17.00 uur koopzondag. Voor informatie belt u met 072-5713085 of neem een kijkje op www.houseofmayflower.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 37