fjl( WM B«BHAZirrteffcSlTCUS^ Hid Q Nieuwe voorste De nieuwe voorstelling is een mix van revue, var^é en circus. De tent is geheel aangekleed met blauw--pluche en glimmend koper- De artiesten en medewer- cers zijn afkomstig uit Duitsland, Oostenrijk, België en Nederland. De productie 2004 heeft de titel Showtime, waarbij het clowneske duo Didi en Jannie als een rode draad door de voorstelling zullen lopen. Jannie wil maar een ding in haar leven, en dat ïs beroemd wor den Na te zijn Jfgewezen bij Idols en de Soundmixshow heeft zij haar pijlen gericht op het circusvak. Tijdens de show drijft zij Didi, in de rol van regisseur, tot wanhoop. Samen zorgen zij echter voor zeer komische momenten en hilarische taferelen. Nederlands jongste circus producent (Alex Sijm, 28 jaar) is er dit jaar in geslaagd een interna tionaal bekroonde illusieshow te contracteren. Het Oostenrijkse duo Larott presenteert een afwis selende act waarbij een jachtlui paard verandert in een konijn en panters als uit het niets verschij nen. Met deze act traden zij de afgelopen jaren op in heel Europa. Het is de eerste keer dat zij in een Nederlands circus te zien zijn. Het publiek zal zich dan ook regelmatig afvragen, is het fictie of is het werkelijkheid. Mister Marc is een allround muzi kant en gebruikt in dit program ma zijn drumstel op een wel heel bijzondere manier. Daarbij jong leert hij met bekkens, drum-sticks en ballen. Tevens presenteert hij het om tijdens het jongleren muziek te produceren. Uit Duitsland komt Miss Georgina, zij is een uiterst lenige dame en pre senteert een prachtige act op het strak gespannen koord. Als Pierrot, vouwt zij zich in de meest bijzondere bochten. Zij is dan ook een slangenmeisje van ongeken de klasse. Miss Beathe brengt met veel liefde en plezier een vrolijke duivenparade. Haar gevleugelde vrienden zijn het middelpunt van deze act. Chef-kok Marco laat in hoog tempo bordjes, schalen en kopjes draaien op wiebelende stelen. En hoog boven de circus piste brengt het duo Le Francois adembenemende acrobatiek aan de duo trapeze. Deze act is een combinatie van kracht, gratie en durf. Clown Picar is ook dit jaar weder om van de partij en zorgt voor de nodige ontspanning. Het publiek wordt tijdens zijn optreden meer dere malen bij zijn act betrokken. Het hele circus staat dan ook bin nen de kortste keren op zijn kop. Tenslotte maakt de Kaselowsky Family haar opwachting in de piste. Zij zijn experts op het gebied van messenwerpen, zweepslaan en lassodraaien. Tijdens het komen de wintercircus tonen zij zich meesters in dit specifieke vakge bied. Met een spetterende en Kortom het Wintercircus Sijm breidt steeds verder uit en de nieuwe productie 2004/2005 bevat alle elementen welke circus zo bijzonder maakt. Het samen gestelde ensemble is een mooie balans van jong talent en geves tigde internationale artiesten- feestelijke finale wordt de voor stelling uiteindelijk afgesloten. In samenwerking met Circus Impressariaat Sijm heeft de Uitkijkpost een geweldige prijs vraag georganiseerd. In het kader van het 70-jarig bestaan van Uitkijkpost BV mag de redactie 70 x 2 kaartjes weggeven voor de cir cusvoorstelling van 31 december, aanvang 15.30 uur! Zorg dus dat je de onderstaande drie vragen oplost, zodat jij straks met je vader, moeder, zusje of broertje, of misschien wel je oma of opa naar het circus kunt! Om het je een beetje makkelijk te maken kun je de antwoorden terug vin den in het circusbericht elders op deze pagina. Prijsvraag Vraag 1Hoe heet de productie van 2004, waarbij het clownes ke duo Didi en Jannie als een rode draad door de voorstelling lopen? Vraag 2. Hoe oud is Nederlands jongste circusproducent? Vraag 3. Wie zijn voor het eerst in een Nederlands circus te zien? Beantwoord bovenstaande vragen en maak kans op 2 kaartjes voor het Circus! Stuur je antwoord voor 7 decem ber naar De Uitkijkpost met als onderwerp 'Prijsvraag Wintercircus Sijm'. Langsbrengen mag natuur lijk ook. De prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht. De Uitki e-ma.ilr ost, De Hoefsmid 5 1851 PZ Heiloo actie@uitkijkpost.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 39