Een natuurlijke facelift nder pijnlijke operaties? og voor de zomer 2005 van |e The Bodystyliste GD Tel.072-5320082 Natuurlijke facelift zonder operaties bij De Bodystyliste GD ie op het gebied van gezichts behandeling IEUW - NIEUW - NIEUW - NIEUW als hulpmiddel tegen rimpels igmentvlekken, enzovoort j de definitieve ihtharingstechni van cïe pïasmalite FPL machine. (Gecertificeerd erkend lichttherapeute, vergoeding via de verzekering mo^él^k.) AL ZICHTBAAR RESULTAAT NA 1 BEHANDELING'!! Wilt u dit ook? Maak dan snel een afspraak bij: ■ÉHH af? ■IMH Dé revolutie op het gebied van gezichtsbehandeling vindt u nu bij De Bodystyliste GD in Heiloo! Gerda Dobber heeft namelijk de lonzyme DF- machine aangeschaft, die het binnendringen van actieve bestanddelen in de huid versterkt. Deze werkwijze biedt resultaten die tot op heden niet voor mogelijk werden gehouden in de cosmeticawereld. De eigenaresse heeft voor de behandeling diverse foto's genomen van de gebruikers van het apparaat. Het resultaat na twee maanden is al verbluffend. Rimpels zijn een stuk minder diep, acné wordt tot staan gebracht en pigmentvlek- ken of ouderdomsvlekken worden een stuk minder dankzij de behande ling met de lonzyme DF-machine. „Het was een forse investering, maar de machine is zijn geld meer dan waard", meent Gerda Dobber, „ledereen weet inmiddels wel dat vitamine A en C goed zijn voor de huid. De crème moet echter wel goed in de huid worden opgeno men voordat echte verbetering zichtbaar is. De vitamines van Environ werken op zich al vrij goed. Zij zijn niet geparfumeerd en gemaakt op een natuurlijke basis. De tubes zijn gecyld voor een lange re houdbaarheid. Bovendien heb ben de tubes een houdbaarheidsda tum. Vitamines 'vergaan' langzaam in een gewone tube, waardoor min der resultaat wordt geboekt. Door de speciaal geprepareerde tubes van Environ is het resultaat opti maal. En door de combinatie met de lonzyme DF-machine zijn snellere- en prachtige resultaten mogelijk." Extreme Make Over De foto's wijzen inderdaad uit dat Gerda in amper twee maanden tijd al behoorlijke resultaten heeft geboekt. Zeker bij mensen met een probleemhuid is de verbetering dui delijk zichtbaar. „Er is veel behoefte aan een mooie huid vandaag de dag", weet de bodystyliste. „Ik ben op zich niet tegen programma's als Extreme Make Over, maar zou liever zien dat mensen eerst met crèmes aan de gang gaan voor zij naar de plastisch chirurg stappen. In België wordt bijvoorbeeld al veel samen gewerkt tussen plastisch chirurgen en schoonheidsspecialisten. Hier is het moeilijk om de artsen zo ver te krijgen, maar ik heb wel hoop op een uiteindelijke samenwerking. Een gezonde huid geneest namelijk veel mooier dan een huid die in slechte conditie is. Zo zouden wij het 'voorwerk' van de plastisch chi rurg kunnen overnemen. De crèmes werken dan aan het gezond herstel van de huid en blijkt een operatie achteraf toch noodzakelijk dan is de huid zo optimaal mogelijk voorbe reid op de ingreep." de iontoforese en sonoforese op lage frequentie. De intensieve vita minebehandeling van Environ werd door het magazine Harpers and Queen geciteerd als één van de tien beste gelaatsverzorgingen in Groot- Brittanië en won reeds verschillende malen de Grand Prix Marie-Claire Awards. „Hou het er maar op dat het appa raat als het ware kleine gaatjes in de huid maakt waardoor de crèmes makkelijker worden opgenomen. De geluidsgolven verbeteren het opnamevermogen zo'n 4000 maal", maakt de bodystyliste het verhaal iets minder technisch. Uiteraard kunnen de klanten ook nog steeds bij Gerda Dobber terecht voor de definitieve ontharing. De pïasmalite Behandelingen betaalbaar Uiteraard hoef je geen probleem huid te hebben om plaats te mogen nemen in de stoel van Gerda Dobber. „Elke huid is te verbeteren. Bovendien zijn de behandelingen voor bijna iedereen wel betaalbaar. Wanneer je kijkt wat een Botox- behandeling kost dan ben je bij mij een stuk voordeliger uit! Bovendien werk ik puur met producten op een natuurlijke wijze, terwijl Botox laten inspuiten toch iets onnatuur lijks is. En de resultaten van de lonzyme DF-machine zijn eigenlijk net zo mooi!" Het apparaat werd speciaal ontworpen door dr Fernandes voor mensen met huid klachten. Het werkt in combinatie met twee wetenschappelijk bewe zen methodes, namelijk gepulseer- Meer weten over behandelingen en mogelijkheden? Maak dan snel een afspraak bij De Bodystyliste GD, tel. 072-5320082. FPL machine zorgt dat de bikinilijn letterlijk 'binnen de perken blijft' en de ontharingstechniek laat al vrij snel zichtbare resultaten zien. Uiteraard is behandeling in het gelaat, op benen en andere lichaamsdelen ook mogelijk. Verzekeringsmaatschappijen ver goeden dikwijls de behandeling wanneer sprake is van ernstige overbeharing. De Bodystyliste GD is gecertificeerd erkend lichttherapeu te en een door Environ erkend insti tuut.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 49