Blijft u een jojo?! Communicatie rond 3VO groot succes j,OUWprojec^en goed geregeld 'Onze service is dé kracht van dit bedrijf! m Alternatieve fietsverlichtingscontrole WmÊfëiï Zet je schoen bij Bosman Tweewielers Kindervoeten in de hoofdrol bij Jottem Kinderschoenen Pm Lezing 'Dromen van vrede' door Karin Lelyveid in het Willibrordushuis UITKIJKPOST - 24 NOVEMBER 2004 - PAGINA 06 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Illïiï'iflïf iFlilvfli HE LOO vervolg van pagina 4 Meer informatie Een overzicht van de straten waar werkzaam heden worden uitgevoerd en het voorlopige tijdschema voor de komende 4 jaar is te bekijken in het informatiecentrum van het gemeentehuis. Openingstijden zijn maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandagavond van f8.00 tot 20.00 uur. Ook kunt u voor meer infor matie over 'Plan Zuid' contact opnemen met de heer H. Bekker van gemeente Heiloo, telefoon nummer (072) 535 67 62. Woonrijp maken Oosterboslaan en Waterbaak In opdracht van de gemeente Heiloo begint aan nemer G.P. Groot op maandag 29 november a.s. met het woonrijp maken van de Oosterboslaan en de Waterbaak. De werkzaamheden beginnen om ongeveer 07.00 uur. Volgens het huidige tijdschema zijn de werkzaamheden op vrijdag 4 februari gereed, uiteraard onder voorbehoud van de weersomstandigheden. De werkzaamheden bestaan onder andere tut het opnemen en aanbrengen van klinkers, het opnieuw stellen van opsluitbanden en het aanbrengen van hemelwaterafvoer. Gedurende de werkzaamheden is doorgaand verkeer over de Oosterboslaan en de Waterbaak mogelijk gestremd. De werkzaamheden kunnen enige overlast veroorzaken. Wij vragen hiervoor uw begrip. Ter inzage De plannen hangen ter inzage in het Informatie centrum in het gemeentehuis. Openingstijden zijn iedere maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Meer informatie Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met de toezichthouder van dit werk de heer J. Kok van het Ingenieursbureau, telefoon nummer (072) 535 67 68. Extra bijdrage voor ouderen, chronisch zieken en gehandicapten Vanaf 1 januari 2004 worden veel ziektekosten niet meer vergoed. De gemeente Heiloo heeft daarom voor het jaar 2004 een regeling getroffen voor inwoners van Heiloo met een chronische ziekte of handicap en voor ouderen. Als u een minimum inkomen heeft (bijv. een bij standsuitkering, AOW of WAJONG) en veel geld kwijt bent aan ziektekosten, kunt u dit jaar een malig een financiële bijdrage van 225,00 per persoon krijgen van de gemeente Heiloo. U hoeft deze ziektekosten niet aan te tonen door middel van bonnetjes, rekeningen etc. Wat wordt verstaan onder ouderen, chronisch ziek of gehandicapt? Indien wordt voldaan aan één of meer van onderstaande criteria behoort u tot de doel groep. U bent ouder dan 65 jaar. U heeft een indicatie voor een voorziening in het kader van de Wet voorzieningen gehandi capten (Wvg) of een gehandicaptenparkeerkaart. U bent geïndiceerd voor langdurige thuiszorg. U bent voor 80-100% arbeidsongeschikt ver klaard. U heeft een van de volgende chronische ziekten, bijv.: Cara (o.a. astma) diabetes mel- litus, epilepsie, reuma, lever- en darmziekten, spierziekten, migraine, nierziekten, hartafwij kingen, hemofilie, cystic fibrosis, chronische artritis, spierdystrofie en kanker. Indien u twijfelt of u tot de doelgroep behoort, neemt u dan contact op met één van de klant managers van de afdeling Welzijn van de gemeente. Indien er meerdere personen binnen een huishouden tot de doelgroep behoren, dient iedere persoon afzonderlijk een aanvraag in te dienen. U denkt recht te hebben op de bijdrage Als u denkt recht te hebben op een bijdrage, kunt u een aanvraagformulier aanvragen en invullen. Een aanvraagformulier kunt u telefo nisch opvragen bij de klantmanagers van de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo. Zij zijn bereikbaar maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur, telefoonnummer (072) 535 66 66. U kunt het formulier ook ophalen bij de receptie van het gemeentehuis. Het formulier kunt u ingevuld weer inleveren bij de receptie of opsturen naar: Gemeente Heiloo, Afdeling Welzijn, Postbus 1, 1850 AA Heiloo Mensen die dit jaar een bijdrage hebben ont vangen in het kader van het minimabeleid en ouder zijn dan 65 jaar, krijgen automatisch een aanvraagformulier thuisgestuurd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u concact opnemen met de klantmanagers van de afdeling Welzijn, telefoonnummer (072) 535 66 66. Verordeningen Wet werk en bijstand (WWB) vastgesteld door de raad De artikelen 8 en 8a van de Wet werk en bij stand (WWB) vereisen dat de gemeenteraad voor 1 januari 2005 bij verordening regels stelt met betrekking tot: - de ondersteuning bij het weer vinden van betaald werk, dan wel het vergroten van de tieverordening); Inkomen en vermogen (peildatum 1 juli 2004) U heeft recht op deze regeling als het inkomen en vermogen beperkt is. Wat wordt hieronder ver staan? inkomen excl. vakantiegeld vermogen (max. 100% van het minimum) Personen jonger dan 65 jaar Alleenstaanden Alleenstaande-ouder Gehuwd/samenwonend Personen 65 jaar en ouder Alleenstaanden Alleenstaande-ouder Gehuwd/samenwonend 769,19 988,94 1.098,84 822,14 1.040,86 1.161,82 5.065,00 10.130,00 10.130,00 5.065,00 10.130,00 10.130,00 Bij verblijf in een inrichting (b.v. verzorgingshuis) Alleenstaanden/alleenstaande ouder 239,93 Gehuwd/samenwonend 372,27 €5.065,00 tot €10.130,00 10.130,00 het afstemmen van de bijstand en de daaraan verbonden verplichtingen op de omstandig heden, mogelijkheden en middelen van de en - het tegengaan van misbruik en oneigenlijk gebruik van uitkeringsgeiden (handhavings- verordening). De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 4 oktober 2004 de reïntegratie- en de afstemmingsverordening vastgesteld en in zijn vergadering van 8 november 2004 de handhavingsverordening. Referendabel besluit Kiesgerechtigden in Heiloo die willen dat er een referendum over de hier bekend gemaakte ij de publieksbalie in het gemeentehuis het voorge drukte inleidende verzoek ondertekenen en daarbij een geldig identiteitsbewijs tonen. Spoedig daarna maakt het gemeentebestuur in dende verzoeken zijn binnengekomen om te starten met de fase voor het indienen van onder steuningsverklaringen. Meer informatie over het gemeentelijk refe rendum, het indienen van inleidende verzoeken en ondersteuningsverklaringen, kunt u op www.heiloo.nl vinden. Ook kunt u contact opnemen met de heer K. Mosselaar, telefoon nummer (072) 535 67 20. Inwerkingtreding Deze verordeningen treden onder voorbehoud van een mogelijk referendum in werking met ingang van 1 januari 2005. Meer informatie De verordeningen kunt u via www.heiloo.nl downloaden. Ze liggen ook ter inzage in het Informatiecentrum op het gemeentehuis. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Voor meer informatie over de nieuwe verordeningen van de gemeente Heiloo kunt u contact opnemen met mevrouw P. Gerritsen van de afde ling Welzijn, telefoonnummer (072) 535 66 80. Ook jeugd in Heiloo steekt licht op HEILOO - Aangehouden worden en dan in plaats van een bekeuring, een cadeautje krijgen. Deze merkwaardi ge ervaring beleefde een groot aantal fietsers vrijdagavond 19 november bij het winkelcentrum Het Loo. Fietsers bij wie de fietsverlichting het deed, kregen van het 3VO-Heiloo een attentie aangeboden. Wethouder Opdam van Verkeer was ook aanwe zig. Hij vond het een leuke, positieve actie: „Fietsers die moeite doen om hun verlichting aan te doen mogen best wel eens een complimentje krij gen." Het 3VO Heiloo vestigde met deze actie de aandacht voor goede fietsver lichting. Wie op vrijdagavond met licht aan langs de kraam fietste, werd gevraagd te stoppen. „Doe ik iets niet goed?", was de bange vraag wanneer een 3VO lid en aansprak. Vervolgens kregen ze van leden van het bestuur van het 3VO alle lof voor het feit dat de fietsverlichting goed werkte. Mensen vielen bijna letterlijk van hun fiets van verbazing. Toch konden ze de aandacht en zeker ook de attentie waarderen. De cadeautjes waren beschikbaar gesteld door fietshande laren Boersen en Bosman die op deze wijze de actie van het 3VO onder steunde. Ook wethouder Opdam was enthousiast. Het viel hem mee bij PiPfcii Wethouder opdam: Fietsers die moeite doen om hun verlichting aan te doen mogen best wel eens een complimentje krijgen hoeveel fietsers de verlichting goed werkte. De verkeersorganisatie 3VO is zeer tevreden over het resultaat van de actie. „We hebben tientallen cadeautjes weg kunnen geven", zegt Ryan Lievaart, voorzitter van het 3VO-Heiloo. „Wij willen niet alleen aandacht geven aan verkeerd verkeersgedrag, maar ook af en toe stilstaan bij verkeersdeelne mers die zich wel aan de regels hou den en hun best doen om het verkeer veiliger te maken." Er reden ook veel fietsers zonder licht voorbij. Ryan Lievaart: „Deze ver keersdeelnemers kregen van ons geen aandacht. Daar is de politie voor, die geeft echter geen cadeautje, maar een bekeuring van 25 euro." Prijsvraag De actie krijgt nog een vervolg met een prijsvraag. Wie het meest origine le sinterklaasgedicht maakt met als onderwerp fiets en verlichting, maakt kans op een mooie prijs. De inzending moet voor 2 december worden gemaild naar neer.groot@quicknet.nl. Het 3VO-Heiloo wil het komende jaar meer van deze 'positieve acties' gaan voeren. Ook is het 3VO in samenwerking met gemeente en basisscholen bezig het praktisch ver- keersexamen opnieuw leven in te bla zen. „Helaas is het afgelopen jaar het examen niet afgenomen en dat vinden wij heel erg jammer", zegt Ryan Lievaart namens het 3VO. „Het verkeersexamen is een unieke mogelijkheid om kinderen op een positieve manier te belonen voor goed gedrag in het verkeer. Deze kans willen wij niet verloren laten gaan." HEILOO - Gelukkig zij die aan de vrede bouwen, zij zullen kinderen van God genoemd worden, zegt Jezus in de bergrede. Maar hoe bouw je er aan, als er eigenlijk niemand in lijkt te geloven, als je overal in de wereld angst, haat en onbegrip ziet groeien? Toch willen veel mensen eigenlijk hetzelfde: geluk, vei ligheid een goede opvoeding voor hun kinderen. In hoeverre kunnen de wereldreligies de mensheid helpen deze diepe wensen te vervullen? De zusters van het Liobaklooser en de Stichting Filosofie en Meditatie in Egmond willen stappen zetten op de weg van de vrede, ze zijn begonnen met een school voor vrede. Aangemoedigd door de woorden van de Dalai Lama: 'Work for peace in your heart and in the world. Work for peace and never give up'. Op deze avond spreekt zr. dr. Karin Lelyveid, medeoprichtster van deze school over haar en hun inspiratie en dromen. Woensdag 24 november van 20.00 tot 21.30 uur in het Willibrordushuis, Westerweg 267. Kosten: bijdrage voor koffie en thee. Voor opgave en informatie ook over andere lezingen en cursussen: secreta riaat van het Willibrordushuis, Westerweg 267 Heiloo, Op werkdagen geopend tussen 10.00 en 11.30 uur tel. 5330906, e-mailwillibrorduskerk@het- net.nl. HEILOO - Op woensdagavond 17 november is in de raadscommissie van gemeente Heiloo het 'communicatie protocol bouwprojecten' aangeboden aan de commissie Openbare Ruimte en zal op een later tijdstip in de commissie worden besproken. Dit protocol is ont wikkeld om meer duidelijkheid te geven over wie het aanspreekpunt is bij bouw en infraprojecten. Vastgesteld is nu wie de verantwoordelijkheid heeft voor de voorlichting en communicatie rondom een bouwproject en waar men moet zijn met vragen en opmerkingen. De doel stelling van het 'communicatieprotocol bouwprojecten' is dat de inwoners goed en consequent op de hoogte worden gehouden over de totstandkoming van een project. Belangrijk is daarbij dat hel derheid bestaat bij welke partij de inwo ners moeten moeten zijn met vragen over een project. Wie deze verantwoor delijke partij is, is afhankelijk van wie het initiatief neemt. De gemeente kan bij voorbeeld zelf het initiatief nemen om een bouwproject te starten, en is in dat geval dan ook verantwoordelijk en le aanspreekpunt voor de inwoners. Het kan echter ook zo zijn dat een aannemer of projectontwikkelaar het initiatief neemt, en dan dus aanspreekpunt is. Onder bouwprojecten worden naast reguliere bouwprojecten ook ingrijpen de werkzaamheden aan riolering of veel omvattende wegwerkzaamheden ver staan. Door het protocol te volgen wor den de belanghebbenden gedurende het Tussen Kunst en Kitsch bij Passage HEILOO - Donderdag 25 november is er bij Passage een bijeenkomst met het thema tussen Kunst en Kitsch. Drs. C.C. de Jong, conservater van het Westfries Museum in Hoorn zal een uiteenzetting geven over genoemd thema. Leden van Passage mogen desgewenst voorwer pen meenemen. Aan de hand hiervan kan gesproken worden over bepaalde prijsontwikkelingen in de kunst- en antiekhandel evenzo komen histori sche en/of emotionele waarde van de spullen aanbod. De bijeenkomst wordt gehouden in de Ter Coulsterkerk, Holleweg 111, om 20.00 uur. Niet-leden zijn welkom. Zij betalen 3,- inclusief koffie/thee. LIMMEN - Gewichtsbeheersing is een groot probleem voor een heleboel mensen. Hier zijn tal van producten voor te koop die van alles beloven, maar in de praktijk vaak tegenvallen. U kent het wel, "schraal" worden in het gezicht, maar niet op de plaatsen waar u het wilt, b.v. op de dijen. Of slap en lusteloos worden, mijn vrouw weet er alles van. Zij is in de loop der jaren al vele malen afgevallen, wel 130 kilo bij elkaar, maar heeft het ook steeds weer ruim terug gekregen, ondanks dat ze drie keer per week fitness deed. Tot ze een hernia kreeg, en niet meer kon sporten. Toen volgde er een laatste poging, niet meer kunnen sporten en toch afvallen, en je goed voelen (ener giek). Het lukte haar met Herbalife, in negen maanden tijd, 21 kilo eraf, 120 cm omvang kwijt, bloeddruk naar nor male waarden, en vijf kledingmaten kleiner. U begrijpt dat ze enthousiast was over Herbalife en is zich er in gaan verdiepen. Herbalife is niet zozeer een afslankproduct maar een voedingsmid del, alles op natuurlijke basis. Niet alleen ons eetpatroon is in deloop der jaren gewijzigd, maar groenten en fruit bevatten ook niet meer die voe dingsstoffen van ong. 20 jaar terug. Sla wordt op steenwol gekweekt en en aardbeien en tomaten worden geteeld op kleur en model, niet op smaak en voedingsstof, daar krijgt het de tijd niet voor. Zo kan het dus dat diegene die alleen maar een beschuitje, een appel tje en wat rauwkost eet toch te zwaar wordt, want als ons lichaam te kort komt aan voedingsstoffen gaat het zich wapenen en gaat het vet opslaan. En als je te weinig eet, verbrand er niets want er is niets. Met Herbalife krijg je wel alle voedingsstoffen binnen die je nodig hebt, en kun je verbanden wat teveel is, of aankomen wat te weinig is. Hierdoor ga je je fitter en gezonder voelen en kun je ook beter omgaan met kwalen zoals b.v. suikerziekte. Let wel: het is GEEN geneesmiddel. Maar het stimuleert het lichaam. Herbalife heeft ook een huidverzorginglijn die op dezelfde basis werkt. Natuurlijke producten die de huid voeden waardoor b.v. rimpels vervagen en uw huid soepeler wordt. Omdat ieder mens verschillend is heeft u er advies en begeleiding bij nodig. Daarom is Herbalife ook niet in de supermarkt te koop. Mijn vrouw is er in gespeciali seerd en weet uit eigen ervaring hoe frustrerend gewichtsbeheersing kan zijn, maar zij durft het aan met Herbalife, u ook?! Maak een afspraak voor vrijblijvende informatie; met Jannie Glorie, tel. 06-27200007 Limmen. Onafhankelijk Herbalife distributeur Kees Glorie ZUID-SCHARWOUDE - RP Computers viert vanaf 29 november haar vijfjarig bestaan met een feest- week. Tot aan 4 december spelen alle klanten die iets aanschaffen tijdens een bezoek aan het jubilerende bedrijf automatisch mee met een loterij waar mee leuke prijzen te winnen zijn. Op maandag 6 december worden de win naars bekend gemaakt. Ruud Schigt, samen met Peter Meirmans oprichter van het bedrijf, kijkt terug op vijf succesvolle jaren. "We hebben de indruk dat RP Computers een begrip aan het worden is in de regio. Waarom? Omdat wij de tijd nemen voor onze klanten. Duidelijke service in een gemoedelijke sfeer. Ongeacht de leeftijd of de kennis van computers moeten onze klanten zich thuis voelen bij RP Computers", aldus Schigt. De kracht van het bedrijf ligt volgens Schigt vooral in het team dat bestaat uit vier personen. Elke medewerker is gespecialiseerd in een andere tak van de computerbusiness. Tezamen vormen zij een goed uitgebalanceerd team dat op bijna alle vragen een antwoord weet. "Ik mag dan wel de baas zijn van het geheel, maar zonder mijn medewerkers red ik het niet. Gert van der Stappen doet bij ons het netwerkbeheer. Hij is bijna klaar met een opleiding van Microsoft, MCSE. Wanneer hij zijn diploma behaalt mag hij zich een offici eel Microsoft engineer noemen. Rob Hart is gespecialiseerd in webdesign, Onno Sloof verzorgt onze zeer succes volle cursusavonden en Peter Meirmans is onze technische man." RP Computers begon drie jaar geleden met het geven van cursusavonden. Het succes is immens. "RP Computers orga niseert reeds drie jaar cursusavonden onder leiding van Onno Sloof. Geïnterresseerden kunnen zich bij ons opgeven voor deze cursussen die uit sluitend 's avonds plaatsvinden", aldus Schigt. Computers op maat Het Ecabo-gediplomeerde bedrijf - dit houdt in dat RP Computers stagiaires mag laten meedraaien binnen het bedrijf - levert de klant compleet geïn stalleerde' computers. Het enige wat rest is de computer aanzetten. RP Computers verkoopt alleen merken die door de 'test-der-kritiekgekomen is. "Wij leveren computers op maat. De machines worden eerst door onszelf getest, daarna gaan ze pas door naar de klant. We willen zeker weten dat de computers die wij leveren kwaliteit garanderen. De beste manier om dat te achterhalen is door de apparaten zelf te testen en exact te weten hoe deze machines werken. RP Computers is er voor huishoudelijk en klein zakelijk gebruik. Dit geeft ons de mogelijkheid om voor een uitstekende (telefonische) service te zorgen. We willen zoveel mogelijk direct kunnen reageren om de klant direct van dienst te kunnen zijn. En daar ligt onze kracht: service. Want daar is het in Nederland soms droevig mee gesteld". RP Computers is te vinden aan de Karper 15 in Zuid-Scharwoude. Voor meer informatie kunt u bellen met 0226-343461 of een bezoek brengen aan www.rpcomputers.nl. RP Computers is te vinden aan de Karper 15 in Zuid-Scharwoude. Voor meer informatie kunt u bellen met 0226-343461 of een bezoek brengen aan www.rpcomputcrs.nl. gehele proces op gezette tijden geïnfor meerd en indien passend en wenselijk om hun mening gevraagd. Ook als er vertraging optreedt, of er onverwachte ontwikkelingen plaatsvinden worden de belanghebbenden hierover geïnfor meerd. Dit om vragen en onzekerheid zoveel mogelijk te voorkomen. Hoewel de gemeente dus niet in alle gevallen aanspreekpunt is voor de inwoners, houdt zij wel toezicht op de communica tie, ook wanneer de initiatiefnemer van het project een derde partij is. Het belang van consequente en goede infor matie richting de inwoners wordt daar mee bewaakt. De gemeente houdt toe zicht op de verzonden brieven en uitno digingen, zodat een goed beeld ontstaat van de informatievoorziening. Wanneer de gemeente signalen bereiken van gebrek aan informatie, ziet de gemeente er op toe dat de initiatiefnemer hier actie op onderneemt en de inwoners goed informeert. De aanleiding voor het ont wikkelen van het protocol is dat er bij de gemeente veel vragen van inwoners binnenkomen over projecten waar de gemeente niet verantwoordelijk voor is, maar een projectontwikkelaar of aanne mer. De verantwoordelijkheid voor de informatievoorziening en communicatie rondom eenconcrete bouwvergunning- aanvraag ligt overigens wel altijd bij de gemeente. Activiteiten ANBO en KBO HEILOO - Het Trefpunt aan de Abraham Du Bois-hof is op zaterdag 27 november van 10.00 tot 16.00 uur en zondag 28 november van 11.00 tot 16.00 uur geopend. Er zijn deze dagen drie activiteiten van drie verschillende instellingen. Ten eerste de maandelijkse boekenverkoop op zaterdag van 10.00 tot 12.30 uur. Op die dag komt ook de Sint met zwarte Piet op bezoek, speci aal voor oma's en opa's met hun klein kinderen, georganiseerd door stichting Ouderenwerk Heiloo. De Sint is er vanaf 10.00 uur. Ten derde organiseerd de activiteiten commissie een eigen werk tenstoonstelling. Dit zal op zater dag en zondag zijn. Inwoners van Heiloo en omgeving laten zien wat ze de afgelopen jaren hebben gemaakt. Er zijn ook aritkelen te koop. Entree is gratis. Het team van RP Computers is klaar voor de feestweek volgende week, waarbij via een loterij mooie prijzen te winnen zijn. (foto Rodi Media/BvB) HEILOO - Sinterklaas en zijn Pieten komen inde weken voorafgaand aan het heerlijk avondje regelmatig inspi ratie opdoen bij een van de Gazelle Select Center. En als ze er dan toch zijn, is het wel zo leuk als er ook schoentjes staan. Daarom nodigt Bosman Tweewielers Gazelle Select Center alle kindertjes uit om hun schoen in de winkel te zetten! Sinterklaas komt tenslotte nooit met lege handen.... Schoentjes kunnen tot uiterlijk 27 november gezet worden. Op dinsdag 30 november mogen de kinderen hun schoentjes ophalen. Bosman Tweewielers, Westerweg 295, Heiloo. HEILOO -' Jottem Kinderschoenen, de kinderschoenenspeciaalzaak voor Heiloo en omgeving, laat kindervoe ten de hoofdrol spelen. Door middel van een samenwerking met register- podoloog Yvonne Bruin wordt de aandacht gevestigd op het belang van goed schoeisel in de ontwikkeling van kinderen. Kindervoeten ondergaan in hun ont wikkeling grote veranderingen. Dit begint al als het kind nog niet kan lopen en gaat door tot een kind gaat staan en daarna zelfstandig loopt. Deze ontwikkeling gaat door tot een jaar of achttien, want dan pas zijn de voeten volledig verbeend en vol groeid. Op het moment dat een kind gaat lopen is het voor ouders vaak moeilijk te beoordelen of hun kind een normaal looppatroon heeft. Dit looppatroon is namelijk aan verande ring onderhevig, aangezien elke licha melijke ontwikkeling ook haar uitwer king heeft op het looppatroon en de stand van de voet. Voor een goed advies over de juiste schoen kunt u natuurlijk terecht bij Jottem Kinderschoenen. Maar vanaf 1 december 2004 kunt u op elke eerste woensdag van de maand met al uw vragen over schoenen, voeten en looppatronen terecht bij Yvonne Bruin. Yvonne Bruin is Registerpodoloog met een specialiteit in kinderpodologie. Op de eerste woensdag van de maand is zij van 14.00 tot 16.00 uur aanwezig om al uw vragen te beantwoorden. Om alles in goede banen te leiden kunt u van te voren een afspraak maken, maar natuurlijk kunt u ook altijd naar binnen lopen om te kijken of er ruim te is. Het eerste spreekuur zal gehou den worden op woensdagmiddag 1 december 2004. Voor meer informatie over het spreekuur kunt u contact opnemen met Jottem Kinderschoenen 072-5333789 (Stationsweg 76 in Heiloo) of met Registerpodoloog Yvonne Bruin 072-5337918 (De Waard 15 in Heiloo). Heiloo contact - zé wzMrw r

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 6