MHNOER A.S. DEKKER ZN NUYENS De primeur voor mevrouw Sterkman Smaakvol én diervriendelijk Aannemersbedrijf Sleui StM, Geen fratsen. Dat scheelt, Beentjes Interieur- en Slaapadvies Wouter Koelemaij neemt afscheid als concertpresentator Eensgezindheid Sn NVOB AGRARISCH CENTRUM SWISSFILSX Kerstactiviteit voor grootouders en kleinkinderen Kerstreceptenwedstrijd Dierenbescherming: Duinweg 4, Egmond Binnen, tel 072 506 50 77 wenst u feestelijke dagen en een gelukkig nieuwjaar Dumont m msssm ««mi m Maak een afspraak voor een bezoek aan onze Showroom STC Alkmaar Sanitair Tegel Centrum Alkmaar Alkmaar Johanna Naberstraat 51 Muiderwaard 416 (huisw. I) Alkmaar Winkelwaard 486 Europaboulevard 354-356 Noord-Scharwoude J. van Stolbergstraat 51-53 Heerhugowaard Roze Flamingo 98 Heiloo Rosendaal 95 Het Hoekstuk 6 Op www.cl000.nl staan alle acties van deze week Deze aanbieding is geldig in week 52 t/m vrijdag 24 december 2004. HEILOO - Op 11 december heeft mevrouw A. Sterkman uit Heiloo als eerste gebruik gemaakt van de nieuwe service van de afvalbrengplaats: het gratis lenen van een aanhangwagentje. Hans Tielen van de gemeente overhan digt mevrouw Sterkman een bloemetje om de primeur feestelijk te omlijsten. Alle inwoners van Heiloo kunnen het aanhangwagentje lenen, het bloemetje hoort daar niet standaard bij helaas. U heeft een auto met trekhaak nodig, betaalt 50 euro borg en moet zelf een kentekenplaat meenemen. De aan hangwagen mag gebruikt worden voor het brengen van spullen naar de afval brengplaats én/of naar een van de kringloopwinkels in Heiloo. Om te reserveren kunt u bellen naar de afval brengplaats: 072-5356868. HEILOO - Kerstvakantieactiviteitbeweging. En met restjes cadeaupa- voor grootouders en kleinkinderen pier, lintjes en een lap stof; spullen die van 4 tot ongeveer 10 jaar. Onder lei- u van huis meeneemt. Donderdag 6 ding van Evi velders gaat u samen januari 2005 van 15.00 tot 17.00 uur in met uw kleinkind, buurkind of anderehet Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, jeugdige een après-kerst verhaal ver- te Heiloo, Bijdrage: 3,50 per vol zinnen over de verschrikkelijke wassene met kind, 1,~ per extra Horrifikus. Vast staat al dat het goed kind of volwassene. Graag van tevo- eindigt. Dat moet ook bijna wel, ren opgeven (t/m 3 januari) bij de omdat het verhaal vorm gegeven Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. wordt met behulp van muziek, zang, 072-5331297. HEILOO - De Diervriendelijke Kerstreceptenwedstrijd die de Dierenbescherming afdeling Alkmaar en omstereken heeft georganiseerd met eetcafé De Vestibule, is gewonnen door Dorette Meijer uit Stompetoren. De winnares kan binnenkort genieten van een vegetarisch diner voor twee bij het Alkmaarse eetcafé De Vestibule. Deze hoofdprijs werd samen met nog drie andere prijzen op woensdag 15 december jl. uitgereikt in de sfeervolle bovenzaal van De Vestibule. Tom Lammers, één van de koks van De Vestibule-eigenaar heeft samen met zijn collega's de recepten beoor deeld. Tom heeft vooral gelet op smaak, bereidingswijze, creativiteit en originaliteit. Van alle ingezonden recepten kwam dat van Dorette Meijer als beste uit de bus. Tom vond dit recept gevarieerd en origineel. De tweede prijs, een dinerbon van 50,- voor het beste voorgerecht, is gewon nen door Anneke Looijenstein. Haar voorgerecht kenmerkte zich door een simpele bereidingswijze en bewijst dat eenvoudig ook heel lekker kan zijn. Mevrouw Mulder uit Castricum won de derde prijs voor haar tussenge recht. Elise Pepping, die vorig jaar nog de hoofdprijs in de wacht sleepte, behaal de dit keer de vierde prijs, die bestemd was voor het beste voorgerecht. Gevulde Portabella Het winnende kerstdiner opent met portabella's (paddestoelen), rijkelijk gevuld met pittige kruiden, knoflook en bosuitjes. Als tussengerecht heeft Dorette Meijer een heldere groente soep met olijven bedacht. Het hoofd gerecht bestaat uit uien gevuld met geitenkaas en zongedroogde tomaat jes, tijm-aardappelschijfjes en een ven kel-sinaasappelsalade. Warme appel tjes met noten en gember maken het vegetarische kerstdiner compleet. De Dierenbescherming hoopt met deze recepten wedstrijd het diervrien delijk koken wat meer op de (kerst)menukaart gezet te hebben. En als u toch kip, kalkoen of konijn niet kan missen op het kerstmenu, denkt u dan eens aan biologisch vlees! Heeft dit recept u op ideeën gebracht voor een smaakvol vegetarisch kerst diner of bent u benieuwd naar de bereidingswijze van dit recept? Kijkt u dan op de website van de Dierenbescherming: nhn.dierenbe- scherming.nl. Samen met de andere gewonnen recepten staat dit recept hierop uitgebreid beschreven! U kunt natuurlijk ook contact opne men met het afdelingskantoor in Heiloo: 072-5150071. HEILOO - Tijdens het Kerstconcert van Muziekvereniging Eensgezindheid in Huize Overkerck op zondag 19 december heeft Wouter Koelemaij afscheid genomen als concertpresenta tor van het orkest. Onder toeziend oog van vele belangstellenden bedankte de voorzitter hem voor zijn enorme toe gewijde inzet in de afgelopen periode. Wouter Koelemaij is 20 jaar geleden begonnen met presenteren. Als trouwe bezoeker van de donateursconcerten merkte hij bij de toenmalige voorzitter Dijkstra op dat de presentatie van de jaarlijkse voorjaarsconcerten in de toenmalige Volksmuziekschool van Heiloo voor verbetering vatbaar was. De dirigent uit die tijd Carl Fullbrandt probeerde namelijk zelf geheel onver staanbaar met handen en voeten dui delijk te maken wat het orkest ging spelen, dat was zelfs voor de leden nog lastig omdat ze ook niet meer wisten wat ze eigenlijk gingen spelen. Het T&iRtde dan ook niet lang of Koelemaij près^terde op geheel eigen wijze de voorj^rsciiïcerten en later ook de najaars- en kerstconcerten. Kenmer kend van hem was dat hij ruim voor aanvang van het concert de repetities van Eensgezindheid bezocht en zich verdiepte in de achtergronden van de componisten en arrangeurs. Maar ook het persoonlijke contact met de leden was voor hem een belangrijke inspira tiebron geworden voor zijn tekst en uitleg over de stukken. Ook het con tact met de donateurs werd hierdoor steeds intensiever, daar hij een belang rijk deel van het donateursbestand aan hem toegewezen kreeg voor het rond brengen van de uitnodigingen. Met veel plezier brengt hij nu al jaren de donateurskaarten en uitnodigingen rond en hij heeft hierdoor veel per soonlijke vrienden gekregen, veelal oud-leden of contactpersonen van andere (zuster)verenigingen. De mooie verhalen van Eensgezindheid uit de glorietijd heeft hij dan ook meerdere malen mogen aanhoren, met als consequentie dat hij soms niet ver der komt dan 1 donateurskaart per dag. Inmiddels heeft Koelemaij vele dona teurs-, voorj aars-, najaars- en kerstcon certen gepresenteerd en heeft hij het orkest in de loop der jaren zien groei en tot het huidige niveau en ledental. Met presenteren is hij nu gestopt, vol gens eigen zeggen niet vanwege zijn gezondheid, maar meer omdat hij het nu wel weer tijd vind voor een ander. Maar omdat Koelemaij al geruime tijd niet meespelend erelid is van Eensgezindheid, zal hij zeker betrok ken blijven bij het reilen en zeilen van de vereniging. Eensgezindheid wenst hem dan ook nog veel kijk- en luister- plezier tijdens het komende Voorjaarsconcert tezamen met Dat Koor Heiloo op zaterdag 16 april 2005 in het ontmoetingscentrum van GGZ Willibrord te Heiloo. UITKIJKPOST - 22 DECEMBER 2004 - PAGINA 13 HE\ÏÏ=s ciooot Extra Voordeel Uitgeesterweg 1b, Limmen, tel. 072 5052484 fax 072 5051538 www.nuyens.nl Tegelzetbedrljf Aannemers van alle soorten tegelwerk Cruyscamplaan 24 1851 XB Heiloo Tel.072 533 95 36 Fax 072 5332248 $j Autotel. 06 5321 2966 Informatie en prijsopgave vrijblijvend. Levering mogelijk. Scheldestraat 8 Alkmaar 072 5201065 Internet: www.tegelzetbedrijfdumont.nl Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Aanbiedingen zijn niet bestemd voor grootverbruikersen/of wederverkopers. Op de aanbiedingen waarbij staat vermeld, is onze actiegarantie niet van toepassing. Deze zijn uitsluitend geldig zolang de voorraad strekt. Dromen met de nieuwe generatie SWISSFLEX matrassen. Uw droom van het perfecte bed: nu met luxueus voordeel. Met optimaal zit- en ligcomfort. Dat is Swissflex, het slaapconcept met de rode golf. We nodigen u uit om te komen proefliggen en vraag naar de actievoorwaarden. www.swissflex.com Binnenhuisarchitectuur - styling - kleuradvies Torenstraat 28 - CASTRICUM - telefoon 0251-652740 - www.beentjesinterieur.nl - email: info@beentjesinterieur.ni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 13