b ©g\° Dojo 't Loo Nunchaku Kerstspar Uitslag wintercompetitie Hsv Kennemerland HSV F4 najaarskampioen Feest in het Stekkie Perfect game voor Ton Ransijn tijdens kerst bowlingtoernooi F6 Foresters najaarskampioen Sportlijfcup 2004 groot succes A Limmen F2 ongeslagen kampioen Nederlands kampioenschap stayeren UITKIJKPOST - 22 DECEMBER 2004 - PAGINA 8 Oppositie HEILOO - In de dertiende ronde van de interne competitie ontbraken de mannen van het tweede team die het mochten opnemen tegen medekoplo per Aris de Heer. Alleen in het begin zag het er hoopvol uit maar naarmate de tijd vorderde werden de kansen minder. Met een 5-3 nederlaag liet men de zege glippen! In de interne competitie gebeurde weer van alles. Dat vdWal pardoes achter de paaltjes mat ging kan een ieder overko men maar dat Kraayenbrink de laatste tijd de sterren van de hemel speelt begint opzien te baren. Ook nu weer was hij geweldig op dreef en gaf Rump geen schijn van kans. Al in de opening was in grote lijnen duidelijk hoe hij het ging aanpakken. De bedoeling was om via het centrum de flanken flink onder druk te zetten en deze opzet slaagde wonderwel. De uitslagen: Bosma-vVeelen rem; Zeeman-Jongkind 0-1; vdWal- Woudstra 0-1; vdBrink-vRoemburg 1- 0; Jonkheer-vEtten 0-1; Kracht-Prins 1- 0; Langereis-Shannon Vlaar 1-0; Sauer- Huffnagel 0-1; De Lange- De Jong 0-1; Kraayenbrink-Rump 1-0; Roodbol- Vlaar 0-1; Hassing-Korse 1-0; Koenders-Horninge 1-0. HEILOO - Op maandagavond tijdens het De Deel kersttoernooi gooide Ton Ransijn in zijn tweede beurt een 300 game (twaalf keer een strike) bij Bowling Heiloo. De laatste keer dat daar een 300 game (perfect game) werd gegooid was alweer 8 jaar geleden! Foto MSP Biljartcentrum Het Vennewater HEILOO - Op zaterdag 18 december heeft in het biljartcentrum Het Vennewater het driebanden kampi oenschap van Heiloo plaatsgevonden. Alle deelnemers deden hun best en na veel spannende partijen was de finale tussen Aris de Wit en Henk Wit. Die werd gewonnen door Aris. De uitslagen zijn: 1. Aris de Wit, 2. Henk Wit, Egmond-Binnen, 3. Jos Roozendaal, Egmond-Binnen, 4. Piet Zwart, Egmond-Binnen. Lekker ballen! HEILOO - De kerstvakantie komt eraan en dit betekent voor de kinde ren weer twee weken vakantie. Dan kun je natuurlijk binnen gaan zitten en de playstation of xbox misbruiken, maar veel leuker is het natuurlijk om lekker te gaan voetballen. Er ligt al jaren een prachtig gravelveldje in de wijk, en enkele leden van de wijkver- eniging lijkt het leuk om een voetbal- toernooitje te organiseren voor de kinderen van Heiloo. En niet alleen lijkt het ze leuk, ze gaan het dus ook nog doen en wel op 5 januari vanaf 10.00 tot ongeveer 16.00 uur. Dus regel een team en een leider en geef je op. Een team bestaat uit minimaal 5 spelers, inclusief keeper, en een leider. Wedstrijdduur ongeveer 2 keer 10 minuten, afhankelijk van het aantal deelnemende teams. Twee categorie ën, leeftijd van 6 tot en met 8, en 9 tot en met 12 (jongens en meisjes). Geef je op met onderstaande strook en laat aan iedereen zien hoeveel talent je hebt. Wie weet mag je dan over een tijdje meedoen met het wijkteam Stabilitas 1. Als je mee wilt doeq, maak dan een briefje met het naam van het team, contactpersoon, adres en telefoonnummer en de leeftijdsca tegorie en lever deze in bij De Waard 89 of Het Zandstuk 124. Informatie via tel. 072-5340821 (Marco Lute) of 5330469 (Joost de Wijs). LIMMEN - Een knappe prestatie van de pupillen F2 van de V.V. Limmen; met goed voetbal teamspirit en veel spelplezier zijn zij ongeslagen najaarskampioen geworden. Zaterdag 18 december zijn de jongens flink beloond met een huldi ging in de kantine van de club. Een medaille, patat en een zak snoep werden met gejuich ontvangen. Ook was er voor elke speler een eigen T-shirt met boven staande foto erop geregeld met, zoals het hoort, de spelersnaam op de achterzij de. V.l.n.r. boven: Shane Broedersz, Erik Pepping, Boy Dingerdis, Bas Bijvoet, Chiel Winter; onder: Max Brakenhoff, Paul Bos, Bert Sassen en Sem Winter. Heiloo - Voor de tweede keer in opeenvolging is bij Dojo 't Loo het onderlinge jaarlijkse kersttoernooi georganiseerd De Kerstspar is een van de tweejaarlijk se toernooien welke voor alle Nunchaku-ka's wordt georganiseerd Het andere onderlinge Dojo 't Loo toernooi is Cup-D en is aan het einde van het seizoen voor alle Nunchaku leden in Nederland Nunchakudo is een snelgroeiende vechtsport waarbij gebruik gemaakt wordt van het, Japanse wapen, de nun chaku. Dit zijn simpelweg gezegd twee korte stokken verbonden door een kort touw. Bij de sport wordt gebruik gemaakt van een speciale veiligheids- nunchaku die speciaal voor de sportbe oefening ontwikkeld is. De mogelijkhe den van dit sportattribuut zijn onge kend en maken het daardoor een uiterst effectief wapen. Bij Nunchaku wordt er gewerkt in lengteklassen, omdat het gewicht van een deelnemer er niet toe doet. Bij het Nunchaku staat techniek, reactie, precisie en vaardigheid centraal. Een Nunchaku-partij kan worden beslist op punten (6 in totaal) of diege ne met de meeste punten na 2,5 minuut wedstrijd. Er kan een enkel punt wor den gescoord (waza-ari) of 2 punten (ippon). Scoren mag pas als een deelne mer minimaal twee vloeiende overpak- kingen heeft gemaakt en binnen 2 seconden de aanval plaatst. Er is een uitzondering: bij een (zuiver) blok met de Nunchaku van de Nunchaku van de tegenstander mag er direct worden gescoord, de zogenaamde blok counter, en levert een Ippon (2 punten) op. De Kerstspar is voor alle leden en is verdeeld in een A (gevorderde) en een B (beginners)poule. Voor de winnaars van de A en B finales is er een mooie wisseltrofee te verdienen en voor alle deelnemers een medaille. De A-poule bestond uit: Peter Hauwert, Joris Kreb, Daan Stet en Jerre Kamphuis en de B- poule uit Yoram Duijn, Bart de Keijzer, Mathijs Wolzak, Milo Lamber en Lindsey Vlaar. Na een aantal spannende voorronde partijen waren de finales bekend en kon er om de prijzen worden gestreden. De eerste finalepartij ging tussen Yoram en Mathijs. Deze twee, in korte tijd goed geworden, nunchaku-ka's zijn aan elkaar gewaagd en dat werd wel duide lijk in de wedstrijd. Na 2,5 minuut wed strijd was de stand gelijk en moest er een minuut worden verlengd. Aangezien hierin ook niet werd gescoord was het tijd voor de sudden- death. De eerste die een score maakt wint de partij. Yoram was net iets eerder dan Mathijs en kon daardoor de derde plek opeisen. De finale ging tussen Bart en Lindsey. Lindsey is redelijk nieuw maar kan behoorlijk stand houden tus sen al het geweld van de heren. En of het was afgesproken was ook hier een verlenging en een sudden death nodig om uiteindelijk Bart als winnaar aan te wijzen. Helaas dus voor Lindsey, maar WESTGRAFDIJK - Op zondag 19 december werd gevist in het Noordhollandskanaal te Westgraftdijk. De voorspellingen van het weer waren slecht, maar de realiteit was prachtig visweer en een kanaal als een biljartla ken. De laatste wedstrijd in 2004 kon niet beter starten. Al snel werden er op verschillende plaatsen vis gevangen zowel met de vaste stok als met de fee der. Maar na een uur blijkt dat de vis het zeer moeilijk doet. De vissers met de feeder zijn stil gevallen. Alleen de stok vissers die heel scherp vissen, dob ber uitgelood gelijk aan het waterop pervlak weten hun visje nog te vangen. Op de staart zit Cor Martens die veel van zijn vis, schitterende wintervoorns vangt met een vijf meter stok. Deze manier van vissen levert hem ook de vak- en overalloverwinning op. In het A-vak is het Theo Breedijk, die in het midden van het parcours met een heel dunne onderlijn en super klein haakje, de vis weet te verleiden. Theo vangt enkele mooie voorns van boven de 500 gram en zelfs een winde van bijna een kilo, hiermee wint hij zijn vak. De ove rige stokvissers weten ook mooie wintervoorns te vangen, een goede jaar afsluiter. Opvallend is het dat op het moment de stroming inzet in het laatste uur, de vis bijna niet meer aan de haak is te krijgen. Uitslag: Yak A 1. Theo Breedijk 13 vissen 4.100 gram, 2. Teun Kanon 24 vissen 2.825 gram en 3. Joop Harlaar 12 vissen 2.200 gram. Vak B 1. Cor Martens 18 vissen 5.600 gram, 2. Harrij van Dessel 8 vissen 1.925 gram en 3. Marco de Bruin 6 vis sen 1.900 gram. zij werd hierdoor een hele verdienste lijke tweede. In de A Poule ging het er als vanouds weer spectaculair aan toe. De finales bestonden uit: derde en vierde plek ging tussen Daan en Jerre en de finaleplaat sen waren weggelegd voor de twee oud gedienden Peter en Joris. Mede dankzij het vele materiaalpech in de afgelopen weken zat Daan niet lekker in zijn spel en verloor met 6-4 van Jerre en werd dus vierde. Jerre maakte weer een heel sterke indruk. Beide kunnen nog ver komen op nationaal en internationaal niveau. De koningsfinale tussen Peter en Joris ging in de hele partij gelijk op en werd het de Kerstspar die de boeken in gaat als het Sudden-Death toernooi. Want ook de partij tussen Joris en Peter moest worden beslist in de Sudden- Death finale. Na een aftast periode waarin beide Nunchaku-ka's niets wil den weggeven nam Joris het initiatief, zette de aanval in met zijn eigen 'Joris- attack' waarop Peter als een kat weg sprong en in zijn sprong de aanval van Joris overnam. Door deze magistrale score stelde Peter de eerste plaats zeker en prolongeerde zijn titel. Kom gerust eens kijken en doe eens een training mee, ervaar hoe dynamisch deze sport is en ontdek de mogelijkhe den voor uw lichaam en geest. Meer informatie is te vinden op de site van de vereniging: www.dojotloo.nl. Zwemdiploma's HEILOO - Op zaterdag 18 december is er in zwembad 't Vennewater afge zwommen voor de onderstaande zwemdiploma's. A-diploma: Anouschka Swart, Jur de Bruyn, Avin Ghafor, Cor Zoon, Josine Postma, Jan Menick, Elisa Janssen, Stella van de Most, Bob Trenning, Nadine Romeyn, Marisha de Jong, Miki van Kooy, Bart van Schooten, Joris Mathot, Anouk en Manon van Vegten, Inge Oudejans, Jael Ory, Jelle Zonneveld, Vince Leven, Victor Poelakker, Stan de Haan, Joep Zoontjes, Alex Laduc, Livia Negenman, Lisanne Treskes, Sanne Dekker, Ilse Buur, Arnold Boukes, Leon Willebrands, Robert Wiersma, Arjan Barendse clubkampioen REGIO - Op vrijdag 17 december werd het clubkampioenschap van tafelten nisvereniging Limmen-Heiloo gehou den. In poule A ging de strijd om de tweede plaats tussen Ron Winder en Rento Bijl. Ron won de eerste game. De twee games erna werden gewonnen door Rento. Ron wist zich terug te knokken in de wedstrijd en won de vierde en de vijfde beslissende game. Winnaars in Poule A waren Arjan Barendse en Ron Winder. De andere poulewinnaars waren Remco Schoorl en Rik Seignette. De halve finale tussen Remco en Arjan werd na een goede tafeltenniswedstrijd gewonnen door Arjan. Rik won zijn halve finale van Ron. De wedstrijd om de derde plek ging tussen Remco en Ron. Ron wist de eerste game te win nen van de wedstrijd. Remco pakte zijn revanche door hierna de volgende games twee games op rij te winnen. De vierde game werd eveneens gewonnen door Remco waardoor hij op derde plaats eindigde. De finale ging tussen Arjan en Rik. Arjan kwam op twee games voorstand. De derde game was een ware triller. Arjan had drie matchpuntcn maar Rik wist deze stuk voor stuk te pareren en de game uiteindelijk te winnen.De vier de game ging ook naar Rik waardoor de game stand 2 tegen 2 was. De vijfde game ging tot 7-7 gelijk op daarna pakte Arjan 4 punten op rij en werd hij hierdoor clubkampioen. Kent Bakkum, Sil Stam, Ozair Dahi, Fleur Wieland, Jossy Bakker, Elke Hoetjes, Bas Otto, Sanne Walda, Jesse Out enShane Admiraal. B-diploma: Tamara Endel, Sander Beeldman, Daisy Vestering, Mayra Schilder, Ramon Wesselingh, Lars Vilters, Elina Seignette, Jormay Busso, Remco Bosman, Rick Glorie, Gaby Hageman, Raquel Schouten en Bas Admiraal. Overlevingszwemmen Brons: Daphne Suiker, Dominique Goossens, Stan Greveling, Kelly Hageman, Jurre van der Pal, Barbara en Marcella Neelen, Ellemijn Hofland, Bojoura van Riel, en Shyantha Vleugel. Zilver: Hugo de Groot. Goud: Emma van der Pal, Wijnand Meines en Rik Ruigrok v/d Werven. HEILOO - De eerstejaars F6 van De Foresters behaalde op zaterdag 18 decem ber het kampioenschap. In de vierde klasse speelde zij dertien wedstrijden waar van er twaalf gewonnen werden en er één gelijk werd gespeeld. Het totaal aan doelpunten kwam hiermee op 85, een ongekend hoog aantal voor een jong team. Dat belooft de toekomst veel goeds. V.l.n.r Max, Rik, Mees, Jimi, Stefan, Alex. Zittend: Luuk, Sebas, Stan. Begeleiders: Frank Knegt en Johan de Jong. HEILOO - Het jongste F team heeft een spectaculaire start gemaakt van een veel belovende voetbalcarrière. Dit team heeft in de afgelopen periode alle andere teams uitgeschakeld en staat op eenzame hoogte op de ladder in de competitie. Met een doelsaldo van 65 voor en slechts 4 tegen werd F4 ongeslagen kampioen! Op de laatste competitiedag, waarbij een 3-0 overwinning werd behaald op tegen stander Sporting S, zijn de mannen in het zonnetje gezet. De jongens mochten een prachtige beker in ontvangst nemen. Het team, dat bestaat uit David, Johan, Jonas, Jop, Jurgen, Kielen, Mike, Remco en Rik, kijkt nu al uit naar de aanvang van de voorjaarscompetitie na de winterstop. Woningstichtingen op weg naar fusie Jongerenpastoraat bakt ze bruin EGMOND - Zoals elk jaar bakt het Jongerenpastoraat uit Egmond aan den Hoef ook dit jaar weer heerlijke olie bollen om met de opbrengst hun kas te aan te vullen. Op donderdag 30 decem ber worden de oliebollen door de Egmondse jongeren gebakken en op vrijdag 31 december, tussen 11.00 en 13.00 uur vindt de verkoop plaats. De ervaring leei i dat de jongeren snel uitverkocht zijn aarom kunt u nu reeds uw bestek, plaatsen via het email-adres robleijen@hotmail.com of tel. 072-5067856. De oliebollen kosten 2,50 per zak van zeven stuks (met of zonder krenten) en 1,50 per zak van vier stuks (met of zonder krenten). Geeft u bij uw bestelling a. i.b. zorgvul dig op of u met of zonder krenten en vier of zeven oliebollen per zak wilt hebben. Bestellingen kunt u tot uiter lijk 28 december opgeven. Zaalvoetbaltoernooi HEILOO - Op tweede kerstdag wordt voor de 22ste maal een groots zaal voetbaltoernooi gespeeld in sporthal; het Vennewater. Op dit toernooi zal de hele regionale top acte de precance geven. Uit Heiloo zullen het eerste en tweede team van de organiserende Vereniging HZV de Witburger mee spelen, tevens Foresters, HSV en de winnaar van vorig jaar Goud van oud Foresters. Uit de regio komen LSVV Hink Sport, WS sport Unlimited en Rolff keukens. Het toernooi start 's morgens om 11.00 en rond 16.00 uur zijn de finales gepland. De toegang is gratis. Er zullen extra plaatsen in de zaal gecreëerd worden om alle toe schouwers een goede plaats te geven. Sportverkiezingen 2004 druk bezocht CASTRICUM - Afgelopen zondag werden de sportverkiezingen gehou den. Tot sporttalent 2004 is verkozen Ben Rienstra, een talentvolle voetballer die nu bij Jong Ajax speelt en daar aan voerder is. Sportvrouw 2004 is Babette Zonneveld, de handbalspeelster die eerder dit jaar ook tot Cirkelspeelster van 2004 is verkozen door het Handbal verbond. De titel Sportploeg 2004 ging opnieuw naar het eerste rugbyte am van CasRC, zij wonnen dit jaar de landstitel en tevens de Europacup. En de titel Sportman 2004 ging naar Hugo v.d. Broek, de internationale marathonlo per die nu al een indrukwekkende en succesvolle marathoncarrière heeft opgebouwd. De prijzen werden uitge reikt door Burgemeester Emmens en wethouder Könst (o.a. sportzaken), Koos Barhorst (vice-voorzitter CasRC) en Hans Spaan (motor courreur). Bridgeclub Fumez pas HEILOO - De uitslagen van 16 decem ber zijn: Lijn A: 1 M. N. Mons 61,67, 2 H. Hoogland T. de Vries 60,00,3 P. Hoogland A. de Vries 58,33, Lijn B: 1 R. Kops D. Wegenwijs 60,83,2 T. C. van Riemsdijk 57,92,3 S. Sandkuijl T. van Vliet 55,83, Lijn C: 1 A. Koopman G. van Poelwijk 58,83,2 T. Bras T. Geerling 57,25, 3 L. de Bree T. Waelput en A. H. Settels 55,33, Lijn D: 1 T. Glas R. Karsten 63,75, 2 P. Vlaar M. van der Weijden 62,50,3 B. Bakkum G. Tromp 55,83. Dimtronic Meervogels 1- Westsite 1 AKERSLOOT - Afgelopen zondag speelde de handbaldames van Dimtronic Meervogels tegen Westsite uit Amsterdam. De wedstrijd ging tot 2- 2 gelijk op, daarna was het vooral Dimtronic Meervogels die met snelle aanvallen een voorsprong opbouwde. De ruststand was 11-4 in het voordeel van Dimtronic Meervogels. In de tweede helft was Dimtronic Meervogels eveneens de betere ploeg. Er werd veel gescoord uit breaks en achterin hield de ploeg uit Akersloot het goed dicht. De eindstand was uit eindelijk 27-8 in het voordeel van Dimtronic Meervogels. HEILOO - Afgelopen vrijdagavond behaalde Patrick Kops uit Heiloo bij het Nederlands kampioenschap stayeren een prachtige tweede plaats achter winnaar Raymond Rol die de reeds in 2000 en 2001 de titel won. Op de foto v.l.n.r.: Willem Fack (gangmaker), Patrick Kops, Bruno Walrave (gangmaker), kampioen Raymond Rol, Reinier Honig, Sam Mooij (gangmaker). Winnnaar Raymond Rol luistert diep ontroerd samen met de renners en gangmakers naar de klanken van het Wilhelmus. Foto: Wim Albers. HEILOO - De allereerste SportlijfCup was afgelopen zaterdag een groot suc ces. Uiteindelijk streden bijna zestig verstandelijk gehandicapten in Trainingscentrum TCH om de wissel bokaal. Roeien, fietsen, armworstelen en playbacken, de kandidaten moesten van alle markten thuis zijn om een kans te maken op de hoofdprijs. Na een uit puttende dag streek uiteindelijk het team van Restaurant Ridderikhoff uit Hoorn de winst op en ging met de indrukwekkende SportlijfCup naar huis. Patrick Rupsam, de man achter SportLijf, zette de sportdag op om meer verstandelijk gehandicapten in beweging te krijgen. Rupsam organi seert zelf wekelijks sportuurtjes met gehandicapten in Heiloo en Hoorn, en wilde iets opzetten om de thuiszitters, eens van de bank te krijgen. Het deel nemersveld van de SportlijfCup bestond dan ook uit een combinatie van de getrainde atleten uit Rupsams school en een groot aantal nieuwko mers. Vol passie streden zes teams om de tro fee, waarbij uiteindelijk de playbacks- how de doorslag gaf. John sleepte door een meeslepende en hilarische imitatie van André van Duin, de overwinning binnen. Na zijn optreden en drie kussen van Nederlands kampioen fitness Linda van Everts-Alphenaar waren hij en zijn team een wisselbeker rijker. Niet alleen de deelnemers aan de SportlijfCup waren enthousiast, ook de sponsors en vrijwilligers hebben zich terstond weer aangemeld voor de editie van 2005. In het najaar van 2005 kun nen de deelnemers hun borst weer nat maken. Wie alvast in training wil, kan Vol passie strijdt deze deelnemer om de Sportlijfcup troffee. zich bij Rupsam aanmelden voor zijn sportlessen in Hoorn of Heiloo. Voor meer informatie: SportLijf Gehan dicaptensport Patrick Rupsam, tel. 06- 22428108. Sportlijf is een bedrijf dat op individuele basis sport en activiteit biedt aan verstandelijk gehandicapten. Per persoon wordt gekeken naar de mogelijkheden en de wensen van de gehandicapte, waarop een individueel programma wordt gemaakt. De spor tieve service die Sportlijf biedt bestaat onder andere uit fitness, wandelen, fiet sen, hardlopen en tennis zowel in groepsverband als individueel. EGMOND - Op 20 december onderte kenden Woningstichting Duinstee en Woningstichting Egmond een intentie overeenkomst. Na intensief overleg met alle betrokkenen zijn de twee cor poraties met elkaar vergeleken en onderzocht is welke meerwaarde bereikt kan worden. De belangrijkste meerwaarde voor huurders ligt in de garantie voor de toe komst. Door samengaan van de corpo raties kunnen op de lange termijn de belangen van al onze huurders gega randeerd worden. Bijvoorbeeld door betere mogelijkheden tot het realiseren van projecten, door goed onderhoud, door nieuwe diensten, dóór een blij vend goede dienstverlening vanuit een kantoor in de buurt en door een ver antwoord huurbeleid. Hieruit blijkt dat de beide kantoren in Bergen en Egmond aan Zee open zullen blijven voor het publiek. Belangrijk is Qn blijft het overleg met de huurdersorganisa ties. In de komende maanden zullen zij samen met de corporaties verder pra ten. De belangen van de medewerkers zijn gewaarborgd in een sociaal statuut. Het samengaan van de corporaties heeft geen gevolgen voor de werkgelegen heid en biedt het personeel meer moge lijkheden. De beide ondernemingsra den zijn inmiddels akkoord met de fusie. De nieuwe combinatie is financieel gezond, waardoor nieuwe volkshuisve- stelijke opgaven worden aangegaan. De (nieuwe) Duinstee heeft een 2700 woningen in beheer en verkrijgt door haar grootte, voldoende slagkracht om binnen Bergen het aantal uit te brei den. De gemeente juicht dan ook, bij monde van de wethouders mevrouw Trap en de heer Valk, het initiatief om te komen tot een fusie toe. EGMOND - Op 1 december tien jaar geleden kwam Aaltje van Wieringen uit Castricum bij Riet en Piet Zonneveld aan de Sint Adelbertusweg aan de deur om te vragen of zij misschien ruimte over hadden voor een schilderatelier. Nu had het echtpaar wel eeri schuur leeg staan, die verhuurd was geweest aan een toneelvereniging. Maar het zag er vol gens Riet 'vies en onverzorgd uit', er was 'geen warmte', 'geen water', kortom 'van alles niets'. Toch zag ze er wel wat in, maar Riet en Piet zonneveld waren een beetje argwanend, en dachten wat moet dat worden. „Maar goed ze kwam weer terug, en besloten wij te helpen met het opknappen. Er kwam een toilet in een keukenblokje en een houtkachel, en begin januari 1995 zouden de eerste kinderen komen voor schilderlessen. Dat ging heel goed op woensdagmiddag, en zaterdagmorgen. Ook begon ze met volwassenen, en dat liep ook heel goed. De houtkachel gaf veel problemen, de buren klaagden over rook en stank, dus besloten wij een half jaar later een gas kachel aan te sluiten", aldus Riet. De ruimte beslaat 60 m2, dus niet een voudig warm te krijgen. Nu tien jaar later brandt nog steeds diezelfde kachel. „Aaltje is heel gelukkig met de mooie ruimte, en de kinderen komen heel graag naar deze plek, het zijn twee groe pen van twaalf en dertien kinderen in de leeftijd van zes tot twaalf jaar. Ze noe men ons ome Piet en tante Riet. Zq mogen ook regelmatig in het ziekenhuis in Alkmaar exposeren in het Stilte Centrum, onder leiding van Lies Sluis, die geeft dan een thema, en dat werken ze samen met Aaltje uit. Ook wij genieten erg van deze kinde ren, en gaan altijd in de pauze koffie of thee drinken, in de zomer doen we dat in de tuin. We maken het heel gezellig. En ook dit jubileum gaan we samen vieren. Eerst mogen ze een placemat van stof beschilderen, dan gaan we bingo spelen en dan pannenkoeken eten, die ome Piet zal bakken, en dan is het kerstva kantie. Wij hopen nog lang te mogen genieten van Aaltje en de kinderen." r Kampioenen! V V j*- V

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 8