m 20-jarig jubileum restaurant Klein Varnebroek Flamenco-lessen Dance &Fitstudio 115 Spelen net Yoga Wat brengt ons het nieuwe jaar? Open Htizen Route bezoekers bepalen lonatie Azië Open lag Sportiistituut het Vennewater mededeling UITKIJKPOST - 12 JANUARI 2005 - PAGINA 6 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 65 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur HEILOO vervolg van pagina 4 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Wilt u informatie over één van de genoemde plannen, dan kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. burgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 6 januari 2005 Geboorten Douwe R.G., z.v. J.W. Nagel en M.C.C.M. van Dijk Silvan, z.v. M. Blaauw Sil B., z.v. C.B. Keijser en M. Nierop Elders geboren Nadeche, d.v. D. liefhebber en E.M. Weel Puck, d.v. F.G. Zonderhuis en K. Bod Robin, z.v. R.N.G. Bakker en S.P. Bohncke Marcus A., z.v. A.H. Franse en R. Frame Lysanne, d.v. A.P.L. Turk en Y.M. Leering Casper H., z.v. S.J. Kivit en J.H. van Wees KimN., d.v. H.E. Schijf en S. van Bronkhorst Duncan V., z.v. J.P.J. Overbeek en V.J.T. van Twuijver Matt, z.v. M.A. Quinten en B. Bos PuckC, d.v. S.W. Luijben en P. Zandbergen AntoniaJ., d.v. F.E. Dumont Sara, d.v. S. Kreher en B. Trompetter Frederique M.F., d.v. P.D.W. Boermans en M.FA Janssen Huwelijksaangiften aangiften gereg. partnerschap R.L.H. Hendriks en A Santee L.C.C.G. Hoebe en M. Groot M.G.P. van Lieshout én N.C.F. Koole C.D. Zegwaard en S.C. de Jonge Huwelijken gereg. partnerschappen CM. Wilvers en I. Bos R. Drysdale en M.K. van den Brink Overleden H. Hidding ev Heidema R.P. Hiemstra E.A. de Rijk wv Klomp C.T. Waagemans M. Bennink ev Bos A.C. Keeman wv Bakker C.J. Al N. Valkenburg wv Visser F. van Steenhoven Elders overleden V.J.T. van Twuijver ev Overbeek G. van Eijk H.J.WJ.M. Borking wv Van den Oord Visumplicht Verenigde Staten Iedere Nederlander die naar de Verenigde Staten reist moet in het bezit zijrivan een eigen reisdo cument, dat voorzien is van een machineleesbare strook. Dit geldt ook voor kin deren en baby's. Wanneer aan deze voorwaarde niet wordt voldaan, is een visum verplicht. Alle paspoorten die thans in roulatie zijn, voldoen aan de vereiste norm. De wijziging is dus slechts aan de orde als er kinderen mee reizen. De keuze is dan: of een eigen reisdocument (paspoort) aanvragen of een visum aanvragen via het Amerikaanse consulaat. Het aanvragen van een paspoort duurt momen teel één week en zonodig is een spoedprocedure mogelijk, waaraan wel extra kosten zijn ver bonden. Het paspoort is dan in principe de volgende dag af te halen. Voorts is er één pas foto nodig van het kind, recht van voren genomen. Paspoorten van ouder(s)/gezag- hebber(s), waarin het kind staat bijgeschreven moeten worden meegenomen voor doorhaling. Tenslotte moet het kind zelfbij de aanvraag aan wezig zijn en toestemming van ouder(s)/gezaghebber(s) moet schriftelijk gere geld zijn. De kosten voor een paspoort zijn 38,00 en voor een spoedprocedure 39,51 extra. De publieksbalie Burgerzaken is dagelijks geopend van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maan dagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Meer informatie De eisen en uitzonderingen voor de Visumplicht Verenigde Staten zijn heel divers. Wij verwijzen u voor meer informatie naar het consulaat van Amerika, Museumplein 19 te Amsterdam, telefoonnummer (020) 575 53 09 of www.usembassy.nl. Voor nadere informatie over deze publicatie kunt u contact opnemen met de afdeling Publiekszaken, telefoonnummer (072)5356722. fvat en milieu Melding verandering inrichting Vanaf 13 januari 2005 ligt ter inzage de melding van verandering van de inrichting van Milan Industrie en Handelsonderneming B.V. (H.J.M. Koopmans), Westerweg 198d te Heiloo, een inrichting voor het assembleren van op aardgas gestookte imitatie houtvuren. De melding betreft het vergroten van kantoorruimte. De verandering is niet in overeenstemming met de geldende milieuvergunning, maar leidt niet tot andere of grotere nadelige gevolgen dan door de verleende vergunning worden toege staan. Tevens worden de voorschriften die gesteld zijn in de verleende vergunning niet overschreden. Op grond van het bovenstaande besluiten wij de melding te accepteren. Ter inzage Het besluit ligt van 13 januari tot en met 24 februari 2005 ter inzage in het gemeentehuis aan het Raadhuisplein 1 te Heiloo. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 12.30 uur en maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur, Bedenkingen Schriftelijke bedenkingen tegen dit besluit kunnen voor 25 februari 2005 worden ingediend bij het Dagelijks Bestuur van de Milieudienst Regio Alkmaar, Postbus 53,1800 BC te Alkmaar. Meer informa tie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van Hooren van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer (072) 548 84 88. Meldingen in het kader van de Wet Milieubeheer Van de navolgende bedrijven zijn op grond van diverse besluiten milieubeheer meldingen ont vangen. Het betreft de volgende besluiten en bedrijven. - Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrich tingen: Bearpaw Gym, Industrieterrein Oosterzij 7,1851 NV te Heiloo voor het van toepassing worden van het besluit op de reeds aanwezige sportschool. - Besluit opslag- en transportbedrijven: Savaho Exploitatie BV, Stationsplein te Heiloo voor het oprichten van een parkeerkelder t.b.v. personenauto's van bewoners bovenliggende appartementen en winkelend publiek. - Besluit voorzieningen en installatie: Deur waarder, Wethouder Tomsonbos (Egelshoek) te Heiloo voor het oprichten van een boven gronds propaan reservoir. Ter inzage Deze meldingen liggen vanaf 13 januari 2005 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis Raadhuisplein 1,1851JL Heiloo. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur en maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. v.d. Horst van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer (072) 548 84 61. I ededelingen Incidentele toestemming inzameling Burgemeester en wethouders geven toestem ming aan de Stichting Watrama (stichting die zich bezig houdt met het realiseren van een school voor kinderen van ex-drugsverslaafden in Paramaribo) tot het houden van een openbare inzameling van gelden in deze gemeente met gebruikmaking van bussen, zakjes of lijsten. De inzameling wordt gehouden van maandag 17 tot en met zaterdag 22 januari 2005. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Organisatieondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 45. erk in uitvoering Tijdelijke afsluiting Nijenburgerweg Van 17 januari tot en met 21 januari 2005 (week 3), worden de wilgen aan de Nijenbur gerweg geknot door medewerkers van de afdeling Beheer Openbare Ruimte. Tijdens deze snoeiwerkzaamheden wordt de Nijenburgerweg vanaf beide kanten voor alle verkeer afgesloten. De wegafsluiting wordt uiteraard tijdig met borden aangegeven. De bewoners van de Nijenburgerweg kunnen hun woning bereiken en zijn reeds geïnformeerd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Open bare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. Werkzaamheden Kennemerstraatweg Tussen de Kuillaan en de Heilooërtolweg worden de parkeerplaatsen aan de westzijde herstraat. Tevens worden de bomen voorzien van nieuwe 17 januari 2005 en nemen enkele weken in beslag. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de een medewerker van de afdelling Beheer Open bare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. Uitloop rioolreinigiiig en rioolinspecties De rioolreinigingen en inspecties die gepland stonden in de periode 9 november tot en met 24 december 2004 zijn door omstandigheden uitge lopen. De onderstaande gebieden zijn hierdoor nog niet geïnspecteerd en gereinigd. Deze gebieden worden in januari 2005 alsnog gerei nigd en geïnspecteerd. Gebied 1: omsloten door de straten Zeeweg - Ewisweg - Kerkakkers - Westerweg, zal worden geïnspecteerd en gereinigd van 17 januari tot en met 21 januari 2005. Gebied 2: omsloten door de straten Kanaalweg - Ypesteinerlaan - Het Zandstuk, inclusief indus trieterrein De Oude Werf, zal worden geïnspecteerd en gereinigd van 24 januari tot en met 28 januari 2005. De data zijn onder voorbehoud van de weersom standigheden. Eventuele overlast Bij reiniging van de riolering kan bij sommige huizen of bedrijven water- en stankoverlast voorkomen. Dit gebeurt vaak op plaatsen waar de rioleringsbuizen te smal zijn. Dit veroorzaakt, eventueel in combinatie met onvoldoende ont luchting van de huisriolering en aanwezigheid van een vuilprop in de leidingen, water- en stankoverlast. Als het schoonmaakbedrijf de riolering reinigt met hoge druk is het mogelijk dat een vuilprop of lucht in de richting van het huis wordt gestuwd. Hierdoor kan (tijdelijk) ongerief ont staan in het toilet of in de badkamer in de vorm van opborrelend water en stank. Om spetters door het opborrelend water te beperken, adviseren wij u gedurende de reini gingswerkzaamheden het deksel van uw toilet te sluiten. Meer informatie Indien u meer informatie wenst over de reini ging of inspectie kunt u hiervoor terecht bij de heer J. Kok van het Ingenieursbureau, telefoon nummer (072) 535 67 68. Women Aglow Heiloo opent haar deuren Kinderdagverblijf de Kwekkerij zet zich in voor Azië HEILOO - Zondag 23 januari viert restaurant Klein Varnebroek aan De Omloop 22 in Heiloo haar 20-jarig jubileum. Alhoewel dit die dag groots zal worden gevierd, willen Pieter en Gerda Ranzijn, gastheer en gastvrouw van Klein Varnebroek, niet teveel de aandacht op zichzelf vestigen. Pieter: „Het moet gewoon een gezelli ge dag worden, waarop we samen met de gasten die in die 20 jaar bij ons heb ben gegeten, hun bruiloft of een ander feest hebben gevierd, ons jubileum vie ren. Omdat er door de jaren heen natuurlijk behoorlijk wat mensen bij ons te gast zijn geweest, hebben we niet iedereen persoonlijk uit kunnen nodigen. Middels dit stukje in de Uitkijkpost nodigen we dan ook ieder een uit om het jubileum met ons te komen vieren!" Gedurende deze middag kunt u genie ten van diverse culinaire proeverijen, topentertainment in de vorm van zowel klassieke- als popmuziek en de gezellighie dvan Klein Varnebroek. Ook kinderen en kleinkinderen zijn van harte welkom. Voor hen staat er zelfs een mini winterkermis op het par keerterrein van Klein Varnebroek opgesteld. Deze is compleet met een Anton Pieck poffertjesbakkerij, een popcorn- en suikerspinkraam en warme chocolade. Het feest vindt plaats van 13.00 tot 18.00 uur, in en om restaurant Klein Varnebroek. Uw aanwezigheid is het cadeau voor Pieter, Gerda en alle medewerkers, maar daarnaast is besloten om een bus neer te zetten waarin giften kunnen worden gedoneerd aan het Platform Heiloo Wereldwijd. Cadeaus voor Platform Heiloo Wereldwijd Het Platform Heiloo Wereldwijd heb ben in 1998 een project gehad voor een school in Sri Lanka, in Kandana via een zuster van het Good Shepherd Convent. Met dat convent (klooster) heeft Het Platform nog altijd contact, zeker nu. Door de zeebeving is daar nu hard geld nodig is voor de wederop bouw van scholen en huizen en voor verloren schoolmateriaal. Alhoewel het Platform dit jaar een project heeft voor een ambachtschool in Ghana, wil het Platform haar medewerking verle nen voor dit kleinschalige project in Sri Lanka. Overigens zonder het project in Ghana te vergeten. HEILOO - Women Aglow is een Internationale Wereldwijde organi satie voor en door vrouwen. Op dit moment zijn er in Nederland onge veer 55 afdelingen. Iedere vrouw mag weten in Gods ogen een waardevolle vrouw te zijn. En dat Hij een doel heeft met ieders leven. Je wordt van harte uitgeno digd dinsdagochtend 18 januari in het Open Huis, (ingang tegen over het Witte Kerkje). Spreekster Janny Koornneef, aanvang 9.30 uur. Vanaf 9.15 uur staat de koffie voor u klaar en voor kinderopvang wordt gezorgd. Info-uur CDA-fractie HEILOO - Op donderdag 13 januari kunt u een onderwerp dat u ter harte gaat, bespreken met de leden van de CDA-fractie in Heiloo. Tijdstip en plaats: vanaf 19.30 uur in het gemeente huis, ingang Raadhuisweg. Graag van tevoren een bericht naar: Elly Beens, tel.5338208 of e-mail: ellybeens@quick- net.nl. HEILOO - Kinderdagverblijf de Kwekkerij gaat tijdens een openhuis pannenkoeken verkopen voor Giro 555. Zaterdag 22 januari houdt kinder dagverblijf de Kwekkerij van 12.00 uur tot 15.00 uur openhuis. Voor alle belangstellende zullen er pannenkoe ken gebakken worden die voor een zacht prijsje worden verkocht. De opbrengst komt geheel ten goede komen van giro 555. Het kinderdagver blijf zal de opbrengst verdubbelen. Uiteraard is er ook de mogelijkheid om een rondleiding te krijgen van 1 van onze leidsters. Leidster Suzanne vertelt: „We hadden het met z'n allen over de ramp in Azië. Eigelijk wilde we allemaal helpen maar wisten niet meteen wat we konden gaan doen. Toen ontstond het plan om een pannenkoekendag te orga niseren." Omdat een openhuis toch al in de planning stond hebben we deze twee dagen samen gevoegd. Via deze weg willen we dan ook iedereen uitnodigen om een pannenkoek bij ons te komen eten en het goede doel te steunen. U kunt kinderdagverblijf de Kwekkerij vinden aan de Westerweg 21 d. Voor een uitgebreide route beschrijving kunt u kijken op www.de-kwekkerij.nl. HEILOO - Gelukkig nieuwjaar, dat is de traditionele wens en ook Wereldwinkel Heiloo wil daarin niet achterblijven. Wij wensen u van harte een heel goed jaar. Maar voor heel veel mensen in Zuid-Oost Azië is 2005 een rampjaar, want zij hebben alles verlo ren. Niet alleen hun huis, hun bezittin gen, maar ook heel vaak hun kinderen, hun man of vrouw of naaste verwan ten. Zij zullen een heel nieuw leven op moeten bouwen en zonder hulp zal dat velen niet lukken. Noodhulp is natuur lijk een eerste vereiste, maar op den duur zal iedereen toch weer op eigen benen moeten staan. De landelijke vereniging van Wereldwinkels heeft altijd al veel geïmporteerd uit landen als Indonesië, Sri Lanka, India en Thailand. Zij zal zeker ook projecten opzetten in de getroffen gebieden. Dus als u koopt bij de Wereldwinkel geeft u de slachtoffers van de ramp ook een steuntje in de rug. U vindt bij de Wereldwinkel tal van originele kado- en foodartikelen. Veel artikelen, zoals de honing, zijn afge prijsd in de maand januari. U vindt de Wereldwinkel Heiloo op de Stationsweg 105. HEILOO - In januari start Dnce Fitstudio 115 weer met Flaienco- danslessen voor volwassene. Fla menco is een steeds meer beknde en populaire dans- en muziekarm in Nederland. Veel Flamenogezel- schappen reizen door 't larl en in bijna elk theater staat een Flmenco- voorstelling in de programiering. Sinds twee jaar kun je ook i Heiloo Flamenco-danslessen volgei In een Flamencoles leer je de sierlije hand en armbewegingen die de onsvorm typeren. Ook het ritmischedap- en voetenwerk ontbreekt nit. Voor iedereen die eens de sfeeivan een Flamencoles wil meemakeïis er op woensdag 19 januari een prefles van 20.15 tot 21.15 uur. De les zi worden, gegeven door Madou Buwjda. In het nieuwe jaar zulleiüe lessen starten op woensdag 26 jaflari even eens van 20.15 tot 21.15 rur. Voor meer informatie: DanceFitstudio 115, Stationsweg 115, Heilo, tel. 072- 5332914. HEILOO - Spelen metYoga start donderdag 20 januari va 16.00 tót 17.00 uur. De cursus duit 10 weken en zijn op de volgende d:a's 27 janu ari, 3,10,en 24 februari; 310,17,24 en 31 maart. Leeftijd van 8 jar tot en met 11 jaar. Bel voor informae The Yoga Company, tel. 06-1874113. Kosten 75,-. De les duurt 60 mirten. Kinder- yoga wordt gecombinerd met spel, verhalen en liedjes. Dednderen zijn er actief bij betrokker Ze ervaren waar ze fysiek mee bezj zijn en wor den aangemoedigd huitrvaringen te delen. Zo leren ze o\r hun eigen lichaam. Ze leren ook ver elkaar en hun eigen gevoelens erdie van ande ren. Ze luisteren naar «kaar en door middel van spel verworden ze erva ringen en emoties. Zeleren veel te bewegen en heel stil te jn. Yoga biedt kinderen hulpmiddele die ze, een maal geleerd, voor daest van hun leven bij zich dragen. Op school bij voorbeeld, voor een toets, ter bevor dering van concentratie, ter ontspan ning, en om om te gaan met emoties als angst en woede. Yoga ondersteunt de emoties en helpt kinderen in een toenemend veeleisende maatschappij zichzelf te zijn. Regelmatig oefening ontwikkelt zo een innerlijke kracht. Een positieve manier om jezelf gezond te houden, fysiek, mentaal, spiritueel. Kinder Yoga start vanaf donderdag 20 januari, tijd van 16.00 tot 17.00 uur. Nu vanaf heden inschrijving, spelen met Yoga. Ademoefeningen,yogalessen en spelletjes, ontspanning en meditatie, de zonnegroet voor kinderen, yoga- houdingen en bewegingen, samenwer king en vertrouwensspelletjes. Cursus duurt 10 weken, kosten 75, locatie Westerweg 128a, Heiloo. Bel voor informatie, Yhe Yoga Company, tel. 06 -18741193. HEILOO - Waar het oeken naar een huis al niet toe kankden. De bezoe kers aan de landdice ERA Open Huizen Route wis ei vorig jaar nog niet dat ze gingen ajdragen aan een goed doel. De ERi-makelaars done ren namelijk 1 eur per bezoeker aan de slachtoffers vi de zeebeving in Azië. De ER/ organisatie in Nederland verdubelt dit bedrag. Het gaat om een totaabedrag van ruim 42.500. ERAaakelaar Leny Sommeijer ov< dit initiatief: „Uiteraard zijn oc wij ontzet over de ravage die is aangdcht door de tsuna mi en de versclikkelijke toestand waarin zoveel mesen zich bevinden. Wij zijn als makaars dagelijks bezig met het zoeken ;n vinden van een thuis voor de nest uiteenlopende mensen. Om te zn hoe zoveel men sen hun thuis heben verloren en hoe gezinnen en famies uit elkaar wor den gerukt, is hartverscheurend. Daarom vinden ij dat we als make- laarsgroep iets meten doen. We von den het passend m de groep mensen die vorig jaar nze Open Huizen Routes bezocht bbben te nemen als uitgangspunt voor de hoogte van onze donatie. Deze groep mensen zitten midden in het proces van een ander huis zoeken en een nieuw thuis vin den. Natuurlijk staat dit niet in enige verhouding tot de nood die men daar heeft, dat is vanzelfsprekend. Het feit dat we een landelijke groep makelaars vormen, zorgt ervoor dat het bedrag ook aanzienlijk is. Dit zouden we indi vidueel natuurlijk nooit kunnen opbrengen." De ERA-makelaars zijn een groep van 180 NVM-makelaars, die onder dit merk opereren. ERA- makelaars staan bekend om hun klantgerichte aanpak en waren de ini tiatiefnemers van onder meer de lan delijke ERA Open Huizen Route. Tijdens deze actiedagen kunnen woningzoekenden zonder afspraak woningen bezoeken die te koop staan bij ERA-makelaars. Deze acties zijn een groot succes en dat leidde vorig jaar tot een recordaantal bezoekers van ruim 21.000. Ook dit jaar zullen er weer landelijke Open Huizen Routes door ERA worden georganiseerd. Op de website www.era.nl vindt u hierover te zijner tijd meer informatie. HEILOO - Zonag 16 januari kunt u bij Sportinstituuhet Vennewater gra tis deelnemen m verschillende acti viteiten tijdens e open dag. De acti viteiten waar u an deel kunt nemen zijn: Bodysteptonditietraining op gemakkelijke choreografie), Bodypump(kracttraining op muziek voor zowel manen als vrouwen!) en Spinning(fietse op opzwepende muziek). Tevenss er de mogelijkheid om een algemes gezondheidstest af te laten neme; Tijdens deze test wordt uw ithoudingsvermogen getest, vetpercetage gemeten en uw Body Mass Incx berekent. Aan de hand van dezeest krijgt u een per soonlijk adviesmee! De open dag wordt gehoude voor zowel nieuwe klanten als >estaande klanten. Bestaande klaren hebben namelijk de mogelijkhei om een kennis te introduceren b het Sportinstituut. Wanneer u aan en van bovenstaande activiteiten deewilt nemen alleen of met een vriend f vriendin, dan kunt u contact opnenrn met Sportinstituut het Vennewate tel. 072-5330344/e- mail:info@siverewater.nl Gastouders gewagd voor drie wekei Europa Kindemlp zoekt enthousi aste gastouderdie een gastkind wil len uitnodigenvoor een vakantie. Juist in deze til waarbij het econo misch wat miner gaat, kunt u kiezen voor een and© vakantie invulling. Geen vakantie aar Zuid Frankrijk of de Spaanse Caa's maar nodig een kind uit voor ee vakantie in uw eigen achtertuin. Avtituurlijk, uitdagend en een goedkop manier van vakantie vieren. Maar bungrijker nog; u biedt een gastkind een onvergetelijke vakantie. U gee ze een souvenier die niemand ze me: afpakt en daar kun nen ze lang operen. Dat moet ook wel, want de kiieren die via Europa Kinderhulp voc een vakantie in aan merking korm moeten dagelijks opgroeien in zfgelijke situaties. Het gaat om kindein die wonen in moei lijke thuissitaties of kindertehuizen. Kinderen die veel op straat leven en daar veel narigheid zien. Kinderen uit diverse europese steden die weinig zekerheid hebben in hun bestaan. Kinderen die thuis niet de aandacht krijgen die ze verdienen. Deze kinde ren krijgen de gelegenheid om, via Europa Kinderhulp, drie weken van een vakantie te genieten in een gast gezin. De selectie wordt gedaan door Leger des Heils, Rode kruis, Humanitas en andere maatschappe lijke organisaties. Het gaat om kinde ren tussen 5 en 12 jaar. Door bemid deling van Europa Kinderhulp komen er jaarlijks 2500 kansarme europese kinderen naar Nederland. In Noord-Holland, tussen Texel en Aalsmeer, logeren elke zomer zo'n 300 kinderen. Is een kansarm kind welkom Wat voor uw kinderen misschien heel gewoon is, kan voor deze kinderen heel speciaal zijn. Het is niet nodig om er een dure logeerpartij van te maken, gewoon meedraaien in het gezin is voldoende. Structuur, duidelijkheid en aandacht is alles wat deze kinderen vragen. Het lijkt misschien zo simpel, maar voor 'onze' kinderen is dat niet altijd het geval. Voor deze kinderen kan het heel waardevol zijn om eens te ervaren hoe een gezinsleven is. Huiselijke gezelligheid, geborgen heid, samen aan tafel eten en een andere omgeving. Een zorgeloze vakantie en kind te mogen zijn. Met zo weinig kunnen gastouders zoveel voor een kansarm kind betekenen. Natuurlijk weten we bij Europa Kinderhulp dat het niet niks is om een kind van een ander in huis te hebben. Er is een voorbereiding en tijdens de verblijfsperiode staat u er niet alleen voor. Voor meer informatie kunt u vrijblij vend kontakt met ons opnemen. Www.europakinderhulp.nl, familie Pool, tel. 023-5272560, Jolanda Langedijk, tel. 072-5039231, Elly Dantuma, tel: 0251-238407. Heiloo contact - -

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 6