Da TTJilsi pi c0 ri in! funda Kuyper Blom wat is er nu aan de hand?! Wij zijn toch die makelaar die het altijd positief bekijkt. Ja, da's waar ook Stationsweg 102, 1852 LN Heiloo Telefoon 072 - 532 24 20 Fax 072 - 532 16 15 info@kuyperblom.com Altijd een up-to-date woningaanbod op: kuyperblom.com mm UITKIJKPOST - 26 JANUARI 2005 - PAGINA 8 ia® -J 'W&t J w Hl m HEILOO - Een huis kopen, verkopen of taxeren is voor de meesten van ons geen dagelijks werk. Het is dan prettig als u een deskundige makelaar aan uw zijde weet. Sinds 3 januari kunt u ook kiezen voor een nieuw en veelbelovend makelaarskantoor, gevestigd aan de Stationsweg: Kuyper Blom. Het kantoor wordt gerund door register makelaar/taxateur Bas Kuyper en makelaar onroerende goederen Ronald Blom, goed voor 8 en 6 jaar ervaring en een flinke dosis enthousiasme. Zij worden bijgestaan door Lucie Uvenhoven, die eerste aanspreek punt is, dossiers beheert en de administratie voert en niet te ver geten al even enthousiast is. Verfrissend en eerlijk Opvallend is de lichte en frisse uitstraling van het gloednieuwe pand, dat misschien wel sym bool is voor de manier van wer ken van Kuyper Blom. De vrolijke huiskleur oranje draagt daar ook aan bij. Enthousiasme, een goed contact met de klant, eerlijkheid en verfrissend wer ken staan voorop. „We denken mee met de klant. De toege voegde waarde voor een aanko pende klant is dat we bijvoor beeld ook kijken naar de moge lijkheden die een huis biedt", zo vertelt Ronald, „Wat kan er aangebouwd worden? Daarbij zullen we een klant ook altijd verwijzen naar bouwkundige instanties. En bij een zoekop dracht naar een huis van 30 jaar of ouder krijgt de klant een gra tis bouwkeuring. Daarnaast geven we rustig de mitsen en maren van een woning aan. Eerlijkheid is 't gewoon! Want dat heeft gevolgen voor het kostenplaatje en is een stuk advies. Bovendien heeft een klant een slecht kozijn zelf ook in de gaten en is het dus beter dat aan te geven." Huizen, klant, en plek kantoor centraal De regio waarin Kuyper Blom werkzaam is reikt tot ongeveer 20 kilometer rond Heiloo. Op dit moment hebben zij, nog geen maand na de ope ning, circa 20 huizen in de ver koop. Acht van de tien klanten komen bij hen terecht via Funda, de internetzöéksite van de NVM, waarbij ook deze makelaardij aangesloten is. Wat opvalt bij een bezoekje aan de eigen website: www.kuyper- blom.com, is dat de site niet alleen heel overzichtelijk en modern is vormgegeven, maar dat de huizen direct in het oog springen. Op dezelfde manier is de etalage, met altijd up-to- date-foto's, ingericht. Huizen centraal, de klant centraal en de plek van ons kantoor centraal. Daar draait het om! „We hou den wekelijks een evaluatie en praten dan de stand van zaken door met de klant. Bij een bezichtiging geven we ook altijd een zogenaamde bezichtiging- kaart af, waarop even de punten staan die we hebben opgemerkt. Het is heel belangrijk om con tact te blijven houden met een klant. Alsof het je eigen huis is of wordt. En omdat we een heel volledig dossier bijhouden is iedereen die bij ons werkt altijd op de hoogte."volgens Bas Kuyper. „Ik ga ook met elke woning de eerste keer mee", sluit Lucie aan, „Zo weet ik waar ik het Kuyper Blom makelaars over heb en kan ik de klanten Stationsweg 1021852 LN goed informeren." Heilootel. (072)5322420, Kuyper Blom dus: makelaars Internet www.kuyperblom.com met een persoonlijke touch! Kuyper Blom makelaars: frisse wind in makelaarsland!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 8