§f funda Stationsweg 102,1852 LN Heiloo Fax 072 - 532 16 15 Tel. 072 - 532 24 20 E-mail info@kuyperblom.com kuyperblom.com makelaars wm NVM Ramen 28 te Alkmaar Indeling Vraagprijs: 167.500,- K.K. Stationsweg 180 te Heiloo Indeling Vraagprijs appartement: Vraagprijs garage: Vraagprijs parkeerplaats: 538.000,- K.K. 21.750,- K.K. 14.750,- K.K. Perceeloppervlakte 63 m2 Woonoppervlakte 80 m2 Inhoud 230 m Woonoppervlakte 100 m2 Inhoud 310 m3 Servicekosten 187,- p/m Stationsweg 108 Heiloo Oosterzijweg O ong Heiloo Huurprijs: 12.285,- p/j exclusief B.T.W. Oppervlakte 91 m2 BVO Inhoud 250 m3 Burg. Bosstraat 47 te Alkmaar Indeling Vraagprijs: 149.500,- K.K. Indeling Vraagprijs: 595.000,- V.O.N. Perceeloppervlakte 880 m2 Woonoppervlakte 160 m2 Inhoud 450 nrv KOOPSOM: 14.500,- V.O.N. Perceeloppervlakte 63 m2 Woonoppervlakte 90 m2 Inhoud 245 m Opppervlakte: ca. 14 m: De Moestuin 4 Heiloo Indeling Zevenhuizerlaan 103 Heiloo VRAAGPRIJS: 245.000,- K.K. Perceeloppervlakte 168 m2 Woonoppervlakte 125 m2 Inhoud 370 nr Indeling Vraagprijs 490.000,- K.K. Perceeloppervlakte 995m2 Woonoppervlakte 130 m2 Inhoud 350 m3 powered by nvm i Kuyper Blom De ideale stek! Vanuit deze knusse stadswoning loopt u de gezelligheid van de Alkmaarse binnenstad tegemoet. Wat dacht u van lekker winkelen, heerlijke goede restaurants en eetcafés bezoeken of een bioscoopje pakken. Al deze leuke aspecten behoren nu tot de mogelijkheden. De woning heeft een doorzonwoonkamer (ca.28m2) voorzien van een massief grenen vloer, ruime bijkeuken/ berging (thans motorstalling), binnenplaats, grote slaapkamer, ruime overloop (mogelijkheid tot 2e slaapkamer). Begane grond: Ruime entree/hal, trapkast, toilet met douche, doorzonwoonkamer met open keuken, ruime bijkeuken en gezellige binnenplaats 1 e Verdieping: Royale overloop (mogelijkheid tot 2e slaapkamer), slaapkamer (ca. 12m2) met vaste kast en wastafel. Aanvaarding in overleg U heeft nu de mogelijkheid om dit glo'ëdnieuwe luxe topappartement in het oude centrum van Heiloo te kunnen betrekken. Het penthouse van ca. 100 m2 heeft 2 slaapkamers, een balkon en een royaal dakterras van ca. 15 m2 (W). Het appar tement is hoogwaardig afgewerkt en er is gebruik gemaakt van duurzame materialen. Onder het complex is een parkeerkelder aanwezig waar u de mogelijkheid, heeft een parkeerplaats en/of garagebox te kopen. Het fraaie architectonische appartemen tencomplex "De Egelantier" -waaronder de bibliotheek is gevestigd- staat op een levendige plek direct bij winkels, station en andere voorzieningen. 2e Verdieping: Entree, royale hal, toilet, berging/stookruimte met opstelling wasmachine, 2 slaapkamers, complete luxe badkamer met ligbad, 2e toilet,, aparte douchehoek en vaste wastafel. Royale woonkamer met fraaie open keuken welke is v.v. inbouwapparatuur, openslaande deuren naar het dakterras en schuifpui naar het balkon. Collegiale verkoop met Kuijs Reinder Kakes Castricum. Aanvaarding in overleg UNIEKE KANS! Laatste kantoorruimte te huur op uitstekende zichtlocatie tegenover het NS-station Heiloo in het recent gebouwde complex "De Passage". De casco kantoorruimte is op de 1e verdieping van het gebouw gesitueerd. De naam van het gebouw geeft het al aan; veel passanten! De ruimte is over de gehele breedte voorzien van glas en is bereikbaar via lift en trappenhuis. Onder het gebouw is een parkeerkelder aanwezig waar u de mogelijkheid heeft om een parkeerplaats te huren. Ook in de directe omgeving zijn volop openbare parkeergelegenheden aan wezig. Prima afgewerkte moderne tussenwoning gelegen in het gezellige "Ooievaarsnest" op 5 minuten loopafstand van de Alkmaarse binnenstad. De eigentijdse open keuken, de woonkamer met gashaard, de 3 goed bemeten slaapkamers plus de moderne badkamer (2000) zijn de ingrediënten welke veel woongenot zullen bieden. Begane grond: Entree/hal, meterkast, toilet, woonkamer met eigentijdse open keuken, binnenplaatsje. 1e Verdieping: Overloop, 2 ruime slaapkamers, en moderne badkamer voorzien van douchecabine, wastafel en wasmachineaansluiting. 2e Verdieping: Vliering door middel van vlizotrap te bereiken. 1 mnpi Aanvaarding in overleg Een unieke kans om te wonen en te werken in een fraaie omgeving! Op een plaats waar voorheen veel bedrijvigheid heeft plaatsgevonden worden nu 4 vrijstaande villa's gebouwd met een bedrijfsruimte van ca. 51 m2. De bebouwing is bedoeld als overgangsgebied tussen wonen en werken. Dit heeft geleid tot een fraaie locatie om te wonen aan de Oosterzijweg en de mogelijkheid om uw werk aan huis te verrichten. Elke woning heeft een garage en bedrijfsruimte geschikt voor kantoor- of andere bedrijfsvoering. Parkeerplaatsen op eigen terrein. De bedrijfsruimte kan naar wens worden uitgebreid. Door zijn fraaie bouwvorm met schuine daken heeft deze woning met een inhoud van ca. 450 m3 veel ruimte. Op de 1e verdieping zijn standaard 3 slaapkamers beschikbaar. Mogelijkheid om op de 2e verdieping meerdere slaapkamers te creëren. Op de b.g. een ruime hal, vervolgens een royale kamer met open keuken die desgewenst naar de voorzijde verplaatst kan worden. Een plafond hoogte van 2,80 m op de b.g. is standaard. Materiaal keuze, isolatie en afwerking liggen op een hoog niveau. Aanvaarding per direct 2005 TE KOOP! Parkeerplaatsen in.de ondergrondse parkeergarage van het complex "De Passage" in het centrum van Heiloo. In dit kleinschalige complex zijn nog enige plaatsen beschikbaar. De parkeerkelder is afgesloten door een metalen sectionaaldeur welke op afstand bedienbaar is. De parkeerkelder is alleen bereikbaar voor eigenaren van de boven liggende appartementen en de eigenaren van een parkeerplaats. Per parkeerplaats zit standaard een handzender in de koop bijgesloten. Er is een beveiliging tegen gelijktijdig in- en uitrijden d.m.v. een stoplicht-installatie. De parkeerplaats wordt geventileerd d.m.v. een stuwkrachtventilator die aan het plafond van de kelder is aangebracht. De benodigde verse lucht komt via een aan- zuigrooster in de betonwand aan de noordzijde en openingen in de sectionaaldeur ter plaatse van de inrit van de parkeerkelder. In groene en rustige woonomgeving gelegen uitgebouwde middenwoning met zonnige ca. 15 meter diepe achtertuin. De woning is voorzien van een dakopbouw waardoor u de beschikking heeft over maarliefst 5 kamers op de 1e en 2e verdieping. In de woonkamer met openslaande tuindeuren is recent een prachtige massief eikenvloer aangebracht mpt ca. 30 cm brede delen. Begane grond: entree, hal, meterkast, bergkast, toilet, woonkamer met openslaande deuren, woonkeuken, bijkeuken met w.m.a.-aansluiting en cv-opstelling, tuin met stenen berging; 1 e verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met wastafelmeubel, douche en designradiator; 2e verdieping; 2 zolderkamers, dakopbouw. Aanvaarding in overleg Op een prachtig markant punt gelegen vrijstaand woonhuis met rondom tuin welke u veel privacy biedt (totaal perceeloppervlakte ca. 995m"). Op de begane grond bevindt zich de badkamer en een grote slaapkamer/werkkamer (ca. 15m2), de woonkamer heeft grote raampartijen dus veel lichtinval. Tevens is er een vrijstaande garage en tuinberging aanwezig. Bij de entree merkt u gelijk dat de woning een nostalgisch karakter/ uitstraling heeft. Voor degene die op zoek is naar deze kenmerken is het een ideaal object om er uw droomhuis te realiseren. De woning ligt centraal t.o.v. diverse voorzieningen zoals; winkels, NS station en de uitvalswegen. Begane grond: Ruime entree/hal, toilet, L-vormige woonkamer, dichte keuken, ruime bijkeuken, zeer ruime badkamer, slaap- werkkamer met toegang tot de tuin. 1 e Verdieping: Ruime overloop, 2 slaapkamers, doucheruimte en diverse berg ruimtes. 2e Verdieping: Open zolderruimte bereikbaar d.m.v. vlizotrap. Aanvaarding in overleg

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 9