Gymnastiekvereniging TIOS: zes medailles in Beverwijk Kleuterdemonstratie bij GTH Tafeltennisvereniging Heiloo/Limmen groter Ruud Laan vangt 183 vissen binnen twee uur Zeevogels verliest dure punten tegen Wieringerwaard in titelstrijd Sportinstuif voor jeugd bij AV Castricum op 29 maart Clubkampioenschappen 't Vennewater vol strijd Succesvol weekeinde Dojo 't Loo gelezen worden Voorjaarszonnetje en veel vis bij HSV Kennemerland UITKIJKPOST - 23 MAART 2005 - PAGINA 10 Dartkampioenschappen Heiloo Dimtronic Meervogels verliest van Lotus en degradeert Uitslagen Rabo Polderloop Effect Scholenvolleybaltoernooi Uitslagen bridgeclub Fumez pas Bridgeclub Sans Atout Uitslagen Sans Atout Heilooër Bridge Club Uitslagen bridgeclub Limmen ex» 'De heuvel' blijkt scherprechter bij Trias clubcross LIMMEN - Gymnastiekvereniging TIOS uit Limmen kwam zaterdag met handenvol medailles thuis van de finale LOS A wedstrijd in Beverwijk. In de eerste wedstrijd was het meteen raak. Daphne Schneider scoorde op drie toe stellen meer dan 9.00 punten. Dit lever de haar een eerste plaats op en een gouden plak. Even later kreeg ze er nog eentje bij doordat ze in het totaalklas sement, waarbij de beste twee resulta ten van drie wedstrijden worden opge teld, ook nog eens de hoogste score behaalde. May Lin Droog, die dit jaar grote progressie boekte, turnde ook een goede wedstrijd. Ook zij scoorde drie keer een negen en belandde op de vierde plaats. Beide meisjes wisten zich te plaatsen voor de regiofinale op 4 juni. Aan de andere kant van de sport hal turnden de tienjarigen hun wed strijd. Silvie Kaandorp liet een fraaie brugoefening zien waar ze voor werd beloond met een 9.45. Ook bij balk tuinde zij netjes en scoorde het op één na hoogste cijfer, een 8.60. Zeer ver diend bereikte zij de tweede plaats en ontving een zilveren medaille. Ook Laura Quinten mocht op het podium plaats nemen. Met een 9.50 voor brug en een 8.65 voor vloer behaalde zij genoeg punten voor een bronzen plak. Maud Burgering liet een overslag zien over de kast waar de jury niet veel fou ten in kon ontdekken (9.60). Helaas had ze op de brug veel pech en misluk te het ophurken. Hierdoor zakte ze naar de vierde plaats. Jamie Bakker liet een goede sprong zien (9.35) en een mooie brugoefening (9.10). Zij werd vijfde. In het totaalklassement waren er wederom twee prijzen voor TIOS turn sters. Maud, die één keer tweede was geworden en één keer derde, won brons in de eindrangschikking. Laura, die dezelfde resultaten had geboekt, maar meer punten had gehaald, kreeg zilver. Deze twee turnsters gaan ook door naar de regiofinale. Wie we daar ook zien, is Nienke Oiling. Nienke liet deze wedstrijd zien dat ze wat betreft wedstrijdturnen, in een stijgende lijn zit. Met een mooie kip op de brug en een hoge salto af behaalde zij een hoge score (8.60). Het was jammer dat zij één keer van de balk viel, anders had ze zeker het podium mogen betreden. Nu belandde ze op de zesde plaats, één plaats hoger dan de vorige wedstrijd. Wat ze wel bereikte was een doorstro ming naar de regiofinale. Lisa Deylen verbeterde haar plaatsing aanzienlijk. Van de twintigste naar de elfde plaats. In de laatste wedstrijd streden Michèle de Ruyter en Melanie van Diepen om de ereplaatsen. Helaas lukte het nieuwe onderdeel van Michèle op de brug niet, waardoor ze op de veertiende plaats terecht kwam. Ook bij Melanie ging het op één onder deel helemaal mis. Bij de balk rolde ze er met haar koprol finaal naast, waardoor zij anderhalf punt verloor. Jammer, want bij brug turnde zij een bijna perfecte oefening (9.80). HEILOO - Op zondag 27 maart wordt er gestreden om het Open Kampioenschap Darten van Heiloo. In de dartwereld is dit toernooi beter bekend als het Open Oosthonk. De teams van wijkvereniging Plan Oost zijn klaar om de uitdaging aan te gaan met alle deelnemers op deze eerste paasdag. Om 12.00 uur gaan de deuren open en vanaf 13.00 uur barst de strijd los. Er wordt 501 als speltype gehan teerd en mocht je in de eerste ronde verliezen, dan mag je verder strijden in de verliezersronde. Iedereen mag mee doen, dus ook als je geen ervaring hebt in competitiedarten mag je een kans wagen om de titel te bemachtigen. Het inschrijfgeld bedraagt E 4. Informatie: tel.072-5335179 (tussen 17.00 en 19.00 uur) en vragen naar Paul Pesser. HEILOO - Op woensdagmiddag 16 en zaterdag 19 maart lieten de kleuters van juf Mariska, juf Linda en juf Els aan belangstellenden zien wat zij alle maal tijdens hun wekelijkse gymles doen. In de gymzaal aan de Burenweg was een circuitje uitgezet en alhoewel het er leuk en speels uitziet, worden veel gymnastische oefeningen daarop uitgevoerd. Zo wordt er geklommen in een wandrek en daaruit gesprongen. Op die manier wordt het goed neerko men aangeleerd. Er wordt over een bank gelopen die hoog hangt. Dit is onder meer belangrijk voor de coördi natie. Ook een heuse balk ligt er. Daar lopen de kinderen niet gewoon overheen, maar met een pittenzakje op hun hoofd om het nog moeilijker te maken. De meeste kinderen kunnen hun even wicht al prima bewaren Aan de ringen wordt koppeltje duiken heen en terug geleerd en ook aan de rekstok zijn ver schillende oefeningen die speels wor den aangegeven, maar die heel wat spieren in de kleuterlijfjes in beweging brengen.Uiteraard ontbreken de rin gen en de touwen niet. De demonstra ties werden afgesloten met een dansje en voor alle deelnemers was er naast een snoepje en limonade een diploma en een welverdiende medaille. Wedstrijd Terwijl de kleuterdemonstratie zater dag 19 maart in volle gang was, trad de wedstrijdgroep van de selectie GTH aan in een sporthal in Beverwijk voor de finale van de rayonwedstrijden. De Instapgroep die turnt op niveau zes van Los A begon op de brug. Waar Britt Klooster een prachtige oefening liet zien, die beloond werd met een 9.45. Het tweede onderdeel was de balk, voor de meisjes het minst favoriete onderdeel. De oefeningen op de balk werden helaas ook laag gejureerd. Daarna naar de mat. Alle drie de instapdeelnemers draaiden daar een prima oefening. Gaby de By scoorde hier een 8.65. Het laatste onderdeel was de sprong. Ook hier werden goede resultaten neergezet. Manon Oudejans behaalde zelfs een 9.15. Na de Instapgroep kwa men de pupillen 1 die meedraaien in niveau vijf van Los A. Deze groep begon bij het onderdeel brug. Birgit Stevenson beet de spits af. Zij draaide een goede oefening en kreeg daarvoor een 8.55. Roza Apeldoorn liet tijdens Succesvol weekeinde voor judoka s van Dojo 't Loo HEILOO - Een groot gedeelte van de wedstrijdselectie kwam afgelopen zaterdag in actie op het Vuurtoren- toernooi in Den Helder. Het was een goed bezet toernooi van een redelijk niveau. De selectie maakt de laatste tijd een behoorlijke progressie en door en dat vertaalde zich ook in de podium- prijzen. Ongeslagen in hun gewicht klassen werd een eerste prijs mee naar huis genomen door: Maaike Stevenson, Jasmijn Lesterhuis, Lotte van Vemden, Thijs Lesterhuis, Kars Zoon, Jasper Henselmans, Maarten de Haan enTimo Lesterhuis. Fraaie tweede plaatsen waren er voor Rens de Jong en Rick van Vemden, terwijl Corina Henselmans en Tim Kuipers een derde plaats opeisten. Lars Onderwater en Joris Molefiaar vielen met hun vierde plaats helaas net buiten de prijzen, 's Zondags stond de slotronde van de West Friese Judo Jeugdcompetitie in De Goorn op het programma. Het team van Dojo 't Loo is het vorige jaar gepromoveerd naar de eerste klasse, zodat dit jaar het handhaven in deze nieuwe klasse voorop stond. AKERSLOOT - De uitslagen van de derde RABO Polderloop in Akersloot op zondag 20 maart. Uitgelezen weer en toch een tegen vallend aantal deelnemers deze eer. Vier kilometer jongens: 1. Emiel Admiraal 15.04; 2. Kevin Jaspers 17.02. Acht kilometer heren: l.Wim Revers 30.02; 2. Hans Hof 30.16; 3. Milo Hacquebard 30.30. Dames: 1. Ineke Admiraal 37.33. Veertien kilo meter heren: 1. John Westerbaan 58.05 2. Cock Reiners 1.01.08. 3. Ben Raadhuis 1.06.21. deze laatste wedstrijd in het seizoen ook haar hoogste score aan de brug noteren, namelijk een 9.10. Bente Eelman eindigde dit keer als 19e, maar haar eindtotaal van 33.75 punten was wel haar beste seizoenscore. Voor Olga Leegwater waren de verwachtingen hoog gespannen. De vorige rayonwed strijd stond zij nog op het podium. Het eerste toestel (de brug) ging heel goed, een 9.25 punten Toen kwam de balk. Zowel de opsprong als de afsprong mis lukten en ondanks dat zij nog een 8.35 overhield, was dit niet genoeg voor een medaille. Ze werd 9de. Op zaterdag 2 april vindt voor (een deel van) GTH de onderlinge wedstrij den plaats waaraan naast de selectie- groep, de meisjes van juf Mariska, Juf Leontien, de jongste en de oudste meis jes van juf Jeannette en de oudste meis jes van juf Melanie deelnemen. De eerste wedstrijd begint om 09.30 uur. Om ongeveer 12.30 uur zal er een demonstatie van acrogymnastiek wor den gegeven. De gymzaal aan de Breedelaan is open voor publiek. Het team slaagde daar goed in met een zesde plaats van de acht deelnemende teams. Voor volgend jaar blijft het judo team uit Heiloo grotendeels in tact, zodat dan weer op een treetje hoger gemikt kan worden binnen de judohi ërarchie in Noord Holland. HEILOO - Op woensdagmiddag 9 maart vond in Sporthal Het Vennewater voor de 22e keer het jaar lijkse scholenvolleybaltoernooi plaats. Rond kwart voor één stroomde de sporthal yol met ongeveer negentig leerlingen van De Duif (drie teams), Elckerlyc (drie teams), de Springschans (vier teams) en de Zuidwester (vijf teams). Er werd gestart met een demonstratiewedstrijd van twee teams van de eigen Effect-jeugd. Gespeeld werd volgens de regels van het Circulatievolleybal, een voor deze leef tijdsgroep geschikte voorfase van het eigenlijke volleybal. In teams van vier kinderen gaat het dan vooral om het bewegen, het reageren op dé bal en het gooien en vangen. Onder grote belang stelling van ouders, begeleidende leer krachten, opa's en oma's werd er eerst een voorronde gespeeld en na een pauze, waarin teamsgewijs de antwoor den op een aantal leuke quizvragen werden ingevuld, vond de finaleronde plaats. Rond half vijf vond de prijsuit reiking plaats. De poule-winnaars waren: poule E: The Fire Balls (De Springschans); poule D: The Strawberries (Zuidwester); poule C; Stars (Elckerlyc); poule B: De Skeletten (Zuidwester) en poule A: Crazy girls (De Duif). De Strawberries hebben ook nog een prijs gewonnen voor hun originele outfit en voor het beste resultaat bij de quiz. LIMMEN/HEILOO - Op de jaarver gadering van de tafeltennisvereniging Limmen/Heiloo werd onder applaus het verzoek gehonoreerd van de bedrijfsvereniging Effect uit Egmond om hun ledenbestand aan die van Limmen/Heiloo toe te voegen. Reeds enige tijd maakte Effect gebruik van de faciliteiten aan de Hoogeweg en dit tot beider grote tevredenheid, hetgeen nu dus bekrachtigd werd met het samen verder gaan. De teams van Effect zul len als teams van Limmen /Heiloo aan de ATTB competitie blijven deel nemen. Dit op dezelfde wijze als eerder is gebeurd met TTV Rozing. In de reguliere competitie kreeg Limmen/ Heiloo deze week bezoek van de buurtclub Alkmaar 2. In de uitwed strijd was het een gelijkspel geworden. Kennelijk geïnspireerd door het goede verloop van de jaarvergadering haal den de dorpelingen flink uit tegen de stadsmensen. In een overigens zeer sportief verlopen wedstrijd, waarin van meer spanning sprake was dan de uit slag doet vermoeden, werden de stede lingen met een knallende 8-2 winst overtroffen. Voorzitter Henk-Jan den Ouden gaf zelf het voorbeeld. Hij won alles en deelde tevens in de winst van het dubbel. Giovanni Bakker en Mark Stoop moesten elk een puntje inleve- AKERSLOOT - Zondag speelde Dames 1 van handbalvereniging Dimtronic Meervogels tegen Lotus uit Hoofddorp. Dames 1 moest zelf winnen om een eventuele degradatie te voor komen. Beide teams gingen gelijk op, de ruststand was dan ook 5-5. De twee de helft ging wederom gelijk op, maar een aantal tijdstraffen gooide roet in het eten voor Dimtronic Meervogels. Lotus kon hierdoor namelijk uitlopen en ging uiteindelijk met de winst naar huis. Eindstand 16-18. Dimtronic Meervogels was nu volledig afhankelijk van de uitslag van de wedstrijd van S.V. Baarn. SV Baarn had echter haar duel gewonnen. Dit betekent dat de Dames van Dimtronic Meervogels volgend jaar een klasse lager spelen. HEILOO - De uitslagen van 17 maart zijn: Lijn A: 1. R. J. Turk 69,17; 2.1. H. Krieger 57,08; 3. T. Kunst J. Min 54,17; Lijn B: 1. H. Derksen H. Sonnenschein 64,58; 2. T. Crabbendam G. Kemmere 62,50; 3. A. H. Settels 58,75; Lijn C: 1. L. P. Vendel 62,92; 2. R. Kops D. Wegenwijs 60,00 en T. J. Oudhof 60,00; Lijn D: 1. T. Berkhout A. van Velzen 63,02; 2. C. M. de Jong 55,21; 3. A. Bierman G. Slop 54,17. HEILOO - De uitslagen van de maan dagavond 21 maart gespeelde wedstrij den zijn als volgt: A-lijn: l.Dijkema - v. Heivoort 56.8, 2/3. fam. v. Diepen de Bruijckère - de Waal 56.3; B-lijn: 1. v.d. Klis - v.d. Linden 63.5, 2. Daudey - Beerepoot 62.5; C-lijn: 1. Bolweg - Pohley 57.3,2. Lind - v. Vliet 54.7; D-lijn: I. v. Kooij - Bakker 61.5,2. v. Hogenslag - Roozen 57.8; E-lijn: 1. fam. Hutten 73.6,2. Weehuizen - de Winter 55.6. EGMOND AAN DEN HOEF Voetbalvereniging Zeevogels heeft tegen Wieringerwaard twee punten laten liggen. Vlak voor tijd wisten de gastheren de gelijkmaker te produce ren. De wedstrijd had op dat moment al lang en breed in het voordeel van de Hoevers beslist moeten zijn. Zeevogels verzuimde om de trekker definitief over te halen, zodat de thuisclub moch ten blijven hopen op één punt. Het doelpunt kwam weliswaar uit de lucht vallen, maar de vreugde was er bij de gastheren niet minder om. Zeevogels moet nu op tweede paasdag bij VZV uit 't Veld winnen om volop in de race te blijven voor de titel. Na de zege op Egmondia en het binnenslepen van de eerste periodetitel begon Zeevogels aan het spelen van de eerste van de nog acht resterende fina lewedstrijden. Deze reeks van acht duels moet leiden naar een kampioen schap aan het einde van de competitie. Michiel de Waard en Paul 'Gerrits mochten starten van trainer Johan van Heel. Beide spelers keerden na een lange tijd weer terug in de basis omdat Tibor Zwaan een schorsing uitzat en Marco Gerrits nog van zijn vakantie mocht bijkomen. Na een voorzichtig begin, waarin beide ploegen moesten wennen aan het hobbelige veld, de harde bal en de lastige wind, nam Zeevogels het initiatief in de wedstrijd. ren, maar dat was dan ook alles wat er voor Alkmaar 2 overbleef. Een zeer riant uitzicht op de titel was het resul taat voor Limmen/Heiloo. Ook op de persoonlijke ranglijst van alle. teams staan Henk-Jan en Giovanni op de bovenste plaatsen. Het tweede team speelde tegen Esopus 4 uit Wognum een avondvullende wed strijd waarin het hard werken was. In de kleine uurtjes resulteerde dit uitein delijk in een gelijkspel. Die 5-5 eind stand was er ook voor het derde team dat Olympia 5 uit Enkhuizen op bezoek kreeg. Beide teams konden hiermede tevreden zijn. Team 4 kreeg de kous op de kop van Doko 2 en moest met 3-7 het onderspit delven. Dit resultaat was er ook voor het vijfde team in het treffen tegen Spirit. Bij de jeugd maakte het eerste team ook alweer een reuzensprong richting kam pioenschap. In Hoorn werd tegen Disnierats een knappe 7-3 winst geboekt. Peter Seignette was nu weer de grote man. Hij liet in enkel en dub bel niets achter. Twee punten waren er voor Arjan en één voor Remco.Team 2 moest helaas het onderspit delven na een verre reis naar Julianadorp: 3-7. Team 3 wist tegen Alkmaar 5 alleen de eer te redden. LIMMEN - Zondag 20 maart werd de eerste wedstrijd gevist om de Limmerpoldercup. De openingswed strijd was een twee uur durende wed strijd op aantal. Er waren veertien deel nemers die hun beste beentje voorzet ten om in een heerlijk voorjaarszonnet je een netje vis te vullen.Viswater was het Stet te Limmen. Titanenstrijd In het eerste vak was er een ware tita nenstrijd tussen de typische stuksvis sers Rien Faasse en Ruud Laan, terwijl Han Duin en Jan Walta in dit vak de gevreesde outsiders waren. En hoewel Faasse als winnaar van de wintercompetitie de beste papieren had was het Ruud Laan die met de winst ervandoor ging: 183 stuks tegeno ver de 166 van Faasse. Vaste hengel Faasse kon bij de start niet in een goed tempo komen en kon de daar opge lopen achterstand niet meer goedma ken op Laan. Jan Walta werd derde met 99 stuks in dit vak. In dit vak was het Richard van Gelderen had de in oranje gestoken Hoevers op een voorsprong kunnen zetten. Een scherpe voorzet van Gijs de Waal wist hij echter net niet goed te verwerken. Na een half uur spelen gaf Gijs de Waal het goede voor beeld. Handig speelde hij de bal over zijn tegenstander heen in het zestien metergebied. Iedereen verwachtte een vlammend schot. Omdat de Waal de bal niet lekker raakte werd de Wieringerwaarder doelman verrast en hobbelde de bal zomaar in de korte hoek, 0-1. Zeevogels goalie Walta had nauwelijks serieus werk en zag zijn ploeg weliswaar domineren maar wei nig echte kansen scheppen. De thuisclub beet na rust meer van zich af. De gastheren namen iets meer risico en kwamen vaker in de buurt van het vijandelijke doel. Zeevogels kreeg daardoor meer ruimte om de beslissen de tegenstoot te creëren. De beste kans was voor Frank Jong. De aanvallende middenvelder was alle verdedigers te slim af en wist vervolgens ook de doel man te passeren. De 0-2 leek in de maak, maar tot ontzetting van de gehe le Zeevogels familie schoot hij de bal in het zijnet. Omdat een 0-1 eindstand ook drie punten oplevert leek de scha de nog te overzien. Het Wieringerwaarder venijn zat echter in de staart. In de allerlaatste minuut van de wed- CASTRICUM - Heb je de kriebels om te gaan sporten? Ben je tussen de zes en twaalf jaar oud? Schrijf dan dinsdag 29 maart in je agenda en kom naar de sportinstuif bijAtletiek Vereniging Castricum op Sportpark de Duinloper (aan de Zeeweg richting het strand). Van 18.00 tot 19.30 uur wordt een leuke en verrassende open training gegeven. Je kunt daarna nog drie tot vier keer gratis komen trainen. Als je lid wordt krijg je een AVC t-shirt cadeau. Informatie: Judy Kok. Tel. 0251-651291. www.avcastricum.nl. Leuke en verrassende training bij Atletiek Vereniging Castricum HEILOO - Zaterdag 19 maart werden de jeugd- clubkampioenschappen gespeeld bij badmintonvereniging 't Vennewater. Martij n van den Haak en Arko de Betué, de heren van het eerste team, organiseerden voor het eerst dit toernooi. Na enige verwarring bij de ouders over het wedstrijdschema gin gen de kinderen er vanaf 09.00 uur volop tegenaan. Bij zo'n toernooi kun je namelijk geen punt laten liggen. De vooral de korte vaste hengel die de vis op de kant bracht. Het Stet Het tweede vak viste op het smallere gedeelte van het Stet. Hier was het Co Duinmeijer die na een wat trage start de gang er goed in kreeg en met 161 stuks zijn vak won. Hij viste continu twee meter naast zijn voer en wist juist de wat schuchtere vissen van zijn stek te vissen. Tweede in dit vak werd Peter van der Heijdt, die vissend met de matchhengel 129 vissen onder de over kant vandaan viste. Dick Pekel Dick Pekel werd hier derde door later met de lange vaste stok te gaan vissen. Hij ving er 84. De totale vangst was 1286 stuks, een gemiddelde van 92 stuks in twee uur, wat een prima resul taat is. De volgende Limmerpoldercup- wedstrijd is op 10 maart, waarbij er een gecombineerd klassement is (gewicht en aantal). Deze wordt gevist in het Kanaal Omval-Kolhorn nabij Heerhugowaard. Kinderen gingen vermoeid naar huis na de clubkampioenschappen strijd verliet Jacco Walta zijn heiligdom om een dieptebal onschadelijk te maken. In de kluts kwam de bal weer in de voeten van zijn belager. Walta moest toezien hoe de bal voor het lege doel werd gebracht. Ondanks een aantal verdedigers in het doelgebied viel de bal voor de voeten van de eenzame spits van de thuisclub. Zijn inzet ging door en langs een woud van Zeevogels benen over de doellijn in het net:l-L Wieringerwaard was blij met het gevonden punt en Zeevogels zag twee punten als sneeuw voor de zon verdwij nen. Stand aan de kop van de ranglijst: 1. DTS 18 - 38; 2. VZV 16 - 36; 3. Zeevogels 17 - 36 .Programma tweede paasdag: VZV - Zeevogels. VZV uit 't Veld speelt paaszaterdag de inhaalwed strijd tegen rivaal Con Zelo in het Waarland. Op paasmaandag reist Zeevogels naar VZV en speelt DTS tegen Geel Zwart. HEILOO - Uitslag damesbridgeclub Sans Atout van 16 maart. A-lijn: 1.Middelbeek-Daudey 58.85,2.Bakker- de Waal54.69. B-lijn: l.Toby-Giliam 61.81, 2.Vijn- Wuyts 56.94.C-lijn: 1. Nielen-Beentjes 58.33, 2. Werdmuller-Schreiber 57.50. D-lijn: l.Kuit-Swart 65.28, 2. Baarsen- v.d.Veldt 60.42. HEILOO - De uitslagen van dinsdag 15 maart: A- Lijn: 1. Klerk- Stark 60,9; 2. Brinkhuis- Meuleman 60,4; B- Lijn: 1. fam. Muller 56,9; 2. Geerling- Mertens 56; De uitslagen van donderdag 17 maart: A- Lijn: 1. de Bruyckeré- Stark 62,5; 2. fam. Boukens 60,0; B- Lijn: 1. fam de Jong 60,0; 2. Haan van Loon 58,8; C- Lijn: 1. Muller- Mutsaers 60,4; 2. fam Kuijper 69,9; D- Lijn: 1. v.d.Dool- Neijens 58,9; 2. Nieuwenboer-Pin 58,3. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 16 maart als volgt gespeeld: A- Lijn: 1. Limmen-Zijp 58.93,2. Dolmans- Bollweg 56.70, 3. v.d.Eng-Straathof 53.57, B-Lijn: 1. Mooij-Boelhouwer 57.95, 2. Alderlieste-de Groot 57.68, 3. Klous-v.Straaten 54.82, C-Lijn: 1. Buit- Kaandorp 62.50, 2. Wagenaar-Roes 59.38, 3. Hulsebosch-Zeeman 56.70, D- Lijn: 1. Fam.v.Wijk 62.50,2. Oosterling- Slemmer 55.36, 3. Goedhart-de Wit 52.86, E-Lijn: 1. Nijman-Hulsebosch 67.41, 2. Vasbinder-Zwertbroek 58.93, 3. Fam.Kiebert 57.14. jeugd tot en met elf jaar speelde om twee gewonnen sets van elf punten. De oudere jeugd speelde sets van vijftien punten. Zowel de recreanten als de competitie spelers speelden alsof hun leven er van af hing. Teamgenoten streden in onder linge wedstrijden om de gouden plak. Rond 17.00 uur was de prijsuitreiking en gingen de kinderen vermoeid naar huis. HEILOO - De clubkampioenschappen cross bij Trias werden afgelopen zon dag gehouden met prachtig weer. De atleten kregen hetzelfde parcours voor geschoteld als enige weken terug de jeugdlopers van de regionale crosscom petitie. Er ontbrak daardoor in vergelij king met voorgaande jaren een moei lijke lus achterin het parcours. Heuvel Gevolg van de wat kleinere ronde was dat 'de heuvel' dit jaar maar liefst vijf keer (voor de lange cross) genomen moest worden. Ook de lopers (-sters) op de overige afstanden kregen deze vaker te nemen dan hen lief was. Bij de senioren/masters op de lange cross ont stond een aardige strijd. En dat terwijl er een zelfs nog aantal bekende kem phanen als Louis Dam, Remko van Hoven, Arie Hendrik Visser, Jilles Wittebrood ontbraken. Versnelling Pas in de derde van de vijf ronden wist Peter Hopman na een eerdere versnel ling van Matthijs Kunzel definitief weg te komen. Matthijs ging nog wel even mee, maar moest afhaken en in de slot- kilometer ook de tweede plaats overall nog afstaan. Bij de dames masters stond op Erna Hopman geen maat. De korte cross kende ook een levendige strijd met een voortvarende Ron Apeldoorn die in de laatste ronde Niels Koppes voorbij zag stuiven. Hier een keurige derde plaats voor EK-ganger en master Arnjan Bakker. Ook de diverse jeugdafstanden leverden over het algemeen mooie strijd op met klei ne verschillen aan de meet. REGIO - De uitslag van de derde openingswedstrijd voorjaars-mini- competitie Hsv Kennemerland, gevist in De Markervaart ter hoogte van de Woude (Gemeente Castricum) op zondag 20 maart. Zonnetje Een vlak water en een heerlijk voor jaarszonnetje en al snel vis. Vrijwel direct na het voeren werd er op veel plaatsen voorn gevangen. Maar naar mate de ochtend vorderde nam de vangst af. Het waren de Limmer Dolf Rijs en Daan van der Venne die wel regelmatig doorvingen en beiden hun vak wisten te winnen. Dertien kilo Dolf wist zelfs bijna dertien kilo vis te vangen. Voor het klassement werd de strijd gestreden tussen Teun Kanon, Harrij van Dessel en de Limmer Nico Schouws. Na weging bleek dat de beide Limmers vissend bij Hsv Kennemerland zeer goede zaken had den gedaan, Kampioen Dolf Rijs won de wedstrijd en Nico Schouws werd de voorjaarskampioen. Uitslag 3e openingswedstrijd voor- jaars-mini-competitie HSV Kennemerland: Vak A 1. Dolf Rijs 12.700 gram, 2. Harrij van Dessel 3.150 gram en 3. Teun Kanon 2.250 gram Vak B 1. Daan van der Venne 7.000 gram, 2. Nico Schouws 3.400 gram en 3. Gert Kraay 2.900 gram. Eindstand na drie wedstrijden (2 resultaten tellen): 1. Nico Schouws 3 punten 11.600 gram (Voorjaarskampioen), 2. Harrij van Dessel 3 punten 10.600 gram en 3. Teun Kanon 3 punten 9.550 gram. De eerste wedstrijd zomercompetitie is zondag 3 april. Informatie: Gert Lute tel. 06-10705422.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 10