Boevéntv» T =TT Tl i Jubilerend Tintoretto schildert en exposeert in Winkelhof 't Loo Betalen contributie Bibliotheek Heiloo nu mogelijk via automatische incasso Boeren van toen 24,95 O DEUTEKOM DIEREN UITKIJKPOST 23 MAART 2005 - PAGINA 2 CORSO THEATER DIENSTEN Boeren van toen door Hans Siemes Onze landbouw maakte in de vorige eeuw stormachtige ontwikkelingen door. De geschiedenis van de landbouw kent vele boeiende ontwikkelingen. Wie terugkijkt, ziet dat ook in vroegere tij den veel veranderde. Binnen vier gene raties boeren werd het zware handwerk geautomatiseerd en veranderde ploete ren in managen. Of zoals een Tlventse boer het uitdrukte: 'Van pijn in de rug naar pijn in de kop'. Dit rijk geïllustreerde boek, dat geba seerd is op de eerder bij het blad Boerderij verschenen boekenserie 'Greep uit het landbouwverleden', geeft een indringend beeld van deze ingrij pende ontwikkelingen. Een nostalgi sche terugblik op vroegere tijden, die moeilijk en toch ook mooi waren. Boek van de week: door Hans Siemes LIBRIS. Uw Complete Boekhandel Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huis-actie, plan Ypestein zui delijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmmer-verza- melplaatsen langs de weg, vóór 19.00 uur. Ook is dan brengen mogelijk tus sen 18.00 en 19.00 uur naar de par keerplaats bij de school. Dinsdag Base- en Softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg vóór 18.00 uur. Zie alle vaste acties op: www.uitkijkpost.nl De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 9.00 t/m 17.30 uur dinsdag 9.00 t/m 13.00 uur donderdag 9.00 t/m 17.00 uur vrijdag 9.00 t/m 17.00 uur woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt z|ch het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een vólgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ In Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mall: redactie@ultkljkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. Witte Kerk Op Witte Donderdag, Goede Vrijdag en Stille Zaterdag vinden de diensten plaats in de Witte Kerk, om 19.30 uur. Ter Coulsterkerk Eerste paasdag, 10.00 uur: voorganger ds EJ. van der Wind, mmv One More Voice. GGZ Willibrorduskapel Goede vrijdag,15.00 uur: bidden van de kruisweg, voorganger ds M. Braamse. Zaterdag (paaswake), 20.00 uur: mmv de Schola en de oecomenische zang groep, voorganger ps M.J. van Bolhuis. Eerste paasdag, 10.00 uur: woord- en communiedienst mmv de Schola, voor ganger M.J. van Bolhuis. Hervormde Gemeente Limmen Witte Donderdag, 19.30 uur: ds J. Bouma, avondmaal. Eerste paasdag 10.00 uur: paasviering met het projectkoor, bestaande uit gemeenteledendie hiervoor enthousi ast hebben geoefend, voorganger ds R.J. Blaauw. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Witte Donderdag 19.30 uur: plechtige eucharistieviering en herdenking van het laatste avondmaal met dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot. Goede Vrijdag 14.00 uur: kerk is geo pend om de kruisweg te bidden, 15.00 uur: overdenking van Jezus' lijden en dood, met en voor kinderen worden de staties van de kruisweg langsgegaan, voorgegaan door H. Helsloot, 19.30 uur: viering rond Jezus' lijden en ster ven met dames- en herenkoor, voor ganger H. Helsloot. Zaterdag (paaswake) 21.00 uur: liturgie rond licht en water en eucharistievie ring met New rhythm, voorganger H. Helsloot. Eerste paasdag 09.15 uur: eucharistie viering met dames- en herenkoor, voor ganger H. Helsloot, 11.00 uur: familie viering met kinderkoor, voorganger H. Helsloot. Tweede paasdag, 10.00 uur: eucharistie viering met Cantores, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Donderdag, 19.00 uur: viering Witte Donderdag. Vrijdag 15.00 uur: kruisweg, 19.00 uur: viering Goede Vrijdag. Zaterdag 21.30 uur: Paaswake. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering Pasen, 15.00 uur: aanbiddingslof. Maandag 10.30 uur: eucharistieviering tweede paasdag. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie- i ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Liturgisch koor, voorge gaan door eigen woord- en communie- groep. Zondag, 10.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, voorgegaan door pastor B. van Schie.. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22, Heiloo. Info 072- 5113535. Voor kinderen is er een apar te dienst. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het TVefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Woman Aglow Internationale wereldwijde interkerke lijke organisatie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag vd maand (behal ve juli aug) een bijeenkomst, om 9.15 uur in het Open Huis. Kinderopvang aanwezig. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: geen opgave ont vangen. Zondag 10.00 uur: geen opgave ontvan gen. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: geen opgave ont vangen. Zondag 10.00 uur: geen opgave ontvan gen. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 10.00 uur: geen opgave ontvan gen. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Witte donderdag 19.30 uur: Egmond Binnen, ds R. Blaauw, heilig avond maal. Goede vrijdag 19.30 uur: Egmond aan den Hoef, liturgiecommissie. Stille zaterdag 21.30 uur: Egmond aan Zee, diverse pastores. Eerste paasdag, 10.00 uur: Egmond aan Zee, ds A. van Zijverden- Poortman, paasdienst. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar, Koningsweg 12, Alkmaar Zondag 10.00 uur: voorganger ds C.H. Cornelissen, Alkmaar. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Witte donderdag, 19.30 uur: Akersloot, avondmaal. Goede Vrijdag, 19.30 uur: Uitgeest, mmv Cantorij. Zaterdag, 22.00 uur: Uitgeest, paas nacht mmv Cantorij. Zondag, 10.00 uur: Akersloot, voorgan ger ds M.J. Luijk. HEILOO - Alle betalende leden van Bibliotheek Heiloo ontvangen dit jaar bij hun acceptgiro ook een machtigingskaart voor automatische incasso van de jaarlijkse contributie. Indien zij hiervan gebruik willen maken kan de machtiging worden ingeleverd bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo. Ook kan de inge vulde machtigingskaart eventueel (zonder postzegel) retour gezonden worden. Na ontvangst van de machtigingskaart automatische incasso zal het contributiebedrag vanaf 2006 automatisch door de bibliotheek wor den geïncasseerd. Voor dit jaar dient nog wel gebruik te maken van de bij gevoegde acceptgiro. Machtigingskaarten automatische incasso zijn ook verkrijgbaar bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo workshops 'Leren zoeken op internet In april weer workshops 'Leren zoeken op internet' bij Bibliotheek Heiloo Op 4 april ('s avonds) en 25 april ('s middags) houdt Bibliotheek Heiloo weer een tweet workshops internet voor beginners. In een tweeënhalf uur durende bijeenkomst krijgt de deelne mer een korte, heldere inleiding op internet, gevolgd door een aantal gerichte oefeningen, waarmee de mogelijkheden en onmogelijkheden van het zoeken van informatie op internet bjoot worden gelegd. Voor het goed kunnen volgen van de workshop is ervaring met de computermuis en Windows noodzakelijk. De kosten voor deelname aan deze eenmalige workshop zijn 12,50 voor leden en 15,- voor hen die geen lid zijn van Bibliotheek Heiloo. Er wordt gewerkt in groepen van maximaal 8 personen (2 personen per pc). Opgave kan via de klantenservice van Bibliotheek Heiloo of via tel. 072- 5330670, e-mail: bibliotheek@biblio- theekheiloo.nl. 1 T 1 E BERICHTEN HEILOO L Sensueel dansend bandjes kijken Vrijdag 25 maart zal de derde voorron de plaatsvinden van de befaamde Big Bukbandbattle. De wedstrijd is be doeld voor beginnende bands met wei nig podiumervaring, die gratis optreden en daarmee kunnen meedingen naar de Big Buk Buk Band Battle Bokaal en eventuele andere prijzen, PLUS een plaats in de voorrondes van Noord- Hollands Glorie voor de absolute win naar. De bands Profusion, Naamloos, Lies, Seed, Dullboy en The Times zullen strijden om één van de meest felbe geerde speelplekken in Heiloo en omstreken; een finaleplaats in de oud ste bandwedstrijd van Alkmaar en omstreken. De entreeprijs bedraagt slechts 4,- en de deuren gaan open om 21.00 uur. avond speelt de Amsterdamse salsa band Cuarto Ocho in Buk Buk. En dat betekent niet alleen fijne zomerse klan ken, je kunt ook nog eens een cursus volgen in deze Zuid-Amerikaanse dansstijl. Voor deze cursus kun je je opgeven door een mailtje te sturen naar programmering@bukbuk.nl. De kosten bedragen 6 euro, en dat is tevens de prijs die je betaalt om 'gewoon' naar binnen te komen. De deuren openen om 21.00 uur. Voorverkoop voor Lange Frans en Baas B (8 april in Buk Buk) is begon nen, kaarten kunnen gekocht worden bij Centerdisc (slimpad 36 te Heiloo) Verwacht: zaterdag 9 april, Peter Pan Speedrock, 16 april Hallo Venray, vrij dag 29 april: HLT (high low techno). BESCHERMING Cursus Salsa Op zaterdag 26 maart is het natuurlijk al volop zomer in Nederland. Tijd voor een gezellige avond vol Salsadans. Die Collecte Simavi HEILOO - In de week van 3 tot en met 9 april wordt in heel Nederland weer gecollecteerd voor Simavi. Metde opbrengst financiert Simavi projecten in Azië en Afrika ter verbetering van de gezondheid van de allerarmsten. Speciale aandacht gaat dit jaar uit naar het positieve effect van sanitaire voor zieningen op de gezondheid. Daarom steunt Simavi de aanleg van sanitaire voorzieningen, bijvoorbeeld bij scho len. U kunt meehelpen door te geven aan de Simavi-collectant of een bijdra ge over te maken op giro 300100 ten name van Simavi in Haarlem. Vermist Lapjespoes met veel wit, mager en hoog op de poten, 2 jaar. Pagelaan, Limmen. Vaalrode ongec. kater, 2 jaar. Haesackerlaan, Heiloo. Rode gec. kater, witte bef en tenen, rose bandje met adres aan binnenkant, 2 jaar. Het Zandstuk, Heiloo. Roodwitte ongec. kater, wit snoetje en buik, rood vlekje op de kin, zwart vlek je halverwege de staart, 8 maanden. Molenweg, Limmen. Gevonden Grijsbruin/zwart cyperse poes met witte tenen. Rosendaal, Heiloo. Vaalrode ongec. kater. Hoogeweg/Krommelaan, Heiloo. Grijswitte poes, grijze kop, witte neus, buik en poten. Mozartlaan, Akersloot. Grijsbruine/zwart cyperse poes, tatoea ge onleesbaar. Oosterzijweg, Heiloo. Donkergrijs/zwarte met witte gec. kater (black smoke). Torenlaan, Heiloo. Aangetroffen gestolen personenauto HEILOO - Op een parkeerplaats aan de Oostersingel werd woensdagavond 16 maart een personenauto van het merk Citroen ZX aangetroffen. Bij controle bleek de auto gestolen te zijn uit Roermond. Poging inbraak personenauto HEILOO - Op maandag 14 maart werd aangifte gedaan van een poging tot inbraak in een personenauto. De inbraakpoging werd gepleegd tussen zaterdag 12 en zondag 13 maart terwijl de auto van het merk Alfa Romeo type 156 geparkeerd stond op de Westerweg, Als gevolg van de inbraakpoging was er schade aan een portierdeur. Vernieling personenauto HEILOO - Vrijdagavond 18 maart werd in de wijk Vredenoord een personenau to vernield. De motorkap van de blauwe BWM 320 werd bekrast. Tevens consta teerde de eigenaar een deuk in een van de portieren. Inbraak in personenauto HEILOO - In de nacht van vrijdag op zaterdag 18-19 maart werd op een par keerplaats op de de Kuilenaar in een personenauto van het merk Mitsubishi type Colt ingebroken. Door het forceren van een van de portieren wist men zich toegang tot de auto te verschaffen. Uit het dashboard werd de autoradiocdspe- ler weggenomen. Uit de kofferbak wer den een daarin bevindende subwoofer en versterkers losgeschroefd en wegge nomen. Poging inbraak woning HEILOO - Bewoners van een woning aan de Fontein Verschuirlaan schrokken zaterdagavond 19 maart op van glasge rinkel. Toen men op onderzoek uitging bleek een ruitje van de balkondeur op de eerste verdieping stukgegooid te zijn. Mogelijk betrof het hier een poging tot inbraak omdat een buurtbewoner op dat tijdstip een onbekende man in de tuin van de woning zag staan. Toen de man zag dat hij opgemerkt was liep hij weg. Fietsenverkoop HEILOO - Zaterdagochtend 2 april vindt op het politiebureau van Heiloo de driemaandelijkse fietsenverkoop plaats. Deze verkoop is bedoeld voor degenen die aangifte hebben gedaan van diefstal van hun fiets en die niet voor diefstal verzekerd waren. Alleen benadeelden die bij de aangifte een zogenaamd aan koopcertificaat hebben ontvangen komen in aanmerking voor de verkoop. Miss Congeniality2 Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous is het vervolg op de hitfilm Miss Congeniality die in 2000 werd uit gebracht. Na haar avontuur in de wereld van de Miss-verkiezingen, heeft het leven van Gracie Hart (Sandra Bullock) als undercover-agent een totaal andere wending genomen. Ze heeft de nodige tegenslagen moeten verwerken. De tol die ze voor haar roem moet betalen is hoog, haar func tie als undercover-agent is niet meer mogelijk en haar relatie is stukge- lopen.Gracie's baas weet haar te over tuigen dat er nog maar één manier is waarop ze de FBI van dienst kan zijn. Ze wordt het visitekaartje van de FBI, perfect gekapt en gestyled verschijnt ze op tv. De FBI pusht haar nieuwe gezicht en zij kan haar recent verwor ven vaardigheden als Miss herhaalde lijk voor haar publiek in de praktijk brengen. Grade's ruwe kantjes worden met behulp van haar persoonlijk stylist (Diedrich Bader) weggewerkt. Ondanks haar aanvankelijke verzet, stort ze zich al snel volledig op deze nieuwe baan. Haar collega Sam Fuller (Regina King) die duidelijk niet haar grootste fan is, is de eerste die aangeeft dat ze haar nieuwe rol veel te serieus neemt. Ze is veranderd in een mode pop. Als Grade's beste vrienden wor den ontvoerd in Las Vegas, wil Gracie weer terug naar haar oude baan. Om zo haar vrienden, voormalige "Mis" Cheryl (Heather Burns) en presentator Stan Fields (William Shatner) te hulp te schieten. De FBI wil Gracie als grootste PR-troef niet verliezen en ver biedt haar zich met de ontvoering te bemoeien. Ze verzinnen een list en trommelen Gracie op voor een pers conferentie. Sam wordt meegestuurd als bodyguard. Ondertussen stelt de lokale supervisor van de FBI alles in het werk om de reddingsactie te coör dineren en zorgt agent Jaff Foreman (Enrique Murciano) ervoor dat Gracie en haar entourage uit de buurt blijven totdat alle achter de rug is. De operatie lijkt verkeerd tegaan. Maar om haar vrienden te redden zal Gracie alles in werking stellen en ze komt weer als vanouds in actie. Met: Sandra Bullock, Regina King, Enrique Murciano, Heather Burns. Regisseur: John Pasquin. Programma 24 maart t/m 30 maart 2005 "Shall we Dame?" "Robots" Buongiorno, Notte De ontvoering van en de moord in 1978 op Aldo Moro, voorzitter van de dominante christen-democratische partij in Italië, is voor Italië net zo'n sleutelgebeurtenis als de moord op Pim Fortuyn voor Nederland. De erva ren regisseur Marco Bellocchio geeft in Buongiomo, notte zijn zeer eigen visie op deze gebeurtenis. Het is een huma ne visie op een inhumane gebeurtenis, dat maakt het extra mooi. Het gaat Bellocchio allereerst om de psycholo gie van slachtoffer en daders, en vooral om die van de enige vrouw in het gezelschap, Chiara. Bellocchio maakte met meesterhand een film die zowel respect als liefde afdwingt. Regie: Marco Bellliocchio. Met: Maya Sansa, Luigi Lo Cascio, Roberto Herlitzka. Gevonden voorwerpen van 14 tot en met 20 maart: enkele sleutels, Stanleymes in houder, zwart schoentje maar 34, GSM Siemens TARIEVEN voor- seizoen- verkoop verkoop TARIEVEN voor- seizoen- verkoop verkoop Toegangsprijzen Boekjes voor 10 baden 2,00 3,00 18,00 27,00 Boekjes voor 50 baden Gezinsabonnementen Persoonlijke abonnementen Leeftijdsgroep 3 t/m 1 7 jaar42,00 56,00 Leeftijdsgroep 18 jaar en ouder61,00 77,00 Aanvragen voor abonnementen kan door Invulling van de persoonsgegevens op onderstaande bestelbon. Voor de aanvraag dient u een recente pasfoto In te leveren voor elk gezinslid dat een abonnement wenst (s.v.p. op de achterzijde van de pasfoto('s) naam en geboortedatum vermelden) en te sturen aan de Gemeente Heiloo, Astrid Busso-Besseling, afdeling Welzijn/team MZ, Postbus 1, 1850 AA Heiloo (s.v.p. in de linkerbovenhoek HET BAAFjE vermelden). U kunt uw bestelbon t/m vrijdag 15 april 2005 Inleveren op het gemeentehuls en uw abonnement afhalen en betalen bij de kassa van zwembad Het Baafje op dinsdag 26 april en woensdag 27 april 2005 van 16.00 tot 20.00 uur. Vanaf maandag 2 mei 2005 liggen de abonnementen bij de receptie van het gemeentehuis, openingstijden: maandag t/m vrijdag 08.00 tot 16.30 uur. Betalen van abonnementen kan ook d.m.v. overschrijving van het verschuldigde bedrag naar rekening nummer 28 50 03 658 t/m vrijdag 15 april 2005 onder vermelding van "zwemabonnement". U kunt uw abonnement dan afhalen bij de kassa van zwembad Het Baafje op hierboven genoemde data en tijden. p Knip langs deze lijn 1 BESTELBON voor abonnementen voor Zwembad Het Baafje Heiloo, gedurende de perl- j ode van zondag 1 mei t/m zondag 4 september 2005 l HEILOO - De Teken- en Schilder vereniging Tintoretto bestaat dit jaar 60 jaar. Opgericht in 1945 behoort deze vereniging voor amateurkunstenaars, tot een van de oudste van Nederland. Wellicht zegt het sommigen in Heiloo nog iets: Jaap Dekker was de oprichter en Cor Heeck (kunstenaar uit Schoorl) was een van de bekendste artistiek lei ders van weleer. In het kader van het jubileum worden een aantal evene menten georganiseerd waaronder een publieksaktie in het Winkelhof 't Loo. Het winkelend publiek zal van 23 maart tot 6 april in de etalages van vijf tien winkelbedrijven uiteenlopende teken- en schilderwerken aantreffen, van ih totaal 42 Tintorettoleden. Bovendien zal op 1 april een openbare les portretmodel worden gegeven door Cees Broersen (kunstenaar uit Egmond aan den Hoef), waaraan twin tig schilders van de jubilerende vereni ging zullen deelnemen. De man en vrouw die model zitten, hebben beken de gezichten voor het winkelend publiek. De 'Openbare les portretmo- del' vindt plaats op vrijdag 1 april van 14.00 uur tot 16.30 uur op het plein voor Albert Heyn. Cursus stemvorming Muziek- en Dansschool HEILOO - Dinsdag 29 maart start de cursus stemvorming. Deze cursus is bedoeld voor. mensen die in een koor zingen en die hun stem goed willen gebruiken of verbeteren. Tijdens deze cursus wordt aandacht besteed aan: houding, ademhaling, klankvorming en gehoortraining. De cursus wordt ver zorgd door de deskundige zangpeda goog/ zanger bij de Nederlandse Opera: Kees de Bruijn. Deze korte cur sus is in een serie van acht wekelijkse lessen van ieder 45 minuten, en start op dinsdag 29 maart om 12.30 uur in de Muziek- en Dansschool Heiloo aan Het Veld 1 te Heiloo. Deze cursus is een aanvulling op het aanbod dat de school kent. Voor meer info, tel. 072-5332460 of e-mail: muziekendansheiloo@het- net.nl. Agenda Sporthal Het Vennewater Het Zevenhulzen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 9,00 42,00 €61,00 Naam l Adres: J Postcode:Woonplaats: Telefoonnummer: BIOSCOOP CZ A STRICT UM TEC, OSSI -BBS2 9I Heerenweg 07-89,1861 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 •-mail: lnfo.d0ut®kom@llbrl«.nl De Uitkijkpost verschi|nt op woensdag huls-aan-huls In een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Llmmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie- opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur In ons bezit zl|n. Advertentieprijs per mm is 0,43 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aan zienlijk lagere mm-pri]zen. W «Noord-Holland Noord 1 112 -vL-0900- L 8844 Pastoor van Muijenweg 12.1852 EH Heiloo. tel 5321048 vrijdag zaterdag 21.30 uur zondagmiddag 16.30 uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur 20.00 uur 19.00 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur "Nliss Congeniality II" Première vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 20.00 uur maandagmiddag 16.30 uur "Vet Hard" Laatste week j 20.00 uur zondag-, maandagmiddag 16.30 uur "Buongiomo, notte" Donderdag Special zaterdag- woensdagmiddag 14.00 uur zondag-, maandagmiddag 13.30 uur //I w zaterdag- woensdagmiddag 14.00 uur zondag-, maandagmiddag 13.30 uur Dorpsstraat 70 Castricum reserveren: Tel. 0251 - 65 22 91 Leeftijdsgroep 0 jaar t/m 2 jaar Leeftijdsgroep 3 jaar t/m 17 jaar (geboren tussen 01-05-1987 tot 01-05-2002) Leeftijdsgroep 18 jaar en ouder (geboren vóór 01-05-1987) Gratis Gratis n.v.t. n.v.t. n.v.t. n.v.t. Alle leeftijdenn.v.t. 125,00 Voor gezinnen met kinderen van 3 t/m 17 jaar Cezinsabonnement voor één van de ouders ..€115,00 155,00 Gezinsabonnement voor overige gezinsleden9,00 9,00 ,.r. Voor- en achternaam M/V Geboorte datum Gezins- abon. (ouder) Gezins- abon. (overige) Persoonlijk abon. 3 t/m 17 jaar Persoonlijk abon. v.a. 18 jaar 115,00 155.00 seizoen 9.00 seizoen 56.00 seizoen 77.00 seizoen T - -y - Telefoonnummers van de partners In Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de verhuur voor het jaar 2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of 5356682. Woensdag ,23-03-2005 18.00-19.00 19,15-23.00 Zaalvoetbal Donderdag 07-04-2005 Donderdag 24-03-2005 14.00-15,30 18.00-19.00 19.15-23.00 Sportlnstuif Zaalvoetbal Vrijdag 08-04-2005 Vrijdag 25-03-2005 gesloten Goede Vrijdag Zaterdag 26-03-2005 gesloten 09-04-2005 Zondag 27-03-2005 gesloten Eerste Paasdag Zaterdag Maandag 28-03-2005 gesloten Eerste Paasdag 10-04-2005 Dinsdag 29-03-2005 08.30-15.30 Schoolgym Zondag 19,00-23.00 Volleybal Maandag 11-04-2005 Woensdag 30-03-2005 18,00-19.00 12-04-2005 19,15-23.00 Zaalvoetbal Dinsdag Donderda g 31-03-2005 14.00-15.30 Sportlnstuif 17.00-18,00 Zaalvoetbal Woensdag 13-04-2005 18,00-19.00 Donderdag 14-04-2005 19,15-23.00 Zaalvoetbal Vrijdag 15-04-2005 Vrijdag 01-04-2005 08.30-12,30 17,00-18.30 Schoolgym Basketball 19,15-23.00 Zaalvoetbal Zaterdag 16-04-2005 Zaterdag 02-04-2005 14.30-19.0tf Basketball Zondag 17-04-2005 Zondag Maandag 03-04-2005 11,00-16.00 Volleybal Maandag 18-04-2005 04-04-2005 08.45-15,30 Schoolgym 19-04-2005 17.00-22.30 Volleybal Dinsdag Dinsdag 05-04-2005 08,30-15,30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal Woensdag 20-04-2005 Woensdag 06-04-2005 18,00-19,00 19,15-23,00 Zaalvoetbal 14.00-15,30 Sportlnstuif 18,00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.30 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19,15-23,00 Zaalvoetbal 12,30-15,30 Zaalvoetbal 16,00-21.00 Basketball 08.45-15,30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 14,00-15.30 Sportlnstuif 08.30-12,30 Schoolgym 17.00-18,30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 16.00-21,00 Basketball 08,45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 2