Ingezon Haptotherapie: word je bewust van wat je voelt Fitcentrum de Winter viert eerste lustrum 1 mmm wmmammÊtBÊttmmÊBMsmmm mededeling Paasfeest Kinderdagverblijf Kits Oonlie Open ochtend Kinderopvang Limmen UITKIJKPOST - 23 MAART 2005 - PAGINA 6 ^.NT ri# m ■jB - Ov HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. fval en milieu Voorjaar! Grof huis- en tuinafval elzijn Aanvraag gemeentelijk minimabeleid 2004 Nieuw woonruimteverdelings systeem per 1 mei a.s. 1 HHHH JB's Right in La Strada Lezing Art Nouveau op Bonhoeffercollege Inbraak, wanneer bij u? Heiloo contact vervolg van pagina 4 Tuinafval In het voorjaar knappen veel mensen hun tuin weer op. Dit betekent onder andere dat er tuinafval afgevoerd moet worden. Klein snoeiafval en bladeren kunt u in de groene rolemmer deponeren. Het liefst met zo min mogelijk zand, omdat dit minder goede com post oplevert. Als het afval te groot is voor de rolemmer, kunt u dit wegbrengen naar de Afvalbrengplaats of het laten ophalen door de gemeente. U kunt niet alles als tuinafval aan bieden, er is een aantal spelregels: Oude schuttingen, verhardingen, bielzen, graszoden, overtollige grond, boom stronken en -stammen en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk zijn géén grof tuinafval, maar 'bouw en sloop afval'. Bloempotten (steen of plastic), kartonnen dozen, klein puin en dergelijke horen niet in de groene rolemmer. Gooi geen tuinafval in de grijze rolemmer. De verwerkingskosten voor het afval uit de grijze rolemmer zijn namelijk aanzienlijk hoger dan voor de groene rolemmer. Bundels grof snoeiafval kunt u tot 2 m3 (per seizoen), niet zwaarder dan 12 kilo en niet langer dan 1,5 meter als grof tuinafval aanbieden via telefoonnummer (072) 535 68 88 van maandag tot en met woensdag van 08.00 tot 12.00 uur. U kunt dit grof tuinafval ook zelf brengen naar de gemeen telijke Afvalbrengplaats aan het Rosendaal 2. Ook dan geldt een maximum van 2 m3 per seizoen. Grof huisafval Grof huishoudelijk afval kunt u brengen naar de Afvalbrengplaats van de gemeente. Met grof huisafval wordt huisraad bedoeld dat niet in de rolemmer past. Bruikbare spullen kunt u een nieuwe bestemming geven door ze naar een kringloopwinkel te brengen. Ook is bijna elke vereniging of school blij met uw oude eethoek, bankstel, potten, pannen en kleine huisraad voor een rommelmarkt. Verder komt de vrijmarkt op Koninginnedag er weer aan. Grof huisafval wordt ook op afspraak opgehaald. U kunt hiervoor bellen op maandag-, dinsdag-, en woensdagochtend tussen 08.00 en 12.00 uur, telefoonnummer (072) 535 68 88. Wat is géén grof huisafval? Bedrijfsafval, bouw- en sloopafval, grond, graszoden, puin, asbest en materialen afkom stig van groot onderhoudswerk is géén grof huisafval. Ook al het huishoudelijk afval wat in een rolemmer past wordt niet door de grof huisafval ophaaldienst meegenomen. Bouw- en sloopafval U kunt gratis 0,5 m3 bouw- en sloopafval per vier weken bij de Afvalbrengplaats brengen. Onder bouw- en sloopafval valt alles dat u sloopt in en om uw huis of overblijft na (verjbouwwerkzaamheden. Voorbeelden zijn o.a. gipsplaten, dakplaten, isolatie, dak pannen, zachtboard plafonds en rachels, wc's, fonteinen, gipsblokken, wand- en vloertegels, binnenmuren, stenen met cement, schroten van diverse materialen, kozijnen, schuren, kippen- en konijnenhokken e.d., schuttingen, pergola's, deuren en keukens. Als u meer aanbiedt dan 0,5 m3 per keer, wordt u met uw gehele vracht doorverwezen naar de Regionale Stortplaats G.P. Groot, Boe- kelerdijk 13a te Alkmaar, telefoonnummer (072) 541 35 50. Hier kunt u uw afval storten tegen betaling. Openingstijden van G.P. Groot zijn maandag tot en met vrijdag van 07.00 tot 16.00 uur en iedere eerste zaterdag van de maand van 08.30 tot 12.30 uur. Puin U kunt alleen 'schoon puin', straatstenen en/of straattegels, tot maximaal een 0,5 m3 per vier weken gratis brengen naar de Afval brengplaats. Wit- en bruingoed Met wit- en bruingoed worden grofweg alle elektrische apparaten bedoeld, ook de klei nere. Deze kunnen gratis worden afgegeven aan de winkelier die u de nieuwe apparatuur verkoopt. Zij zijn verplicht het oude apparaat weer in te nemen. Dit geldt ook voor aan kopen bij postorderbedrijven en keuken specialisten. U heeft er namelijk voor betaald via de verwijderingsbijdrage. Wanneer u een apparaat thuis laat bezorgen, meldt dan bij aankoop dat u het oude apparaat gelijk mee terug wil geven. Bedrijven hebben hiervoor vaak aparte regelingen. Wanneer géén nieuwe apparatuur wordt gekocht, kunt u het brengen naar de Afval brengplaats. Wilt u wit- of bruingoed laten ophalen, belt u dan op maandag-, dinsdag- of woensdagochtend, tussen 08.00 en 12.00 uur, telefoonnummer (072) 535 68 88. Afvalbrengplaats gemeente Heiloo Rosendaal 2 (hoek Kanaalweg), Heiloo, telefoonnummer (072) 535 68 68. Geopend maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 enl6.00 uur en iedere zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Als u uw afval komt brengen op de Afval brengplaats kan naar uw legitimatie worden gevraagd! Uit uw legitimatie moet blijken dat u inwoner van Heiloo bent. Ook in 2005 is het gemeentelijk minimabeleid van de gemeente Heiloo van kracht. Op grond van dit beleid kan onder bepaalde voor waarden een bijdrage worden verstrekt voor gemeentelijke heffingen en maatschappelijke participatie. Daarnaast kunt u mogelijk in aanmerking komen voor een langdurigheids toeslag. Gemeentelijke heffingen Hier vallen onroerende zaakbelastingen, afvalstoffenheffing, rioolrecht en hondenbe lasting onder. U kunt 99% van deze heffingen vergoed krijgen. Alleen inwoners van Heiloo die zelfstandig wonen in een huurwoning met een inkomen op minimumniveau komen hiervoor in aanmerking. Maatschappelijke participatie Voor maatschappelijke participatie kan een bijdrage worden verstrekt van maximaal 95,00 voor een volwassene en maximaal 71,00 voor elk kind jonger dan 18 jaar. Om voor een vergoeding maatschappelijke participatie in aanmerking te komen dienen er bewijsstukken te worden ingeleverd. Op ieder bewijsstuk moet de naam worden vermeld ten behoeve van welk gezinslid de kosten zijn gemaakt. Bewijsstukken zijn o.a. lidmaatschap (sport)vereniging en eventueel aankoop van kleding voor sportvereniging, lidmaatschap bibliotheek, Voordeelurenkaart, telefoonrekening of museumjaarkaart. Zonder bewijsstukken kan geen bijdrage maatschap pelijke participatie worden verstrekt. Langdurigheidstoeslag Deze toeslag kan door de gemeente alleen worden toegekend indien iemand ouder dan 23 jaar maar jonger dan 65 jaar is en gedu rende de afgelopen vijfjaar een uitkering heeft gehad op minimum niveau en over deze periode geen inkomsten heeft genoten uit of in verband met arbeid. Dit zal door middel van jaaropgaven van de uitkerende instantie en/of toekenningsbeschikking van een WAO- uitkering door uzelf moeten worden aangetoond. De hoogte van de langdurig heidstoeslag is in 2005 voor gehuwden 466,00 per jaar, voor een eenoudergezin 418,00 per jaar en voor een alleenstaande 327,00 per jaar. Wanneer u denkt voor een langdurigheidstoeslag in aanmerking te komen dan adviseren wij u om de aanvraag zo spoedig mogelijk in te leveren. Heeft u reeds eerder een langdurigheids toeslag ontvangen dan hoeft u alleen bewijsstukken over 2004 in te leveren. Vermogenstoets Er moet een vermogenstoets worden toege past. Aanvragers met een vermogen boven de 10.210,00 (meerpersoons huishouden) of 5.105,00 (alleenstaande) komen niet in aan merking voor een bijdrage op grond van het gemeentelijk minimabeleid of een langdurig heidstoeslag. Doorbetalen minimabeleid Indien u in aanmerking komt voor een uitkering in het kader van het gemeentelijk minimabeleid en u betaalt uw aanslag gemeentelijke heffingen niet middels een machtiging dan maken wij het bedrag ten hoogte van uw aanslag gemeentelijke heffingen direct over aan de afdeling Finan ciën van de gemeente Heiloo. Het eventuele restant wordt aan u overgemaakt. Heeft u de aanslag zelf voldaan dan verzoeken wij u hiervan een bewijsstuk mee te sturen. Wij maken dan het totale bedrag aan u over. Aanvraagformulier Mensen die in 2004 een bijdrage in het kader van het gemeentelijk minimabeleid hebben ontvangen, krijgen ook dit jaar het aanvraag formulier thuis gestuurd. Indien u niet tot die groep behoort maar denkt wel in aanmerking te komen voor een bijdrage, dan kunt u een formulier afhalen bij de publieksbalie Werk, Inkomen en Zorg in het gemeentehuis. Openingstijden maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandag avond van 18.00 tot 20.00 uur. Bij het indienen van een aanvraag vragen wij u een kopie in te leveren van: De gemeentelijke heffingen over het jaar 2004 Het netto-inkomen over drie voorgaande maanden Een geldig identiteitsbewijs (geen rijbewijs) Bewijsstuk van de gemaakte kosten Belangrijk Niet volledig ingevulde formulieren worden teruggestuurd hetgeen de afhandeling van uw aanvraag aanmerkelijk zal vertragen. Het afhandelen van aanvragen in het kader van het gemeentelijk minimabeleid is niet aan termijnen gebonden. De aanvragen worden zoveel mogelijk, op volgorde van binnenkomst, tussen april 2005 en januari 2006 afgehandeld. Meer informatie Wilt u meer informatie of wilt u een afspraak maken dan kunt u op maandag, dinsdag en donderdag tussen 9.00 en 12.00 uur contact opnemen met mevrouw Leferink van de afde ling Welzijn, telefoonnummer (072) 535 67 04. U kunt ook terecht bij de balie Werk, Inkomen en Zorg in de hal van het gemeentehuis. Ope ningstijden maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur en iedere maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Burgemeester en wethouders maken inge volge artikel 139 van de Gemeentewet bekend dat de gemeenteraad bij besluit van 7 maart 2005 de Huisvestingsverordening Heiloo 2005 heeft vastgesteld. Deze verorde ning regelt de verdeling van woonruimte en de wijziging van de samenstelling van de woonruimtevoorraad. Deze verordening treedt in werking op 1 mei 2005. Het nieuwe woonruimteverdelingssysteem in de regio Noord-Kennemerland is opgesteld door de woningcorporaties, de Woonconsu menten en de gemeenten in Noord- Kennemerland. Acht gemeenteraden, waar onder die van Heiloo, hebbèn ingestemd met het voorstel. Noodzakelijke herziening De herziening van het huidige woonruimte verdelingssysteem moet het huidige systeem inzichtelijker maken. Daarnaast speelt het in op het signaal van veel woningzoekenden dat ze de volgorde van woningtoewijzing niet rechtvaardig vinden. Dit signaal heeft voor de betreffende colleges als basis gediend voor het onderzoek naar een nieuw systeem. Het resultaat is een systeem met minder regels, dat beter inspeelt op de wensen van woning zoekenden. Uitgangspunten Het nieuwe woonruimteverdelingssysteem heeft de volgende uitgangspunten: - Starters zijn gelijk aan doorstromers. Woningzoekenden kunnen via de Woning krant reageren op woningen. De woningen worden toegewezen op basis van inschrijf- tijd (inschrijfkosten 20,-). Wanneer meerdere mensen op dezelfde woning reageren, krijgt degene die het langst staat ingeschreven de woning. - Het nieuwe woonruimteverdelingssysteem kent één inkomensgrens: mensen met een bruto jaarinkomen van meer dan 36.000,- mogen alleen reageren op woningen met een huur duurder dan 466,- (prijspeil 1 juli 2004). Met een lager inkomen komt men in principe in aanmer king voor alle woningen, waarbij de Huursubsidiewet bepaalt of er aanspraak gemaakt kan worden op huursubsidie. - De huidige 23-, 30- en 55+ labels komen te vervallen. Er is wel de afspraak gemaakt dat woningen met een huurprijs onder de 325,- vooral worden toegewezen aan jongeren onder de 23 jaar. Het 55+ label is vervallen, omdat zorg niet afhankelijk is van leeftijd. Woningen waar zorg wordt geleverd, staan voortaan als zorgwoning te boek en worden met voorrang-toegewezen aan mensen met een zorgindicatie. Voor malige 55+ woningen waar geen zorg aan gekoppeld is, komen met de vermelding dat ze bijzonder geschikt zijn voor ouderen in de Woningkrant te staan. - De koppeling tussen de grootte van een huishouden en het aantal kamers van de j woning waar dat huishouden op mag reageren, wordt losgelaten. Woningzoe kenden mogen voortaan zelf bepalen of de grootte van een woning voor hen geschikt is. Een uitzondering geldt voor grote woningen en voor eenpersoonshuishou dens: bij écht grote woningen (woningen met voldoende vierkante meters en meer dan vier kamers) gaat het grootste huis houden voor en eenpersoonshuishoudens mogen niet reageren op eengezinswo ningen met vier kamers of meer. Overgangsregeling Er is een overgangsregeling voor woningzoe- kenden die in het huidige systeem al rechten hebben opgebouwd. Alle mensen die aange merkt kunnen worden als doorstromer (iemand die een zelfstandige huur- Of koop woning achterlaat) en alle geregistreerde starters krijgen een bonus op hun inschrijf- tijd. Starters die op 1 mei 2005 22 of 29 jaar zijn, krijgen nog een extra bonus. Alle geregi streerde woningzoekenden worden via een brief op de hoogte gesteld van de overgangs regeling. Woningzoekenden hebben tot 1 november 2005 de tijd om gebruik te maken van deze overgangsregeling. Om een grote toeloop op 1 mei te voorkomen, kunnen mensen die nog niet geregistreerd staan zich aanmelden via www.svnk.nl, zodat ze automa tisch worden meegenomen bij de omzetting van het oude naar het nieuwe systeem. Ter inzage De verordening ligt voor iedereen ter inzage in het informatiecentrum in de centrale hal van het gemeentehuis. Tegen betaling van de verschuldigde leges kunt u een afschrift van de verordening verkrijgen. Meer informatie Voor informatie kunt u contact opnemen met Kennemer Wonen, telefoonnummer (072)506 9715 amsBsmam ■HHHI1 Jm HEILOO - Het traditionele paasfeest van Kinderdagverblijf Kits Oonlie werd zondag gehouden in het Heilooërbos bij de Kattenberg. Meer dan 120 kinderen (onder begeleiding van hun ouders) en twee paashazen stonden om 10.30 uur klaar met hun paasmandjes. Deze mandjes hadden de kinderen zelf op het kinderdagverblijf gemaakt. De hele afgelopen week stond bij Kits Oonlie in het teken van Pasen, er is heel wat afgeschilderd, getekend en geplakt. Eindelijk werd dan het startsein gegeven en alle kinde ren gingen de eieren zoeken. Ze moesten goed zoeken, want alle eieren zaten goed verstopt, onder de bladeren, takken en in de bomen en struiken. Elk kind mocht vier eieren zoeken, van elke kleur één. De hele kleintjes wer den door de grote kinderen geholpen, op die manier ging elk kind met lekke re chocolade-eieren naar huis. Als het mandje gevuld was met vier verschil lende gekleurde eieren konden de kin deren een cadeautje ophalen bij de paashaas. Dit jaar was dat een eischil- dersetje, zodat de kinderen thuis ook mooie paaseieren kunnen maken. Naast het eieren zoeken werd er ook druk geschminkt. Een aantal leidsters schminkte de kinderen tot echte paas hazen. Rond 12.00 uur zat het feest er op. HEILOO - In café La Strada wordt zaterdag 26 maart een live-optreden gehouden van de band JB's Right. JB's Right is een allround band geschikt voor diverse feesten. Bij deze band kan iedereen zich laten gaan en dat gebeurt dan ook regel matig, mede door het enthousiasme van deze band. Het repertoire omvat hits uit de jaren 60, 70, 80, 90 en heden en het optreden begint om 21.00 uur. HEILOO - Sinds enige tijd heeft u in deze krant de advertentie van de nieu we Praktijk voor Haptotherapie Heiloo onder leiding van Suzan Gökemeijer kunnen lezen. Maar wat fs haptothera pie nu eigenlijk? Suzan Gökemeijer: „Haptotherapie houdt zich bezig met het bewust maken en ontwikkelen van het gevoelsleven. We voelen allemaal, maar vaak zijn we ons dat helemaal niet meer bewust. Of we negeren het omdat het' zo hoort, we niet anders durven of we het verstandiger vinden onze ratio te volgen. Als mensen structureel hun gevoel negeren kunnen ze in de proble men komen. Dit kan zich uiten door een burn out, relatieproblemen thuis of op het werk of gewoon door het gevoel niét lekker in je vel te zitten zonder dat je precies weet wat daar de oorzaak van zou kunnen zijn. In de huidige maatschappij worden wij erg gestimuleerd vooral rationeel en effectief te leven. Stilstaan bij wat iets met jóu doet of voor jóu betekent wordt ons zelden gezegd of geleerd. Toch is het erg belangrijk want mensen die hun hart durven volgen en doen (en laten) wat ze écht willen, zijn een stuk geluk kiger én productiever. Om mensen weer in contact te brengen met hun gevoel wordt er in de haptotherapie onder andere gebruik gemaakt van de aanraking. Aanraken is namelijk de meest directe vorm van communicatie. Soms zegt een hand op je schouder meer dan 1000 woorden en is dat ook meteen alles wat je op dat moment nodig had. Verder maken we gebruik van het gesprek en de positiebepaling waarin therapeut en cliënt verschillende posities ten opzichte van elkaar inne men." Suzan Gökemeijer is sinds negen jaar werkzaam als fysiotherapeute. Tijdens haar loopbaan als fysiotherapeute merkte zij dat sommige van haar pati ënten vast bléven lopen en dat de behandelmethodes die ze tot haar beschikking had niet toereikend leken. Dit was aanleiding om de 4-jarige oplei ding aan het Instituut voor Toegepaste Haptonomie te gaan volgen. Sinds 1 februari is zij als haptotherapeute gevestigd in de praktijk voor Mensendieck Heiloo aan de Bergeonstraat 34. Voor informatie of een afspraak kunt u bellen naar tel. 06- 48785694 of tel.072-5338114. CASTRICUM - Plusactiviteiten van Bonhoeffercollege in Castricum orga niseert de lezing Art Nouveau op woensdag 30 maart van 19.30 tot 21.30 uur. Kosten 6,- Docente: Ankie Fransen. De late negentiende eeuw bracht de wereld grote technologische vooruit gang die de maatschappij in vele opzichten veranderde. Het gevolg hier van was een dissonantie tussen kunst en techniek die dringend om een oplos sing vroeg. Bovendien ontstond een brede internationale kunstbeweging die zich afzette tegen de starheid en de dwingende regels die de Academie aan de kunstenaars oplegde en kritiekloze aanvaarding van voorafgaande stro mingen mogelijk had gemaakt. Een nieuwe kunst met nieuwe onderwerpen ontstond. De aanhangers van deze nieuwe kunst streefden naar eenvoudi ge, directe, beweeglijke vormen en lij nen om de menselijke hartstocht en fantasie te kunnen verbeelden. De art nouveau beperkte zich niet tot de beel dende kunst en de architectuur. Het streven was om tot een eenheidsstijl te komen en de toegepaste kunst was hiervoor zeer geschikt. In deze periode gaan een vaas, tapijt, trapleuning, woonhuis, sieraad of avondjurk deel uitmaken van een zelfde vormentaal. Aan de hand van dia's neemt de docen te u mee naar België, Frankrijk, Engeland en Barcelona, waar steeds een eigen variant van art nouveau werd voortgebracht. Voor informatie en inschrijving tel. 0251-659119 of www.plusactiviteiten.nl. REGIO -Weg met de dief! De kranten staan er bol van. Woninginbraak. En hoe vaak lezen we niet dat inbraak gepaard gaat met bruut geweld en mis handeling? De angst slaat toe. Bij vrij wel iedereen. Jong, oud. Alleen of met een gezin, velen liggen 's nachts niet meer rustig. Maar ook overdag sluipt het gevaar rond om beroofd te worden. Of je nu thuis bent of niet. Het aantal inbraken neemt de laatste tijd zo erg toe dat je je niet moet afvragen óf maar wannéér er bij u ingebroken wordt. Gelukkig is de dief ook te verjagen. Eenmaal binnen heeft de inbreker maar aan één ding echt een pesthekel: herrie. Het antwoord hierop is dan simpel: een alarminstallatie. Een die betrouwbaar is, eenvoudig in gebruik en natuurlijk met een heel redelijke prijs. In Noord- Holland is sinds kort een bedrijf actief dat voor een vaste lage prijs een instal latie levert, monteert, programmeert en uitleg geeft. Binnen een paar uur bent u eigenaar van een complete alarminstal latie. En zonder gaten in de muren, want de installatie is draadloos. www.voeluveilig.nl De mensen van voeluveilig.nl zijn er uitstekend in geslaagd om deze wensen te vertalen in een pracht product. Een complete draadloze alarminstallatie voor elk huis, kantoor en winkel. Via de site www.voeluveilig.nl kunt u een keuze maken uit een tweetal basissets en deze eventueel uitbreiden volgens uw eigen wensen. Wat het zo helder maakt, is dat u bij de bestelling al exact weet wat u betaald. Alle prijzen die er vermeld staan zijn inclusief levering, montage, programmering, oplevering en BTW. Doordat dit bedrijf direct levert vanaf de Nederlandse importeur en de administratieve handelingen tot een minimum probeert te reduceren zijn de bedrijfsonkosten zeer laag. Hierdoor is het mogelijk u de installatie voor een aantrekkelijke lage alles- inclusief prijs aan te bieden. Zo heeft u al een installatie voor slechts 449,- en een basisset met telefoonnummerkie zer voor 499,- Bezoek de site voor meer informatie en uw bestelling op www.voeluveilig.nl of tel. 06-10516501. LIMMEN - Op 25 maart 2000 opende Fitcentrum de Winter haar deuren op De Drie Linden in Limmen. Donderdag bestaat het Fitcentrum dus al weer vijf jaar en dat wordt gevierd. Het Fitcentum is vooral bekend gewor den door de eigentijdse manier van werken met bewegingsbanken. Het vroegere 'slenderen' is hier volledig omgevormd en doorontwikkeld tot een volwaardige manier van trainen waarbij spierkracht, lenigheid en hou- dingsgevoel ont-wikkeld worden. Ook het zonnecentrumonderdeel is hier uniek. Het is het enige zonnecen- trum in de omtrek dat gecertificeerd is door de SVZ, (Samen-werking Verantwoord Zonnen) waardoor u altijd verzekerd bent van de beste apparatuur, het beste advies en een veilige verantwoorde kuur-opbouw. De laatste tijd staat ook de Power Plate 'Next Generation' veel in de belangstelling. Deze nieuwe manier van vibratietraining heeft vele positie ve effecten, maar voor meer informatie hier-over kunt u beter naar het Fitcentrum zelf gaan.Vanaf donderdag 24 maart begint de 'feestweek'. Voor iedere klant is er een leuke voorjaar sattentie en heeft men kans op het win nen van waardebonnen van 5,-, 10,-, 20,- of 50,- of een gratis acti viteit. Daarnaast kan men vanaf don derdag 24 maart tot en met zaterdag 2 april op de zonnebank voor de halve prijs. Iedereen is welkom op het ver jaardagsfeestje van het Fitcentrum op De Drie Linden 2 in Limmen, tel. 072- 5054605. Carla Bakker en Jos de Winter, eigenaren van het Fitcentrum LIMMEN- Op donderdag 31 maart zijn ouders en belangstellenden wel kom om een kijkje te komen nemen achter de schermen van de kinder opvang. U krijgt een rondleiding op kinderdagverblijf Eigen Wijs en Buitenschoolse opvang On Wijs. Er wordt verteld hoe een dag in de kinderopvang eruit ziet. Er is tijd voor al uw vragen en heeft u inte resse in een plaatsing, vraag dan naar het informatiepakket en inschrijfformulier. Bent u niet in de gelegenheid om ons open huis te bezoeken, maar heeft u wel interes se, dan kunt u een afspraak maken voor een rondleiding op een moment dat het u wel schikt. U kunt hiervoor op maandag, dinsdag, don derdag en-vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur bellen naar Miris Reuver of Angelique Vijzelaar op tel. 072- 5052418. Meer informatie: tel. 0251- 658058. Binnen de kinderdagverblijven en de buitenschoolse opvang is er nog een aantal vrije plaatsen voor kinde ren van alle leeftijden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 6