Ponyclub en Rij vereniging Heiloo wijden nieuwe hal in met open dag Willibrord en Paulusschool winnaars schoolvoetbal Gouden medailles GTH Roeiwedstrijd op hei yjos turnsters in de prijzen Minipupillen Limmen kampioen mm ill Kampioenschap voor Limmen Heiloo UITKIJKPOST - 20 APRIL 2005 - PAGINA 10 Tennisvereniging Het Vennewater Hsv kennemerland Ledenvergadering De Vroegte Wint Vierde Rabo Polderloop Terriërs meisjes hockeykampioen Koploper Yredeburg maakt misstap Dimtronic Meervogels verliest van koploper Spannende finale bij biljartkampioenschap Clubkampioenschap Amak Innrri-Hnllands Kanaal K Noord-Hollands Kanaal - - Inge de Moor plaatst zich voor NK Uitslagen Herons Heilooër Bridge Club. Bridgeclub Fumez pas Bridgeclub Sans Atout Competitie-uitslagen tennisvereniging HSV - "t v> •■'bsw >\v; it'&M V, De nieuwe accommodatie werd zaterdag feestelijk in gebruik genomen (foto: MSP) HEILOO -De Ponyclub en Landelijke Rijvereniging Heiloo aan de Zeeweg hebben zaterdag de splinternieuwe overdekte rijhal in gebruik genomen. Zondag was het open dag en werd een dressuurwedstrijd gehouden. De uitsla- HEILOO - Dinsdag, District: Deuce 1 - Dames 1,1-5, Dames 50+ 1- Uitgeest 1, 0-4, Kring: Dames 1- Dames 2, 0-4, Dames 4 - Dames 6, 0-4, Hogedijk 3 - Dames 5,2-2, Dames 7- Warmenhuizen 3, 2-2. Zaterdag, District: Heren i - 't Woud 2, 4-2, Heren 4 - HSV 2, 4-2, Heren dubbel 35+ 1 - Oudorp 1, 4-0, Heren 45+ 1 - Schagen 1,4-2, Westerh. 1 - Heren 45+ 2, 5-1, Heren 45+ 3 - Grootslag 1,6-0, Heren 50+ 1 - Schoorl 1, 0-4, Gemengd 2 - Alkmaar 1, 2-3, Gemengd 4 - Heb Durf 2, 3-2, Westzijderv. 5 - Gemengd 6, 1-4, Spatter 2 - Gemengd 7, 3-2, Gemengd 35+ 1 - HHW.l, 0-4, Gemengd. 35+ 2 - Wognum 2,0-4, Schagen 2 - Jongens 1, 4-2," Meisjes 1 - Grootslag 1, 4-2, Akersloot 1 - Meisjes 2, 2-4 Zondag Landelijk: Heren 1 - DDV 4, 6-0, Heren 2 - Geuzenvld. 2,3-3, Dames 1 - Westerh.1, 3-3, Gemengd Junioren 1 - Hillegom 1, 6-2, HHW.6 - Gemengd Junioren 2,7-1. LIMMEN - De tweede wedstrijd van de Zomercompetitie werd gevist in het Noord-Hollands kanaal in Heiloo. Er was sprake van goede weersomstandig heden en de 26 deelnemers waren van goede zin om veel te vangen. Al na enkele korven zag je de eerste hengels krommen en werd er plaatselijk al een brasem gevangen. Maar na deze eerste brasems waren het vooral voorns die werden gevangen. De beten met de fee der waren nauwelijks te zien, zodat veel vissers overschakelden op de vaste stok. De voorn was goed los en er werd door de stokvissers flink gevangen. In het midden van het parcours wist Limmer Nico Schouws na een uur zijn eerste brasem te vangen en was daarna niet meer te stoppen. Met een gewicht van ruim achttien kilo wist Nico Schouws deze tweede wedstrijd op zijn naam te schrijven. De vissers uit de A- Klasse zitten in het midden van het par cours en na Nico waren het Dirk Alders met ruim dertien kilo en de Limmer Dolf Rijs met elf kilo die beslag wisten te leggen op respectievelijk de tweede en derde plaats. In de B-Klasse was de winst voor Louis Berkenbosch met ruim acht kilo, gevolgd door Harrij van Dessel met acht kilo en Herman Otte met ruim zeven kilo. In de B-klasse was het een spannende strijd, want er waren maar liefst zeven vissers met vangsten net boven de zeven kilo. Uitslag twee de zomercompetitie HSV Kennemerland. A-Klasse (midden van het parcours) 1. Nico Schouws 18.850 gram, 2. Dirk Alders 13.325 gram en 3. Dolf Rijs 11.200 gram. B-Klasse 1.' Louis Berkenbosch 9.175 gram 2. Harrij van Dessel 8.000 gram en 3. Herman Otte 7.300 gram. Volgende wedstrijd op 1 mei is het verplicht vis sen met de dobber. Info Gert Lute, tel. 06-10705422. HEILOO - Het bestuur van hengel sportvereniging De Vroegte Wint opent het nieuwe seizoen op maandag 25 april met de jaarlijkse algemene ver gadering. De vergadering vindt plaats in het Open Huis en begint om 20.00 uur. De verslagen en financiële stukken liggen een half uur voor aanvang ter inzage. gen van de leden van de rijvereniging: B.dressuur. 1. Melanie de Graaf met Promise N 2. Merel Blaauboer met Marabel. 3. Anouk Cornel met Odique. LI dressuur: Kyara Fjetland met Real Joy. 2. Monique v.d.Veer met Libalia. 3. Ferry Korver met Talitha. L2 dressuur: 1. Sonja Veldt met Webster S. 2. Desiree Bandringa met Narev. M2 dressuur: 1. Lisette vd.Veldt met Labyrinth S. 2. Wendy Koopman met Spyder. HEILOO - Vertegenwoordigende teams van alle basisscholen in Heiloo streden op vrijdag 15 april op de velden van HSV om de felbegeerde titel van sehoolvoetbalkampioen van Heiloo. In de meisjesfinale werd Elckerlyc versla gen door Willibrord A, terwijl bij de jongens het meeste voetbaltalent in Ypenstein bleek te schuilen, waarbij de Paulusschool sterker bleek dan buur- AKERSLOOT - Zondag 24 april is de vierde en laatste loop van dit seizoen in het kader van de traditionele Rabo Polderlopen. De vier en acht kilometer gaan volledig door het dorp en langs het meer, onder andere over het nieu we pad langs het water. Voor de veertien kilometer maken de lopers een extra lus door de polder. De exacte afstanden van het parcours zijn respectievelijk 3.965, 7.930 en 14.140 meter. Een mooie gevarieerde route die de lopers ook gedeeltelijk over onverharde (schelpen)paden voert. De start van deze laatste loop is om 10.30 uur vanaf het handbalcomplex aan de Boschweg te Akersloot en inschrijven kan daar vanaf 09.00 uur. De kosten zijn 1,50 voor de jeugd tot en met 15 jaar en 2,- daarboven. In de verschil lende categorieën zijn er prijzen. Informatie: Mirjam Kerssens, tel. 0251- 310141. man Meander. De winnaars gaan binnenkort door naar de regionale wedstrijden. In de andere twee poules werden de kleine finales gewonnen door de meisjes van de Benedictus en de jongens van Zuidwester B. In totaal deden 24 teams van 9 basischolen mee aan dit geslaagde voetbaltoernooi, dat ondanks het frisse weer goed bezocht werd door vele ouders en supporters. HEILOO - Eén wedstrijd voor het einde van de competitie is het team van de Terriërs meisjes Dl kampioen geworden. Dl is een team van 11-en 12 jarige meisjes die met een tomeloze inzet, enthousiasme, teamgeest en behoor lijke dosis techniek zich naar de top in de eerste klasse A hebben gespeeld. Zij worden getraind door T. van Driel. Gewonnen werd er van grote clubs als Hurley, Bloemendaal, Castricum, Bennebroek en gelijk gespeeld tegen Pinoke. Zaterdag moest er alleen nog gewon nen worden van HIC uit Amstelveen om het kampioenschap definitief veilig te stellen. De meisjes wonnen met 6-0. Matbritt, Jente, Paulien, Else, Non, Dorith, Amber, Manon, Eline, Claire, Beatrijs, Julia en coach Gerard LIMMEN - Vrijdag 15 april speelde SV Vredeburg ronde 23 van de interne competitie. B. Stolp profiteerde van een lelijke misrekening van koploper J. Admiraal, die een stuk verloor en direct opgaf. Stolp heeft hiermee zijn afstand tot Admiraal enigszins ver kleind. R. Rommel schaakte na zijn vrijgezellenavond ontspannen tegen R. vd Storm en boekte hier goede resulta ten mee, het eindspel met minder pion nen werd terecht opgegeven. De altijd waakzame G. Hafkamp stunt te tegen K. Kramer die zich geen non chalant spel kon veroorloven en verras send verloor. B. van Diermen speelde zijn partij van het seizoen tegen H. Ebels die in grote problemen was na kwaliteitsverlies. In hét eindspel bleek van Diermens zwakke plek en verloor hij zijn toren en de partij. G. de Graaf gaf zijn toren met als compensatie een geweldige aanval tegen M. Sturk. Sturk moest de dame geven, maar speelde taai door en won zowaar de dame terug. De Graaf wist het eindspel ten slotte naar zich toe te trekken. Vredeburg speelt op 29 april de voor degradatie beslissende wedstrijd tegen Castricum 3. Uitslagen: Groep A. J. Admiraal-B. Stolp 0-1, R. Rommel-R. Van de Storm 1-0, H. Ebels-B. van Diermen 1-0, G. Hafkamp-K. Kramer 1-0, H. Levering- D. Keijzer 0-1, G. de Graaf-M. Sturk 1- 0, P. vd Heijdt-D. Aafjes 1-0, G. Pouw- M. Krom 1-0, B. Blekemolen-T. Al 0-1, T. Witkamp-J. Tebbens 0-1, M. Kos-J. Limmen 0-1, N. Pepping-J. de Graaf 0-1, M. Wester-T. Beentjes 0-1, M. van Rees- M. Voorwalt 0-1, W. Mijnsbergen-M. Koot 0-1, M. van Buuren-E. van Duin 0-1, M. Hendriks-T. Castelein remise. Groep B. Alex Zwart-Joep van Zanten 0-1, Laura Aafjes-Steven Boon 1-0, Allard de Vries-Thomas Voorwalt 0-1, Dylan de Vries-Karel Voorwalt 1-0, Alex Termes-Hidde Ebels 1-0, Tom Beentjes-Bert Hollander 1-0, Ozair Dahi-Irene Klaver l-0,Loek Admiraal- Bart Pepping 0-1, Remi Aafjes-Jeffrey vd Wagen 1-0. AKERSLOOT - Zondag speelde Dames 1 van handbalvereniging Dimtronic Meervogels tegen koploper Havas. Dimtronic Meervogels ging slecht van start en had moeite met sco ren. Ook hadden zij moeite met een sterke opbouwspeelster van Havas. De ruststand was 3-10. De tweede helft kon Dimtronic Meervogels meer tot scoren komen en hadden zij de sterke opbouwspeelster meer onder controle. Toch kwam Havas nog veel tot scoren door slordigheden in de verdediging van Dimtronic Meervogels. De eind stand was uiteindelijk 11-20. Volgende week speelt Dames 1 uit tegen H.C.V. in Velsen. AKERSLOOT - Volop spanning tij dens de finale van het Akerslootse drie banden kampioenschap die afgelopen vrijdag van start ging. Maar liefst vijf spelers staan na drie gespeelde partijen gelijk, allen hebben twee partijen gewonnen en een verloren. Rob Woestenburg voert op dit moment de ranglijst aan met vier punten, evenveel als zijn achtervolgers maar zijn caram bole percentage is op dit moment het hoogste van allemaal. Vrijdag 22 april is de tweede avond en de grote finale avond is zondag 24 april. De stand is op dit moment als volgt: 1. Rob Woestenburg. 2. Rob Levering. 3. Jan Westerhoven. AKERSLOOT - De Akersloter Marathon Klub (Amak) houdt zondag 24 april haar zesde en tevens laatste clubkampioenschap. Deze wordt gehouden tijdens de Rabopolderloop in Akersloot. De wedstrijd gaat over 14 kilometer. De start is om 10.30 uur. Voor info, tel. 0251-313738/06- 45942034. Eerste team van tafeltennisvereniging Limmen/Heiloo LIMMEN/HEILOO Tafeltennisvereniging Limmen/Heiloo heeft middels de laatste thuiswedstrijd van de voorjaarscompetitie het begeer de kampioenschap weten te behalen. Henk-Jan den Ouden, Giovanni Bakker en Mark Stoop lieten daar geen twijfel over bestaan en tegenstander Be Fair uit Breezand kon dat dan ook niet verhinderen. Zij werden met een 3-7 nederlaag huiswaarts gestuurd. De zes punten die Limmen/Heiloo nog nodig had zaten daarmee in de tas en Limmen/Heiloo kan zich gaan opma ken voor een nieuwe uitdaging in de tweede klasse. Dat wordt een zware, want door een competitiewijziging degraderen vier van de acht teams in het volgende seizoen. Limmen/Heiloo is van plan daar niet bij te horen. De wedstrijd tegen Be Fair verliep zonder al te veel problemen. Henk-Jan en Giovanni lieten duidelijk zien wie in AKERSLOOT - Op zondag 24 april organiseert de ARZV, de 'Alkmaarsche Roei- en Zeilveree- niging', voor de 22e keer de bekende AA race, ofwel de Akersloot- Alkmaarrace op het Noord-Hollands kanaal. Aan deze race nemen traditio neel veel teams van verenigingen uit Noord-Holland, maar ook uit de rest van het land, deel. Zusterstad Ook uit de zusterstad van Alkmaar, het Engelse Bath, komen roeiers en roeisters deelnemen aan deze roeiwed- strijd over 6,5 kilometer voor heren en en 5 kilometer voor dames en junioren. Er worden twee heats gevaren, waarbij gestart wordt respectievelijk om 11.30 en 15.00 uur, ter hoogte van de beton- centrale aan de Kanaalweg in Heiloo en het pontje in Akersloot. De eerste boten arriveren, afhankelijk van de wind, circa twintig minuten later bij de finish nabij de Accijnstoren in Alkmaar. De boten starten na elkaar en komen dus ook na elkaar over de finish. Er wordt geroeid in skiffs (1-persoon sroeiboten), tweeën, vieren en achten. Bij de tweeën en vieren kan dat in boten met twee riemen per roeier (scullen) en in boten met één riem per roeier (oarsroeien). De AA-race is in de 22 jaar uitgegroeid tot een aanspre kende roeiwedstrijd en telt maar liefst mee in vijf landelijke klassementen. Na de finish varen de boten over de Hoornsevaart terug naar de Beverdam, waar vanaf ongeveer 17.00 uur de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Voor meer informatie over de AA- race: www.arzv.nl. A 1 LIMMEN - Zondag 17 april werd er in Limmen een turnwedstrijd voor de basisklasse gehouden. Deze wedstrijd was voor meisjes geboren in 1997. Voor VIOS Castricum deden drie turnsters mee, te weten Dominique van der Zande uit Egmond, Joyce Jonker uit Uitgeest en Aline Rienstra uit Akersloot. Op sprong deden de meisjes het prima. Dominique scoorde 8.95, Joyce 8.70 en Aline 8.90. Op brug turn de Aline een oefening met een hogere moeilijkheidsgraad. Hierdoor kreeg zij deze klas de sterksten waren. Zij ble ven ook nu zonder nederlaag en eindig den op de persoonlijke ranglijst dan ook knap op de eerste en tweede plaats. Inmiddels eindigde het tweede team op de voorlaatste plaats. Het behaalde aantal punten bleek genoeg voor behoud. Het gepromoveerde derde team doet echter weer een stapje terug, door nu met 2-8 van Disnierats te verliezen. Evenals het tweede eindigde ook het vierde op de op één na laatste plaats, maar weet zich veilig door een ruime puntenscore. Het vijfde team behaalde een knappe derde plaats. Het eerste jeugdteam, dat reeds het kampi oenschap behaalde, trok ook de laatste wedstrijd naar zich toe en deed dat door met 7-3 van Spirit 5 te winnen. Peter Seignette en Arjan Barendse ble ven weer eens ongeslagen. Zij zijn dat in het dubbelspel zelfs al twee competi ties achter elkaar. Minipupillen 2 van Limmen: alle wedstrijden gewonnen bonuspunten en haar cijfer werd maar liefst 9.75. Dominique scoorde een 9.0 en Joyce 8.50. Op balk turnden alle drie de meisjes prima stabiele oefeningen. Dominique haalde 8.70, Aline 9.0 en Joyce scoorde het hoogst van alle deel nemers: 9.05.Tenslotte lieten de meisjes prachtige matoefeningen zien. Dominique haalde 8.50, Joyce 8.10 en Aline 8.70. Aline werd met deze mooie prestaties eerste, Dominique werd derde en Joyce behaalde de vijfde plaats. Irtformafie: OUüViVi» Knappe resultaten voor de turnsters van VIOS i LIMMEN - Limmen minipupillen 2 is zaterdag kampioen geworden, zij heb ben al hun competitiewedstrijden gewonnen. In de kleedkamer werd iedereen gefeliciteerd en de spelers kregen een T-shirt met de tekst MP2 Kampioen 2005 op het shirt, een HEILOO - Tijdens de Districtsfinale LOS Turnendames te Beverwijk op zaterdag (tevens halve finale NK), heeft Inge de Moor uit Heiloo (14 jaar) in de categorie Junior een zilveren medaille behaald en zich daarmee geplaatst voor de Nederlandse kampi oenschappen in Goes (Zeeland) op 28 mei. Bij de districtsfinale (halve finale NK) waren vier Heiloose dames (Inge de Moor, Roos Koster en Mariska Nieuwland van Turnlust/JongHoland/DeHalter en Manon Oudejans van GTH)) en één uit Egmond aan Zee (Larissa de Goede van Turnl./JH/DH) vertegenwoordigd. Inge turnt al jaren bij de selectie van Turnlust in Alkmaar. In 2003 was zij Noord-Hollands kampioen en heeft zich ook toen bij de NK mogen presen teren. Dit jaar heeft ze vanwege een blessure aan haar elleboog wat rustiger aan moeten doen bij de Noord- Hollandse Kampioenschappen, waar ze uiteindelijk toch nog als 7e wist te ein digen. Inge traint in Alkmaar onder lei ding van Melanie Tabak en Lisette Mooij. Zij zijn eveneens bekend als trainsters van de plaatselijke gym nastiekvereniging GTH, alwaar Inge haar turncarrière 8 jaar geleden bij de turnselectie begon. Hélaas is deze selectie 4 jaar geleden opgeheven, maar Inge kon haar carrière voortzetten bij de selectie van Turnlust Alkmaar. Gelukkig heeft GTH nu weer een selectie, die zich ook heel goed heeft laten zien op de wedstrijden. Manon Oudejans van GTH was in categorie Instap ook vertegenwoordigd bij de Districtsfinale en is daar op de 28e plaats geëindigd. Roos Koster uit Heiloo en Larissa de Goede uit Egmond aan Zee, beide in de categorie Jeugd, eindigden respectievelijk op de 9e en 12e plaats. Mariska Nieuwland, ook uit Heiloo, eindigde in de categorie Pupillen II op de 17e plaats. Pré Instap turnsters Pré Instap turnsters GTH voor het eerst op wedstrijd actief. Sanne Beun, Kristen Zuurbier en Renée van Veen, drie turnsters van GTH hebben 17 april hun eerste officiële wedstrijd, georgani seerd door GTH en Aktief gedraaid. In sporthal D Enterij in Limmen werden de wedstrijden basisklasse rayon Alkmaar afgewikkeld. Sanne, Kirsten en Renée turnen in de pré-Instap Los A en gaan komend seizoen aan de ray onwedstrijden gaan deelnemen. Deze basisklassewedstrijd was de eerste wed strijd buiten de eigen vereniging voor deze meisjes. Het niveau waarop geturnd werd was hoog, maar alle drie de deelnemers van GTH kwamen goed mee met een vijfde plaats voor Sanne, Renée een negende plaats en Kirsten behaalde ondanks een vervelende bles sure nog een twaalfde plaats in het grote deelnemersveld. medaille van de jeugdvoorzitter, drin ken en patat van de voetbalvereniging en een grote zak snoep van de suppor tersvereniging. De spelers zijn Tim, Mark, Max, Ron, Stan, Brandon, Dave, Johnny, Timo en Sam. HEILOO - Honkbal: Knights -Senioren 1: 2-15. Senioren 2 - Senioren 3:12-2. Sullivans - Senioren 4: 5-8 en 4-4. DSS 2 - Adspiranten 1: 5-4 en 5-2. Pupillen 1 - Koedijk: 3-7. Herons 3 - Pupillen 2:20-20. Softbal: Dames 2 - Flying Petrels 2:27-2. Bears - Dames 2: 4-20. TIW 2-Heren 1: 21-11. Odiz - Heren 2:23-2. Heren 3 -Alcmaria: 8-18. Heren 4 - OVVO 2: 9-8. Adspiranten - Pirates: 11-17. Pupillen - Herons: 12-5. Peanuts 1 -Alcmaria: 9-18 en 13-14. Vitesse - Peanuts 2(Seastars): 12-16 en 12-17. HEILOO - Dinsdag 12 April: A lijn: 1.Turk-Leering. 58,85. 2. Huting- Huting. 57,29. B lijn: 1. fam.Muller. 67,00. 2. Manshanden-Cavalini.57,42. Donderdag 14 April: A lijn:l. Arnold- Huting. 64,58. 2. Bruyckere-Stark. 58,75. B lijn: 1. fam. Hutten. 61,25. 2. fam. Moscou. 60,83. C lijn: 1. Pohley- Post. 59,90. 2. Leek-v.d.Steen. 57,29. D Lijn: 1. van den Dool-Neijens. 62,08. 2. Bikker-Cavalini. 57,92. HEILOO - De uitslagen van 14 april zijn: Lijn A: 1. M. G. Jacques 60,83; 2. P. Hoogland A. de Vries 59,17; 3. T. Kunst T. Rosier 52,50; 1. J. Balkenende J. Min 58,33; 2. T. Mooij G. Starink 55,83; 3. E. Haafkens R. Kunst 54,17; 1. J. Douma F. van Rosmalen 57,50; 2. J. J. Knegt en H. Fransen P. Vendel 56,67; 1. R. B. van der Meer 58,33; 2. T. de Haas M. Nanne 56,67; 3. B. Bakkum G. Tromp en C. G. Slop 55,42. HEILOO - De uitslagen van de maan dagavond 18 april gespeelde wedstrij den zijn als volgt: A-lijn 1. de Groot - Laan 58.9, 2. v Toornburg - de Vries 58.3; B-lijn 1. Middelbeek - Kuyt 64.1,2. Hommes - Schouten 56.3; C-lijn 1. Lind - v Vliet 59.4, 2. Visser - Boelhouwewr 53.6; D-lijn 1. Hansen - de Jong 66.7,2. Nap - v Steeg 54.9; E-lijn 1. de Jong - de Winter 64.6,2. fam Witting 64.1. HEILOO - Onder wisselende weer somstandigheden is er afgelopen week weer door de teams van TV H.S.V. gestreden. De resultaten luiden als volgt: Dames kring competitie: Ursem 2 - HSV 1 2-2; HSV 2 - Egmond 3 2-2; Oudorp 3 - HSV 3 3-1; Gemengd jeugd zaterdag (tot en met 12 jaar): HSV 1 - Grootslagl Afgelast; Gemengd jeugd zaterdag (tot en met 16 jaar):Twiske 1 - HSV 1 5-1; Gemengd senioren zater dag: HSV 1 - Bergen 1 2-3; Heren Zaterdag: HSV. 1 - Hogedijk 5 3-3; Vennewater 4 - HSV 2 4-2; Heren dub bel 35+ zaterdag: HSV 1 - Gieteling 4 afgelast; Heren 45+ zaterdag: Zaansport 1 - HSV 1 5-1; Heren dubbel 50+ zaterdag: HSV 1 - Drieban 2 afge last; 't Zand 1 - HSV 2 4-0; Gemengd junioren zondag: DOG 1 - HSV I 8-0; Dames Zondag landelijk: HSV 1 - Uitgeest 3 4-2; Dames Zondag: DOG 2 - HSV 1 1-4; Hoorn 1- HSV 2 4-1; HSV 3 - Egmond 1 5-0; HSV 4 -Bakkum 3 3- 2; Heren Zondag: Hippo 2 - HSV 1 3-3. Juf Lea neemt afscheid van GTH HEILOO - Gelet op het aantal deelne mers aan de onderlinge wedstrijden bij Gym en Turnvereniging GTH zijn deze wedstrijden verdeeld over twee dagen. Tijdens deze wedstrijden zijn er zeven gouden medailles uitgereikt. Zowel Merle van Dokkum en Roos Ooijevaar eindigden met eenzelfde puntenaantal als ook Yvonne van Diemen en Eva Eldermans in hun poule. Bij de overige groepjes werden Renate Hoedjes, Sanne van de Velden en Emma van de Pal eerste. Tweede prijzen waren er voor Eline de Vries, Josefien Koet, Denise Schouten en Maaike Visser. Brons was er voor Karin van Leijen. Vervolgens traden de iets oudere meis jes van juf Lea aan. Hier behaalden Rinke Blom en Jet Stam een eerste plaats. Zilver was er voor Nina Moggre en Mariska Hoogeland en brons werd verdiend door Laura Witteveen, Sanne Meijer en met hetzelfde puntenaantal ook door Kim Reizevoort. Juf Lea neemt na vijftien jaar afscheid als gym- leidster bij GTH. De meisjes hadden voor haar een mooie boek met herin neringen gemaakt, die aan haar werd overhandigd. Na officiële woorden waarbij aan juf Lea een heus diploma, een aandenken en bloemen werden overhandigd, volgde nog een demon stratie van acrorock verzorgd door Razzle Dazzle. Na deze onderbreking lieten de meisjes die op vrijdag gym men bij juf Melanie hun kunsten zien. Er waren twee groepjes. Bij de eerste groep is het goud uitgereikt aan Seline Blom, zilver aan Linsey Klaver en brons voor Romy Herman. Bij de twee de groep was er goud voor Lana Kamminga, zilver voor Levy Matricon en Bianca Kareis nam de bronzen medaille mee naar huis. Voordat de jon gens, die op maandag van juf Linda gym hebben, konden beginnen, moest eerst de hele gymzaal omgebouwd wor den. Waar de meisjes op vier toestellen hun wedstrijd draaien doen de jongens dat op zes, maar wel op heel andere toestellen zoals aan de rekstok, op het 4 4 paard, aan de ringen en de brug gelijk. Alleen de onderdelen sprong en mat zijn gelijk aan de meisjes. De jongens zijn zoveel mogelijk op niveau inge deeld en zo ontstonden er vijf groepjes. Goud werd er uitgereikt aan Tim de Moor, Jerom Pierou, Robbert de Ruiter, Jelle Aalberts en Robin Cairo. Zilver ging naar Bart Visser, Björn Polman, Mees Vendel en Benjamin Koet. Het laatste onderdeel van de onderlinge wedstrijden was gereser veerd voor de trampolinegroepen van juf Linda en juf Melanie. Ook hier werd geprobeerd zoveel de deelnemers zoveel mogelijk op niveau in te delen. Dit leverde een drietal eerste prijzen op en wel voor Tim de Moor, Kelly Pieters en Rianne Laan. Zilver voor Hanneke Kuiper, Jolien Klamer en Kirsten Zuurbier en Brons voor Marit de Goede, Loes van Dril, Deen Mondt, Leonie van de Kamer en Bianca Meijering. Pascal Wiebering springt letterlijk een klasse apart en werd, met een punten totaal van 36,2, beloond met een gou den medaille. Terwijl in Heiloo gestre den werd tijdens de onderlinge wed strijden had Manon Oudejans zich enige deelneemster van de keurploeg geplaatst voor de Districtsfinale van het LOS A in Beverwijk. Samen met haar trainster Karin de Ruiter, mocht zij 's morgens aantreden om een plaats te veroveren bij de 'beste zeven', waar mee deelname aan de Nederlandse Kampioenschappen LOS A kon wor den bereikt. Manon begon met een prachtige vloer oefening, gevolgd door een goede sprong. Hierna mocht zij op de brug, haar favoriete onderdeel, laten zien wat zij kon. Na een aantal mooie draaibe- wegingen, landde zij met een goede afsprong op de mat. Als laatste onder deel restte de balk. Helaas lukte het Manon niet om hier op optimaal te presteren. Na het optellen van alle pun ten, bleek dat de NK voor GTH turn ster Manon Oudejans, niet zijn gehaald.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 10