Nieuws rond ^GMOND Tien jaar muziektent Egmond-Binnen Overuren voor coaches Dojo 4t Loo Viering 5 mei in gemeente Castricum eq\° Floretschermen voor jeugd Zeevogels koploper na gelijkspel concurrent m Hoever Playbackshow zeer spannend Concert Zaans Interkerkelijk Mannenkoor in de Ter Coulsterkerk Open dag Hobbyfarm met wedstrijd Dorpshuis Hanswijk www.geredgereedschap.nl Giro 70020 UITKIJKPOST - 20 APRIL 2005 - PAGINA 12 ïhimi Rommelmarkt in Hongaarse kunstenaars exposeren in Castricum Muziekpodium houdt benefietconcert Zomeravondwandeling op de Bleek Vrij zwemmen voor 50-Plussers Ouderenochtend Duinwandeling IYN Tios Jazzdance derde bij voorronde NK Jazzdans Éi HEILOO - Opnieuw geeft het uit meer dan honderd leden bestaande Zaans Interkerkelijk Mannenkoor een uitvoering in de Ter Coulsterkerk. Het concert van vorig jaar oktober was zo'n succes dat een nieuw optreden met andere, eveneens gerenommeerde solisten, voor de hand lag. Nu is het koor te horen (en te zien) op woensdag 27 april, aanvang 20.00 uur. Het tot ver over de landsgrenzen bekende koor werd opgericht in 1983, met aanvankelijk veertig leden. Dat aantal groeide in de loop van de jaren tot ongeveer 130, van wie de meesten aan deze uitvoering meewerken. Het koor staat sinds 1999 onder leiding van Jan Quintus Zwart. Medewerking verlenen verder de pan- fluitisten Vasile Raducu, Liselotte Rokyta, de pianist Jan Lenselink en organist Dub de Vries, die ook met zijn ensemble Sonore naam heeft gemaakt. De toegangsprijs is 5,-. Kaarten zijn aan de kerk verkrijgbaar. Veel judoka 's van Dojo 't Loo^ vielen dit weekeinde in de prijzen HEILOO - De coaches van Dojo 't Loo hebben overuren gemaakt dit weekend. Maar liefst vier toernooien werden bezocht door een grote groep judoka's. Zaterdags ging er een afvaardiging naar het 29e bloembol- lentoernooi in Anna Palowna. In het ochtendprogramma (A en B-pupillen) streden meer dan 300 judoka's ver deeld over 10 matten om het ereme taal. Tim Kuipers (-27 kg) wist met aanvallend judo de tweede plaats in de poules te bereiken. In de kruisfina les verloor hij helaas zijn eerste wed strijd. De wedstrijd om de derde en vierde plaats eindigde in een gelijke stand, zodat de scheidsrechter moest beslissen. Jammer genoeg voor Tim werd zijn tegenstander als winnaar aangewezen. Jasmijn Lesterhuis (-30 kilo) veroverde als enige meisje in de poule met sterk judo en ongeslagen de eerste plaats. In de kruisfinales won zij haar eerste partij. In de spannende finalepartij kwam ze op achterstand, doordat haar tegenstander een waza ari scoorde. Toch gaf ze zich niet gewonnen en wist in de laatste secon den haar tegenstander met een fraaie heuptechniek te werpen. Ze scoorde hiermee een vol punt (ippon) en vero verde een eerste plaats. Thijs Lesterhuis (-38 kilo) en Jasper Henselmans (-42 kilo) bereikten ook beiden ongeslagen de kruisfinales. Thijs wist in de kruisfinales zijn eerste partij knap te winnen met een overna me. De finalepartij wist hij helaas niet te winnen, zodat een tweede plek resteerde. Ook Jasper Henselmans won zijn eerste wedstrijd in de kruisfi nales. In de finale bleek hij ook de sterkste en veroverde hiermee een mooie eerste plaats. Lars Onderwater (-38 kilo) en Maarten de Haan (-42 kilo) werden beiden derde in hun poule en plaatsten zich niet voor de kruisfinales. 's Middags was het de beurt aan de judoka's geboren vanaf 1993. Ook hier ging een grote groep van 250 judoka's van start. Martin Brouwer(-46 kilo), Kars Zoon (-38 kilo), Rick van Vemde (-55 kilo) en Timo Lesterhuis (-46 kilo) stonden allen goed te judoën, maar wisten met een derde plaats in de pou les niet door te dringen tot de kruisfi nales. Tiemen de By (-38) en Corina Henselmans (-48) plaatsten zich wel voor de kruisfinales door knap tweede in de poule te worden. Tiemen verloor hierna helaas zijn beide partijen en was ook uitgeschakeld. Corina won er één en veroverde een derde plek. Rens de Jong (-46) en Jasper Corts (- 73) bereikten ook de kruisfinales en streden beiden in de finale. Rens moest het afleggen tegen de Noord- Hollands kampioen en werd knap tweede. Jasper verzaakte niet en werd verdiend eerste. Zondag reisden de judoka's in 3 verschillende richtingen. De eerste groep (Gaby de By, Tim Kuipers, Jasper Henselmans en Karen Stevenson) vertrok in alle vroegte met coach Sander Groefsema naar het Nationaal Tornado-toernooi in Nijmegen. Tim Kuipers werd ongesla gen kampioen tot -26 kilo. Gaby de By stond heel sterk te judoën en was dui delijk de beste in de poule tot -30 kg, maar verloor helaas de finale. Jasper Henselmans werd tweede in de -42 kilo. De finale eindigde gelijk en Jasper's tegenstander werd aangewe zen als winnaar. Karen wist eenvoudig tot de finale te komen met overtuigend judo. In de finale moest zij helaas haar meerdere erkennen in haar opponent. De tweede groep judoka's reisde met coach Wesley Groefsema naar het jaarlijkse Ippon-toernooi in Beverwijk. Eerste prijzen waren er voor Kai Sindhunata, Jim Tervoort, Karen Guit en Maarten de Haan. Tweede werden Lars Onderwater, Lotte van Vemde, Joris Molenaar, Martin Brouwer, Jan Erik Guit en Sacha Bos. Een derde plaats was er voor Elise Kuipers, Daniel Dumanaw en Jorn Bestenman. Als laatste reisden twee teams van Dojo 't Loo af naar Hensbroek voor een teamtoernooi. Hierbij streden vijf judoka's in opeen volgende gewichtsklassen als team tegen zes andere teams. Het ene team van Dojo 't Loo werd voor de gelegen heid tot het 'groene team' gedoopt, het andere tot het 'blauwe team'. Het groene team bestaande uit Levi Nieuwveen, Jasmijn Lesterhuis, Nils Bouman, Kars Zoon en Rens de Jong veroverde na zes wedstrijden een ongeslagen eerste plaats. Het blauwe team bestond uit uit Roel Verlooij, Tom Vilters, Jorus Bart, Thijs Lesterhuis en Timo Lesterhuis. Zij wonnen vier wedstrijden, verloren er twee en werden hiermee derde. CASTRICUM - Nederland viert dit jaar dat het 60 jaar geleden werd bevrijd. In de dorpskernen van de gemeente Castricum vinden er op deze dag diverse activiteiten plaats, georgani seerd door de plaatselijke comité's. Rond de klok van 12.00 uur vindt er op het plein van het voormalige gemeente huis van Limmen (Zonnedauw 4) een bijzondere activiteit plaats. Burgemeester Emmens ontsteekt hier een bevrijdingsvuur. Dit bevrijdings vuur wordt in de nacht van 4 op 5 mei door marathonlopers van Atletiek vereniging AMAK (Akersloot) uit de gemeente Wageningen opgehaald en in estafetteloop naar de gemeente Castricum gebracht. Op woensdag 4 mei vindt de algemene herdenking plaats bij het oorlogsmo.nument in Castricum. Vanuit de kernen Limmen en Castricum wordt om ongeveer 18.50 uur een stille tocht gehouden naar het Monument voor de Gevallenen '40-'45. De stille tocht in Castricum start bij de Hervormde kerk. De stille tocht in Limmen begint bij de Corneliuskerk. Voorafgaande aan de stille tochten wor den er door comité's en/of kerken her denkingen georganiseerd. Om ongeveer 19.25 uur begint de plechtigheid bij het Monument voor de Gevallenen. Deze K Tweedehantis Stichting Gered Gereedschap zamelt gereedschap in, knapt het op en verstuurt het naar ontwikkelings projecten. Ons gereedschap biedt kansarmen de mogelijkheid een eigen bestaan op te bouwen. Straatkinderen, gehandicapten, werkeloze vaders, alleenstaande moeders, vluchtelingen en jonge schoolverlaters leren een vak en verdienen hun eigen brood. ALKMAAR - Op donderdag 12 mei start de Alkmaarse Schermvereniging 'Ludus et Gladius' een beginnerscur sus voor jeugd van acht tot en met twaalf jaar. De cursus bestaat uit vijf lessen floretschermen en sluit af met een wedstrijdje met prijzen op donder dag 9 juni. Op deze donderdagen is om 16.30 uur is de zaal open en duurt de schermles van 16.45 tot 18.15 uur. De 5 cursuslessen kosten 20,- in totaal, inclusief gebruik van schermmateriaal. De eerste les is een proefles. De twee de les betaalt men de cursus. De cursus telt ook als proefperiode voor eventu eel lidmaatschap, mocht het kind na de lessen door willen gaan met schermen. Lidmaatschap kost 16,- per maand, inclusief huur van schermmateriaal. De schermzaal waar de lessen worden gegeven bevindt zich in het sportcom plex De Meent naast de ijsbaan, aan de Terborchlaan 301. Aanmelden, e-mail: jeroendivendal@wanadoo.nl tel. 06- 51783516. Informatie: www.schermsport-alkmaar.nl. EGMOND - Dit jaar staat de muziek tent precies tien jaar op het Kerkplein in Egmond-Binnen. Op 5 mei 2000 werd de tent in aanwezigheid van veer tig Canadese oud-strijders die in de voormalige gemeente Egmond 'te gast' waren, in gebruik genomen. Alle reden dus voor de Stichting Muziektent om op Koninginnedag en op Bevrij dingsdag 5 mei nog eens feestelijk uit te pakken. Op Koninginnedag, na de kinderspelen organiseert de Stichting Muziektent weer de jaarlijks terugke rende Muziekdag in de muziektent op het Kerkplein. In de tent treden vanaf 13.00 tot 18.30 uur op: 'Bob en de Blue Band', 'De Jonge Gitaristen', 'Headline', 'Dat Koor' en de 'Zemsonites'. De toegang is gratis. Op 5 mei, Bevrijdingsdag organiseert de Stichting Muziektent met medewer king van diverse sponsors 's avonds vanaf 18.00 uur een groot Vrijheidsfeest op het Kerkplein. Dit feest werd vijf jaar geleden toen ook door de Stichting Muziektent met de voormalige gemeente Egmond georga niseerd. Aan deze avond wordt muzi kaal meegewerkt door de Muziekvereniging 'Eensgezindheid' uit Egmond-Binnen, de popgroep 'Memphis' en de 'Gevorderde Gitaargroep'. Pastor Nico Knol draagt 's avonds een gedicht voor. De toegang is gratis. Een bijzondere gebeurtenis op deze avond is de aankomst van het vrijheidsvuur in de gemeente Bergen. Omstreeks 19.30 uur wordt op het Kerkplein de binnenkomst verwacht van de estafetteploeg. De estafette ploeg, die bestaat uit hardlopers uit de drie Egmonden, brengen dan het vrij heidsvuur naar de gemeente Bergen. Het vuur, dat zij 's morgens hebben opgehaald in Wageningen bij Hotel 'De Wereld'. De burgemeester van Bergen, Paul de Winter neemt het vrij heidsvuur op het Kerkplein in ont vangst. Voor de kinderen wordt op 5 mei een ballonnenwedstrijd georgani seerd. Wedstrijdkaartjes voor de bal lonnenwedstrijd worden via de school verspreid of kunneji opgehaald wor den bij Electrotechnisch-installatiebe drijf Apeldoorn aan de Herenweg in Egmond-Binnen. De kinderen kunnen de ballonnen op 5 mei om 18.30 uur op het Kerkplein afhalen. heeft een speciaal karakter, aangezien het dit jaar 60 jaar geleden is dat de oor log eindigde. Tijdens de speciale herden kingsbijeenkomst bij het monument dragen drie jongeren, afkomstig uit de dorpskernen Akersloot, Castricum en Limmen, gedichten voor. Om 20.00 uur worden twee minuten stilte in acht genomen. De stilte wordt gevolgd door een kranslegging door burgemeester en wethouders. De herdenking wordt muzikaal begeleid door Muziek vereniging Emergo. Zij speelt, vanwege het bijzondere karakter van de herden king, passende muziek. De bijeenkomst eindigt om ongeveer 20.25 uur. EGMOND - Zeevogels is door een 0- 2 overwinning bij JVC in Julianadorp koploper geworden. DTS, dat tot zon dag koploper was met een punt meer dan de Hoevers, kwam niet verder dan een gelijkspel bij Petten. VZV verloor van Bergen en lijkt de titelkansen ver speeld te hebben. Zeevogels gaat komende zondag naar DTS toe. Bij winst in Oudkarspel kan de kampi- oensvlag uit de kast gehaald worden, want dan kunnen de withemden op zondag 1 mei thuis tegen Watervogels het kampioenschap binnenhalen. Met een gelijkspel houdt Zeevogels de beste papieren. Bij een verloren wed strijd is DTS weer terug waar het zijn wil: aan kop van de vijfde klasse A. Zeevogels startte goed tegen JVC. De thuisclub werd onmiddellijk onder druk gezet en kwam nauwelijks aan voetballen toe. De bezoekers wisten de kleine mogelijkheden echter niet te benutten. De Egmondse formatie kwam met een aantal wijzigingen in het basiselftal. Rafi Habib moest naast trainer Johan van Heel op de bank plaatsnemen. Jeroen Koel schoof door naar het middenveld. Doelpunt De gebruikelijke rol van Koel als vrije verdediger werd nu overgenomen door Marco Gerrits. Michiel de Waard speelde weer in de spits omdat Niels Eijlander zichzelf en zijn hamstring wilde sparen. Doelman Lesley Groot kreeg de voorkeur boven Jacco Walta. Na een kwartier spelen wist JVC vat op het spel van de withemden te krij gen en was de wedstrijd in evenwicht. Over en weer werden diverse kleine mogelijkheden onbenut gelaten. Beide ploegen kwamen voor de rust niet tot scoren. In het Zeevogels kamp ver baasde niemand zich daarover. Doelpunten maken gaat de withemden nu eenmaal niet gemakkelijk af de laatste tijd. Na de thee kwam Zeevogels weer goed uit de startblok ken. De beste kans was echter voor de thuisclub. Vijf meter voor het doel kon een geheel vrijstaande aanvaller uit Julianadorp de bal zomaar binnen schieten. Tot zijn eigen verbazing en verbijste ring schoof hij de bal naast het doel. Zeevogels ontsnapte en gooide er nog een schepje boven op. Vijf minuten later mochten de withemden juichen. Richard van Gelderen werd de diepte ingestuurd en probeerde de bal langs de doelman te schuiven. De ingevallen reserve goalie van JVC wist de bal nog wel te pareren maar kon niet voorko men dat de goed meegelopen Jeroen Koel het leer in het lege doel kon lepe len; 0-1. De ban was gebroken en de gasten gingen op zoek naar een tweede treffer om zo de wedstrijd definitief te beslissen. Tien minuten later was dat het geval. Frank Jong zond Michiel de Waard de ruimte in. De Waard was sneller ter plaatse dan de doelman en krulde de bal fraai in de bovenhoek; 0 - 2. De stand: Zeevogels 21-46, DTS 21 - 45, VZV 21-41. Programma: DTS - Zeevogels. Timber Huisman, Jordy Sturm en Alex Hof wonnen de playbackshow met hun vertolking van Because The Night EGMOND - De playbackshow in Egmond aan de Hoef van zondag is zeer spannend geweest. Het was voor de jury een bijzonder moeilijke taak om uit de 18 verschillende liedjes van de in totaal 50 deelnemende kinderen de beste te kiezen. Bij alle presentaties was wel iets bijzonders te genieten. Door de prachtige dans, de kleding, de gebaren, mimiek, en af en toe zelfs echte staaltjes van acrobatiek was er bij ieder optreden wel iets bijzonders te beleven. En de uitstraling en vooral de inzet van alle kinderen was zodanig dat praktisch iedere groep voor de HEILOO - Zondag 24 april is er weer een open dag van de Hobbyfarm. Bezoekers van alle leeftijden zijn wel kom om kennis te maken met de vele mogelijkheden en vooral zelf aan de slag te gaan met de activiteiten. Voor de kinderen is er een rad van avontuur met kleine prijsjes en natuurlijk is er de knutseltafel. Ook is er een wedstrijd Logo ontwerpen waar alle kinderen aan mee kunnen doen en waar leuke prijzen mee zijn te winnen. De open dag duurt van 13.00 tot 16.00 uur.De jeugdleden van de Hobbyfarm en van de kinderworkshops hebben voor de open dag enorm hun best gedaan om een creatieve tentoonstelling samen te stellen. Ook zijn er kunstwerken van de groepen beeldhouwen, houtbewer king en tekenen voor volwassenen te aanschouwen. Verder is het werk van Gered Gereedschap te zien. De Hobbyfarm werkt hard aan de toe komst en wil graag een nieuw en eigen tijds logo. Als uitdaging worden alle kinderen gevraagd op de opendag een nieuw logo te ontwerpen. Wie het mooiste ontwerp heeft gemaakt valt in de prijzen. Zo zijn er cadeaubonnen en prachtige portretten van Trudy Keijzer te winnen. Het winnende logo wordt door een echte ontwerper verwerkt tot het definitieve ontwerp dat op alle fol ders komt te staan. De winnaars wor den aan het eind van de dag bekend gemaakt, dus inleveren voor 15.30 uur. U vindt de Hobbyfarm in de CASTRICUM - Achttien Hongaarse kunstenaars uit zustergemeente Balatonfüred krijgen de gelegenheid om hun werken in het Castricumse gemeentehuis te exposeren. Naast schilderijen van de leider van de kunst kring, Imre Kozma, de secretaresse Angela Karolyné Palffy en Maria Soltèsz hangen er werken van de overi ge vijftien leden. De expositie duurt van maandag 25 tot en met vrijdag 29 april tijdens de openingstijden van het gemeentehuis. Etofdijkschool, Mariënstein 178a. Voor meer informatie, Antoinette Bontje, tel. 072-5338968. ALKMAAR - Op maandag 22 april wordt een benefietconcert Rock4Life georganiseerd ten bate van Dance4Life in het kader van de aids-bestrijding. De volgende bands zullen voor het goede doel komen optreden: Glenister: Puntige gitaar liedjes met melodieuze basloopjes, geen lange intro's, maar aftikken en gaan. Glenister zorgt voor opzwe pende rock 'n roll songs die mede door de dynamische podiumpresen tatie live goed uitpakken. Silence Is sexy: rock, new-wave en emotie met elkaar gemengd. Op basis van het nummer 'Reptiles' werden zij verko zen tot LiveXS Local Hero. De deu ren zullen, voor het concert publiek om 22.00 uur open gaan en de entree is 2,- waarvan alle opbrengsten naar Dance4Life zullen gaan. Een zaal, twee bands, 2,-. Beatles, Stones, Animals, Byrds, Elvis, Hendrix, Led Zeppelin, Cocker, Grand Funk Railroad, Doobie Brothers, Stevie Wonder.Allemaal komen ze langs op zaterdag 23 april in het Theatercafé aan het Verdronkenoord 12. Bekende en minder bekende covers uit de 60's, 70's en 80' worden dan gespeeld door Werner Conrad en zijn Friends, een stel gelouterde popmuzikanten die in hun vrije tijd niets liever doen dan met hun 'hobbyband' de boel op stelten zetten. Op andere momenten spelen de heren bij nie mand minder dan Henk Westbroek, Ruth Jacott, Gloria Estefan, Bolland en Bolland, Vitesse, Orkater, Margriet Eshuys, Freek de Jonge en anderen. De muzikanten zijn Paul Damen op drums, Mark Boon op slaggitaar en Werner Conrad basgi taar en zang. Aanvang vanaf 23.00 uur. Toegang vrij. Plaats: Verdronkenoord 12. EGMOND - De Stichting Rommelmarkten Egmond houdt op zondag 24 april de laatste rommel markt van dit seizoen. In het dorpshuis Hanswijk, Hanswijk 1 te Egmond aan den Hoef kan jong en oud terecht van 10.00 tot 16.00 uur. Voor particulieren zijn er tafels en grondplaatsen te huur. Voor informatie en reservering: tel. 06- 20114461. EGMOND - Deze zomer gaan de IVN gidsen weer met u zwerven door het duingebied van de PWN. De Bleek en de Westert behoren tot de oude duinen en zijn eeuwenlang door de mens in gebruik geweest. Voor het weiden van vee, voor landbouw, voor het bleken van linnen en voor de bollenteelt. Dat heeft geleid tot het kenmerkende open 'nollen' landschap. Door een juist beheer zorgt PWN er voor dat deze waardevolle restanten van de oude duinen in stand blijven. De wandelin gen zijn op de laatste woensdag van de maand van 19.00 uur tot 21.00 uur. De eerste is op 27 april. Er kunnen maxi maal 12 mensen mee, dus aanmelden is noodzakelijk. Tel. 072-5066186. Het vertrekpunt is het PWN parkeerteer- rein aan de Middenweg bij Egmond- Binnen. Er wordt een bijdrage gevraagd van 1.50. EGMOND - Al meer dan twintig jaar is er iedere woensdagmorgen 45 minu ten vrij zwemmen van 10.15 tot 11.00 uur voor 50 plussers in de Watertoren in Egmond aan Zee. De watertempera tuur is zo ongeveer 30 graden. Ook kunt u eventueel meedoen met gymoe- feningen in het water, of gebruik maken van de zonnebank en het Turksbad. Met de bus zijn er diverse opstapplaatsen in Alkmaar, Heiloo, en Limmen. Voor meer informatie kunt u terecht bij Riek Hageman, tel. 072- 5051447, of bij de Stichting Ouderenzwemgroep N en N, per adres Bakreizen Alkmaar, tel. 072-5122097. hoofdprijs in aanmerking kwam. De jury had door al dit moois geen gemak kelijke taak. Spreekmeester Cees Baaij was duidelijk zeer onder de indruk van de presentatie van het lied 'Mijn pak- kie an' uit Aïda. Maar na veel dubben kwam de jury toch tot het oordeel dat Timber Huisman, Jordy Sturm en Alex Hof met hun vertolking van 'Because The Night' van Joan Wayne op de eer ste plaats kwam. Als vanouds werd de middag afgesloten met alle kinderen op het toneel rond de winnende artiesten en met het gezamenlijk zin gen van het lied 'met z'n allen'. EGMOND - Woensdag 27 april is de laatste 55+ouderenochtend. Het sei zoen wordt besloten met een film over de visserij van weleer. Vele oude Egmonder vissers zijn te zien zijn op deze beelden. Om 10.00 uur staat de koffie klaar in Het Gebouw naast de NH-kerk in Egmond aan Zee. Bent u slecht ter been, bel dinsdag 26 april naar mw. Prins, tel.072-5062055. EGMOND - Op zondag 24 april ver zorgt IVN een duin -r polderwandeling vanaf het gebouw 'De Uilenvanger' aan de Uilenvangersweg bereikbaar vanaf het parkeerterrein aan de Zeeweg bij Bergen aan Zee. De 'Uilenvanger' is open van 13.00 tot 17.00 uur. De wandeling start om 14.00 uur, aantal deelnemers is maximaal vijftien. Vanaf 'De Uilenvanger' lopen zij door de duinen naar de polder tus sen Bergen en Egmond. Hier gaan zij door de weilanden en langs de sloten zien wat daar allemaal leeft en bloeit, zowel in de sloten als langs de randen hiervan. De polder heeft een hoge natuurhistorische waarde en biedt uit zicht op molens, bunkers, bollenvelden en de duinen. Goede wandelschoenen en een verrekijker strekken tot aanbe veling. Volwassenen: 1,50 en kinde ren 1,-. REGIO - Op 16 april heeft een groep van het TIOS Jazzdance, die onder lei ding van Willy Könst staat, in Delft meegedaan met de voorronde van het NK Jazzdans. Deze wedstrijd is ver deeld in vier categorieën. De hoogste is de A-categorie en de laagste is de D- categorie. De A, B en C-categorie kun nen doorstromen naar het Nederlands Kampioenschap. De D-categorie is voor nieuwkomers en groepen die nog niet zo lang aan wedstrijden meedoen. Vorig jaar deden de Tios-meiden voor het eerst mee aan de voorrondes van het NK Jazzdans. Ook toen behaalden zij een derde plaats. Tijdens de dans wordt door de juryleden gelet op de choreografie en de uitvoering van de dans.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 12