Corneliusparochianen Limmen naar het land van Maas en Waal Livemuziek en Dj's in De Bakkerij WonenPIus start met servicepunt in Limmen Zigeunerorkest speelt de glazen van tafel Live Jazz op Radio Castricuml05 Informatieavond Landschapsdag HflHHp ppBEBlBIpWpm HH[ nieuws uit Limmen en Ai Film over onderwijs in Burkina Faso Informatiegids 'Van zee tot meer' verschenen Tweedehands babybeurs in sporthal Castricum Uitmarkt Castricum in september gepland Ritsers gevraagd voor Bloemendagen Landschapsdag en fietsexcursie Duinrand Artotheek vol kunstvoorwerpen Mozaïekenklus 55 Plus Verloren en gevonden Kinderkomedie 'Wereldrijst' Tentoonstelling over broeikas-effect Open Huis 'Perspectief' Conquista Agenda f&gpp CASTRICUM - De informatieavond over de vierde Landschapsdag Castricum start dinsdag 19 april om 20.00 uur in De Burgerij aan de Dusseldorperweg te Limmen. Het thema van deze avond is 'Het verleden, heden en de toekomst van de landbouw'. De informatieavond van de Landschapsdag Castricum 19 april in de Burgerij te Limmen is gratis te bezoeken. De grondboor werd gebruikt om te kunnen zien hoe de heuvel is ontstaan LIMMEN - Een geografische tocht naar de bloeiende bloesems en het land van Maas en Waal. Zaterdagochtend stond de bus bij de Corneliuskerk in Limmen gereed om de deelnemers, die op de kerkenveiling indertijd aardig in de buidel hadden getast, naar dat fan tastische landschap te brengen. En zij kregen waar voor hun geld. De reislei ders Bert van Diermen en Jan Out had den een afwisselende route uitgestip peld. Vanaf de strandwal, waar Limmen op gebouwd is, ging het naar de Zaanstreek, het veenpolderlandschap, via de tunnel onder het Buiten IJ, rich ting De Utrechtse Heuvelrug. De deelnemers weten inmiddels hoe boeiend Bert van Diermen zijn toe hoorders meeneemt naar het verleden. Hoe in het verleden het landschap, niet LIMMEN - Donderdag 21 april presen teert de Stichting WOL een documen taire over het onderwijs in Burkina Faso. De film wordt vertoond in Cultureel Centrum Vredeburg, Dussel dorperweg 64 in Limmen. Het begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Na afloop van de film is er gelegenheid tot napraten over het belang van onderwijs in de strijd tegen de armoede en het recht op onderwijs voor alle mensen in de wereld. Enkele gasten uit Burkina Faso zullen aanwezig zijn om vragen te beantwoorden en hun kijk op de pro blematiek van onderwijs in ontwikke lingslanden geven. Ook is er gelegen heid om kunstnijverheid uit Burkina Faso te kopen. De WOL ondersteunt al jaren onder wijsprojecten van de Burkinese part ner, de vereniging Développement Sans Frontière (DSF). De projecten hebben zeer positieve effecten gehad op de ontwikkeling van de plattelands bevolking in de provincie Yatenga in het noorden van Burkina Faso. DSF heeft over deze successen een film laten maken: Yam Wekre Ouverture d'Esprit, wat zo iets wil zeggen als^'Stel je open' (om te leren). De film is moge lijk gemaakt door de Nederlandse ont wikkelingsorganisatie ICCO en is uit gezonden op de nationale televisie van Burkina Faso. Voor de vertaling in het Nederlands heeft de WOL subsidie ontvangen van de NCDO. Informatie: Yvonne Zomerdijk, tel. 072-5052680, e-mail: yvonnezomer- dijk@quicknet.nl, website: www.stich- tingwol.com. REGIO - De inmiddels bekende jaar lijkse toeristische informatiegids "Van Zee tot Meer"is zojuist weer van de persen gerold. Het betreft de elfde edi tie van dit handzame boekje van 60 pagina's. Hierin is voor de toerist die het gebied Akersloot/ Bakkum/ Castricum/ Limmen/ Uitgeest/ De Woude bezoekt of wil bezoeken een schat aan informatie opgenomen. Het bevat een katern met een beschrijving van de streek in drie talen en een gedeelte met praktische informatie omtrent hotels, campings, jachthavens, restaurants, bars, kerken, enzovoort. Ook een uitgebreide evenementen kalender is in de uitgave opgenomen. Het boekje werd dan ook huis-aan-huis in de bovengenoemde woonkernen verspreid. Daarnaast vindt distributie plaats via ruim 130 adressen zoals VVV-kantoren, jachthavens, strandpa viljoens, campings, horecabedrijven en dergelijke. Inwoners van de in het gebied liggende woonkernen die de gids niet in hun brievenbus hebben aangetroffen, kunnen deze gratis afha len bij de VVV Castricum aan de Dorpsstraat, Veldt's Toko aan de Akerhof in Akersloot, het Tourist Infopunt bij Boekhandel Schuyt aan de Middelweg in Uitgeest, bij de diverse bibliotheken en bij de balies van de gemeentehuizen. alleen door de invloed van ijstijden, maar ook door de bewoners die het land door de eeuwen heen bewerkten, is ontstaan. Vooral het land van Maas en Waal, waarin Bert de deelnemers op alle facetten in het landschap wees. De rib bels, de loop van het water, de dijken, het gevecht door de eeuwen heen dat de bewoners hebben moeten voeren om de voeten droog te houden. Waarom hier klei en daar zand en daar veen? Hoe komt het dat er zomaar een berg in het landschap staat? En waar om zijn die kavels nu 1250 meter lang? Op alle vragen kregen de deelnemers antwoord. Op verschillende plaatsen werd uitge stapt om het proefondervindelijk vast te stellen. Bert had bij vorige tochten al eens gezegd: je moet het zien, voelen en je moet het ruiken. De grondboor was mee. Bert van Diermen: „Deze heuvel is ontstaan omdat boeren de bovenlaag door de eeuwen heen bemestten en daaronder is zand. En die berg is ont staan, doordat het zand bij lage water stand werd opgewaaid. Nederland is uniek en voor de echte geograaf een eldorado om je vingers bij af te likken." Ondanks, of misschien wel dankzij het wat minder mooie weer, kon de chauffeur de bus nu ongestoord over de dijken loodsen. Er waren onderweg stops ingebouwd om deelne mers even te laten bijkomen van de informatiestroom. Deze stops worden inmiddels uniek en daardoor werd het acht uur voordat de deelnemers weer bij de Cornelius werden afgezet. CASTRICUM - In Sportcentrum De Bloemen, Bloemen 71 te Castricum wordt zondag 22 mei voor de zesde keer de tweedehands 'Baby Boel Beurs' gehouden. Deze beurs is speci aal voor mensen die van hun stapels oude baby-, peuter-, kleuter- en kinder spullen af willen en voor mensen die op zoek zijn naar betaalbare kinderspul letjes. Iedereen die nog mooie spullen over heeft en deze niet meer gebruikt kan deze spullen hier te koop aanbie den voor een prijs die u zelf bepaalt. Bijvoorbeeld: kleertjes, speelgoed, kin derstoeltjes, boxen, buggy's, wippertjes, fietszitjes, campingbedjes, autostoelen, fietsjes; je kunt het zo gek niet beden ken of het krijgt een plaatsje op de beurs. Kinderwagens staan ook op de beurs, maar voor de inbreng hiervoor is geen plek meer. Van de opbrengst is twee derde voor de inbrenger van de spullen en een derde voor de organisa tie. De beurs wordt gehouden van 10.00 tot 13.00 uur en de entree is gratis. Wilt u meer weten over de beurs of een ver koopnummer aanvragen (inschrijven is ook gratis), neem dan contact op met Mascha de Jager, tel. 072-5053304/06- 40092822 of Yvonne Beerse tel. 06- 12613091. CASTRICUM - De derde Uitmarkt Castricum staat gepland op zaterdag 10 september. Verenigingen organisaties en clubs binnen de gemeente Castricum krijgen deze week de brief op de mat om zich in te schrijven voor deelname. Het Uitmarkt comité is hier zo vroeg mogelijk mee om iedereen de mogelijk heid te geven de Uitmarkt in de jaar planning op te nemen. De Uitmarkt Castricum staat open voor organisaties op sportief, educatief of cultureel gebied die zichzelf willen presenteren aan het publiek. De markt vindt plaats op het parkeerterrein tegenover Geesterhage en de bibliotheek. Bezoekers krijgen een beeld van alle activiteiten die in het nieuwe seizoen gaan plaatsvinden. Zij kunnen zich oriënteren op het cur susaanbod, de lezingen en de sportieve activiteiten. Als u nog geen deelname formulier ontvangen hebt dan kunt u het formulier telefonisch opvragen bij Toonbeeld (tel. 0251-659012 op werkda gen tot 13.00 uur). CASTRICUM - De maand april, die De Bakkerij in het kader van haar der tigjarig bestaan tot jubileummaand heeft uitgeroepen, heeft al een aantal memorabele avonden opgeleverd. Het afgelopen weekeinde bijvoorbeeld speelden de illustere Bakkerij-bands Godspeed en Trojska, beiden bands die ruim een decennium terug op hun hoogtepunt waren, alsof de tijd had stil gestaan: de toenmalige vaste bezoekers van De Bakkerij waren massaal aanwe zig en gaven de avond een onstuimig, maar ook nostalgisch tintje. Komende vrijdag wordt er voor het laatst deze maand teruggeblikt op het verleden: vaste Bakkerij-Dj's DXTR en DJenny putten uit hun verzameling aan jaren 90-muziek om op geheel eigen wijze de muziek die in het laatste decennium van het vorige millennium populair was ten gehore te brengen. House-muziek, rock van Nirvana, de nerdpop van Weezer en de springerige hits van The Presidents Of The Usa- iedereen kent wel muziek uit die perio de en het wordt allemaal gedraaid. Op zaterdag biedt het poppodium plaats aan muziek uit het heden: onver sneden rockmuziek wel te verstaan. De avond opent met de band Pinkslip. Niet geheel toevallig is bandlid Rob Zentveld in zijn jonge jaren mede gevormd in De Bakkerij... Pinkslip is een trio uit Alkmaar/ Castricum en omschrijft haar eigen muziek als pun- krock&roll. Vervolgens is het de beurt aan het Onversneden rockmuziek staat op het programma in De Bakkerij LIMMEN - Om de Bloemendagen tot een succes te maken zijn er hyacinten- bloemen nodig, heel veel bloemen. Prikploegen Vrijwilligers plukken de bloemen zelf van het land en verzamelen ze zo voor alle prikploegen. Ook prikploegen zelf doen mee. Tijdens de ritsperiode van de Bloemendagen wordt er gewerkt met de 'OMA'-groepen. Dit wil zeggen de Ochtend, Middag of Avond groep. Er is dit jaar een tekort aan ritsers. Daarom wordt iedereen gevraagd om zich op te geven om te komen helpen, zonder bloemen zijn er ook geen Bloemendagen. Iedereen die wil komen ritsen kan contact opnemen met Frans Punt, tel. 072-5054712 of 06- 10565226. Amsterdamse Suntripper om hun opwindende rockmuziek ten gehore te brengen. Suntripper stond vorig jaar al een keer in De Bakkerij en maakte toen zoveel indruk dat ter plekke besloten werd om de avond nog eens dunnetjes over te doen. Play loud, feel better is het motto van deze jongens-en hoewel Suntripper al een volwaardige en overtuigende cd op hun naam heeft staan is het podium nog altijd de plaats waar hun muziek echt tot leven komt. De Bakkerij is te vinden aan Bakkersplein 1 te Castricum, en is op vrijdag- en zaterdagavond geopend van 21.00 tot 02.00 uur. Op vrijdagavond is de toegang gratis. Op zaterdagavond is de entree 3,- 2,- voor leden). CASTRICUM - Radio Castricuml05 gaat 24 april live-jazz uitzenden vanuit Hotel Borst in Bakkum. In het laatste jazzconcert op de zondagmiddag van dit seizoen is er een optreden van het Jos van Beest Trio. Als speciale gast zal samen met hun optreden, de accordeo nist Andre Vrolijk. Samen zullen zij het zogenoemde 'mainstream jazz' ten gehore brengen. Radio Castricuml05 zendt dit optreden live uit op de radio vanaf 16.00 tot 18.00 uur. De aanvang van het optreden is 16.00 uur en de toegang is vrij. De Flash Back Show van Johan Vermeer zal daarom deze dag om 18.00 uur begin nen in plaats van 17.00 uur. Carry Munter is in oktober 2004 met een nieuw radioprogramma gestart, getiteld 'Special Edition', waarin er maande lijks een letter van het popalfabet CASTRICUM - Op 1 november 2004 is WonenPIus gestart met een service punt op Geesterhage in Castricum. Vanaf dat moment hebben veel inwo ners van Castricum, Akersloot en Limmen zich ingeschreven als lid van WonenPIus. Omdat WonenPIus in korte tijd zo is gegroeid en duidelijk voorziet in een behoefte, opent WonenPIus nu ook een servicepunt in Akersloot en Limmen. Thuis blijven wonen in het 'eigen huis' in de 'eigen' vertrouwde omgeving. Het is de wens van de meeste mensen, óók en juist als mensen ouder worden. Het onderhoud van de woning en van de tuin kan te zwaar worden, huishoudelijke hulp wordt langzamerhand noodzaak, elke dag koken en boodschappen doen wordt een bezwaar, de angst voor val len wordt groot. Sommige zaken zullen zich nooit voordoen, maar geleidelijk aan merken zelfstandig wonende oude ren toch dat het allemaal wat minder wordt en dat enige ondersteuning op zijn plaats is. Juist om zelfstandig te kunnen blijven wonen. Een vaste leeftijd wanneer mensen wat extra hulp of informatie kunnen gebruiken, is niet te geven. Voor de een wat vroeger, voor de meeste wat later dan de leeftijd van 65. Vanaf dinsdag 12 april in Akersloot in 't Kruispunt, opent WonenPIus een meldpunt bij u in de gemeente. De openingstijden zijn van 9.30 uur tot 11.30 uur. In Castricum is het servicepunt in Geesterhage de gehele week geopend en onder tel. 0251-679350 telefonisch bereikbaar. Op de meldpunten zijn informatie, advies, bemiddeling en verwijzing alle maal bij elkaar gebracht. Er is veel mogelijk, van kleine klusjes in de woning en de tuin tot het thuisbezor gen van boodschappen en maaltijden, van personenalarmering tot admi nistratieve ondersteuning, van compu terondersteuning tot informatie, ver wijzing en bemiddeling. Ook voor aan vragen van de WVG, bijvoorbeeld voor een aanvraag van een woon- of ver voersvoorziening, dan kunt u de formu lieren daarvoor afhalen bij het WonenPlus-servieepunt. WonenPIus in Castricum, Akersloot en Limmen is opgezet vanuit een samenwerking tus sen de Stichting Welzijn Castricum, Stichting Welzijn Ouderen Limmen en Stichting Welzijn Ouderen Akersloot. Verder zijn in de stuurgroep de Wonerij, Partners in de zorg, en de ouderenbonden vertegenwoordigt. Zij hebben met elkaar één doel; dat men sen zonder al te grote zorgen zelfstan dig kunnen blijven wonen. Daarom zijn er geen drempels, alle mensen kunnen zonder indicatie gebruik maken van de diensten van het servicepunt WonenPIus. Informatie: Limmen: woonzorgcentrum de Cameren, aan de Lage Weide 3, geopend op donderdag ochtend tussen 9.30 uur en 11.30 uur. Wanneer het servicepunt gesloten is kan u telefonisch contact opnemen met WonenPIus Castricum tel. 0251-679350. Zigeunerorkest in Stayokay Bakkum behandeld wordt. Daarnaast valt er elke laatste'donder dag van de maand een special te beluisteren. Donderdag 28 april zullen, tussen 20.00 en 21.00 uur, in de 'Special', die dan over didgeridoo muziek gaat, bij radio Castricuml05, enkele didgeridoo nummers live in de studio worden gespeeld door Richard Warntjes, die daarin ook cursussen geeft. Tevens zal er in een interview uitleg worden gegeven over het bespelen van de didgeridoo. Radio Castricuml05 is in de gehele CAL gemeente in stereo te ontvangen op 105.0 FM in de Ether, op de Kabel voor Castricum en Bakkum op 104.5 FM en voor Limmen, Akersloot en De Woude op 89.0 FM. Informatie: www.castricuml05.nl. CASTRICUM - Een authentiek roma- orkest bestaande uit jonge etnisch Hongaarse rroma (zigeuners) uit het nu Roemeense Transsylvanië, komt binnenkort aan in Nederland voor een toernee, georganiseerd door de Stichting Netwerk Hongaarse Volks muziek. Bij Stichting Iskra kwam dezer dagen de vraag binnen om op korte ter mijn een optreden te plannen. Onder de indruk van dit buitengewoon virtuoze en aanstekelijke gezelschap van rroma- musici uit het zuiden van Transsylvanië, werd onmiddellijk een optreden gepland op dinsdagavond 3 mei in Stayokay Koningsbosch in Bakkum-N. CASTRICUM - Op zondag 24 april vindt in de gemeente Castricum alweer de vierde jaarlijkse Landschapsdag plaats. De Landschapsdag is dit jaar georganiseerd door de initiatiefgroep Landschapsdag, in samenwerking met Land en Tuinbouw Organisatie Noord, een aantal Castricumse agrariërs en de Rabobank West-Kennemerland. Onder het motto 'Kom in het land' kan er op zondag 24 april tussen 10.00 en 16.00 uur een fietsexcursie gemaakt worden naar zeven bezoeklocaties waaronder één met de status van archeologisch monument. Agrariërs Agrariërs zullen u vertellen hoe zij hun bedrijfsvoering zoveel mogelijk in overeenstemming brengen met land- schaps- en natuurbeheer. Op basis van beheerafspraken onderhouden zij veel al ook natuurgebieden van natuurbe- herende organisaties, zoals Landschap Noord-Holland en PWN. Regelgeving, marktwerking en verbrede landbouw zijn onderwerpen die ook ter sprake kunnen komen. Verspreid over drie locaties is er een leestafel, een kleine tentoonstelling en een beeldpresenta tie. De deelnemers wordt geadviseerd waterdichte wandelschoenen of laarzen te dragen omdat u letterlijk het boeren land in gaat. Er is dit jaar geen route uitgeschreven, maar in het kort wordt wel aangegeven hoe u bij een bepaalde locatie kunt komen. U kunt dus zelf bepalen welke locaties u wilt bezoeken. De bezoek lokaties zijn herkenbaar aan de gemeente- en Rabobankvlag. Infoboekjes 24 april zijn tussen 9.45 en 15.00 uur verkrijgbaar a 1,- op onderstaande startpunten: Oud- Castricum, Geversweg lb, Castricum. Oud-Limmen, Schoolweg 1, Limmen. Oud-Akersloot, Museum Gemaal 1879, Fielkerweg, Akersloot- Klein Dorregeest. Deze geboren muzikanten van Rroma Nadara spelen swingende rroma-stads- muziek uit de Roemeense provincies Transsylvanië, Bihor en Banat, mahala- buikdansmuziek uit Boekarest alsmede traditionele Hongaarse volksmuziek uit het district Kalotaszeg. De toegangsprij zen zijn 9,- vol tarief en 7,- voor Iskra donateurs, CJP en 65+. Kaarten kunnen uitsluitend telefonisch gereser veerd worden op tel. 0251-671501, via iskra@tiscali.nl of zijn op 3 mei ver krijgbaar aan de kassa. Meer info en luisterfragmenten zijn te vinden op www.iskra.nl. Het optreden begint om 20.15 uur. CASTRICUM - Op zondag 24 novem ber is de Duinrand Artotheek in Castricum weer open. Tussen 12.00 tot 16.00 uur kunnen kunstliefhebbers uit de regio een keuze maken uit een groot aantal kunstvoorwerpen. Er is een grote variëteit aan figuratieve en abstracte kunst: van aquarel tot kera miek, van minuscule etsjes tot reusachtige schilderijen. Ook zijn er diverse beelden te zien. De kunstwer ken zijn gemaakt door leden en docen ten van de kunstenaarsvereniging Perspectief in Castricum. Ook zijn er schilderijen van Lide Tulp uit de collec tie van de gemeente Castricum te leen. De kosten zijn laag om het voor ieder een aantrekkelijk te houden kunst in huis te halen. De leenperiode is zes maanden of een jaar. Ook kan het werk meteen of na de leenperiode aan geschaft worden. Ateliers 'De Duinrand' /oude Duinrandschool, Van Oldenbarneveldtweg 37, Bakkum. Kunst in Duinrand Artotheek LIMMEN - Dinsdag 26 april start tra ditiegetrouw de S.W.O.L. prikploeg met een spectaculair mozaïekproject. Er is in de afgelopen maanden veel verga derd, getekend, gezaagd en getimmerd. De hyacintennagels zijn besteld en worden zondag 24 april ter beschikking gesteld. Evenals vorige jaren wordt het vast weer een leuke steek- en prikweek in het Cultureel Centrum Vredeburg, waar de mozaïek-koorts zal uitbreken. Het bestuur van de S.W.O.L. doet een dringend beroep op alle 55-plussers om massaal medewerking te verlenen. Dinsdag 26 april vanaf 9.00 uur bent u welkom. Het motto voor de 53e editie van de bloemendagen luidt: een 'Politieke klus door de 55-Plus'. CASTRICUM - De Politie Noord- Holland Noord afdeling Castricum geeft de volgende voorwerpen op als gevonden en verloren: Verloren in Castricum: zilveren Laponia armband grove schakels; dames bril goudkleurig montuur in koker; honden nekband; gouden man chetknoop; zwart leren jack Sovjet; gsm Samsung; gsm Nokia lichtgrijs; gsm Nokia oranjekleurig; zonnebril met dikke glazen; vier sleutels aan stukje keykoord; voorwiel van fiets. Gevonden in Castricum: drie dekens en een zeil; damesportemonnee met pasjes klantenkaart en 45 euro; knuffelkat; fietssleutel met hanger Lisa; sleutels- bos; Axa fietssleutel; grijs/zwart port- monneetje met inhoud; sleutelbos met hanger Broky. BAKKUM - In samenwerking met de Kennemerduincamping Bakkum orga niseren de boswachters van PWN op zondag 24 april de spetterende voor stelling 'Wereldrijst' voor kinderen van 4 tot 10 jaar, gespeeld door de amateur toneelgezelschappen Falkland Toneel de Stichting De Brug. Drie kinderen willen naar China om daar een speciale steen te zoeken waarmee ze hun gestresste en overwerkte ouders kun nen onthaasten. Ze graven daarom een tunnel naar de andere kant van de wereld maar komen uit in de koelkast van een Turks gezin. De kinderen en moeder van dit gezin hebben geen ver blijfsvergunning en worden belaagd door een overijverige opsporingsamb tenaar. De kinderen vinden het niet eerlijk dat de Turkse kinderen niet bij hun vader mogen blijven wonen. Zij zorgen ervoor dat hun moeder, die advocaat is, er iets aan gaat doen. Het slot is dat de kinderen vriendjes wor den en dat de Nederlandse ouders het Turkse gezin helpt bij de juridische pro cedures. Eind goed al goed in dit eigen tijdse verhaal. De voorstelling duurt één uur is te zien op camping Bakkum op zondag 24 april om 13.30 uur en om 15.30 uur. De entree bedraagt 4,-. Reserveren voor de voorstellingen is mogelijk op maandag, dinsdag en don derdag tussen 15.00-17.00 uur en zater dag en zondag van 10.00 tot 12.00 uur op tel. 0800-7966288. U kunt ook langs komen bij bezoekerscentrum De Hoep aan de Johannisweg in Castricum of u aanmelden via www.pwn.nl/boekingen. Kijk voor meer informatie: www.pwn.nl CASTRICUM - Als afsluiting van een driejarig internationaal project over het 'Broeikas-effect' organiseert de Gemeentelijke Scholen gemeenschap Schagen een tentoonstelling in Bezoekerscentrum De Hoep in Castricum. De opening hiervan was op dinsdag 19 april. Scholen uit Italië, Oostenrijk, Roemenie en Nederland hebben hier met docenten en leerlin gen drie jaar lang aan gewerkt. Voor de school uit Schagen was dit (natuurlijk) de stijging van de zeespiegel. De afge lopen 3 jaar hebben diverse internatio nale uitwisselingen plaatsgevonden, waarvan de resultaten nu te zien zijn op de afsluitende tentoonstelling. Tijdens deze week zijn alle docenten en leerlin gen ondergebracht in een kampeer boerderij in Egmond.De afsluiting gaat een week duren en hierbij zijn zo'n 15 docenten en 50 leerlingen bij betrok- ken.Informatie: Karei Beets, tel. 06- 12339588. CASTRICUM - De amateur-kunste naarsvereniging 'Perspectief' uit Castricum houdt in de week van maan dag 25 tot en met zaterdag 30 april Open Huis. Bij Perspectief worden de leden individueel en niet groepsgewijs begeleid door ervaren beroepskunste naars. Voor beginners die een duwtje in de rug willen, is er een opstapcursus van veertien lessen waarin de basis van het tekenen en aquarelleren wordt behandeld. De openingstijden zijn 's morgens tussen 10.00 en 11.30 uur, en 's middags tussen 13.30 en 15.30 uur, 's avonds tussen 20.00 en 22.00 uur. Perspectief, Oude Duinrandschool, Van Oldenbarneveldtweg 37, Bakkum. Info: W. Driessen, tel. 0251- 651289. LIMMEN - Het programma voor woensdag 20, vrijdag 22 en zaterdag 23 april bij JC Conquista is: Conquista kids: Knutselen voor Koninginnedag. Weet je een leuke acti viteit voor kids? mail dan naar kids@conquista.nl De entree is 1,- Conquista Kids start om 10.30 en ein digt om 12.00 uur. Club X-tra: Super Film. De entree is gratis en vanaf elf tot en met zestien jaar CONQ Café: Het jongerencafé is op vrijdag- en op zaterdagavond weer als vanouds geopend van 20.30 tot 01.00 uur. De entree is gratis en vanaf 16 jaar. Club op woensdag: 20 april. Je kunt tafeltennissen, darten, sjoelen, poolbil jarten, computerspelletjes spelen, inter netten, knutselen maar ook met de Play- Station op groot scherm spelen. Club is open van 14.00 tot 17.00 uur, voor iedereen van negen tot en met twaalf jaar. Voor extra info en foto's: www.conquista.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 14