Eigen witviscompetitie voor HSV Limmen Heilooër meiden scoren op NK Judo De Foresters F7 kampioen De Graaf laat gedurfd spel zien tegen Termes Goede resultaten Trias - Junioren CD competitie Zeevogels opent deur naar vierde klas Jongens Terriërs kampioen Dubbel succes voor F4 van Limmen Uitslagen vierde Rabo Polderloop Akersloot Ronde 24 interne competitie van SV Vredeburg Zeevogels houdt traditioneel Hemelvaarttoernooi Bridgeclub Sans Atout Inge de Moor plaatst zich voor NK Terriërs meisjes Dl hockeykampioen eerste klasse Limmen F2 verdient opnieuw eremetaal Bij winst zondag tegen Watervogels kampioen! UITKIJKPOST - 27 APRIL 2005 - PAGINA 8 Uitslagen TV Het Vennewater Uitslagen bridgeclub Fumez pas Uitslagen bridgeclub Limmen De Foresters F6 kampioen Uitslagen Double Stars ro cu gelezen worden fET ENTHOUSIASME WORD groeien MET ËLKAA' HEILOO - Dit zijn ze: Robbert, Finn, David, Kai, Jesse, Martijn, Ferry, Daan en Stijn. Twee seizoenen speelt dit team nu met elkaar. Het laatste seizoen bleek al dat ze individueel steeds beter werden. Nu staat er een echt team, met goed samenspel, zeer doelgericht en koelbloedig voor het doel van de tegen stander. Zeven wedstrijden op rij wer den gewonnen, de laatste wedstrijd ein digde in een 2-2 gelijkspel. Resultaat: kampioen! HEILOO - De uitslagen van tennisver eniging Het Vennewater zijn als volgt: Dinsdag district: Vennewater 1- Castricum 2, 4-2, Dames 50+: Westzijderveld 1-Vennewater 1, 1-3, Kring: Hogedijk 1-Vennewater 1, 3-1, Vennewater 2-Alkmaar 1, 2-2, HSV 1- Vennewater 3, 0-4, Schoorl 1- Vennewater 4, 4-0, Vennewater 5- Alkmaar 3, 3-1, Vennewater 6-St Pancras 3,3-1, Oudorp 4-Vennewater 7, 4-0. Zaterdag distr. Heren 2 - Westerhout 5. 6-0, Heren 3 - Uilenbanen 4, 5-1, Heren 45+2 - Bergen 1, 5-1, Heren 45+4 - Westerhout 2, 5-1, Heren 50+1 - Drieban 2, 2-2, Gem. 1 - Westerkogge 1, 0-5, Gem. 3 - Atlas 1, 2-3, Gem. 5 - Alkmaar 5, 3-2, Gem.6 - Overdan 1,2- 3, Gem. 7 - Heiloo 2,2-3,TOB 1 - Gem. 35+, 3-1, Zondag distr. Dames 1- Langedijk 3, 2-3, Zondag landelijk Heren 3 - Commandeur 1, 0-6, Zandvoort 1 - Gem. Jun.l, 8-0, Gem. Jun.2 - Julianadorp 2,7-1, Foto: Voorste rij van links naar rechts: Soarb Saykazda, Mark Adrichem, Marieke Admiraal en Max Couwenberg. Achterste rij van links naar rechts: Jur Min, Kevin Dam, Youri Huisman, Joost van Doorn en Marije Lieferink. Geheel achteraan Hans Dam, de coach van Limmen F 4. LIMMEN - De HSV Limmen start na de Limmerpoldercup nu ook de eigen wit viscompetitie. Er zijn door het bestuur enige wijzigingen doorgevoerd. Allereerst wordt er door de A-groep, die op gewicht vist, langer gevist, en is er een langere voorbereidingstijd. Daarnaast vist de A- groep een extra wedstrijd, en vissen de beide groepen een wedstrijd apart van elkaar op verschillende wateren. De extra wedstrijd van de A-groep is aanstaande zondag, 1 mei, en wordt gevist op het recreatiestrand van Het Uitgeestermeer te Dorregeest. Dit water staat bekend om zijn vele brasems, die er vooral in het voorjaar te vangen zijn. Proefvisserijen hebben aangetoond dat de vis vooral op afstanden van 10 tot 25 meter goed vang- baar zijn. Dit betekent dat er voor alle wedstrijdtechnieken kan worden geko zen. De feeder, matchhengel maar ook de vaste stok zullen vis opleveren. Naast bra sem is er ook veel kolblei en blankvoorn te verwachten. Er wordt verzameld om 6.30 uur bij Albert Heijn, de wedstrijd begint vroeg vanwege de recreanten die later op de ochtend het parcours kunnen bezoeken. De wedstrijd duurt drie uur. Vanwege de gesloten tijd mag er niet met wormen worden gevist en gevoerd. Daarnaast zijn kunstmatig gekleurde voeren en aas verboden. Alle wit- visachtigen tellen, de gevangen vis wordt tijdens de wedstrijd bewaard in een ruim leefnet en na afloop op uw stek gewogen. Opgeven tot vrijdag 29 april bij Co Bakker, tel. 06-10357451 voor 20.00 uur. Deelname kost E 3,- per wedstrijd. Wie wil komen vissen bij HSV Limmen kan zich aanmelden bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056, of via www.hsvlim- men.nl. Een lidmaatschap kost 18,-, u ontvangt hiervoor de nodige vergunnin gen en kunt deelnemen aan de activitei ten van de vereniging. Daarnaast heeft iedereen die op zoetwater gaat vissen en 15 jaar of ouder is, een visakte nodig van het Rijk. Deze wordt verstrekt door de O VB en is op de postkantoren verkrijg baar. LIMMEN - Het F4 team van de vereni ging Limmen heeft een bijzondere prestatie geleverd door twee keer ach ter elkaar kampioen te worden. Zij werden eerst al najaarskampioen en afgelopen zaterdag zijn ze voorjaar skampioen geworden. Zij zijn hiervoor uitgebreid gehuldigd in de kantine van voetbalvereniging Limmen en daarbij ook getrakteerd op patat en snoep. Zij kregen daarbij ook nog een medaille en een prachtige beker. Limmen F6 voorjaarskampioen LIMMEN - Zaterdag 23 april zijn ook de kanjers van Limmen F6 na een span nende wedstrijd voorjaarskampioen geworden. LIMMEN - Vrijdag 22 april speelde SV Vredeburg ronde 24 van de interne competitie. Met nog twee ronden voor de boeg blijft B. Stolp koploper J, Admiraal op enige afstand volgen. Stolp won van R. vd Storm door te pro fiteren van een indirecte damepenning, na afruil van alle stukken beslisten de pionnen. J. Admiraal strafte de onzorg vuldige opening van R. Rommel af met pionwinst. Toen in het toreneindspel een tweede pion verloren ging gaf Rommel terecht op. G. de Graaf liet prachtig gedurfd spel zien tegen R. Termes. Aanval boven materiaal was het motto en inderdaad kon de koning van Termes alleen ontsnappen ten koste van veel pionnen. De toren van Termes was geen partij tegen de loper en pionnen van de Graaf. H. Ebels had spijt van zijn pionwinst, M. Weigraven had dieper gekeken en zette een gewel dige aanval in die de koning het hele bord overjoeg en Ebels na dameverlies deed opgeven. J. de Graaf was trots op zijn fraaie winst op B. Blekemolen, wiens koning hij midden op het bord schaakmat zette. Op 29 en 30 april is er geen schaken wegens de Bloemen dagen. Vredeburg speelt in Castricum op 29 april de voor degradatie beslis sende wedstrijd tegen Castricum-3. Uitslagen: Groep A. R. Rommel-J. Admiraal 0-1, B. Stolp-R. vd Storm 1-0, M. Welgraven-H. Ebels 1-0, B. van Diermen-C. Dinkla 0-1, R vd heijdt-G. Hafkamp 0-1, H. Levering-G. Pouw 0-1, D. Keijzer-D. Aafjes 0-1, R. Termes-G. de Graaf 0-1, M. Sturk-T. Al 1-0, B. Blekemolen-J. de Graaf 0-1, T. Witkamp-N. Pepping 0-1, J. Tebbens-M. Hendriks 1-0, M. Voorwalt-M. Kos remise, M.Wester-M. van Buuren 1-0, T. Beentjes-S. Sofan 0-1, E. van Duin-W. Mijnsbergen 1-0, T. Castelein-M. Koot 1-0. Groep B. Joep van Zanten-Laura Aafjes 0-1, Bart Pepping-Steven Boon 1-0, Loek Admiraal-Allard de Vries 0- l,Tliomas Voorwalt-Alex Termes remi se, Dylan de Vries-Remi Aafjes 1-0, Karei Voorwalt-Irene Klaver remise, Tom Beentjes-Hidde Ebels 0-1, Bert Hollander-Floris-Jan van Zanten 1-0, Jort Min-Ozair Dahi 0-1 AKERSLOOT - zondag 24 april was het uitgelezen weer en een redelijk aantal deelnemers nam deel aan de vierde Rabo Polderloop. De afsluiten de afstand voor het AMAK-clubkam- pioenschap werd tevens vandaag hier gehouden. Op de acht kilometer viel een nieuw parcoursrecord te noteren Uitslag: vier kilometer jongens: Emiel Admiraal (Egmond aan Zee): 15.04, Ronald Poel (Heemskerk): 15.52, Kevin Jaspers (Egmond aan Zee): 15.54. Vier kilometer meisjes: Machteld de Vries (Heiloo): 18.03. Acht kilometer heren: Fridthjof Koomen (Akersloot): 27.44, Jasper Commandeur (Zeist): 29.48, Hans Hof (Castricum): 29.54. Dames: Inpke Admiraal (Egmond aan Zee): 38.08, Hannie van Voort (Krommenie): 40.35, Corry Kaptein (Akersloot): 40.49. 14 kilometer heren: Willem van Beek (Alkmaar): 58.27, Milo Hacquebard (Akersloot- eerste AMAK): 59.30, Theo van Rumste (Uitgeest- tweede AMAK): 1.01.16, Suzanne van Hooff (Akersloot- eerste AMAK): 1.09.27, Jolanda Pepping (Akersloot- tweede AMAK): 1.11.20, Simone Verhoeve (Akersloot- derde AMAK): 1.17.13. Op de balk, achterste rij van links naar rechts: Inge de Moor (geplaatst voor de NK); Mariska Nieuwland; Larissa de Goede. Ervoor staand: links Roos Koster, rechts Manon Oudejans van GTH. EGMOND - Voetbalvereniging Zee vogels organiseert op donderdag 5 mei het traditionele Hemelvaarttoernooi. Vriendenclubs, zaalvoetbalteams, familiereünies of stratenploegen het maakt allemaal niet uit zolang een team maar bestaat uit minimaal vijf personen inclusief een doelman. De minimum leeftijd van de deelnemers is 14 jaar. Het toernooi staat open voor zowel heren als damesteams die in een eigen competitie strijden. Let op: de inschrijving sluit op zondagavond 1 mei om 00.00 uur. Aanmelden kan bij Wim Noteboom, tel. 072-5062387 of Joost van Dam, tel. 072-5061445 of via het e-mail adres van de evenementen commissie: e.c.@zeevogels.nl. HEILOO - De uitslagen van de maan dagavond 25 april gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1 Haafkens - Schipper 64.6, 2 Dijkema - Heivoort 59.9; B-lijn 1 Middelbeek - Broens 64.6, 2/3 Kuiper - Zijp v Doornbos - v Es 57.8; C-lijn 1 Bolweg - Pohley 60.4, 2 Visser - Boelhouwer 56.3; D-lijn 1 Kooy - Bakker 60.4, 2 Bakker - Toby 56.3; E-lijn 1 fam Witting 65.6,2 de Jong - Weehuizen 58.9.- HEILOO - Zaterdag 23 april was de eer ste CD junioren competitiewedstrijd in Den Helder. Bij de Jongens C (tweede divisie) waren diverse goede prestaties te noteren. Zo won Sander Zwaan twee onderdelen, de 100 meter horden in 15.4 seconde en het verspringen met 5.22 meter. Daarnaast maakte hij deel uit van de winnende estafette ploeg van TRIAS 4 x 100 meter, met de tijd van 49.44 seconde. Van deze ploeg maakten verder deel uit Peter Kuin, Thijs Gravemaker en Edward Appelman. Peter Kuin noteerde persoonlijke records op de 100 meter 12.93 seconde en bij het hoog springen: 1.45 meter. Zij werden overall derde achter Hylas en Noordkop. De Jongens D junioren presteerden prima in de tweede divisie met een eer ste plaats. Jean Paul Helderman won de 80 meter in 11.0 seconde. Julian van Ginkel won de 80 meter horden in 14.7 seconde en werd tweede op de 1000 meter (mooie combinatie!). Christiaan Veltstra won hier het verspringen in 4.46 meter en werd bij het hoogspringen tweede. De meisjes D tenslotte werden derde in de eerste divisie achter DEM en Noordkop. De 4 x 60 meter werd win nend afgesloten in 32.7. Shelly Zonneveld eiste het kogelstoten voor zich op met een winnende worp van 9.41 meter. (v.l.n.r. boven) Teamleider Mark Dingerdis, Boy Dinger dis, Erik Pepping, Chiel Winter, Max Brakenhoff en Bas Bijvoet; (onder): Shane Broedersz, Paul Bos, Sem Winter en Bert Sassen. LIMMEN - Na ongeslagen najaarskam pioen te zijn geworden heeft Limmen F2 opnieuw het eremetaal verdiend. In de hogere klasse, waarin zij na de winterstop waren ingedeeld, hebben zij weer hun uiterste best gedaan en met succes. Het was wat moeilijker, dit keer met twee verloren wedstrijden, maar het is de jongens weer gelukt om kampioen te worden. De trainers Theo Dirkson en Jantien Kaandorp en teamleiders Mark Dingerdis en Gerard Broedersz hebben de jongens op het juiste spoor gezet. Natuurlijk heeft goed voetbal en team spirit het succes gebracht. Ze zijn dan ook als echte kampioenen in de kantine van de club geëerd met een medaille, patat en snoep. HEILOO - Het is gelukt: één wedstrijd voor het einde van de competitie is het Dl team kampioen geworden. Dl is een team van 11- en 12-jarige meisjes die zich met een tomeloze inzet, enthousiasme, teamgeest en behoor lijke dosis techniek naar de top in de eerste klasse A hebben gespeeld. Zij worden deskundig getraind door de heer T.van Driel. Gewonnen werd er van grote clubs als Hurley, Bloemendaal, Castricum, Bennebroek en gelijkgespeeld tegen Pinoke. Zaterdag moest er alleen nog gewon nen worden van HIC uit Amstelveen om het kampioenschap definitief veilig te stellen. Aangemoedigd door een grote supportersschare kwam de stand in de eerste helft na 10 minuten op 1-0. HIC deed zijn sportieve plicht door goed weerstand te bieden maar in de tweede helft gooide Terriërs er nog een extra schepje bovenop en werd de score uiteindelijk opgevoerd naar 6-0. Het feest kon losbarsten. Na eerst nog even op de middenstip luidkeels de yell te hebben gedaan en hand in hand de supporters te hebben bedankt kon de beker door het team in ontvangst wor den genomen. Zingend en juichend werd daarna in het clubhuis het feest verder gevierd. HEILOO - Tijdens de Districtsfinale LOS Turnendames te Beverwijk op zaterdag (tevens halve finale NK), heeft Inge de Moor uit Heiloo (14 jaar) in de categorie Junior een zilveren medaille behaald en zich daarmee geplaatst voor de Nederlandse kampi oenschappen in Goes (Zeeland) op 28 mei. Bij de districtsfinale (halve finale NK) waren vier Heiloose dames (Inge de Moor, Roos Koster en Mariska Nieuwland van Turnlust/ JongHoland/ DeHalter en Manon Oudejans van GTH)) en een uit Egmond aan Zee (Larissa de Goede van Türnlust/ JH/DH) vertegenwoordigd. Inge turnt al jaren bij de selectie van Turnlust in Alkmaar. In 2003 was zij HEILOO - De uitslagen van 21 april zijn: Lijn A: 1 P. Hoogland A. de Vries 60,94; 2 J. Baas P. de Lange 56,25; 3 S. Sandkuijl T. van Vliet en T. Kunst T. Rosier 53,65; Lijn B: 1 H. Hoogland T. de Vries 65,42; 2 A. H. Settels 58,33; 3 A. R. van der Werf 53,75; Lijn C: 1 T. J. Oudhof 61,46; 2 J. J. Knegt 60,42; 3 A. Dekker P. Bruin 55,73; Lijn D: 1 C. M. de Jong 59,38; 2 A. de Graaf H. van Lith 58,85; 3 T. Prins M. van der Weijden 52,08. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 20 april als volgt gespeeld: A- Lijn: 1. Mendes da Costa - Straathof 61.16, 2. Keyzer- Keyzer 54.02, 3/4. Fam.v.d. Molen en Dolmans - Bollweg 53.13, B-Lijn: 1. v.Duijn - Kerkvliet 65.63, 2. Balkenende - Min 61.16, 3. Klous- v- Straaten 52.23, C-Lijn: 1. Fam. Hoogland 58.57, 2. v.Dam - Dekker 56.79, 3. Blommert - Kruyswijk 56.07, D-Lijn: 1. Fam. Nierop-Groot 58.21,2. Oosterling - Slemmer 55.36, 3. Boom-Verhoeven 55.00, E-Lijn: 1. Fam. Koene 58.93, 2. Fam. Kiebert 57.14, 3. Brinkhorst - Tuinstra 54.02. Noordhollands kampioen en heeft zich ook toen bij de NK mogen presente ren. Dit jaar heeft ze vanwege een bles sure aan haar elleboog wat rustiger aan moeten doen bij de Noord-Hollandse Kampioenschappen, waar ze uiteinde lijk toch nog als zevende wist te eindi gen. Inge traint in Alkmaar onder lei ding van Melanie Tabak en Lisette Mooij. Zij zijn eveneens bekend als trainsters van de plaatselijke gym nastiekvereniging GTH, alwaar Inge haar turncarrière 8 jaar geleden bij de turnselectie begon. Helaas is deze selectie vier jaar geleden opgeheven, maar Inge kon haar carrière voortzet ten bij de selectie van Turnlust Alkmaar. HEILOO - Afgelopen zaterdag werden de F6-pupillen van de Foresters voorjaar skampioen. Na een zwaarbevochten overwinning op Limmen F3 werd de titel binnengehaald. Ook in het najaar van 2004 was de F6 al kampioen geworden, zodat met recht kan worden gesproken van een echt kampioenselftal. In de kan tine werd het een grandioos feest waarbij hen een medaille werd uitgereikt. HEILOO - Base- en softballvereni- ging Double Stars heeft afgelopen weekend als volgt gespeeld: Honkbal: Senl-Blokesl: 11-2, Alcmaria3 - Sen2: 15-26, Sen3 - Beagles: 10-3, Sen4 - QuickAdam 2:20-3, Aspl - Herons: 2 - 10 en 0-14, BanTopa-Asp2: 11-5, Pupl - Flying Petrels: 6-16, Bears - Pup2:23- 12. Softbal: Damesl - Spaarnwoude: 3- 8, RCH/Pinguins - Asp: 2-26, TIW - Pup: 11-21, Sparks - Herenl: 17-7, Heren2 - Volewijkers 12-13, Heren3 - Herons: 6-24, Vitesse - Peanutsl :13-14 en 11-11. Peanuts2(Seastars) Urbanus: 14-17 en 16-12. Vorige week werden de Double Stars verward met de Herons uit Heerhugowaard. Onze excuses voor deze storende fout. HEILOO - Zaterdag 23 april vonden in Den Bosch de Nederlands Kampioenschappen judo tot 15 jaar plaats. De vier hoogst geklasseerden per district werden afgevaardigd naar deze kampioenschappen. Uit Heiloo hadden zich maar liefst twee meisjes geplaatst. Karen Stevenson, trainend bij Dojo 't Loo in de -44 kilogram en Maureen Groefsema, trainend bij Tom van der Kolk, in de -48 kilogram. Beiden waren op 10 april al Noordhollands kampioen geworden bij de meisjes tot 15 jaar. Voor Karen was dit haar eerste NK totl5 Jaar. De eerste wedstrijd wist Karen te winnen van Kirsten Hekstra uit Noord-Nederland. De volgende partij was voor een plaats in de halve finale. Deze werd gewonnen met een ippon van Raefen Passage uit Zuid-Holland. In de halve finale won Karen van de lastige Roxsanne Gawke uit Zuid-Holland. Deze wedstrijd werd snel beslist door een houdgreep. Zo bereikte Karen de finale tot -44 kilo gram. Maureen Groefsema, die net als Karen goed van start ging, wist haar eerste twee partijen spectaculair te winnen met twee goed uitgevoerde tiltechnie- ken. Daarna wist Maureen (13 jaar) de halve finale te bereiken door te winnen van Sanderijn de Wilde uit Noord- Nederland. In de halve finale kwam Maureen uit tegen de sterke Anne Derksen. Deze krachtmeting wist Maureen knap te winnen. Zo waren beide meiden uit Heiloo al zeker van een podiumplaats. In de finale kwam Karen uit tegen Sanne Verhagen uit Zuid-Nederland. Karen kwam al snel achter met een yuko, en kwam in deze partij zelf niet meer tot scoren. Zo ging de finale jammer genoeg verloren. De pas 11 jaar oude Karen Stevenson mag met haar knappe tweede plaats spre ken van een geslaagd NK. Daarna was het de beurt aan Maureen die goed van start ging en snel in de wedstrijd een half punt scoorde. Daarna wist Maureen met een mooi punt haar tegenstander op haar rug te werpen en zo haar derde titel op rij bij de -15 te behalen. Maureen is de hele dag met een televi siecamera gevolgd door Zappsport met Barbara Barend. Deze reportage wordt op 7 mei om 8 uur 's ochtends uitgezonden. Clubkampioenschappen 's Zondags werden bij Dojo 't Loo de jaarlijkse clubkampioenschappen gehouden. In een sportieve ambiance streden ruim 100 kinderen om de hoog ste eer. De 17 poules leverden maar liefst 51 podiumplaatsen op. Voorafgaand aan de prijsuitreiking trakteerden de broers Sander en Wesley Groefsema de toeschouwers nog op een spetterende judo-demon stratie. Alle prijswinnaars zijn terug te vinden op de site van Dojo 't Loo: www.dojotloo.nl foto: Karen Stevenson en Maureen Groefsema hebben uitstekend gepresteerd op de Nederlandse Kampioenschappen in Den Bosch OUDKARSPEL - Op het zonovergo ten Sint Maarten complex te Oud karspel werd, voor veel toeschouwers, een belangrijke wedstrijd gespeeld in de vijfde klasse A. DTS moest het namelijk opnemen tegen Zeevogels. Als de ploeg uit Oudkarspel wist te winnen zou het twee punten boven koploper Zeevogels komen. Bij winst voor de Hoevers zou het verschil vier punten in het voordeel van Zeevogels worden en kan het kam pioenschap de Egmonders haast niet meer ontgaan. DTS begon de eerste vijf minuten sterk en het kreeg gelijk een mogelijkheid om de score te openen. De Hoevers schrokken wakker en knokten zich terug in de wedstrijd. De volgende 20 minuten waren voor de Vogels. Het resultaat was een schot van Frank Jong op de lat. Diverse andere pogingen van onder andere Gijs de Waal,Tibor Zwaan en wederom Frank Jong brachten DTS aan het wankelen. DTS kreeg ook twee goede mogelijkheden. Eén goede red ding van doelman Lesley Groot en een schot hoog over het doel brachten niet de door DTS zo gewenste treffer. Michiel de Waard had de gasten op voorsprong moeten brengen. Volkomen vrij kon de Waard op de doelman van DTS aflopen. Tot ontzetting van het hele Zeevogels kamp schoot hij de bal in de handen van de goalie. Na de thee bleef het spelbeeld ongewijzigd. Zeevogels had het beste van het spel maar de gastheren bleven vrij gemakkelijk over eind. DTS hanteerde veelvuldig de lange bal en hoopte op een foutje in de Hoever defensie. De achterste linie van de withemden zat echter ook deze wed strijd goed in elkaar en gaf geen krimp. Met nog 15 minuten te spelen kwam Niels Eijlander in het veld voor Michiel de Waard. Eijlander had slechts vijf minuten nodig om zijn invalbeurt te bekronen met een goede goal. Gijs de Waal liet het leer over de DTS defensie heen vallen. De keeper reageerde iets te laat en Eijlander was eerder bij de bal. Zijn kopbal ging over de goalie heen in het net; 0-1. Met nog 10 minuten op de klok werd het pompen of verzuipen voor de thuisclub. Met een wanhoopsof fensief probeerden zij de gelijkmaker te forceren. De spanning liep ondertussen op naar ongekende hoogte. Groot was dan ook de vreugde bij Zeevogels en het verdriet bij DTS toen de goed leidende scheidsrechter voor de laatste keer op zijn fluit blies. Bij winst op Watervogels komende zondag is Zeevogels kampi oen. De laatste keer dat de withemden op het hoogste schavot stonden was in het seizoen '90-'91. Voor de Hoevers is dit dé mogelijkheid om weer eens echt feest te kunnen vieren. Als u er getuigen van wilt zijn; de wedstrijd op sportpark Hogedijk begint om 14.00 uur. HEILOO - Zaterdag 23 april werd het Jongens D2-team van hockeyvereni- ging De Terriërs kampioen in de laatste wedstrijd van het seizoen. Na een wat moeizame start zijn Tim, Tristan, Teun, Jason, Bart, Sander, Reijer, Job, Quint, Mathijs, Rocko,Tim H., Frans, Duncan en Sjoerd in de loop van het seizoen een steeds hechter team geworden. Daardoor werden ook de resultaten steeds beter, met als kroon op het werk dit kampioenschap.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 8