Jaarlijks stratentoernooi bij Meervogels in Akersloot Kampioenen bij SV Vredeburg Dojo 't Loo 2e in de West- Friese Judo Competitie Kampioenschap voor Zeevogels Basketball toernooi/seizoen geslaagd Dames bowlingteam weer terug in eredivisie Uitslagen dressuurwedstrijd rijvereniging Heiloo en Ponyclub Heiloo Spectaculair Driebandentoernooi Start trainingen Limmer ijsclub Gerard Zomer wint Vriendschap Driebanden Toernooi Hoevers na drie seizoenen weer vierdeklasser UITKIJKPOST -11 MEI 2005 - PAGINA 8 Foresters F9 kampioen! Uitslagen TY Het Vennewater Competitie uitslagen TV HSV Kring- en Districts kampioenschappen tennissen Uitslagen Double Stars 8 AKERSLOOT - Dit jaar is het de orga nisatie van het pinkstertoernooi weder om gelukt om een geschikt thema te vinden voor alweer de vijfde jaargang van dit stratentoernooi, namelijk: Hollywood. Op eerste pinksterdag zal het toernooi om 12.00 uur geopend worden door B&W van Castricum. De belangstelling dit jaar is enorm. Een record van veertig teams heeft zich ingeschreven en dat is meer dan ooit. De vorige editie had het thema Typisch Hollands' meegekregen, en de organi satie was verheugd om te zien hoeveel werk er door de deelnemende teams in het prepareren van de outfits was gestoken. Deze creativiteit heeft weer mooie plaatjes opgeleverd. Wie herin nert zich van het vorig jaar niet de Heineken-flesjes, de Berries en natuur lijk al het oranje. Uiteraard zal er rond het toernooi weer van alles georganiseerd worden. Vijf muzikale top-acts zullen acte de pre sence geven: Memphis, Desire, Dat Koor en dj Tjade zijn ingehuurd om het publiek in de Meerhal te boeien. Streetband Caecilia uit Heiloo zal Akersloot op tweede pinksterdag wek ken. Nico Adrichem staat zoals altijd garant voor spektakel op de velden. Verder zal de speciale attractie nog spectaculairder, maar net zo knette rend, zijn als vorig jaar. De ploegen zul len namelijk strijden om heuse Oscars. Verder is er op Cloppenburgh ook gedacht aan de kleintjes die zich onder meer door dé draaimolen geen moment hoeven te vervelen. En natuurlijk is er de Meerhalfeesttent die geheel in Hollywood-stijl aange kleed zal worden. Spreekstalmeester Peter Velzeboer werkt altijd sfeerver- hogend en zal zich weer de blaren op de tong moeten praten om alles in goede banen te leiden. Ook voor de neutrale toeschouwer is er veel te zien op sportpark Cloppenburgh te Akersloot. De vorige editie had het thema 'Typisch Hollands 'meegekregen. Deze creativiteit leverde weer 'mooie 'plaatjes op! LIMMEN - Vrijdag 6 mei speelde SV Vredeburg de voorlaatste ronde 25 van de interne competitie. J. Admiraal had aan winst tegen M. Weigraven genoeg voor het kampioenschap. Weigraven deed zijn uiterste best maar overzag in de opening de scherpe dubbele aanval op pionnen f7 en b7. Ondanks een taaie verdediging moest hij buigen voor de aanvalsgolven op de verzwakte koningsstelling en kon Admiraal de kampioensfelicitaties in ontvangst nemen. B. Stolp en G. Hafkamp speel den op het scherpst van de snede met wederzijdse kansen, toen Stolp een stuk veroverde zag Hafkamp zijn machteloosheid groeien en gaf hij na enkele zetten op. C. Dinkla ging ten onder aan een gemene penning van H. Ebels. J. Levering was zeer ontevreden over zijn spel tegen G. de Graaf, die de laatste ronden groeit in strategische spelsterkte en met zijn overwinning de top 10 nadert. In groep B speelde zich een klein drama af in de beslissende partij tussen koploper Alex Termes en 2e geplaatste Dylan de Vries. Alex was erg gespannen en reageerde zwak op de aanvalszetten van Dylan die vocht voor zijn laatste kansen. Toen Alex een toren verloor en het schaakmat daarna niet zag betekende de uitslag het ver rassende kampioenschap voor Dylan. Komende vrijdag 13 mei is de laatste ronde voor groep A en het snelschaak- toernooi voor groep B. Uitslagen: Groep A. J. Admiraal-M. Weigraven 1- 0, H. Ebels-C. Dinkla 1-0, R. vd Storm- R vd Heijdt 1-0, G. Hafkamp-B. Stolp 0- 1, J. Limmen-D. Keijzer 1-0, G. de Graaf-J. Levering 1-0, S. Sofan-G. Pouw 0-1, T. Al-D. Aafjes 0-1, M. Kos-B. Blekemolen 1-0, M. Sturk-R. Termes 0- 1, K. Aafjes-H. Levering 1-0, M. van Rees-T. Castelein 1-0, M. van Buuren- M. Hendriks 0-1, W. Mijnsbergen-M. Wester 0-1, T. Beentjes-J. Tebbens 0-1. Groep B. Hidde Ebels-Ozair Dahi HEILOO - Afgelopen zaterdag was heel judominnend Noord Holland uit gelopen naar Beverwijk voor de slot- ronde van de West Friese Judocompetitie. Dit teamtoernooi werd voor het 32ste jaar georganiseerd. Verdeeld over vier klassen nemen alle zichzelf respecterende clubs deel aan de competitie die gedurende het sei zoen over vier ronden wordt gehouden. Het team van Dojo 't Loo (aangevuld met een tweetal judoka's van Balance in Warmenhuizen) was vorig jaar gepromoveerd. Handhaven in de twee de klasse was dit jaar het devies. De judoka's presteerden echter boven ver wachting. Met alleen nog de slotronde in het verschiet stond het team na drie ronden op de tweede plaats. Tijdens de slotronde moest het worden opgeno men tegen Julianadorp die op de zeven de en laatste positie stond. De judoka's uit Heiloo verslikten zich echter in deze toch wel taaie tegenstander en verloren nipt. De tweede en laatste wedstrijd moest het worden opgenomen tegen het team uit Anna Paulowna dat de eerste plaats bezette. Na een uitermate spannende en gelijk opgaande strijd bleek na de puntentelling dat de wed strijd exact gelijk geëindigd was. Dit bracht geen verandering meer in de stand, zodat de le plaats werd opgeeist door De Uitkomst uit Anna Paulowna, de tweede door Dojo 't Loo en de derde plaats door Judo Academie Amsterdam. Zaterdag werd ook de Q-3 wedstrijd gehouden in Enschede. Dit is een van de drie wedstrijden waarin punten ver diend kunnen worden die toegang geven tot deelname aan de Nederlandse kampioenschappen. Wedstrijdcoach Wesley Groefsema kwam daar tot een bijzonder knappe tweede plaats in de -66 kilogram. Zondag werd deelgenomen aan het tra ditioneel zware 'Open Velserbroekse'. Mooie le plaatsen waren er voor Jasmijn Lesterhuis en Jasper Henselmans. Beslag op een derde plaats werd gelegd door Thijs Lesterhuis, Tom Vilters, Karen Stevenson en Jan Eric Guit. remise, Irene Klaver-Bart Pepping 1-0, Laura Aafjes-Alex Zwart 1-0, Alex Termes-Dylan de Vries 0-1, Tom Beentjes-Loek Admiraal 1-0, Remi Aafjes-Bert Hollander 1-0, Steven Boon-Fabienne Mijnsbergen 0-1 HEILOO - Aan het einde van hun eerste jaar in de competitie kunnen de jongens van De Foresters F9 zich terecht kampioen noemen. Na zeven wedstrijden (twee minder dan de con currenten) zijn ze ongeslagen als eer ste geëindigd. Met maar liefst 55 doel punten voor en slechts 12 tegen is voor de F9 sprake van een ongekend succes. Het is nu maar afwachten of De Foresters de selectie voor komend seizoen in tact kunnen houden. Het team bestaat uit de volgende spelers: Jordi, Mark, Nathan en Ralf, Bas, Joost, Stef, Melle en Björn. HEILOO - Tennisvereniging Het Vennewater heeft het afgelopen weekend als volgt gespeeld: Dinsdag: Assumburg 1-Vennewater 1, 4-2, Dames 50+ Vennewater 1-Oudorpl, 3-1, Kring: Vennewater 1- Heerhugowaard 1, 4-0, Tulp 1-Vennewater 2, 2-2, Vennewater 3- Groetincke 1, 4-0, Vennewater 4- Koedijk 2,4-0, Limmen 2-Vennewater 5,3-1, Langedijk 5-Vennewater 6,1-3, Vennewater7-Pancras 5,2-2, Zaterdag distr. Heren 1- Drieban 1,2-4, Heren 4 - Poelstars 3, 6-0, Heren dub.35+1- HHW 3, 3-1, Heren 45+1- Langedijk 1,2-4, Heren 45+3- Westerkogge 1,2- 4, Heren 50+1- Petten 1,1-3, Gem.2- Krommenie 1, 1-4, Gem.4- Alkmaar 2,2-3,OGHE 2- Gem.5,4-1, KZTV 5- Gem.6,4-1, Gem.35+1- Wijdew.l, 1-3, Gem.35+2- Heiloo 1, 2-2, HHW 1- Jongens 1,3-3, Meisjes 1- Julianadorp 1, 4-2, Zondag distr. Dames 1- Oudorp 2, 1-4, Zondag landelijk Heren 1- Zeswielen 2, 2-4, Heren 2- Brederode 9,4-2, Dames 1- Spatter 1, 6-0,Topspin 1- Dames 45+1,0-4, Gem. Jun. 1- Hoofddorp 1,3-5. HEILOO - Na een weekje rust is de competitie afgelopen weekend weer hervat. Onder wisselende weersom standigheden werd er door alle teams weer met veel enthousiasme gestreden om de punten. Nog vier teams te weten- Herenl dubbel 35+, Herenl dubbel 50+ en de beide Damesl teams- zijn in de strijd om het kampioenschap verwikkeld. Vanaf 21 mei kan er op het park van TV H.S.V. aan de Bayershoffweg nog drie weekeinden lang genoten wor den van 'toptennis'. De uitslagen zijn als volgt: Dames kring competitie: Tulp2 - HSV1 4-0; HSV2 - Limmen8 1-3; Gemengd jeugd zaterdag (tot en met 12 jaar): HSV1 - Schagenl 0-6; Gemengd jeugd zaterdag (tot en met 16 jaar): Uitgeest2 - HSVl 5-1; Gemengd senioren zaterdag: HSV1 - Santanal 3-2; Heren Zaterdag: HSVl-Castricum2 2-4; Akersloot5 - HSV2 afgelast; Balletuin4 - HSV3 5-1; Heren dubbel 35+ zaterdag: HSV1 - Langedijk3 2-0 gestaakt; Heren dubbel 50+ zaterdag: HSVl - Forbol 3-1; Spatter2 - HSV2 4-0; Gemengd junioren zondag: Julianal - HSVl 6-2; Dames Zondag landelijk: HSVl - Vennewater2 3-3; Dames Zondag: Winkell - HSVl 2-3; HSV3 - Zeswielen2 4-1; Heren Zondag: Waarlandl - HSVl 3- 3; HSV2 - MOOC1 2-4; HEILOO - De afgelopen week heb ben in Noord Holland op verschillen de parken de betere jongeren gespeeld om kring- en/ of districts kampioen te worden in de leeftijds categorieën tot en met 9 jaar, tot en met 10, tot en met 12, tot en met 14 en tot en met 16 jaar. Van TV Vennewater deden mee: Luuk op de Weegh en Joris Kramer (tot en met 9 jaar), Victor Laan, Jeroen Tesselaar, Frank en Marco Sengers (tot en met 10 jaar), Jorien Meijer, Viola de Boer en Rianne Laan (tot en met 14 jaar), Jurjen op de Weegh, Daan Tesselaar (tot en met 14 jaar), Sander Kok, Daniel Ibink, Patrick Goede en Tjeerd Meijer (tot en met 16 jaar), en tot slot Laura Jansen, en Mandy Bruin (tot en met 16 jaar). Een aantal van hen hebben één ronde gewonnen, Laura Jansen en Tjeerd Meijer kwamen tot in de finale en werden respectieve lijk eerste en tweede. Laura is dus dé Kampioen tot en met 16 jaar. Tjeerd deed daarnaast ook nog mee met de Districtskampioenschappen in Den Helder en verloor in de tweede ronde. NIEUWE NIEDORP - Soms is twee maal scheepsrecht. Na de eerste mis lukte poging, thuis tegen Watervogels, is het Zeevogels afgelopen zondag in Nieuwe Niedorp wel gelukt. Een over tuigende 4-0 overwinning was meer dan genoeg om het zo begeerde kam pioenschap binnen te slepen. Na de degradatie van drie jaar geleden zijn de Hoevers weer terug in de vierde klasse. Zeevogels kwam goed uit de startblok ken in Nieuwe Niedorp. Binnen vijf minuten creëerden de gasten al twee goede mogelijkheden op een doelpunt. De bezoekers moesten het zonder Jeroen Koel en Frank Jong (blessures) en de vakantievierende Richard van Gelderen doen. De openingstreffer na tien minuten spelen was een lucky. Een half afgeslagen aanval viel zomaar in de kluts voor de voeten van Rene Baltus. Zonder dat Baltus er erg in had gaf hij het leer de juiste richting mee over de verbouwereerde doelman van Niedorp heen; 0 - 1. De thuisclub kon dit laatste duel van deze competitie zorgenvrij spelen. Nieuwe Niedorp was vorige week, zonder zelf te spelen, ver zekerd van nog een jaar vijfde klas. In de loop van de eerste helft lieten ook de gastheren zien dat ze de intentie hebben om verzorgd voetbal te spelen. Eén mogelijkheid kregen ze om de gelijkmaker te produceren. Op het allerlaatste moment wist Marco Gerrits met zijn teen de bal net weg te REGIO - Vanaf 25 mei zal in Biljart/ Bar/ Bistro 't Bunkertje te Noord- Scharwoude voor het eerst een groots driebandentoernooi worden gehouden. Afhankelijk van het moyenne (7 tot en met 16) kan men deelnemen. Er wordt gewerkt volgens het knock outsysteem en het prijzengeld bedraagt in totaal minimaal 2000 waarvan de winnaar er met 500 naar huis zal gaan. Daarnaast zijn er nog verschillende andere prijzen te vergeven, door spon soren beschikbaar gesteld. Het inschrijfgeld bedraagt E 20 en er is plaats voor 100 deelnemers, dames zijn ook van harte welkom. De voorwed strijden beginnen op woensdag 25 mei, en eindigen op 11 juni. Alle winnaars en als tweede geplaatsen van de poules gaan door naar de finale. Deze wordt gespeeld op zaterdagl2 juni, aanvang 11.00 uur. Voor opgave en informatie kunt u contact opnemen met Ben Vroling, tel. 0226-312384. tikken voordat een Niedorper aanval ler de bal in het doel kon jagen. De Hoevers kregen voor rust ook nog diverse mogelijkheden voor een twee de doelpunt. Omdat deze niet verzil verd werden bleef de spanning in de wedstrijd. Wedstrijd beslist Vlak na rust sloeg Zeevogels wel toe. Gijs de Waal mocht oprukken over de rechterkant. Met zijn linkerbeen haal de hij plotseling verrassend uit. De doelman dook nog wel naar de hoek maar kon de bal niet keren; 0-2. Even later was de wedstrijd beslist en het kampioenschap aanstaande. Michiel de Waard werd in het strafschopgebied, gevloerd. Brain Tromp schoot de toe gekende penalty feilloos binnen; 0 - 3. De koek was nog niet op. Rene Hopman stuurde Michiel de Waard de ruimte in. De Waard haalde in de loop vernietigend uit: 0-4. Met nog een half uur te spelen vond iedereen het wel mooi geweest maar de scheidsrech ter was van plan de negentig minuten vol te maken. Na wat kansjes en kan sen over en weer kon om vier uur ein delijk de champagne ontkurkt en de bloemen uitgedeeld worden. Zeevogels mocht na 15 jaar weer een écht kampioensfeest bouwen en komt volgend seizoen uit in de vierde klasse. HEILOO - Flashing Heiloo heeft ook het 18e toernooi vorige week tot een succes gemaakt; veel teams hebben zich vermaakt met spannende wedstrijden, schutters competitie en het 100 euro schot (vanaf de middellijn raken is winst). Flashing Heiloo deed het deze jaargang minder goed dan voorgaande jaren maar dat had weer deels te maken met een geweldig feest in de Buk Buk op donderdagavond. Na een kleine mineur aan het begin van de avond (AZ werd uitgeschakeld en dat werd live uitgezonden) barstte het feest goed los; bier ging door de lucht en de bar werd bevolkt door dansende perso nen- dit vertaalde zich ook naar het spel de volgende dag. De 'Vos Rotating All Star Game' (wedstrijd tussen de beste spelers en speelsters van het toer nooi) werd een ware show met schoten van afst^id en spetterende dunks uit alle standen. Het seizoen was in meerdere opzichten een succes met kampioenschappen voor de mini's, junioren en heren 2- ook de andere teams hebben een goed sei zoen gedraaid waarbij vooral de benja mins opvielen door hun manier van spelen. De jongste groep, spelend in een mix van jongens en meisjes, worden zichtbaar beter en zijn naast de presta ties erg sociaal naar elkaar toe. Daarnaast hebben zich veel meisjes aangemeld waardoor er bijna meer meisjes dan jongens aan het trainen zijn. Een teken dat Flashing Heiloo een goede groep trainers heeft die naast prestaties ook veel plezier aan de jeugd geven. (foto MSP) HEILOO - Bowlingvereniging Heiloo heeft het volgende seizoen weer een damesteam in de eredivisie. In de hoofdklasse van de Nationale Dames Trio League behaalde Heiloo het kam pioenschap met het damesteam 'Ben de Bont/Bowling Heiloo', met Petra van de Worp- Hoetjes, Sandra Bakker- Poppenk, Marijke Bakker, Pascale Bleeker, Anita de Boer en Yvonne van de Kommer. Bijna leek het mis te gaan. Het grootste deel van het seizoen had het team de koppositie ste vig in handen, maar hieraan kwam in de eerste Play Off in Amsterdam een abrupt einde. Zonder een punt te behalen zakte het team naar de derde plaats en leek een einde aan de euforie te komen. Vast beraden, wetende dat het resultaat nooit slechter kon worden, begonnen de dames aan de beslissende vijf games van de tweede en laatste Play Off van zondag 1 mei in Veendam. Nadat de eerste game tegen het team Goedharts Bowlingshop werd verloren, begonnen de dames aan een geweldige comeback. Omdat de drie volgende games alle maal werden gewonnen waren de kan sen ten goede gekeerd. De marge tus sen de naaste concurrenten was zo klein, dat drie teams nog in de laatste game het kampioenschap konden binnen halen Zeker was, dat als het Heiloose damesteam, in de laatste game, hun naaste concurrent Pirn's Ladies uit Amsterdam zouden verslaan, het Kampioenschap hun niet meer kon ontgaan. En jawel, met een score van 531 tegen 471 verzekerden de Heiloose dames zich van het kampioenschap met de daarbij behorende promotie naar de hoogste haalbare plaats in Nederland de eredivisie. Uitslag: 1. Ben de Bont/Bowling Heiloo 66 punten, gevolgd op de gedeelde tweede plaats met 64 punten de teams Vaerhorst Musis Sacrum en Goedharts Bowlingschap. LIMMEN - Na de laatste hagelbui vorige week start de duintraining voor jong en oud op vrijdag 13 mei. Het ver zamelen is voor 19.00 uur op het PWN parkeerterrein aan de Herenweg te Bakkum. Dit is vlakbij jeugdherberg Stay okay (voorheen Koningsbosch). De training ter voorbereiding op het schaatsseizoen wordt tevens op maan dagavond gehouden. Deelname is voor leden, maar tevens vrij voor degenen die op proef mee willen doen, als ze overwegen lid te worden. De fietstraining begint op maandag 23 mei om 19.00 uur, en duurt tot het donker wordt. Verzamelen op de Achterweg 5 te Limmen. Het fietstem- po en de intensiteit wordt afgestemd op de leeftijd en sterkte van de deel nemers. Deelname is vrij, maar het dragen van een helm is verplicht. De training voor het skeeleren gaat beginnen op dinsdag 31 mei. Dit wordt gehouden op het industrieterrein De Oude Werf, bij drukkerij Uitkijkpost te Heiloo tussen 19.00 en 20.15 uur. Wie lid is, of het wil worden, kan mee doen vanaf 8 jaar. De deelnemers wor den in groepen verdeeld. Het dragen van een helm, pols- en kniebescher mers is verplicht. De trainingen gaan altijd door tot oktober als het schaats seizoen begint. Overige informatie is te vinden op www.limmerijsclub.com AKERSLOOT - Met grote overmacht heeft Gerard Zomer uit IJmuiden afge lopen weekend het Vriendschap Driebanden Toernooi op zijn naam gebracht. Zomer won alle zeven partijen in zijn poule en ook de kruisfinale tegen de winnaar van poule B Rob Koning wist hij winnend af te sluiten. Een sterk spelende Zomer gaf al zijn concurrenten het nakijken, subliem driebanden spel, een moyenne van ruim 1.00 en een hoogste serie van 10 caramboles waren genoeg om voor de tweede achtereenvolgende keer de titel voor zich op te eisen. Rob Koning uit Alkmaar werd winnaar in poule B met een moyenne van 0.764 maar moest in de finalepartij het hoofd buigen voor de latere winnaar Gerard Zomer. Wel wist Koning de hoogste serie te scoren, namelijk een fraaie serie van 12. HEILOO - Honk- en Softbalverenig- ing Double Stars Heiloo heeft afge lopen wekend als volgt gespeeld: Honkbal: Senl - Alcmaria 2 :9 - 6, DVH2 - Sen2: 15 - 11, Sen2 - Cromtigers2:16-6, Sen3 - Urbanusl: 4 - 16, DSS5 - Sen4: 15 - 6, Beagles2 - Sen4:11-3, Cromtigers - Aspl: 6 - 6 en 5 - 4, Asp2 - Sullivans: 6-5, Sullivans - Asp2: 5 - 19, Vitesse - Asp2: 12 - 2, Urbanus - Pup2:14 - 13 en 18 - 14. Softbal: Damesl - FlyingPetrelsl: 0 - 4, Beagles - Dames3: 6 - 14, Asp- TIW/Surv: 7 - 9, Vitesse - Herenl: 0 - 13, Heren2 - TIW/Surv: 9 -13, Heren3 - Rangers:13 -12. Foto: Het winnende team van links naar rechts: Jasper Corts, Karen Stevenson, Niels Raven, Ivan Sindhunata, Mare Wouters, Rens de Jong, Jasper Henselmans, Renato Turelli, Pim Schuit, Timo Lesterhuis, Sander Groefsema, Kars Zoon Martijn Dirkson en Hugo Versteegh. HEILOO - Op 5 mei werd bij de 'lan delijke rjvereniging Heiloo en 'Ponyclub Heiloo' een dressuurwed strijd gehouden. De uitslag is als volgt: (Rubriek) B-paarden proef 12, 1. (Naam ruiter) Thea van Santé, (paard/pony) Urvin, (punten) 172, (vereniging) L.R. Heiloo, 2. Jorit Speets, Urvana, 166, R.V. Equus. 3. Merel Blaauboer, Marabel, 162, L.R. Heiloo. 4. Carien Schneider, Tjisse, 158, L.R. Heiloo. 5. Lisette Groot, Rozet, 157, L.R. Heiloo. ex ae' quo, 6. Mieke Ligthart, Syros, 156, L.R. Ros Beyaart. Ex ae'quo, 6. Flory Haaster, Pythagoras, 156, L.R. Heiloo. Ex ae' quo, 6. Roos Oudeman, So What, 156, R.V. H.H.Waard. B-Pony's. Cat. D/E, Proef 12. 1. Nina Leek, Patricia, 153, P.C.Alkmaar. B- Pony's cat. C. Proef 12. 1. Monila Janssen, Taffie,152, PC. Callantsoog. L- 2 Pony's cat.D/E. Proef 24.1. Michelle Boerkamp, Smokey, 168, PC. Starrenburg. L-l Pony's cat. D/E. Proef 18 ex ae'quo. 1. Leonie Bruin, Serano, 168. PC. Heiloo. ex ae'quo. 1. Lisalotte Bakker, Gaby, 168, P.C. Heiloo. 2. Ruth Grapendaal, Urnie, 166, P.C. Egmond. B-Pony's cat. A/B proef 1. 1. Joyce Bruin, Happy, 159, P.C. Heiloo. L- 2Pony's cat. A/B proef 5. 1. Nicolle de Beer, Tyca, 145, P.C. Wormerveer. B- Pony's cat. A/B, proef 2 1. Joyce Bruin, Happy, 165, P.C. Heiloo. L-2 Pony's, cat. A/B, 1. Nicolle de Beer, Tyca, 157, P.C. Wormerveer. B-paarden, proef 11, 1. Mieke Ligthart, Syros, 171, L.R. Ros Beyeart. 2. Merel Blaauboer, Marabel, 166, L.R. Heiloo. ex ae'quo, 3. Joris Speets, Urvana, 161, R.V. Equus. Ex ae'quo, 3. Nancy van Veen, Nicolette, 161. L.R. Ros Beyaert. 4. Chantal Folmer, Lyke, 160, L.R. Heiloo. B- Pony's cat. D/E proef 11, 1. Annika Jansen, Heidy, 154, P.C. Callantsoog. B-Pony's cat. C, proef 11, 1. Monika Janssen, Taffie, 165, P.C. Callantsoog. L- 2 Pony's cat. D/E, proef 23,1. Michelle Boerkamp, Smokey, 166, P.C. Starrenburg. L-l Pony's cat. D/E, proef 17,1. Lisalotte Bakker, Caby, 169, PC. Heiloo. ex ae'quo, 2. Ruth Grapendaal, Urnie, 156, P.C. Egmond.-Ex ae'quo, 2. Leonie Bruin, Serano, 156, P.C. Heiloo. L-2 Paarden proef 24, 1. Wendy Stet, Tiamo, 163, R.V. Alkmaar. 2. Wijnanda van Brenk, Salvador, 158, L.R. Heiloo. 3. Soraya Groot, Talme, 156, RJV Alkmaar. 4. Lynde de Vries, Neraldo B, 151, RSV Spijkerboor. M-l paarden, proef 30. 1. Tamara Simpson, Boundless Faith 159, R.V. Koedijk, ex ae'quo, 2. Marjolijn Huslage, Soraya, 156, L.R. Zaanse Ruiters, ex ae'quo 2. Janou de Hart, Nycarla, 156, RVJ Alkmaar. 3. Noella van Rossur, Anna van Sachsen 150, R.V. Koedijk. 4. Trudy Langeberg, Sunny Girk, 146, L.R. Beemsterruiters. M-l Pony's cat. C/D proef 30. 1. Romy Wester, Menephta, 151, P.C. Heiloo. M-2 paarden proef 36.1. Lisette van der Veldt, Labyrinth S 162, L.R. Heiloo. 2. Paulien Tervoort, Orient Cobra 160, R.V. Harenkarspel. 3. Carien Schneider, Olivier 159, L.R. Heiloo. 4. Irene Snoek, Private Dancer 157, L.R. Heiloo. 5. Wijnanda van Brenk, Patricia, 156, L.R. Heiloo. M-2 Pony's cat. D/E, proef 36, 1. Mieke Ligthart, Geroyn 154, P.C. Ros Beyaert. Z-l/Z-2, paarden, proef 42-52. 1. Sandra Elzinga, Komiek 193, L.R. Heiloo. 2. Petra Beers, Sound of Music 192, 3. Marqaux Pirovano, Due van Panhove Darlingtor 183, RSV Spijkerboor. 4. Annemarie Reus, Durkje 182, L.R. Heiloo. 5. Arie Sinnige, Lennard, 180, R.V. Heemskerk. M-2 paarden proef 35. 1. Wijnanda van Brenk, Patricia 166, L.R. Heiloo. ex ae'quo, 2. Moniek Klijbroek, Notra Dame 156, ex ae'quo, 2. Paulien Tervoort, Orient Cobra 156, R.V. Harenkarspel. Ex ae'quo, 3. Lisette van der Veldt, Labyrinth 153, L.R. Heiloo. ex ae'quo, 3. Carien Schneider, Olivier B 153, LR. Heiloo. M-2 pony's cat. D/E proef 35,1. Mieke Ligthart, Geryon 149, P.C. Ros Beyaert. Z-l/Z-2 proef 41/51. Paarden. 1. Petra Beers, Sound of Music 190, 2. Sandra Elzinga, Komiek 188, L.R. Heiloo. 3. Marcel Heykamp, Roxanne 184, St. Amsterdam. 4. Annemarie Reus, Durkje. 5. Leonie Touw, Ravell 181, R.V. Nrd. Holland. L-l paarden proef 18, 1. Lobke Schuyt, Precious 162, L.R. Heiloo. ex ae'quo 2. Karin Oosterling, Coco 160, L.R. Heiloo. ex ae'quo, 2. Anita Pepping, Kasper 160, L.R. Duinridders, ex ae'quo 3. Eef Liefting, Macho 159, L.R. Heiloo. ex ae'quo 3. Chantal Kabel, Unique 159, R.V. Harenkarspel. 4. Katja van den Hurk, Prince of Joy 158, R.V. Spaarnwoude. ex ae'quo 5. Ilona Numan, Lianos 157, R.V. HH. Waard. 5. Ronald Loffeld, Shea 157, L.R. Kennemerruiters. B paarden. Proef 11. 1. Thea van Santé, Urvin 161, L.R. Heiloo. 2. Carien Schneider, Tjisse 156, L.R. Heiloo. 3. Lysette Groot-Wijker, Rozet, 153, L.R. Heiloo. 4. Flory van Haaster, Pythagoras 145, L.R. Heiloo. L-l paarden, proef 17. 1. Janna Mirck, Thalita S 164, L.R. Zaanse ruiters. 2. Roland Loffeld, Shea 160, L.R. Kennemerruiters. 3. Eef Liefting, Macho 159, L.R. Heiloo. 4. Chantal Kabel, Unique 158, R.V. Harenkarspel. 5. Marijke Bonthuis, Hurricane 157, L.R. Makkum. ex ae'quo, 6. Karin Oosterling, Coco 156, L.R. Heiloo. ex ae'quo, 6. Brenda Jongejans, Sjef 156, L.R. Sterneo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 8