Afronding werkzaamheden eerste fase Plan Zuid Ruimactie (brom)fietswrakken NS Station Heiloo *4 ft Openingstijden sé? Fietswrakkenactie i 6 tot en met 10 juni a.s :«yi UITKIJKPOST -1 JUNI 2005 - PAGINA 4 ÉftlP LOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl In de wijk 'Plan Zuid' wordt groot onderhoud uitgevoerd. Het groot onderhoud is verdeeld over vier fases, verspreid over vier jaar. De eerste fase, die in 2004 van start is gegaan, wordt nu afgerond. In de eerste fase zijn ter plaatse van de Breede- laan en het meest noordelijke hofje van de Werkendelslaan werkzaamheden uitgevoerd. Breedelaan weer toegankelijk De asfalteringswerkzaamheden zijn gereed en alle woningen aan de Breede laan zijn weer normaal toegankelijk. De werkzaamheden aan het speeltuintje aan de Breedelaan vorderen ook. Deze week wordt het kunstgras gelegd en volgens huidige planning is het speel tuintje over twee weken gereed. Afkoppelen Ten zuiden van de Breedelaan moeten bij een dertigtal huizen nog afkoppel- werkzaamheden plaatsvinden. De Raad en (raads)commissies Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op donderdag 9 juni a.s. hoorzittingen voor de behandeling van bij burgemeester en wet houders ingediende bezwaarschriften tegen de volgende besluiten: 20.00 uur: toekenning bijzondere bijstand 20.30 uur: buiten behandeling laten aanvraag gemeentelijk minimabeleid 21.00 uur: afwijzing urgentieverklaring Deze hoorzittingen worden gehouden in kamer 008 van het gemeentehuis, toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. De hoorzittingen zijn, voor zover niet anders vermeld, in beginsel openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zit ting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor nadere informatie over het voren staande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u terecht bij mevrouw C.J. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoonnummer (072) 535 66 45. Welstandscommissie Op maandag 6 juni a.s. vergadert de Wel standscommissie. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeente huis, toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. De behandeling van bouwplannen is open baar. Op verzoek van belanghebbenden kan de vergadering om persoonlijke of andere bij zondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de Welstands commissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behan deld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen 2. Notulen vergadering d.d. 23 mei 2005 3. Ingekomen stukken 4. Ingekomen bouwplannen: - Burenweg 29, vergroten woning - Haesackerlaan 41, uitbreiding t.b.v. verlos kundige praktijk - Matthijs Zonderhuisweg 1( locatie postkan toor), bouwen 24 appartementen - Van Aostrastraat 12, vergroten woning - Wethouder Kuijpershoek 6, vergroten woning met dakopbouw 5. Algemene zaken met betrekking tot de wel stand 6. Rondvraag en sluiting De definitieve agenda en de daarop betrek king hebbende bouwplannen liggen, voor zover deze openbaar zijn, ter inzage op vrijdag 3 juni a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur op het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij de publieksbalie Bouwen en Wonen, maandag tot en met vrijdag 08.00-12.00 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur, telefoonnummer (072) 535 66 66. Rouwen en wonen Nieuwe bouwplannen via procedure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijk heid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewer king te verlenen aan de hieronder vermelde bouwplannen. Ewislaan 8 en 10 - vergroten woning De Kleine Kanne 9 - bouw garage/berging Oosterzijweg 16 - gedeeltelijk veranderen woning Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de bijbe horende stukken gedurende vier weken van donderdag 2 tot 30 juni 2005 ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond van*18.00 tot 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplan voorschriften schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Ontvangen bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde "aanvragen om een bouwvergunning zijn ont vangen. De Brink 21, reg.nr. 2005/0127 vergroten woning (dakopbouw op garage) afkoppelwerkzaamheden houden in dat de regenpijp aan de voorgevel wordt afgekoppeld van het vuilwaterriool en aangesloten op het infiltratieriool. Het doorgaande verkeer ondervindt hier echter geen hinder van. Tweede fase De werkzaamheden van fase twee gaan na de zomervakantie, in september, van start. Dan wordt groot onderhoud uitgevoerd in de Tulpencroftlaan, de Werkendelslaan ten zuiden van de Brasemcroftlaan en de Sandecamplaan. Meer informatie Een overzicht van de straten waar werk zaamheden worden uitgevoerd en het voorlopige tijdschema voor de komende jaren kunt u bekijken in het informatie centrum van het gemeentehuis. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandag van 18.00 tot 20.00 uur. Ook kunt u voor meer informatie over 'Plan Zuid' contact opnemen met de heer H. Bekker van gemeente Heiloo, telefoon nummer (072) 535 67 62. ontvangstdatum: 23 mei 2005 Holleweg 125, reg.nr. 2005/0066 vergroten berging ontvangstdatum: 23 mei 2005 Vredenoord 2, reg.nr. 2005/0100 vergroten woning (vergroten badkamer) ontvangstdatum: 23 mei 2005 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Wilt u informatie over één van de genoemde plannen, dan kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouw- en sloopvergunningen verleend. Curtiuslaan 13, reg.nr. 2004/0178 vergroten woning (vervangen garage door slaap- en badkamer) verzending: 24 mei 2005 Hoogeweg 72, reg.nr. 2005/0052 vernieuwen bouwwerk verzending: 24 mei 2005 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergun ning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Deze datum verzending vindt u achter het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedei send belang kunt u, nadat u een In en rondom de stallingen bij het NS Station Heüoo worden regelmatig (brom)fïets- wrakken aangetroffen. Zeker gezien de huidige bouwactiviteiten in het stationsgebied en de beperkte stallingruimte is dit een ongewenste situatie. De gemeente Heiloo verwijdert periodiek wrakken van fietsen en bromfietsen om de overlast te beperken. Op grond van artikel 5.1.11, lid 1 en 2, van de Algemene Plaat selijke Verordening is de gemeente gerechtigd foutief geplaatste (brom)fietsen en (brom)fietswrakken weg te halen. Er is sprake van een (bromjfïetswrak, als het: - in onvoldoende staat van onderhoud verkeert (er is niet meer mee te rijden) - in verwaarloosde toestand verkeert (er is lang niet meer op gereden, de voor malige eigenaar heeft er kennelijk afstand van gedaan) - een geringe economische waarde heeft (er moeten meer kosten worden gemaakt voor het opknappen dan de waarde van de (brom)fiets is) Van 6 tot en met 10 juni 2005 gaat de gemeente (brom)fietswrakken voorzien van een sticker met de waarschuwing dat het wrak binnen enkele dagen wordt verwijderd. De eigenaren hebben dan nog de gelegenheid hun bezit zelf mee te nemen. Staan de (brom)fïetswrakken bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffie recht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Wilt u informatie over één van de genoemde plannen, dan kunt u een afspraak maken met een medewerker van. de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Burgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 26 mei 2005 Geboorten Steven F., z.v. R.C.J. Koppes en D.F.J. de Haas Elders geboren Jonas A., z.v. J.A. Suijk en A. Thode; Fabian R., z.v. E.L.M. Dulmers en M.G. Vrielink; Febe, d.v. P.S.C. Christiaan en A. Vennik; Djoeke M., d.v. D.L. van der Peet en M. Doeksen; Steven P., z.v. P.H. de Groot en S.T. de Boer Huwelijksaangiften M.A.N. Mulder en S.F. Velseboer; M. van der Ende en I.M.E. Wimmers Huwelijken K. Visschers en M.A. Blom; A.N.G.M. Res en L.C. Agasi; M.N.H. Levering en D. Koedooder; D.S. van der Velden en E. van Dongen; D. Zonneveld en H.M. Kramer; R. van Weeren en W. Bregman er na enkele dagen nog, dan haalt de gemeente ze weg. Gedurende een periode van veertien dagen na het ver wijderen van het wrak kan de eigenaar deze tegen betaling van een boete van 12,00 ophalen bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte van de gemeente aan het Rosendaal 2 in Heiloo. Fietsenstalling bij De Kreek In verband met de bouwactiviteiten aan de oostzijde van het station zijn de fietsenstallingen verplaatst naar de overzijde van de Stationsweg bij De Kreek. Reizigers die vanuit Heiloo Oost komen, worden dringend verzocht hun fietsen in de fietsenstallingen bij De Kreek te plaatsen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P.M. van der Last, veiligheidscoördinator, afdeling Bestuursondersteuning, telefoon nummer (072) 535 66 44. Gemeentehuis: maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. 's Middags op afspraak, telefoonnummer (072) 535 66 66. Afvalbrengplaats: maandag tot en met vrijdag van 8.00 en 16.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur, telefoonnummer (072) 535 68 68. H.C. Spierenburg ev Bijvank; G. Hartland wv Goos; J. Nanne wv Leering; G.J. van den Brink; V.J.A. Poppelaars Elders overleden C.M. de Boer ev van Westerop; A.F. van der Laan wv Lases; J.A.A. Snel Mededelingen Avondvierdaagse De burgemeester van Heiloo verleent toe stemming tot het houden van de avondvierdaagse wandeltochten in Heiloo van dinsdag 7 tot en met vrijdag 10 juni a.s. Dit op grond van artikel 2.2.2 van de Alge mene Plaatselijke Verordening 2000. Het gedeelte van de Breedelaan vanaf de Molenweg tot het Slimpad wordt op vrijdag 10 juni a.s. tussen 17.00 en 21.00 uur afge sloten voor alle autoverkeer. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 68. Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. - Nationaal Epilepsie Fonds/De Macht van het Kleine in de periode van 5 tot en met 11 juni a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Nieuwe gemeentegidsen worden verspreid De nieuwe gemeentegidsen 2005-2006 worden gelijk met deze Uitkijkpost huis-aan- huis verspreid. Mocht u onverhoopt de gids toch niet hebben ontvangen, dan kunt u de nieuwe gemeentegids vanaf vandaag afhalen bij de receptie van het gemeentehuis tussen 08.00 en 16.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Vanaf woensdag 8 juni a.s. is de gemeentegids ook verkrijgbaar bij de bibliotheek. Inhoud In de gemeentegids vindt u informatie over de gemeentelijke organisatie, ie leden van de raad en de commissies en 'meer informatie over' een aantal veelvoorkomende onder werpen. Ook treft u uitgebreide informatie aan over 'Weet watje moet doen als de sirene gaat'. Er is een aparte milieuwijzer opge nomen met onder meer informatie over het scheiden van afval en afvalinzameling. Het gedeelte van de gids waarin de milieuwijzer is opgenomen, is herkenbaar aan de geelge- kleurde pagina's en bevat veel informatie over alle zaken die met afval(scheiding) en milieu te maken hebben. De rubriek Ouderen is uitgevoerd in een groot lettertype om de leesbaarheid te vergroten. Wilt u alle informatie uit de gemeentegids als uitdraai met een groot lettertype ontvangen, dan kunt u contact opnemen met mevrouw J.A. van der Stok. Alle informatie uit de gemeentegids kunt u ook raadplegen op de website van de gemeente Heiloo (www.heiloo.nl). Op de web site worden de wijzigingen regelmatig bijgehouden en u kunt daar dus meer recente informatie vinden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J.A. van der Stok van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoon nummer (072) 535 66 41. Gemeentehuis en gemeentelijk onderkomen donderdag 2 juni a.s. 's-middags gesloten Op donderdag 2 juni a.s. zijn het gemeente huis en het gemeentelijk onderkomen aan het Rosendaal 2 vanaf 12.30 uur gesloten van wege een personeelsbijeenkomst. Wijziging legen rolemmers De grijze rolemmers die op donderdag 2 juni worden geleegd, worden allemaal in de och tenduren geleegd. Wij vragen u dan ook de rolemmer tussen 06.00 en 07.30 uur buiten te zetten. De Afvalbrengplaats is ook vanaf 12.30 uur gesloten. Tevens wordt er op deze dag geen grof huisvuilroute gereden. Vanaf vrijdag 3 juni a.s. kunt u weer tijdens de gewone openingstijden terecht bij zowel het gemeentehuis als de buitendienst. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J.A. van der Stok van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoon nummer (072) 535 66 41. Belangnjke nummers Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) Heiloo contact Overleden Website

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 4