Mindere vangst op bedrij venvis wedstrij d *égV> TV Heiloo jeugd kampioen tweede klasse Tien medailles op NK masters voor Trias veteranen Nederlands kampioenschap vliegvissen Twee jeugdteams TV Heiloo kampioen Geslaagd oranjebanden toernooi Dojo 't Loo m CO Ml ONCE AGAin/ WMU Equipe Coiffures Cor Schaap tweede op Nederlands Kampioenschap tafeltennis Afzwemmen in De Watertoren Chrdüia Jihmdsmtmn Restaurant TWAA12 KOK en een HULPKOK NIEUW Laatste kans: inschrijven Dubbele Lus f[ Hoveniersbedrijf Bergen aan Zee 9,50 UITKIJKPOST -15 JUNI 2005 - PAGINA 12 HEILOO - Afgelopen zondag 12 juni verzamelden zich 25 teams van drie personen voor de jaarlijkse viswed strijd. Er werd gevist in de vijvers van Plan Oost van 8.00 tot 10.30 uur. Het weer was niet al te best en het zonnetje liet zich niet zien, omdat de lucht zwaar bewolkt was. Vol goede moed begon nen we even goed te vissen, maar ook de vis liet op zich maar matig zien en alleen de kleintjes lieten zich verschal ken. Ondanks de regen werd er toch nog brasem gevangen en de grootste brasem werd gevangen door Vincent van Wendel van Hengelsport De Egmonden met een lengte van 48 cen timeter, dus bijna een halve meter. De verdere uitslag is als volgt, waaruit blijkt dat wel alle teams vis hebben gevangen: 1. Hengelsportzaak De' Egmonden -1, Egmond aan den Hoef, 5370 gram, 2. Franse -1Heiloo, 2480,3. Hengelsportzaak Egmond a/d Hengelsportzaak Egmond a/d Hengelsportzaak De Egmonden Hoef, 1885, De Egmonden Hoef, 1785, Handy Fish -4, 4. -2, 5. -2, Heiloo, 1700, 6. Hengelsportzaak Hendy Fish -1, Heiloo, 1655, 7. Tuincentrum Bos, Heiloo, 1550, 8. Autowasserij Super Clean, Heiloo, 1550, 9. Vrolijke Meiden, Heiloo, 1155, 10. Franse- 2, Heiloo, 1145, 11. Stuifbergen -1, Egmond-Binnen, 1100, 12. Café 't Kroegje -1, Heiloo, 900,13. Hengelsportzaak De Egmonden -3, Egmond a/d Hoef, 800, 14. Café 't Kroegje - 2, Heiloo, 750, 15. Hengelsportver. Sander, Akersloot, 625, 16. Stuifbergen -2, Egmond- Binnen, 600,17. Jos Buys Bestrating -1, Heiloo, 600, 18. Hengelsportver. D.V.W., Heiloo, 585,19. Heijne meubel stoffering, Heiloo, 550, 20. Café 't Kroegje - 3, Heiloo, 300, 21. Piet Schouten Kabelwerken, Heiloo, 250, 22. Mulders Bloemen en Planten, Heiloo, 150,23. Franse - 4, Heiloo, 150, 24. Jos Buys Bestrating -2, Heiloo, 140, 25. Franse - 4, Heiloo, 125,Totaal 27900 gram. De persoonlijke winnaar met het grootste gewicht van dit jaar is ook Vincent van Wendel met een gewicht van 4450 gram. Het totaal gewicht bedroeg dit jaar dus circa 28 kilo ten opzichte van 37 kilo in 2004, dus de vangsten waren duidelijk minder, daar er nu ook nog drie teams meer waren, te weten 25 teams, ten opzichte van 22 teams in 2004. Ondanks het mindere weer (de eerste keer in negen jaar), was de sfeer goed en het gezellige samen zijn in de sportkantine van de sporthal met de grote verloting met mooie prij zen vergoedde veel. HEILOO - Op de Nederlandse Kampioenschappen tafeltennis voor veteranen- die dit jaar in het kader van Rotterdam Sportstad werden gehouden in het Topsportcentrum Stad Rotterdam Verzekeringen - is het Cor Schaap toch weer gelukt de tweede plaats te behalen. Er werd gespeeld op 60 tafels en 's mor gens om 10.00 uur begonnen werd de finale gespeeld om 19.00 uur. Tot zover was alles gladjes verlopen en zo leek het ook in de finale te gaan.De eerste twee games werden ruim gewonnen maar in de derde game die de titel kon opleveren zat het even tegen en een paar pechbal- len stonden winst in de weg 12-14. Daarna werd het een conditieslag waar in de ongeveer 18 jaar jongere 'tegen standen Joop Mast van BSM uit Dongen zijn voordeel wist te benutten en met minimaal verschil ook de vierde game won om tenslotte in de vijfde game die nog op 5-5 stond de resterende punten en de titel naar zich toe te trekken. Voor Cor bleef dus het 'net niet' gevoel over maar toch ook een fraaie tweede plaats. Tot genoegdoening van de sponsering van dit evenement werd gelijktijdig eveneens een klas toegevoegd om het Open Recreantenkampioenschap van Rotterdam. Wil Barendse die als bege- Spectaculaire demonstratie van de Amsterdam Admirals EGMOND - Dinsdag 21 juni om 16.00 komen de Amsterdam Admirals naar Egmond Binnen op het veldje naast sporthal 'de Schulp'. Voor de jeugd een gouden kans om met deze tak van sport een keer in aanraking te komen. Om zelf te een keer zo'n bal te leren vangen en schieten. De demonstratie is gratis, wanneer je sportieve uitrusting mee neemt kun je ook meedoen. Zie ook www.welzijnbergen.nl. Uitslagen Double Stars HEILOO - Honk- en softbalvereni- ging Double Stars heeft afgelopen weekend als volgt gespeeld: Honkbal: Senl - Drachten: 9-3, Sen2 - Urbanus:16-4, Bears - Sen3: 18-7, Quick - Sen4:4-5, Herons - Aspl: 17- 0 en 9-8, Asp2 - Beagles: 1-4, Pup2 - Bears: 16-24. Softbal: DSS3 - Damesl: 5-5, Damesl - Urbanus: 18-0, Dames3 - Dames2: 10-21, Dames2 - Dames3:13-15, Asp - RCH: 24-0 Pup - TIW: 18-9, Thamen2 - Herenl: 10-9, Heren2 - AMVJ: 22-15, Heren2 - TIW3:22-12, Herons - Heren3: 16-1, EDS - Heren4: 24-7. Hogedijk Open begint weer EGMOND - Op zaterdag 25 juni begint het inmiddels wel bekende Praxis open tennistoernooi van de TC Hogedijk weer. Inmiddels wordt het toernooi voor de 23e keer gehou den en ook nu weer zal er op de banen aan de Hogedijk te Egmond gestreden worden om de eer en de prijzen. Met een deelnemersveld van bijna 300 mensen kan nu al worden gesproken van een geslaagd toer nooi. De deelnemers zijn onderver deeld in dertig categorieën vanaf categorie drie (de cracks) tot en met acht (de meer recreatief ingestelde Spelers). In deze week zullen zo'n 300 partijen worden verspeeld. In het eerste weekend beginnen de wedstrijden om 14.00 uur, door de week zullen de eerste wedstrijden om 18.00 uur beginnen. De finales zullen op zondag 3 juli worden gespeeld vanaf 11.00 uur. Behalve heel veel tennispartijen is er op en rond de banen nog veel meer te bele ven. De kantinecommissie zorgt voor de inwendige mens, middels een satébar en diverse hapjes en drankjes. Ook de voetbalfans hoeven niet bang te zijn dat ze iets van het wereldkampioenschap voor teams onder twintig jaar missen, want er wordt in de kantine een groot scherm geplaatst zodat de verrichtin gen van Oranje op de voet gevolgd kunnen worden. Vrijdagavond 1 juli is er een feestavond met verloting en de muziek wordt verzorgd door dj Kees de Wit. Al met al genoeg reden om de banen van Hogedijk te bezoe ken: tennis, gezelligheid, voetbal. leider met Cor mee was gegaan kon hier in de plaats van een wegblijver innemen. Hij zorgde meteen voor een mooie ver rassing door als invaller met de eerste plaats te gaan strijken. Door deze uitsla gen was TTV Limmen/Heiloo uitste kend vertegenwoordigd. HEILOO - Het eerste gemengde jeugdteam van de TV Heiloo is in de landelijke zondag competitie is afge lopen zondag kampioen geworden met een fraaie maar ook zwaarbevochten 5- 3 overwinning op Bakkum. Heiloo stond er na zes rondes erg goed voor maar moest wel in de inhaalwedstrijd tenminste drie punten pakken om Popey Goldstar 1 voor te blijven. Juliette Smit won in rap tempo (Jet was nog nooit als eerste klaar geweest) met 6-2 en 6-2 en daarna won ook Pascalle Huizing. De jongens hadden het veel zwaarder en Rik Bilars moest uiteinde lijk de overwinning aan Sven Berg van Bakkum laten. Viktor Rotteveel was toen nog volop bezig met zijn enkel en na twee uur en 45 minuten wist hij Niels Uiterwijk Winkel in drie sets te verslaan waarna het kampioenschap binnen was. De druk leek toen van de ketel maar dat kwam het spel in de dubbels niet ten goede. Zowel Pascalle en Sophie (in drie sets) als Rik en Viktor verloren waarna het dus 3-3 was. In de mix toon de Heiloo zich de ware kampioen. Rik Bilars en Sophie Hafkamp wonnen de eerste set, verloren de tweede en kwa men in de supertiebreak van 10-4 tot een fraaie overwinning. Juliette Smit en Viktor Rotteveel wisten in een fantasti sche partij met zeer fraaie rally's met 6- 4 en 6-4 de winst in de laatste competi tiewedstrijd naar zich toe te halen. Het kampioenschap was binnen na een indrukwekkende reeks wedstrijden waarbij grote clubs als Popey Goldstar en Hoogerheide werden verslagen. Voor TV Heiloo dus absoluut een zeer goede prestatie. De promotie naar de eerste klassen is daarmee een feit en met de steun van trainer Remco Pondman van Toptennis.nl zal Heiloo ook daar weer voor de overwinning gaan. Het eerste gemengde jeugdteam van TV Heiloo bestaande uit: Viktor Rotteveel, Juliette Smit, Pascalle Huizing, Sophie Hafkamp en Rik Bilars. Emma Driehuis (vaste invalster) ontbrak op de foto. HEILOO - Tijdens de afgelopen week end gehouden Nederlandse kampioen schappen voor de 'masters' ofwel vetera nen te Vught hebben diverse Trias-atle ten flink wat medailles geoogst. Bij de heren kwam de knapste prestatie voor rekening van Peter Hopman (zelf nog kersvers master) die in een onge meen spannende en zware 5000 meter race twee ook nog zeer jonge masters wist te kloppen. De tijd van 15.04 minu ten is er dan ook een van een hoog niveau! Een hele mooie en verdiende gouden plak. Op de 110 meter horden wist Arnjan Bakker met een forse verbe tering van zijn veteranentijd tot 17.53 ook al eert gouden plak binnen te slepen in de jongste veteranenklasse. Robert Wijker kwam in de klasse 65+ ook als eerste aan op de 1500 meter en wist daar in de jongere categorie 60+ op de 800 meter zelfs nog een derde plek aan toe te voegen. Siem Boekei en Fridthjof Koomen gingen ten onder in een vrese lijke boemelrace op de 1500 meter 40+ en finishten op de oneervolle vijfde en vierde plek. Helaas moest Jan Pronk, anders zeker goed voor enkele medailles, op de dag zelf geblesseerd afhaken. Bij de dames was Hanny Bornhoorn was hier de grootverdiener (vier medailles in de kleuren goud (2) en zilver (2)) Op de 100 meter (14.10) en bij het speerwerpen (33 meter) was zij niet te verslaan. Op de 80 meter horden en het verspringen kwam zij net iets te kort. Een andere meervou dige medaillewinnares was Jolande Brasser met twee maal een zilveren plak met de discus (30.59) en de kogel (8.70). CASTRICUM - Inschrijven voor de stratenloop van de Triangel Dubbele Lus kan nog tot zaterdag 18 juni via het internet. Je kunt je aanmelden op www.avcastricum.nl of www.inschrij- ven.nl. Het loop- en wielerevenement de Triangel Dubbele Lus wordt woens dag 29 .juni voor de 26ste keer gehou den. De start en finish is op de Cieweg, tussen het Strengh en de Dr. De Jonghstraat. Het parcours loopt vervol gens verder over de Jacob Rensdorpstraat, de Breedeweg en de Rietkamp weer terug naar de Cieweg. De wielerkoers voor Amateurs B begint om 16.45 uur. De stratenloop start om 17.50 uur met een loop van 1500 meter voor de jeugd van 5 tot en met 7 jaar. Daarna is het de beurt aan kinderen van 8 tot en met 11 jaar en 12 tot en met 15 jaar. Zij lopen 3000 meter. Om 19.15 uur staan de volwassenen (vanaf 16 jaar) aan de start voor een wedstrijd van 6000 meter. Het evene ment wordt afgesloten door de wieler ronde voor de categorie Elite om 20.15 uur. Voor de jeugd van 8 tot en met 11 jaar en van 12 tot en met 15 jaar die meedoen aan de stratenloop is er ook een ploegenwedstrijd. De teams bestaan uit minimaal drie en maximaal vijf personen. De deelnemers moeten zich eerst individueel inschrijven. Daarna kunnen ze zich aanmelden als team bij organisator Peter Burger via het E-mailadres: peterburger@quick- net.nl De tijdregistratie gebeurt via een chip. Het huren van de chip is gratis. Voor kinderen is de Triangel Dubbele Lus gratis. Van volwassenen vanaf 16 jaar vraagt de organisatie een bijdrage van twee euro. HEILOO - Na vier zwaar bevochten vliegviswedstrijden op diverse locaties werd duidelijk wie er deel mochten nemen aan de finale van het Nederlands - Kampioenschap Vliegvissen 2005. Het begon met een wedstrijd aan de rivier de Merwede, waar voorn, baars, winde en zelfs roof- blei gevangen werden. De tweede wed strijd was in forelvijvers Het Duinven in Tilburg, waar forel op het menu stond. De derde wedstrijd was een hele speci ale bellybootwedstrijd op het Heidemeer in Heerenveen. Ook hier was de vangst voornamelijk forël, maar de vangst van een snoek van 1,15 meter op een nimfje aan een puntje 0,14 mag wel even vermeld worden. De vierde wedstrijd werd gevist in een klassieke Hollandse poldervaart in Heiloo. Hoofdsponsor van deze wedstrijd, Bert Schouten van Handy Fish, wist deze wedstrijd zelf overtuigend te winnen. Van de eerste vier wedstrijden mocht elke deelnemer de wedstrijd met het slechtste resultaat laten vallen, zodat de beste drie wedstrijden overbleven. De beste 35 deelnemers uit dit klassement werden daarop uitgenodigd de finale te vissen op 4 juni bij forelvisserij de Berenkuil in Putten. Er werd gevist in de hele grote vijver, ook wel bekend als de bellybootvijver. Er werd echter niet vanuit de bellyboot gevist, maar vanaf de oever. Hierbij zaten ook wat haast onmogelijke visplekken vanaf een hoge en zeer steile zandoever. Nadat iedere deelnemer vier sessies van 40 minuten had gevist werd de eindstand opge maakt. Dagwinnaar van deze sidderen de finale werd Bert Schouten, op de tweede plaats gevolgd door Bert Schmidt en op de derde plaats Alex van Roon. Na het bekend maken van de dagprijzen en snel rekenwerk van hoofdcommissaris Ton Fokker en kom paan Jo Hendriks kon de nieuwe Nederlands Kampioen Vliegvissen 2005 bekend gemaakt worden. De derde prijs ging naar Bert Schmidt, de tweede prijs was voor voormalig kampioen Frank van der Waals en met grote afstand ging de eerste plaats onder luid gejuich naar Bert Schouten die zich Nederlands Kampioen Vliegvissen 2005 mag noemen. Hij ontving uit handen van de NWS Bobo's Jan van Trappen en Piet Breedt het hoog gewaardeerde delftsblauwe bord, de Peter Duinmeyer Wisseltrofee en de gouden plak. Na de gebruikelijke foto's op het ere- schavot werd Bert volgens traditie door zijn medevissers nog even in de vijver van de Berenkuil gedoopt tot kampi oen. De hoofdprijs, een Shimano vlie- genhengel schonk Bert later aan Ton Fokker als dankbetuiging voor zijn grote aandeel in de organisatie van het Nederlands Kampioen Vliegvissen. Uit de finalisten van het NK van vorig jaar werd een EK-Team en een WK-Team samengesteld. Het EK wordt gehouden in Polen tot en met 19 juni. Het WK vindt plaats in augustus en wordt gehou den in Zweeds Lapland. Ook voor 2006 zal er weer een EK-Team en een WK- Team geformeerd worden, maar dan uit de finalisten van het NK 2005. v.l.n.r: Mare Algra, Bob Rootjes, Bram Beernink, Mathijs Pronk en Sebastiaan Kho. HEILOO - Tennisvereniging Heiloo heeft dit jaar met drie teams meege daan aan de landelijke Perry Sport tenniscompetitie. Twee teams, Heiloo 1 jongens tot en met 18 jaar en Heiloo 1, junioren gemengd, allebei uitkomend in de tweede klasse zijn kampioen geworden. Het jongen steam kon vorige week zondag al feest vieren en afgelopen zondag werd de inhaalwedstrijd van het gemengde team tegen Bakkum met 5-3 gewonnen zodat het kampioenschap veilig gesteld werd. Na afloop werden de kampioe nen in het clubhuis van T.V. Heiloo gehuldigd. EGMOND - In De Watertoren is weer afgezwommen. Op 31 mei zijn de vol gende kinderen geslaagd: diploma zwemvaardigheid I: Adriaan van Herwijnen, Louise van der Molen, Tim Stam, Lotta Stam en Don Valkering, diploma zwemvaardigheid II: Roxanne Bais en Brian Klijn, diploma zwem vaardigheid III: Anne Kay Dekker. Op 1 jüni zijn de volgende kinderen geslaagd: diploma A: Dennis Blaauboer, Julia Grippeling, Lianne Blok, Tom Blaauboer, Desiree den Herder, Felicia de Jager, Robert Dekker. Rawa Soorchey, Elise Meyer, Esmee Wolzak, Danique Heijstek, Matthijs Neyts, Lucy Riezebos, Niels Breet, Huib Sprenkeling, Rowanna Evers, Shara Hulskamp, Nick Bout, Cindy Kockx, Adrienne Borst, Barry Kuiper, Bart Dekker, Nienke Wesselingh, Rodin Tzaraf, Jordi Roebersen, Darras Samer, Lorien Wever, Arielle van Ham, Marissa van Ham, Nick Koper, Jack Braak, Shannon McConoll, Kaya Zwaan, Chris Snel, Milan de Milliano, Luke Beintema, Emma Kuhner, Koen Vlaar, Piet Verver, Thomas v.d. Graaf en Maarten Rasser. Diploma B: Sanne Baaij, Martijn Beukers, Tom Boeking, Kim de Goede, Myrthe Groot, Dean Hof, Ester van der Horst, Charmayn Kaandorp, Wiep van Kimmenaede, Robin v.d. Knaap, Pascal Kockx, Anna Koopman, Elisa Mans, Sharon Meijer, Lisa Otterbeek, Aston Pastoor, Justin Recourt, Bernd de Ruijter, Jesse Sengers, Koeji Vlaar en Tim Zoon. Diploma C: Boris de Waard, Sam Groot, Shannen van der Schinkel, Shiara van Deijk, Eline van Baar, Max Koel, Pim Dekker, Lovely Heijne en Esther Veenhof. Meer info over zwem lessen: www.dewatertoren.com of 072- 5062196. HEILOO - Afgelopen zondag organi seerde de Heilooër judovereniging haar eerste Oranjebandentoernooi. Hieraan j mocht worden deelgenomen door kinderen die maximaal de oranje band hadden. Bijna 200 kinderen van 14 verenigingen uit Noord Holland streden, verdeeld over de dag, in 33 poules om het eremetaal. De sfeer in de dojo was buitengewoon goed, de orga nisatie prima en de sportieve prestaties niet van de lucht. De judookaatjes van de organiserende vereniging wisten zelf beslag te leggen op zeven eerste plaat sen, eveneens zeven tweede plaatsen en toevalligerwijs ook exact zeven derde plaatsen. De deelnemende verenigin gen waren dusdanig enthousiast dat wij volgend jaar zeker het tweede oranje bandentoernooi tegemoet kunnen zien in Heiloo. Fotouitleg aan de eerste groep judo- kaatjes door Sander Groefsema TANDPROTHETISCHE PRAKTIJK Open dag 18 juni van 10.00 - 15.30 uur Volkstuinencomplex Vlooiendijk, ingang Lijnbaan t/o Intratuin, tuin nr. 73, Heiloo 9nfa: 072-5067087 aanleg en verzorging van uw tuin EERLIJKE VERKOPERS gezocht voor de vestigingen Wognum, Haarlem en Den Helder. Die door middel van een interne opleiding door willen groeien. Er is een goede begeleiding, 2.500,- elke maand extra bonussen. Ervaring is niet vereist, wel i.b.v. auto en direct beschikbaar Bel voor een gesprek 0229-579790 zoekt wegens uitbreiding in de keuken per direct een zelfstandig werkende Reageren dagelijks op telefoonnummer 072 5812851 Het adres mor trendySecond Hand names-en kinderkleding (maat92 t/ni Ingekocht grote party trendy zomerkleding van Vero Moda en Just B AANBIEDING: 20% KORTING op alle dames- en kinderjassenü RAMON STOFFER Betrokkenen betrouwbaar MAKELAARS UW KERASTASE-KAPPER Gediplomeerd tandprotheticus lid ONT Voor uw nieuwe kunstgebit Tevens reparaties en rebasingen aan uw bestaande kunstgebit 15 jaar implantaatervaring Vergoeding door ziekenfonds en part. verz. Dusseldorperweg 6 Limmen Telefoon 072-5055592 Kerkweg 24 1906 AW Limmen tel. 072 505 36 46 Heerenweg 252, Heiloo Tel: 072-5340867 Inbreng kleding dL en do, Openinqsti|den: ma 13.30HL30 iL di t/m vr 10.00-12.QQ u en 13.30 - 16.30 u.za 13.00- 16.00u HUA tlIM LL 9 Holleweg 53 Heiloo Vraagprijs: 219.000,- k.k. Karakteristieke 2-0-1 op zeer geliefde plek in Heiloo. Woning staat op flinke kavel (210 m2), met stenen berging. Voortuin is geheel bestraat. Tal van mogelijkheden. Ind: Voor- en achter-kamer, open keuken, bijkeuken en ruime bad-kamer. Verd: 2 slpkmrs, dakkapel voor en achter. Bj. Ca. 1930; inh. 320 m3; perc: 210 m2 M: 06 13 25 36 63 K: 0229 -28 51 50 Breed 36, 1621 KC Hoorn www.remax-hoorn.nl elke woensdagmiddag KIDS t/m 12 jaar KNIPPEN voor maar Rijksweg 47 - Tel. 072 505 29 53 - Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 12