Afie's Nobelhuis weer open! Flessenpost Laatste toernooi voor Dojo 't Loo Uitslagen Landelijke Rij vereniging Heiloo Egmondse Visserijdag Michel Agterberg en Irene Mc Garry winnaars mountainbiken Een bericht van René Veldt vanuit Nepal UITKIJKPOST - 22 JUNI 2005 - PAGINA 8 Theatergroep Horizon klaar voor nieuw seizoen Avondconcert in Russische sfeer Heren strijden in open Heilooër toernooien Alternatief HemelPoP: 'The Last Blast' Rondwandeling Stichting Historisch Egmond DVW jeugdnieuws Double Stars TAnNES-toernooi weer van start Expositie De Kapberg: De expressieve lijn Michel Agterberg en Irene Mc Garry HEILOO - Onder prachtige omstan digheden werd afgelopen vrijdag de mountainbike wedstrijd van mountain bike trainingsgroep De Zeeleeuw op het parcours in Schoorl gehouden. Aan de start verscheen een grote groep mountainbikers om met elkaar de strijd aan te gaan. Bij de heren was het de 15- jarige Michel Agterberg (van team De Zeeleeuw) die al vrij snel de koppositie pakte en die niet meer afstond. Veteraan Martin Kool was de enige die hem nog een beetje kon volgen en ein digde als tweede op 1,5 minuut achter stand. Helaas viel medaillekandidaat Joost van der Sande met materiaalpech uit. Bij de dames was het iets spannen der en kwam de winnaar uit een eind sprint, het was Irene Mc Garry die aan het langste eind trok en met een secon de verschil als winnaar over de streep kwam voor Yvonne van Dijk. Uitslag heren 1. Michel Agterberg (Heiloo), 2. Martin Kool (Heerhugowaard), 3. Daan Hurkmans (Castricum), 4. Emiel Hurkmans (Castricum), dames 1. Irene Mc Garry (Heiloo), 2. Yvonne van Dijk (Heiloo), 3/4 Yvonne Kaandorp-Diana de Beer (Heiloo). Voor meer info over traininggroep De Zeeleeuw: www.mtb-dezeeleeuw.nl of Pim de Waard, tel. 072-5331760. Het nieuwste werkstuk bij Afie Valkering is 'De Lessenaar', (foto: MSP) EGMOND - Lieve mensen we zijn weer zover, u kan weer 'n kijkje komen nemen rond ons Nobelhuis. Samen met onze kinderen en kleinkinderen hebben we 't weer zo gezellig mogelijk gemaakt en in rond 't Schildersatelier van Car la en de Pottenbakkerij van Ria. Het jaar lijkse nieuwste werkstuk is 'De Lessenaardie is gemaakt door Nico, 'n zalig handig hullepie, van 'n ouwe gekregen kerkbank, vier meter lang en daar is ook een boek van gemaakt, skrik niet, 25 kilo. En met de hand heb ik er zo 'n beetje in beschreven, hoe het hier allemaal zo is ontstaan. Ach, je weet, 't gaat immers om de gezelligheidKom in hemelsnaam op de flets, want u snapt 't al, we hebben veel te kort parkeer plaatsen. We zijn open van 18 juni tot en met 3 juli van 13.00 tot 17.00 uur. Het adres is: Mooyeveld, 4a, in Egmond-Binnen. Hallo allemaal, lang geleden maar daar ben ik dan weer even, en zelfs thuis in Heiloo HEILOO - Ondanks de tropische tem peraturen namen afgelopen zondag zes .judoka's van Dojo 't Loo deel aan het door de Judo Bond Nederland georga niseerde Bosmantoernooi in Beverwijk. Dit traditioneel zware toer nooi stond open voor kinderen van de geboortejaren 1993 en ouder. In zijn eerste wedstrijd scoorde Timo Lesterhuis (-46 kg) een prachtige ippon met een heupworp. Helaas brak Timo daarbij zijn onderarm, zodat hij voor zeker zes weken is uitgeschakeld. Minder pech had Kars Zoon (-38 kg) die tot tweemaal toe wist te scoren in de verlenging en daarmee opstoomde naar de finale. Nadat ook deze wed strijd werd gewonnen was een fraaie eerste plaats veilig gesteld. Joris Molenaar (-66 kg) wist in zijn relatief kleine poule een mooie tweede plaats in de wacht te slepen. Karen Stevenson (-44 kg) had van wed strijdtrainer Sander Groefsema de opdracht meegekregen om met alleen maar schouderworpen te scoren. Vol overgave kweet zij zich van deze taak. Een welverdiende eerste plaats whs het resultaat. Voor Martin Brouwer enTiemen de By was er helaas geen podiumplaats weg gelegd. Alhoewel er nog volop doorge- traind wordt door de judoka's van Dojo 't Loo is met dit laatste toernooi een einde gekomen aan een intensief en succesvol wedstrijdseizoen. EGMOND - Theatergroep Horizon uit Egmond aan den Hoef en verre omstreken is er weer klaar voor. In mei is het nieuwe stuk gepresenteerd aan alle leden. Drie Musketiers, de musical, zal worden opgevoerd op 23, 24 en 25 juni 2006 in de grote zaal van theater de Vest in Alkmaar. Om de rechten, scripts en muziek sco res te pakken te krijgen voor de sei zoenstart is de kersverse voorzitter in z'n auto gesprongen en naar het hoofd kantoor van van den Ende theaterpro ducties op het museumplein gereden. Inderdaad zoals beloofd, lag alles klaar. Vol trots en in Musketier uniform pre senteerde Erno Levering de veroverde* buit voor een complete groep in de Hanswijk, de vaste repetitiezaal van Theatergroep Horizon. De groep was compleet, omdat er na de energievre- tende productie 'A Bohemian Rhapsody' twee maanden pauze is geweest en er veertien nieuwe leden zijn gerekruteerd na een auditieselec tie. Een nieuw seizoen en nieuwe gezichten is ook een mooi moment om na vijf jaar een nieuwe voorzitter en penningmeester te zoeken, zo dachten Oscar en Gerard Koch erover. De voorzitter is inmiddels aangekondigd en de penningmeester wordt deze zomer bekend gemaakt. Daarnaast is het bestuur aangevuld met een vice-voorzitter Klaas van Duin. Voor informatie en tips zie www.theatergroephorizon.com. De repetities zijn in volle gang de audi ties voor de rollen zijn nu afgenomen dus de spanning neemt toe: wie wordt d'Artagnan en wie Constance? HEILOO - Dit weekend werden de wedstrijden van de Landelijke Rijvereniging Heiloo in de hitte gere den. Ondanks dat werden er veel winst punten behaald. De dagen waren voor de ruiters en amazones, maar ook voor de organisatie succesvol. Uitslagen: Rijbaan 3. B- dressuur, proef 12 1. Esther van de Maalpad met Tess van de Kennemerruiters 171 punten. 2. Vivian Bollinger met Isabelsa van L.R. Heiloo 169 punten. 3. Anicka Duyf met Amal-Ciryna 164 punten. 4. Hedwich de Groot met Ulissa van R.V. Heerhugowaard 163 punten. Rijbaan 4 B- dressuur, proef 7.1Angela Veldman met Jovani van L.R. Duinridders 175 punten. 2. Iris Blaauboer met Rosabel van L.R. Heiloo 174 punten. 3. Vivian Bollinger met Isabelsa van L.R. Heiloo 171 punten. 4. Esther van de Maalpad met Tess van L.R. Kennemerruiters 170 punten. 5. Hedwich de Groot met Ulissa van R.V. Heerhugowaard 170 punten. Rijbaan 3. LI-dressuur Proef 18. 1. Susan van Veen met James van Alcmaria Hippix 169 punten. 2. Chantal Boon met the Champ van Beemsterruiters 168 punten. 3. Miranda Briet met Sandor van Alcmaria Hippix 166 punten. 4. Roos Oudeman met So what van R.V. Heerhugowaard 165 punten. Rijbaan 4 L-l dressuur proef 13.1. Chantal Boon met the Champ van Beemsterruiters 178 punten. 2. Susan van Veen met James ban Alcmaria Hippix 167 pun ten. 3. Roos Oudeman met So What R.V. Heerhugowaard 163 punten. 4 Chantal Kabel met Unique van R.V. Harenkarspel 163 punten. Rijbaan 1 L2-dressuur proef 24. 1. Annet Sombroek met Utian van R.V. Koedijk 167 punten. 2. Margo Barendregt met Rimirilla van L.R. Schermeerruiters 166 punten. 3. Stphanie van Vuuren met Tulip B van Alcmaria Hippix 163 pun ten. 4. Franka Smit met Miss Marple van Alcmaria Hippix 161 punten. Rijbaan 2 L2-dressuur proef 19. 1. Annet Sombroek met Utian van R.V. Koedijk 175 punten. 2. Franka Smit met Miss Marple van Alcmaria Hippix 163 punten. 3. Stephanie van Vuuren met Tulip B. van Alcmaria Hippix 162 pun ten. 4 Lobke Schuyt met Precious van L.R. Heiloo 162 punten. Rijbaan 1 Ml- dressuur Proef 30.1. Vivienne Dolman met Tresor van Alcmaria Hippix 161 punten. 2. Chantal van de Vaart met Heiko van L.R. Heiloo 158 punten. 3. Tineke Eyzinga met Olgamita R.V. Molenruiters 156 punten. 4. Wietske van Dijk met Joy van de Molenruiters 154 punten. Rijbaan 2 Ml-dressuur Proef 25. 1. Rona Uitenthuis met Qui du Samatijn van Beemsterruiters 169 punten. 2. Pieternel Heeres met Faisa van R.V. Waterruiters 168 punten. 3. Vivienne Dolman met Tresor van Alcmaria Hippix 164 punten. 4. Daviena Reid met Samaranche van Beemsterruiters 157 punten. M2-dres- suur proef 36.1. Carien Schneider met Oliver B. van L.R. Heiloo 166 punten. 2. Marja Oudhuis met Nuvola van R.V. Heerhugowaard 158 punten. M2 dres suur proef 31. 1. Sophie Thonbun met Oxano van R.V. Heerhugowaard. 157 punten 2. Marja Oudhuis met Nuvola van R.V. Heerhugowaard 154 punten. Z1 dressuur proef 42.1. Sandra Elzinga met Komiek L.R. Heiloo 181 punten. 2. Manon Klijbroek met Notre Dame van Alcmaria Hippix 177 punten. Z1 dres suur proef 37. l.André Barendregt met Phantasus van L.R. Schermeerruiters 178 punten. 2. Richa Nanne met Vegas van L.R. Heiloo 176 punten. 2 e.a. Manon Klijbroek met Notre dame van Alcmaria Hippix 176 punten. Z2 dres suur proef 52. 1. Priscilla Kay met Nachtvorstin van R.V. Heerhugowaard 188 punten. Z2 dressuur proef 47. 1. Lonneke Nowee met Rivero van R.V. Harenkarspel 188 punten. Afdelings- dressuur. Klasse L. 1. R.V. Koedijk 158 punten. Klasse M. 1 L.R. de Molenruiters 147 punten. Klasse Z. 1. R.V. Heerhugowaard 163 punten. Afdelingsdressuur 8-tal. L.R. Heiloo 159 punten. Springen. Oefenparcours 1 Ans van Veen met Marchy 0 fout. B- springen. 1 Nicole van der Male met Rodina Z 0 fout. 2Lobke Schuyt met Precious 0 fout. L-springen. 1. Ingrid Tijms met Lisandral 0 fout. HEILOO - Van eind juni tot half juli (weken 26,27 en 28) vinden traditioneel de drie open toernooien in Heiloo plaats. Deze staan borg voor veel tennis- plezier, sfeer en gezelligheid op en naast de baan. Van 27 juni tot en met 3 juli staat Tannes' op het programma bij T.V. 't Vennewater, van 4 tot en met 10 juli vindt het Dors-toernooi van T.V. Heiloo plaats en van 11 juli tot en met 17 juli sluit T.V. HSV de rij met het HSV-dub- beltoernooi. De herendubbel-3 catego rie is traditioneel de uitsmijter op de finaledag van de open toernooien. Daarbij gaan deze tennissers strijden om de 'Grote prijs van Heiloo'. Op alle drie de toernooien in Heiloo kunnen zij hier voor punten behalen. Hiermee wordt deze prijs de verbindende factor van de drie toernooien. Voor de 'Grote prijs van Heiloo' zijn aantrekkelijke geldprij zen en een wisseltrofee. Het resultaat is dat hierdoor nog meer regionale catego- rie-3 toppers, waaronder vele kampioe nen van de afgelopen jaren, de weg naar de tennistoernooien in Heiloo hebben weten te vinden. Al met al een goede aanleiding om een kijkje te nemen op de open toernooien en te genieten van de dit jaar extra spannende en spectaculai re tennispartijen.. EGMOND - Zondagavond 3 juli wordt in de Abdijkerk Van de Sint Adelbertabdij te Egmond-Binnen een avondconcert in Russische sfeer gehou den door mannenkoor Kapella Slava Cultura onder leiding van Serge Latychev. De aanvang van het concert is 19.00 uur. Entree is gratis, collecte bij de uitgang. Voor inlichtingen: tel. 072- 5321378. EGMOND - Zaterdag 25 juni houdt JOEB in Egmond Binnen een dag vol muziek. Het dagprogramma zal geheel akoestisch zijn, met de muziek van onder andere de akoestische reggae van Wisegear uit Heiloo en Wave Zero, die de versterkers voor de gelegenheid thuis laten en hun experimentele rock in een nieuw jasje steken, 's Avonds zal het podium worden bezet door drie bands die wat meer geluid zullen pro duceren, met als afsluiter Dainty Defiance; een rauwe punkformatie uit Castricum en omstreken die kort gele den nog op het Visbak Festival te zien en te horen waren. Vanaf 14.00 uur zal Joeb zijn deuren openen om even voor 02.00 uur weer te sluiten na een muzi kale dag. De entreeprijs bedraagt 3 euro. voor meer informatie zie www.joeb.nl en www.welzijnbergen.nl. (foto: MSP) EGMOND - Op zaterdag 18 juni werd weer de Egmondse Visserijdag gehou den met vele bezoekers en een open lucht vismaaltijd tot slot. Het geheel werd vooraf gegaan door een herden king aan de op zee gebleven vissers in de Oud Katholieke kerk aan de Voorstraat op vrijdagavond. De her denking werd opgeluisterd door shan- tykoor de Zaalnêelden, het KNRM koor in samenwerking met het vissers vrouwenkoor 'Naomi' en het smartlap penkoor de Skarrebekken met aange paste liederen. De nautische markt werd op zaterdagochtend aangekon digd door een dorpsomroeper op het Pompplein, door het duo Ab Glas en Ger Gravemaker op hun accordeons begeleid. De KNRM gaf met diverse boten een demonstratie in reddings werk ten beste. Natuurlijk werd op de veiligheid öp het strand gelet door de Egmondse reddingsbrigade. Op de markt vele verrassende stands. Niet alleen visroken, maar ook modelbouw, scheepsantiek, vis, Oudhollandse spel letjes en kinderschminken was er te vinden. De vuurtoren, het KNRM boothuis, het museum van Egmond opende haar deuren en in de Oud Katholieke kerk was een tentoonstel ling te bezichtigen. Oude tijden herleef den in Egmond: eindelijk kon weer eens gebruik gemaakt worden van de trein. Als klap op de vuurpijl kon het publiek een demonstratie van het equi pageteam van het V.O.C. schip 'de Delft' meemaken. EGMOND - Op zondag 26 juni houdt de Stichting Historisch Egmond weer een rondwandeling door Egmond aan den Hoef. Onder leiding van een des kundige gids wandelt u door het oude gedeelte van Egmond aan den Hoef waarbij stil wordt gestaan bij oude pan den en bijzondere plekjes. De gids geeft tekst en uitleg en beantwoordt uw vra gen. U bezoekt onder andere de plaat sen waar eens de Amerikaanse schil ders Hitchcock en Melchers werkten, waar de Heren en Graven van het geslacht Egmont rondliepen en de vaart waarover nog niet zo heel lang geleden schelpenvissers hun schelpen naar de kalkovens lieten brengen. Aan het eind van de rondwandeling gaan we naar de fundamenten van het oude slot. Al dwalend over de restanten kunt u zich zelf een indruk vormen over dit eens machtige kasteel. Deelname aan de rondwandelingen kost 2,- voor volwassenen en 1,- voor kinderen tot 12 jaar. Verzamelpunt is het bezoekers centrum van de Stichting Historisch Egmond aan de Slotweg 46 te Egmond aan den Hoef. Aanvang van de rond wandeling is om 14.00 uur. Parkeergelegenheid is,voldoende aan wezig HEILOO - Met een harde wind werd er toch aardig wat vis gevangen. Hier volgt de uitslag van donderdag 16 juni: I. Boy Schut 15 stuks, 2. Daan Nanne 10 stuks, 3. Max Meier 9 stuks, 3. Mike Bruin 9 stuks, 4. Wout Nanne 5 stuks, 5. Wout Kops 4 stuks. De volgende vis wedstrijd voor de jeugd is op 7 juli. HEILOO - Honk- en softbalclub Double Stars heeft afgelopen weekein de als volgt gespeeld: Honkbal: Cromtigersl - Senl: 11-6, Sen3 - Sen2:5- II, Aspl - Cromtigers: 7-4 en 3-7, Vitesse - Asp2:4-12, Beagles2 - Asp2:8- 15, Koedijk - Pupl: 7-5, Beagles2 - Pup2: 17-20. Softbal: Urbanus - Damesl: 1-11, Dames2 - Beagles: 0-5, Beagles - Dames2: 7-6, Dames3 - Bears: 10-10, Heren2 - Cromtigers: 7-18, Heren3 - FlyingPetrels2: 14-13, OVV02 Heren4: 23-12, Cromtigers White Sox - Peanutsl: 11-12 en 16-16, Cromtigers Red Sox - SeaStars: 15-11 en 12-17. HEILOO - Bij tennisverening Het Vennewater in Heiloo gaat op zaterdag 25 juni het jaarlijks gehouden TAnNES- Toernooi weer van start. Al 16 jaar wordt er door vele (top)spelers en speelsters met veel plezier gestreden om een TAnNES titel. Achter de scher men wordt al maanden hard gewerkt om er wederom een geslaagde week van te maken. Ook ten aanzien van sponsoring is veel werk verricht. TAnNES heeft twee nieuwe sponsors die zich samen hoofdsponsor mogen noemen namelijk: Autobedrijf van der Steen te Heiloo en Zwemmer Automaterialen. Het toernooi heet daarom ook dit jaar het 'Van der Steen - Zwemmer TAnNES-toernooi'! Er wordt in de volgende klassen de strijd aangegaan: 3, 5, 6, 6 35+, 7, 7 35+ en 8 17+ 6 55+ en 8 55+. In de heren dubbel 3 wordt gestreden om de grote prijs van Heiloo. De resultaten die behaald worden bij het toernooi van Het Vennewater, HSV en TV Heiloo worden bij elkaar opgeteld en geven een winnaar. Dit jaar staat het TAnNES-toernooi in het teken van een mix van western /Mexicaans. De oude Versleten cowboylaarzen en kleurrijke sombrero's komen tijdens de gezellige feestavonden op woensdag 29 juni en zaterdag 2 juli absoluut van pas! Op woensdag 29 juni zal de band De Maro's de kantine met warme klanken vullen. Op zaterdag 2 juli komt country western zangeres Shannah. Nieuw dit jaar is de feestavond op donderdag 30 juni, waar dj Pascall achter de draaitafel plaats neemt. Nieuws rond ^GMOND EGMOND - Galerie De Kapberg exposeert tot en met 26 juni: Gerda Förster met werken in gemengde technieken, Gerlinde Habekotté met beelden in staal en smeedbrons en Manuel Kurpershoek met tekenin gen en hoogdrukgrafiek. Het introverte werk van Förster, uit bijvoorbeeld de serie 'Und trafen uns in die Garten', ziet er soms uit als kleine zeefdrukken, dan weer meer als tekeningen of ook schilderijtjes: minimalistische collages over een ondergrond van pigmentvlakken. De twee grote en twaalf kleine beelden van Habekotté lijken bij eerste beschouwing vooral abstracte com posities van expressief geladen lijnen en daartussen ritmisch geplaatste vlakken en volumes. Het werk van Manuel Kurpershoek sluit hier prachtig bij aan: hetzelfde grote gevoel voor ruimte en ritme, bereikt door een virtuoze beweeglijke lijn- voering. Ook in zijn tekeningen in gemengde techniek valt een rijk scala aan materiaalgebruik te genie ten. Galerie De Kapberg, Slotweg 17, Egmond aan den Hoef. Open op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak, tel. 072-5062645. met vele opties en evenzoveel teleur stellingen, is het dan nu eindelijk zover. Het land is gelegen nabij het plaatsje Sankhu in de Kathmandu val lei en het heeft een oppervlakte van ongeveer één voetbalveld. Het ligt tegen de noordelijke helling van de vallei aan de Sali rivier, die bekend staat als een van de heilige rivieren. Vlakbij ons land ligt ook een tempel complex waar jaarlijks vele duizenden Hindoepelgrims op afkomen. Ons land is nagenoeg vlak, dus geen ter- rasvelden en het is daardoor goed toegankelijk voor kinderen in een rol stoel. Behalve de heilige rivier die achterlangs loopt, ligt er in het land ook een klein riviertje dat uitmondt in de grote rivier. 2/3 Van het land ligt rechts van het kanaaltje, 1/3 links daarvan. Op het linkergedeelte wordt het contactcen trum gebouwd, het toekomstige job trainingscentrum en waarschijnlijk nog een kleine boerderij. Op het grote gedeelte rechts komt het kinderhuis, wat plaats gaat bieden aan 45 tot 50 kinderen. Naast voldoende speel ruimte, een speeltuintje en een sport- veldje is er ruimte over om ons eigen voedsel voor een deel te verbouwen. Denk hierbij aan diverse groentes, aardappelen maar ook bloementeelt. Deze biologische tuin wordt onder deel van ons vaktrainingsproject. Diverse groepen kunnen dan bij ons een vak leren maar daarmee kunnen wij in de toekomst ook gedeeltelijk in onze eigen behoefte aan voedsel voorzien. Maar vooralsnog gaan wij ons voorbereiden op de nieuwbouw Enerzijds om wat noodzakelijke din gen te regelen, anderzijds om ieder een weer even te zien en wat bij te tanken na een jaartje Nepal. Maar ik sta ondertussen alweer op het punt van vertrek en dat doet mij deugd. Snel terug naar mijn kindertjes in Nepal, want die mis ik nu enorm. Maar het gaat goed met het Veldwerk en de vele vrijwiligers die voor ons of via ons aan het werk zijn. Op onze website van Stichting Veldwerk staan de vele verhalen en gebeurtenissen.in geur en kleur, maar ik wil twee belangrijke gebeurtenissen hier even apart benoemen. Derde lustrum Want 15 mei was het weer zover, het derde lustrum van ons kinderhuis Hamro Niwas en de verjaardag van alle 31 kinderen. Want van veel van onze kinderen is de geboortedatum niet bekend, dus hebben wij hun ver jaardag op onze openingsdatum vast gesteld. En dat scheelt ook een hoop verjaardag gedoe door het jaar heen. Hup, alles in een keer. Gebakjes, alle maal een paar cadeautjes (geschon ken door de vele bezoekers uit Nederland), een feestelijke maaltijd en 31 uitgelaten kinderen. Want net als vorig jaar, toen zij 's morgens naar school gingen, wisten zij niet dat er 's avonds zo'n leuke verrassing op hun stond te wachten. Maar ik hoop vurig dat dit het laatste feest hier was en dat de volgende verjaardag samen valt met de officiële opening van ons nog nieuw te bouwen kinderhuis. Groot nieuws! Want het grote nieuws: wij hebben de grond voor ons nieuwe kinderhuis eindelijk in ons bezit! Na twee jaar intensief daar aan gewerkt te hebben Met voor nu de groeten, René Veldt en zorgen dat we zo snel mogelijk kunnen verhuizen uit ons te kleine en dure huurpand. De verhuizing moet samen vallen met het nieuwe school jaar, wat medio april/mei is. Dan heb ben we nu nog een klein jaar de tijd, wat normaal gesproken voldoende moet zijn om een niet te groot bouw werk te realiseren. In dit bouwjaar moeten we ook nog wat extra energie zetten op fondswerving, want op dit moment hebben wij een tekort op onze bouwbegroting van ongeveer 40.000 euro. Want ons reeds bestaan de kinderhuis draait met 31 schatjes van kinderen gewoon door, ook daar hebben wij onze maandelijkse lasten en dat is prioriteit uiteraard. Sponsoracties? Dus geachte lezers, als er vanuit jullie kant nog ludieke ideeën zijn voor een sponsoractie, laat het ons weten. Bijvoorbeeld een benefietconcert, een galadiner voor het goede doel, de Kennedymars, een sportmarathon, een schoolproject of iets anders, bij Stichting Veldwerk wordt elk dubbel tje heel direct en goed besteed en de kinderen van Nepal verdienen het! Op onze website www.stichting-veldwerk.org staat al deze info wat uigebreider met leuke foto's, dus gaat dat zien. En als u ons een duwtje in de rug wilt geven, ABN/Amro 54 37 03 266 of Giro 82 89 522 ten name van St. Veldwerk te Egmond Binnen. Wij zijn bij de belastingdienst aangemerkt als een goed-doel-stichting; uw gift is daar mee aftrekbaar voor de belasting. Voor reacties: veldwerk@wlink.com.np.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 8