Geweldige dag bij Parkgolf Heiloo Open Egmonder jeugdtoernooi Blom sportverenigingen WWW. Bescheiden competitiesuccessen voor Tennisclub Hogedijk Het Kuyper en Blom Makelaars Dors Open 2005 Mooie sport- en speldag GTH m Admirals in Egmond Binnen Voor de tweede keer in een maand Nederlands Kampioen Uitslagen dressuurwedstrijd Landelijke Rijschool Heiloo ft Botendag Watersportvereniging Limmen UITKIJKPOST - 29 JUNI 2005 - PAGINA 8 tg ÉÉHÉM Tom Tesselaar wint Oosthonk 601 Double Stars HSY Limmen nieuws Zomercompetitie HSY Kennemerland Dansschool Griffioen sluit dansseizoen af HEILOO - Op zondag 26 juni werd voor het vierde jaar op rij Parkgolf Heiloo gehouden. Initiatiefnemer van dit jaarlijkse evenement is de Lions Club Heiloo, Limmen en de Egmonden en er werd ook dit jaar weer gespeeld voor het goede doel. Net als voorgaan de jaren was de locatie het recreatiege bied Noordèrneg en Zuiderneg, aan de rand van Heiloo. Voor Parkgolf Heiloo werd het recrea tiegebied Noorderneg en Zuiderneg. omgetoverd tot een schitterende 18- holes golfbaan. Dit jaar werd nog meer aandacht besteed aan het uiterlijk van de baan en de kwaliteit van het par cours. Om de continuïteit van deze kwaliteit te kunnen waarborgen heeft de Lions Club zelfs geïnvesteerd in een eigen professionele maaimachine, zodat de fairways er nog fraaier uit zagen. Ook de toegevoegde elementen in het parcours, werden zeer gewaardeerd door de 180 deelnemers. Nieuw dit jaar was de meterslange tafel, waaraan gezamenlijk werd geluncht door alle deelnemers van Parkgolf 2005. Voor de goede doelen De opbrengst van Parkgolf Heiloo, dit jaar was dat 15.000,-, gaat ook dit jaar weer naar een aantal goede doelen. Doordat alle holes werden gesponsord door lokale en regionale ondernemin gen, kon ook dit jaar weer een geweldig bedrag bij elkaar worden gegolfd, als mede door de inschrijving van alle deelnemers. Als hoofddoel is gekozen voor het Platform Heiloo Wereldwijd, en een opvanghuis in Roemenië. Dit opvanghuis biedt onderdak en bescher ming aan vrouwen en hun kinderen die vluchten voor huiselijk geweld. Vaak gaat het om vrouwen met kleine kinde ren, die daar worden begeleid tot ze weer op eigen benen kunnen staan. Het Platform Heiloo Wereldwijd is een samenwerkingsverband tussen negen organisaties: Het Lichtbaken, het Interkerkelijk Vredesberaad, Kerk en Samenleving, Stichting Hart voor Polen, Stichting Sarana, Stichting Stedenband Heiloo- Swietochlowice, Stichting Veldwerk, Wereldwinkel Heiloo en ZWO. Dit platform is in 1996 opgericht om voortaan de krachten te kunnen bundelen. Elke afzonderlijke organisatie heeft zijn eigen doel en daar wordt in hoofd zaak aan gewerkt. Maar ieder jaar wordt door de gezamenlijke organisa ties één project gekozen, dat extra financiële steun krijgt, waarvoor er dat jaar diverse (inzamelings)acties wor den georganiseerd. Centraal staat het komende jaar de financiering van een opleidingscentrum in Ghana, waar jon geren een vakopleiding kunnen genie ten voor een beter toekomstperspec tief. Bijzonder dit jaar is dat het bedrag dat aan deze goede doelen wordt geschonken door Parkgolf, nóg eens zal worden verdubbeld door de stichting Wilde Ganzen! Daarnaast mag ook de Stichting Veldwerk weer rekenen op een financi- EGMOND - Vanaf maandag 25 juli start op het tennispark van T.C. Hogedijk in Egmond alweer voor de zesde keer het Egmonder Jeugd toernooi. Natuurlijk staat deze week in het teken van het tennisspel, bewust is gekozen voor een toernooi waar in begonnen wordt met poule-wedstrijden zodat niet na één nederlaag al weer hoeft worden vertrokken. Voor een perfecte week in de school vakantie is er natuurlijk meer te bele ven, succesnummers als bowlen en een barbecue ontbreken niet en andere fronten waar op strijd geleverd mag worden zijn darten, tafeltennis en tafel voetbal. HEILOO - Vanaf zaterdag 2 juli gaat het Dors Open weer van start! Dit ten- nisevenement is elk jaar weer een groot succes en dit al voor de 27ste keer. Het aantal deelnemers is zelfs meer dan 400 en er zullen zo'n 330 partijen gespeeld worden. Dit jaar is het actieve make laarskantoor van Kuyper Blom de hoofdsponsor van het Dors Open ten nis toernooi. Zodat ook dit jaar het 'Wimbledon' van Heiloo weer een sportief succes kan worden. De gebrui kelijke aardbeien met slagroom zijn dan ook weer heerlijk aanwezig. Op de banen van TV Heiloo zal er weer gestreden worden om de diverse titels, van heren enkel 3 tot en met de gemengd dubbel 8. Leuk is dat er dit jaar weer genoeg aanmeldingen zijn in de hoogste categorie bij de dames. Bij de heren 3 zal Marc van Tuin, dit jaar als tweede geplaatst, proberen zijn titel te verdedigen. De finales zullen op zon dag 10 juli gespeeld worden vanaf ongeveer 10.30 uur, Als u niet gaat ten nissen bent u natuurlijk ook welkom op het tennispark om deze sfeer te proe ven en te genieten van de wedstrijden. ■■IIMIIWW'11 LIMMEN - De watersportvereniging Limmen houdt zondag 3 juli de jaarlijk se bijeenkomst, de zogenaamde 'Botendag', op het landje aan het Overdie vanaf 13.00 uur. Dit jaar ver trekken de bootjes gezamenlijk om 12.30 uur vanaf het haventje bij het Stet. Als u zelf geen bootje heeft, kunt u wellicht meevaren met iemand anders. U moet dit zelf van te voren regelen. U wordt verzocht om op tijd aanwezig te zijn zodat de hele middag kan wor den genoten van het lekkere eten en drinken, en (hopelijk) het mooie weer! Naast het natuurgebied van het Noordhollands Landschap, ligt een groenstrook aan de Laandervaart het voor de watersporters zo bekende 'landje'. Velen hebben hier leren sur fen. Eenmaal per jaar, dit jaar zondag 3 juli. Wordt hier vanaf 13.00 uur voor de leden van de Watersportvereniging Limmen een gezellig middag gehou den. Speciaal voor de kinderen worden ook dit jaar activiteiten gehouden zoals stokbrood bakken boven houtskool vuur en vlotten bouwen. Voor informatie en aanmelding van nieuwe leden kunt u contact opnemen met de secretaris, W. Smakman, tel: 072- 5053651. ële bijdrage en krijgen de voetballers van het G team van HSV nieuwe trai ningspakken uit de opbrengst van Parkgolf 2005! Vorig jaar heeft Hospice Alkmaar een cheque mogen ontvangen namens de Lions Club van maar liefst 15.000,-. Het jaar daarvoor hebben de Stichting Veldwerk en Kinderhuis Antonius samen de opbrengst mogen verdelen. De feestelijke prijsuitreiking werd gehouden bij Van Hanegherh aan de Vennewatersweg. (foto: MSP) HEILOO - De jaarlijkse sport en spel dag van Gymnastiek- en Turn vereniging Heiloo (GTH) heeft vorige week zaterdag, 18 juni, met stralend weer plaatsgevonden op het trimveldje en rond de Kattenberg in het Heilooër bos. Ook dit jaar hadden zich weer veel kinderen van GTH ingeschreven. Zij mochten een vriendje of vriendinnetje meenemen. In totaal hadden zich meer dan 160 kinderen opgegeven. Evenals voorgaande jaren hadden ook dit jaar veel ouders zich aangemeld om een groepje kinderen te begeleiden of om bij de bosspellen, de atletiekonderde- len of bij de grote parachute te helpen. De kinderen waren in leeftijdsgroepen onderverdeeld en voor ieder van hen was een bosspel dat bij hun leeftijd past. De jongste kinderen, groep 1 en 2 van de basisschool, zochten naar allerlei vervoersmiddelen in het bos. En dat lukte prima. De kinderen waren over het algemeen sneller dan de begelei ders bij het voertuig dat zij moesten zoeken. Daar kregen zij een kaartje en dat kaartje brachten ze terug naar het centrale punt om met de volgende opdracht weer op pad te gaan. De andere groepen, de schoolgroepen 3-4, begonnen met een spelletjescircuit waar ook een grote parachute deel van uitmaakt. Deze parachute moest met veel kinderhanden omhoog gehouden worden en juf Marian Zandbergen had allerlei leuke opdrachten die dan uitge voerd werden. De oudste kinderen, de kinderen uit de groepen 5 tot en met 8, waren bezig op het atletiektraject waar naast de gebruikelijke onderdelen zoals hoog- en verspringen ook bijvoorbeeld speer werpen op het programma stond. Na een klein uurtje was er pauze met limo nade en koek voor de sportende kinde ren en koffie of thee voor de begelei ders. Dan werd geruild van onderdeel. Het bosspel voor de oudste kinderen was dit jaar het spannende Spons Water en Vuur spel. De middelste groep was als laatste groep aan de beurt voor het bosspel. Zij deden het postspel, een leuk spel voor kinderen uit de groepen 3 en 4 die al kunnen lezen. Zij ontpopten zich als volleerde postbezorgers. Met hoge snelheid wer den de kaartjes in de juiste brievenbus sen, die eerst in het bos moesten wor den opgespoord, bezorgd. Het record van de dag was 16 bezorgde kaartjes. Ondertussen was het behoorlijk warm geworden en de ijsjes na afloop van deze dag zorgden dan ook voor een welkome afkoeling. De organisatie wil iedereen die aan deze gezellige dag heeft meegeholpen hartelijk bedanken. t'K-d Yermen als 'go'touch' en 'quarter back' vlogen om de oren tijdens een demon stratie door de Amsterdam Admirals, (foto: MSP) Op zondag 31 juli worden de finales gespeeld. Een tennisclinic ontbreekt dan niet, net zo min als een verloting na de prijsuitreiking met als hoofdprijs een trip naar Euro Disney. Heb je zin in een te gekke week geef je dan op middels internet via de site www.toernooi.nl of bel met Joke Liefting: 072-5064349. HEILOO - Het sluitstuk van de Oosthonk dart toernooien is gewon nen door Tom Tesselaar uit Heerhugowaard (speler van de Swan). Hij versloeg in de finale Ronnie van het Hof met 4-3 in legs. Na een lange dartdag in Nieuw Loosdrecht vonden Ronnie van het Hof en René van Vliet van de Flight 1 ook nog tijd om 's avonds in het Oosthonk in Heiloo te verschijnen waar ze ook hun plek in de ranking wilden behouden of verbeteren. René van Vliet bekroonde zijn bezoek met een derde plaats in de Oosthonkranking en ook de prijs voor de meeste 180 worpen, hij gooi de er zes in de verschillende Oosthonk toernooien, nam hij mee naar huis. De Dames Ranking werd een prooi voor zijn vriendin Marion Montauban. Zij verloor in de finale van afgelopen zaterdagavond van het 15-jarige jeugdige talent uit Egmond Talisa Zwart. Talisa timmert ook internationaal aan de weg en heeft bijvoorbeeld al eens gekoppeld met Mervin King. Tjitske Hoogendijk werd tweede in de Dames Ranking. De winnaar van de Oosthonk ranking werd Robbert Jonkheer. Hij gaat volgend seizoen met zijn teamgenoten van Oosthonk A in de eredivisie strijden om de hoogste eer. De eer van kampioen is een seizoen houdbaar want op 17 september begint de nieuwe reeks Oosthonk toernooien alweer. De hoogste finish van de avond was met 148 voor Ed Zeekant. HEILOO - Honk- en Softbalvereniging Double Stars heeft dit weekend als volgt gespeeld: Honkbal: Senl - Knights: 20-2, Sen2 - Alcmaria3: 7-9, Beaglesl - Sen3: 4- 13, Sen4 - DSS5: 5-12, Asp2 - Alcmaria:13-6, Alcmaria - Asp2: 46, FlyingPetrels - Pupl: 27-0, Pup2 - Urbanus2: 16-20. Softbal: Spaarnwoude - Damesl: 1-10, Dames2 - Alcmaria5:1-31, Dames3 - Beagles: 5-9, Herenl - Sparks: 2-9, Odiz2 - Heren2:10-3, Heren4 - Badhoevedorp2: .7-22, Pup - Kinheim: 12-19. EGMOND - Nino Honigh uit Egmond Binnen van wielervereniging Alcmaria Victrix presteerde het afgelopen zater dag om Nederlands Kampioen wielren nen op de weg te worden in de leef tijdscategorie drie van 10-jarige jon gens. Tijdens het Nederlands Kampioenschap Jeugdwielrennen te Emmen wist hij in een spannende wed strijd waar 47 jongens in mee reden de eindoverwinning te behalen, zodat hij voor de tweeede maal deze maand met de rood-wit-blauwe trui over de schou ders naar huis kon. Eerder deze maand won hij ook al het Nederlands Kampioenschap Mountainbike, dus LIMMEN - Zondag 3 juli wordt de derde witwedstrijd van de HSV Limmen gevist. Het viswater is de Oostertocht, gelegen aan de zuidkant van Heerhugowaard. In dit water is veel kleine vis te vangen, en als ze azen, zeer zware brasems. Voor zowel de A- als de B-groep dus een uitgelezen kans eens lekker te gaan vissen. Er wordt om 07.00 uur verzameld bij het parkeerter rein van de Albert Heijn voor de plaat sloting. De B-groep start om 07.30 uur, de A-groep om 08.00 uur. Deze vissen tot 11.00 uur, de B-groep bepaalt dat zelf bij de plaatsloting. Aas en voer vrij volgens reglement, voeren vanaf het beginsignaal. Baars, pos, aal, snoek en snoekbaars tellen niet mee, alleen levende vis wordt geteld en de vangst wordt bewaard in een ruim leefnet, dat op uw stek na afloop wordt geteld/gewogen. A-groep vrije hengel en vissen op gewicht, B-groep vaste hengel maximaal zeven meter en vissen op aantal. Opgeven bij Co Bakker tot vrijdag 19.00 uur op tel. 06-10357451 onder vermelding van naam en de groep waarin u wilt uitkomen. Deelname kost 3,-. Opgeven als lid voor de HSV Limmen kunt u doen bij R. Jak, Dampegeestlaan 13 te Limmen, tel. 072-5053858, of kijk op www.hsvlimmen.nl. LIMMEN - De zevende wedstrijd van de zomercompetitie werd zondag gevist in de Schoolvaart te Huiswaard. Er was sprake van schitterende weersomstan digheden. Vrij snel na het voeren werden de eerste vissen al gevangen al viel het daarna tot de pauze wat stil. Direct na het kwartier pauze bleek dat de vis er nu op veel plaatsen wel zin in had, het waren vooral Bert Groot en Nico Schouws in het midden van het parcours die goed vingen. Beide gebruikte de fee der strak tegen de overzijde. Het was uit eindelijk Nico Schouws die de wedstrijd met 22.725 gram wist te winnen voor Bert Groot met 20.925 gram. In het andere vak wist Louis Berkenbosch eveneens met de feeder tegen de overzij de zijn vak te winnen met 16.800 gram. Er kan teruggekeken worden op een succesvolle visocljtend waarbij zeer goede vangsten werden afgewisseld met mindere vangsten. Vooral de vissers die bijtijds inzagen dat er geen of vrijwel geen aas aan het voer moest worden toe gevoegd waren vandaag de winnaars. Halverwege de competitie is het Nico Schouws die aan leiding gaat voor het clubkampioenschap en de A-Klasse ter wijl in de B-klasse Nico Out aan de lei ding gaat. Vak A 1. Nico Schouws 22.725 gram, 2. Bert Groot 20.925 gram en 3. Harrij van.Dessel 16.000 9.650 gram. Vak B 1. Louis Berkenbosch 16.800 gram 2. Jack de Vries 13.750 gram en 3. Martijn Rozeboom 12.600 gram. Volgende wed strijd is op zondag 10 juli, wilt u nog mee doen, meer info Gert Lute 06-10705422. voor Nino kan dit wielerseizoen niet meer stuk. De laatste maanden reed hij wat extra wedstrijden om zich op die manier voor te bereiden op het N.K, vooral richting Brabant en Zuid- Holland omdat daar het echte wieler- geweld zich afspeelt. Dat al die extra kilometers en wielerpret niet voor niks waren bewijst de fier wapperende vlag met versierde voorgevel aan de Sint Adelbertusweg te Egmond Binnen waar dit wielermanneke woont. Ooit hoopt hij zo goed te worden als de Italiaanse topsprinter Petacchi, maar voorlopig is iedereen nu al reuze trots op dit kleine fietswonder. EGMOND - In het kader van het Jeugd sportpas project (JSP) kwam Martin Kuitert van de Amsterdam Admirals naar Egmond Binnen om de kinderen en jongeren uit de regio ken nis te laten maken met American Football. In het eerste uur kramen 38 leerlingen van de basisscholen uit Egmond naar het grasveld achter de Schulp. Zij kregen de spelregels aange leerd met het zogenaamde flagball, dit is American Football zonder tackel, maar door het aftrekken van een vlag getje. In het tweede uur kwamen 28 jongeren uit de sportklassen van de PCC (Bergen en Heiloo). Martin schroefde voor deze groep het tempo van uitvoe ring aanzienlijk op, termen als 'go', 'touch' en 'quarter back' vlogen om de oren. Na afloop zaten de jongeren moe maar voldaan aan een bekertje drin ken. De demonstratie werd goed bezocht door onder andere vaste sup porters van de Admirals, evenals veel ouders die lekker in het zonnetje op het gras plaats hadden genomen. Het pro ject was een samenwerking van de sportraad, jongerenwerk Stichting Welzijn Bergen en de afdeling Welzijn van gemeente Bergen. Foto's van deze activiteit kunnen wor- dên bekeken op de site van het jonge renwerk: www.welzijnbergen.nl. HEILOO - Aan de diverse competitie- vormen werd dit jaar door ongeveer veertig Hogedijk-teams deelgenomen. Na afloop van de laatste speeldag in de zondagcompetitie op 5 juni vond de huldiging van de kampioenen plaats. Slechts drie teams werden in de bloe men gezethet eerste dames kringteam (eerste klas), zaterdag heren 3 van cap tain Hans Ooms (vierde klas) en zater dag heren 1 45+ van aanvoerder Ed Baltus (derde klas). Met name de prestatie van het eerste kringteam was heel bijzonder. Voor de derde keer in successie eindigde het team van aan voerster Gré de Boer als eerste in de hoogste klasse van de dames kringcom petitie. Met de kampioenen van de andere kringen wordt op 14 juni in Sint Pancras nog gestreden om het districts kampioenschap. Voor enkele Hogedijk- teams verliep de competitie 2005 teleurstellend. Voor het eerste gemeng de zondagteam» het vlaggenschip van de vereniging, duurde het verblijf in de derde klas van de landelijke competitie slechts één jaar. Voordat de competitie begon was er al rekening mee gehou den dat de ^erde klas wel eens te zwaar zou kunnen zijn. Die vrees werd bewaarheid. Hoewel in alle zeven com petitiewedstrijden moedig partij werd gegeven werden Daniël Meure en z'n teamgenoten met keiharde cijfers geconfronteerd: alle wedstrijden kans loos verloren, vijf punten vóór en 51 tegen. Ook het hoogste herenteam op zondag kon zich in zijn klas niet hand haven. Vorig jaar promoveerde het team van aanvoerder Aad Zuurbier naar de vierde klas. Eén keer werd gelijkgespeeld, de andere vijf wedstrij den werden kansloos verloren. Het niveau van de vierde klas bleek duide lijk te hoog te zijn. In de laatste van de zeven competitiewedstrijden had zater- Nico Vennik van De Dors, en Ronald Blom en Bas Kuyper van Kuyper Blom. HEILOO - De uitslagen van de door de op vrijdag 24 juni gereden wedstrij den, georganiseerd door de Landelijke Rijschool Heiloo zijn als volgt: Rijbaan 3. Pony's AB B-dressuur proef 1.1. Dieuwke Twisk met Eefke van PC. Starrenburg 170 punten. 2 Kimberley Post met Charmeur van PC. Zaanse ruiters 162 punten. 3 Sanne Sidhu met Sharita van PC. Ros Beyaert 157 pun ten. Rijbaan 4 Proef 2 1 Dieuwke Twisk met Eefke van P.C. Starrenburg 163 punten. 2 Kimberley Post met Charmeur van P.C. Zaanse ruiters 162 punten. 3 Lan Vroegop met Kasjmier van P.C. Stompetoren 158 punten. L2 Pony's L-2 dressuur Proef 24. 1. Priscilla van der Velde van P.C. Heilo 157 punten. 2 Leonie Bruin met Serano van P.C. Heiloo 155 punten. Proef 19. Leonie Bruin met Serano 155 punten. 2 Priscilla van der Velde van P.C. Heiloo 158 punten. B- Paarden Proef 12 1. Roosmarijn Sips met Orlando van Alcmaria Hippix 165 pun ten. 2 Esther van het Maalpad met Tess van L.R. Kennemerruiters 167 punten. 3 Sakia Brouwer met Tammery van R.V. Spijkerboor 167 punten. Proef 7.1 Esther van het Maalpad met Tess van L.R. Kennemerruiters 169 punten. 2 Saskia Brouwer met Tammery van R.V. Spijkerboor 166 punten. 3 Nicky Vrasdonk met Mickey van L.R. Heiloo 166 punten. 4 Nina de Moor met Lucratief van L.R. Heiloo 166 punten. Pony's Ml. Proef 30 1 Nancy Bleeker met Nonny van P.C. Harenkarspel 162 punten Proef 25 1 Nancy Bleeker met Nonny van P.C. Harenskarspel 162 punten. Ml Paarden Proef 30 1. Sesiree Bandringa met Narev van L.R. Heiloo 148 punten. 2 Sonja Veldt met Webster S van L.R. Heiloo 147 punten. Proef 25. Janou de Hart met Nycarla van Alcmaria Hippix 159 punten. 2 Larissa van Craaicamp met Tequiro van Alcmaria Hippix 156 punten. M 2 Pony's Proef 36 .4 Laura Leguit met Jarin van Alcmaria Hippix 151 punten. Proef 31 144 punten. M2 paarden proef 36 1 Irene Snoek met Private dancer van L.R. Heiloo 1144 punten. Proef 31 eveneens 144 punten. Paarden Z1 Proef 42.1 Marcel Heykamp met Roxanne van St. Paardensport Amsterdam 185 punten. 2 Sandra Elzinga met Komiek van L.R. Heiloo 177 punten. 3 Manon Klijbroek met Notre Dame van Alcmaria Hippix 177 punten. Proef 37 1 Richa Nanne met Vegas van L.R. Heiloo 184 punten. 2 Manon Klijbroek met Notre Dame van Alcmaria Hippix 183 punten. LI Paarden Proef 18. 1 Femke van Maris met Pluk van de P. L.R. Heiloo 160 punten. 2 Joan Steeman Manscha's Anisha van Arabisch Volbloed stam boek 158 punten. Proef 13. Roos Oudeman met So What van R.V. Heerhugowaard 165 punten. 2 Monique Dekker met Peron T. van L.R. Heiloo 161 punten. L 2 Proef 24 paarden. 1. Lobke Schuyt met Precious van L.R. Heiloo 156 punten. 2 Kyara Fjetland met Real Joy van L.R. Heiloo 156 punten. Proef 19 Marc van de Berg met Favoriet van R.V. Heerhugowaard 159 punten. 2 Marian Vulpen Hartog met Ogavelli van L.R. Schermeerruiters 159 punten. dag heren 1 nog drie punten nodig om kampioen in de derde klas te worden. Op 4 juni, de laatste speeldag, was con current Westerkogge 1 de tegenstan der. Het team van aanvoerder Erik Kingma werd vlak voor de finish inge haald. Eén punt kwam het tekort om kampioen te worden en de begeerde promotie naar de tweede klas veilig te stellen. Erg zuur, omdat Hogedijk meer punten dan Westerkogge had. Doorslaggevend voor het kampioen schap was echter dat Westerkogge geen enkele wedstrijd verloren had. Op de door zaterdag heren 6 georgani seerde gezellige barbecue na afloop van de competitie bedankte voorzitter Gerard Roelofsen de competitieleiders Jon Houtenbos en Ron Stam (districts competitie), Daniël Meure en Erik van der Poel (landelijke/zondagcompetitie) en Brigitta Slot en Janny Gronsfelt (dames kring) voor hun inzet. Bij hen was de organisatie van de competitie in goede handen. CASTRICUM - Afgelopen vrijdag werd bij Dansschool Griffioen in Castricum het dansseizoen spetterend afgesloten met het afleggen van de danstest van het seizoen 2004/2005. Alle dansparen die het afgelopen jaar de cursussen hebben gevolgd bij Luut Griffioen en Mariska Tauber hadden zich op deze avond verheugd om aan hun dansleraar te laten zien wat ze van het afgelopen dansjaar hadden opge stoken en zetten daarom ook hun beste beentje voor. Met een onafhankelijke jury, mevrouw Romy de Vos uit Haarlem van het gelijknamige dans: centrum de Vos, werd het kunnen van de dansparen deskundig bekeken en becijferd. In zowel de Ballroom als Latin-American dansen werd door de paren van Griffioen heel best afgedanst en waren dan ook de cijfers welver diend die werden gegeven. Halverwege de avond dansten ook de meiden van het showballet van Mariska Tauber af die in de groep mee trainen van de Fantasy Showdancers, deze meiden dansten diverse dansjes die het eerste showteam danst in Bobvs Partysaloon te Uitgeest wat een swingend tintje gaf aan de avond. Ook hadden de paren die afdansten een hele hoop supporters meegenomen om hen aan te moedigen dus de zaal zat behoorlijk goed gevuld en bijzonder gezellig. Met een spette rende show van het eerste team van de Fantasy Showdancers werd de avond afgesloten en kregen alle dansparen en showdansers hun diploma uitgereikt door hun dansleraar, waarna er nog tot in de kleine uurtjes gezellig werd gedanst.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 8