ill =k'H Weer volop Jeugdvakantiecocktail Opbrengst Handicap.nl m Zomerschool Stichting Ouderenwerk Heiloo s Geef brand geen kans, veilig varen Clubgebouw atletiekvereniging Castricum geprivatiseerd VE iDFfUIS Tel: 0251 - 65 70 00 JC Conquista Agenda Geslaagd Ronald Schollaart op David-orgel Verkeerscontrole Wandelen met LIA INGEZONDEN Schoolreis Het Circus Afwisseling wederom Gevonden en verloren troef in de Bakkerij voorwerpen Zangeressen gezocht Vakantie in Discovery! Prijs: 5,-. makelaars www.veldhuismakelaars.nl LIMMEN - Het programma voor woensdag 6, vrijdag 8 en zaterdag 9 juli bij JC Conquista is: Conquista kids: Zaterdag 9 juli Alles uit de kast! Bij Kids is het altijd een knutselfestijn op de zaterdag. Deze keer wordt de grote knutselkast helemaal leeg gemaakt! Dus als je zin hebt om heer lijk vrij te knutselen, kom dan naar kids en knutsel je helemaal maf! De entree is 1 euro inclusief limonade! Conquista Kids start om 10.30 en eindigt om 12.00 uur. Club X-tra: Schuimparty! Zaterdag 9 juli staat er weer een topac- tiviteit op het programma. Wet and Wild in Club! Onze Club medewerkers gaan proberen zoveel mogelijk schuim te maken om dit door heel conquista te blazen! Natuurlijk zijn er meerdere dj's die voor de muziek zullen zorgen. De avond begint om 19.00 uur en Club X- tra sluit haar deuren om 22.00 uur. De entree is gratis en vanaf 12 tot en met 16 jaar. Wil je mee helpen de club X-tra acti viteiten en feesten te organiseren? Mail dan naar: tienerwerk@conquista.nl CONQ Café: vrijdag en zaterdag Het jongerencafé is op vrijdagavond weer als vanouds geopend van 20.30 tot 01:00 uur. Zaterdag zal het café weer voorzien worden van tophits door de huis DJ! Met andere woorden: Jekker feesten, een biertje pakken, een pooltje schieten en af en toe even chatten'. De medewerkers van ons café zijn er weer klaar voor! De entree is gratis en vanaf 16 jaar. Club op woensdag: 6 juli, voetbal vier tegen vier! Op verzoek van onze bezoekers word er volgende week een lekker potje gevoetbald bij Club! Meedoen? kom dan naar Conquista en schrijf je in! Bij Club kun je natuurlijk ook weer tafel tennissen, darten, sjoelen, poolbiljar ten, computerspelletjes spelen, inter netten, knutselen maar ook met de Play Station op groot scherm spelen! Club is open van 14.00 tot 17.00 uur, voor iedereen van 9 tot en met 12 jaar. Voor extra info en foto's kijk op de website www.conquista.nl. LIMMEN - Op 28 juni heeft Will Bruin, oud inwoner van Limmen, aan de Nivra Nijenrode het docto raal examen Accountancy behaald, met als afstudeerrichting controlling. CASTRICUM - Maandag 11 juli speelt organist Ronald Schollaart in de Pancratius te Castricum. Ronald Schollaart is een leerling van Albert de Klerk en Jacques van Oortmerssen en won prijzen op verschillende concour sen. Hij speelt werken van onder ande re Lublin, Vivaldi, Liszt, Saint-Saëns en Boëllmann. De mezzo-sopraan Anneke Kraakman verzorgt twee intermezzi met liederen van Italiaanse en Franse componisten. Het concert begint om 20.00 uur in de St.Pancratiuskerk aan de Dorpsstraat in Castricum. CASTRICUM - Donderdagochtend 30 juni is er een verkeerscontrole gehou den op de Soomerwegh in Castricum. Er zijn elf bekeuringen gegeven: zes voor het rijden zonder autogordel en vijf voor te hard rijden. CASTRICUM - Zondag 10 juli kunt u met LIA een wandeling maken langs de buurtschappen van Castricum. LIA staat voor Landschappen ontdekken In een Aantrekkelijke vorm. Lia is ook de geograaf die onder andere excursies organiseert en begeleidt.. De wande ling duurt van 13.00 tot 16.30 uur. Tijdens de wandeling ziet u een land schap dat niet alleen rijk is aan cultuur historie, maar ook aardkundig een eigen karakter heeft en in de natuur ontwikkeling een speciale plaats inneemt. Cronenburg Oorspronkelijk bestond Castricum uit een paar kleine geestdorpjes. Deze waren gelegen op de hoge oevers van het Oer-IJ. De Oosterbuurt is zo'n dorpje. Deze 'buurtschappen' zijn nu nog herkenbaar binnen de bebouwde kom. Het terrein van Cronenburg, een provinciaal aardkundig en archeolo gisch monument, wordt bezocht. Op de locatie Cronenburg heeft een kasteel gestaan. Wandelend over een paar zeer oude, middeleeuwse dijken, komt u tenslotte bij de binnenduinrand waar een oud 'hakhoutbos' ligt, dat als cul tuurhistorisch relict een bijzondere waarde heeft en nu ook weer als zoda nig onderhouden. Verder wordt hier veel aan natuurontwikkeling gedaan omdat de binnenduinrand als een over gangsgebied tussen duinen en polders zich hier goed voor leent. Startpunt van de wandeling is aan de achterkant van het station Castricum. Een PWN-duin- kaart is noodzakelijk. Kosten: 6,50 (inclusief excursieboekje). Zie ook: www.ontdeknoordholland.nl. Aanmel ding per mail: LIA@ontdeknoordholland.nl of telefo nisch: 072-5051874 (eventueel op voi- cemail inspreken). Zie ook: www.ontdeknoordholland.nl. De Reddingsbrigade leert de kids van de vakantiecocktail alles over het echte reddingswerk, (eigen foto) REGIO - Op maandag 25 juli gaan de activiteiten van de Jeugdvakantie cocktail van start in Akersloot en Limmen. Akersloot Dit jaar worden er ook weer activitei ten in Akersloot georganiseerd. Op donderdag 28 juli is er een tafeltennis wedstrijd van 14.00 tot 16.00 uur in de sporthal aan de Mozartlaan voor alle jongens en meisjes van 8 tot en met 12 jaar. Op dinsdag 2 augustus wordt er van 14.00 tot 16.00 uur geknutseld in Zorgcentrum Strammerzoom voor kin deren van 4 tot en met 7 jaar. En op donderdag 4 augustus wordt er in de Bibliotheek van Akersloot een oerwoudavontuur georganiseerd van 14.00 tot 15.30 uur voor alle kinderen van 4 tot en met 7 jaar. De kosten voor alle activiteiten zijn 2,50. Limmen Ook worden er activiteiten in Limmen georganiseerd. Op 26 en 27 juli kan deelgenomen worden aan Jazzballet voor twee leeftijdsgroepen bij Tios in de gymzaal aan de Hogeweg. Voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar wordt op 29 juli een schaakwedstrijd gehouden in Vredeburg. Een vis- wedstijd aan Het Stet wordt georgani seerd op 2 augustus. En op 3 augustus vindt voor jongere deelnemers van 4 tot en met 7 jaar een knutselactiviteit in Zorgcentrum De Cameren plaats. Bij de Voetel kan getennist worden op 10 augustus en op 11 augustus is de bibliotheek in Limmen open voor een oerwoudavontuur voor kinderen van 4 tot en met 7 jaar. Tot slot is er op 22 augustus Country Line Dance onder leiding van Mevr. Meintje Guit in de gymzaal aan de Hogeweg. Alle activiteiten beginnen om 14.00 uur 's middags en kosten 2,50. Meer informatie over bovenstaande en andere activiteiten is te lezen in de Jeugdvakantiecocktailgids. Gidsen worden deze week uitgedeeld op alle basisscholen. Inschrijven voor de Jeugdvakantie- cocktailactiviteiten kan tijdens de inschrijf avond op maandag 11 augustus van 20.00 tot 21.30 uur bij de Stichting Welzijn Castricum, Geesterduinweg 5 in Castricum of vanaf 12 juli telefonisch tussen 09.00 en 11.00 uur. Tel. 0251- 673793. Hoera, eindelijk was het zover, het cir cus kon beginnen, alle kinderen hadden er zin in. De kinderen mochten ver kleed op school komen en iedereen zag er prachtig uit: veel clowns, veel koord danseressen, een Sterke man, een direc teur met een hele hoge hoed. Ook de hulpvaders en -moeders hadden zich mooi uitgedost. Deze dag speelde zich af rond de school en bij de scouting lekker onder de bomen. De kinderen mochten van alles doen: spelletjes, van ballonnen een dier maken, popcorn eten, snoepjes eten, zich laten schminken, en ook nog sprin gen op een groot springkussen. De kin deren mochten oefenen als echte cir cusartiesten met diabolo's, ringen en jongleerballen. Ook was er een dier ontsnapt en moesten we op speurtocht om dat dier te zoeken. En wat dacht je van de hindernisbaan, als acrobaten er over heen. Een hulp-acrobaat heeft de hele dag met een boot rondgevaren, maar de kinderen hebben natuurlijk geholpen met roeien. Ook de circuspaardjes hadden het druk, alle kinderen hebben in het zadel gezeten. Van al dat oefenen krijg je honger, we kregen bij de scouting lek kere patatjes en worstjes en appelmoes. Verrassing van de dag was de gooche laar, die werd bijgestaan door Sjako, de clown, dat was lachen zeg! Die Sjako liet de truc met de 'dure bekertjes' mis lukken, hij werd er helemaal zenuwachtig van. Maar ook de truc met de fles en het bekertje in de kokers was prachtig. Sjako wilde de goochelaar foppen door de fles te pikken, echter de goochelaar toverde steeds weer een nieuwe fles tevoorschijn. Ja, daar keek Sjako van op! Gelukkig had juf een fonteintje op het schoolplein gezet wat voor de nodige verkoeling zorgde, want de zon was vandaag net zo enthousiast als de kinderen. Deze gezellige dag werd afgesloten met het zingen van leuke circusliedjes en natuurlijk een heerlijk ijsje! En terug op school, kregen onze circus-artiesten ook nog een mooi springtouw! Marion Boots, moeder van Robin Akersloot CASTRICUM - Cultureel podium De Bakkerij biedt het komende weekend weer een keur aan verschillende muziekstijlen. Op vrijdagavond is het bijvoorbeeld de beurt aan een elektro- avond. De avond is een initiatief van de Alkmaarse dj Mindhurt en TWZ, die beiden al jaren graag geziene gasten zijn in de onafhankelijke regionale muziekscene. Muzikale compromissen zijn deze sonische allesvreters vreemd, dus verwacht het onverwachte! De zaterdagavond is gereserveerd voor live-muziek. In ieder geval staat de Nederlandse band The Hype op het podium en er staat een verrassingsact geprogrammeerd. Organisator en dj van de avond Beng staat altijd garant voor een flink potje herrie, dus slaap verwekkende knuffelrock hoeven de bezoekers op deze avond niet te ver wachten. Knallende drums, zoemende bassen en gierende gitaren, dat is waar Beng van houdt en hij maakt de bezoe kers graag deelgenoot van zijn eigen muzikale voorkeuren. De Bakkerij is te vinden aan Bakkersplein in Castricum en is op vrijdag- en zaterdagavond geo pend van 21.00 tot 02.00 uur. Op vrijdag is de entree gratis, op zaterdag bedraagt de entree 3 euro. Leden van de Vereniging Vrienden van De Bakkerij krijgen een euro korting. Voor meer informatie over de vereniging: www.vriendenvandebakkerij .nl. CASTRICUM - In de gemeente Castricum zijn de volgende voorwer pen gevonden en verloren: Gevonden in Castricum:: Vier bossen sleutels, Nikon camera, sleutels in bruin beige mapje, wit damesvest, wit/blauw pet, bril groen grijs, NS kaart op naam Vermeulen, mand met kleding en camera, leesbril blauw, videolandpasje. Verloren in Castricum: Sleutels diverse bossen, portemonnee 's negen keer aangifte van vermissing, bromfietsplaatje JMG 983, Lichtblauw dames spijkerjasje, dameshorloge Palerme bruin bandje goudkleurig klokje, 100 euro, zilverkleurige GSM Siemens C55, gehoorapparaat, zonne bril donkergroen in hard etui. Verloren in Akersloot: Zwart lederen portemonnee. LIMMEN - Voor een nieuw op te rich ten pop/meezingkoor in Limmen zijn we op zoek naar dames tussen de 30 en 50 jaar die van zingen houden. (Muziek uit de jaren 60/70). Bent u tussen de 30 en 50 jaar en vindt u zingen leuk, meldt u dan voor 1 september aan bij Trudy Bos, tel. 072-5052711/06-30644406 of Elly van Westerop, tel. 072-5052851/06- 10071400. Tevens gezocht een professi onele gemotiveerde dirigent/dirigente. LIMMEN - Handicap.nl hield in de week van 13 tot en met 18 juni haar jaarlijkse nationale collecte voor men sen met een handicap of chronische ziekte. De opbrengst van de collecte in Limmen was totaal 2380,25 euro. De opbrengst van de collecte is voor man nen, vrouwen en jongeren met een functiebeperking, maar ook voor ouders van gehandicapte kinderen, die het ondanks de bestaande regelingen financieel niet redden. Blij met resultaat In Nederland zijn er bijna twee miljoen mensen met een functiebeperking. Door hulpmiddelen en dankzij diverse regelingen wordt een deel van de belemmeringen die deze mensen in het dagelijks leven ondervinden, weggeno men. Helaas blijkt dit echter niet altijd voldoende. Zeker sinds het huidige kabinet allerlei bezuinigingen heeft doorgevoerd, vallen mensen steeds vaker buiten een regeling, of komen voor kosten te staan die nergens ver goed worden. De opbrengst van de col lecte van Handicap.nl (de fondswer vingsorganisatie van de Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie - Anjo) is bedoeld voor deze personen en voor ouders van gehandicapte kinderen die het ondanks de bestaande regelingen, financieel niet Brandveiligheid aan boord is van levensbelang, (eigen foto) Brand aan boord van een boot is bijna altijd gevaarlijker dan brand op het vasteland. Uw vaartuig is op het water of in de haven in de meeste gevallen moeilijk bereikbaar. Brandveiligheid aan boord is dus van levensbelang. De brandweer van de gemeente Castricum geeft graag handi ge informatie hoe u brand aan boord kunt voorkomen en hoe u de schade lijke gevolgen van brand zo veel moge lijk kunt beperken. Voor meer informatie of andere vragen over brandveiligheid kunt u contact opnemen met de brandweer van de gemeente Castricum, tel.: 0251- 661357. L redden. Voorzitter Fini de Paauw van Ango is blij met het resultaat van de collecte. „Doordat de Nederlandse bevolking weer zoveel gegeven heeft, zijn wij in staat mensen met een func tiebeperking met ernstige problemen te helpen. We danken ook de ruim 30.000 vrijwilligers die de tijd hebben genomen zich in te zetten voor de belangen van mensen met een handi cap. Niemand kan zonder deze vrijwil ligers. Ook Handicap.nl niet". Ango is een organisatie met 18.000 leden. Mensen met een handicap of chronische ziekte die zelf opkomen voor hun rechten. Mensen die financië le steun nodig hebben, kunnen contact opnemen met het Ango-hoofdkantoor in Amersfoort, tel. 033-4654343. U kunt voor informatie ook een bezoek bren gen aan onze website www.handicap.nl. Ook als u geen lid bent van Ango kunt u contact opnemen voor financiële hulp of informatie. CASTRICUM - Goed nieuws voor Castricumse tieners en jongeren: Discovery blijft zoveel mogelijk geo pend in de zomerperiode! Op verzoek van de vaste bezoekers van het cen trum is Discovery deze en volgende week alleen 's avonds open. Programma Vanaf dinsdag 4 juli is Discovery open op: dinsdag, donderdag en vrijdag van 20.00 uur tot 23.00 uur en op woensdag en zaterdag van 20.00 uur tot midder nacht. Buiten de vakantie om is Discovery op dinsdagavond gesloten. Op 4 en 11 juli is Discovery vanaf 20.00 uur dé ontmoetingsplek voor jongeren. Op woensdagavond, beter bekend als Wino-avond, zal barman Wino weer voor de nodige gezelligheid zorgen voor jongeren vanaf 16 jaar. Donderdagavond staat Discovery in het teken van film! Zowel tieners als jongeren kunnen genieten van de aller nieuwste films uit de collectie van bar man én filmliefhebber Ante. Tieners van 12 tot en met 15 jaar zijn als van ouds welkom op de vrijdagavonddisco. Tijdens deze alcoholvrije disco komen alle hedendaagse popnummers voorbij en worden clips vertoond op een groot scherm. Zaterdagavond is Discovery als café geopend voor jongeren vanaf 16 jaar. De vaste huis-dj's zullen de bezoekers vermaken met zeer uiteenlo pende muziekstijlen. Voor meer infor matie over tiener- en jongerencentrum Discovery kan men bellen met 0251- 675302 of natuurlijk even binnenlopen aan de Dorpsstraat 2a, ingang Stationsweg via de brug. HEILOO - Zoals ieder jaar organi seert de Stichting Ouderenwerk Heiloo weer activiteiten in de zomer maanden. Korte cursussen, eenmalige activiteiten en excursies naar bedrij ven en instellingen in de omgeving. Wenskaarten Tijdens deze middag wordt er iris gevouwen met enveloppen, hierbij draaien alle strookjes om het glanzen de centrum. Datum en tijd: maandag 11 juli van 13.30 tot 15.30 uur. Prijs: 5,- inclusief materiaal en een kopje thee of koffie. Mergelbeeld Tijdens deze driedaagse cursus maakt u een prachtig mergelbeeld uit een stuk steen van ongeveer tien kilo. Data en tijd: dinsdag 12, woensdag 13 en donderdag 14 juli, telkens van 10.00 tot 16.00 uur. Prijs: 65,- exclusief materiaalkosten 1,20 per kilo). Buiten tekenen Tekenen is kijken: op deze dag wordt er uitsluitend getekend, eventueel aangevuld met werken met (pastèl)krijt. U leert kijken door te observeren. Bij mooi weer zal deze workshop plaatsvinden in een mooie tuin, bij slecht weer wordt er uitgewe ken naar het Trefpunt. Data en tijd: maandag 18 juli en/of woensdag 17 augustus van 13.00 tot 16.00 uur. Prijs: 8,50 inclusief papier, potlood houtskool en/of krijt. Portrettekenen Tijdens deze workshop maakt u ken nis met de grondbeginselen van het portrettekenen. Datum en tijd: dinsdag 26 juli van 10.00 tot 12.00 uur. Prijs: 6,50 inclusief materiaal. Portrettekenen voor grootouders en kleinkinderen Wat is er nou leuker als wanneer uw kleinkind een portret van u gaat maken. Tijdens deze workshop kan dat. Als er nog tijd over is dan kunt u uw eigen kleinkind natekenen. Datum en tijd: woensdag 27 juli van 10.00 tot 12.00 uur. Prijs: 6,50 inclusief materiaal. Fietsen door de duinen Op donderdag 11 augustus kunt u samen lekker fietsen door de duinen. De tocht start bij het Trefpunt en zal 25 tot 30 kilometer lang zijn. U hoeft geen uitmuntende conditie te hebben, het is een recreatieve tocht. U kunt zich inschrijven tot 9 augustus. Bij slecht weer wordt er uitgeweken naar dinsdag 16 augustus. Een lunchpakket dient u zelf mee te nemen. Er wordt onderweg één keer een kopje koffie of thee gedronken. Datum en tijd: donderdag 11 augustus van 10.00 tot 14.30 uur. Prijs: gratis, u betaalt alleen uw kopje koffie of thee onderweg. Wandelen Wekelijks kunt u vanuit het Trefpunt met een groepje door de omgeving wandelen. Data en tijd: iedere dinsdag van 7 juni tot en met 30 augustus, start telkens om 10.00 uur. Prijs: gratis, u betaalt alleen uw kopje koffie of thee onderweg. Golfen Hebt u altijd al willen golfen? Dan is dit nu uw kans! U kunt deelnemen aan een kennismakingscursus van twee keer 50 minuten. Er zal aandacht besteed worden aan putten, chippen, pitchen, full swing en bunkers. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Datum en tijd: woensdag 20 juli van 13.00 tot 14.40 uur. Plaats: Golf Country Club Heiloo, Lagelaan 8, Heiloo. Prijs: 25,- inclusief ballen en materi aalgebruik. High Tea Hebt u altijd al eens willen weten waar de oorsprong van de High en Low Tea vandaan komt? Dan is deze middag misschien iets voor u. Onder het genot van een kopje thee, choco laatjes, scones en andere lekkere din gen zal u dit uitgelegd worden. Ook zal er gezamenlijk Engels gesproken worden en zult u samen met de docent lezen uit een Engels boek. Datum en tijd: woensdag 10 augustus van 14.00 tot 16.30 uur. Excursies: Huisvuilcentrale Noord-Holland te Alkmaar Wat gebeurt er allemaal in een huis vuilcentrale? Tijdens deze excursie krijgt u veel informatie en natuurlijk een rondleiding. Deze excursie is helaas niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn. Datum en tijd: donderdag 14 juli van 10.00 tot 12.00 uur of van 13.30 tot 15.30 uur. Plaats: Huisvuilcentrale Noord- Holland, Jadestraat 1, Alkmaar. Prijs: gratis. Wilt u graag met deze excursie mee, maar heeft u geen vervoer? Laat het ons weten, dan regelen wij dat voor u. Kaasboerderij Zeilzicht Altijd al eens uw eigen kaas willen maken? Dan kan dat nu. Bij kaas boerderij Zeilzicht in Zuid-Schermer kunt u nu onder deskundige leiding kaas maken. Er zal een videofilm ver toond worden over hoe er kaas gemaakt wordt op de boerderij. Daarna kunt u zelf snijden en roeren en vervolgens wordt de kaas geperst. Dan is er pauze met de mogelijkheid voor koffie of thee. Na de pauze gaan we met boer Arie het vee bekijken. Als u terugkomt, is uw eigen kaas ingepakt. Datum en tijd: dinsdag 9 augustus van 09.30 tot 12.30 uur. Plaats: Kaasboerderij Zeilzicht, Westdijk 15,1847 LH Zuid-Schermer. Prijs: 13,50 inclusief een kopje kof fie of thee en een gevulde koek. Wilt u graag met deze excursie mee, maar heeft u geen vervoer? Laat het ons weten, dan regelen wij dat voor u. Landgoed Nijenburg Onder begeleiding van een boswach ter zal er circa 1,5 uur gewandeld wor den door het Heilooërbos. De wande ling heeft als thema meegekregen 'Zomer, vlinders en bloemen'. Wij raden u aan om bij nat weer goede schoenen of laarzen aan te doen. Datum en tijd: donderdag 18 augustus om 13.30 tot 15.00 uur. Prijs: gratis. Museum St. Willibrordus Stichting Tijdens deze rondleiding maakt u kennis met de geschiedenis van de stichting. Medewerkers hebben door de jaren heen de geschiedenis van de psychiatrie in het algemeen en van de St. Willibrordus Stichting in het bij zonder veilig gesteld. Door voorwer pen te bewaren die bepalend waren voor het tijdsbeeld is een indrukwek kende collectie ontstaan. U krijgt een rondleiding van een medewerker die zelf werkzaam is geweest in de St. Willibrordus Stichting. Datum en tijd: maandag 22 augustus van 10.00 tot 11.00 uur. Plaats: receptie hoofdgebouw GGZ Noord-Holland-Noord. Prijs: gratis. Aanmelden: Stichting Ouderenwerk Heiloo, telefoon 072-5331297. CASTRICUM - Wethouder Könst kan AVC-voorzitter mevrouw van Der Wurf de hand schudden. Het clubge bouw dat in gebruik is bij de Atle tiekvereniging Castricum (op sport park de Duinloper) is overgedragen aan de atletiekvereniging zelf. Het is beleid van de gemeente Castricum dat clubgebouwen aan sportverenigingen in eigendom worden overgedragen. Het clubgebouw van AVC was het enige dat nog niet geprivatiseerd was. Wethouder Könst overhandigde na de notariële overdracht op 21 juni AVC een toepasselijk cadeau: een wel komstbord. Voor het achterstallige onderhoud aan het betreffende clubge bouw krijgt de vereniging een bedrag mee om dit te kunnen oplossen. De gemeente heeft het idee dat verenigin gen met een eigen clubgebouw beter in staat worden gesteld om dit gebouw naar eigen inzicht en wensen in te rich ten en te gebruiken. Zo zijn er sport verenigingen die, om extra inkomsten te werven, een gedeelte van het clubge bouw -dat overdag vaak leeg staat- ver huren aan derden, zoals voor gebruik ten behoeve van naschoolse opvang. Ook is gebleken dat de leden van een vereniging meer verbondenheid voelen met een clubgebouw als dat hun eigen dom is. Dit heeft een positieve invloed op de inzet van vrijwilligers. Wethouder Könst schudt AVC-voorzitter van Der Wurf de hand na de over dracht van het clubgebouw, (eigen foto)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 10