HSY Limmen nieuws Nieuws rond ^GMOND Robert Slippens wint sprint in wielerwedstrijd Triangel Dubbele Lus Hessel Posthuma winnaar Triangel Dubbele Lus Stratenloop r Aikido Zomerschool in sporthal De Bloemen F Nieuwe expositie galerie Conny van Kasteel Zomeractiviteiten Onderlinge wedstrijden VIOS Wijksteunpunt Egmond Hengelaars strijden om Limmerpoldercup Robin Korving trainer bij Trias Nico Schouws klasse apart Porck en Dijkman Dulkes leiden Grote Prijs van Heiloo UITKIJKPOST - 6 JULI 2005 - PAGINA 8 HSV Open Dubbeltoernooi Double Stars Afzwemmen Zwembad Loos Zeevogels nieuws Jeugdvisclub Samen Beet CASTRICUM - Het prachtige wind stille weer inspireerde de renners. In een moordend tempo werden de rond es van anderhalve kilometer afgelegd. Al snel splitste het peleton in tweeën. Verschillende renners probeerden uit de voorste groep te ontsnappen, maar niemand slaagde. Slippens won na tachtig kilometer de sprint van Florian Smits en Niki Terpstra. Spanbroeker Slippens, die vooral furore maakt in het baanwielrennen, en met Danny Stam deel nam aan de Olympische spelen, won ook in 2003 de Dubbele Lus. Uitslagen: Dames: 1. Esther Schipper, 2. Sandra Groen, 3. Leslie Luna Dames 35:1. Judith van Hesselingen, 2. Ilona Duhu 3. Carla van Soest Jongens: 12-15:1. Joey Breed, 2. Marcel van Harlingen, 3. Emiel Admiraal Jongens 8-11: 1. Boyd Biersteker, 2. Luuk ten Broek, 3. Jim Hoogmoed Jongens 5-7: 1. Ryan Clarke, 2. Martijn Kuijs, 3. Youp Hilarius Meisjes 12-15:1. Margriet Berkhout, 2. Danique Diemeer, 3. Lianne Koopman Meisjes 8-11: 1. Amée Hurkmans, 2. Loes van Esch, 3. Femke van der Pal Meisjes 5-7: 1. Debbie Bijl, 2. Benthe Dijkman, 3. Luca Zweet Wielrenners Elite: 1. Robert Slippens, 2. Florian Smits, 3. Niki Terpstra, amateurs: 1. Frank Nijssen, 2. Bert Bakker, 3. Bas Prins. De volledige uitslagen van de stratenloop staan op www.uitslagen.nl. CASTRICUM - De 26ste Dubbele Lus stratenloop is gewonnen door de 22-jari- ge Hessel Posthuma uit Heemskerk. Hij legde de zes kilometer af in een tijd van 19.31. De Heemskerker liep in de laatste ronde weg van zijn concurrenten en had op de eindstreep een voorsprong van 37 seconden op nummer twee: Pim Molenaar. Derde werd Jacco Heyblok (20.16). Posthuma profiteerde van de afwezigheid van de lokale favorieten Peter Res en Hugo van den Broek. Beide atleten moesten door blessures noodgedwongen van de kant toekijken. Zij schreven de voorgaande edities van het evenement op hun naam. Bij de wedstrijd voor de dames leek de jonge Esther Schipper uit Alkmaar lange tijd onbedreigd op de overwinning af te gaan. Een groot deel van de zes kilome ter liep ze alleen op kop. In de laatste meters kwam Sandra Groen nog akelig dichtbij. Groen kwam net enkele meters te kort en finishte vlak achter de 17-jari- ge Schipper. De Alkmaarse eindigde in 23.07. Stratenloop: Heren: 1. Hessel Posthuma, 2. Pim Molenaar, 3. Jacco Heyblok Heren 40:1. Pridthjof Koomen, 2. Louis Dam, 3. Peter Buis. Heren 45:1. Peter Burger, 2. Bart van Crasbeek, 3. Theo Brakenhoff. Heren 50:1. Menno van Stralen, 2. Theo Versteegen, 3. Rob Sluijter. Heren 60: i. Jan Sinnige, 2. Nico Struving, 3. Nico Bakker. Bekers en kinderen in afwachting van de prijsuitreiking, (foto: Ronald Snijders) HEILOO - Door hun overwinning in het 'Tannes-toernooi' bij 't Vennewater hebben Frits Porck en Eric Dijkman Dulkes goede zaken gedaan in de strijd om de grote Prijs van Heiloo. Met de setstanden 6-4 en 6-2 waren zij duidelijk de meerdere van Perry Meijer en David Stolker in de finale herendubbel 3 van het eerste van de drie open tennistoer nooien in Heiloo. De overwinning leverde vijftien punten op in de tussen stand van De Grote Prijs, die uiteinde lijk de beste herendubbel 3 speler ople vert. Meijer en Stolker volgen met tien CASTRICUM - Honderd mannen en vrouwen gekleed in judopakken, som migen met een zwarte broekrok over hun pak, zullen vanaf zaterdag 9 juli Sportcentrum de Bloemen een week lang tot hun thuisbasis maken. Het is dit jaar voor de achtste maal dat de Aikido Zomerschool in De Bloemen wordt gehouden. Geen wedstrijdvorm Aikido is een Japanse krijgskunst waar in het gebruik maken van de kracht van de tegenstander tot kunst is het verhe ven. Een aanvaller wordt zonder gebruik van kracht uit balans gebracht door mee te gaan in de aanvalsbewe- ging. Daarna wordt de leiding in de beweging overgenomen en de aanval ler naar de grond gebracht zonder hem te verwonden. Aanvallen en verdedi gen wordt om de beurt geoefend. In tegenstelling tot andere budovormen zoals judo, kent het Aikido geen wed strijdvorm. Bij Aikido zijn geen win naars of verliezers, maar uitsluitend beoefenaars die hun techniek verbete ren. Kracht is in de beoefening volledig ondergeschikt aan techniek. Mannen en vrouwen trainen daarom van begin nersniveau tot op het hoogste niveau samen. En om zoveel iqpgelijk van elkaar te leren trainen beginners en gevorderden door elkaar. Voor deze achtste zomerschool hebben ruim hon derd aikidoka's uit heel Nederland zich ingeschreven. Zij zullen les krijgen van de eigen leraren en van Masatake Fujita, een hoog gegradueerde Japanse leraar, die speciaal voor deze gelegen heid uit Tokio komt. Embukai Om Aikido meer toegankelijk te maken voor het publiek heeft de orga nisatie gekozen om naar Japans voor beeld een 'Embukai' te organiseren. Een feest waarbij iedereen wordt uitge nodigd om te komen kijken en (indien mogelijk) deel te nemen. Op zaterdag 9 juli zal de heer Fujita een openbare les geven van 16.00 tot 17.00 uur. Aansluitend wordt tot 17.45 uur een demonstratie verzorgd door aikidoka's van verschillende scholen in Nederland. De gedemonstreerde tech nieken zullen worden toegelicht. De demonstraties worden gegeven door hoger gegradueerden, een groep kinde ren en voor het eerst zal ook een groep technieken met het houten zwaard, de bokkèn, demonstreren. De toegang tot de tribune van sporthal de Bloemen is gratis, vanaf deze tribu ne hebben toeschouwers een goed uit zicht op de lessen en de demonstratie. Ook op de andere dagen dat de Zomerschool duurt zijn belangstellen den van harte welkom op de tribune en (op afspraak) ook op de mat! Meer informatie over de zomerschool, de openbare lessen en over deelname aan de stages is te vinden op de website www.aikido-cabn.nl of via 072-5053500 (overdag) en 072-5053849 ('s avonds). LIMMEN - Zondag 3 juli visten de wit- vissers van Limmen in de Oostertocht in Heerhugowaard een competitiewed strijd. Er waren zes deelnemers in de A- klasse (vrije hengel-gewicht) en vijf in de B-klasse (vaste hengel-stuks). Als snel in de wedstrijd begon het water behoorlijk te stromen, wat menig visser de nodige zorgen bracht. Tot zijn eigen verrassing ving Peter van der Heijdt met zijn matchhengel juist op dit moment drie mooie brasems kort achter elkaar. Daarna was de koek op en was het Nico Schouws, die zijn trucendoos opengooi de en in een gestaag tempo twaalf bra sems en wat klein spul wist te vangen aan de feederhengel. Zijn gewicht, ruim 17,5 kilo, was goed voor een nieuw club record. Op de scheiding van het A- en B- vak was het Gerrit Tuijn, die met de vaste hengel goed wist te profiteren van de onrust aan de waterkant langs het B- parcours. Het tellen en terugzetten van de vis dreef de in dit vak zwemmende brasem naar zijn stekje, alwaar hij door het continu voeren van maden en casters de vis snel tot azen wist te verlei den. Zijn tweede plek brengt hem aan de leiding in de A-klasse. In de B-groep waren het vader Kees en zoon René Levering die er -een onder linge strijd van maakten. De zeer nauw keurig vissende René wist vooral in het eerste uur van de wedstrijd de vis goed aan het azen te krijgen en ving er al snel een stuk of 60. Het laatste half uur van de 2,5 uur durende wedstrijd kreeg hij de vis opnieuw op de stek en verzekerde zich van de winst. Vader Kees viste iets zwaarder, kon hierdoor de stroming beter de baas en ving gedurende de hele wedstrijd regelmatig een visje. Bij het sluiten van de markt kwam hij er nog zes tekort op René. De strijd om de derde plek was ook ongemeen spannend, want twee vissers eindigden op 29 stuks en de laatste op 28. De uitslag A-groep: 1. Nico Schouws: 17550 gram, 2. Gerrit Tuijn 9160 gram, 3. Peter van der Heijdt; 5600 gram B-groep: 1. René Levering: 80 stuks, 2. Kees Levering: 74 stuks, 3. Jan Kaandorp: 29 stuks De volgende wedstrijd in deze competi tie is op zondag 24 juli in het kanaal Alkmaar-Kolhorn. m i punten, de verliezend halve finalisten Jonker/ van Leeuwen en Drayer/ Stoker blijven voorlopig op zes punten steken. Deze week gaat de strijd verder in het Dors-toernooi bij T.V. Heiloo, terwijl volgende week de apotheose volgt in het Open HSV-dubbeltoernooi. HEILOO - Zaterdag 9 juli start voor de 22ste keer het Open Dubbel toernooi van de Tennisvereniging HSV. Op het gezellige park aan de Bayershoffweg zullen ruim 400 spe lers en speelsters in de klassen 3 tot en met 8 met elkaar de strijd aan gaan. De finales worden gespeeld op zondag 17 juli. Zoals vanouds is dit toernooi erg gezellig voor zowel de spelers als de toeschouwers. De wedstrijden wor den doordeweeks 's avonds en in het weekend zowel overdag als 's avonds gespeeld. Iedereen is welkom om onder het genot van een hapje en een drankje te komen kijken. Op woens dagavond is er live muziek en op zaterdagavond is er een feestavond met een avondvullend optreden van Ruud Jansen. Al met al een goede gelegenheid om eens langs te gaan. Extra spannend De herendubbel 3 categorie is tradi tioneel de uitsmijter op de finaledag van het open toernooi. Wederom zal er dit jaar in deze categorie ook gespeeld gaan worden om de beste van de drie open toernooien in Heiloo. Omdat het HSV Dubbel toernooi het laatste is van deze drie zal de eindstrijd om de 'Grote prijs van Heiloo' dan ook plaatsvinden op dit toernooi. Met inschrijvingen van regionale topduo's als Porck/ Limmen, Meijer/ Beliën en Meure/ van der Poel lijkt een mooie strijd in de herendubbel 3 gegarandeerd. HEILOO - Honk- en softbalvereni- ging Double Stars heeft afgelopen weekend als volgt gespeeld: Honkbal: Blokesl - Senl: 7-6, Cromtigers2 - Sen2: 7-19, Sen4 - Badhoevedorp2: 13-8, Aspl Kinheim2: 2-6 en 6-5, Koedijk - Asp2:4-8: Asp2 - Koedijk: 10-3, Pupl - Onze Gezellen: 7-12, DVH5 - Pup2: 13-27. Softbal: Flying Petrelsl - Damesl: 1-1, Flying Petrels2 - Dames2: 18-8, Alcmaria5 - Dames3: 19-0, Asp - Hoofddorp2: 7-6, Hoofddorp2 - Asp: 17-4, Hoofddorp - Pup: 6-17, DVH2 - Herenl: 15-8, Heren2 - Volewijkers: 4-25, Heren3 - Koedijk: 14-9, Piratesl - Heren4:17- 14.Peanuts naar Bears tournooi: Bears-Peanutsl: 20-22, Peanutsl - Herons: 14-11, Finale: Alcmaria- Peanutsl: 12-8. HEILOO - De bekende hordenloper Robin Korving is door Trias bereid gevonden de training te gaan verzor gen. Hiermee is hij reeds gestart en er wordt enthousiast getraind. Gezien de prestaties in de competitie past dit ook best bij het stijgende niveau van de club. Het senioren herenteam heeft zich namelijk geplaatst bij de beste 12 ploegen van de uit 113 ploegen bestaande landelijke tweede divisie. In september zal de finale plaats vinden. Het doel is een plaats bij de beste zes ploegen. Tijdens de woensdagavond gelopen dubbele lus van Castricum is Trias behoorlijk voorin geëindigd met een aantal atleten. In de totaaluitslag waren de plaatsen 2,3, 4,12,13,15 en 23 voor Trias-atleten. Fridthjof HEILOO - Afgelopen maand werd er door leerlingen van zwembad Loos afgezwommen voor diverse diploma's. Voor de allerkleinsten werd er in het eigen bad gezwommen voor het Teddybeer en Kikkerdiploma. Voor deze diploma's moeten de kinderen van de kant af springen, een stukje zwem men op buik en rug, een voorwerp van de bodem pakken, crawlen met de benen en door een hoepel zwemmen. De kinderen die hiervoor afgezwom men hebben zijn niet ouder dan 4 jaar. De meesten zijn begonnen toen ze nog een baby waren. Door al deze oefenin gen zijn ze al aardig watervrij geworden. In de Witte Brug in Castricum en in De Waardergolf in Heerhugowaard werd er voor het A en B diploma gezwommen. Alle kinderen zijn geslaagd. Teddybeer: Puck van Dam, Benthe de Wijs, Janne Oostindie, Daniël Genet, Fabian Avis, Jim Stad, Emma Klaver, Zoë Weysenborn. Kikker: Beau Kaandorp, Nienke Damink, Jeffrey Spaan. Diploma A: Bregje Mosch, Meivin van den Berg, Job Blank, Thomas Daemen, Puck Dekker, Pieter Doodeman, Demi van der Looy, Lisanne Stokreef, Maartje Verdwaald, Martijn de Visser, Iris Wanders, Thomas Weinbrecher. Diploma B: Femke Beider, Elize Wester, Calvin Hoogland, Jent Bakker, Ben Minis, Colin Molhoek, Denise Olgers, Ruben van Rooyen, Ward van de Sanden, Tom van Schagen, Bart Sprenkeling, Sylvester Tijssen, Liesanne de Wijs. Diploma C: Iris de Boer, Earth Grob, Niklas Perujo, Stijn Vos, Rianne de Vries, Hartger Welling. Koomen werd tweede (eerste masters 40), Louis Dam derde (tweede masters 40) en Pim Molenaar vierde (tweede senior terwijl hij nog A-junior is). Alleen Hessel Posthuma bleef hen voor. Dennis ten Bruggecate zette woensdagavond zijn reeks verbeterin gen van persoonlijke recórds voort. Deze keer was de 1000 m. tijdens avon dwedstrijden in Leiden aan de beurt. Hij scherpte zijn tijd aan tot 2.33,45. Trias organiseert in juli en augustus nog drie keer een avondwedstrijd. Deze vinden plaats op 22 juli, 5 en 19 augustus. De inschrijving kan nog op de avond zelf plaatsvinden. Informatie kunt u vinden op de website www.avtrias.nl. EGMOND - Op dinsdag 12 juli om 20.00 uur zal de selectie van v.v. Zeevogels beginnen met de voorberei ding op het seizoen 2005 - 2006. Na het kampioenschap van het eerste elftal komt het vlaggenschip nu uit in de vier de klas. Zeevogels 2 blijft op hetzelfde niveau actief onder leiding van Henk Dekker. Het 'nieuwe' derde zal voorna melijk bestaan uit het 'oude' Al van vorig seizoen. De spelers van Zeevogels 1, 2 en 3 zullen een geheel nieuwe trai nersstaf ontmoeten. Cees Donkersloot volgt als hoofdtrainer Johan van Heel op. Als hulptrainer is Arie Kaan aange steld en de keeperstrainingen worden gegeven door Niels Kaandorp. De leider van het eerste elftal Marco Baltus gaat weer voetballen en heeft zijn taak over gedragen aan oud-voorzitter Herman Neijens. Toch is niet alles anders dit sei zoen. Kees Glas blijft assistent-scheids rechter en de verzorgers Linda Kaag en Jan van de Anker blijven op hun post. Zeevogels 1 zal in de voorbereiding bekerwedstrijden gaan spelen tegen Purmerend, Grasshoppers en Jong Holland. Ook dit jaar staat het eigen Jan Ligthart toernooi weer op de agenda. Deelnemers zijn deze editie titelverde diger Sint Adelbert, Duinrand S en Berdos. Verdere info over data en tijden volgen later. LIMMEN - Zaterdag 9 juli vist jeugd visclub Samen Beet zijn tweede wed strijd. Er wordt verzameld om 18.30 uur op het parkeerterrein van de voetbal. Hier vandaan vertrekt de club per fiets naar een nabij gelegen water. Dit water wordt zaterdag bekend gemaakt op www.hsvlimmen.nl. Twee overtuigende exposities van vijf interessante kunstenaars zijn deze zomer te zien bij Galerie Conny van Kasteel, (eigen foto) EGMOND - In Galerie Conny van Kasteel te Egmond aan Zee wordt zaterdag 9 juli om 16.30 uur een nieuwe expositie feestelijk geopend. Deze expositie van vijf internationaal beken de kunstenaars wordt door de heer Brusche. Anthonie Sas Anthonie Sas werd in 1940 te Leeuwarden geboren, hij woont en werkt in Bergen (N.H.). In de Hekate- compositie 2003, samengesteld uit acht 'schilderijen', is het de twaalfhoekige, open vorm die de compositie bepaalt. Van deze acht 'schilderijen', die de leegte omlijsten, is de olieverf als mate rie op een bepaalde manier manifest door onder andere de specieke, gerim pelde factuur. Hierdoor nuanceert de materialiteit de kleur. Dit alles in juxta positie met de immaterialiteit van de ingesloten, open vorm. Enrico Castellani Enrico Castellani, Italiaanse kunste naar in 1930 te Castelmassa (Italië) geboren, woont en werkt in Celleno. Hij is internationaal beroemd en ook in de Nederlandse kunstwereld geen onbekende. In 1959 richtte hij in Milaan samen met Piero Manzoni het tijdschrift 'Azimuth' op. Hij maakt deel uit van de Zero-groep. Castellani is vooral geïnteresseerd in de verhouding tussen licht, ruimte en tijd. Hij model leer! zijn doeken en creëert een ritme van vol en leeg, dat tot in het oneindige kan doorgaan: een geometrisch ritme, dat de energie en de spanning in zijn werk beheerst. Het is een spel van licht, lijnen en schaduw, van tijd en ruimte, maar ook van stilte. Ieder werk heeft zijn eigen tijd, zijn eigen dimensie en spirituele meditatie. Zijn werken zijn nooit ingelijst, zodat de oneindige monochrome ritmes van zijn ruimte lijke doeken als muziek bezit van de ruimte kunnen nemen. Rolf Forster Rolf Forster, in 1938 te Dussnang (Zwitserland) geboren, woont en werkt in Hemishofen. Zijn werk heeft met licht, ruimte en transparantie te maken. Hij werkt met acrylverf op hout en maakt een witte of zwarte ondergrond. Vervolgens brengt hij een minimaal lij nenspel in reliëf aan en een groter lij nenspel als vlakverdeling. Hierbij gebruikt hij wel kleur. Deze lijnen waren verticaal, in zijn laatste werk zijn deze horizontaal. De ervaring van rust en stilte wordt door het ritmische lij nenspel bepaald. Naar gelang licht en schaduw op het werk vallen en vanuit welke hoek het werk wordt bekeken is bepalend voor de waarneming van het werk. E.R.Nele E.R.Nele, in 1932 te Berlijn geboren woont en werkt in Frankfurt. De men selijke gestalten in de sculpturen van Nele drukken in hun lichaamstaal een innerlijke houding, stemmingen en gevoelens uit. Een belevingswereld waarin je eigen gevoelens en ervarin gen kunt herkennen. Dit ervaar je sterk bij het zien van haar beelden 'Wassergeisten' en 'Blue Spirit'. Nele bracht ze niet terug tot de grondvor men van het menselijk lichaam, maar stelde ze samen uit geometrisch-hoeki- ge vormen die een mysterieuse uitstra ling hebben. Ook in haar overige wer ken vinden we altijd de menselijke figuur terug. André Evfard André Evrard, in 1936 te Chaux-de- Fonds in Zwitserland geboren. Hij is een internationaal bekende kunste naar, zijn werk is in vele musea en col lecties aanwezig. Het is echter moeilijk om Evrard bij één richting in te delen. Is hij concreet, minimaal, abstract, monochroom? Het is bijna niet te zeg gen, maar dat hoeft ook niet. Muziek is voor Evrard belangrijk en is met zijn werk verbonden. Zowel de natuur als tijd en ruimte beinvloeden zijn werk sterk. Hij maakt ook etsen en gouaches. Overtuigende exposities Twee overtuigende exposities van vijf interessante kunstenaars zijn deze zomer te zien bij Galerie Conny van Kasteel, Noorderstraat 4+5 in Egmond aan Zee, tel. 072-5067151. Openingstijden: donderdag tot en met zondag van 15.00 tot 19.00 uur, of op afspraak. De galerie is gesloten van 4 augustus tot 11 september. CASTRICUM - Op zondag 3 juli hield Sportvereniging VIOS hun jaarlijkse turnwedstrijd. In totaal deden er 47 enthousiaste jongens en meisjes mee, variërend in leeftijd van vijf tot en met dertien jaar. Er was veel belangstelling van "familie en vrienden in een volle zaal. Voor de turners en turnsters moesten de onderdelen brug, vloer, balk en sprong worden afgewerkt, welke door de juryleden werden beoor deeld. Na afloop was er een demonstra tie op de tumblingbaan en het is altijd spectaculair om de gymnasten dan de diverse salto's te zien maken. Uitslagen meisjes: Recreatie (2000-1999-1998): 1.: Judith Meijer, 2.: Amber Croon, 3.: Nina Koenen. Recreatie (1996-1994-1992): 1. Marieke v. Ree, 2.: Eline Hageman, 3.: Jill Hiddleston.Recreatie (1997) 1.: Anna de Boer, 2.: Merel Croon, 3. Ges Oosterlaar. Uitslagen jongens recrea tie: Gedeelde 1. Daan v Werd en Thomas Brakenhoff, 2. Nils Koenen, 3. Luuk Voebel. Uitslagen pupillen LOS 5/6 meisjes: 1. Nicky Nooij (35,3 pun ten), 2. Lottie Twisk (35,2 punten), 3. Manouk Rodenburg (35 punten). Uitslagen jong talent LOS 6/7 meisjes: 1. Dominique v.d. Zande 36,6 punten), 2. Aline Rienstra(35,9 punten), 3. Bonnie Brakenhoff(34,8 punten). Uitslagen junioren/jeugd LOS 3/4 meisjes: Bij deze categorie was het ver schil tussen nr.l, Nina Derriks en nr.2, Marlous de Bruijne minimaal, slechts 0,1 punt. 1. Nina Derriks (37,1 punten), 2. Marlouse de Bruijne (37 punten) en een gedeelde derdeplaats voor Kiki Twisk en Maaike Kool (36,2 punten). Na de wedstrijd werd, zoals ieder jaar, de Ton Settels-wisselbeker uitgereikt aan een turnster die over het hele sei zoen het beste heeft gepresteerd of altijd trouw en met volle inzet en disci pline de trainingen heeft gevolgd. Dit jaar mocht Nathalie Louter deze wisselbeker, met haar naam ingegra veerd, in ontvangst nemen. EGMOND - Het Wijksteunpunt Egmond houdt de komende tijd de vol gende activiteiten: Dinsdag 9 augustus: 10.00 uur: Bezichtiging botenhuis KNZHRM tevens bezichtiging bouw Pinck, 12.00 uur: Lunch in Eetkafé West, 14.00 uur: Jeu de Boules. Kosten: 14,- per per soon. Donderdag 18 augustus: 14.00 uur: Bezoek aan de Heemtuin in Egmond- Binnen in twee delen: uitleg over de Heemtuin en wandeling door de Heemtuin beide onder leiding van een kenner. Inclusief 2 kopjes koffie of thee en zelfgemaakte appeltaart. Kosten: 6,50 per persoon. Maandag 29 augustus: 10.15 uur: Jeu de Boules, 12.00 uur: Lunch in Eetkafé West, 13.30 uur: Rondleiding en bezichtiging Afie's Nobelhuis inclusief koffie en cake. Kosten: 18,- per persoon. De activiteiten worden begeleid door twee vrijwilligers van de Stichting Welzijn Bergen, afdeling Ouderenwerk Egmond. Voor meer informatie of aan melden kunt u contact opnemen met de Stichting Welzijn Bergen, Hanswijk 1B, in Egmond aan den Hoef, tel.: 072- 5065204. LIMMEN - Zondag 10 juli wordt er gevist om de Limmerpoldercup, de com petitie waarin hengelaars uit Limmen, Heiloo, Castricum en Akersloot strijden om een individueel en een clubklasse ment. Deze keer een stukswedstrijd in de Henri Dunantsingel in Castricum. Stekloting is om 07.30 uur bij de sporthal De Bloemen, de wedstrijd is van 08.00 tot 10.00 uur. Alle gevangen vis telt als 1 punt, en wordt na de wedstrijd geteld. Vrije hengelkeuze, voeren en vissen vanaf het startsignaal. Deelname is 3,-. De competitie is nu op de helft. Individueel is de tussenstand dat Akersloter Ruud Laan aan de leiding gaat met negen punten voor Jan Walta (DVW Heiloo): 11 punten, Co Duinmeijer (HV Castricum): 12 punten en Peter van der Heijdt: 16 punten uit Limmen en met als gevaarlijkste kans hebber Rien Faasse uit Castricum, die met een wedstrijd minder er zeer goed voor staat (vijf punten). Bij de verenigingen staan zowel Limmen als Castricum op 38 punten, waarbij Castricum in het thuiswater wellicht de leiding voor zichzelf gaat opeisen. Akersloot staat op 47 punten in de wachtkamer. Opgeven voor de wedstrijd kan bij Peter van der Heijdt (tel. 072- 5051056), Han Duin (tel. 0251-311798, Co Duinmeijer (tel. 0251-658999 en Jan Walta (tel. 072-5063111) tot vrijdag avond 20.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 8