Aeg\o Tannes Jeugdtoernooi weer groot succes li Het 'Jan Ligthart' Zeevogels toernooi EILOO HSV Limmen nieuws I Harp en viool zomerserie Witte Kerk Heiloo Weer bericht uit de Wereldwinkel Introductietrainingen en cursusinformatie Dinsdag 16 augustus: Activiteiten bi&iilmt.m Zorgleverancier PartiCura IJ mond breidt werkgebied uit Muziekpodium Theatercafé mededeling UITKIJKPOST - 10 AUGUSTUS 2005 - PAGINA 6 INGEZONDEN Ruiterpaden Maalwater weer veilig Kinderkleding en speelgoedbeurs Mini kip-en- pinda-Kebabs Nieuwe verzorgenden gezocht Nordic Walking Heiloo - Alkmaar QDïfsiËEO HEILOO - Ook dit jaar was het VIP'S Jeugmode Tannes Jeugd toernooi, wat van 1 augustus tot en met 7 augustus op tennispark "Het Vennewater" werd gehouden, weer een groot succes. Het toernooi telde dit jaar 140 deelne mers van 7 tot 17 jaar oud, waaronder een aantal echte grote talenten. Zo won Laura Jansen dit jaar in de oudste categorie bij de meisjes en Bernard van Hattem bij de jongens. De volgen de plaatsgenoten viel ook nog in de tennisprijzen: Mandy Bruin, Daniel Ibink, Jette Frugte, Cheryl Hemmer, Koen Hoijtink, Luke Zoon, Rik Bilars, Pauline Hekker, Gaby van Schaijck, Tim Blankert, Jaimily Slootman, Linn Meigers, Joris Kramer en Thomas Ouwejan. Een zeer succesvolle editie voor Heiloo! Andere activiteiten Naast de vele geweldige, wedstrijden waren er ook weer veel activiteiten in de week zelf. De tobbedansbaan, het springkussen, de beachtanneswedstij- den, het zwemmen, de flipperkast en de dagelijkse tennis-clinics werden weer druk bezocht. Naast de wedstrijd- prijzen werd ook dit jaar weer een top pertje van de week benoemd. Paul van Schaijck was de grote winnaar. Nick den Bakker ging er met de grote wisselbeker vandoor, omdat hij de zwemkampioen was geworden. EGMOND- Zeevogels organiseert ook dit jaar het Jan Ligthart toernooi. Op dinsdag 16 augustus staan de eerste wedstrijden op het programma. Na de finales op donderdag 18 augustus zal bekend zijn wie de Gouden Bommes voor één jaar in de prijzenkast mag zetten. De verrassende winnaar van editie 2004, St. Adelbert, is ook dit jaar van de partij. De club uit Egmond Binnen is, dankzij de nacompetitie, weer terug in de vijfde klasse en zal ook nu de huid weer duur verkopen. Duinrand S. uit Schoorl heeft een moeizaam sei zoen achter de rug, maar wist zich te handhaven in de vierde klas. Een goed begin is het halve1 werk. De andere gemeentegenoot, Berdos, is de vervan ger van v.v. Beverwijk dat vele jaren op dit toernooi actief was. De ploeg uit de Heerlijkheid Bergen speelde vorig sei zoen in de subtop van de vierde klas en lijkt daarmee over de sterkste selectie te beschikken. Toch zal de thuisclub zich daar niet zo maar bij neerleggen. Zeevogels werd kampioen in de vijfde klas en zal zowel Berdos als Duinrand S. in de nieuwe competitie tegen gaan komen. Onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Cees Donkersloot zullen de Hoevers alle zeilen bij moeten zet ten om in de vierde klas té overleven. Over Jan Ligthart Jan heeft vele jaren heel veel werk ver zet als vrijwilliger bij Zeevogels. Bijna dagelijks was hij op het complex te vin den. Toen zijn gezondheid hem in de steek liet heeft men afscheid van Jan moeten nemen. Als eerbetoon aan Jan, en al dje andere vrijwilligers, draagt het voorbereidingstoernooi, sinds enkele jaren, zijn naam. De gouden wisselbeker is vernoemd naar zijn bij naam: de Gouden Bommés. De winnaars: 1999: Zeevogels, 2000: v.v. Beverwijk, 2001: v.v. Beverwijk, 2002: wegens extreme droogte toer nooi afgelast, 2003: wegens waterover last toernooi afgelast, 2004: St. Adelbert. Programma Het programma voor dinsdag 16 augustus om 19.00 uur luidt: Zeevogels - Berdos, St. Adelbert - Duinrand S. Op donderdag 18 augustus komen de teams weer in actie voor de finalewed strijden. Na afloop zal er in de kantine, vanaf 21.00 uur, nog een 'nabeschou wing' volgen waarbij live muziek het feest compleet zal maken. Op beide wedstrijddagen zal er op sportpark Hogedijk in Egmond aan den Hoef om 19.00 uur worden afgetrapt. De toe gang is gratis. De ruiterpaden in het Maalwater zijn weer veilig te berijden! De gemeente Heiloo heeft de opmer kingen die ze kreeg over de veiligheid van de ruiterpaden, na het gepleegde onderhoud, niet naast zich neer gelegd, maar heeft daadwerkelijk actie onder nomen. Het onderhoud was gepleegd om een goede afwatering te verkrijgen. De paden waren met een frees bewerkt en aan de zijkanten waren diepe geulen gemaakt voor de afwatering. Waar de gemeente niet van op de hoog te was, is het feit dat paarden niet goed diepte kunnen inschatten. Deze goed bedoelde actie bracht de paarden in een gevaarlijke situatie. Bij een schrik reactie, veelvuldig voorkomend bij paarden, vluchten zij weg van het gevaar en hebben dan geen oog voor de naast het pad gelegen geulen. Aangezien deze op sommige plaatsen meer dan 50 centimeter diep waren, hebben helaas een aantal paarden hier door ernstige blessures opgelopen. De gemeente Heiloo onderkende dit gevaar en heeft opnieuw geïnvesteerd om de paden veilig te maken.Het resul taat mag er zijn. De paden liggen er weer verzorgd bij, ze zijn fijn breed geworden en bovenal weer veilig begaanbaar. Namens alle paardenlief hebbers uit Heiloo en omstreken ont zettend bedankt! Joke Overtoom Heiloo HEILOO - Zaterdag 3 september houdt Stichting Ouderenwerk Heiloo een kinderkleding en speelgoedbeurs in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. U vindt hier goedkope kinderkleding in alle maten, puzzels, spelletjes maar ook maxicosy's, kinderwagens etcetera. U kunt voor al uw koopjes terecht van 10.00 tot 12.00 uur. Toegang is gratis. Tafels 80 x 160 te huur a 5,-. Eén tafel per persoon. Voor informatie kunt u bellen met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297 LIMMEN - Zondagochtend 7 augustus was het zover, de eerste gescheiden witwedstrijd van de HSV Limmen. De A-groep toog naar de Nauernasche vaart te Assendelft. Matige weersom standigheden en een hinderlijke trek maakten het vissen moeilijk. De man nen met de vaste hengels maakten hier de beste keus, de vis lag duidelijk dichtbij en wilde een stille aasaanbie ding. Jan Walta en Rob Jak maakten deze keuze en vingen beiden binnen een uur vijf brasems van redelijk for maat. Toen de stroming stopte leek het verschil gemaakt. Niet voor Co Bakker echter, die vissend met de voerkorf langzaam maar zeker enkele mooie brasems wist te haken en zo Rob Jak wist te passeren. Walta ving er ook nog drie bij en werd fluitend eerste. Bakker deed goede zaken Door zijn tweede opeenvolgende over winning klom Walta op naar de gedeel de koppositie in het klassement. Bakker deed ook goede zaken en heeft nu net als van der Heijdt en Ger Tuijn nog kansen op het kampioenschap. Door het uitbreiden van de competitie met een extra wedstrijd zijn er nu meer punten te verdelen over drie resulta ten, met als gevolg dat er liefst vier titelkandidaten zijn. Moeilijk voor de B-groep De B-groep ging vissen in het Limmer Stet. Ondanks de bomen was het met de regen en wind een moeilijke visserij. Jagende snoeken maakten het er ook i mi niet makkelijker op. Toch werd er vooral in het eerste uur goed gevan gen. Nadat de vangsten nagenoeg vol ledig stilvielen was het Meindert Bakkum die verder uit de kant ging vissen. Hier wist hij de vis weer aan het azen te krijgen. Helaas deed hij dit in een te laag tempo, zodat zijn medevis sers, die dit voorbeeld volgden, hem spoedig inhaalden. Piet Levering ging voortvarend door, maar moest broer Kees toch voorlaten, die in plaats van achter zijn stek, er een meter naast ging vissen. Jan Leurs, die deze week diverse malen had geoefend, wist nog dicht bij dit tweetal te komen. Grote ruisvoorns Opvallend was de vangst van enkele grote ruisvoorns, vroeg in de wedstrijd. De titelkandidatuur is nu gesteld door vader Kees en zoon René Levering. Beiden hebben twee overwinningen op zak, en zullen in de laatste wedstrijd moeten uitmaken wie van hen het sterkst kan vissen. Voor de derde plek komen alle overige deelnemers nog in aanmerking. De uitslag: A-groep: l.Jan Walta: 6190 gram, 2. Co Bakker: 4160,3.Rob Jak: 3720. B-groep: l.Kees Levering: 57 stuks, 2.Piet Levering: 47,3. J. Leurs: 42. De finale van de witviscompetitie is op zondag 28 augustus in het kanaal Omval-Kolhorn, waar vorige keer juist de aantallen de doorslag gaven. Zal de titel in de A-groep naar een brasemvis ser gaan of wordt het een stuksvisser die hier zijn kansen grijpt? En hoe gaan de Leveringen om met de span ning. Of laten zij zich verrassen en weet een andere visser nog tussen dit tweetal in te komen? Maak 15 kebabs (serveer er zes als hoofdmaaltijd of 30 cocktail kebabs) Ingrediënten: 500 gram kippenge- hakt, 2 uitgeperste teentjes knof look, 1 centimeter gehakte verse gemberwortel, 1/4 theelepel zout 2 theelepels paprikapoeder, 1 theele pel komijnzaad, 2 eetlepels fijngeh akte verse munt, 2 eetlepels fijngeh akte verse peterselie, 1/2 theelepel koriander, 100 gram magere yog hurt, 150 gram gezouten Amerikaanse pinda's. Bereiding: 1. verwarm de grill voor op de middelste stand, 2. Meng alle ingrediënten door elkaar, 3. Maak van het mengsel 15 sausijsjes, 4. Grill de kebabs gedurende 10-15 minuten, tot ze licht bruin zijn, keer ze regel matig, 5. Doe wat salade in een pitta- broodje en leg de kebab èr bovenop. (Snij 3 kebabs in de lengte door en server 2,5 kebab per persoon). Tip van de kok: het kippenmengsel kan een dag van te voren gemaakt worden en in de koelkast worden bewaard. Wanneer ze koud zijn, zijn de kebabs steviger van structuur en kunnen ze eventueel aan een vlees pen worden geregen als u dat gemakkelijker vindt. Voor dit recept kan ieder soort gehakt worden gebruikt. Voedingswaarde per kebab: 45 Kcal (190 kJ). Serveren met: 6 pittabroodjes en verse groene salade. Casa Design Bij Casa Design Interieurarchitectuur, 't Loo 45, tel: 072-5335369, is werk van de Heiloose schilderes Rina Snel te zien. Theodora Geraets treedt veelvuldig op voor radio en televisie door geheel Europa, de Verenigde Staten, Midden- en Zuid-Amerika en Azië (Japan). Op vrijdag 12 augustus is ze te zien in de Witte Kerk. (eigen foto) HEILOO - Het vierde concert in de serie zomeravondconcerten in de Witte Kerk van Heiloo (Heerenweg 32) zal worden verzorgd door Erika Waardenburg op harp en Theodora Geraets op viool. Twee absolute prominenten op hun vakgebied en dat betekent ongetwijfeld een fantastische muzikale avond. Erika Waardenburgs liefde voor de harp is haar op 4-jarige leeftijd ingege ven (via de muziek uit het radiopro gramma 'De jeugd vliegt uit')- door de destijds bekende harpiste Rosa Spier. Nu is Erika één van de meest vooraan staande Nederlandse harpisten, met een naam die bekend is over de hele 'wereld. Zij treedt veelvuldig op in binnen- en buitenland, zowel solistisch als met orkest. Daarnaast is zij verbon den als hoofddocent aan de conserva toria van Amsterdam en Utrecht. Theodora Geraets studeerde viool in achtereenvolgens Amsterdam, New York, Düsseldorf en Londen. Zij heeft veel prijzen gewonnen, waaronder het Nationale Vioolconcours Oskar Back in Amsterdam (1979). Zij treedt veel vuldig op voor radio en televisie door geheel Europa, de Verenigde Staten, Midden- en Zuid-Amerika en Azië (Japan). Daarnaast is Theodora Geraets hoofd vakdocente aan het Koninklijk Conservatorium te Den Haag. Het pro gramma omvat werken van Rossini, Villa Lobos, Fauré, Massenet en Saint- Saëns. Het concert vindt plaats op vrij dag 12 augustus en begint om 20.30 uur. De entreeprijs bedraagt 8,- (en voor 65+, CJP en kinderen tot 13 jaar 7,-). Kaarten kunnen telefonisch worden besteld via 072-5334804 en 5335852. Concertdiner Ook is het mogelijk te reserveren voor het concertdiner (uitstekend 3-gangen- menu in restaurant de Loocatie en toe gang voor het concert) a 26,-. Reservering hiervoor uitsluitend via 072-5334804. Leerlingen Waardenburg te zien in de kapel GGZ NHN Op donderdag 18 augustus verzorgt een aantal jonge harpisten eên concert in de Kapel GGZ NHN, aan de Kennemerstraatweg 464, in Heiloo. De kapel is open vanaf 19.00 uur, het con cert begint om 19.30 uur en zal onge veer anderhalf uur gaan duren. De entree is gratis, wel is er na afloop de mogelijkheid om vrijwillig een bijdrage te geven. De harpisten volgen in het Liobaklooster in Egmond een week lang de 'Summer Master Course', die wordt gegeven door Erica Waardenburg. De leerlingen vormen een internatio naal gezelschap. Zij komen uit onder andere Rusland, Spanje en Duitsland. Dagelijks krijgen zij les, zowel individu eel als samen. Het resultaat is te horen tijdens het concert, dat tevens de afsluiting van de cursus vormt. Werk van Rina Snel HEMA Gedurende de maand augustus stelt Jos Kraakman uit Heiloo zijn schilderijen tentoon in de tearoom van Hema in Heiloo. De schilderijen zijn gemaakt met acrylverf en geven in de meeste gevallen een surrealistische voorstel ling weer. De expositie is tijdens de openingstijden van Hema te bezichti gen. Zandbergen Woninginrichting Het werk van de cursisten van de beeldhouwgroepen van 't Trefpunt, staan geëxposeerd in de etalage's van Woninginrichting Zandbergen, tegeno ver Blokker. Voor informatie kunt u terecht op www.trucreatief.nl. Galerie van Lubeck Galerie Van Lubeck, Kanaalweg 6 in Heiloo, tel: 072-5039905. Openings tijden: vrijdag, zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Huize Catharina Marina Wijnbeek en Daphne Blekkenhorst exposeren hun eigenhan dig beschilderde cadeau- en Tuin- artikelen, in de tuin van huize Catharina op de Stationsweg 14. Voorts toont Dieuweke Alofs keramiek van haar hand en laat Hilda Kop- Frieling een kleine selectie uit haar schilderwerk zien. Ook stélt Groei en Bloei materiaal tentoon. Bezoekers zijn welkom tussen 11.00 en 17.00 uur. Zorgcentrum De Loet en Overkerck De Alkmaarse kunstenares Trees Bos- Brands exposeert een serie zee- en luchtgezichten in de recreatiezaal van De Loet. Trees Bos- Brands exposeert tot eind september op locatie De Loet, waarna zij ook voor drie maanden zal exposeren op locatie Overkerck. U kunt de expositie bezichtigen op maan dag tot en met zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Silhouet Wisselende exposities aan de Kennemerstraatweg 99 in Heiloo, tel. 072-5331199. De Oude Pastorij Wisselende exposities. De Oude- Pastorij vindt u aan de Nicolaas Beetsweg 94 te Heiloo De openingstij den zijn zaterdag van 14,00 tot 17.00 uur en dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur. Galerie Big Art Galerie Big Art is gevestigd aan de Oosterzijweg 122 te Heiloo. De ope ningstijden zijn vrijdag, zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Stichting Baduhenna De Stichting Baduhenna aan de Kennemerstraatweg 464 (ingang in de rechterpoort van het Willibrord- gebouw) houdt zich bezig met het archeologisch erfgoed en heeft een mooie expositieruimte waarin de archeologische vondsten uit de gemeente te zien zijn. Van 10.00 uur tot 17.00 uur is Baduhenna geopend. Beeldentuin JoSyl In de ruime beeldentuin JoSyl zijn de beelden van Jos en Sylvia van Onna permanent tentoongesteld. Beiden maken figuratieve bronzen beelden. Klein werk wordt in het atelier geëxpo seerd. Naast hun eigen werk staan nog zes andere hedendaagse beeldhouwers met hun werk. Het aanbod is veelzijdig en varieert van realistisch tot abstract. De Beeldentuin is geopend op zaterdag en zondag van 12.00 tot en met 17.00 uur en op afspraak. Toegang is gratis. De Beeldentuin is gevestigd aan de Rector Frederiklaan 25. De Bergeon Expositie schilderijen Gerard van Velsen, op werkdagen tussen 13.30 en 16.30 uur aan de Bergeonstraat 30. Atelier TP Tine Poelsma exposeert 'Het Vervolg en Impressies uit Rome'. Het betreft een doorlopende expositie waarin ook ander werk van Tine Poelsma te zien zal zijn. Atelier TP is elke woensdag geopend, van 10.00 tot 16.00 uur, Termijen 189 in Heiloo, tel. 072- 5334596. Beeldentuin Ditta Engel Expositie beeldende kunst, bronzen en gietstenen beelden. Open elke zaterdag en zondag van 13,00 tot 17.00 uur of na tel. afspraak op 072-5336266 aan de Westerweg 182. Noordergeestkerk Wisselende exposities, naast werken van Wim Diepenveen en Peter Huijzer die in de kerk een tijdelijk atelier bezit. Theo Boots Het werk van kunstschilder Theo Boots is op afspraak te bezichtigen, tel. 072- 5331120. Ab van Wijhe Het werk van beeldhouwer Ab van Wijhe is op afspraak te bezichtigen, tel. 06-51491411. Maandag t/m donderdag is hij van 10.00 tot 16.00 uur in zijn ate lier in de Kapellaan. Lucia Admiraal Objecten van klei en glas, elke eerste zaterdagmiddag van de maand vrij te bezichtigen aan de Pastoor van Muijenweg 98 of op afspraak, tel. 072- 5339490. Centraal Bureau Horizon College Wisselende exposities in het Centraal Bureau Horizon College aan de Rechte Hondsbosschelaan 24a. Het Centraal Bureau Horizon College is geopend op weekdagen van 9.00 tot 17.00 uur. REGIO - De groei lijkt voor de jonge organisatie uit Beverwijk nog lang niet ten einde. PartiCura IJmond heeft in haar 7-jarig bestaan al vierhonderd oproepkrachten onder zich verzameld, die overwe gend werkzaam zijn bij haar grootste klant en aandeelhouder Thuiszorg IJmond. Door de recente samenwer kingsovereenkomst tussen zorgin stellingen uit de regio (de Partners in de Zorg) is voor PartiCura niet alleen het werkgebied uitgebreid, ook de verschillende werkzaamhe den zijn toegenomen. Naast traditio nele thuiszorg krijgen medewerkers van PartiCura nu de gelegenheid ook in een verpleeg- of verzorgingshuis te werken. Door deze ontwikkeling is vooral in de, voor de organisatie nieuwe, omgeving Heiloo veel behoefte aan nieuwe verzorgenden en ziekenverzorgenden. PartiCura IJmond is van origine het flexbureau van Thuiszorg IJmond uit Beverwijk. Dit betekent dat de thuis zorg bij ziekte, zeer of vakantie medewerkers van PartiCura inscha kelt om hun planning weer compleet te maken. De intramurale zorg is voor de onderneming een nieuwe tak van sport, waar vol enthousiasme op in gesprongen wordt. Hiernaast heeft PartiCura IJmond ook haar eigen particuliere klanten of klanten met een Persoons Gebonden Budget (PGB) die direct hun zorg bij de organisatie inkopen. Wat de organi satie bijzonder maakt? Flexibiliteit, naar zowel klanten als medewerkers. Door een nauwe samenwerking met de klant kan PartiCura die zorg leve ren die op dat moment nodig is. Zeven dagen in de week, 24 uur per dag. Aan de andere kant kennen de medewerkers zeer veel vrijheid door dat zij bijna allen oproepkracht zijn. Ze geven zelf aan wanneer ze beschikbaar zijn en wanneer of waar ze willen werken. PartiCura IJmond maakt vervolgens een koppeling tus sen de aanwezige aanvragen en de beschikbaarheid van haar medewer kers. De optimale balans tussen werk en vrije tijd! Bent u verzorgende/ ziekenverzor gende en heeft u interesse in PartiCura en haar mogelijkheden? Neemt u dan contact op via telefoon nummer: 0251-287709. HEILOO - Het weer wordt weer winderig en koud. Daarom zal de Wereldwinkel u warm ontvangen. Tijdens de gehele maand augustus zijn er verschillende aanbiedingen: Max Havelaar sinaasappelsap, 1 liter, van 1,35 voor 1,15; Max Havelaar Tropical, tropisch vruchten sap, van 1,49 voor 1,25; Trio-pak Max Havelaar aroma koffie, van €5,85 voor 4,50. Het trio-pak aromakoffie wafe'verle den maand ook al in de aanbieding. Omdat u misschien met vakantie was en niet kon genieten van deze heer lijke koffie kunt u nog steeds profite ren van de voordelige prijs van 4,50. Nog een verrassing: deze maand krijgt u 10% korting op alle tassen en manden. De tassen vliegen weg, dus als u zo'n leuke gekleurde tas wilt kopen, aarzel dan niet en kom kijken. Alle tassen komen uit zonnige lan den. Alle artikelen die de Wereldwinkel verkoopt komen uit die derdewereld landen, die onze steun verdienen. De Wereldwinkel koopt de producten in bij kleine fabriekjes, boeren en kunstateliers in die landen en biedt de werknemers aldaar een eerlijke prijs. En de medewerkers van de Wereldwinkel zijn allemaal vrijwilli gers. Zodoende kan de wereldwinkel de producten aan u verkopen voor een niet te hoge prijs. En u steunt het doel van de Wereldwinkel: Een eer lijk product tegen een eerlijke prijs. Tijdens de zomervakantie zijn de deuren van de Wereldwinkel niet gesloten. De Wereldwinkel Heiloo is te vinden aan de Stationsweg 105. HEILOO - Vier tot zes trainingen zijn nodig om de techniek van Nordic Walking onder de knie te krijgen. Dat kan bij de Nordic Walking School, het instituut gespecialiseerd in het geven van cursussen Nordic Walking, Sportief Wandelen en Revalidatiewandelingen. Maar eerst kunt u zich opgeven voor een éénma lige introductietraining om zelf aan den lijve te ervaren, wat Nordic Walking of Sportief wandelen voor u betekent. Clinics Nordic Walking Een clinic duurt een uur en geeft u een realistisch beeld over de inhoud van de cursus. De kosten zijn 10,- per clinic. U dient zich op te geven om deel te kunnen nemen. Het aan tal deelnemers per clinic is beperkt. Op zaterdag 20 augustus om 10.00 uur bij de Meent, kunt u meedoen aan een introductietraining. Verza melen op de parkeerplaats. In Langedijk: op zaterdag 27 augustus om 09.00 uur en woensdag 31 augustus om 10.30 uur op verza melpunt: parkeerplaats restaurant 'Het Zuidpunt'. In Heiloo: op zater dag 3 september om 09.00 uur. Verzamelpunt: parkeerplaats Maal water (bij atletiekbaan Trias). In Alkmaar: stadspark 'De Hout' Op zaterdag 3 september om 10.30 uur. Verzamelpunt: parkeerplaats van voetbalclub AZ. In Bergen: Op don derdag 8 september om 13.00 uur. Verzamelplaats: Parkeerplaats bij Duinvermaak. De Cursussen Nordic Walking De cursussen duren zes lessen en zijn er op géricht om de juiste techniek aan te leren. Bij Nordic Walking oefent u al uw grote spiergroepen op een manier, zoals dat ook bij langlau fen gebeurt. Meer informatie kunt u vinden op de website: www.nordicwalkingschool.nl Om deel te nemen aan clinics en cur sussen dient u zich aan te melden via telefoon 0229-239447 of per e-mail: info@sportwandelschool.nl. t I V A; V ALKMAAR - The Last Minnut Bent bestaat al zes jaar en wordt gevormd door drie Westfriese jonge dames. Gré Braadslee (leadzang), Gerda Gordelroos (gitaar en zang) en Grada Grijpgraag (gitaar en zang) in het dagelijks leven ook wel Marit, Miriam em Merel geheten. Zij spelen akoesti sche, melodieuze muziek met meer- stemminge zang en leuke wendingen. Het repertoire bestaat uit nummers van Lisa Loeb, Destiny's Child en Jack Johnson tot Harry Belafonte, Crowded House en Lynn Anderson, en een aan tal eigen nummers. Zij zijn op dit moment bezig met een straattheateract over het leven van drie West-Friesinnen die in Amerika zijn geweest; de West-Friese Kuntrie Girls (te zien op het Dirkshorner straatfesti val op 10 september). Zaterdag 13 augustus zijn de dames live te zien in het sfeervolle Theatercafé bij Provadja, Verdronkenoord 12 in Alkmaar. Aanvang 23.00 uur, toegang gratis. Salsa in het Theatercafé Het was een geweldig feest vrijdag 5 augustus, wordt op woensdag 17 augustus weer een Salsa avond gehou den in het Theatercafé bij Provadja. Aanvang om 23.00 uur, toegang is gra tis Country and western linedance Zondag 14 augustus kunt u komen dansen in het Theatercafé tijdens de Country en westernmiddag. Zaal open om 13.00 uur. Aanvang 13.30 uur met muziek van dj Martino. Dansen kun nen worden aangevraagd. Een vrijwil lige bijdrage is welkom.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 6