Opnames tv-commercial ANWB op schoolplein Lekker actief op pad: de gezins-doe-wandeling Adressen Regenachtig Egmonder Jeugdtennistoernooi Nordic Walking speciaal voor 55+ Gevonden en verloren voorwerpen Aanrijding bromfiets Man aangehouden na geweldpleging Aangehouden na verstoring openbare orde Drankrijders Controles op het water Jong talent in De Bakkerij Sailradio op 17 augustus Rommelmarkt bij Dierenduintje Rommelmarkten in Sportpaleis Alkmaar dal" zoeken we op WWW. Afvalinzameling wijzigt Live uitzending Zomerse 50 uitgesteld #otorijschoo! STEEMfïN ot-55i'i879t - www.jfeBrnan.nu CASTRICUM - Nordic Walking is een ideale fitnessactiviteit voor iedereen die op een leuke en prettige manier in de buitenlucht aan conditie en welzijn wil werken. Nordic Walking is een intensieve vorm van wandelen, waarbij gebruik wordt gemaakt van speciaal ontwikkelde wandelpoles^ (stokken). Nordic Walking geeft in vergelijking met wandelen tot 20% meer energieverbruik, omdat vrij wel alle spieren in het lichaam actief zijn. Verder is Nordic Walking een activiteit die gemakkelijk is vol te houden onge acht leeftijd, geslacht of bewegingser varing. Nordic Walking is tevens een sociale fitnessactiviteit, waarbij het mogelijk is om te blijven praten tijdens het wandelen. Marjo Schmitz In Castricum is Marjo Schmitz gestart met deze nieuwe tak van sport. Zij is een gecertificeerd wandelinstructrice. In samenwerking met de Stichting Welzijn Castricum, de Stichting Welzijn Ouderen Limmen en de Stichting Welzijn Ouderen Akersloot gaat zij voor de CAL-ouderen van start op een fraaie locatie in Akersloot, nabij het Alkmaardermeer. Introduktie en basiscursus Na een introductieles van een uur bestaat er de mogelijkheid om, bij vol doende belangstelling, door te gaan met een basiscursus van acht lessen. De introductieles is op donderdagmiddag 25 augustus en de kosten hiervoor zijn 6,- per persoon, inclusief huur van wandelpoles. Huren De basiscursus begint op donderdag 1 september. Indien u (nog) geen wan delpoles heeft, kunt u deze huren. Informatie bij Marjo Schmitz, tel: 0251- 659791. Aanmelding bij: Stichting Welzijn Castricum, Geesterduinweg 5 in Castricum, tel. 0251-656956. Meer informatie kunt u vinden op: www.nordicwalkingcastricum.nl en op: info@nordicwalkingcastricum.nl. CASTRICUM - In de gemeente Castricum zijn de volgende voorwer pen gevonden en verloren: Gevonden in Castricum. Duits ID- bewijs Linder, vijf sleutels aan Saab- hanger, bos sleutels met grijs beertje, blauwe pet, leesbril zwart montuur, fietssleutel met rood label, mapje met visitekaartjes onder andere Kamer, oranje trui, ziekenhuisdeken Lips BV. Gevonden in Limmen: Lichtbruin knuffelkonijn. Verloren in Castricum: vijf keer sleu tels, GSM Nokia 3410 blauw/wit, Nokia 35101 blauw, Motorola V620 zwart, gouden hanger hoofdje Ajey', pasjes en visitekaartjes Nebbeling, trouwring Sandra 14-02-03, kindertas roze prin- sessentas met inhoud, schoen zonne bloemmotief, gereedschapkoffer, zwar te fietstas met regenjas en laarzen, zeven keer portemonnee, herenspijker- jack, rood trainingsjack, twee keer duinkaarten, slaapzak blauw, witgou- den trouwring met diamantje, titanium leesbril grijs/blauw, damesleesbril don kerrood montuur. Het schoolplein van basisschool de Klimop is decor voor de opnames van de ANWB-commercial over de Trapvaardig training, (foto: UKP) CASTRICUM - „Neem twee setjes kleding mee en je fiets en zorg dat je om 09.30 op het schoolplein van de Klimopschool bent." Dat was de opdracht voor 25 kinderen uit Castricum op maandag 8 augustus. Ze waren figuranten in een tv-commercial van de ANWB voor de Trapvaardig- training. Drie dagen lang mogen ze genieten van de camera's die op ze gericht zijn, maar wel hun best doen op het fietsparcours. En dat blijkt niet altijd even makkelijk. Wikke van der Burg van 25 FPS Commercial Productions vertelt hoe een en ander in zijn werk gaat. „We maken opnames voor de ANWB die na-de zomervakantie een tv-spot gaat uitzenden in het STERblok. Het is bedoeld voor kinderen die naar het voortgezet onderwijs gaan. Kinderen van die leeftijd moeten zich wat meer in het verkeer gaan bewegen en kunnen via de ANWB en de basis school een training volgen en een Trapvaardig dipoma behalen." Fietsparcours Op het anders zo stille plein in deze zomervakantie is het dit keer een druk te van jewelste. Het begint al met de nodige geluidsauto's in de straat voor de school, op het plein loopt de 'crew' met headsets en meetapparatuur. Er wordt een huizenhoge kraan opgezet waar vanaf straks de camera zal gaan draaien. Op het plein is het fietspar cours zo goed als uitgezet. Binnen zit ten de jonge acteurs aan de soep en een broodje, sommigen doen een spelletje om de tijd te doden. Want deze ochtend zijn alleen nog maar de foto's voor de folder gemaakt. Binnen zit ook Ilona Sitskoorn van de ANWB. „We willen kinderen met deze training beter voor bereiden op de verkeerssituatie. We hebben kinderen gekozen uit groep acht van de basisschool. Wat motoriek betreft zitten die op het juiste niveau. Het gaat om dingen als met één hand kunnen rijden, omkijken zonder te gaan zigzaggen, tegen een schuine hel ling op kunnen fietsen; beheersing dus. In de training Trapvaardig leren ze die dingen. De ANWB heeft een speciaal lespakket samengesteld dat basisscho len gratis af kunnen nemen." Doorsnee van een klas Karin, casting director van Riedel Casting, heeft als taak het uitzoeken en begeleiden van de kinderen tijdens de opnames. We hebben 25 kinderen van groep acht van drie scholen uitgekozen, Visser 't Hooft, Klimop en de Sokkerwei (en één van de Toermalijn, red.). Het is een doorsnee van een klas. Ook spelen er een aantal leerkrachten mee. Gewoon mensen met een leuk lerarenhoofd." Farah (12), Stephanie (12) en Romany (10) vinden het wel leuk. „We moesten met onze fietsen een parcours fietsen. Slalommen om paaltjes en een acht draaien. Dat was wel lastig. Ook moesten we over een schuin plankje fietsen. En er komt een grote ster in de hoofdrol en wij op de achtergrond." De inhoud van de com mercial blijft nog even geheim, maar u hoeft niet lang te wachten. Vanaf 17 augustus is de spot tweeëneenhalve week lang te zien op de NIP-zenders Nederland 1,2 en 3. LIMMEN - Op zaterdag 6 augustus heeft op de Rijksweg, ter hoogte van de Zuidkerkenlaan, rond 18.30 uur een aanrijding tussen een auto en een bromfiets plaatsgevonden. Een 25-jari- ge man uit Beverwijk reed over deze weg in de richting van Alkmaar. Op het kruispunt met de Zuidkerkenlaan sloeg hij rechtsaf. Hij liet hierbij de bromfiet ster, een 37-jarige vrouw uit Alkmaar, die rechtdoor wilde rijden, niet voor gaan. Zij kwam ten val en had verwon dingen aan haar arm en been. CASTRICUM - Op zondag 7 augustus is een 16-jarige man uit Amsterdam rond 02.30 uur op de Dorpsstraat aan gehouden omdat hij werd verdacht van het mishandelen van een 18-jarige Castricummer. Deze man gaf aan dat een voor hem onbekend persoon had getracht om zijn mobiele telefoon te stelen. Toen hij deze met kracht vast hield, kreeg hij een paar stompen in zijn 'gezicht. Een portier van een uit gaansgelegenheid zag dit gebeuren en greep in. De politie kon de verdachte daarna aanhouden. De man krijgt een proces-verbaal. CASTRICUM - Op zaterdag 6 augustus is fond 23.30 uur een 17-jarige man uit Heemskerk aangehouden op de Dorpsstraat. Hij werd verdacht van het verstoren van de openbare orde in een discotheek. Bij zijn aanhouding beledigde de man de agenten en ver zette hij zich. De man wacht een pro ces-verbaal. CASTRICUM - Een 24-jarige man uit Dordrecht is zaterdag 6 augustus om 03.15 uur aangehouden op de Dorpsstraat omdat hij werd verdacht van het rijden met drank op. Uit de blaastest bleek dat hij ruim 1,5 keer teveel had gedronken. Hij kreeg een rijverbod en een proces-verbaal. CASTRICUM - De zomertijd is vaak komkommertijd voor veel kleine podia. En hoewel De Bakkerij de hele zomer gewoon open is, doet men ook daar wat de programmering betreft even rustig aan. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat er niets te beleven valt, want ook in de maand augustus is er bijvoor beeld minstens een keer per weekend livemuziek te beluisteren. Het Bakkerij-weekend opent ditmaal bij voorbeeld met de band Up To Zero, een energiek Helders trio dat muzikaal gezien laveert tussen emo, punkrock en hardcore. Als verwante bands noemen de drie jongens zelf combo's als het Alkalin Trio, Homegrown en Finch. Dj Jort zal het publiek opwarmen met muziek die in de stijl ligt van de optre dende band. Ook na het optreden is zijn muziek te horen. Benni Morri-avond Zaterdag is het Benni Morri-avond, vernoemd naar de bijnaam van de organisator van de avond, Bakkerij- vrijwilliger Bente Morsch. Bente paart een prettig gestoorde uitstraling aan een groot presentatietalent en geldt als presentator van bijvoorbeeld de regel matig terugkerende dierenkwizzen als een van de populairste vrijwilligers van De Bakkerij. Het is de eerste keer dat Bente een hele avond voor zijn reke ning neemt, en bezoekers die bekend zijn met bijvoorbeeld de alternatieve Kofvitok-avonden weten dat ze het onverwachte moeten verwachten. Een ding is zeker, een Benni Morri-avond staat garant voor veel plezier! Ook de komende paar weken zal De Bakkerij ook op zondag geopend zijn. De zon dagavond is inmiddels een welkom rustpunt voor met name de Bakkerij- vrijwilligers die er telkens weer voor zorgen dat er in het weekend een inte ressant, boeiend of inspirerend pro gramma wordt geboden. Natuurlijk zijn ook andere bezoekers op deze avond van harte welkom. Een plaatselijke Dj zal iedereen vermaken met een keur aan alternatieve muziekstijlen. De Bakkerij is te vinden aan het Bakkersplein 1 te Castricum. Op vrij dag- en zaterdagavond is De Bakkerij geopend van 21.00 tot 02.00 uur, en op zondag van 20.00 tot middernacht. Op zaterdag- en zondagavond is de toe gang gratis, op vrijdag bedraagt de entree 3,-. Leden van de Vereniging Vrienden van De Bakkerij betalen slechts 2,-. Naast het halen van een frisse neus, is de 'Gezins-Doe-Wandeling' vooral een actieve wandeling, (eigen foto) CASTRICUM - Met het hele gezin, of met vriendjes en vriendinnetjes erbij, de natuur van het mooie Noord- Hollands Duinreservaat in. Lekker wandelen, uitleg over planten en dieren en tegelijk héle leuke 'doe-dingen' doen. Neem vooral je goede humeur mee dan wordt het samen met de bos wachter van PWN een geslaagde tocht. Iedereen die een beetje van wandelen houdt, is welkom op 17 augustus, om 10.30 uur bij bezoekerscentrum De Hoep aan de Zeeweg in Castricum. De Gezins-Doe-Wandeling duurt onge veer twee uur. Inschrijven is noodzake lijk want het aantal plaatsen is beperkt. U kunt zich aanmelden via www.pwn.nl of het boekingsbureau, tel. 0800- 7966288. Langskomen bij De Hoep kan ook. Openingstijden: dinsdag tot en met zondag van 10.00 tot 17.00 uur. De kosten zijn 3,- per volwassene en 1,- per kind tot en met 12 jaar. Vooral actief Boswachter Marjolein: „Naast het halen van een frisse neus, is de 'Gezins- Doe-Wandeling' vooral een actieve wandeling. Niet zozeer wat betreft het aantal kilometers, want zo heel ver lopen we eigenlijk niet. Nee, het gaat er meer om wat je doet in de tijd dat je in het bos bent. Je leert iets over plantjes en beestjes, maar niet omdat de bos wachter een hele tijd staat te vertellen! Er is bijvoorbeeld een beestenspel, je maakt een natuurschilderij of een boompaspoort met een heuse 'vinger afdruk' van je favoriete boom. Je vindt veel 'huizen' in de duinen en ontdekt van wie ze zijn. En welk dier kwam er daarnet op dat pad voorbij? Kortom: er is genoeg te beleven en je verveelt je geen minuut, twee uur is eigenlijk veel te kort om alles te ontdekken!" Aanvullende tip: Trek kleding aan die tegen een stootje kan en stevige wan delschoenen. REGIO - Op 17 augustus zullen de omroepen van Heemskerk, Beverwijk en Castricum gezamenlijk een uitzen ding maken rondom Sail 2005. Ze doen dit rechtstreeks vanuit de grote sluizen van IJmuiden en mogen gebruik ma ken van een gebouw dat vlak naast de sluis staat. In het programma zijn vier verslaggevers op pad zowel rond de sluizen als op het water. Ook wordt er geluisterd naar vooraf opgenomen ver slagen die gaan over het leven en wer ken rondom de sluizen. Tevens is er iedere helft van het uur een speciaal Sail-nieuws. Het geheel wordt omlijst met passende muziek. De uitzending duurt van 06.00 tot 12.00 uur. Het wordt dus weer vroeg opstaan. Voor mensen die de omroepen niet kunnen ontvangen kan altijd via stream worden beluisterd. Beatradio verzorgt de web- stream tijdens deze uitzending zodat u alles kunt blijven volgen indien u bui ten het ontvangstgebied zit: www.beatradio.nl. Radio Castricum 105 105,0 fm www.castricuml05.nl. Radio Beverwijk 105,4 fm, www.radiobeverwijk.nl, Radio Heemskerk 107,4 fm www.radioheemskerk.nl (ook stream). CASTRICUM - Mevrouw Bakker organiseert op zaterdag 13 augustus van 11.00 uur tot 16.00 uur weer haar welbekende rommelmarkt op het ter rein van kinderboerderij 't Dieren duintje. Iedereen, jong en oud is wel kom om te komen snuffelen tussen oude en nieuwe spulletjes, die verkocht worden voor leuke prijsjes. De opbrengst van de verkoop is voor de verzorging van de dieren op 't Dieren duintje. Er is onder andere speelgoed, kleding, gereedschap, huisraad, glas werk, boeken en nog veel meer te koop. Diverse winkeliers in Castricum heb ben nieuwe spulletjes gedoneerd voor de verkoop. Komt u niet voor de rom melmarkt, dan bent u ook welkom om de dieren te bezoeken of de vlindertuin en boomgaard te bekijken. AKERSLOOT - Op het Alkmaarder meer, het Noordhollands Kanaal en het water bij de Woude is vrijdag 5 augustus in samenwerking met het KLPD een controle van waterverkeer gehouden in de middag en avond. Er zijn diverse schippers gecontroleerd op het gebruik van alcohol. Geen van hen bleek te veel te hebben gedronken. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten in Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris dhr. P. Kranendonk, Dampegheestlaan 33, 1906 WB Limmen, tel. 072 - 5054184 Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 en 19.00-20.30 woensdag 10.00-12.00 en 14.00-17.30 vrijdag 14.00-17.30 en 19.00-20.30 H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275/ fax 5054503, spreekuur op dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J!P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. ALKMAAR - De Stichting Rommelmarkten Egmond organiseer de het vorig jaar met veel succes een aantal rommelmarkten in de Watertoren in Egmond aan Zee. Het komend winterseizoen worden deze markten wederom gehouden maar nu in het Sportpaleis te Alkmaar. Het aan tal markten zal worden uitgebreid van zes naar acht. Het sportpaleis biedt ruimte aan ongeveer tweehonderd standhouders; kramen zowel als grond- plaatsen. Ook de parkeerproblematiek behoort bij het sportpaleis tot het ver leden. De markten vinden in principe plaats op de laatste zondag van de maand van september tot april, met een tweetal uitzonderingen. De data zijn: 25 september; 30 oktober; 27 novem ber; 18 december; 29 januari; 26 februa ri; 26 maart en 23 april. Verenigingen en dergelijke uit de De jeugdige tennissers bleven goedgemutst ondanks de regen, (eigen foto) gemeente Bergen blijven de mogelijk heid houden op de rommelmarkten te gaan staan op een door de stichting gra tis ter beschikking gestelde grond- plaats. Voor meer informatie blijft het bekende telefoonnummer 06-20114461 van de stichting beschikbaar. CASTRICUM - Vanaf 5 september moet u als inwoner van de kern Bak- kum en Castricum mogelijk uw groene of grijze bak op een andere dag dan gebruikelijk naar buiten rijden. De gemeente Castricum heeft een veran dering doorgevoerd in de huidige ophaalwijken. Een aantal wijken is samengevoegd en de ophaaldagen zijn daar aan aangepast. Dez^ verandering, die bij wijze van proef wordt ingevoerd, moet een meer efficiënte en goedkope re afvalverzameling opleveren. Zeer binnenkort ontvangen de inwoners die het betreft een nieuwe afvalkalender met daarin alle belangrijke informatie over de nieuwe regeling. Via deze infor matiepagina en www.castricum.nl wordt u op de hoogte gehouden. CASTRICUM - De door Radio Castricuml05 geplande live uitzending van de Zomerse 50 van 6 augusus is door het slechte weer uitgesteld naar zaterdag 13 augustus. De uitzending zou dit jaar live vanaf strandpaviljoen Bad Noord worden verzorgd. Maar in overleg is besloten om de uitzending een week uit te stellen in de hoop op beter weer. De zomerse 50 is een samenwerking tussen circa 130 lokale en regionale radiostations in Nederland en België. De luisteraar van deze stations konden op de website www.zomerse50.nl zijn/haar stem uitbrengen op hun per soonlijke favoriete zomerhits. Het resultaat is een bijzondere hitlijst met de vijftig heetste zomerhits. Dus kom nu zaterdag F3 augustus langs bij Strandpaviljoen Bad Noord aan het Castricumse strand om deze live uit zending mee te maken of luister naar de zomerse 50 op Castricuml05. Castricuml05 is te beluisteren In de ether (en op het strand!) op 105.0 FM. Via de kabel in Castricum en Bakkum op 104.5 FM en in Limmen, Akersloot en De Woude op 89.0 FM. Of kijk voor meer informatie over de zomerse 50 op internet: www.castricuml05.nl/ www.zomerse50.nl. EGMOND - Al weer voor de zesde keer werd het jeugdtennistoernooi gehouden in de week van maandag 25 juli tot en met zondag 31 juli op het park van T.C. Hogedijk. Een tennis- week waar zich ruim 120 kinderen uit de regio voor hadden aangemeld zal de geschiedenis in gaan als de week van Pluvius, de god van de regen heeft in een lange driezetter Sol de zonnegod verslagen. De weersvooruitzichten voor deze week waren dan ook zeer wisselvallig en daar moet je het als organisatie maar mee doen. Maandagmorgen begonnen om 09.00 uur de eerste wedstrijden en in de loop van de ochtend kon er niet meer verder gespeeld worden, pas tegen het einde van de middag kon nog een aantal par tijen gespeeld worden. Als je op zo'n eerste dag al veertig wedstrijden opnieuw moet plannen, dan kost dat heel wat geregel. Gelukkig hadden zowel de kinderen en ouders alle begrip, de kinderen konden zich tij dens het oponthoud bezighouden met tafeltennis, tafelvoetbal, darten of kaar ten. Toch werd er natuurlijk naar harte lust getennist als Pluvius even een plas pauze had ingelast, de poulewedstrij den moesten toch allemaal gespeeld worden voordat zaterdag met de kwart en halve finales begonnen kon worden. Finale weekeinde Het bowlen op woensdagmiddag en de geslaagde barbecue op vrijdagavond waren een welkome onderbreking en zorgden voor een kameraadschappe lijke sfeer tijdens de rest van de week. En dan het finale weekeinde, zaterdag morgen meteen al een uitdaging, zes partijen moesten uitwijken naar tv Wimmenum. De rest kon gelukkig wel op de Hogedijk gespeeld worden. Op zondag ging de jeugd om 10.30 uur naar het park: lekker windje, lekker buitje, en een lekker temperatuurtje (15 gra den). De ideale omstandigheden om 17 finales te spelen. Ouders met lange jas sen en paraplu's als toeschouwers bij hun kroost, die zich niet lieten intimi deren door deze herfstachtige omstan digheden maar vol overgave streden om de prijzen. Klokslag 17.00 uur werd het laatste winnende punt geslagen en zat het toernooi er op. Voor de prijsuit reiking en de verloting begon werd er nog een aantal mensen bedankt voor hun ondersteuning tijdens deze week. Uitslagen JE10:t 1. Max van Gelder, 2. Pim van Leeuwen, ME10:1. Danielle Heman, 2. Melissa Verhoeven, JD10: 1. Roy Twisk/Daan Groot, 2. Joris Kramer/Wouter Riedeman, JE12: 1. Daan Liefting, 2. Jorn Ranzijn, ME12: IMara v. Weele, 2. Bente Kruyswijk, JD12: 1. Dries Slop/Daan Liefting, 2. Arend Swart/Max v. Gelder, MD 12: 1. Kim Vlaanderen/Bente Kruyswijk, 2. Roos Admiraal/Suzette Haker, JE14:1 Rik Bilars, 2. Coen Akkerman, ME14: 1. Rowie Kouw, 2. Rosanne de Groot, JD14:1. Coen Akkerman/Lars Boekei, 2. Lex Smeding/Rik Bilars, MD 14: 1. Jolien Gul/Rosanne de Groot, 2. Rowie Kouw/Jorien Meijer, JE16: 1. Timon Priem, 2. Bas Ranzijn, ME16: 1. Eefje Swart, 2. Jette Frugte, JD16: 1. Nico Kruiver/Stephan Toby 2. Jim Zentveld/Jasper Dijkstra, JE18: 1. Huub de Boer, 2. Rick Rigbers, JD18:1. Nick Minneboo/Huub de Boer, 2. Boudewijn Slot/Roel Verburg, MD18: 1. Dieuwertje Slop/Eefje Swart, 2. Leonie vd Kamer/Jette Frugte.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 7