Graag Gedaan op de Uitmarkt if* K Flashing Heiloo nodigt u uit Zing mee met de Fifty Singers Nivon Heiloo: 60 jaar jong! Hou je van dieren? Kom bij Kids for Animals! Workshop in de bibliotheek van Evi Velders Het Licht: praktijk voor bewustzijnsontwikkeling "Het Licht" r Oratoriumkoor Nieuw Leven in Heiloo Regionale Thuiszorg: zorg voor jong tot oud Met 'Effect' volleyballen op de Uitmarkt Basketballvereniging Sportinstituut het Vennewater met demonstraties en spetterende acties! Spreekuur voor schrijvers op de Uitmarkt w Ter Coulsterkerk ook op de Uitmarkt UITKIJKPOST - 31 AUGUSTUS 2005 - PAGINA 10 Serveren, passen, smashen, een wed strijdje volleybal spelen in het centrum van Heiloo? Het kan ook dit jaar weer op de Heilooër Uitmarkt waar volley balvereniging Effect opnieuw met een stand en volleybalveld aanwezig is. Iedereen van jong (vanaf 5 jaar) tot oud kan een balletje meespelen. Meer weten over deze club? Bezoek dan eens hun stand. Ze staan op de parkeer plaats langs de Westerweg vlakbij het muziekpodium. Volleyballen moet je gewoon doen. Het lijkt in het begin wat moeilijk, maar al snel wordt het leuk om met elkaar die bal over het net te krijgen. Dat vooral kinderen gek op het spelletje zijn blijkt wel uit de hoeveelheid jeugdleden bij Effect. Geschoolde en enthousiaste jeugdtrainers, die ervaring op hoog niveau hebben, geven elke maandag training aan de jonge volleybalsterren. Heb je het spelletje eenmaal onder de knie, dan verleer je het nooit meer. Zo zijn de oudste nog spelende Effect leden inmiddels in de zestig. Uitmarkt volleybalprogramma Van 11.00 tot 16.00 uur kun je kijken en natuurlijk meedoen aan verschillende spelvormen. Zo is er: minivolleybal (nu ook voor kinderen vanaf 5 jaar), circulatievolley bal speciaal voor kinderen, de grote winkelwagenactie (maak kans op bij zondere volleyballen), wedstrijden en demonstraties. Gratis meetrainen in sporthal 'Het Vennewater' Kun je niet op de Uitmarkt zijn en je wilt toch eens meespelen? Kom dan eens naar sporthal Het Vennewater. Op de maandagavond wordt er vanaf 17.00 uur op meerdere velden tegelijk op ver schillende niveaus getraind. Afhankelijk van je leeftijd, niveau of ambities kun je als kennismaking gratis meetrainen met de mini's (onder 11 jaar), de jeugd, de dames, de heren of de 'old timers'. Competitie of recreatie volleybal is allebei mogelijk. Het com petitieseizoen begint in oktober en ein digt in april. In die periode worden in de regio wedstrijden gespeeld op dins dag of woensdagavond. Lid worden Wil je meer informatie over de club, of je opgeven als lid dan kan dat natuur lijk. Kijk dan eens op www.effectheiloo.nl. Bellen kan ook. Neem dan contact op met de secretaris P. Busink, tel. 072-5333992 of e-mail: pjl.busink@quicknet.nl. De basketballvereniging Flashing Heiloo staat ook dit jaar weer op de Uitmarkt. Deze vereniging bestaat dit jaar al dertig jaar en ieder jaar wordt daar weer door vele leden met plezier gebasketbald. Elk seizoen wordt er gespeeld voor verschillende kampioenschappen en afgelopen jaar hebben drie teams van Flashing Heiloo deze titel binnengehaald: het tweede seniorenteam, de junioren jongens en de mini's. De mini's is een enthousiaste groep kinderen tot 11 jaar, die het leuk vin den om met elkaar te sporten en actief bezig te zijn. Door een groep enthousiaste trainers worden bepaalde basketballtechnieken en balvaardigheden aangeleerd. Gedurende het jaar groeide het teamverband binnen deze groep en uiteindelijk behaalden zij het kam pioenschap. Voor deze leeftijdscategorie is Flashing Heiloo voor komend seizoen op zoek naar nieuwe leden. Ook voor de leeftijdscategorie tot 9 jaar is Flashing Heiloo op zoek naar nieuwe leden. Deze groep traint één keer per week. Tijdens deze training worden aan de hand van een leuke spelvorm bepaalde begrippen aangeleerd. Ook heeft Flashing Heiloo afgelopen sei zoen, voor het eerst sinds jaren, weer twee meidenteams binnen de gelede ren. Één groep in de leeftijdscategorie 12 tot 14 jaar en één groep in de leef tijdscategorie van 15 tot 19 jaar. Deze groepen groeien flink in aantal, maar kunnen natuurlijk altijd meer speel sters gebruiken. Zoek jij nog een leuke sport? Kom dan naar de stand van Flashing Heiloo op de Uitmarkt. Hier kun je nog meer informatie krijgen en kun je meedoen met verscheidene spelletjes. Al drie keer eerder traden de Fifty Singers op de Uitmarkt op. 'Nivon Natuurvrienden' is een landelijke vereniging voor natuur, cultuur en recre atie met meer dan 40.000 leden. In de Natuurvriendenhuizen -15 in Nederland en meer dan duizend elders in Europa - vinden Nivonleden een gastvrij onder dak. Naast reizen, zomer- en winterkam pen voor alle leden zijn er speciale pro gramma's voor ouderen en voor de jeugd. Op lokaal niveau verzorgen de plaatselijke afdelingen activiteiten voor leden en niet-leden. De afdeling Heiloo (circa 300 leden) biedt de leden de mogelijkheid deel te nemen aan alle landelijke activiteiten en gebruik te maken van de Natuurvrien denhuizen. Daarnaast heeft de afdeling zelf elk jaar een programma van lezingen, excursies en cursussen. Viering 60-jarig bestaan van de afdeling De afdeling Heiloo werd kort na het einde van de Tweede Wereldoorlog op gericht en viert in november haar 60ste verjaardag. Aan dit jubileum zal bijzon dere aandacht worden gegeven in de vorm van demonstraties, lezingen en workshops in het Open Huis voor belangstellenden en een grote feest avond voor leden en genodigden. Het nieuwe programma Het afdelingsprogramma voor het sei zoen 2005-2006 is gereed. Als gebruike lijk zijn er de dialezingen: 'Eilanden van de Middernachtzon', 'Fietsen in Polen', 'Verkade', 'Opgravingen in het stations centrum', excursies naar het distributie centrum van een supermarktconcern en naar het gemaal in Schermerhorn. Het seizoen begint met een wandelwëekend langs het 'Hanzestedenpad', en als het traditionele slot van het seizoen gaat de Wandeling over Gras langs de Fortenroutein de provincie Utrecht. Handvaardigheidscursussen Handvaardigheidscursussen zijn er zowel voor beginners als voor gevorder den. Naast de cursussen onder bevoegde (bege)leiding zijn er 'workshops' en 'cre atieve hobby-middagen' waar doe-het- zelvers aan de slag kunnen. Geologie De geologiegroep organiseert cursussen over schelpen en gesteenteherkenning, dialezingen over reizen naar de Kilimanjaro en de Filippijnen, over olie en aardgas in de Nederlandse bodem, en een stenenzoekexcursie naar het voor malige eiland Wieringen. Ook zullen de plannen worden bekend gemaakt over de volgende meerdaagse geo-reis: in mei 2006 naar de Pfalz in Duitsland. Nivon op de Uitmarkt Op de Uitmarkt is de afdeling Heiloo aanwezig met eigen informatiestands. Daar kan men terecht voor inlichtingen over de landelijke activiteiten en over het programma en de cursussen van de afdeling en van de geo-groep. Enkele cursusleiders geven demonstraties (zie ook de advertentie elders in deze krant). Aanvragen Het cursusoverzicht kunt u aanvragen bij de in de advertentie vermelde adres sen of meenemen tijdens de Uitmarkt. Voor algemene informatie: secretariaat, tel. 072-5333320. Ook dit jaar staat Sportinstituut het Vennewater weer op de uitmarkt. Wij zullen deze dag gebruiken om alle geïn teresseerden in sport, fitness en bewe gen in het algemeen te adviseren over de mogelijkheden bij Sportinstituut het Vennewater. Ook kunt u al uw vragen stellen over de buitensporten (moun- tainbiken, hardlopen, sportief wande len en nordic walking) die Sport instituut het Vennewater aanbiedt. Er is ook gelegenheid om eens zelf te erva ren hoe het is om te Nordic Walken, vraag hiernaar bij de stand! Om 14.15 uur zal Sportinstituut het Vennewater een spetterende demon stratie verzorgen van de nieuwste groepslessen; te weten Bodypump, Bodystep en Spinning. Tevens zullen zij deze dag verschillende acties hebben. Zo kunt u bijvoorbeeld 25 euro verdienen wanneer u zich inschrijft tijdens de uitmarkt. Ook kunt u meedingen naar de hoofdprijs van één jaar gratis sporten (zie de adver tentie verder in dit blad). Reeds meer dan 18 jaar is Graag Gedaan actief in Heiloo voor kleine klushulp aan alle ouderen boven 65 jaar, invaliden en chronisch zieken. Alleen al vorig jaar kwam Graag Gedaan meer dan duizend keer in actie. Maar er is altijd een behoefte aan nieu we vrijwilligers die mee kunnen helpen steeds weer hulp te kunnen bieden aan mensen die d.aar behoefte aan hebben, voor kleine klusjes waarvoor je niet direct professionele hulp kunt krijgen. Ook is snelheid vaak geboden en meestal kan Graag Gedaan dit voor elkaar krijgen. Het is zeer bevredigend werk dat door de 'klant' zeer op prijs wordt gesteld. Op de Uitmarkt kunnen 'sollicitanten' kennis maken met enkele van de mede- Het afgelopen halfjaar heeft de bekende dichteres Margreet Schouwenaar in samenwerking met de Bibliotheek Heiloo een poëzie- werkplaats ingericht in de biblio theek. In deze werkplaats kunnen bezoekers in het postvakje UIT eigen werk achterlaten dat vervolgens voor zien wordt van deskundig commen taar. Er liggen opdrachtkaarten om geïnspireerd aan eigen gedichten te werken, er ligt werk van cursisten dat bezoekers kunnen inzien en elke maand liggen er dichtbundels gekop peld aan een thema klaar om ingeke ken en geleend te worden. Deze acti viteiten worden tijdens de Uitmarkt in Heiloo op 3 september voortgezet. Margreet Schouwenaar is in de biblio theek aanwezig. Ze houdt daar een spreekuur waar amateur-schrijvers commentaar kunnen vragen op eigen werk. Daarnaast is er rond de klok van 11.00 uur in de bibliotheek de mogelijkheid deel te nemen aan een workshop waarin de deelnemers alleen, in groepjes en gezamenlijk werken aan een gedicht. Tijdens dit proces komen de verschillende aspec ten van poëzieschrijven aan de orde. Er zal ook informatie aanwezig zijn over de diverse activiteiten van Margreet Schouwenaar. Zo verzorgt zij op 13 september om 14.00 uur een workshop in de Bibliotheek Heiloo en geeft zij diverse schrijfcursussen, onder andere het maken van een her inneringsboek waarin levensverhalen het uitgangspunt vormen voor de schrijfopdrachten. Ook in de poëzie- groep voor gevorderden is plaats voor enkele nieuwe deelnemers. Kortom: reden genoeg om eens een kijkje te nemen op de Uitmarkt in Heiloo. Voor inlichtingen kunnen belangstellenden bellen: 072-5332418. werkers en meer informatie krijgen. Mevrouw Anneke van Assema is voor zitter en coördinator van de werkzaam heden. U kunt haar telefonisch berei ken op tel. 072-5334725. Aanmelden kan ook bij de Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. Zij hopen op vele nieuwe medewerkers. Kids for Animals is de jeugdclub van de Dierenbescherming en heeft tot doel kin deren respect en verantwoordelijkheid bij te brengen voor alle dieren. We heb ben de dieren van ons afhankelijk gemaakt, ze opgesloten in hokken en kooien met als gevolg dat we voor ze moeten zorgen ook als we geen zin en/of tijd hebben, ook als het regent. Daarnaast zijn er gelukkig ook nog 'wilde' dieren, maar ook zij zijn in grote mate van ons afhankelijk, we bouwen hun leefgebied vol, maken wegen dwars door hun leefgebied heen en gooien overal rommel neer. Regelmatig worden we ook opgeschrikt door mishandeling van dieren. Zo erg zelfs dat je je afvraagt hoe mensen tot zo iets kunnen komen. Nog steeds zijn er ouderwetse circussen met wilde dieren, die, alsof de tijd heeft stil gestaan, de die ren in kleine wagens van hot naar her sle pen. Vroeger zag je zulke dieren nooit, tegenwoordig zien we deze dieren liever in een natuurfilm, in de omgeving waar ze echt zichzelf kunnen zijn. Een olifant is nu eenmaal niet gebouwd om op twee poten te staan en een tijger springt echt niet voor zijn plezier door een brandende hoepel. Alleen als het publiek weigert zo'n ouderwets circus te bezoeken zal hieraan een einde komen en wordt een bezoek aan een circus, zoals Cjrque du Soleil, een feest. Op de Uitmarkt verza melen de Kids handtekeningen tegen wilde dieren in het circus. De jeugdleden van de dierenbescher ming zijn echte dierenvrienden en doen er alles aan om voor de dieren op te komen. Zij houden spreekbeurten over dieren en de Dierenbescherming en ver zamelen handtekeningen tegen allerlei wantoestanden. Zo'n vijf keer per jaar wordt een activiteit georganiseerd. Vorig najaar is er een Safari gehouden in de Tuin van Kapitein Rommel in Castricum, De Fifty Singers is een zanggroep van al wat oudere dames en heren die gedu rende negen maanden per jaar (septem ber tot en met mei) elke dinsdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur bijeenkomen in de grote zaal van de Stichting GZZ (voorheen Willibrordusstichting). Daar zingen ze, onder de bezielende lei ding van Lönneke Lute, bij wijze van spreken 'de sterren van de hemel'. Behalve bekende Nederlandse liedjes zingt het (uit meer dan honderd leden bestaande) koor ook Engelse, Franse, Duitse, Zuid-Afrikaanse en zelfs Spaanse liedjes. De liedjes zijn van een zeer uiteenlopend soort maar allen heb ben ze gemeen dat ze heel goed in het gehoor liggen en dat de leden ze met veel plezier zingen. Het seniorenkoor bestaat nu precies vier jaar en gaat dus nu zijn vijfde sei zoen in. Al drie keer eerder traden de Fifty Singers op de Uitmarkt op en vorig jaar oktober deed het koor nog mee aan een benefietconcert voor de stichting 'Hart voor Polen'. Ook treedt het koor in de kersttijd op verzoek op bij verzorgingshuizen om daar bekende kerstliederen ten gehore te brengen. Veel inwoners van Heiloo hebben dus al kennis kunnen maken met dit fan tastische en enthousiaste koor. Alleen al vorig jaar kwam Graag Gedaan meer dan duizend keer in actie, (archieffoto: Mario Sacksioni) In de bibliotheek wordt er van 11.00 tot 12.30 uur door Evi Velders een work shop gegeven voor kinderen, ouders en grootouders. Het thema is: 'Met muziek, dans en spel door Europa'. Er liggen niet alleen een aantal liedjes, dansen en spelletjes, maar ook leuke instrumenten en materialen in de kof fer klaar. Iedereen is uitgenodigd om mee te gaan op ontdekkingstocht. Of op een reuze parachute naar Griekenland, even langs gaan bij de schoenmakers in Polen of op visite bij zingende koks in Italië... er valt vast en zeker een heleboel te beleven. Stap maar in! Evi Velders is docente 'Muziek en Beweging'. Zij geeft al jaren muzikale en dansante vorming, drama, spel en beweging aan kinderen, volwassenen, gehandicapte mensen en senioren. Haar belangstelling gaat uit naar het werken met gemengde groepen op een laagdrempelige en belevingsechte ma nier. In samenwerking met de Stichting Ouderenwerk Heiloo begeleidt zij in het Trefpunt vakantie-activiteiten en de cursus 'Bewegen met Plezier' voor (groot) ouders en (klein)kinderen. Daarnaast is zij bezig met het opzetten van 'rondomdans', een cursus creatief dansplezier voor kinderen. praktijk voor bewustzijnsontwikkeiing maken met de aarde. De aarde die ons voedt en draagt. De aarde die onze kracht kan bekrachtigen!" Iedere maand is er voor volwassenen rond het tijdstip van volle maan een volle maan meditatie rond een bepaald thema. Met volle maan mediteren mil joenen mensen op aarde, waardoor een krachtig groepsveld gecreëerd wordt. „Door jouw energie aan dit groepsveld mee te geven kun je een daadwerke lijke bijdrage leveren om vrede op aarde te creëren." De volle maansmedi- taties zijn afzonderlijk te volgen. Voor meer infomatie en/of opgave kun je natuurlijk terecht op de Uitmarkt of even bellen naar Marion Mol-van Schagen, tel. 072-5334703. Op een reuze parachute naar Griekenland, even langs gaan in Polen of op visite bij zingende koks in Italië? met Kerstmis zijn er hele mooie dier vriendelijke kerstmenu's gemaakt, in maart zijn ze met z'n allen naar het Dierenasiel geweest, in juni zijn ze op vleermuizen-expeditie geweest in het Heilooër bos en in september gaan de kids naar het strand waar ze alles leren over wat er te vinden is, maar ook wordt er zwerfvuil opgeruimd en een 'schand(e)paal' van gemaakt. Op de Uitmarkt staan de Kids for Animals met een kraam vol informatie en kunt u de plakboeken inzien van wat ze zoal hebben gedaan de afgelopen tien jaar. Lid worden kost tien euro per jaar, daar voor krijgen de kinderen vier keer per jaar een tijdschrift en mogen ze gratis meedoen met de georganiseerde acti viteiten. En mocht u na het lezen van dit stukje denken: Daar wil ik ook bijhoren; meld u dan aan als vrijwilliger! Tel. 072- 5336180 (Hinke Geutskens). Ook dit seizoen biedt Het Licht weer een aantal interessante cursussen voor jong en oud op het gebied van bewust zijnsontwikkeling aan. Zo is er voor de jeugd vanaf 7 jaar een achttal medita tiebijeenkomsten met als thema 'Met je voeten op aarde komen'. Door de oefe ningen kunnen de kinderen inzicht krij gen in zichzelf en in de situaties die zij tegenkomen. Zelfvertrouwen en zelf acceptatie zijn hier de sleutelwoorden. Voor kinderen vanaf 10 jaar zijn er drie bijeenkomsten met als thema 'Kom in je kracht'. Aan de hand van spel, medi tatie en creativiteit maak je opnieuw contact met je innerlijke kracht, waardoor je steviger in je schoenen staat. Tenslotte is er voor kinderen vanaf 7 jaar de cursus 'Massage voor én door kinderen'. In deze cursus wordt met name aandacht geschonken aan je eigen grenzen leren aangeven. Door aan te raken en aangeraakt te worden kun je je bewust worden van wat je wel én niet wilt in contact met de ander. Voor de volwassenen staan er dit sei zoen twee nieuwe cursussen op het pro gramma: 'Contact met je temper en 'Kom in je kracht!' Marion Mol legt uit: „In 'Contact met je tempel' maak je op een dieper niveau contact met je lichaam. Je wordt je bewust van wat er in je leeft en wat jouw lichaam jouw te vertellen heeft. Er wordt gewerkt met lichaamswerk en meditaties. In 'Kom in je kracht' wordt er door middel van lichaamswerk, ademhalingsoefeningen, meditaties en creativiteit aan het her vinden van innerlijke kracht gewerkt. Door in de oefeningen contact te Niet alle inwoners van Heiloo weten dat onze gemeente, naast diverse muziekgezelschappen en koren, ook een oratoriumkoor kent. Zij willen u graag daar iets meer over vertellen. Bij de stand op de Uitmarkt kunt u ook naar ze luisteren; weliswaar niet 'live' maar via cd-opnamen die van het laatste concer ten zijn gemaakt. Het koor bestaat al zestig jaar, het is kort na de bevrijding opgericht en kreeg toen de naam: 'Nieuw Leven'. In de loop van de jaren heeft het zich ontwikkeld tot een echt oratorium koor, dat zich toelegt op het zingen van de grote klassieke werken. Zo hebben zij anderhalf jaar geleden de 'Messiah' van Handel uitgevoerd en dit jaar een Mozartconcert gegeven. Nu studeert het koor voor het jubileumconcert de 'Nelsonmesse' van Haydn in onder lei ding van dirigent Jan Herman Ploeg. Het koor bestaat uit ongeveer zestig per sonen. Er wordt wekelijks op de dins dagavond gerepeteerd in de Ter Coulsterkerk. Tijdens die avonden wordt hard gestudeerd, maar er is ook tijd voor gezelligheid en onderling contact. Wilt u wat meer over het koor weten, kom dan naar de stand op de Uitmarkt. Wilt u nu direct al wat meer informatie, neem dan contact op met het secretari aat: mevrouw C.C. Groot, De Kwekerij 23 in Heiloo, tel. 072-5333063 of bezoek de website: www.oratoriumkoorheiloo.nl (binnenkort operationeel). Als organisatie die midden in de Heilooër maatschappij staat, mag Regionale Thuiszorg zeker niet ontbre ken op de Uitmarkt, het jaarlijkse middelpunt voor actief Heiloo! Uitgangspunt van Regionale Thuiszorg is: de zorg en diensten organiseren dichtbij de mensen die deze nodig heb ben, om op die manier zo goed moge lijk in spelen op hun specifieke zorg vragen. Wie gezond is en middenin het leven staat, staat er misschien niet zo bij stil. Ter Coulster is de Protestantse Kerkgemeenschap in -Heiloo en de 'open herberg' is de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg en tijdens de jaar markt zijn ze aangelegen buren. Het present zijn van de Ter Coulster bestaat uit twee kramen met folders, boeken, klein materiaal, deels om weg te geven of misschien een kleine bijdra ge voor het goede doel. De buurkraam presenteert foto's uit heden en verle den, schilderijen etcetera. Waarom Ter Coulster er ook staat is om u hun gebouw van binnen te laten zien. Er is daar (natuurlijk gratis) koffie of thee (en laat de eigengebakken cake u goed smaken) en limonade. De gastda- mes en -heren ontvangen u en willen u eventueel iets over en van de kerk ver tellen. Ook is er een quiz over de kerk en het gebouw in verleden en heden. U weet misschien dat protestants eerst katholiek was, zo ook de Ter Coulsterkerk die tot voor kort de Moeder Gods kerk heette, en daar hebt u al het eerste goede antwoord op een van de vragen. Het nieuwe orgel in de ter Coulsterkerk (als u het antwoord weet van de kostprijs, hebt u al weer een goed antwoord is die dag ook te beluisteren en de cantorij zingt van 11.00 tot 12.00 uur. Weet u hoeveel leden? Juist ja! De eerste orgelbespeling begint om 10.00 uur en verder wordt het orgel bespeeld door Dub de Vries uit Zaandam en wel van 12.30 tot 13.30 uur en door Wim Broer uit Alkmaar die u muzikaal doet vertoeven in de kerk van 14.00 tot 15.00 uur. Dominee Robert Blaauw meent zo een kleine bijdrage te hebben voor het suc ces van de jaarmarkt, en heet u van harte welkom. Toch kan het iedereen overkomen: van wege ziekte of leeftijd is (tijdelijk) zorg of begeleiding nodig. Regionale Thuis zorg biedt die zorg, voor jong tot oud, thuis in de vertrouwde omgeving, door professionele en betrokken medewer kers. Naast huishoudelijke hulp en hulp bij dagelijkse persoonlijke verzorging, zoals wassen en aankleden, of aan- en uittrekken van steunkousen, levert Regionale Thuiszorg ook ondersteu nende begeleiding. Activiteiten die een goede dagindeling en deelname in de maatschappij bevorderen zoals wande len, zwemmen, het begeleiden van een bezoek aan de huisarts of aan familie of het gezamenlijk uitvoeren van het huis houden zijn hier voorbeelden van. Ook begeleiding, advies, instructie en voor lichting op diverse gebieden, door de medewerkers van Regionale Thuiszorg, is voor iedereen mogelijk. Bijvoorbeeld: advies en voorlichting door specialistische verpleegkundigen op vele vakgebieden, zoals hart- en vaatziekten, reuma, diabetes, wond- en stomazorg en oncologie. Al jarenlang is Regionale Thuiszorg 'thuis' in Heiloo. Het regiokantoor voor regio Zuid bevindt zich aan de Nijverheidsweg 33 (Industrieterrein Oosterzij). Binnen regio Zuid vallen de plaatsen Heiloo, Limmen, Akersloot, Castricum, Bergen, de Egmonden en Schoorl. Het regiokantoor op de Nijver heidsweg is de uitvalsbasis van de drie zorgteams (zo'n 180 medewerkers) die huishoudelijke, verzorgende en (speci alistische) verpleegkundige zorg verle nen bij mensen thuis in Heiloo, Limmen, Akersloot en omgeving. Zoals het spreekuur van de diabetesverpleeg- kundige en de diëtiste, en planning van de zorg: welke medewerker gaat naar welke cliënt? Verder zijn er de admi nistratieve ondersteuning en de mana gers van de verschillende teams gehuis vest. Vragen over thuiszorg of over de pro ducten en diensten van Regionale Thuiszorg? Stel ze gerust aan de mede werkers die op zaterdag 3 september aanwezig zijn in de bibliotheek en die duidelijk herkenbaar over de Uitmarkt lopen! Bellen met Regionale Thuiszorg kan ook: tel. 072-5127127, of kijk op www.regionalethuiszorg.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 10