iwmÊÊmm Timmerfabriek Molenaar viert het 20 jarig bestaan in Akersloot Stijf van de stress maar Dol-gelukkig i i I mededeling Nieuw cursusjaar bij Modevakschool Wilma Hoebe Keer op Keer schenkt weer Loop/bewegingsgroep in natuur Zelfwaardering kan je leren bij Centrum Meander tÈ L 1 T 1 E Introductiecursus Filosofie en Meditatie Cursus haarknippen start in september UITKIJKPOST - 31 AUGUSTUS 2005 - PAGINA 6 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 65 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. HEILOO vervolg van pagina 4 (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te ver lenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan schriftelijk ziens wijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Uitbreiden R.K. Begraafplaats aan de Westerweg (art. 19, lid 2 Wet R.O.) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijk heid, als omschreven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het voorgenomen plan van het parochiebestuur van de R.K. Willibrorduspa- rochie voor de uitbreiding van de begraafplaats 'de Willibrordushof aan de Westerweg 267 te Heiloo. De uitbreiding vindt plaats op het stuk grond ten noorden van de huidige begraafplaats. Aan de westzijde wordt de begrenzing gevormd door de Geestakker en aan de noordzijde door de Kloosterhof en het kerkgebouw van de Willibror- duskerk. Het voorgenomen plan is gelegen in het geldende bestemmingsplan 'Stations omgeving' en gesitueerd op gronden met de bestemming 'Begraafplaats' met de daarbij behorende bouwwerken alsmede voor behoud, versterking en/of herstel van de landschappe lijke waarde van de op deze gronden aanwezige houtopstanden. Medewerking kan worden ver leend door middel van het verlenen van een aanlegvergunning met toepassing van de hier boven genoemde vrij stellingsprocedure. Ter inzage Bovengenoemd plan ligt met het ontwerp besluit en de de daarbij behorende stukken van donderdag 1 september tot vrijdag 14 oktober 2005 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden na telefonische afspraak met een medewerker van de publieks balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld plan vrijstelling en aanlegver gunning te verlenen zowel mondeling als schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethou ders zijn de hieronder vermelde bouw- en sloopvergunningen verleend. Heerenweg 199, reg.nr. 2005/0177 aanbrengen reclame (neon lichtbak) verzending: 24 augustus 2005 Heerenweg 199 A, reg.nr. 2005/0141 ged. veranderen winkelgebouw (plaatsen geldautomaat) verzending: 24 augustus 2005 Kennemerstraatweg 464, reg.nr. 2005/0166 veranderen gezondheidszorggebouw in 39 koop appartementen (paviljoen Cornelius) verzending: 23 augustus 2005 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzen ding van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Deze datum verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedei send belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Wenst u informatie óver één van de genoemde plannen, dan kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Ir, oonomgeving Ruimactie (brom)fïetswrakken NS Station Heiloo In en rondom de stallingen bij het NS Station Heiloo worden regelmatig (brom)fietswrakken aangetroffen. Zeker gezien de huidige bouwacti viteiten in het stationsgebied en de beperkte stallingsruimte is dit een ongewenste situatie en om die reden verwijdert de gemeente Heiloo periodiek wrakken van fietsen en bromfietsen. Op grond van artikel 5.1.11, lid 1 en 2, van de Algemene Plaatselijke Verordening is de gemeente gerechtigd foutief geplaatste (brom)fietsen en (brom)fietswrakken weg te halen. Ruimactie vanaf 5 september Van 5 tot en met 9 september 2005 (week 36) gaat de gemeente (brom)fietswrakken voorzien van een sticker met de waarschuwing dat het wrak binnen enkele dagen wordt verwijderd. De eigenaren hebben dan alsnog de gelegenheid hun bezit zelf mee te nemen. Staan de (brom)fietswrakken er na enkele dagen nog, dan haalt de gemeente ze weg. Gedurende een periode van 14 dagen na het verwijderen van het wrak kan de eigenaar deze tegen betaling van een boete van 12,00 ophalen bij de afde ling Beheer Openbare Ruimte van de gemeente aan het Rosendaal 2 in Heiloo. Er is sprake van een (brom)fietswrak, ais het: - in onvoldoende staat van onderhoud verkeert (er is niet meer mee te rijden) - in verwaarloosde toestand verkeert (er is lang niet meer op gereden, de voormalige eigenaar heeft er kennelijk afstand van gedaan) - een geringe economische waarde heeft (er moeten meer kosten worden gemaakt voor het opknappen dan de waarde van de (brom)fiets is) Fietsenstalling bij De Kreek In verband met de bouwactiviteiten aan de oostzijde van het station zijn de fietsenstal lingen verplaatst naar de overzijde van de Stationsweg, bij De Kreek. Reizigers die vanuit Heiloo Oost komen, worden dringend verzocht hun fietsen in de fietsenstallingen bij De Kreek te plaatsen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P.M. van der Last, veiligheidscoör dinator, afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 44. ededelingen Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is aan de vol gende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. - KWF Kankerbestrijding in de periode van 4 tot en met 10 september a.s\ De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Vergunning vreugdevuur Burgemeester en wethouders van Heiloo ver lenen vergunning voor het ontsteken van een vreugdevuur bij de afsluiting van het jaarlijkse jeugdfestijn Timmerdorp op vrijdag 2 september a.s. om 20.00 uur op het voorste veld van het evenemententerrein Noorderneg. Dit op grond van artikel 5.5.1 van de Algemene Plaatselijke Verordening. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 68. Vergunning Uitmarkt De burgemeester van Heiloo verleent vergun ning tot het houden van een Uitmarkt als startpunt van een nieuw seizoen met educa tieve, sociaal-culturele en recreatieve activiteiten op zaterdag 3 september a.s. van 11.00 tot 16.00 uur. De Uitmarkt bestaat uit ongeveer 45 kramen, in en rond de openbare bibliotheek. Wegafsluiting Op zaterdag 3 september a.s tussen 08.00 en 17.00 uur wordt het gedeelte van de Westerweg vanaf de hoek Rabobank tot en met het parkeer terrein tegenover de Willibrorduskerk afgesloten voor alle verkeer. De kruising met de Stations weg blijft open. Vanaf vrijdag 2 september 17.00 uur tot zaterdag 3 september 17.00 uur geldt tevens een parkeerverbod op de parkeerter reinen naast en tegenover de Willibrorduskerk. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van de afdeling VROM, telefoonnummer (072) 535 67 63. Tijdelijke wegafsluiting De Omloop Van 30 augustus tot en met 2 september a.s. vindt op het terrein aan De Omloop weer het Timmerdorp plaats. Om kinderen die met de fiets komen veilig De Omloop over te laten steken, zet de organisatie verkeersregelaars in. Deze verkeersregelaars zijn herkenbaar aan hun oranje hesjes. Uit veiligheidsoverwegingen wordt op don derdag 1 september (17.00-19.00 uur) en vrijdag 2 september (vanaf 20.00 uur) een gedeelte van De Omloop tussen Het Maalwater en de Spillaan afgesloten voor doorgaand verkeer. Dit wordt met borden aangegeven. De aanliggende woningen en het parkeerterrein HSV blijven bereikbaar. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van de afdeling VROM, telefoonnummer (072) 535 67 63. HEILOO Muziekapparatuur en sieraden gestolen uit woning HEILOO - Zondagavond ontdekte de bewoner van een woning aan de Kandelaar dat er was ingebroken. Vermoedelijk is men in het huis geko men met gebruik van een valse sleutel. Er kon nog niet precies worden vastge steld wat er precies is weggenomen. In ieder geval mist de bewoner een dvd- speler een verschillende sieraden. Rijden onder invloed HEILOO - In de nacht van dinsdag op woensdag 24 augustus werd op de Dokterslaan een 24-jarige bestuurder van een personenauto uit Alkmaar aangehouden. Agenten constateerden dat de man alcohol had gedronken. Hij wilde echter niet meewerken aan een blaasproef. Ook nadat van hem was gevorderd om daaraan mee te werken bleef hij weigeren. Het rijbewijs van deze bestuurder is ingevorderd. Brand in camper zorgt voor veel schade HEILOO - In de nacht van maandag op dinsdag 23 augustus omstreeks 03.00 uur hoorden bewoners van een woning aan de Noordergeeststraat een aantal harde knallen. Toen zij naar bui ten gingen zagen zij dat een camper die geparkeerd stond in een carport van de buren in brand stond. Kort daarop sloeg de brand over naar een schuurtje in de tuin en een grote schuur van een andere woning. De brandweer kon niet voorkomen dat zowel de camper als de berging en schuur door het vuur wer den vernield. In de grote schuur bevon den zich een 20-tal duiven die de brand niet hebben overleefd. Over het ont staan van de brand is op dit moment nog niets bekend. Vernieling personenauto HEILOO - In de nacht van zaterdag op zondag 21-22 augustus werd een personenauto vernield die op de Wentholtlaan stond geparkeerd. Van de betreffende personenauto van het merk Seat Type Leon werd een van de buitenspiegels vernield. Parkeercontrole HEILOO - Woensdagmiddag 24 augustus werd tussen 14.00 en 15.00 in het parkeerzonegebied van de Raadhuisweg, Schoollaan en Willibrordusweg gecontroleerd op het gebruik van de blauwe parkeerschijf. 14 Bekeuringen werden uitgeschreven voor het niet gebruiken van de par keerschijf. Vernieling personenauto's HEILOO - Van een grijze Opel Aguila werd in de nacht van zondag op maan dag 21-22 augustus een buitenspiegel vernield. De auto stond geparkeerd op Het Veld. In dezelfde nacht werd op de Ewisweg ook een personenauto ver nield. Van de auto, een paarse Mitsubishi type Charisma werd ook een buitenspiegel vernield. De eige naar had de buitenspiegel uit voorzorg ingeklapt. Dit heeft de vernieling niet kunnen verhinderen. Inbraak in personenauto HEILOO - Op de Harrelaers werd in de nacht van zondag 21 op maandag 22 augustus in een personenauto van het merk Volvo, type V70 ingebroken. Door het inslaan van een portierruit wist men zich toegang tot de auto te verschaffen. Vanaf het dashboard werd een GPS scherm weggenomen. Verder werd uit de auto ontvreemd de afstandsbediening van het GPSsysteem alsmede een GSM. Alweer een Limmer bedrijf weg uit het dorp AKERSLOOT - Sinds januari van dit jaar is Timmerfabriek Molenaar gevestigd aan de Boekei langs het Noord-Hollands kanaal. Eigenaar en oprichter Ber Molenaar is eind juli nog één van de weinigen die ter plekke is om het een en ander te vertellen over het ontstaan en geschiedenis van dit bedrijf, de vakantieperiode heeft namelijk ook hier zijn intrede gedaan. Ber is een geboren en getogen Limmer, en vanaf zijn jeugd geïnteresseerd in het edele timmervak. Hij heeft altijd het idee gehad om ooit voor zichzelf te beginnen. Na 12 jaar bedrijfsleider bij een timmerfabriek in IJmuiden te zijn geweest, bedacht hij aan die wens gehoor te geven. Op 1 september 1985 gaf hij volgens eigen zeggen alle sociale zekerheid op, en startte Machinaal Timmerbedrijf Molenaar aan de Visweg te Limmen. Na 1,5 jaar verhuist het bedrijf naar de Rijksweg te Limmen. Op dit moment telt het bedrijf 15 man per soneel inclusief degene op kantoor. Ook twee van zijn zoons zijn werkzaam in het bedrijf, de één op kantoor en de ander als ambachtsman op de werkvloer. Het bedrijf maakt alles van hout; kozijnen - ramen - deuren en trappen. Voor 90% voor aannemers van grote bouwbedrij ven tot eenmansbedrijven. Panden van Utrecht tot Den Helder hebben een trap, kozijn, raam of deur van Molenaar in huis. Van gewoon timmerwerk tot monumentenzorg. Molenaar werkt namelijk ook aan 16e eeuwse pandjes in de Jordaan in Amsterdam. „Zo hebben we een keer een rechterdeur gemaakt die precies op de linker moest lijken. Echt authentiek en prima gelukt." Van de oude stempel Ber ziet zichzelf nog als iemand van de oude stempel. „Ik heb geen computer op mijn bureau (wel een laptop) en heb wel een mobiele telefoon maar die staat bijna nooit aan. Ach, ze weten me even goed wel te vinden. Er wordt steeds meer met de computer getekend, en gemaakt in de timmerindustrie, maar er blijft altijd nog wel handwerk. Het com puter gestuurde heeft ook bij Molenaar zijn intrede gedaan. Dat vraagt ook ken nis en vakmanschap. Waar kozijnen vroeger onbehandeld werden afgele verd, komen die nu gegrond (grondverf) uit de fabriek rollen, ramen en deuren afgemonteerd en met politiekeurmerk." Al het goede uit het lijf gehaald Eigenaar Ber heeft in de loop van de jaren veel geleerd. „Ik heb zoveel prak tijkervaring opgedaan, zowel in de bouw als in de timmerfabriek. Je blijft groeien, je maakt fouten maar je wordt er sterker van. De jongere garde moet je blijven sturen, leren hoe een aannemer het wil hebben of tips geven aan de aannemer. Je bent toch een soort verlengstuk van een bouwbedrijf. Onze faam bestaat er dan ook uit dat we altijd goede oplossin gen aandragen die vaak ook nog eens financieel aantrekkelijk zijn. Het belang rijkste heb ik toch altijd plezier in je werk gevonden. Ik heb al het goede uit mijn lijf gehaald, wat erin zat. Ik heb wel altijd de lat hoog gelegd, soms kon het CASTRICUM - In de laatste week voor de officiële opening was het nog flink aanpoten voor 'Buffelaar' Bill Flapper, de klussende wederhelft van Dolinda. Zes weken vakantie offerde hij probleemloos op om voor zijn ondernemende echtgenote een prachtige damesmodezaak voor een maatje méér te realiseren. Afgelopen zondag straalde hij dan ook minstens als zijn vrouw. Gesteund door hun kin deren Suze, Kim en Thijs, die zich tij dens de verbouwing ook al niet onbe tuigd lieten, vierden zij de opening van Dollie's Fashion. Kennelijk heeft Dolinda goed aange voeld dat er behoefte is aan trendy en betaalbare mode voor volslanke dames want, het bruiste zondag van het leven aan de Dorpsstraat in Castricum. Met een door vriendinnen en bekenden gelopen modeshow over een echte catwalk luidden vrolijke klanken van swingende muziek een nieuw tijdperk in voor damesmode in de maten 42 tot en met 58. Een hapje en een drankje verstevigden de lef van de modellen die wel degelijk 'top' waren op hun eigen manier. Dolinda zelf bereikte pas in de loop van de mid dag het punt waarop ze begon te gelo ven dat het allemaal écht waar was dat er zo veel mensen wilden komen kij ken naar haar Dollie's Fashion. En betaalbaar is het ook nog. In een spijkerbroek voor 39 euro of een nieu we outfit voor nog geen 100 euro wil iedereen wel gezien worden als het lekker met de mode meegaat. In de jongste onderneming van Castricum kan dat nu. Dollie's Fashion is te vin den aan de Dorpsstraat 23 in Castricum en is geopend van dinsdag tot en met zaterdag. Wie echter liever in alle rust winkelt kan een afspraak maken voor persoonlijke openingstij den. Bel daarvoor even met Dolinda, tel. 0251-654020. EGMOND - Door middel van de introductiecursus Filosofie en Meditatie wil de Stichting Filosofie en Meditatie mensen helpen hun weg te vinden in de prachtige filosofische tradities van Oost en West en hen aanmoedigen de gemeenschappelijke wetten en principes naar, het dagelijks leven te vertalen. Door inzicht en oefening kan men de aangeboden leerstof beoordelen op zijn praktische bruikbaarheid. De cursus start op donderdag 29 september, van 20.00 tot 22.00 uur, aan de Herenweg 270 in Egmond aan den Hoef. Bijdrage per trimester is 60,= 50,= laag tarief) 2,50 per keer voor koffie, thee en een drankje na afloop. Opgave/, inlichtingen: Secretariaat Stichting Filosofie en Meditatie, tel. 072-5070760, e-mail info@cynham.nl, website www.cynham.nl. HEILOO - Beschik je over een eigen naaimachine en wil je die weer eens gebruiken? Danckaerts Modevak school Wilma Hoebe" biedt volgend cursusjaar vanaf september weer lessen in knippen en/of patroontekenen en naaien onder deskundige begeleiding. Ook zijn de lessen te volgen alleen voor de aparte moeilijke kneepjes van het vak, of alleen patroontekenen, dit alles zonder examendoel. Wil je meer informatie of je nu al aanmelden? Bel dan naar 072-5335893. Zie ook de advertentie, elders in deze krant. HEILOO - Het bestuur van de stich ting Rolstoelbus Heiloo en omstre ken is blij verrast met een schenking van Keer op Keer. Voor de aanschaf van de nieuwe rolstoelbus en dan vooral voor de bevestiging van de rol stoelen in de bus hebben zij een bij drage gekregen van 1000 euro. De stichting Rolstoelbus Heiloo is heel blij dat er in Heiloo zo veel mensen zijn die Keer op Keer steunen met het schenken van diverse overtollige goe deren en weer andere mensen blij maken met een leuke aankoop. De stichting Rolstoelbus Heiloo plukt er zo ook de vruchten van, immers ook zij draaien geheel zonder subsidie en proberen voor de mindervalide medemens een oplossing te geven in hun vervoersproblemen. BAKKUM - Lekker in de natuur bewegen, zonder prestatiedruk en moeten, maar met willen en genieten. Echt een moment voor jezelf! Er wordt gebruik gemaakt van verschillende bewegingsvormen. Een mengeling van tai chi, qi-gong, yoga, ademhalings - en ontspanningsoefeningen die met ver schillende manieren van lopen een afwisselend geheel vormen. Door het afwisselen van inspanning met ont spanning ontstaat een gevoel van vita liteit. Gebleken is dat het een prima manier is om te leren luisteren naar het lichaam. We leven in een maatschappij waar we vooral met ons hoofd bezig zijn, het lichaam wordt daarin vaak ver geten. Dit vraagt veel energie. Gevoelens van vermoeidheid, spanning en stress kunnen het gevolg zijn. Door op een afwisselende manier te bewe gen, in de natuur waar volop energie is, met veel aandacht voor de ademhaling, zult u zich energieker gaan voelen! Lichaam en geest komen in balans. Sportieve ervaring is niet vereist. Elke dinsdag en donderdag van 9.00 tot 10.30 uur in de duinen, bossen en op het strand van Bakkum. Mocht u inte resse hebben en meer informatie wil len, bel met De Natuurlijke Coach, Judith Bosman-Draai tel 072-5051145 of e-mail j.bosmandraai@quicket.nl. eigenlijk niet maar het moest wel. Zo dacht ik toen ik hier startte: op 3 januari ga ik open, wat er ook gebeurt. Op 31 december op 17.00 uur startte ik de machines op en alles liep." Vrijdag 2 september vind er een open huis plaats in de Timmerfabriek van Ber Molenaar van 16.00 tot 20.00 uur aan de Boekei 29 - 30 te Akersloot. Op die dag zal ook de website de lucht ingaan www.timmerfabriekmolenaar.nl. HEILOO - In het Centrum Meander worden, naast individuele consulten, meerdere cursussen gegeven. Binnenkort is dat de cursus intuïtief schilderen, vervolgens de cursus 'beweeg en leef en met ingang van maandag 17 oktober de cursus 'zelfwaardering kan je leren'! De laatstgenoemde wordt gegeven door Margareth Beerepoot, één van de medeoprichters van Centrum Meander. Deze cursus bestaat uit acht bijeenkomsten van twee uur, begint om 19.45 uur en is verdeeld over enkele maanden. Het maximum aantal deelnemers is zes personen. De groepsgrootte wordt met opzet klein gehouden om iedereen voldoende ALKMAAR - Selfline opleidingen geeft kapperscursussen aan mensen zonder ervaring die graag zelf willen leren haar knippen. Cursisten kiezen voor een opleiding bij Selfline omdat zij hiermee veel geld en wacht/ reistijd bij de kapper besparen. De beginnerscursus start woensdag 28 september in Alkmaar. Onder het motto 'De goedkoopste kap per bent u zelf' kiezen veel mensen voor het volgen van een cursus haarknippen voor beginners. De lessen zijn gericht op de praktijk en staan onder leiding van ervaren kappers. Door zelf de kinderen en/of partner te knippen hebben de door Selfline opgeleide thuiskappers het geïn vesteerde lesgeld snel terugverdiend. De beginnerscursus duurt tien lesavonden van 2,5 uur. De cursus is niet alleen nuttig, maar wordt door de deelnemers ook als heel leuk ervaren. Er wordt in kleine groep jes gewerkt, zodat iedere cursist vol doende persoonlijke aandacht krijgt. De deelnemers zijn van alle leeftijden. Wilt u meer weten over de cursus dan kunt u kijken op www.selfline.nl of bel len naar: 015-3618033. aandacht te kunnen schenken. Niet al te veel zelfvertrouwen, geen sterk geloof in eigen kunnen: voor veel mensen zeer herkenbaar! Daar is zeker verandering in aan te brengen bij voldoende motivatie en inzet. Door het lot in eigen handen te nemen, sturing te geven aan wensen en verlangens, door te kijken naar de mogelijkheden om doelen te berei ken en grenzen te laten zien. De cur sus heeft als doel zelfwaardering te ervaren en het als zodanig toe te pas sen in de cursus en in de dagelijkse praktijk. Er zal gewerkt worden met ontspanningsoefeningen, visualisa ties, theorie ten aanzien van zelf waardering, luisteren naar je lichaam en praktische oefeningen die het zelf vertrouwen vergroten en versterken. Data: 17 en 31 oktober, 14 en 28 november, 12 december. Vervolgens 2 9), 16 en 30 januari. Aanvang: 19.45 uur. Kosten: 195, inclusief werk boek. Spreekt het onderwerp je aan en wil je graag iets veranderen in je leven? Informeer en/of meld je aan bij Margareth Beerepoot. Op werkdagen telefonisch tussen 8.00 en 9.30 uur of spreek een boodschap in. Heiloo contact -v.., «Noord-Holland Noord 119 nann. I lit- WWV I 88 44

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 6