Vrijwilligersconferentie voor vrijwilligers Nieuw onderkomen groen en brandweer CORSO JahWtn ■f Uff I ww III 'T HAASJE CAFÉ Giga Jukebox Trio Tjoe Jeroen Expositie ALKmaarse School regio 23 BIOSCOOP 00 moot! slaapcomfort kostsystemen^t] Uitgebreide informatie over de bijna onbegrensde mogelijkheden vindt u in onïe winkel of u bezoekt eens onze vernieuwde website: maatkasten matrassen bedbodems slaapkamers bedtextiel slaapcomfort vrijdagavond geopend www.corsobioscoop.nl "Sjakie en de chocoladefabriek"(NL) Burgemeester en wethouder meppen op deuren Architect presenteert visie op nieuw gebouw Het viel de burgemeester niet mee Stanghangen Limmer jaarmarkt KERMIS Egmond Binnen anm;.k.n.i;icK« aanvang 20.00 uur met live muziek ^ESSSEESSS^Ê^ aanvang 13.00 uur met live muziek aanvang 10.00 uur met live muziek "Pride and Prejudice" "Wedding Crashers" "Charlie and the Chocolatefactory" "Les temps qui thangenf" special "Zoop in Afrika" RESERVEREN: 0251 -652291 Êj Dorpsstraat 70 Castricum Tel. 0251 - 65 22 91 zaterdag- woensdagmiddag 14.00 uur zondagmiddag 13.30 uur LIMMEN - Op vrijdag 23 septem ber is de nieuwe brandweerkazerne en het onderkomen Groen aap de Rijksweg in Limmen officieel geo- pend. Na een welkom door brand weercommandant Robin Burgering volgde een presentatie door de architect over de visie op het nieu we gebouw en een rondleiding. Daarna was het woord aan burge meester Emmens en wethouder Veldt en volgde de officiële ope ningshandeling. Deze openingshandeling bestond uit het symbolisch stuk slaan van twee deuren van de oude brand weerkazerne. Eén deur was rood, de andere was groen en voorzien van het gemeentelogo van Castricum. Gestoken in overall en met een beschermend hoofddeksel op, werd eerst door burgemeester Emmens-Knol op de deur gemept. Alhoewel de deur geprepareerd was, zodat deze makkelijk door midden zou breken, viel het de bur gemeester nog niet mee! Maar na een paar rake klappen met de moker, kon de deur in de versnippe- raar. Wethouder Veldt deed het iets sneller, waarna ook zijn deur in de versnipperaar kon worden verwerkt tot kunstwerk. Zowel de rode, als de groene snippers werden namelijk in twee glazen bakken geschept, die een prominente plek zullen krijgen in de nieuwe brandweerkazerne. CASTRICUM - Op dinsdag 11 oktober zal tussen 16.00 en 21.30 uur in het Johanna's Hof een vrij willigersconferentie georganiseerd worden voor vrijwilligers uit Castricum, Bakkum, Akersloot en Limmen. Onlangs ontvingen vrijwil ligersorganisaties een uitnodiging voor de conferentie. De gemeente Castricum en de Stichting Welzijn Castricum organi seren deze conferentie om blijk te geven van hun waardering voor het vele vrijwilligerswerk dat in de ver schillende kernen van Castricum wordt verricht en om vrijwilligers organisaties te ondersteunen bij de uitvoering van hun werk. De confe rentie wordt geopend door wethou der R Könst. De gemeente Castricum en de Stichting Welzijn Castricum hopen veel vrijwilligers uit de gemeente te ontmoeten tijdens de conferentie op 11 oktober. Vrijwilligersorgani saties die geen uitnodiging hebben ontvangen maar wel deel willen nemen kunnen contact opnemen met de gemeente Castricum, mevr. T. van der Weide, telefoon 0251- 661282 of met de Stichting Welzijn Castricum, mevr. T. Moll en mevr. I. Zijlstra, telefoon 0251-673793. Voor een uitgebreid programma van de con ferentie kan men eveneens deze telefoonnummers bellen of een kijk je nemen op www.welzijncastricum.nl. LIMMEN - Onderstaande prijzen zijn nog niet afgehaald: Jongens 10 tot 12 jaar: tweede prijs, Jan Castricum, meisjes tot en met 9 jaar: tweede prijs, Daphne Bloedjes, meisjes 10 tot 12 jaar: eerste prijs, Shorina Liefting en derde prijs, Anke Koenders. Prijzen zijn af te halen bij Univé/CVB Bank, Dusseldorperweg 65 te Limmen. Herenweg 66 Egmond Binnen donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 18.30 uur donderdag 20.00 uur zondagmiddag 16.30 uur maandag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondagmiddag 16.30 uur zaterdag- woensdagmiddag 14.00 uur zondagmiddag 13.30 uur "Madagascar" De snippers werden in twee glazen bakken geschept, die een prominente plek zullen krijgen in de nieuwe brandweerkazerne. Foto: Mario Sacksion

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 19