fill OPEN HUIZEN ROUTE Klaveijasdrive in de Vriendschap REGIO 8 OKTOBER 2005 21 30.000 krt j .072-5051464, 24.000 krt 072-3051464 Bekendmaking opbrengst voorgoede doelen Ludiek the Movie ook op dvd www.era.nl Wethouder Van Gosliga aangewezen als eerste loco-burgemeester Herfstwandeling langs de binnenduinrand van Wimmenum Stichting Welzijn Ouderen Limmen Stivas start onderzoek landbouw De Soos voor mensen met en zonder beperking Herfstwandeling met natuurgids IVN Bijzondere expositie in Hoeve Overslot UITKIJKPOST 28 SEPTEMBER 2005 LIMMEN - Eindelijk is het dan zover. Stichting Limmen Ludiek gaat op zaterdag avond 1 oktober in de Burgerij te Limmen bekend maken hoeveel geld er over is gebleven naar aanleiding van het wereld- recordweekend van 11 en 12 juni. Iedereen die Limmen Ludiek een warm hart toedraagt is van harte welkom. Entree is gratis. Limmen Ludiek the Movie De boeken van Limmen Ludiek zijn gesloten. Iedereen in Limmen is razend nieuwsgierig naar de opbrengst. Maar vooral de zeven penningmeesters van de zeven goede doelen houden het bijna niet meer. Limmen Ludiek zou Limmen Ludiek niet zyn als ze ook dit niet op een speciale manier zouden aan pakken. Tijdens een gezellige reü nie/filmavond zullen de cheques worden uitgereikt aan de goede doelen. De Burgerij opent haar deu ren op zaterdagavond 1 oktober vanaf 20.30 uur. By binnenkomst krijgt iedereen een heerlijke gratis welkomstcocktail aangeboden door AKERSLOOT - Zaterdag 1 okto ber gaat het nieuwe klaveijassei- zoen in café De Vriendschap weer van start. Deze drives zijn altyd erg in trek vanwege het prachtige prijzenpak ket en ook door de gezelligheid die er tydens deze drives zijn. Het prij- Robin en Annique van de Burgerij. Alle gasten van Limmen Ludiek worden in het begin van de avond sfeervol muzikaal onthaald door zangeres Diva Ruby. Om 21.00 uur zal de première zijn van 'Limmen Ludiek the Movie' gemaakt door Kees Bos. Unieke beelden die iede re vrijwilliger van Limmen Ludiek zeker graag zou willen hebben. De film duurt 45 minuten en zal ook verkrijgbaar zijn op dvd. Op voorintekening tot 1 oktober kost de dvd 5,-. Bestellen kan. via info@limmenludiek.nl of per tele foon 072-5054262 tussen 18.00 en 20.30 uur. Op de avond zelf is de dvd verkrijgbaar voor 10,-. De dvd-opbrengst zal ook in zyn geheel naar de goede doelen gaan. zenpakket bestaat ook dit seizoen weer uit prachtige prijzen waaron der DVD spelers, koffersets, levens middelen pakketten, paling, elektri sche apparatuur enzovoort. Wie niet zo gelukkig is met het kaarten kan altijd z'n geluk probe ren bij de grote superloterij want Cheques naar goede doelen Na 'Limmen Ludiek the Movie' zullen de verschillende cheques aan de goede doelen worden uitgereikt door het bestuur van Limmen Ludiek. Ook zullen een aantal goede doe len enthousiast melden waar ze het geld voor gaan gebruiken. Ze hebben er ruim een jaar over kunnen nadenken, dat zit dus wel goed. Na de overhandigingen van de cheques gaat de avond ongetwijfeld het karakter krijgen van een gezelli ge reünie. Bouwers, stapelaars, horeca-vrijwilligers en vele andere Ludieke Limmers zijn van harte wel kom. Onder het genot van een drankje en een goed stuk muziek (zangeres Diva Ruby voor de film en de band Polderjongens on Tour na de film) zullen herinneringen en ervaringen worden opgehaald. Na 1 oktober zal stichting Limmen Ludiek in een lange winterslaap geraken en zich pas weer over vijf jaar melden. De entree is gratis. Burgerij open om 20.30 uur, start film 21.00 uur. daar zyn ook deze schitterende prij zen te winnen. U kunt zich van tevoren opgeven om verzekerd te zyn van een plaats je, op telefoonnummer 0251- 312866. De aanvang is 20.00 uur en de kosten van deelname zijn 3,50 per persoon. EGMOND - Op zaterdag 3 sep tember heeft wethouder Mevr. E. Trap de expositie geopend waarin de 27 Vlaamse kunstenaars van de Koninklijke Vereniging 'Kunst in vrije tijd' uit Zottegem en de lokale keramisten Anneke van de Berg, Ans Belleman, Jolanda Herngreen en hun mentor Andre Vaerewijck elkaar ontmoeten in de historische hoeve Overslot te Egmond aan den Hoef. Deze tweejaarlijkse culturele uitwisse ling biedt een interessant kykje in de overeenkomsten maar vooral ook dq verschillende benaderin gen van de beeldende kunst in Egmond en de Egmont-stede Zottegem. Deze expositie is ieder weekend tot en met 30 oktober vrij te bezoeken van 14.00 tot 17.00 uur in Hoeve Overslot (tegenover de restanten van het slot) Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef. M AK [l»A B CASTRICUM - IJmte van Gosliga is met ingang van 20 september aangewezen als eerste loco-bur gemeester. Wethouder Piet Voulon neemt vanwege de toege nomen taakbelasting in de porte feuille VROM afstand van deze functie. De portefeuillehouder Ruimtelijke Ordening is nu de vierde in lijn om de burge meester te vervangen. De vervanging van de burge meester door de wethouders is nu in de volgende volgorde vast gesteld: eerste loco-burge meester IJmte van Gosliga, twee de loco-burgmeester Peter Könst, derde loco-burgemeester Willem Veldt, vierde loco-burge meester Piet Voulon. EGMOND - De maandelijkse IVN-natuurwandeling in de Wimmenummer duinen heeft in herfst en winter een ander ver trekpunt: het PWN-informatie- bord aan het Nachtegalenpad aan de noordkant van Egmond aan den Hoef. Op zondagmorgen 2 oktober, 11.00 uur, verwacht een natuur- gids van het IVN belangstellende wandelaars bij genoemd verza melpunt. De wandeling duurt ongeveer twee uur. Men dient zelf te zorgen voor een toegangs kaart voor het Noordhollands Duinreservaat van PWN. Van volwassenen wordt een vrijwilli ge bijdrage van 1,50 ver wacht; voor kinderen is dat 1 ,- (graag gepast!). Voor inlichtin gen kunt u bellen 072 532 5110. LIMMEN - Op donderdag 29 september wordt de Nationale dag van de ouderen gevierd in de Vredeburg. Het programma is als volgt: om 10.30 uur is de Vredeburg open met koffie en wat lekkers. Om 13.00 uur is er een geheel verzorgde lunch waarna nog een gezellig samenzijn met kaarten, sjoelen, Oudhollandse spellen en dergeüjke te spelen. Ook staat een bezoek gepland aan de grutterij in Heüoo. CASTRICUM - Stivas Noord- Holland start deze week met een groot onderzoek naar de toe komstmogelijkheden voor de landbouw in de gemeente Castricum en een deel van Uitgeest. De komende weken benadert Stivas meer dan hoq- derd agrarische bedrijven voor een gesprek. De provincie Noord-Holland en de gemeente Castricum hebben om het onderzoek gevraagd. Zij willen met dit onderzoek te weten komen hoe de vele plan nen die er voor het gebied zijn, samen kunnen gaan met de plan nen van de individuele agrariërs zelf. LTO-Noord, de belangenbe hartiger van de boeren, juicht het onderzoek van Stivas toe. De rapportage wordt eind van dit jaar verwacht. CASTRICUM - Op zondag 2 okto ber wordt er een Soosmiddag georganiseerd voor mensen met en zonder beperking in Café Sam Sam. Tijdens De Soos zullen dj's hits van nu en toen draaien. Ook is er weer gelegenheid een praat je te maken, te swingen, een spel letje te darten, te poolen of te sjoelen. De Soos is vanaf 14.00 uur. Adres Café Sam Sam: Dorpsstraat 75 in Castricum. Sam Sam is toegankelijk voor rol stoelen. Voor meer informatie: Stichting Welzyn Castricum Irene Zylstra, telefoon 0251-657998. REGIO - Zondag 2 oktober is er een wandeling met een I.VN. natuurgids door het Berger Bos en door het eikenbosgebied in de duinen. Het bos is getekend door wind en regen, bij de bomen beginnen de bladeren de prachtige herfsttinten te krijgen en op de grond zyn paddestoelen en zwammen waar te nemen. Deze natuur wisselingen zyn volop te bemerken. In de vorming van het landschap heeft de mens door de eeuwen heen zijn sporen achter gelaten, die nog duidelyk te zien zyn. Zo is er veel te ontdekken in oude Bergerbos, waar de gids U op zal wijzen, in een wandeling van ongeveer twee uur. De wandeling start by het A. Roland Holst beeldje achter de Ruïne kerk in Bergen, aanvang 10.00 uur. Er wordt een vrywillige bijdrage gevraagd van 1,50 en voor kin deren 1,-. Voor informatie: tel. 072-5813763. Eigen foto Limmen Ludiek pakt groots uit

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 21