Dierendag bij het 't Beestenboetje Prijswinnaars afvalweek gemeente The Bodyzone H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Kinderen respectvol met dieren leren omgaan Schminken, kleuren, buttons maken, ponyrijden en ringsteken Trip naar afvalbrengplaats aan Het Rosendaal levert mooie prijzen op De gemeente wil de inwoners van Heiloo belonen UITKIJKPOST 28 SEPTEMBER 2005 Foto: Uitkijkpost In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Op woensdag 5 okto ber wordt van 13.00 tot 16.00 uur dierendag gevierd in het Beestenboetje aan de Ter Coulster- laan. De gemeente Heiloo en dus ook de medewerkers en vrijwilligers van 't Beestenboetje hebben als doel kinderen respectvol met dieren te leren omgaan. En juist op dieren dag wordt hier extra aandacht aan besteed. Het Beestenboetje vertelt geïnteresseerden graag over de ver zorging van huisdieren en klein vee, zoals schapen, geiten, en kippen. Op het programma staan allerlei activiteiten. Om 13.00 uur: kinder gezichten schminken, dierenteke- ningen kleuren en buttons maken. Vanaf ongeveer 14.00 uur: ponyrij den en ringsteken en om 14.30 urn- is er een optreden va het wereldbe roemde kinderkoor de Koele kik kers en als vanouds lekker knuffe len met de cavia's en konijnen uit 't Beestenboetje. Tijdelijke afsluiting fietspad Het fietspad Ter Coulsterlaan tus sen de Heerenweg en de Kennemer- straatweg wordt van 13.00 tot 16.00 uur afgesloten voor al het fietsverkeér. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tel. 072-5356868. HEILOO - Van 12 tot en met 17 september hield de gemeente Heiloo een afvalweek met het thema 'grof huishoudelijk afval'. Woensdag 21 september werden de prijzen uitgereikt aan de winnaars van deze speciale afvalweekactie, die er op gericht was om het aan bieden van grof huishoudelijk afval te stimuleren. De eerste prijs, een prachtige oma fiets, werd gewon nen door Sandra Visser, de tweede prijs, een mooie set tuinmeubelen, werd gewonnen door Marjolein Hoogeland en de familie Spruit ging naar huis een grote roestvrijstalen barbecue. In de afvalweek van september is gekozen voor het thema 'grof huis houdelijk afval'. De gemeente wil de inwoners van Heiloo belonen wan neer grof huishoudelijk afval goed wordt gescheiden en het materiaal in de juiste afvalbakken wordt gede poneerd. In de afvalweek maakte men daarom kans op een leuke prijs wanneer er grof huishoudelijk afval werd aangeboden op de afval brengplaats aan het Rosendaal 2. Mensen deden ook mee aan de actie wanneer er nog bruikbaar huisraad naar één van de twee kringloopwin kels in Heiloo werd gebracht. De gemeente Heiloo heeft als doel zoveel mogelijk grof huishou delijk afval apart in te zamelen op de afvalbrengplaats. Dit maakt nut tig hergebruik mogelijk. Als het grof huishoudelijk afval bij u thuis met de vuilniswagen wordt opge haald, dan wordt de kans op nuttig hergebruik namelijk kleiner. Het wordt samengeperst in de wagen en is daardoor moeilijker te sorteren en te hergebruiken. Bestaat uw grof huisafval uit overbodige huisraad dat nog wel bruikbaar is? Denk dan ook eens aan een kringloopwinkel. kunt het zelf wegbrengen, maar in sommige gevallen ook door de kringloopwinkel op laten halen. Er zijn twee kringloopwinkels in Heiloo: Kringloop Heiloo en Keer op Keer. De afvalbrengplaats Rosendaal 2, tel. 072-5356868, is van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur geopend, en op zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Kringloop Heiloo, De Oude Werf 7, tel. 072-5334000, is van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 tot 18.00 uur geopend, en op zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Keer op Keer, Industrieterrein Oosterzij 17, tel. 072-5325962, is geopend op dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Foto: Mario Sacksion The Bodyzone kunt u bereiken via tel. 072-5065893 of 06-51060249. HEILOO - Lekker en strak in je vel zitten, dat wil iedereen wel, maar waar haal je soms de tijd vandaan? Dat trainen als de Hollywoodsterren met een personal trainer niet ver van ons bed ligt, bewast Margreeth Anema van The Bodyzone. Zij is nameüjk personal trainer en geeft indivi duele voedingsbegeleiding. Margreeth heeft na een gedegen opleiding tot allround sportinstructor bij de ALO een jarenlange ervaring bij diver se sportscholen en sportgerelateerde bedrijven opgebouwd. Daarnaast organiseerde zij vele evenementen. Omdat ook zij het probleem van de tijdsnood en gebrek aan individuele aandacht in haar werk herkende, besloot zij het de klanten in dat opzicht 'makkelijker' te maken. Het spor ten moet u uiteindelijk wel zelf doen natuurlijk! Eén-op-één situatie „Personal Training is een één-op-één situatie die kan plaatsvinden op welke locatie de klant maar prettig vindt. Dat kan thuis zijn, of op kan toor of misschien wel lekker buiten in het bos. Het is totaal nieuw voor Noord-Holland, maar al zeer bekend in Amerika. Er zitten vele voordelen aan personal training, om maar wat te noemen: het programma wordt helemaal op de klant afgestemd (fysiek, maar ook qua voorkeur), men wordt individueel begeleid, waarmee op de meest efficiënte manier het beste resultaat behaald wordt, het bespaart tijd en bij een eigen bedrijf zijn de kosten aftrekbaar. Ik heb altyd trainingsapparatuur bij me, zoals gewichten, gymballs en dynabands. Maar men kan ook eventueel de eigen apparatuur inlassen in het programma, als iemand bijvoorbeeld een Powerplate heeft. Op twee vierkante meter kan ik iemand in een uur een zeer gedegen en doelgerichte training geven." Van jong tot oud De clientèle is van jong tot oud en reikt van moeders met dochters tot zakenmannen die even een uurtje uit het strakke pak gaan om aan hun lijf te werken met The Bodyzone. Naast bewegen kan men bij The Bodyzone ook terecht voor voedingsbegeleiding. Hierbij worden eerst de eetgewoonten geanalyseerd en vervolgens een individueel voedingspro gramma opgesteld. Alles in nauwe samenwerking met een voedingsdes kundige. The Bodyzone werkt dus aan beide kanten, maar men kan de methodes (bewegen en voedingsadvies) ook los van elkaar gebruiken. Vindt u het gezelliger om met een groepje te trainen, dan kan dat. The Bodyzone werkt ook met groepen tot vijf personen als het gaat om golf- of skitraining op de locatie die u wenst De winnaars van de Afvalweekactie (v.l.n.r: Marjolein Hoogeland, Sandra Visser en mevrouw en meneer Spruit) kregen voor hun 'goéde gedrag' een prijs uit handen van wethouder Rob Opdam (midden) en Rob Reijners, hoofd Beheer Openbare Ruimte.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 5