Unieke samenwerking Dé Hypotheekwinkel en Kuyper Blom Makelaars Atelieropruiming Gonny van Dongen Festival polen schept hechte band UW LAGE HYPOTHEEKRENTE KWIJT Bil VEHHH H E I L O O ie ijw nieuw0 Êim hvQOtheek Rabo Fkoo__J|W hypotneetv 7 INGEZONDEN MEDEDELINGEN Gratis I hypotheek- K j advies Heiloo en Swietochlowice vieren feest Een van de hoogtepunten was een gezamenlijk optreden met een blaaskapel uit Oostenrijk Voorkom verrassingen en maak een afspraak. UITKIJKPOST 28 SEPTEMBER 2005 HEILOO - Bij de aanschaf van een woning komt ontzettend veel kijken. Denk bijvoorbeeld aan het zoeken naar een woning die aan al uw wensen voldoet, het maken van afspraken met een makelaar, het regelen van de hypotheek of het afsluiten van de benodigde verzekeringen. Zou het niet prettig zijn als u al deze zaken voortaan onder één dak kunt regelen? Bij Dé Hypotheekwinkel en Kuyper Blom Makelaars, gevestigd aan de Stationsweg, kan dat voortaan! Door de samenwerking tussen Dé Hypotheekwinkel op nummer 100 en Kuyper Blom Makelaars op nummer 102, ontstaat er zo langzamerhand een heuse 'woonboulevard' aan de Stationsweg in Heiloo, waar allerlei zaken in één keer kunnen worden geregeld. Onlangs besloten Dennis Glas en Inge de Jong van Dé Hypotheekwinkel, samen met Lucie van Uvenhoven, Bas Kuyper en Ronald Blom van Kuyper Blom Makelaars over te gaan tot dit unieke samenwerkingsverband. Dennis Glas legt uit wat daar het grote voordeel van is: „Het maakt ten eerste de rompslomp, die nu eenmaal komt kijken bij de koop of verkoop van een woning, stukken overzichtelijker. Mensen die hun droomhuis vinden bij Kuyper Blom kunnen slechts één deur verder terecht voor informatie over de hypotheek voor de aanschaf dit huis. Dé Hypotheekwinkel vergelijkt daarbij alle denkbare geldverstrekkers voor u met elkaar op rentes maar ook op voorwaarden. Eventuele inboedel-, brand- en opstalverzekeringen kunnen bij ons worden afgesloten. Ook kan men terecht voor het oversluiten van een bestaande hypotheek of een second opinion. Wat nu overigens heel interessant is door de extreem lage rentestanden!", voegt Dennis daar aan toe. Ronald Blom van Kuyper Blom ziet het samenwerkingsverband even eens als zeer waardevolle toevoeging van de diensverlening die zij hun cliën ten bieden. „Vooral de korte communicatielijnen tussen Dé Hypotheekwinkel en ons kantoor kunnen de klant veel tijd en energie schelen. Nadat het hypo- theekgesprek heeft plaatsgevonden bij Dé Hypotheekwinkel, weet u meteen in welk segment wij voor u kunnen gaan zoeken. Andersom werkt dat natuur lijk precies hetzelfde: als u een geschikte woning heeft gezien in ons kantoor, is het vervolgens heel eenvoudig om erachter te komen of de financiering daarvan binnen de mogelijkheden ligt. Ook kunnen we op eenvoudige wijze informatie over en weer uitwisselen, zodat u uw wensen en mogelijkheden maar één keer hoeft voor te leggen." Tot slot benadrukken beide heren dat zowel het gesprek by Dé Hypotheekwinkel als bij Kuyper Blom Makelaars altijd geheel vrijblijvend is. „De samenwerking heeft namelijk ook als voordeel dat het extra laag drempelig is om even bij 'de buren' langs te gaan voor extra informatie. Bezoek ook eens de websites: www.dehypotheekwinkel.nl of www.kuyperblom.nl. Dé Hypetheekwinkel Foto: Uitkijkpost Inge de Jong en Dennis Glas (Dé Hypotheekwinkel), Bas Kuyper en Ronald Blom (Kuyper Blom Makelaars). HEILOO - Van 19 september tot 4 november houdt Gonny van Dongen opnieuw een atelier-opruiming bij Lijstenatelier Inzet, Raadhuisweg 9, tegenover de Witte Kerk, te Heiloo, tel. 072-5336433. Veel van haar rozen- en andere bloemenaquarellen worden aangeboden voor zéér lage prijzen. U heeft nu de mogelijkheid om voordelig een prachtige aquarel aan te schaffen en lijstenatelier Inzet kan er, indien u dat wilt, een mooie bijpassende lijst en passe-partout voor verzorgen. Zie ook www.gonnyvandongen.nl en het Uitkijkertje, achterin deze krant. De Fanfare Showband Heiloo haalde een verdienstelijke tweede prijs op de Mars- en Showtweedaagse Almere. Tamboermaitre Nico Leuring en Miss Majorette Rozan Stam tonen trots him behaalde prijs! Eigen foto HEILOO - In de Heiloose zuster stad Swietochlowice werd onlangs een 'Festiwal Polki' gehouden, georganiseerd met en voor de stedenbandrelaties van de Poolse stad. Een kleine dele gatie uit Heiloo heeft zich daar uitstekend gepresenteerd met muziek en folklore. Heiloo onderhoudt al ruim tien jaar een stedenbandrelatie met de Poolse mijnwerkersstad Swietochlowice Maar dit kleine stadje van circa 60.000 inwoners heeft meer partner gemeenten. Zo onderhoudt zij cultu rele, sportieve én folkloristische ban den met plaatsen in Oostenrijk, Tjechie, Hongarije en Slowakije. In het kader van verdergaande ontwik kelingen op Europees gebied vond het bestuur van Swietochlowice het een goede zaak om alle partnerge meenten uit te nodigen om met elkaar kennis te maken. Zo ontving de Stichting Stedenband in Heiloo ook een uitnodiging. De tijd om een delegatie samen te stellen was vrij kort, maar dankzij eerdere uitwisse lingen kon de stichting een beroep doen op de Heiloose muziekvereni gingen. Er zou immers een festival worden georganiseerd en dan mag muziek niet ontbreken. Nu heeft het Heilooer Harmonieorkest Caecilia in haar gelederen een streetband, die regelmatig optreedt in en rond Heiloo. Deze band vormde, samen met enkele vaste gasten en een klei ne afvaardiging van FSH uit Heiloo het Heilooer Orkest. „We hadden weinig tijd, maar door het enthousi asme van de spelers hebben we een heel aantrekkelijk repertoire kunnen instuderen", aldus muzikaal leider Nico Bakker. Samen met het orkest reisde een delegatie mee van het Het orkest heeft zelf initiatief geno men om buiten de officiële optre dens ook de plaatselijke bevolking te fêteren op een muzikale ontmoeting. Zo werd er op het plein van de Evangelische kerk voor de kerkgan gers gemusiceerd. Een van de hoogtepunten, zeker ook voor de festivalbezoekers, was een gezamenlijk optreden met een gemeentebestuur en de Stichting Stedenband. Voor de nieuwe burge meester was het zijn eerste kennis making met de zusterstad. In de stad Swietochlowice is een mooi park, Skalka genaamd, waar het festival zich zou afspelen. Op een drietal podia traden gedurende drie dagen diverse groeperingen op. Het was echt feest voor de plaatselijke bevol king, die kon genieten van een men geling van muziek, dans en folklore. Niet alleen afvaardigingen vanuit de partnergémeenten droegen hun steentje bij. Ook plaatselijke groe pen, waaronder enkele bekende Poolse zangers en dansgroepen, betraden het podium. Het Heilooer Orkest heeft vijf optredens mogen verzorgen, waar onder een parade door het park. blaaskapel uit Oostenrijk. Er waren reeds contacten gelegd voor een mogelijke uitwisseling. Toen bleek dat beide orkesten na elkaar moesten optreden, werd door de muzikale leiders de daad bij het woord gevoegd en werd onder het motto 'Musik kennt keine grenzen' een simultaan optreden geregeld. Kaasmeisjes en kaasheren in Volendammer kostuums verhoogden de feestvreugde door het uitdelen van Hollandse kaas aan het zeer enthousiaste publiek. De Heiloose delegatie kan terug zien op een geslaagde en succesvolle deelname aan het Poolse festival. Heiloo heeft zich uitstekend gepre senteerd, waardoor de band met Swietochlowice nog hechter is geworden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2005 | | pagina 7